Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
497 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 497 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

101με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 6:10 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω μεχρι και πριν λιγο καιρο δουλευα στο εστιατοριο του Π.Ν αλλα πλέον είμαι μία άνεργη μανούλα και σύζυγος!! χαχχαα

102με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 6:15 am

neraida1981


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω δουλευα επι 10 χρονια σε λογιστικο γραφειο...εμεινα εγκυος...δεν αρεσε στο αφεντικο...επεστρεψα στην δουλεια πριν την αδεια(η χαζη) για να βοηθησω οσο μπορουσα....και τελικα το έυχαριστω΄του ηταν να με αναγκασει να φυγω....τωρα..απλα μεγαλωνω το παιδακι μου...δουλεια δεν ειναι και αυτη?

103με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 6:47 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
neraida1981 έγραψε:εγω δουλευα επι 10 χρονια σε λογιστικο γραφειο...εμεινα εγκυος...δεν αρεσε στο αφεντικο...επεστρεψα στην δουλεια πριν την αδεια(η χαζη) για να βοηθησω οσο μπορουσα....και τελικα το έυχαριστω΄του ηταν να με αναγκασει να φυγω....τωρα..απλα μεγαλωνω το παιδακι μου...δουλεια δεν ειναι και αυτη?

και δεν τον πηγες δικαστικως???????????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked

104με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 7:35 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ??[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]ΟΡΙΣΤΕ ΜΙΑ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ!!!!ΚΑΤΑ ΕΝΑ 8ΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΦΟΥΛ ΜΑΜΑ!!!!

θα συμπληρωσω κι εγω στα σωματα ασφαλειας!!!
αξιωματικος νοσηλευτρια,στο στρατο ξηρας,υπευθυνη χειρουργειου σε αυτη τη φαση! περιμενοντας μεταθεση σε εβρο ή νησι το καλοκαιρι!!! με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 654316 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 654316 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 654316

105με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 8:11 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ είμαι λογίστρια σε μια φαρμακευτική εταιρεία.

106με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 8:12 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειμαι κτηνιατρος σε εναν δημοσιο φορεα ιδιωτικου δικαιου. Ευτυχως εχω αδεια ανατροφης τεκνου μεχρι το Σεπτεμβρη του 2011 και κανω το σταυρο μου και με τα δυο χερια για την τυχη μου αυτη..!

107με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 8:16 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε:Ειμαι κτηνιατρος σε εναν δημοσιο φορεα ιδιωτικου δικαιου. Ευτυχως εχω αδεια ανατροφης τεκνου μεχρι το Σεπτεμβρη του 2011 και κανω το σταυρο μου και με τα δυο χερια για την τυχη μου αυτη..!

Τον Σεπτεμβρη του 2011 ???
Mια χαρα σε βλεπω!!! Smile
με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 215994 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 215994 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 215994 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 328109 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 328109 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 328109 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 328109

108με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 10:19 am

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΡΙΣΗΗΗΗΗ

109με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 10:36 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
θα συμπληρωσω κι εγω στα σωματα ασφαλειας!!!
αξιωματικος νοσηλευτρια,στο στρατο ξηρας,υπευθυνη χειρουργειου σε αυτη τη φαση!

Ευάκι, το επάγγελμά σου ήταν το όνειρό μου όταν ήμουν στο λύκειο! ΣΣΑΝ και ξερό ψωμί!!!!!!!

110με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 10:54 am

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μηχανικός σπούδασα...Τραπεζικός κατέληξα...

111με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 11:02 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
θα συμπληρωσω κι εγω στα σωματα ασφαλειας!!!
αξιωματικος νοσηλευτρια,στο στρατο ξηρας,υπευθυνη χειρουργειου σε αυτη τη φαση!

Ευάκι, το επάγγελμά σου ήταν το όνειρό μου όταν ήμουν στο λύκειο! ΣΣΑΝ και ξερό ψωμί!!!!!!!

εγω παλι ηθελα στρ.ιατρικη,επιασα ιατρικη αλεξανδρουπολης και σαν και επειδη ειχα τρελα με τις στρατιωτικες σχολες πηγα στη σαν.δε το μετανιωσα μου αρεσει η δουλεια μου!αλλα εχω καημο που δεν προφταινω να τελειωσω την ιατρικη που μπηκα με κατατακτηριες λογω μεταθεσεων!

112με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 11:11 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:εγω εχω φουρνο μαζι με τον αντρα
μου στη περιοχη της Νεας Ιωνιας....
οποια θελει ας ερθει...κερναω

Καλέ που έχεις φούρνο στη Ν. Ιωνία? 30τόσα χρόνια Καλογρέζα έμενα.

113με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 12:00 pm

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΩΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΑ ΑΓΟΓΕΥΜΑΤΑ 5-9 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΔΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ

114με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 12:39 pm

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
peppy-mama έγραψε:egw pali.....molis gennisa (2 mines prin kleisw ta 20 diladi..) me epiase mia apogoiteysi pou to paidi mou tha exei anergi mana pou kai na thelei na doulepsei den tha vriskei tpt aktos apo pwlitriaa ktl opote twra spoudazw...
na fantasteete oti sto lykeio meta vias evgaza ena 13 kai twra eimai aristouxos mexri stigmis stin sxoli mou...kathe exetastiki skeftomai oti to kanw gia ton kwnstantino kai strwnomai kanonikotata...se 1 xrono kai 6 mines tha eimai pleon k episima nosileytria m adeia askisews epaggelmatos kai pame gia diorismo!! mexri tote...ypomoniiiii
Μπραβο πεπη!!!Σου ευχομαι να τα καταφερεις!!!Κι εγω μια απο τα ιδια ενω σπουδαζω εμεινα εγκυος και εχω αγχος μηπως δε τα καταφερω να τελειωσω.Τωρα εχω παρει 1 χρονο αναστολη για να γεννησω και να μεγαλωσει λιγο η μπεμπα.Αλλα μετα θα το προσπαθησω!

115με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 12:43 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tettamar έγραψε:Είμαι ψυχολόγος και δουλεύω με παιδιά με ειδικές ανάγκες, κυρίως αυτισμό. Είμαι ελεύθερη επαγγελματίας και από το Μάιο ως το τέλος του 2010 δεν θα δουλεύω,για να είμαι κοντά στην μπέμπα που περιμένω τον Αύγουστο...

Θαυμάζω αυτούς που κάνουν τέτοια επαγγέλματα. Ή μάλλον λειτουργήματα. Εγώ νομίζω δεν θα μπορούσα να το κάνω θα στεναχωριόμουν

116με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 12:51 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ??[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]ΟΡΙΣΤΕ ΜΙΑ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ!!!!ΚΑΤΑ ΕΝΑ 8ΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΦΟΥΛ ΜΑΜΑ!!!!

Αστυνομικός είσαι πουλάκι μου? Πες το από την αρχή να προσέχουμε.

117με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 12:59 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:λοιπόν κοριτσια ?
ποιες μαμαδες ειναι σπιτι και ποιες δουλευουν ?
εγω δουλευω στα ΚΕΚ (ασχολούμαι με σεμιναρια ανεργων και εργαζομενων επιδοτουμενα)ειναι πολυ χαλαρη δουλεια ,κυριως τωρα το καλοκαιρι,ευτυχως δλδ γιατι δεν θα αντεχα την πολυ πιεση ,οπως τον χειμωνα
σε 2 βδομαδες βγαινω και σε αδεια οποτε οκ

εσεις?
με τι ασχολειστε γλυκιες μανουλες?

Εγώ είμαι 2 χρόνια άνεργη κι ακόμα να γραφτώ. Άμα παίζει κανά σεμινάριο για γράψε τίποτα, όλο και κάποια θα ενδιαφέρει. Εμένα πάντως σίγουρα. Έχω επιλέξει να κάτσω σπίτι με τα παιδιά. Αλλά ως άνθρωπος επειδή έχω συνηθίσει να δουλεύω έχει αρχίσει να μου τη δίνει λίγο. Για αυτό κοιτάω τι μπορώ να κάνω από το σπίτι.

118με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 1:03 pm

Aretoula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ είμαι μια άνεργη μανούλα προς το παρόν!!Εχω τελειώσει γερμανικη φιλολογία αλλά δεν υπάρχει κάποια άμεση προοπτικη !!!Αυτη τη στιγμή ψάχνω για δουλειά αλλά δυστηχως δε με προτιμούν επειδή ειμαι παντρεμενη με παιδι!!!! Twisted Evil Εχει απολυθει και ο άντρας μου και τα βγάζουμε δύσκολα πέρα!!!!
Ξέρει καμια πως μπορεί να μπει κανείς στα ΚΕΠ και αν υπαρχουν κενές θέσεις???

119με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 1:11 pm

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aretoula έγραψε:Εγώ είμαι μια άνεργη μανούλα προς το παρόν!!Εχω τελειώσει γερμανικη φιλολογία αλλά δεν υπάρχει κάποια άμεση προοπτικη !!!Αυτη τη στιγμή ψάχνω για δουλειά αλλά δυστηχως δε με προτιμούν επειδή ειμαι παντρεμενη με παιδι!!!! Twisted Evil Εχει απολυθει και ο άντρας μου και τα βγάζουμε δύσκολα πέρα!!!!
Ξέρει καμια πως μπορεί να μπει κανείς στα ΚΕΠ και αν υπαρχουν κενές θέσεις???

Αρετουλα δεν ξερω κατι αλλα ειμαστε συναδελφισσες κ εγω Γερμανικη Φιλολογια σπουδασα(στην Αθηνα ομως)!!!!!

120με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 1:23 pm

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τέλειωσα το ΤΕΙ φυσικοθεραπείας αλλά δεν πρόλαβα να πιάσω δουλειά γιατί έμεινα έγκυος.
Οπότε και συνέχισα να κάνω την προηγούμενή μου δουλειά που είναι καλλιτεχνικά διάφορα (πίνακες, ψηφιδωτά, αερογραφίες κλπ). Τα φτιάχνω στο σπίτι και βολεύει τώρα με το παιδί.

Ομως, μετά απο την εμπειρία της εγκυμοσύνης και του τοκετού μου, άρχισα να ενδιαφέρομαι για περιγεννητικά θέματα και υπηρεσίες, και παρακολούθησα διάφορα σεμινάρια για υποστήριξη στο θηλασμό, καθώς και εκπαίδευση βοηθού μητρότητας τοκετού. (Birth Doula)
Έτσι ασχολούμαι και με αυτό το επάγγελμα και το έχω λατρέψει!!
Μου αρέσει τόσο να δουλεύω σε τοκετούς που σκέφτομαι να το πάω ακόμα παραπέρα και να δώσω κατατακτήριες για τη μαιευτική σχολή!!

...όσο ζείς μαθαίνεις!!!.. Very Happy Very Happy

121με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 1:42 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον : σκουπιζω πλενω μαγειρευω κανω μπαλκονια σιδερωνω ............... και ξεσκατιζω χαχαχαχαχα ευτυχως δεν εργαζομαι και ουτε θελω κιολας βεβαια στο παρελθον δουλευα στα τζαμπο ταμιας και στον γερμανο στον αγιο στεφανο !

122με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 2:07 pm

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ είμαι μουσικός και δουλεύω ως εκπαιδευτικός στο Δημόσιο

123με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 2:16 pm

zoi24

zoi24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
valerakievelinaki έγραψε:λοιπον : σκουπιζω πλενω μαγειρευω κανω μπαλκονια σιδερωνω ............... και ξεσκατιζω χαχαχαχαχα ευτυχως δεν εργαζομαι και ουτε θελω κιολας βεβαια στο παρελθον δουλευα στα τζαμπο ταμιας και στον γερμανο στον αγιο στεφανο !
geia soy synadelfe!! min to gelas katholoy!!poso spastiko einai na ta kaneis ola ayta??k ante ayta to fagito?? na rotas ton antra soy poy den einai katholoy eykolos ti na mageirepso ayrio??k na soy leei oti theleis agapi moy den exo provlima k otan erxetai spiti:ma kala fakes eftiakses afoy ksereis den tis troo.. xaxaxa!!

124με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 9:02 pm

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zoi24 έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:λοιπον : σκουπιζω πλενω μαγειρευω κανω μπαλκονια σιδερωνω ............... και ξεσκατιζω χαχαχαχαχα ευτυχως δεν εργαζομαι και ουτε θελω κιολας βεβαια στο παρελθον δουλευα στα τζαμπο ταμιας και στον γερμανο στον αγιο στεφανο !
geia soy synadelfe!! min to gelas katholoy!!poso spastiko einai na ta kaneis ola ayta??k ante ayta to fagito?? na rotas ton antra soy poy den einai katholoy eykolos ti na mageirepso ayrio??k na soy leei oti theleis agapi moy den exo provlima k otan erxetai spiti:ma kala fakes eftiakses afoy ksereis den tis troo.. xaxaxa!!




χαχαχα τι ωραία που τα λέτε βρε κορίτσια?? Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σας....Και εγώ εδώ και ένα χρόνο δεν εργάζομαι αλλά εργάζομαι σκληρά για να έχω ένα αξιοπρεπές σπιτικό για τον άντρα μου και το παιδί μου...Μόλις ξεπεταχτεί και το αγγελουδάκι μου σαφώς θα ξεκινήσω εργασία....Είμαι Γραμματέας Διεύθυνσης αλλά επειδή το επάγγελμα δεν έχει και πολύ πέραση είπα να βγάλω και μια σχολή Αισθητικής για τις δύσκολες εποχές!!!!!




125με τι ασχολειστε? - Σελίδα 5 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 9:56 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:λοιπον : σκουπιζω πλενω μαγειρευω κανω μπαλκονια σιδερωνω ............... και ξεσκατιζω χαχαχαχαχα ευτυχως δεν εργαζομαι και ουτε θελω κιολας βεβαια στο παρελθον δουλευα στα τζαμπο ταμιας και στον γερμανο στον αγιο στεφανο !

"Αν πάρεις γυναίκα να σου καθαρίσει το σπίτι, την πληρώνεις για τις υπηρεσίες.
Αν βγεις έξω να φάς, πληρώνεις για την εξυπηρέτηση.
Αν πας τα ρούχα στο καθαριστήριο, πληρώνεις για την υπηρεσία.
Την baby-sitter που σου προσέχει τα παιδιά, την πληρώνεις...
Ακόμα και για sex αν πας στις που#$%νες, πληρώνεις...
Όταν εγώ τα κάνω όλα αυτά, όχι μόνο δεν πληρώνομαι, αλλά και οι άλλοι νομίζουν ότι δεν κάνω τίποτα. Επάγγελμα: οικιακά..."

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις