Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
447 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 447 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

76με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 3:25 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δουλεύω ως υπάλληλος -χαμάλης- γραφείου σε ναυτιλιακή εταιρεία.
Δεν έχω παράπονο. Η δουλειά μου έχει καλό μισθό και πολλές "εναλλαγές".
Εκεί που φτιάχνω λίστες σε "excelάκια" και καταχωρώ δεδομένα σε βάσεις δεδομένων, μπορεί να βρεθώ να κουβαλάω (όχι τώρα που είμαι έγκυος!) κούτες με ανταλλακτικά για σκάφη ή να κάνω την καφετζού και την καθαρίστρια!
ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!
Α και όταν είχα το μηχανάκι μου, έκανα και εξωτερικές εργασίες-delivery "ο γρήγορος πάπιος".

77με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 3:45 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω ειμαι δημοτικη υπαλληλοσ συγκεκριμενα στα πολιτιστικα του δημου... δε λεω ακουγεται δημιουργικο αλλα δυστυχωσ ειμαι σε γραφειο............στο γραφειο προσωπικου... σεπτεμβρη επιστροφη!!!!!!!!!

http://FRAOU8@YAHOO.GR

78με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 4:08 am

boobookaki

boobookaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πριν παντρευτώ ήμουν γραμματέας σε εταιρεία με τρόφιμα για ξενοδοχεία...μετά που παντρεύτηκα μετακόμισα στην Αράχωβα όπου ο άντρας μου έχει ταβέρνα και όποτε μπορώ βοηθάω....τον τελευταίο καιρό ασχολούμαι και με την κατασκευή βιβλίων ευχών κ.α. (βλέπε http://boobookaki.blogspot.com/)

http://boobookaki.blogspot.com

79με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 4:29 am

Vasaki

Vasaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ δουλεύω στη Σύρο, Υπάλληλος της Ιατροδικαστικής Υπηρεσίας είμαι, αλλά έχω πάρει άδεια λόγω γέννας-ανατροφής παιδιού και λογικά επιστρέφω από Σέρρες όπου μένω στη Σύρο τον Απρίλιο του 2011. Προσπαθώ για μετάθεση πάντως γιατί δύσκολα να συντηρούμε 2 σπίτια και να χωρίσουμε πάλι την οικογένεια ...ειδομεν.

https://www.facebook.com/petvaso

80με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 4:44 am

baby boy


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω ειμαι νοσηλευτρια!Δουλευω εδω και 6 χρονια ιδρυμα.Τον Οκτωμβριο επιστρεφω με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 679259 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 679259 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 679259 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 679259 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 679259 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 679259

81με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 4:45 am

boobookaki

boobookaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σύρος???? Αγαπώ Σύρο!!!! Το επώνυμο του άντρα μου είναι Σύρος....Τυχαίο? Δεν νομίζω!!!

http://boobookaki.blogspot.com

82με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 4:56 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΘΟΜΑΙ,ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ ΟΑΕΔ! Very Happy ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΔΕΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ MALL OΠΟΥ ΚΑΙ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΑΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ.

ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 911307 ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ....ΑΛΛΑ ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΡΗΜΑΔΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ. με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 186566

83με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 5:04 am

roulaf

roulaf
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και εγω διανυω τον τελευταιο μηνα του εξαμηνου και τον σεμπεμβρη πισω στη δουλεια..ειμαι αισθητικος σε ετερεια καλλυντικων και μακιγιεζ...σε χοντο...[οποια κοπελα εδιαφερεται να μου στειλει μηνυμα]... Smile

84με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 5:13 am

mikros prigkipas

mikros prigkipas
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΚΥΘΗΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

85με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 5:41 am

PECENIA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γράφω σε ένα περιοδικό και κάνω αξιολογήσεις χειρογράφων για εκδοτικό οίκο από το σπίτι.

86με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 12:35 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω καλλιτεχνης,βιντεοτεχνη,performance κ.α. αλλα τωρα σπιτι με τα παιδια,θα αργησω να επιστρεψω στη δουλεια αλλα μου χει λειψει η μυρωδια απο το εργαστηριο μου....να δω ποσο θα αντεξω.

87με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 12:48 pm

mamabasilikis

mamabasilikis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κ εγώ καθηγήτρια έχω να δηλώσω κορίτσια !
Ισπανικής γλώσσας και πολιτισμού συγκεκριμένα. ΦΠΨ τελείωσα αρχικά στο Καποδιαστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνων αλλά ήδη μέσα απο τη σχολή με έιχαν κερδίσει τα , ισπανικά..τελειώνοντας, πηρα τα πτυχία μου, τελείωσα και την αντίστοιχη σχολη ισπανικής φιλολογίας στο ΕΑΠ (ελληνικό ανοιχτό πανεπιστήμιο) έκανα κ ένα μεταπτυχιακό εξ αποστάσεως ( πολύ δουλειά αλλά όλα τα λεφτά )πάνω στη μεθοδολογίας της διδασκαλίας της γλωσσας σε παιδιά κ εφήβους..
τα τελευταία 10 χρόνια δουλεύω ως καθηγήτρια ισπανικών σε φροντηστήρια, παλιότερα εκανα και σεμινάρια εκμάθησης γλωσσας σε εταιρείας αλλά απο το 2006 έχω ανοίξει δικό μου φροντηστήριο ξένοιασα..πάμε πολύ καλά μέχρι στιγμής και το καλυτερο ειναι οτι το εκανα πάνω απο το σπίτι μου ακριβώς οπότε τώρα με το Βασιλικάκι δεν χάνω χρόνο στις μετακινήσεις και στα πέρα δώθε...βεβαια στις περιπου 6 ώρες καθημερινής δουλειάς απο Σεπτεμβριο, τη μικρή θα κρατάει η μαμά μου αλλά αν πεθυμήσει τη μανούλα, μπορει ν ανεβεί τις σκάλες και να πάρει ένα φιλάκι..!!

υγ1 χαιρετισμούς στις συναδέλφισσες !!
υγ2 Πεππη κ Μαρακι, τα συγχαρητήρια μου και στις δυο σας...ολα τα μπορούμε αν θέλουμε, πόσο μάλλον για τα παιδάκια μας !!

88με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 12:55 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγώ διατηρώ τουριστική οικογενειακή επιχείρηση λίγο πιο έξω απο Καλαμάτα τους θερινούς μήνες και τους χειμερινούς καθομαι, αυτό το καλοκαιράκι όμως είμαι χαλαρά στη δουλειά λόγω της εγκυμοσύνης!!!

89με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 10:24 pm

Vasaki

Vasaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
boobookaki έγραψε:Σύρος???? Αγαπώ Σύρο!!!! Το επώνυμο του άντρα μου είναι Σύρος....Τυχαίο? Δεν νομίζω!!!

καθόλου τυχαίο boobookaki...I love Syros!!!
Τυχερή σου τη θυμίζει ο άντρας σου κάθε μέρα!!! με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 536304

https://www.facebook.com/petvaso

90με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Ιουλ 06, 2010 11:10 pm

tettamar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Είμαι ψυχολόγος και δουλεύω με παιδιά με ειδικές ανάγκες, κυρίως αυτισμό. Είμαι ελεύθερη επαγγελματίας και από το Μάιο ως το τέλος του 2010 δεν θα δουλεύω,για να είμαι κοντά στην μπέμπα που περιμένω τον Αύγουστο...

91με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τετ Ιουλ 07, 2010 12:36 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειμαι δασκαλα Αγγλικων,αλλα δυστηχως κανεις δεν μου κραταει το μπουμπουκι μου και αυτη την εποχη δεν δουλευω! Sad

92με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τετ Ιουλ 07, 2010 1:51 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δούλευα σε μηχανικό. Σχέδιο,προμετρήσεις,επιμετρήσεις,επίβλεψη στην οικοδομή,πολεοδομίες ΙΚΑ,γραμματέας... απ'ολα.Τώρα και για ένα χρόνο ακόμα τουλάχιστον ΜΑΜΑ.με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 517142 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 99132 με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 93981
ΑΑΑΑΧ!!!κάτω απο μια σκάλα στην οικοδομή είχα κρυφτεί απο τους εργάτες όταν πήρα τον γιατρό και του είπα "δεν ξέρω τι ραντεβού έχετε σήμερα αλλά εγώ αύριο φεύγω-ήταν 23 Δεκέμβρη- έχω 10 μέρες καθυστέρηση και 2 θετικά τεστ" και μου απάντησε "ε και απο μένα τι άλλο θές ;;;" Very Happy Very Happy Very Happy

93με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τετ Ιουλ 07, 2010 2:27 am

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δηλωνω μαμα και χαρωπη νοικοκυρα! δεν σας κρυβω οτι ανυπομονω να ξαναγυρισω στην δουλεια οταν τα μωρα μου πανε σχολειο ναι το ξερω εχω καιρο μπροστα μου!
τον τελευταιο καιρο με αφορμη το οτι ηθελα αν και μεσα στο σπιτι να φροντιζω τον εαυτο μου και να νιωθω παντα ομορφη και οχι μιζερη με μαυρους κυκλους απο την αυπνια κτλ ξεκινησα συνεργασια με την Avon και εγινα αντιπροσωπος και επι της ευκαιριας ξεφευγω και λιγο!

94με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 4:43 am

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
egw vrefonipiokomos eimai kai doulevw se paidiko stathmo tou dimou.alla twra eimai se adeia mitrotitas mexri to kalokairi

95με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 4:49 am

τανια


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω δουλευα υπευθυνη σε καταστημα υποδηματων ειχα ενα ατυχημα,γυρισα στην δουλεια ,αλλα κουραζοταν πολυ το χερι μου και σταματησα για λιγο,εκει στο λιγο σταματησα κανονικα και τωρα δηλωνω μαμα!!

96με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 5:06 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ??[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]ΟΡΙΣΤΕ ΜΙΑ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ!!!!ΚΑΤΑ ΕΝΑ 8ΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΦΟΥΛ ΜΑΜΑ!!!!

97με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 5:31 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τωρα τι να πω?με τοσες μορφωμενες εδω μεσα....ημουνα πολυ καλη μαθητρια παντα,εμαθα ξενες γλωσσες και μεχρι να τελειωσω το σχολειο προσεχα παιδια για να βγαζω το χαρτζηλικι μου και να μην επιβαρυνω την μητερα μου και τον πατριο μου.αλλα επειδη ηξερα οτι ημητερα μου δν θα ειχε λεφτα να με σπουδασει κ δν ηθελα με τιποτα να ζητησει λεφτα απ τον πατριο μου,εγραψα επιτηδες χαλια και δν περασα.οταν το ξανασκεφτηκα,ειπα να δωσω εξετασεις ξανα να περασω στο μερος μου.δν προλαβα,εμεινα εγκυος.
και ετσι τωρα δηλωνω μαμα κ νοικοκυρα,μονο.μερικες φορες σκεφτομαι να ξαναδωσω εξετασεις,ειχα τελειωσει το τεχνικο λυκειο στο τμημα διοικησης επιχειρησεων & διοικηση ξενοδοχειακων μοναδων.αλλα σε λιγο θα εχω ξεχασει αυτα που ξερω,καμια φορα σκεφτομαι να ανοιξω κατι δικο μου,αλλα που λεφτα.

98με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 5:38 am

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ δούλευα ως Υπεύθυνη καταστήματος με υποδήματα επι 7 χρόνια.Πήρα τις αδειές μου,6μηνο και απο την προυγούμενη βδομάδα δηλώνω και εγω μαμά γιατί παραιτήθηκα.
Μεχρι να βρω κάτι αλλο θα είμαι σπίτι με τη κορούλα μου.

99με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 5:41 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειμαι δασκαλα Αγγλικων αλλα τον τελευταιο καιρο ασχολουμε με την οικογενεια,δεν δουλευω.... Crying or Very sad

100με τι ασχολειστε? - Σελίδα 4 Empty Απ: με τι ασχολειστε? Τρι Οκτ 05, 2010 6:04 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ είμαι Βιοχημικός, εδώ και 4 χρόνια διδάσκω Βιοχημεία στους φοιτητές του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής, στην Αλεξανδρούπολη, με 6μηνες συμβάσεις φυσικά, ούτε λόγος για μονιμότητα...
Το προηγούμενο εξάμηνο δεν δούλεψα λόγω εγκυμοσύνης και τοκετού και ελπίζω να ξαναρχίσω αυτό το εξάμηνο...
Επίσης διδάσκω και στα ΙΕΚ της Καβάλας ως ωρομίσθια.
Και άμα λάχει κάνω και ιδιαίτερα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις