Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

776ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Απρ 05, 2012 2:38 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;;

Εγω σημερω αισθάνομαι κάτι πονακια λες και είναι να αδιαθετησω τις επόμενες μερες . Είναι πονακια αλλα ανεκτα. Ξέρει καμία σπο εσάς τι μπορει να σημαίνει αυτο;;
Κυριακή μπαίνω 37 εβδομαδα!!!

Αντπομονωωωω κοντεύουμε κορίτσια!!!!

777ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Απρ 05, 2012 4:08 am

manoula 26

manoula 26
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσια!
ειστε μεγαλυτερες σε εγκυμοσυνη απο μενα και γι' αυτο δεν εχω τα συμπτωματα σας ακομα! ειμαι 34 βδομαδες και 2 μερες.
για τα χρηματα που λετε αφηστε πολλα εξοδα παρα πολλα αλλα την υγεια τους να εχουνε να τα χαρουνε! πανω απο ολα υγεια!
ευη με το καλο να ερθουν τα πραγματακια σου!
εμεις εδω στο ηρακλειο εχουμε νοτια τις τελευταιες μερες και μας εχει τρελανει. ποτε δεν ειχα αλεργιες και τωρα με τρελενει με μπουκωμα!
αστε που σημερα πηγα στο νοσοκομειο γιατι η κοιλια μου γεμιζει σιγα σιγα με σπυρακια που με ξυνουν αφανταστα. και τελικα ειναι τσιμπιματα απο κατι τωρα τι...???? και τσιμπανε ρε κοριτσια μονο την κοιλια Crying or Very sad
μου εδωσαν μια αλλειφη που εχει λιγη κορτσιζονη και βαζω τοπικα.
εντομεταξυ μου λεει η γιατρος (δερματολογος) που μενεις? της λεω και μου λεει κοντα στο νοσοκομειο εισαι ωραια αν σε πιασει και κλεινει ο λαιμος σου για αλλεργια προλαβενεις! δεν με αγχωσε καθολου!
θελω να πιστευω οτι θα σταματησει εκει!

πολλα φιλια!!!!

778ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Απρ 05, 2012 10:45 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια!!!
Μου φαινεται ειμαι η πρωτη που πηρα την πρωτη λαχταρα σημερα τα ξημερωματα!!



Σηκωθηκα στις 04:00 για τουαλετα και ειχα ροζ αιματακι στο σερβιετακι...σκουπιζομαι και βγαζω αχνο ροζ.....βαζω αλλο σερβιετακι ...αχνο παλι ροζ......ψυχραιμια λεω....περιμενω λιγο ,αλλαζω σερβιετακι....τιποτα! Very Happy Very Happy Very Happy


Το απογευμα πηγα στην κλινικη ημουν 2 ωρες στον καρδιοτοκογραφο...ολα πηγανε καλα δοξα το θεο,μετρουσαμε για συσπασεις,παλμους και κινητικοτητα του μωρου,το οποιο "χορευε" Laughing .......Σε συνδιασμο με τους κολπικους πονους που εχω ,συμπερασμα,μαλακωνει ο τραχηλος μου!!!

Αυριο πρωι στο ιατρειο για τετ α τετ εξεταση και "πορισμα"....Σημασια εχει να περασουμε και την Μ.εβδομαδα να ειμαστε ακομη πιο ασφαλεις!!

Αλλα οτι ειναι να γινει θα γινει!

Ο γιατρος ειπε να μην αγχονομαι δεν συντρεχει λογος ανησυχιας ολα θα πανε καλα ειναι φυσιολογικα ολα αυτα επειδη ειμαι σε 2η εγκυμοσυνη,"φρεσκια" τομη και οργανισμος "κουρασμενος".....ολα θα πανε καλα!!!



Και το πιστευω!!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy

779ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Απρ 05, 2012 12:40 pm

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Aχ βρε κοριτσάκι μου λαχτάρα που θα πήρες βραδιάτικα!!!Αφου όλα είναι οκ πάλι καλα!Και πιστεύω ότι θα περάσει και η επόμενη βδομάδα πρώτα ο θεός!!!Να μας ενημερώνεις!Ολα θα πάνε καλά θα το δεις!!!!

780ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Απρ 05, 2012 2:12 pm

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
blackrose έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!!
Μου φαινεται ειμαι η πρωτη που πηρα την πρωτη λαχταρα σημερα τα ξημερωματα!!



Σηκωθηκα στις 04:00 για τουαλετα και ειχα ροζ αιματακι στο σερβιετακι...σκουπιζομαι και βγαζω αχνο ροζ.....βαζω αλλο σερβιετακι ...αχνο παλι ροζ......ψυχραιμια λεω....περιμενω λιγο ,αλλαζω σερβιετακι....τιποτα! Very Happy Very Happy Very Happy


Το απογευμα πηγα στην κλινικη ημουν 2 ωρες στον καρδιοτοκογραφο...ολα πηγανε καλα δοξα το θεο,μετρουσαμε για συσπασεις,παλμους και κινητικοτητα του μωρου,το οποιο "χορευε" Laughing .......Σε συνδιασμο με τους κολπικους πονους που εχω ,συμπερασμα,μαλακωνει ο τραχηλος μου!!!

Αυριο πρωι στο ιατρειο για τετ α τετ εξεταση και "πορισμα"....Σημασια εχει να περασουμε και την Μ.εβδομαδα να ειμαστε ακομη πιο ασφαλεις!!

Αλλα οτι ειναι να γινει θα γινει!

Ο γιατρος ειπε να μην αγχονομαι δεν συντρεχει λογος ανησυχιας ολα θα πανε καλα ειναι φυσιολογικα ολα αυτα επειδη ειμαι σε 2η εγκυμοσυνη,"φρεσκια" τομη και οργανισμος "κουρασμενος".....ολα θα πανε καλα!!!



Και το πιστευω!!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy

Blackrose...κρατήσου λίγο ακόμα κοπέλα μου και πολύ σύντομα θα έχεις στην αγκαλιά σου το μπεμπουλίνι σου!!!Όλα θα σου πάνε καλά...Εμένα στην πρώτη μου γέννα από την στιγμή που είδα αιματάκι γέννησα μετά από 5 μέρες αλλά τίποτα δεν είναι απόλυτο. Ο γιατρός σου που θα σε εξετάσει θα σου πει με ακρίβεια πότε να περιμένεις. Σε νιώθω πάντως...η αγωνία σου θα έχει βαρέσει κόκκινα! Υπομονή και όλα θα έρθουν στην ώρα τους πιστεύω. Να προσέχεις Wink

781ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Απρ 05, 2012 11:17 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!!!!Blackrose μην αγχώνεσαι θα πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!Ισως να έιναι και η αρχή του τοκετού αλλά όπως είπε και η raina γέννησε μετά απο 5 ημέρες,θα το φας το πασχαλινό αυγό και μετά θα γεννήσεις Laughing Laughing !!!!!!
Εγω για ενα βράδυ ακόμα δεν κοιμήθηκα καλά...να σας ρωτήσω τα πόδια σας έχουν πρηστεί?εμένα εχθές ήταν σαν ζυμαράκια αλλά σήμερα είναι καλύτερα. ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 328109 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 328109
Καλημέρα και πάλι κορίτσια ''φουσκωμένα'' ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 990599 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 990599 σας φιλώ!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

782ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 12:25 am

ΣΟΦΙΑΚΙ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια,
εγώ διανύω την 36 βδομάδα. Την Δευτερα μπαίνω στην 37η. Η μπέμπουλά μου έχει πάρει ήδη θέση αλλά εγω νιώθω σαν ζυμαράκι ειδικά το δεξί χέρι και πόδι μου είναι σαν προζύμι. Η μπέμπα είναι στην αριστερή πλευρά μου και με πιέζει τρελά. Απλα θέλω να γεννήσω. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΈΝΩ.........

783ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 1:31 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evigiorgos έγραψε:κάναμε σήμερα καρδιοτοκογράφημα,ε εντάξει ήταν όλες πολύ ξυνές..δε μπορούσαν να βρούν το παλμό γιατί όλο κουνιόταν,τους έσπασε τα νεύρα χαχαχα και το ευχαριστήθηκα!δεν έχω ακόμη συσπάσεις έντονες,καλό αυτό,και ραντεβού την άλλη τρίτη για καρδιοτοκογράφημα πάλι και υπέρηχο,α λέει θα με κοιτάξει και από κάτω.

νομίζω κάποια την είδε ο γιατρός με το χέρι???καλά διάβασα?
μπλιάχ! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 534787 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 534787 pale pale
Πίστεψέ με Ευη μου το τελευταίο πράγμα που σκεφτόμουν όταν γεννούσα ήταν το χέρι που μου έβαλαν Razz Το μωράκι σου θα σκέφτεσαι μόνο και την στιγμή που θα το έχεις στην αγκαλιά σου!

784ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 1:49 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κι από μας κοριτσούδια!!!Λοιπόν...σήμερα από το πρωί που καθόμουν και έπαιζα με τους γιούς μου (εντός και εκτός κοιλίτσας Very Happy ),προσπαθούσα να θυμηθώ το τελευταίο 24ωρο πριν γεννήσω...Ήταν η ημέρα των εκλογών του 2009,αισθανόμουν ένα συνεχές έντονο "μπούκωμα" χαμηλά και φυσικά δεν μετακινιόμουν καθόλου εκτός σπιτιού γιατί απλά δεν μπορούσα να περπατήσω καλά καλά. 5 μέρες πριν όπως έχω ξαναπεί είχα δει ροζ αίμα στο σερβιετάκι κι έτσι είχα προλάβει να πάω στην γυναικολόγο μου (2 μέρες μετά)η οποία μου είχε πει χαρακτηριστικά από αυτά που "είδε" να περιμένω να σπάσουν τα νερά ή να αρχίσουν οι πόνοι μέσα σε 24 ώρες με 3 μέρες...κι έτσι έγινε! 3 μέρες μετά, μετά τα αποτελέσματα των εκλογών,πέφτουμε για ύπνο κατά τις 1 τη νύχτα και στις 2.30 μου σπάσαν τα νερά! Ευτυχώς χωρίς να λερώσω το κρεβάτι Embarassed Ούτε πόνοι ούτε τίποτα κορίτσια μου καλά για 5 ώρες οπότε και μου έκαναν τεχνητούς πόνους στον ορό και στις 11 το πρωί είχα το μπουμπούκι μου αγκαλιά. Κι ολά αυτά στην 39 εβδομάδα...νωρίς για πρώτο Wink Μόνο θετικά έχω να θυμάμαι την γέννα μου...εκτός φυσικά από την ντροπή που νιώθεις όταν σε ετοιμάζουν Embarassed Ξύρισμα.κλίσμα και η κλασική χαζή ρομπίτσα που σου φοράνε Laughing Οι πόνοι ήταν έντονοι λόγω του ότι ήταν τεχνητοί αλλά έγιναν υποφερτοί με την επισκληρίδιο...η επίδραση της οποίας περνάει την ώρα που είναι να σπρώξεις Crying or Very sad Εμείς είχαμε και την ψαλιδιά αλλά όταν παίρνεις το μωρούλι σου αγκαλιά τα ξεχνάς όλα αστραπιαία...γι'αυτό σας λέω, καλύτερα να ξέρουμε τί θα αντιμετωπίσουμε και να συζητάμε με τον γιατρό μας τις απόψεις του για τον τοκετό παρά να φοβόμαστε για τα χειρότερα.Έτσι μας πάνε όοοοολα καλά ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 654316 Φιλάκια σε όλες κι ελπίζω να μην σας κούρασα Rolling Eyes ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 417472

785ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 2:34 am

ΣΟΦΙΑΚΙ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ 36 ΒΔΟΜΑΔΑΣ.ΕΝΤΑΞΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΑΓΙΚΟ. ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΒΑΖΕΙ ΓΑΝΤΑΚΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΣΟΥ ΒΑΖΕΙ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ. ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ. ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.

786ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 2:42 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="ΣΟΦΙΑΚΙ"]Καλημέρα κορίτσια,
εγώ διανύω την 36 βδομάδα. Την Δευτερα μπαίνω στην 37η. Η μπέμπουλά μου έχει πάρει ήδη θέση αλλά εγω νιώθω σαν ζυμαράκι ειδικά το δεξί χέρι και πόδι μου είναι σαν προζύμι. Η μπέμπα είναι στην αριστερή πλευρά μου και με πιέζει τρελά. Απλα θέλω να γεννήσω. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΈΝΩ......... [/quote
Καλημέρα σοφιακι !!!!
Είμαστε ακριβώς στις ίδιες ημερομηνίες και εγω Κυριακή μπαίνω 37!!!
Ανυπομονω κ εγω τόσο ΠΟΛΥ!!!!
Λες να τον φάμε όλο τον εννατο;;;
Που γεννας;;;

787ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 4:22 am

ΣΟΦΙΑΚΙ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="BOBO"]
ΣΟΦΙΑΚΙ έγραψε:Καλημέρα κορίτσια,
εγώ διανύω την 36 βδομάδα. Την Δευτερα μπαίνω στην 37η. Η μπέμπουλά μου έχει πάρει ήδη θέση αλλά εγω νιώθω σαν ζυμαράκι ειδικά το δεξί χέρι και πόδι μου είναι σαν προζύμι. Η μπέμπα είναι στην αριστερή πλευρά μου και με πιέζει τρελά. Απλα θέλω να γεννήσω. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΈΝΩ......... [/quote
Καλημέρα σοφιακι !!!!
Είμαστε ακριβώς στις ίδιες ημερομηνίες και εγω Κυριακή μπαίνω 37!!!
Ανυπομονω κ εγω τόσο ΠΟΛΥ!!!!
Λες να τον φάμε όλο τον εννατο;;;
Που γεννας;;;
Καλησπέρα
στο Πεπαγνη στο Ηρακλείο Κρήτης. Εσυ; Εγω καμία φορα για να τους κάνω να τρέχουν του υπόλοιπους (πατέρα γιαγιάδες κ συναφή) τους λέω ότι έχω κάνει συμφωνία με την μπέμπα να βγεί Μεγάλη Πέμπτη Very Happy εντομεταξύ έχω πύαρ κ πονάνε κ τα βυζάκια μου. ασε ασε.............

788ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 5:07 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="ΣΟΦΙΑΚΙ"]
BOBO έγραψε:
ΣΟΦΙΑΚΙ έγραψε:Καλημέρα κορίτσια,
εγώ διανύω την 36 βδομάδα. Την Δευτερα μπαίνω στην 37η. Η μπέμπουλά μου έχει πάρει ήδη θέση αλλά εγω νιώθω σαν ζυμαράκι ειδικά το δεξί χέρι και πόδι μου είναι σαν προζύμι. Η μπέμπα είναι στην αριστερή πλευρά μου και με πιέζει τρελά. Απλα θέλω να γεννήσω. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΈΝΩ......... [/quote
Καλημέρα σοφιακι !!!!
Είμαστε ακριβώς στις ίδιες ημερομηνίες και εγω Κυριακή μπαίνω 37!!!
Ανυπομονω κ εγω τόσο ΠΟΛΥ!!!!
Λες να τον φάμε όλο τον εννατο;;;
Που γεννας;;;
Καλησπέρα


Εγω γενναω στην ΑΘΗΝΑ στο μητέρα!
Απο το ηρακλειο είσαι;;;
Μου αρέσει ΠΟΛΥ η κρητη και πάω συχνά!!!
Τι εννοείς πυαρ;;;
Πως καταλαβαίνεις ότι θα γεννήσεις νωρίτερα;;
στο Πεπαγνη στο Ηρακλείο Κρήτης. Εσυ; Εγω καμία φορα για να τους κάνω να τρέχουν του υπόλοιπους (πατέρα γιαγιάδες κ συναφή) τους λέω ότι έχω κάνει συμφωνία με την μπέμπα να βγεί Μεγάλη Πέμπτη Very Happy εντομεταξύ έχω πύαρ κ πονάνε κ τα βυζάκια μου. ασε ασε.............

789ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 5:41 am

ΣΟΦΙΑΚΙ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="BOBO"]
ΣΟΦΙΑΚΙ έγραψε:
BOBO έγραψε:
ΣΟΦΙΑΚΙ έγραψε:Καλημέρα κορίτσια,
εγώ διανύω την 36 βδομάδα. Την Δευτερα μπαίνω στην 37η. Η μπέμπουλά μου έχει πάρει ήδη θέση αλλά εγω νιώθω σαν ζυμαράκι ειδικά το δεξί χέρι και πόδι μου είναι σαν προζύμι. Η μπέμπα είναι στην αριστερή πλευρά μου και με πιέζει τρελά. Απλα θέλω να γεννήσω. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΈΝΩ......... [/quote
Καλημέρα σοφιακι !!!!
Είμαστε ακριβώς στις ίδιες ημερομηνίες και εγω Κυριακή μπαίνω 37!!!
Ανυπομονω κ εγω τόσο ΠΟΛΥ!!!!
Λες να τον φάμε όλο τον εννατο;;;
Που γεννας;;;
Καλησπέρα


Εγω γενναω στην ΑΘΗΝΑ στο μητέρα!
Απο το ηρακλειο είσαι;;;
Μου αρέσει ΠΟΛΥ η κρητη και πάω συχνά!!!
Τι εννοείς πυαρ;;;
Πως καταλαβαίνεις ότι θα γεννήσεις νωρίτερα;;

Ναι απο Ηρακλειο Κρήτης είμαι. Εννοώ ότι τα βυζάκία μου βγάζουν γαλατάκι. Καλά μη φανταστείς ποσότητα αλλα βγάζουν κ μυρίζει (μπλιαχ) ετοιμάζονται για τον θηλασμό. Δεν το καταλαβαίνω βρε. Πλάκα τους κάνω. Το καλύτερο είναι ότι τα πόδια μου είναι σαν ζυμαρούλης και όταν τα πατάω κάνουν βαθουλοματάκι...... Την Δευτερα θα πάω για καρδιοτοκογράφιμα. Η μπέμπα την περασμένη Δευτέρα ήταν 2800 πάντως θα βγεί ψηλό μωρό γιατί φαντάσου εγώ είμαι 36 βδομάδων και το ισχύο της 37!!!!!!!!!!!!1




στο Πεπαγνη στο Ηρακλείο Κρήτης. Εσυ; Εγω καμία φορα για να τους κάνω να τρέχουν του υπόλοιπους (πατέρα γιαγιάδες κ συναφή) τους λέω ότι έχω κάνει συμφωνία με την μπέμπα να βγεί Μεγάλη Πέμπτη Very Happy εντομεταξύ έχω πύαρ κ πονάνε κ τα βυζάκια μου. ασε ασε.............

790ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 5:46 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άντε ρε συ τι σύμπτωση και εμένα την δευτέρα που πήγαμε γιατρο ήταν 2830!!!!!!!
Τώρα θα ξαναπαμε Τρίτη!!!
Μακάρι να γεννησουμε γρήγορα!!!!!

791ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 5:52 am

ΣΟΦΙΑΚΙ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κ σενα κοριτσάκι είναι; ναι να γεννησουμε γρηγορα. δεν αντεχω αλλο θέλω να την κρατήσω αγγαλίτσα, να την μυρίσω........ και εγω στο μητέρα θα γεννούσα στο Ηράκλειο αλλά παρουσίασα ζάχαρο στην καμπύλη και με έστειλε ο γιατρός μου στο Πεπαγνη για καλύτερα.

792ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 6:07 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι κοριτσάκι είναι!!!
Δεν αντέχω κ εγω θέλω τόσο να την κράτησω!!!
Ελπίζω να μην φτάσουμε στην 40!!!
Εσένα τι λέει ο γιατρος σου;;
Καμία πρόβλεψη;

793ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 6:23 am

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΟΒO πώς είναι το δόντι σου σε πονάει ακόμη?Πήγες τελικά σε γιατρό,τι έκανες?Σε είχα στο μυαλό μου είναι χαζός πόνος για εγκυμονούσα,δεν μπορείς να κάνεις τίποτα!!Εγώ πάλι που νομίζω ότι ο μπέμπης θα έρθει το Πάσχα,έτσι για σπάσιμο και δε θα μπορέσω να φάω αρνί!! Rolling Eyes Rolling Eyes Εγώ του είπα ή μετά κανά 2μέρες ή καθόλου πρίν!!

794ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 6:59 am

ΣΟΦΙΑΚΙ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι ειναι ενα θεμα με τα δοντια. εμενα ματωνουν τα ουλα κ κανω υπομονη...... ο γιατρος ειπε μετα το πασχα απλα εχω αρχησει κ βαραινω κ δεν μπορω να κανω τιποτα κ νιωθω σαν μπαλονι κ καθε τρις κ λιγο ειμαι τουαλετα.. ασε ασε σαν κακια πεθερα ακουγομαι αλλα τι να κανω κουραγιο κοριτσια κουραγιο

795ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 7:18 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα το δόντι δεν μου πέρασε ποτε με πονάει ΠΟΛΥ ποτε λιγότερο....ΠΟΛΥ σπαστικο!!
Υπομονή κορίτσια κοντεύουμε!!!!

796ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 9:05 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsakia moy απο το πρωι εχω ακουσει τον μπεμπη μου μονο 4 φορες..μονο..τπτ αλλο...ανησυχω πολυ πολυ...λεω αν συνεχισει ετσι να παρω τηλ γιατρο αυριο πρωι!!!

797ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 9:21 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην ανησυχείς γιατί αυτο τυχαίνει καμία φορά.δεν εμφανίζει κάθε μέρα την ίδια κινητικότητα!!
Αν δεις ότι συνεχίζεται και αύριο μιλά με τον γιατρο σου!!σε ποια εβδομαδα είσαι;;;

798ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 10:18 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
33+2....ανησυχω παρα πολυ....

799ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 11:49 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pharmacy έγραψε:33+2....ανησυχω παρα πολυ....


Αν νιωθεις ανησυχια μεσα σου να παρεις το γιατρο!!!!! Δεν εχεις ΤΙΠΟΤΑ να χασεις!!!!Ουτε αΝ σου πει πηγαινε για υπερηχο σημαινει οτι εγινε κατι κακο.!Οτι περναει απο το χερι μας καλο ειναι να το κανουμε μην δισταζεις ακομη και για βλακεια!!!!!

800ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Απρ 06, 2012 11:58 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω κοριτσια σημερα τα ειπα με το γιατρο,ολα καλα ειπε μαλακωνει ο τραχηλος μου Φυσιολογικο ειπε,δεν σημαινει απαραιτητα οτι θα γεννησω συντομα βεβαια....οτι ειναι να γινει θα γινει,ακομη κ τωρα (χτυπα ξυλο) να ξεκινησει τοκετος ,η μπεμπουλα μας ειναι "ετοιμη" και δεν χρειαζεται να ανησυχησω ειπε.Αλλα θα ξαναπαω μετα το Πασχα ,Τεταρτη να με δει και να πουμε για τοκετο,.....αν ως τοτε δεν θελησει η μπεμπα να ερθει!

Κατα τ αλλα τα κολπικα πονακια τα εχω στανταρακι τωρα,αιμα δεν ξαναειδα,κουραση και τα σχετικα εχω, δεν ειμαι και για πολλα...!!!!!!!

Το βλεπω χαλαρα πλεον οσο μπορω,λεω οτι ειναι να γινει θα γινει,βεβαια οσο περναει απο το χερι μου ειμαι προσεχτικη και αραχτη!

Η μπεμπουλα μου να ερθει καλα και να βγουμε και οι 2 καλα απο το χειρουργειο με νοιαζει και οοοολα θα γινουν!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 32 417472



ΜΑΥΑΑΑΑ????????????????????? scratch

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις