Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
421 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 421 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μικρή μου πρέπει να κάνει συχνά αιματολογικές εξετάσεις στο Παίδων και αναγκαστικά πρέπει να περνάμε πρώτα από την παιδίατρο του ΙΚΑ για να μας τις γράψει και να μην τις πληρώσουμε.
στην παιδίατρο του ΙΚΑ πάμε πάντα με ένα έγγραφο του ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟΥ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ που ενημερώνει γιατί πρέπει να κάνει τόσο συχνά τις εξετάσεις αυτές.
η παιδίατρος / κ@ργιόλ@ που έχουμε στο ΙΚΑ της Μεταμόρφωσης κάθε μα κάθε φορά ρωτάει γιατί και πως και δεν ξέρω αν μπορώ. αυτό μιλάμε 1 -2 φορές το μήνα. και κάθε φορά ιστορία για να μας τις γράψει. λες και δεν πληρώνουμε ΙΚΑ τόσα χρόνια και θα τα βάλει από την τσέπη της η μουλάρα.
την τελευταία φορά πάλι δεν ήθελε να τις γράψει γιατί δεν ήξερε η καημένη αν έπρεπε. ε κορίτσια δεν κρατήθηκα. μας άκουσε όλο το ΙΚΑ. μέχρι και να πάει να μαμηθεί της είπα. ήμουν έξαλλη. να χεις τον πόνο σου να χεις και την ηλίθια Twisted Evil Twisted Evil
λες κι εγώ θέλω να τρυπάνε το παιδάκι κάθε τόσο

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:

εννοειται πως δεν ξαναπατησα το ποδι μου τωρα παει ο αντρας μου και γραφει τα εμβολια αλλα εγω δεν μπορω να κρατηθω αμα δεν μιλησω θα σκασω...

αυτο βεβαια δεν ειναι ΠΑΝΤΑ καλο Embarassed

Τους αξίζει ένα βρίσιμο που και που για να μπαίνουν στη θέση τους.Το ότι κολλώνουν να μιλήσουν στους συζύγους μας πάντως λέει πολλά για αυτούς.Μισογύνηδες είναι.Αυτό καταλαβαίνω εγώ.

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:η μικρή μου πρέπει να κάνει συχνά αιματολογικές εξετάσεις στο Παίδων και αναγκαστικά πρέπει να περνάμε πρώτα από την παιδίατρο του ΙΚΑ για να μας τις γράψει και να μην τις πληρώσουμε.
στην παιδίατρο του ΙΚΑ πάμε πάντα με ένα έγγραφο του ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟΥ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ που ενημερώνει γιατί πρέπει να κάνει τόσο συχνά τις εξετάσεις αυτές.
η παιδίατρος / κ@ργιόλ@ που έχουμε στο ΙΚΑ της Μεταμόρφωσης κάθε μα κάθε φορά ρωτάει γιατί και πως και δεν ξέρω αν μπορώ. αυτό μιλάμε 1 -2 φορές το μήνα. και κάθε φορά ιστορία για να μας τις γράψει. λες και δεν πληρώνουμε ΙΚΑ τόσα χρόνια και θα τα βάλει από την τσέπη της η μουλάρα.
την τελευταία φορά πάλι δεν ήθελε να τις γράψει γιατί δεν ήξερε η καημένη αν έπρεπε. ε κορίτσια δεν κρατήθηκα. μας άκουσε όλο το ΙΚΑ. μέχρι και να πάει να μαμηθεί της είπα. ήμουν έξαλλη. να χεις τον πόνο σου να χεις και την ηλίθια Twisted Evil Twisted Evil
λες κι εγώ θέλω να τρυπάνε το παιδάκι κάθε τόσο

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:εγω δεν μπορω να κρατηθω αμα δεν μιλησω θα σκασω...
αυτο βεβαια δεν ειναι ΠΑΝΤΑ καλο Embarassed

Κι εγώ Κατερίνα μου. Γι'αυτό και τις πρώτες 4 φορές πήγε και ζήτησε εξηγήσεις ο άντρας μου (είναι απο αυτά που δεν έγραψα ο λόγος που ζήταγε εξηγήσεις) Αυτός τα είχε πάρει αλλά γενικά είναι πολύ ήρεμος (μπουχέσα θα τον χαρακτήριζα) και κάθε φορά που με ρώταγε γιατί δεν πάω εγώ του έλεγα γιατί ξέρει τι θα γίνει. Τελικά την 5η φορά με "αμόλησε", μου λέει νομίζω πως ήρθε η σειρά σου...τα υπόλοιπα τα ξέρετε...
Κορίτσια να μιλάτε, αν είστε σε ψυχολογία που να μπορείτε, εννοώ να μην έχουν κάτι τα παιδάκια (μακρυά απο όλους μας) μην τους αφήνετε να ειρωνεύονται και να κρίνουν. Να το ανοίγετε το στόμα.

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ.. ΜΙΑ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ.. ΤΙΣ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ.. ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ.. ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.. ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΡΟΟΠΤΟ?? ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ??? Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 534787

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωσώ ηρθε ο καιρος- με το καλό!
μην αγχωνεσαι- θα το καταλάβεις!! Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωσώ λίιιιγη υπομονη ακόμα!!!! Έφτασε ο καιρός!!!
Το επόμενο που θα γράψω είναι απλώς επειδή χαζοχαίρομαι κι επειδή η αδερφούλα μου είναι όπως εσύ...είναι στις 37 και 3 και σήμερα το πρωί με πήρε και μου είπε οτι έχει έντονους πόνους περιόδου και πολλά πολλά πετρώματα. Η γιατρός της είπε να πάει το απόγευμα να τη δει και μάλλον η ανιψούλα μου θα μας έρθει απο μέρα σε μέρα ή...απο ώρα σε ώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 328109

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω δεν μπορω να κρατηθω αμα δεν μιλησω θα σκασω...
αυτο βεβαια δεν ειναι ΠΑΝΤΑ καλο Embarassed

Κι εγώ Κατερίνα μου. Γι'αυτό και τις πρώτες 4 φορές πήγε και ζήτησε εξηγήσεις ο άντρας μου (είναι απο αυτά που δεν έγραψα ο λόγος που ζήταγε εξηγήσεις) Αυτός τα είχε πάρει αλλά είναι πολύ ήρεμος (μπουχέσα θα τον χαρακτήριζα)και κάθε φορά που με ρώταγε γιατί δεν πάω εγώ του έλεγα γιατί ξέρει τι θα γίνει. Τελικά την 5η φορά με "αμόλησε", μου λέει νομίζω πως ήρθε η σειρά σου...τα υπόλοιπα τα ξέρετε...
Κορίτσια να μιλάτε, αν είστε σε ψυχολογία που να μπορείτε, εννοώ να μην έχουν κάτι τα παιδάκια (μακρυά απο όλους μας) μην τους αφήνετε να ειρωνεύονται και να κρίνουν. Να το ανοίγετε το στόμα.

κι εμενα ετσι ειναι ακριβως γιαυτο και μιλαω εγω γιατι μια φορα αν μιλησει εκεινος θα γινει της π@##@ας!
εντωμεταξυ ειναι αυτο που λεει η διδυμομανουλα σε εμας ξερουνε και μιλανε οχι στους αντρες μας!!!

επισης ασχετο προχτες πηγα στα τζαμπο και ειμαι στο ταμειο αφου μου λεει η κοπελα ποσο χρωσταω της δινω τα λεφτα και δεν μου εδωσε 0.05 ρεστα ετσι λοιπον κι εγω παιρνω μια σακουλα και μου λεει αυτη "δεν μπορειτε να παρετε κι αλλη σακουλα" γιατι της λεω εσυ μου εδωσες τα 5 λεπτα?? και δεν ειναι οτι δεν μου τα εδωσες δεν μου ειπες κι ολας συγνωμη αλλα δεν εχω ψιλα κατι βρε αδερφε! δηλαδη να μας τα παιρνετε ειναι καλα αλλα να μας τα δινετε οχι? γιαυτο παιρνω τη σακουλα κι εγω! δεν μιλησε δεν ειπε κουβεντα! δεν ειναι για τα λεφτα προς θεου ειναι για το γαμωτο την αδικια δεν την μπορω! μιλαω οπου και οταν μπορω

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:Σωσώ λίιιιγη υπομονη ακόμα!!!! Έφτασε ο καιρός!!!
Το επόμενο που θα γράψω είναι απλώς επειδή χαζοχαίρομαι κι επειδή η αδερφούλα μου είναι όπως εσύ...είναι στις 37 και 3 και σήμερα το πρωί με πήρε και μου είπε οτι έχει έντονους πόνους περιόδου και πολλά πολλά πετρώματα. Η γιατρός της είπε να πάει το απόγευμα να τη δει και μάλλον η ανιψούλα μου θα μας έρθει απο μέρα σε μέρα ή...απο ώρα σε ώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 328109

ΤΕΛΕΙΑ!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΙΨΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.. ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΑΚΙ ΚΑΤΑ ΔΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 16!! ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΙΩΝΑΣ!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε: ποτε εγιναν ολα αυτα;;
Γειά σου Βιβιανάκι...Τα δικά μας έγιναν Δευτέρα βράδυ και Τρίτη πρωί. Άσε...

Πως ειναι τωρα το καρδουλάκι μου;; Εσυ;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενααααααα ασχετο σε εχω στο φεις??? τερμα κατω απο την εικονα μου εχω το λινκ κανε μου αιτημα η εγω σε εσενα!!!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε μαμαδοσυναντηθηκατε στην Αθηνα?? Φλωρεντια κ εσυ πηγες? την Βιβιαν την ειδα στις φωτο με την ωραια κοιλιτσα της! Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κομπλεξικα ανθρωπαρια κυκλοφορουν...για μπινελικια ειναι ολοι τους,να χεις τον πονο σου να χεις κ τον συμπλεγματικο διπλα σου.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 311356 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 311356 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 311356 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 311356

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σκέφτομαι τα χάλια μας..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα παω να κουρεψω το μορτη μου σημερα.....

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:ΤΕΛΕΙΑ!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΙΨΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.. ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΑΚΙ ΚΑΤΑ ΔΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 16!! ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΙΩΝΑΣ!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ευχαριστούμε!!! Και είπαμε υπομονή!!! Μη σε πιάνει ανυπομονισία τώρα!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 417472

Vivian έγραψε:Πως ειναι τωρα το καρδουλάκι μου;; Εσυ;
Μια χαρά είναι η μικρή. Και η μεγάλη ηρεμεί σιγά σιγά. Very Happy Ευτυχώς που έρχονται τα χαρμόσινα της αδερφής μου (μάλλον)!!!!

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Θα παω να κουρεψω το μορτη μου σημερα.....

Τελεια ....το πρωτο του κουρεματακι ειναι??

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lidiaki έγραψε:
tatijana έγραψε:Θα παω να κουρεψω το μορτη μου σημερα.....

Τελεια ....το πρωτο του κουρεματακι ειναι??

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

Γελιαααα..

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
lidiaki έγραψε:
tatijana έγραψε:Θα παω να κουρεψω το μορτη μου σημερα.....

Τελεια ....το πρωτο του κουρεματακι ειναι??

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

Γελιαααα..

Καλα θα περασετε κι εσεις , εμεις για να κουρευτουμε δε μπορεις να φανταστεις τι γινετε , την τελευταια φορα τον κουρεψαν στην αγκαλια του πατερα του!!! Ο αντρας μου γυρισε ολος μες την τριχα!!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
lidiaki έγραψε:
tatijana έγραψε:Θα παω να κουρεψω το μορτη μου σημερα.....

Τελεια ....το πρωτο του κουρεματακι ειναι??

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

Γελιαααα..

αντε με το καλό!!...πεζοναυτη να τον κανεις..χαχ...εμενα την πρωτη φορα του τα πηρε ολα για να στρωσουν ,πεταγαν κατι τουφες αλλου για αλλου...χαχα..και ηταν σαν να τον ετοιμασα για να καταταγεί! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 654316

και αν δεν το ξαναειπα σε αυτη τη φωτο ειναι απιστευτος!πολυ καλός!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπητές Κουκίδα και Κατερίνα, σας στέλνω αυτό το μήνυμα γιατί για κάποιο λόγο (τον οποίο δεν κατανοώ) δεν μπορώ να μπω στο ρημαδοfacebook! Αν θέλετε λοιπόν, βρείτε με εσείς και κάντε με add. Elena Papa είναι το όνομά μου στο fb. Είμαι φίλη με τη φίλτατη Νένα, την αγαπητή Τατιάνα και την πολυαγαπημένη Φλώρα! Το λέω για να κάνετε το τσεκάρισμα αν είστε και εσείς φίλες μαζί τους γιατί υπάρχουν πολλές με το όνομά μου! (προσπαθούν να με μιμηθούν, οι σκύλες!)

Υ.Γ.:Δεν τα είπα πολύ ωραία;;;Ε;;[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Θα παω να κουρεψω το μορτη μου σημερα.....

εγω αμα ειχα γιο μοικανα θα του εκανα! μαρεσειιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:
lidiaki έγραψε:
tatijana έγραψε:Θα παω να κουρεψω το μορτη μου σημερα.....

Τελεια ....το πρωτο του κουρεματακι ειναι??

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

Γελιαααα..

αντε με το καλό!!...πεζοναυτη να τον κανεις..χαχ...εμενα την πρωτη φορα του τα πηρε ολα για να στρωσουν ,πεταγαν κατι τουφες αλλου για αλλου...χαχα..και ηταν σαν να τον ετοιμασα για να καταταγεί! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 17 654316

και αν δεν το ξαναειπα σε αυτη τη φωτο ειναι απιστευτος!πολυ καλός!!

Περιμενει να την πεσει στις δικες σου κανονισε συναντηση,χαχααχαχα....Κι ας ειναι μικρουλης,χαχααχ..

Λυδιακι θα σου πω μετα...χαχαχαχ..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Αγαπητές Κουκίδα και Κατερίνα, σας στέλνω αυτό το μήνυμα γιατί για κάποιο λόγο (τον οποίο δεν κατανοώ) δεν μπορώ να μπω στο ρημαδοfacebook! Αν θέλετε λοιπόν, βρείτε με εσείς και κάντε με add. Elena Papa είναι το όνομά μου στο fb. Είμαι φίλη με τη φίλτατη Νένα, την αγαπητή Τατιάνα και την πολυαγαπημένη Φλώρα! Το λέω για να κάνετε το τσεκάρισμα αν είστε και εσείς φίλες μαζί τους γιατί υπάρχουν πολλές με το όνομά μου! (προσπαθούν να με μιμηθούν, οι σκύλες!)

Υ.Γ.:Δεν τα είπα πολύ ωραία;;;Ε;;[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ζωγραφισες!!!!! σε ψαχνω τωρα! χεχεχε

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Θα παω να κουρεψω το μορτη μου σημερα.....

εγω αμα ειχα γιο μοικανα θα του εκανα! μαρεσειιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!

Πιστευεις οτι θα εκανα κατι διαφορετικο????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις