Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
96 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 96 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
κάθε φορά που πάω πάνω-κάτω με τη ροδέλα στα γρήγορα, βλέπω στα αριστερά το θέμα που λέει "Πουλάω καρότσι τρίροδο"
και νομίζω ότι λέει:

"Πουλάω ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΡΙΠΟΔΟ"...


Εγω σημερα βλεποντας τον τιτλο στα αριστερα ΧΑΡΙΖΩ ΚΟΥΠΟΝΙΑ διαβαζα παντα μα παντα ΧΑΡΙΖΩ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ...και συνεχιζα..μου φαινοταν τοσο φυσιολογικο!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:τωρα θυμηθηκα ενα περιστατικο οταν δουλευα στο σταθμο εξω απο την Χρυσουπολη 'φωνη της αμερικης'.
Shocked Shocked
καλεεεεεεεεεε, τωρα το ειδα αυτο, κι ο αντρας μου δουλευε εκει πριν κατι χρονια! εσυ ποτε ησΑν στο VΟΑ???

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Ο αδερφος μου λεγεται Μεσσιας κι ειχε παρει τηλεφωνο εναν φιλο του αλλα λαθος,κι τον ρωταει ποιος ειναι κ λεει ο αλλος εσυ ποιος εισαι που μ πηρες,κι του λεει ελα ρε μ***κα ο Μεσσιας ειμαι κι του λεει κι ο αλλος ναι ρ κ γω ειμαι ο αγιος πετρος κι του το κλεινει!!!
Με πέθανεςςς!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Xαχαχαχαχ μα ειναι πολυ αστειο,φαντασου αυτος που το ακουσε κι δν ξερει τι εγινε λολ

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης, τωρα θυμήθηκα μια φάση όταν έκανα γερμανικά. Εχουν την έκφραση so ein mist που τη χρησιμοποιούν μεταφορικά όπως χρησιμοποιούμε εμεις το αει σιχτιρ. Mist όμως είναι κυριολεκτικά τα σκ@τ@.
Σε ένα μάθημα, σε καποιο σημείο στο βιβλίο ένας τυπος έλεγε "So ein mist" και ένας συμμαθητης μου επέμενε να το μεταφράζει "να μια κουρ@δ@" Razz Razz Razz

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειμαι στο μαγαζι(φουρνος)...μπαινει μια πελατισσα ξενη...Τι θα θελατε?????ενα ψωλη.....αυτο μου φανηκε οτι ακουσε αλλα μαλλον μου ζητουσε ψωμι

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
koukida έγραψε:τωρα θυμηθηκα ενα περιστατικο οταν δουλευα στο σταθμο εξω απο την Χρυσουπολη 'φωνη της αμερικης'.
Shocked Shocked
καλεεεεεεεεεε, τωρα το ειδα αυτο, κι ο αντρας μου δουλευε εκει πριν κατι χρονια! εσυ ποτε ησΑν στο VΟΑ???
πες μου τωρα οτι θα βγουμε κ γνωστοι...
χαχαχαααααααα

το 2000 επιασα δουλεια εκει- μια κυρα δασκαλα ημουν- - θα με ξερει αν ειναι. φανταζεσαι? Razz

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δουλεύουμε και χτυπαει το τηλ. απανταει η συνάδελφός μου και είναι η πεθερά της. ακολουθει ο εξής διάλογος: (οπου σ συναδελφος και οπου π πεθερα)
Σ: ΠΑΡΑΚΑΛΩ
Π: ΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
Σ: ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΜΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ?
Π: ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΛΩ
Σ: ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΤΟΝ ΦΩΝΑΞΩ
και ακουγεται το θεικο ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ αντί για ΚΩΣΤΑΑΑΑΑΑ. μιλαμε πεθανα απο το γελιο

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
Nena έγραψε:
koukida έγραψε:τωρα θυμηθηκα ενα περιστατικο οταν δουλευα στο σταθμο εξω απο την Χρυσουπολη 'φωνη της αμερικης'.
Shocked Shocked
καλεεεεεεεεεε, τωρα το ειδα αυτο, κι ο αντρας μου δουλευε εκει πριν κατι χρονια! εσυ ποτε ησΑν στο VΟΑ???
πες μου τωρα οτι θα βγουμε κ γνωστοι...
χαχαχαααααααα
το 2000 επιασα δουλεια εκει- μια κυρα δασκαλα ημουν- - θα με ξερει αν ειναι. φανταζεσαι? Razz
Ο αντρας μου ηταν απο το 2003 μέχρι και που έκλεισε. Πάντως ο αδελφος μου ξέρει τον αντρα σου απο τη δουλειά. Στη ΒΙΕΜΕΚ ειναι ο αδελφος μου..
Ε, να μη βγουμε σόι, δεν κάνει, γιους εχω, κόρη έχεις, πώς, να μη συμπεθερέψουμε? Ή εστω να κρατησουμε ανοιχτό το ενδεχόμενο?

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε πηγε αφου εφυγα εγω απο τη Φωνη. δεν τον εξευρω τον αντρα σου! αλλα ο αδερφος σου σιγουρα τον ξερει τον δικο μου αφου ειναι ετσι οπως τα λες- κοιτα θα τον ξερω κ εγω- γιατι τον εχω φιλο στο ΦΒ. απλα το μονο σιγουρο ειναι οτι πασχω απο αμνησια γιατι ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ. εχω γινει απειρες φορες ρομπα με την αμνησια μου.... Razz Razz

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Οκ, δεν είναι ακριβως σαρδάμ, ή παρανόηση, είναι περισσότερο διπλή έννοια.. Στην Αγγλία στο εργαστήριο είχαμε μια φιάλη με άζωτο και μια αντλία που βίδωνε πάνω στη φιάλη. Στην επόμενη φιάλη που πήραμε, η αντλία δεν εφάρμοζε καλά, και ήθελε έναν αντάπτορα, και πιο συγκεκριμένα κάτι σαν βίδα. Με μια φίλη μου και συμφοιτήτρια πήραμε σβάρνα τα εργαστήρια της σχολής λέγοντας
"we need a screw" (screw είναι μια λιγότερο επίσημη λέξη για το σεξ..) Razz Razz
Και φυσικά, μερικές βίδες/αντάπτορες δεν ηταν κατάλληλα για τη φιάλη οπότε τις γυριζαμε πίσω λέγοντας "This screw was not good enough, we need a better screw". tongue
Το αποκορύφωμα ήταν όταν μάθαμε ότι ο αντάπτορας είχε κι ένα εξάρτημα που λεγόταν nipple (=ρωγα), και συνεχίσαμε το ψαξιμο for a good screw ψάχνοντας και για μια nipple ταυτόχρονα...
Όταν ο καθηγητής μας μας ρώτησε τι κάναμε τελικά με τη φιάλη, η απάντηση ήταν κάπως έτσι:
"Dr James' screw was not ok, the screw from Dr Wilson's lab was better, but Dr James had the best nipple"
cheers Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 4872 cheers cheers Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 875502 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 4872

Χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα,
(Βρήκα κόλπο για τα 'χα, χα,' μου... copy - paste)
χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα, χα,

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:...
Στο σχολειο στη 3η λυκειου,ρωταει η δασκαλα την συμμαθητρια μου Κthrin how old are you?

K η συμμαθητρια μου της απανταει,im fine thank you...
.

χα, χα, χα, χα,
Αυτό το λέει και η κόρη μου... (προσπαθώ να την μάθω κανα δυο εκφράσεις και μπερδεύεται με τις απαντήσεις)

Μια φίλη μου για πολλά χρόνια μπέρδευε το d με το b.
Αποτέλεσμα;
"How bo you bo?"

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quot

Πέρυσι παντρευόταν μια φίλη μου, οπότε στην έξοδο της εκκλησίας η μία κοπέλα κρατούσε καλαθάκι με κουφέτα και εγώ κρατούσα καλαθάκι με ρύζι!
Οπότε καθώς έβγαινε ο κόσμος έπαιρνε κι από τα 2 καλαθάκια.
Σε κάποια φάση λοιπόν βγαίνει μια γλυκύτατη γιαγιούλα, κοιτάει το καλαθάκι μου, κάνει ένα επιφώνημα του στυλ "Αααα, μας κερνάτε, τι καλοί", παίρνει μια χούφτα ρυζάκι και το βάζει στο στόμα!
Δεν της είπα τίποτα, αλλά λέω τι γλυκούλα μωρέ! Σαν τα παιδάκια που ό,τι τους δώσεις το βάζουν στο στόμα![/quote][/quote]

xaxaxaxaxxaxax!!! μου ερχεται η γιαγια στο μυαλο και γελάω!!!!

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πωπω!!! Τι γέλιο ρε κορίτσια!!!! Λοιπόν, έχω κι εγώ: 12 χρονών με την κολλητή μου έχουμε πάρει ταξί να πάμε να πούμε τον Λάζαρο στη νονά μου. Πόσα είναι,λέμε στο ταξιτζή; 500δρχ λεει αυτός, είναι και 100 το δώρο Πάσχα. Ααα, ευχαριστούμε λεμε εμείς και του δίνουμε 400!!!! Ο ταξιτζής λύθηκε στα γέλια! Laughing

Τον Ιούλιο, είμαστε με τον συντροφό μου,ο οποίος είναι Ιταλός, σε ένα πανηγύρι, στο Βόλο. Πάω να αγοράσω Αιγίνης και μου λεει αυτή που τα πουλούσε ''αιγινης ε'' κι εγώ απαντάω ''όχι, ο άντρας μου είναι Ιταλός, έγω είμαι Ελληνίδα'' Καταλαβα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά από το ύφος της. Νόμιζα με είχε ρωτησει ''έλληνες ε;'' ααχαχχα!

Στο τραγούδι του Ασημου ''πρότεινε μου κάποια λύση δε θα σου παρακοστισει'' εγώ άκουγα ''δε θα σου παραγω στύση'' και εννοείται ότι δε μου φαινοταν καθολου περίεργο γιατί η εξηγηση υπήρχε, δώσε εσύ μια λύση και εντάξει μωρέ, μπορεί να μη μου πολυαρεσει, δε θα σου παραγω στυση... Shocked Άκουγα επίσης του τερζή ''στην οδό γραφιμώνος'' και νομιζα ότι υπάρχει κιόλας τετοια οδος και του καρά το ''απονα σε λεηλατησαν καρδιά μου...εγώ έλεγα αν πονας σε λεει...το λατισά τι θα πει ρε παιδία'';;;;

Επίσης μια γνωστή μου: τσ αχα μπιν λοβ...που σημαινει it must have been love και παρ το φεγγάρι και κάντο πέρα μου... Laughing Laughing Laughing

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω!!! Τι γέλιο ρε κορίτσια!!!! Λοιπόν, έχω κι εγώ: 12 χρονών με την κολλητή μου έχουμε πάρει ταξί να πάμε να πούμε τον Λάζαρο στη νονά μου. Πόσα είναι,λέμε στο ταξιτζή; 500δρχ λεει αυτός, είναι και 100 το δώρο Πάσχα. Ααα, ευχαριστούμε λεμε εμείς και του δίνουμε 400!!!! Ο ταξιτζής λύθηκε στα γέλια!

Τον Ιούλιο, είμαστε με τον συντροφό μου,ο οποίος είναι Ιταλός, σε ένα πανηγύρι, στο Βόλο. Πάω να αγοράσω Αιγίνης και μου λεει αυτή που τα πουλούσε ''αιγινης ε'' κι εγώ απαντάω ''όχι, ο άντρας μου είναι Ιταλός, έγω είμαι Ελληνίδα'' Καταλαβα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά από το ύφος της. Νόμιζα με είχε ρωτησει ''έλληνες ε;'' ααχαχχα!

Στο τραγούδι του Ασημου ''πρότεινε μου κάποια λύση δε θα σου παρακοστισει'' εγώ άκουγα ''δε θα σου παραγω στύση'' και εννοείται ότι δε μου φαινοταν καθολου περίεργο γιατί η εξηγηση υπήρχε, δώσε εσύ μια λύση και εντάξει μωρέ, μπορεί να μη μου πολυαρεσει, δε θα σου παραγω στυση... Άκουγα επίσης του τερζή ''στην οδό γραφιμώνος'' και νομιζα ότι υπάρχει κιόλας τετοια οδος και του καρά το ''απονα σε λεηλατησαν καρδιά μου...εγώ έλεγα αν πονας σε λεει...το λατισά τι θα πει ρε παιδία'';;;;

Επίσης μια γνωστή μου: τσ αχα μπιν λοβ...που σημαινει it must have been love και παρ το φεγγάρι και κάντο πέρα μου...




ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ....
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο θεματακι αριστερα που λέει "ΜΕ ΤΙ ΣΚΕΠΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ" εγώ διάβασα "ΜΕ ΤΙ ΣΚΟΥΠΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ" Razz

Χτες είχα διαβάσει ""ΜΕ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ".. Πού θα πάει, θα το πετύχω κάποια στιγμή..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Στο θεματακι αριστερα που λέει "ΜΕ ΤΙ ΣΚΕΠΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ" εγώ διάβασα "ΜΕ ΤΙ ΣΚΟΥΠΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ" Razz

Χτες είχα διαβάσει ""ΜΕ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ".. Πού θα πάει, θα το πετύχω κάποια στιγμή..

χαχααχαχχαχαχαχαχα

AKa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eirini.pav έγραψε:[quot

Πέρυσι παντρευόταν μια φίλη μου, οπότε στην έξοδο της εκκλησίας η μία κοπέλα κρατούσε καλαθάκι με κουφέτα και εγώ κρατούσα καλαθάκι με ρύζι!
Οπότε καθώς έβγαινε ο κόσμος έπαιρνε κι από τα 2 καλαθάκια.
Σε κάποια φάση λοιπόν βγαίνει μια γλυκύτατη γιαγιούλα, κοιτάει το καλαθάκι μου, κάνει ένα επιφώνημα του στυλ "Αααα, μας κερνάτε, τι καλοί", παίρνει μια χούφτα ρυζάκι και το βάζει στο στόμα!
Δεν της είπα τίποτα, αλλά λέω τι γλυκούλα μωρέ! Σαν τα παιδάκια που ό,τι τους δώσεις το βάζουν στο στόμα!
[/quote]

xaxaxaxaxxaxax!!! μου ερχεται η γιαγια στο μυαλο και γελάω!!!![/quote]

Στον γραπτό λόγο χάνει κιόλας! Πού να με δεις να κάνω αναπαράσταση!
Το επιφώνημα πάντως ήταν το καλύτερο από όλο το σκηνικό!
Τι καλή μωρέ!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
...Και δίπλα πάλι που λέει "ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΜΑΚΙΑΣ - ΠΟΣΕΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ" την πρωτη φορά που το είχα δει είχα διαβάσει "ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΛ@ΚΑΣ - ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ" και ψιλοσοκαρίστηκα ειναι η αλήθεια. Μάλλον δεν τα παω καλα με τα κεφαλαία!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:...Και δίπλα πάλι που λέει "ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΜΑΚΙΑΣ - ΠΟΣΕΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ" την πρωτη φορά που το είχα δει είχα διαβάσει "ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΛ@ΚΑΣ - ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ" και ψιλοσοκαρίστηκα ειναι η αλήθεια. Μάλλον δεν τα παω καλα με τα κεφαλαία!

και εγω μολις διαπιστωσα οτι το θεμα
'ΠΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ' το διαβαζω 'ΠΙΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΠΙΕΣ' Razz

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koukida έγραψε:
Nena έγραψε:...Και δίπλα πάλι που λέει "ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΜΑΚΙΑΣ - ΠΟΣΕΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ" την πρωτη φορά που το είχα δει είχα διαβάσει "ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΛ@ΚΑΣ - ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ" και ψιλοσοκαρίστηκα ειναι η αλήθεια. Μάλλον δεν τα παω καλα με τα κεφαλαία!

και εγω μολις διαπιστωσα οτι το θεμα
'ΠΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ' το διαβαζω 'ΠΙΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΠΙΕΣ' Razz

αφού είχες πιει πρώτα αυτό που δεν είχες πιει;;;;;;; scratch scratch scratch

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
koukida έγραψε:
Nena έγραψε:...Και δίπλα πάλι που λέει "ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΜΑΚΙΑΣ - ΠΟΣΕΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ" την πρωτη φορά που το είχα δει είχα διαβάσει "ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΛ@ΚΑΣ - ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ" και ψιλοσοκαρίστηκα ειναι η αλήθεια. Μάλλον δεν τα παω καλα με τα κεφαλαία!

και εγω μολις διαπιστωσα οτι το θεμα
'ΠΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ' το διαβαζω 'ΠΙΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΠΙΕΣ' Razz

αφού είχες πιει πρώτα αυτό που δεν είχες πιει;;;;;;; scratch scratch scratch

εεεεε??????
για πιες..τι ήπιες???χαχαχα Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 215994

evita24

evita24
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ειναι αργα και δεν μπορω να γελασω δυνατα! ειστε απιστευτες!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
koukida έγραψε:
Nena έγραψε:...Και δίπλα πάλι που λέει "ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΜΑΚΙΑΣ - ΠΟΣΕΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ" την πρωτη φορά που το είχα δει είχα διαβάσει "ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΛ@ΚΑΣ - ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ" και ψιλοσοκαρίστηκα ειναι η αλήθεια. Μάλλον δεν τα παω καλα με τα κεφαλαία!

και εγω μολις διαπιστωσα οτι το θεμα
'ΠΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ' το διαβαζω 'ΠΙΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΠΙΕΣ' Razz

αφού είχες πιει πρώτα αυτό που δεν είχες πιει;;;;;;; scratch scratch scratch

εεεεε??????
για πιες..τι ήπιες???χαχαχα Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 215994


χαχαχαχαχχααχαχχαχα παντα μα παντα οταν σας διαβαζω μου φτιαχνει η διαθεση!!! afro afro afro

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο θέμα αριστερά "ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΙΔΙΚΑ(ΚΑΙ ΜΕ ΝΕΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ)" εγώ διάβασα "Πωλούνται διάφορα ΠΑΙΔΆΚΙΑ"

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:Στο θέμα αριστερά "ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΙΔΙΚΑ(ΚΑΙ ΜΕ ΝΕΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ)" εγώ διάβασα "Πωλούνται διάφορα ΠΑΙΔΆΚΙΑ"

θες να ψωνίσεις μερικά, ε; νέα κομμάτια εντός ολίγων μηνών!!! τώρα ράβονται!!! μη σου τα δώσουμε και με ατέλειες!!!!!! Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 7 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις