Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:υπολόγιζε τους μήνες για κάτι που ήθελε και είπε Μαϊος, Ιούνιος, Αύγουστος κτλ. τον Ιούλιο τον έφαγε η μαρμάγκα
Ειδικά με Ιούνιο-Ιούλιο για να θυμηθώ ποιός πάει πρώτος, πάντα λέω: Μάρτης-Απρίλης-Μάης-Ιούνιος-Ιούλιος...και γιατί δεν ξεκινάω απο τον Μάη; Γιατί ποτέ δεν θυμάμαι αν είναι ο Μάης ή ο Μάρτης σε εκείνο το σημείο Embarassed Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109

florentiab έγραψε:ζητάω ευγενικά ένα κουτί ταμπόν.
Το Σάββατο πήγαμε για μπάνιο αλλά εγώ αδιάθετη δεν θα έκανα. Μου λέει ο άντρας μου: Γιατί δε βάζεις ένα ντεπόν; (=ταμπόν Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109 )

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
florentiab έγραψε:υπολόγιζε τους μήνες για κάτι που ήθελε και είπε Μαϊος, Ιούνιος, Αύγουστος κτλ. τον Ιούλιο τον έφαγε η μαρμάγκα
Ειδικά με Ιούνιο-Ιούλιο για να θυμηθώ ποιός πάει πρώτος, πάντα λέω: Μάρτης-Απρίλης-Μάης-Ιούνιος-Ιούλιος...και γιατί δεν ξεκινάω απο τον Μάη; Γιατί ποτέ δεν θυμάμαι αν είναι ο Μάης ή ο Μάρτης σε εκείνο το σημείο Embarassed Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109

florentiab έγραψε:ζητάω ευγενικά ένα κουτί ταμπόν.
Το Σάββατο πήγαμε για μπάνιο αλλά εγώ αδιάθετη δεν θα έκανα. Μου λέει ο άντρας μου: Γιατί δε βάζεις ένα ντεπόν; (=ταμπόν Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109 )


ταμπόν, ζαμπόν, νεπόν.... σιγά μωρέ όλα τα ίδια είναι!!! Very Happy Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια έχω πεθάνει στο γέλιο!!
Ευτυχώς δεν είναι κανείς στη δουλειά!!

Nena έγραψε:Ο μπαμπάς μου το σουντόκου το είχε πει μια φορά "στο ντουκου" (ειχε και στο ντουκου το περιοδικο..)

Αυτο με τις ομπρέλες που γράφουν BEACH και κάποιος το έχει πει ΒΕΑΚΗ (ηταν σκηνή στο "Παρα πέντε") έχει συμβεί πραγματικά με κάτι οικογενειακους γνωστους του άντρα μου...

Το ίδιο έχει κάνει και ο παππούς μου με το Βεάκη...
Όσο για το σουντόκου κι εγώ το μπέρδευα στην αρχή. Τώρα την κρέμα για το σύγκαμα τη λέω έτσι για ευκολία! χαχαχαχα!

eirini.pav έγραψε:επίσης λέω συνεχεια θελω να φαω κουταλάκι του γλυκου!! μια φορα σωστα δεν το εχω πει!!

Κι εγώ!! Συνέχεια το μπερδεύω! χαχαχαχαχα!

dimitra37 έγραψε:Τις πρωτες μερες που η μπεμπα μας ξυπνουσε ανα μιαμιση με δυο ωρες και εγω και ο αντρας μου μες τη νυστα εχουμε πει τα απιστευτα το πιο συνηθισμενο ομως ειναι να την κραταω αγκαλια γιατι κλαιει και να λεω "ελα τζινα μη κλαις" οπου τζινα το σκυλι μας.

Λοιπόν δε θα το πιστέψεις!
Εμένα όταν κλαίει ή τσιρίζει ή γενικότερα κάνει "φασαρία" μου έρχεται να φωνάξω "ΛΙΖΑ!" όπου "Λίζα" επίσης το όνομα του σκύλου μας στο πατρικό μου.
χαχαχαχαχα!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό που θυμήθηκα τώρα:
Όταν βγήκε το τραγούδι του Τερζή "Είμαι άστατος πολυ" (1 αιώνα πριν!), έρχεται ο αδερφός μου με μια χαρά και μου λέει "άκου-άκου βγήκε ένα τραγούδι πολύ αστείο που λέει 'είμαι αστακός πολύ'".
... ούδεν σχόλιον Shocked .

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια μέρα κάναμε καραόκε με την αδερφή μου και τραγουδούσε το μαύρο γάτο του Παπακωνσταντίνου.
Με φόρα λοιπόν τσαχπινιά και "ερμηνεία" λέει η αδερφή μου:
"Κι αυτές άλλο δε θέλανε φορούσαν νυφικά, καλλιό με ένα γάτο παρά με κοιλαρά"

Shocked Shocked Shocked

Κι άλλη μια φορά λέγαμε τα κάλαντα (εγώ, η αδερφή μου, ο αδερφός μου και ο ξάδερφός μας) τα πρωτοχρονιάτικα.
Αφού λοιπόν έχουμε πει το μισό, ο αδερφός μου μπερδεύεται και ξεκινάει πάλι από την αρχή.
Μένουμε λοιπόν και τον κοιτάμε και οι τρεις Shocked
Αφού το πήρε χαμπάρι ότι τραγουδάει μόνος του, μας κοιτάζει και λέει "άντε ρε! μόνος μου θα τα πω??" Shocked Shocked
Δεν είχε χαμπαριάσει...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:Ειχα παει σε μια κηδεια (φτου φτου εξω απο δω) και την ωρα που χαιρετανε τους συγγενεις,ηθελα να πω ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ειπα ΚΟΥΛΑΡΕ! εγινα ρομπα βεβαια...πως δεν του πεταξα και κανα ΔΙΚΕ ΜΟΥ να τον στειλω τον καημενο
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
κούλαρε ρε δικέ μου, 'νταξ να 'ούμε, όλα λαδι...
Laughing Laughing Laughing

αχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχααχ δεν μπορωωωωωωω γελαωωωωωωωω χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχα

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια μερα λέω αγανακτισμενη στον αντρα μου αμαν πια βαζουμε και κανα σουβενιρ κατω από τα ποτηρια!!! και μου απανταει πιο αυτο πηραμε απο κερκυρα η αυτο απο το βόλο???? μετα καταλαβα οτι επρεπε να πω σουβερ!!!!!

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουσα στο τηλ στη δουλεια με πελατη..αφου τελειωσαμε μου λεει ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ και του απανταω ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ.
Το αφεντικο μου ,μου ειπε : Αγγελικουλα..μηπως επρεπε να παρω μελαχροινη για γραμματεα μου?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:Μιλουσα στο τηλ στη δουλεια με πελατη..αφου τελειωσαμε μου λεει ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ και του απανταω ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ.

Θα με ψοφήσεις σήμερα...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Κορίτσια για να μην πω το συνηθισμένο που 50 στους 100 ανθρώπους το λένε λάθος (και φυσικά δεν θα γίνω η εξείρεση Very Happy ):
Σούλα stay or Σούλα go. Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 536304

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaaaaa Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 215994

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σούλα stay or Σούλα go
.


Μεχρι πριν λιγα χρονια ανηκα σ΄αυτους τους 50....χαχαχαχαχα...ΚΟΡΥΦΑΙΟ Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Εχω πεθάνει στο γέλιο με το "ειμαι αστακός πολύ"... ΔΑΚΡΥΣΑ, ΚΛΑΙΩ!!!!! Τα παιδια με κοιτανε σαν χαζα, αλλα ακομα γελάω!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Το Satisfaction των κυλιομενων λίθων, πολλοί το έλεγαν "Θα τη σφάξω..." Laughing

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άσ'το πιστολάκι,λάκι,λάκι,λάκι......χαχαχα!!!!!





AKa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mama katerina έγραψε:
Nena έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:Ειχα παει σε μια κηδεια (φτου φτου εξω απο δω) και την ωρα που χαιρετανε τους συγγενεις,ηθελα να πω ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ειπα ΚΟΥΛΑΡΕ! εγινα ρομπα βεβαια...πως δεν του πεταξα και κανα ΔΙΚΕ ΜΟΥ να τον στειλω τον καημενο
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
κούλαρε ρε δικέ μου, 'νταξ να 'ούμε, όλα λαδι...
Laughing Laughing Laughing

αχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχααχ δεν μπορωωωωωωω γελαωωωωωωωω χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχα

Αυτό με το "ΚΟΥΛΑΡΕ" το σκέφτομαι από χτες σε ανύποπτες στιγμές και γελάω μόνη μου! Αχαχαχαχαχα! Laughing Laughing Laughing

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια μερα λέω αγανακτισμενη στον αντρα μου αμαν πια βαζουμε και κανα σουβενιρ κατω από τα ποτηρια!!! και μου απανταει πιο αυτο πηραμε απο κερκυρα η αυτο απο το βόλο???? μετα καταλαβα οτι επρεπε να πω σουβερ!!!!!


χαχαχαχαχαχα...
φοβερη η απαντηση του αντρα σου..

AKa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ, στο τραγούδι του Τουρνά "Όμορφη" που λέει "Σε ποτήρι αν χωράς, θα σε πιω στάλα στάλα" νόμιζα ότι έλεγε "Σε ποτήρι αν χωράς, θα'σαι πιο σταλιά σταλιά" δηλαδή πιο μικρούλα.. Embarassed

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AKa έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Nena έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:Ειχα παει σε μια κηδεια (φτου φτου εξω απο δω) και την ωρα που χαιρετανε τους συγγενεις,ηθελα να πω ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ειπα ΚΟΥΛΑΡΕ! εγινα ρομπα βεβαια...πως δεν του πεταξα και κανα ΔΙΚΕ ΜΟΥ να τον στειλω τον καημενο
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
κούλαρε ρε δικέ μου, 'νταξ να 'ούμε, όλα λαδι...
Laughing Laughing Laughing

αχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχααχ δεν μπορωωωωωωω γελαωωωωωωωω χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχα

Αυτό με το "ΚΟΥΛΑΡΕ" το σκέφτομαι από χτες σε ανύποπτες στιγμές και γελάω μόνη μου! Αχαχαχαχαχα! Laughing Laughing Laughing

Χαχαχα! Συμφωνώ! Το ΚΟΥΛΑΡΕ μακραν το καλύτερο μέχρι στιγμής!!!!!!!


Εγώ παλαιότερα από σερβιτόρο έχω ζητήσει hondos center... Eννοουσα Gordon's SpAce... Embarassed

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Συμφωνώ! Το ΚΟΥΛΑΡΕ μακραν το καλύτερο μέχρι στιγμής!!!!!!!

Κι εγώ κι εγώ!!!!!! Αν ψηφίζαμε θα κέρδιζε. Μα σε κάθε παράθεση το ξαναδιαβάζω και ξεραίνομαι στο γέλιο. Very Happy Very Happy Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
MariaM έγραψε:Συμφωνώ! Το ΚΟΥΛΑΡΕ μακραν το καλύτερο μέχρι στιγμής!!!!!!!

Κι εγώ κι εγώ!!!!!! Αν ψηφίζαμε θα κέρδιζε. Μα σε κάθε παράθεση το ξαναδιαβάζω και ξεραίνομαι στο γέλιο. Very Happy Very Happy Very Happy

εγω να δεις εχω λιωσει.!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ!ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ-ΜΑΡΚΕΤ ΤΗΝ ΠΑΤΟΥΣΑ!ΠΗΓΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΥΡΙΩΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΥΡΙ ΓΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ,ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΡΙΨΕΙ,ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΘΕΙΚΟ:ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΥΣΕΤΕ;Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΓΚΕΛΟ! Shocked ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΕΓΩ,ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ,ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΟΚ!ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΟΜΩΣ ΕΓΩ,ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΕΤΣΙ ΛΕΓΑΜΕ... Razz Razz Razz

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:Ειχα παει σε μια κηδεια (φτου φτου εξω απο δω) και την ωρα που χαιρετανε τους συγγενεις,ηθελα να πω ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ειπα ΚΟΥΛΑΡΕ! εγινα ρομπα βεβαια...πως δεν του πεταξα και κανα ΔΙΚΕ ΜΟΥ να τον στειλω τον καημενο

Laughing Laughing Laughing

filina έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!! Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 215994 Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΝΑ ΘΕΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΔΙΑΒΑΖΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ: "ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΑ ΣΚΕΥΗ!" ΕΝΝΟΩΝΤΑΣ ΠΥΡΙΜΑΧΑ!!! ΤΙ ΓΕΛΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ!!!! Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109

Laughing Laughing Laughing οι γιαγιαδες ειναι κορυφαιες! η δικια μου μου δινει αναφορα για τις γενικες αιματος κ ουρων που κανει και εχει πολλα "τρικυγλυκεριδια" (τριγλυκερίδια) και τελευταια χρονια εχει κ "καταραχτες" στο ενα ματι (-του Νιαγαρα γιαγια? -οχι καλε,στο κεντρο υγειας πηγα!! Laughing Laughing )

florentiab έγραψε:θυμήθηκα κάποια

είμαστε στον Αγ. Κωνσταντίνο και ψάχνουμε το καράβι για Σκόπελο και μια φίλη μου βλέπει ένα και λέει αυτό δεν μας κάνει πάει ΣΕΡΡΕΣ χαχαχαχα

μια γνωστή μου λέει οτι έχτισαν δύο μΑζονέτες, όχι μεζονέτες.

η αδελφή μου μια φορά υπολόγιζε τους μήνες για κάτι που ήθελε και είπε Μαϊος, Ιούνιος, Αύγουστος κτλ. τον Ιούλιο τον έφαγε η μαρμάγκα




αυτη η φιλη σου ειναι αδελφη ψυχη μου!κ ασχετη κ αγεωγραφητη! Razz Razz Laughing

florentiab έγραψε:το κορυφαίο μου έχει συμβεί σε διακοπές με το σκάφος στις Μικρές Κυκλάδες
είμαστε στο Πάνω Κουφονήσι και έρχεται περίοδος σε μία φίλη και δεν είχε φροντίσει για ταμπόν. οπότε πάμε σε ένα ψιλικατζίδικο/μανάβικο/καφετέρια/καφενείο και ζητάω ευγενικά ένα κουτί ταμπόν. η καλή κυρία μου απαντά οτι από ζαμπονάκι έχουν μόνο tulip!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

αχαχαχα!

eirini.pav έγραψε:στην κηδεια του παππουλη μου, ημουν 12, οταν πηγαν να τον βάλουν στην εκκλησια τους γλίστρησε η κάσα και εγω φωναξα: Σιγά θα τον σκοτώσετε τον άνθρωπο!! η καημενη μου η μανούλα λύθηκε στα γέλια ακομα το θυμάται!!!

εφτιαξε το κεφι μου ετσι?χαχαχα!

eirini.pav έγραψε:μια μερα λέω αγανακτισμενη στον αντρα μου αμαν πια βαζουμε και κανα σουβενιρ κατω από τα ποτηρια!!! και μου απανταει πιο αυτο πηραμε απο κερκυρα η αυτο απο το βόλο???? μετα καταλαβα οτι επρεπε να πω σουβερ!!!!!


aggeliki5579 έγραψε:Μιλουσα στο τηλ στη δουλεια με πελατη..αφου τελειωσαμε μου λεει ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ και του απανταω ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ.
Το αφεντικο μου ,μου ειπε : Αγγελικουλα..μηπως επρεπε να παρω μελαχροινη για γραμματεα μου?


αχ κοριτσια γελαω μονη μου!μου περασε κ ο πονοκεφαλος χαχαχα! Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 215994

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
MariaM έγραψε:Συμφωνώ! Το ΚΟΥΛΑΡΕ μακραν το καλύτερο μέχρι στιγμής!!!!!!!

Κι εγώ κι εγώ!!!!!! Αν ψηφίζαμε θα κέρδιζε. Μα σε κάθε παράθεση το ξαναδιαβάζω και ξεραίνομαι στο γέλιο. Very Happy Very Happy Very Happy

ΟΝΤΩΣ!ΤΟ ΚΟΥΛΑΡΕ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟ! Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 4 328109

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο 1:02 λεπτό...''AAAAN KAI XΟΡΤΑΣΑΝ ΒΑΛΕ ΣΤΑ ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΦΑΓΗΤΟΟΟΟΟ'' cat cat

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α!θυμηθηκα!
Διαλογος μεταξυ κολλητης μου και αλλου φιλου μας,ο θειος τη; δουλευε στον Δημοκριτο οποτε ρωταει ο φιλος μας -τι δουλεια κανει? κ απανταει η φιλη -Ραδιουργος!!! Laughing Laughing
εχει τωρα καμια 5ετια που εγινε,ακομα "ραδιουργα" την φωναζουμε. Razz

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:στο 1:02 λεπτό...''AAAAN KAI XΟΡΤΑΣΑΝ ΒΑΛΕ ΣΤΑ ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΦΑΓΗΤΟΟΟΟΟ'' cat cat



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις