Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
496 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 496 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Kαι εγω μισο πρωι-μεσημερι-βραδυ αλλα οι ταχυκαρδιες δεν συνηθιζονται με τιποτα.. Mad Mad !!!!!! Αγαπη,το μαρουλι θελει παρα πολυ καλο πλυσιμο,τιποτα αλλο!!!Και φυσικα να το τρως μονο σπιτι σου που ξερεις πως ειναι πλυμμενο καλα!!!!!


αλεξια μου δεν τρωω τιποτα απο εξω μονη μου τα φτιαχνω ολα!!εχεις και εσυ συσπασεις εε??


Ετσι πρεπει για να ειμαστε σιγουρες...κ εγω εχω να φαω απ'εξω σαλατικα 7 μηνες τωρα...ναι Αγαπη,ξεκινησαμε με συσπασεις αλλα 10 μερες τωτα εχω εντονους συνεχομενους πονους χαμηλα...δεν ερχονται κ φευγουν οπως οι συσπασεις,ποναω συνεχεια...συσπασεις ειχα κ σε ΟΛΗ την εγκυμοσυνη,πριν ξεκινησω τα yutopar επαιρνα utrogestan 3 την ημερα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 534787 κ εσυ συσπασεις εχεις,ε...? σε ποια εβδομαδα εισαι?



ειμαι στην 36 εβδομαδα!!εχεις κανει νον στρες φανταζομαι!!ποσες συσπασεις κανεις??ασε εγω τα παιρνω απο τον τεταρτο σταδιακα βεβαια αλλα δεν εχει σημασια!!


Δεν το εχω κανει κ ο γιατρος μου δεν μου εχει αναφερει τιποτα...θα τον ρωτησω την Δευτερα που θα παω...

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
alexia-marinos έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Kαι εγω μισο πρωι-μεσημερι-βραδυ αλλα οι ταχυκαρδιες δεν συνηθιζονται με τιποτα.. Mad Mad !!!!!! Αγαπη,το μαρουλι θελει παρα πολυ καλο πλυσιμο,τιποτα αλλο!!!Και φυσικα να το τρως μονο σπιτι σου που ξερεις πως ειναι πλυμμενο καλα!!!!!


αλεξια μου δεν τρωω τιποτα απο εξω μονη μου τα φτιαχνω ολα!!εχεις και εσυ συσπασεις εε??


Ετσι πρεπει για να ειμαστε σιγουρες...κ εγω εχω να φαω απ'εξω σαλατικα 7 μηνες τωρα...ναι Αγαπη,ξεκινησαμε με συσπασεις αλλα 10 μερες τωτα εχω εντονους συνεχομενους πονους χαμηλα...δεν ερχονται κ φευγουν οπως οι συσπασεις,ποναω συνεχεια...συσπασεις ειχα κ σε ΟΛΗ την εγκυμοσυνη,πριν ξεκινησω τα yutopar επαιρνα utrogestan 3 την ημερα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 534787 κ εσυ συσπασεις εχεις,ε...? σε ποια εβδομαδα εισαι?



ειμαι στην 36 εβδομαδα!!εχεις κανει νον στρες φανταζομαι!!ποσες συσπασεις κανεις??ασε εγω τα παιρνω απο τον τεταρτο σταδιακα βεβαια αλλα δεν εχει σημασια!!


Δεν το εχω κανει κ ο γιατρος μου δεν μου εχει αναφερει τιποτα...θα τον ρωτησω την Δευτερα που θα παω...

ο δικος μου μου εχει κανει παντως!!καλα ειναι και αναλογα στην καθε περιπτωση!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Kαι εγω μισο πρωι-μεσημερι-βραδυ αλλα οι ταχυκαρδιες δεν συνηθιζονται με τιποτα.. Mad Mad !!!!!! Αγαπη,το μαρουλι θελει παρα πολυ καλο πλυσιμο,τιποτα αλλο!!!Και φυσικα να το τρως μονο σπιτι σου που ξερεις πως ειναι πλυμμενο καλα!!!!!


αλεξια μου δεν τρωω τιποτα απο εξω μονη μου τα φτιαχνω ολα!!εχεις και εσυ συσπασεις εε??


Ετσι πρεπει για να ειμαστε σιγουρες...κ εγω εχω να φαω απ'εξω σαλατικα 7 μηνες τωρα...ναι Αγαπη,ξεκινησαμε με συσπασεις αλλα 10 μερες τωτα εχω εντονους συνεχομενους πονους χαμηλα...δεν ερχονται κ φευγουν οπως οι συσπασεις,ποναω συνεχεια...συσπασεις ειχα κ σε ΟΛΗ την εγκυμοσυνη,πριν ξεκινησω τα yutopar επαιρνα utrogestan 3 την ημερα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 534787 κ εσυ συσπασεις εχεις,ε...? σε ποια εβδομαδα εισαι?



ειμαι στην 36 εβδομαδα!!εχεις κανει νον στρες φανταζομαι!!ποσες συσπασεις κανεις??ασε εγω τα παιρνω απο τον τεταρτο σταδιακα βεβαια αλλα δεν εχει σημασια!!


Δεν το εχω κανει κ ο γιατρος μου δεν μου εχει αναφερει τιποτα...θα τον ρωτησω την Δευτερα που θα παω...

ο δικος μου μου εχει κανει παντως!!καλα ειναι και αναλογα στην καθε περιπτωση!



Γερα να ειναι τα μωρακια μας αλλα κ ολα τα μωρακια στον κοσμο κ ας μας ταλαιπωρουν απο την κοιλια....ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ!!!!!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
alexia-marinos έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Kαι εγω μισο πρωι-μεσημερι-βραδυ αλλα οι ταχυκαρδιες δεν συνηθιζονται με τιποτα.. Mad Mad !!!!!! Αγαπη,το μαρουλι θελει παρα πολυ καλο πλυσιμο,τιποτα αλλο!!!Και φυσικα να το τρως μονο σπιτι σου που ξερεις πως ειναι πλυμμενο καλα!!!!!

το πρωτο σου ειναι εε??? με ενα πονο ευχομαι!!( μακαρι να ισχυε αυτο αλλα ας το πουμε ετσι για παρηγορια Razz ))


αλεξια μου δεν τρωω τιποτα απο εξω μονη μου τα φτιαχνω ολα!!εχεις και εσυ συσπασεις εε??


Ετσι πρεπει για να ειμαστε σιγουρες...κ εγω εχω να φαω απ'εξω σαλατικα 7 μηνες τωρα...ναι Αγαπη,ξεκινησαμε με συσπασεις αλλα 10 μερες τωτα εχω εντονους συνεχομενους πονους χαμηλα...δεν ερχονται κ φευγουν οπως οι συσπασεις,ποναω συνεχεια...συσπασεις ειχα κ σε ΟΛΗ την εγκυμοσυνη,πριν ξεκινησω τα yutopar επαιρνα utrogestan 3 την ημερα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 534787 κ εσυ συσπασεις εχεις,ε...? σε ποια εβδομαδα εισαι?



ειμαι στην 36 εβδομαδα!!εχεις κανει νον στρες φανταζομαι!!ποσες συσπασεις κανεις??ασε εγω τα παιρνω απο τον τεταρτο σταδιακα βεβαια αλλα δεν εχει σημασια!!


Δεν το εχω κανει κ ο γιατρος μου δεν μου εχει αναφερει τιποτα...θα τον ρωτησω την Δευτερα που θα παω...

ο δικος μου μου εχει κανει παντως!!καλα ειναι και αναλογα στην καθε περιπτωση!



Γερα να ειναι τα μωρακια μας αλλα κ ολα τα μωρακια στον κοσμο κ ας μας ταλαιπωρουν απο την κοιλια....ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ!!!!!

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σκέφτομαι ότι δεν μπήκα για 24 ώρες και δεν προλαβαίνω να καταλάβω τις εξελίξεις...!!!! Shocked Shocked
Και έλεος!Άμα αναρωτιέσαι ότι μπορεί να είσαι έγκυος σε άσχετους θα απευθυνθείς;;;;Οι γιατροί θα πεθάνουν της πείνας δηλαδή;;; (που λέει ο λόγος τώρα και γι'αυτούς...) Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 911307

Ιωαννα-Cookie

Ιωαννα-Cookie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σκεφτομαι οτι τελικα μερικοι με βγαζουν απο τα ρουχα μου με τη συμπεριφορα τους... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 654655 Περα του οτι με κανουν να μη σκεφτομαι σαν μαια....Κοριτσια συγνωμη!!!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 667478

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η καλυτερη αντιμετωπιση σε τετοιου ειδους ιστοριες ειναι απλα η αδιαφορια..

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asoula@live.com έγραψε:η καλυτερη αντιμετωπιση σε τετοιου ειδους ιστοριες ειναι απλα η αδιαφορια..



Πες τα βρε Ασουλα....!!!!Και πολυ ασχοληθηκες Ιωαννα...

Ιωαννα-Cookie

Ιωαννα-Cookie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Το ξερω καλη μου,αλλα πραγματικα το στομα της το εχει σαν τα οπισθια της....Την εχει δει Θεος και αρχηγος το κοριτσακι!!!!!!Συγχιστηκα με αυτα που διαβαζα και δε κρατηθηκα!!!!!!

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οτι καλο ειναι να μην ασχολουμαστε με ατομα ανασφαλη μες το κομπλεξ που μας παρουσιαζουν μια ιστορια πλαστη απλα και μονο για να ασχοληθουμε μαζι τους.σε τετοιες περιπτωσεια καλο ειναι να απξιουμε και απλα να τους προσπερναμε γιατι το μονο που καταφερνουν ειναι να χαλαν την ηρεμια του φορουμ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννα-Cookie έγραψε:Σκεφτομαι οτι τελικα μερικοι με βγαζουν απο τα ρουχα μου με τη συμπεριφορα τους... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Περα του οτι με κανουν να μη σκεφτομαι σαν μαια....Κοριτσια συγνωμη!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν υπαρχει μαια και μη μαια σε εναν φεικ χρηστη ΔΕΝ απανταμε...του δινουμε την ικανοποιηση οτι μας ταραζει,μας διαιρει και του δινουμε το δικαιωμα να ξαναμπει με αλλο ονομα και αλλη ευφανταστη ιστορια!ελεος πια ακουστε και καναν παλιοτερο!τι λεμε τοσες μερες!και που η δικη μας ωριμοτητα οταν ενα κακομαθημενο που λεει παραμυθακια μας βγαζει απο τα ρουχα μας και ξεκιναμε πρωτοι εμεις να βριζουμε?!?!?

Ιωαννα-Cookie

Ιωαννα-Cookie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευάκι έγραψε:
Ιωαννα-Cookie έγραψε:Σκεφτομαι οτι τελικα μερικοι με βγαζουν απο τα ρουχα μου με τη συμπεριφορα τους... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Περα του οτι με κανουν να μη σκεφτομαι σαν μαια....Κοριτσια συγνωμη!!!!!!!!!

δεν υπαρχει μαια και μη μαια σε εναν φεικ χρηστη ΔΕΝ απανταμε...του δινουμε την ικανοποιηση οτι μας ταραζει,μας διαιρει και του δινουμε το δικαιωμα να ξαναμπει με αλλο ονομα και αλλη ευφανταστη ιστορια!ελεος πια ακουστε και καναν παλιοτερο!τι λεμε τοσες μερες!και που η δικη μας ωριμοτητα οταν ενα κακομαθημενο που λεει παραμυθακια μας βγαζει απο τα ρουχα μας και ξεκιναμε πρωτοι εμεις να βριζουμε?!?!?
Τοσες μερες????Σορρυ αλλα εγω εχτες ξαναμπηκα!!!!
Και παλι ζητω συγνωμη για τη συμπεριφορα μου!!!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Ιωαννα-Cookie έγραψε:Σκεφτομαι οτι τελικα μερικοι με βγαζουν απο τα ρουχα μου με τη συμπεριφορα τους... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Περα του οτι με κανουν να μη σκεφτομαι σαν μαια....Κοριτσια συγνωμη!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν υπαρχει μαια και μη μαια σε εναν φεικ χρηστη ΔΕΝ απανταμε...του δινουμε την ικανοποιηση οτι μας ταραζει,μας διαιρει και του δινουμε το δικαιωμα να ξαναμπει με αλλο ονομα και αλλη ευφανταστη ιστορια!ελεος πια ακουστε και καναν παλιοτερο!τι λεμε τοσες μερες!και που η δικη μας ωριμοτητα οταν ενα κακομαθημενο που λεει παραμυθακια μας βγαζει απο τα ρουχα μας και ξεκιναμε πρωτοι εμεις να βριζουμε?!?!?
ναι βρε ευακι καλα τα λες εσυ,παντα οποτε υπαρχει ψευτικη ιστορια και την καταλαβαινουμε(βαζω και τον εαυτο μου αν και δεν απαντησα),απανταμε,νευριαζουμε,βριζουμε και στο τελος το θεμα κλειδωνει.και μετα λεμε οτι στο επομενο δεν θα απαντησουμε και παλι τα ιδια γινονται.προσωπικα οταν βλεπω θεμα "μηπως ειμαι εγκυος?",βλεπω ποια το ανοιξε και αν ειναι καποια απο τις κοπελες εδω μεσα που προσπαθουν απανταω,αν δω κανενα 20χρονο,παμε παρακατω.μην απαντατε βρε κοριτσια.εμεις νευριαζουμε οχι αυτο.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας φωναζω τοσες μερες ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ!!!

Δεν ακουτε ποτε! Η ακομα και να στην αρχη απαντατε για καλο (γιατι το πιστευετε) οταν δειτε οτι τελικα κατι παει στραβα τι κανετε βρε κοριτσια; Βριζετε;

Λαθος αντιμετωπηση!!

Το θεμα το κλειδωσα αλλα και αλλο να ανοιχτει παλι τα ιδια θα κανετε!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγραφα πολλη ωρα και τελικα με πεταξε εξω...περιληπτικα εχω να πω οτι
ΑΝ εχετε αμφιβολιες για μια ιστορια ρωτηστε καποια που εμπιστευεστε με πμ
ΑΝ δεν εχετε την διαθεση-δεν εχουμε αλλωστε καθε μερα την ιδια διαθεση-να αντιμετωπισετε με χιουμορ και ηρεμια την κατασταση αφηστε το σε καποια που μπορει,εσεις καντε το μια αλλη μερα που θα ειστε στις καλες σας.
και προπαντως μη συγχιζεστε και μη δινεται δικαιωμα να σας συγχιζουν ουτε εσας ουτε τις εγκυουλες μας!
ας μη χαλαμε αυτο που χτισαμε 2 χρονια τωρα!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Τι εγεινε βρε κοριτσια ολα τα 20χρονα μαζι μενουν εγκυες?
χμ.. να γιατί δεν μένω έγκυος Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 679259

κορίτσια υπάρχει κάποιο ποστ που θα μπορώ να συνομιλώ με κοπέλες που προσπαθούν να γίνουν μανούλες ;

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
dimitra37 έγραψε:Τι εγεινε βρε κοριτσια ολα τα 20χρονα μαζι μενουν εγκυες?
χμ.. να γιατί δεν μένω έγκυος Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 36 679259

κορίτσια υπάρχει κάποιο ποστ που θα μπορώ να συνομιλώ με κοπέλες που προσπαθούν να γίνουν μανούλες ;


Δες εδώ που έχει πολλά θέματα: http://forum.eimaimama.gr/f30-forum Ελπίζω να στο εμφανίζει...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσουδια....

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου και εσένα Τατιάνα!

Κοριτσια κανένα νέο από το Δεσποινάκι που θα γεννούσε χθες είχαμε;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιταω τον νεροχυτη και με κοιταει κι αυτος αγριεμενος.....

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Κοιταω τον νεροχυτη και με κοιταει κι αυτος αγριεμενος.....

σου κανει μαγκιες ε??? ή κατσε πλατη να μη τον κοιτας ή πανε και δειξτου πια εισαι! ακους εκει αγριεμενος!

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χα χα χα! Εμένα δεν μου αρέσει άδειος και πάω να μαγειρέψω για να τον γεμίσω πάλι...! Razz

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δεν τον κοιτάω ποτέ! Είναι πάντα αγριεμένος οπότε τον αγνοώ χαρακτηριστικά!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Του εδωσα και καταλαβε ποια ειναι η Τατιανα....Χαχαχα..

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:Εγώ δεν τον κοιτάω ποτέ! Είναι πάντα αγριεμένος οπότε τον αγνοώ χαρακτηριστικά!


κοιτα εμενα οσο αγριεμενος και αν ειναι μεσα στο πλυντηριο θα πανε και μια χαρα και δεν μιλανε και καθολου σωθηκαμε με αυτα χαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις