Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
376 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 376 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

51ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Σεπ 13, 2011 2:35 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαιρεται!!! εγω ...αυριο θα παω το πρωι να δουμε και σακο! αντε Μaya να πας και να μας πεις τα νεα σου τι θα σου πει κι για το θηλασμο...παντως δε ξερω να σου πω τι πρεπει πραγματικα δεν εχω εμπειρια κοπελα μου!!! αντε ανυπομονω να μαθω νεα σου!!!εχθες το βραδυ μου αρεσει που εκανα ορεξη και βγηκαμε για πιτσα......μετα απο λιγες ωρες την εβγαλα την καημενη....επεσα να κομηθω κι ενιωθα σαν να ηπια ενα μπουκαλι ουισκι,ολα πανω κατω δεξια αριστερα....τελικα εγκυμοσυνη με εγκυμοσυνη διαφερει! φιλακια!!! Very Happy

52ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Σεπ 13, 2011 9:19 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον χθες που πηγαμε, ακομα δεν βλεπουμε σακο. Η συλληψη ομως εγινε μαλλον (σχεδον σιγουρα) 27/8 οποτε ειναι πολυ μικρο ακομα και μου ειπε να παω σε μια εβδομαδα παλι.. ειμαι στο τσακ να με πιασει αγχος μην τελικα δεν ειμαι εγκυος και τζαμπα χαιρομαι.. βεβαια και το τεστ αργησε να βγει θετικο οποτε καπως δικαιολογειται.. επειδη δεν αντεχω να περιμενω μια εβδομαδα εκανα παλι μια χοριακη και θα παρω το μεσημερι τα αποτελεσματα. Το τι αγωνια εχω, δε λεγεται!!!
Blackrose, πες μας οταν εχεις νεα κι εσυ!!!! Τις καλημερες μου!!!

53ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Σεπ 13, 2011 9:23 pm

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maya ΄καλή συνέχεια κοριτσάρα μου!
Περιμένουμα ποτελέσματα χοριακής!
Πόσο ήταν η πρώτη και πότε την έκανες?


Κλείωωωωω περιμένωωωωωωωωωω
Εμείς την άλλη Τετλαρτη ρβ.
Πώς θα περάσουν οι μέρες???? Rolling Eyes

54ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Σεπ 13, 2011 9:26 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εσυ καλη συνεχεια κοριτσακι!!! Η πρωτη χοριακη ηταν 137,5 και την εκανα την Παρασκευη.. 3η μερα καθυστερησης. Την ιδια τη μερα καθυστερησης(Τριτη), το τεστ εβγαινε αρνητικο, ενω τρεις μερες μετα βγηκε θετικο..

55ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Σεπ 13, 2011 9:28 pm

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και πήγες στο ίδιο μικροβιολογικό ε?

Επομένως πήγες χθές που η χοριακή θα ήταν γύρω 1000-1100
ηταν απολύτως λογικό που δεν είδατε τίποτα Wink
Τζάμπα τα λεφτά για χοριακή όλα πάνε τέλεια!
Αλλά αφου θα χαλαρώσει εσένα μια χαρά!

Καλά αποτελέσματα Μαγιούλα!

56ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Σεπ 13, 2011 9:35 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Και πήγες στο ίδιο μικροβιολογικό ε?

Επομένως πήγες χθές που η χοριακή θα ήταν γύρω 1000-1100
ηταν απολύτως λογικό που δεν είδατε τίποτα Wink
Τζάμπα τα λεφτά για χοριακή όλα πάνε τέλεια!
Αλλά αφου θα χαλαρώσει εσένα μια χαρά!

Καλά αποτελέσματα Μαγιούλα!

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! μαλλον ετσι ειναι αλλα η υπομονη ειναι κατι που δε με χαρακτηριζει ουτε στο ελαχιστο.. Ειμαι υπερβολικα ανυπομονη.. θα δουμε το μεσημερακι..

57ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Σεπ 13, 2011 9:40 pm

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περιμένουμε τα νέα σου!

58ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Σεπ 14, 2011 2:25 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα! Χοριακη 2500, πηγαινουμε πολυ καλα! πριν 4 μερες ειχα 139,5. Μου εφυγε ευτυχως ενα αγχος.. blackrose εχουμε νεα??? φιλια σε ολες!

59ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Σεπ 14, 2011 3:05 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τέλεια πάς!
Που είσαι ΚΛΕΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ???

60ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Σεπ 14, 2011 8:42 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσαρες μου τι κανετε??????? διαβασα τα νεακια σας maya ολα θα πανε περιφημα!!!!!!!! μια χαρα η χοριακη σου!

Εγω λοιπον το πρωι πηγα στο γιατρο! ειδαμε το σακο ο οποιος ειναι ενδωμητριος και αυτο σημαινει οτι παμε παρα πολυ καλα!!!!!το επομενο ραντεβου μου ειναι σε 2 εβδομαδες ακριβως στις 28/9 οποτε και θα ακουσουμε καρδουλα με το καλο!! τοτε θα ειμαι στην 8η εβδομαδα!
Κατα τα αλλα ,να σας πω πως ενα αγχος το ειχα μεχρι να μπω στο εξεταστηριο..αρκετο ειχα...εχω μεγαλη λαχταρα να μου πανε ολα καλα!
Εχω και 3 συνεχομενα βραδυα ρε κοριτσια πεφτω για υπνο και σηκωνομαι απο τις ναυτιες και ξερναω στις 2 και 3 το πρωι...τι αναποδη που ειμαι!ηξερα για τις πρωινες ναυτιες οχι για...τις ναυτιες του ξενυχτη! Shocked

Επισης σημερα το πρωι καθως ετοιμαζομουν να παω στο γιατρο...την ωρα που πηγα να βαλω τη φουστα....μου γυρισε το γονατο και σωριαστηκα κατω απο τον πονο!!!!!!!!!το ειχα ξαναπαθει πολυ παλια που αθλουμουν,αλλα τωρα??τοση γκαντεμια λεω....να βαλει ο διαολος το ποδι του δηλαδη που λενε!!τεσπα,εβαλα παγο...αλλα εχω πονο και περπαταω κουτσα κουτσα....ελπιζω να γινει καλα...γιατι δεν εχω ωρα για το ποδι...!!!
Εχουμε και το σπιτι μας(μετακομησαμε)και θελουμε 2-3 μερες ακομα να τελειωσει το βαψιμο...αλλες 2-3 να ερθει η μαμα μου ,αδερφη και..πεθερα να βοηθησουν στο καθαρισμα ,αναγκαστικά τωρα...(προλαβα και ειχα απολυμανει την κουζινα και ειναι τακτοποιημενη)....αλλες 2-3 να μπουνε ολα στην σειρα τα πραγματα....συνολο θελουμε ενα 10ημερο να ειμαστε οκ και να μπω επιτελους στο σπιτακι μου με τον αντρουλη μου..........μονοι μας!
Αυτα τα νεα μου κοριτσακια! ο σακος μας ειναι μεσα στη μητρα ,επομενο βημα η καρδουλα...οποτε υπομονη 2 βδομαδες τωρα.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Αurora μου ελα υπομονη κι εσυ!!!!! 1 βδομαδα εμεινε!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994

61ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Σεπ 14, 2011 11:30 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο κοριτσάκι μου!
Ετοιμη η φωλίτσα του αστεριού σου!
Αχ ναι σε μια εβδομάδα!
Και μόλις έρθει η μέρα θα σου λέω εγώ
"υπομονή Κλειώ μου, μια εβδομάδα έμεινε"
Το ίδιο θα σου πώ και την ημέρα που θα γεννήσω
"Μια εβδομάδα έμεινε Κλειώ!!!!" Very Happy

62ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Σεπ 14, 2011 11:51 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Κοριτσαρες μου τι κανετε??????? διαβασα τα νεακια σας maya ολα θα πανε περιφημα!!!!!!!! μια χαρα η χοριακη σου!

Εγω λοιπον το πρωι πηγα στο γιατρο! ειδαμε το σακο ο οποιος ειναι ενδωμητριος και αυτο σημαινει οτι παμε παρα πολυ καλα!!!!!το επομενο ραντεβου μου ειναι σε 2 εβδομαδες ακριβως στις 28/9 οποτε και θα ακουσουμε καρδουλα με το καλο!! τοτε θα ειμαι στην 8η εβδομαδα!
Κατα τα αλλα ,να σας πω πως ενα αγχος το ειχα μεχρι να μπω στο εξεταστηριο..αρκετο ειχα...εχω μεγαλη λαχταρα να μου πανε ολα καλα!
Εχω και 3 συνεχομενα βραδυα ρε κοριτσια πεφτω για υπνο και σηκωνομαι απο τις ναυτιες και ξερναω στις 2 και 3 το πρωι...τι αναποδη που ειμαι!ηξερα για τις πρωινες ναυτιες οχι για...τις ναυτιες του ξενυχτη! Shocked

Επισης σημερα το πρωι καθως ετοιμαζομουν να παω στο γιατρο...την ωρα που πηγα να βαλω τη φουστα....μου γυρισε το γονατο και σωριαστηκα κατω απο τον πονο!!!!!!!!!το ειχα ξαναπαθει πολυ παλια που αθλουμουν,αλλα τωρα??τοση γκαντεμια λεω....να βαλει ο διαολος το ποδι του δηλαδη που λενε!!τεσπα,εβαλα παγο...αλλα εχω πονο και περπαταω κουτσα κουτσα....ελπιζω να γινει καλα...γιατι δεν εχω ωρα για το ποδι...!!!
Εχουμε και το σπιτι μας(μετακομησαμε)και θελουμε 2-3 μερες ακομα να τελειωσει το βαψιμο...αλλες 2-3 να ερθει η μαμα μου ,αδερφη και..πεθερα να βοηθησουν στο καθαρισμα ,αναγκαστικά τωρα...(προλαβα και ειχα απολυμανει την κουζινα και ειναι τακτοποιημενη)....αλλες 2-3 να μπουνε ολα στην σειρα τα πραγματα....συνολο θελουμε ενα 10ημερο να ειμαστε οκ και να μπω επιτελους στο σπιτακι μου με τον αντρουλη μου..........μονοι μας!
Αυτα τα νεα μου κοριτσακια! ο σακος μας ειναι μεσα στη μητρα ,επομενο βημα η καρδουλα...οποτε υπομονη 2 βδομαδες τωρα.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Αurora μου ελα υπομονη κι εσυ!!!!! 1 βδομαδα εμεινε!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994

ζουζουνα τελεια νεα!!!!!! θα ευχαριστηθεις και το σπιτακι σου τωρα!! τι καλα! περιμενω να διαβασω πως ακουσες και καρδουλα!!!!!


ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 417472

63ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Σεπ 14, 2011 12:01 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
blackrose έγραψε:Κοριτσαρες μου τι κανετε??????? διαβασα τα νεακια σας maya ολα θα πανε περιφημα!!!!!!!! μια χαρα η χοριακη σου!

Εγω λοιπον το πρωι πηγα στο γιατρο! ειδαμε το σακο ο οποιος ειναι ενδωμητριος και αυτο σημαινει οτι παμε παρα πολυ καλα!!!!!το επομενο ραντεβου μου ειναι σε 2 εβδομαδες ακριβως στις 28/9 οποτε και θα ακουσουμε καρδουλα με το καλο!! τοτε θα ειμαι στην 8η εβδομαδα!
Κατα τα αλλα ,να σας πω πως ενα αγχος το ειχα μεχρι να μπω στο εξεταστηριο..αρκετο ειχα...εχω μεγαλη λαχταρα να μου πανε ολα καλα!
Εχω και 3 συνεχομενα βραδυα ρε κοριτσια πεφτω για υπνο και σηκωνομαι απο τις ναυτιες και ξερναω στις 2 και 3 το πρωι...τι αναποδη που ειμαι!ηξερα για τις πρωινες ναυτιες οχι για...τις ναυτιες του ξενυχτη! Shocked

Επισης σημερα το πρωι καθως ετοιμαζομουν να παω στο γιατρο...την ωρα που πηγα να βαλω τη φουστα....μου γυρισε το γονατο και σωριαστηκα κατω απο τον πονο!!!!!!!!!το ειχα ξαναπαθει πολυ παλια που αθλουμουν,αλλα τωρα??τοση γκαντεμια λεω....να βαλει ο διαολος το ποδι του δηλαδη που λενε!!τεσπα,εβαλα παγο...αλλα εχω πονο και περπαταω κουτσα κουτσα....ελπιζω να γινει καλα...γιατι δεν εχω ωρα για το ποδι...!!!
Εχουμε και το σπιτι μας(μετακομησαμε)και θελουμε 2-3 μερες ακομα να τελειωσει το βαψιμο...αλλες 2-3 να ερθει η μαμα μου ,αδερφη και..πεθερα να βοηθησουν στο καθαρισμα ,αναγκαστικά τωρα...(προλαβα και ειχα απολυμανει την κουζινα και ειναι τακτοποιημενη)....αλλες 2-3 να μπουνε ολα στην σειρα τα πραγματα....συνολο θελουμε ενα 10ημερο να ειμαστε οκ και να μπω επιτελους στο σπιτακι μου με τον αντρουλη μου..........μονοι μας!
Αυτα τα νεα μου κοριτσακια! ο σακος μας ειναι μεσα στη μητρα ,επομενο βημα η καρδουλα...οποτε υπομονη 2 βδομαδες τωρα.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Αurora μου ελα υπομονη κι εσυ!!!!! 1 βδομαδα εμεινε!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994

ζουζουνα τελεια νεα!!!!!! θα ευχαριστηθεις και το σπιτακι σου τωρα!! τι καλα! περιμενω να διαβασω πως ακουσες και καρδουλα!!!!!


ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 417472


Κατεριναααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι ευχαριστη εκπληξηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

64ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Σεπ 14, 2011 12:01 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Μπράβο κοριτσάκι μου!
Ετοιμη η φωλίτσα του αστεριού σου!
Αχ ναι σε μια εβδομάδα!
Και μόλις έρθει η μέρα θα σου λέω εγώ
"υπομονή Κλειώ μου, μια εβδομάδα έμεινε"
Το ίδιο θα σου πώ και την ημέρα που θα γεννήσω
"Μια εβδομάδα έμεινε Κλειώ!!!!" Very Happy


οπως τα λες!!!!!!!χιχιχι!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994

65ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Σεπ 14, 2011 12:06 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πωπω ρε κοριτσια αυτες οι ναυτιες ομως δεν αντεχονται.... Crying or Very sad ...και με ποιανουν τετοιες ωρες.......αναποδη ειμαι ξερω Mad

66ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Σεπ 14, 2011 9:14 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:Κοριτσαρες μου τι κανετε??????? διαβασα τα νεακια σας maya ολα θα πανε περιφημα!!!!!!!! μια χαρα η χοριακη σου!

Εγω λοιπον το πρωι πηγα στο γιατρο! ειδαμε το σακο ο οποιος ειναι ενδωμητριος και αυτο σημαινει οτι παμε παρα πολυ καλα!!!!!το επομενο ραντεβου μου ειναι σε 2 εβδομαδες ακριβως στις 28/9 οποτε και θα ακουσουμε καρδουλα με το καλο!! τοτε θα ειμαι στην 8η εβδομαδα!
Κατα τα αλλα ,να σας πω πως ενα αγχος το ειχα μεχρι να μπω στο εξεταστηριο..αρκετο ειχα...εχω μεγαλη λαχταρα να μου πανε ολα καλα!
Εχω και 3 συνεχομενα βραδυα ρε κοριτσια πεφτω για υπνο και σηκωνομαι απο τις ναυτιες και ξερναω στις 2 και 3 το πρωι...τι αναποδη που ειμαι!ηξερα για τις πρωινες ναυτιες οχι για...τις ναυτιες του ξενυχτη! Shocked

Επισης σημερα το πρωι καθως ετοιμαζομουν να παω στο γιατρο...την ωρα που πηγα να βαλω τη φουστα....μου γυρισε το γονατο και σωριαστηκα κατω απο τον πονο!!!!!!!!!το ειχα ξαναπαθει πολυ παλια που αθλουμουν,αλλα τωρα??τοση γκαντεμια λεω....να βαλει ο διαολος το ποδι του δηλαδη που λενε!!τεσπα,εβαλα παγο...αλλα εχω πονο και περπαταω κουτσα κουτσα....ελπιζω να γινει καλα...γιατι δεν εχω ωρα για το ποδι...!!!
Εχουμε και το σπιτι μας(μετακομησαμε)και θελουμε 2-3 μερες ακομα να τελειωσει το βαψιμο...αλλες 2-3 να ερθει η μαμα μου ,αδερφη και..πεθερα να βοηθησουν στο καθαρισμα ,αναγκαστικά τωρα...(προλαβα και ειχα απολυμανει την κουζινα και ειναι τακτοποιημενη)....αλλες 2-3 να μπουνε ολα στην σειρα τα πραγματα....συνολο θελουμε ενα 10ημερο να ειμαστε οκ και να μπω επιτελους στο σπιτακι μου με τον αντρουλη μου..........μονοι μας!
Αυτα τα νεα μου κοριτσακια! ο σακος μας ειναι μεσα στη μητρα ,επομενο βημα η καρδουλα...οποτε υπομονη 2 βδομαδες τωρα.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Αurora μου ελα υπομονη κι εσυ!!!!! 1 βδομαδα εμεινε!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994

΄Μπράβο Κλειώ, πολύ χαίρομαι!! ολα ειναι τέλεια!! Κανε λιγο υπομονη με τις ναυτιες θα τελειωσουν καποτε, οταν τελειωσει το πρωτο τριμηνο. Δες το θετικα, παρτο σαν ενα σημαδι απο το μωρακι σου, οτι ολα βαινουν καλως!! Ασε που δεν θα παρεις και πολύ βαρος οπως εγω η γουρουνα που δεν νιωθω τιποτα και ολη την ωρα μασαμπουκιαζω!!! Very Happy υπομονη!!!
Καλημερα σε ολες!

67ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 7:10 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ τα ιδια Μάγια..
Ούτε ανακατωσούρες ούτε τίποτα..
Γουρούνα θα γίνω... Laughing

68ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 7:18 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ ειναι και τα κιλα εεεε......με ποσα ξεκιναμε λοιπον?

εγω παντα ημουν 57-58.....τωρα απο τελη απριλη που ειχα γεννησει εχασα κιλα εγκμοσυνης αλλα...ειμαι 68 κολλησα εκει......δεν προλαβε να ξυπνησει ο μεταβολισμος μου και ξαναεμεινα εγκυος! Very Happy αλλα δεν με πειραζει!!!! θα παω στη διατροφολογο μου και θα βαλουμε μια υγεινη διατροφη συχνα γευματα...ετσι ωστε, ελπιζω να μην ξεπερασω τα 75-77 κιλα..!και για το καλο μου και για μια ευκολη εγκυμοσυνη! το μωρακι εχει αποθεμα να μου παρει Very Happy Very Happy Very Happy

εσεις? που ξαναγγενησατε ποσα ειχατε βαλει? σας εμειναν? ποσα λετε να βαλετε???? Very Happy

69ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 9:11 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eγώ στον γιό μου ξεκίνησα 55 έφτασα..
γκούχου γκούχου 85 Embarassed Laughing
Μέχρι να σαραντήσω ξαναήμουν 55 και στους 2μιση μήνες 52 με κοιλιακούς.
Τώρα ξεκίνησα 54 είμαι 55 ελπίζω να μην πάρω άνω απο 12 αν και χλωμό το βλέπω

70ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 9:31 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρα σε βρισκω Αurora!!! 30 κιλα και τα εξαφανησες....ειναι απο οργανισμο σε οργανισμο τι να πω......εγω και διατροφη ακολουθησα και περπατημα εκανα....αλλα μετα πηγα διακοπες...δεν εκανα υπερβολες αλλα μια σειρα την εχασα...μετα το σαραντισμα προλαβα κι εχασα ως τωρα συνολο 3 κιλα ,αλλα οταν ειχα μεινει περισυ εγκυος ημουν 62 σχεδον..ειχα βαλει απο τις διακοπες....με την διατροφολογο μιλησα και ειπαμε το α τριμμηνο να μην βαλω...θα τρωω μικρα κ συχνα γευματα....αν δεν τα βγαζω ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 911307 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 911307 ....πριν παλι επισκεφτηκα το μπανιο!οπως και να εχει με απασχολει λιγο το θεμα κιλων..αλλα οχι τοσο ωστε να μην απολαυσω ηρεμα το νινι μου να μεγαλωνει μεσα μου...ασε που το κοβω θα με ταλαιπωρησει το σπορακι μου το γλυκο! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 669659

71ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 9:38 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Eγώ στον γιό μου ξεκίνησα 55 έφτασα..
γκούχου γκούχου 85 Embarassed Laughing
Μέχρι να σαραντήσω ξαναήμουν 55 και στους 2μιση μήνες 52 με κοιλιακούς.
Τώρα ξεκίνησα 54 είμαι 55 ελπίζω να μην πάρω άνω απο 12 αν και χλωμό το βλέπω

Πως το εκανες κοπελια αυτο μεσα σε 40 μερες? Εγω πηρα 23 και μου εχουν μεινει τα 10 κι εχουν περασει 4 μηνες! Δεν πεφτουν με τιποτα. Θα παω κι εγω σε διατροφολογο. Σορυ που επεμβαινω στην ομαδα σας αλλα την παρακολουθω για να μαθαινω νεακια σας και ειδικα της αδυναμιας μου... ξερει εκεινη...

Αλλωστε παιζει ακομη και τωρα ενα μικρο ενδεχομενο να μπω κι εγω στην ομαδα σας. Θα μπορουσα να εχω κανει το τεστ που εκανε η Κλειω και να εχω μαθει αν ειμαι αλλα κολλαω λιγο... Για να εξηγησω στις κοπελες που δεν με ξερουν ανηκω ηδη στην ομαδα Μαιου 2011. Λετε να προλαβω και του 2012??

Οπως και να εχει εγω θα σας διαβαζω. Να μαθαινω μονο καλα νεα. Να εχετε ολες μια καλη εγκυμοσυνη και μια ακομη καλυτερη γεννα!

Σας φιλω γλυκα γλυκα! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 417472

72ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 9:57 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:
Aurora έγραψε:Eγώ στον γιό μου ξεκίνησα 55 έφτασα..
γκούχου γκούχου 85 Embarassed Laughing
Μέχρι να σαραντήσω ξαναήμουν 55 και στους 2μιση μήνες 52 με κοιλιακούς.
Τώρα ξεκίνησα 54 είμαι 55 ελπίζω να μην πάρω άνω απο 12 αν και χλωμό το βλέπω

Πως το εκανες κοπελια αυτο μεσα σε 40 μερες? Εγω πηρα 23 και μου εχουν μεινει τα 10 κι εχουν περασει 4 μηνες! Δεν πεφτουν με τιποτα. Θα παω κι εγω σε διατροφολογο. Σορυ που επεμβαινω στην ομαδα σας αλλα την παρακολουθω για να μαθαινω νεακια σας και ειδικα της αδυναμιας μου... ξερει εκεινη...

Αλλωστε παιζει ακομη και τωρα ενα μικρο ενδεχομενο να μπω κι εγω στην ομαδα σας. Θα μπορουσα να εχω κανει το τεστ που εκανε η Κλειω και να εχω μαθει αν ειμαι αλλα κολλαω λιγο... Για να εξηγησω στις κοπελες που δεν με ξερουν ανηκω ηδη στην ομαδα Μαιου 2011. Λετε να προλαβω και του 2012??

Οπως και να εχει εγω θα σας διαβαζω. Να μαθαινω μονο καλα νεα. Να εχετε ολες μια καλη εγκυμοσυνη και μια ακομη καλυτερη γεννα!

Σας φιλω γλυκα γλυκα! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 417472


Στεφυ μου μακαρι να μας ερθεις!!!!!!!!!!!! θα χαρω πολυυυ μωρη!!!!!!!!
Παντως με την διατροφολογο μου το συζητησα και μου ειπε πως ο μεταβολισμος μας μετα απο γεννα ειναι φυσιολογικο να κοιμαται η να παθαινει σοκ και με τα σκαμπανευασματα των ορμονων μας κιολας ολα συμβαλλουν...εγω ανεκαθεν ημουν κανονικη στο σωμα με τις καμπυλες μου ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 604962 και κοιλια πλακα....!αλλα σκαλωσαν τωρα στην περιφερεια! η κοιλιτσα μου ειχε σχεδον αξαφανιστει...τωρα ομως λογω και της κατακρατησης πρηστηκα σαν να εχω να παω τουαλετα 5 μερες! Embarassed

Ασε που θα φανει και γρηγορα η κοιλιτσα λεω λογω και της ελαστικοτητας που ηδη εχει.... Very Happy

Στεφουλα μου να ερχεσαι στην παρεα μας!!!να βλεπουμε και την φωτο αβαταρ ..τι μπουγατσακι ειναι αυτο ρε!!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 315810 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 315810 εγω μπαινω και σας διαβαζω πολλες φορες στην ομαδουλα μας 2011!!! Και να στα πω και πιο χυμα τωρα:

Μωρη γουρουνα συρε παρε ενα τεστ μην ερθω και σε βαλω να το κατουρησεις να δουμε αν θα γινεις μια μανουλα μαιου 2012 ξανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 328109

73ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 10:03 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χα χα χα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


Αχ κοριτσακι μου γιατι να μενεις μακρυα... Ποσο θα ηθελα να κανουμε παρεΪτσα. Και εδω που ειμαι εχω λιγες φιλες και ελαχιστες που μπορω να ανοιχτω. Μου λειπει μια καλη φιλη.

Ελεγα να περιμενω τις 18 του μηνος που ειναι να μου ερθει "κανονικα". Το κανονικα το βαζω σε εισαγωγικα γιατι μετα τη γεννα τιποτα δεν ειναι κανονικο. Η περιοδος μου κραταει 10 μερες ο κυκλος μου ειναι αστατος. Συμφωνα με τα παλια δεδομενα που ειχα 30 μερες κυκλο στις 18 ειναι να μου ρθει. Ελεγα να περιμενω... Να παω αυριο λες εσυ??? Embarassed

74ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 10:07 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NA ΠΑΣ!!!!!!! ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ????? Mad Mad Mad Mad Mad

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ!! Very Happy Very Happy Very Happy

θα βρεθουμε ασυζητητη δεν υπαρχει περιπτωση σου λεω Cool flower flower flower

75ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Σεπ 15, 2011 10:11 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οκ! Σου χαλαω εγω χατιρι? Αυριο κιολας θα παω. Με το που θα μαθω θα σας το ανακοινωσω.

Παντως και αρνητικο να ειναι δεν θα στεναχωρηθω γιατι ειναι πολυ νωρις θα ηθελα λιγο πιο μετα.

Αλλα απο την άλλη αν ειμαι ...

PARTY TIME! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 536304 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 536304 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 536304 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 536304 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 536304 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 536304 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 893968 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 893968 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 3 893968

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις