Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

101ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:49 am

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η δικιά μου η γιατρός είναι η Αλεξάνδρα Μακρή στο Ιασώ. Κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης την είχα πρήξει την γυναίκα στις ερωτήσεις... Εκείνη όμως μου εξηγούσε το καθετί πολύ υπομονετικά. Πολύ καλή γυναικολόγος και εξαιρετικός άνθρωπος!!! Επίσης απίστευτη είναι η μαία της η Αγγελική Wink Wink I love you I love you

102ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 11:05 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roulaf έγραψε:κοριστια εγω εχω τον νικο πετρογιαννη και δεν τον αλαζω με τιποτα,,,,ειναι φοβερος γιατρος και Ανθρωπος...

τον ιδιο γιατρουδακο εχουμε..............κι εγω δεν τον αλλαζω με τιποτα τον κο πετρογιαννη ειναι απλα φοβερος και γιατρος αλλα και ανθρωπος

103ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 12:29 pm

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμενα ο γυναικολογος μου ειναι ο Κωνσταντουλας Μιχαλης και συνεργαζεται με το Γεννεσις στη Θεσσαλονικη, επισκεψη γυναικολογικη παιρνει 50 ευρω και στις εγκυους 30 ενω τον τελευταιο μηνα πληρωνεται επισκεψη παρα επισκεψη. Για φυσιολογικο παιρνει 1000 ευρω και για καισαρικη 1500 και δεχεται απο ταμεια μονο δημοσιου. Ας γραψω και τους αλλους... Παιδιατρος μας ειναι η Χριστινα Λαμπροπουλου εχει εξωτερικο ιατρειο και δεν θυμαμαι καθολου με ποια ταμεια συνεργαζεται Embarassed επισκεψη παιρνει 30 ευρω και τελος φυσιοθεραπευτη(!!!!!!ω ναι γιατι στις μισες και παραπανω καποια στιγμη μας χρειαζεται μανουλες ) Laughing εχω τον Γιαννακουλα Κων/νο που παιρνει ειτε στο ιατρειο ειτε κατ οικον επισκεψη 25 ευρω(!!!!!!!!!)ουφ ολους τους ειπα!!!!!! Απο ολους ειμαι υπερβολικα ικανοποιημενη και δεν τους αλλαζω με τιποτα!!!!!!!

104ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 12:31 pm

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α!!!!! Παιδοχειρουργο τον Λαμπροπουλο Βασιλη, βρισκεται στο Παπαγεωργιου και δεν παιρνει καμια απολυτως αμοιβη!!!!

105ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 12:35 pm

maria2010

maria2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kika έγραψε:
neneka έγραψε:Koritsia egw exw ton Ilia Armata pou einai sto Gaia. Exei to iatreio tou ston peiraia. Einai polu kalos anthrwpos me oli ti simasia tis leksis!! Den me exei ksegennisei giati den exw paidaki akoma. Alla xreiastike na xeirourgithw k an itan allos giatros tha me eixe sfaksei k tha mou eixe kanei kaisariki xwris logo. Epipleon ksegenise ttin ksaderfi mou k mia fili mas k mou eipan ta kalutera!! Kati pou perimena... Ton latreuw auto ton anthrwpo k den ton allazw me tipota.

Ego eho tin gynaika tou ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 654316 apithani afti me esose me to provlima thromvofilias !

Καλα κανεις και δεν τον αλλαζεις. Κι εγω αυτον εχω και εμεινα απολυτα ευχαριστημενη. Σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης ο,τι χρειαζομουν ειχα αμεση ανταποκριση και βοηθεια, σε ολη τη διαρκεια του τοκετου δεν εφυγε ουτε λεπτο απο διπλα μου και οσες μερες ημουν στο ΓΑΙΑ με επισκεπτοταν 2 φορες την ημερα (ασχετα που δεν με εβρισκε γιατι εγω εκανα ολο βολτες Laughing ). Έχει και καταπληκτικη μαια, τη Ναντια.

106ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 1:11 pm

ΔΕΣΠΟ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΜΕΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΝΘΥΣΙΑΣΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΑΣ.... ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ ΚΛΠ ΚΛΠ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ.... ΕΚΑΝΑ ΕΙΔΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ Ο ΝΙΚΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΔΕΙΧΝΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ .... ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΙΤΟΚΕΣ.... ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΖΑΝΑΚΗ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ.... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΟΜΕΑ!! ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.... ΑΝ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΓΙΑΤΡΟΣ Ο ΛΑΙΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΥΓΟΝΙΑ ΜΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΕΛΕΕΙΝΑ ...ΠΟΥ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕ ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ... ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ .....ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!

107ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 1:14 pm

ΔΕΣΠΟ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΙΜΑΙ ΑΡΧΑΡΙΑ ΣΤΟ ΝΤΕΡΝΕΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΜ ΤΙ ΕΙΝΑΙ????

108ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 1:39 pm

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:
purple έγραψε:ΟΧΤΑΚΛΙΝΟ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ????
ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΑΥΤΟ???ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΤΕΡΥΓΑ ΚΟΝΣΟΛΑ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ,ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΝΙΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 460ΕΥΡΩ.ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΣΕΙΡΗΝΕΣ.....ΣΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 911307

Πες τα μωρέ που νομίζουν ότι στο δημόσιο γεννάς πάνω στα άχυρα.χαχαχαχα

Kι εγώ στην Κόνσολα γέννησα,με το ίδιο κόστος που αναφέρεις μωβένια,και σε σχέση με την κολλητή μου που γέννησε στο Μητέρα σε ένα δωμάτιο...Μην πω,ήμουν στην απόλυτη χλιδή.

Είχα απίστευτο γιατρό,Αλεξόπουλος λέγεται κι είναι στο Αλεξάνδρα.

109ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 2:26 pm

Aretoula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia mipos exei kamia apo sas ti paidiaatro patsourou anna sti thessaloniki pou einai kai symboulos mitrikou thilasmou?

110ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 11:33 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΣΠΟ έγραψε: ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΙΜΑΙ ΑΡΧΑΡΙΑ ΣΤΟ ΝΤΕΡΝΕΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΜ ΤΙ ΕΙΝΑΙ????

το ΠΜ είναι προσωπικό μήνυμα που θέλεις να στείλεις σε κάποιο μέλος χωρίς να το δουν οι υπόλοιποι

111ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 29, 2010 11:43 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΔΡΙΤΣΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ!ΕΜΕΙΝΑ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!!!!!!!!

112ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουλ 30, 2010 12:26 am

ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1972


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 01-08-05 ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ!ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΚΙΛΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙΛΑ,ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ ΔΥΟΜΙΣΗ ΚΙΛΑ.ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΛΚΙΣ,ΝΟΜΙΖΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΙΜΠΕΙΣΑΤ ΤΑΙΑ ΣΤΟ Κ.Υ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!

113ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουλ 30, 2010 6:55 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dimitra_Elena έγραψε:
florentiab έγραψε:
purple έγραψε:ΟΧΤΑΚΛΙΝΟ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ????
ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΑΥΤΟ???ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΤΕΡΥΓΑ ΚΟΝΣΟΛΑ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ,ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΝΙΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 460ΕΥΡΩ.ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΣΕΙΡΗΝΕΣ.....ΣΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 911307

Πες τα μωρέ που νομίζουν ότι στο δημόσιο γεννάς πάνω στα άχυρα.χαχαχαχα

Kι εγώ στην Κόνσολα γέννησα,με το ίδιο κόστος που αναφέρεις μωβένια,και σε σχέση με την κολλητή μου που γέννησε στο Μητέρα σε ένα δωμάτιο...Μην πω,ήμουν στην απόλυτη χλιδή.

Είχα απίστευτο γιατρό,Αλεξόπουλος λέγεται κι είναι στο Αλεξάνδρα.

ΚΑΙ Η κουμπαρα μου τον ιδιο εχει .πριν μια βδομαδα γεννησε στο αλεξανδρας με αλεξοπουλο παλι..

114ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Γιατρός στο Αρεταίειο Παρ Αυγ 06, 2010 11:51 am

eleftherna

eleftherna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια γεια σας... Είμαι καινούρια στο forum και πιθανώς λίγο αδέξια...
Είμαι έγκυος στον 4ο μήνα και δυστυχώς ο γιατρός που με παρακολουθεί είναι σε ιδιωτικό μαιευτήριο. Δυστυχώς πρέπει να αλλάξω γιατρό γιατί δεν με παίρνει οικονομικά να πάω στο ιδιωτικό...
Έχω ακούσει καλά λόγια για το Αρεταίειο και σκέφτομαι να βρω κάποιο γιατρό εκεί.
Απλά δεν θέλω κάποιον μεγαλοκαθηγητή ο οποίος θα μου ζητήσει μεγάλο ποσό σε φακελάκι, όπως ακούω. Πέρα από τα έξοδα, το θεωρώ και κοροϊδία οι γιατροί του δημοσίου να ζητάνε μεγάλα ποσά και χωρίς απόδειξη μάλιστα.
Έχετε να μου προτείνετε κάποιον γιατρό στο Αρεταίειο ο οποίος να είναι λογικός όσον αφορά το οικονομικό (και λογικός γενικότερα, φυσικά!!!) και να είναι προσιτός άνθρωπος;
Ευχαριστώ πολύ...

115ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Αυγ 06, 2010 1:15 pm

evita83

evita83
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Dimitra_Elena"]
florentiab έγραψε:
purple έγραψε:ΟΧΤΑΚΛΙΝΟ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ????
ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΑΥΤΟ???ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΤΕΡΥΓΑ ΚΟΝΣΟΛΑ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ,ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΝΙΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 460ΕΥΡΩ.ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΣΕΙΡΗΝΕΣ.....ΣΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 911307

Πες τα μωρέ που νομίζουν ότι στο δημόσιο γεννάς πάνω στα άχυρα.χαχαχαχα

[font=Comic Sans Ms][color=red][b]Kι εγώ στην Κόνσολα γέννησα,με το ίδιο κόστος που αναφέρεις μωβένια,και σε σχέση με την κολλητή μου που γέννησε στο Μητέρα σε ένα δωμάτιο...Μην πω,ήμουν στην απόλυτη χλιδή.


sumfwnw apoluta gia ta dhmosia!!o giatros mou einai sthn a8hna sto lhtw legetai kokkalhs kai einai polu kalos omws den sunergazetai se kapoio dhmosio opote 8a gennhsw sthn alexandroupolh giati den vrhka kapoio toso kalo nosokomeio sthn a8hna..!!

116ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Αυγ 06, 2010 1:39 pm

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
florentiab έγραψε:
purple έγραψε:ΟΧΤΑΚΛΙΝΟ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ????
ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΑΥΤΟ???ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΤΕΡΥΓΑ ΚΟΝΣΟΛΑ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ,ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΝΙΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 460ΕΥΡΩ.ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΣΕΙΡΗΝΕΣ.....ΣΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 911307

Πες τα μωρέ που νομίζουν ότι στο δημόσιο γεννάς πάνω στα άχυρα.χαχαχαχα

Kι εγώ στην Κόνσολα γέννησα,με το ίδιο κόστος που αναφέρεις μωβένια,και σε σχέση με την κολλητή μου που γέννησε στο Μητέρα σε ένα δωμάτιο...Μην πω,ήμουν στην απόλυτη χλιδή.

Είχα απίστευτο γιατρό,Αλεξόπουλος λέγεται κι είναι στο Αλεξάνδρα.

ΚΑΙ Η κουμπαρα μου τον ιδιο εχει .πριν μια βδομαδα γεννησε στο αλεξανδρας με αλεξοπουλο παλι..

Να της πεις ότι είναι πολύ τυχερή,γιατί ο άνθρωπος δεν περιγράφεται με λέξεις...Είναι αστέρι,πραγματικά!

117ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Σεπ 03, 2010 7:26 am

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑ.ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΡΑΤΗ ΑΠΟ ΜΗΤΕΡΑ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ!

118ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Σεπ 03, 2010 7:56 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια θέλω την βοηθεια σας.
Ψάχνω ένα γυναικολόγο που να συνεργαζεται με το ΕΛΕΝΑ και με κάποιο ιδιωτικό μαιευτήριο.

Μπορείτε να μου προτίνετε κάποιον;

119ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Σεπ 03, 2010 8:27 am

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria.tst έγραψε:Κοριτσια θέλω την βοηθεια σας.
Ψάχνω ένα γυναικολόγο που να συνεργαζεται με το ΕΛΕΝΑ και με κάποιο ιδιωτικό μαιευτήριο.

Μπορείτε να μου προτίνετε κάποιον;

καλησπέρα δε νομίζω να γίνεται αυτό που λες δηλαδή κάποιος γιατρός να συνεργάζεται κ με ιδιωτικό κ με δημόσιο-εκτός κ αν είναι πανεπιστημιακός κ απόσο γνωρίζω το έλενα δεν είναι πανεπιστημιακό..

120ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Σεπ 03, 2010 8:35 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maraki8 έγραψε:
maria.tst έγραψε:Κοριτσια θέλω την βοηθεια σας.
Ψάχνω ένα γυναικολόγο που να συνεργαζεται με το ΕΛΕΝΑ και με κάποιο ιδιωτικό μαιευτήριο.

Μπορείτε να μου προτίνετε κάποιον;

καλησπέρα δε νομίζω να γίνεται αυτό που λες δηλαδή κάποιος γιατρός να συνεργάζεται κ με ιδιωτικό κ με δημόσιο-εκτός κ αν είναι πανεπιστημιακός κ απόσο γνωρίζω το έλενα δεν είναι πανεπιστημιακό..

έχω βρει γιατρους που συνεργάζονται με το Αρεταιειο ή το Αλεξανδρας και σε ιδιωτικο. (αυτά ειναι πανεπιστημιακα;)

μου είχαν πει για καποια που ήταν στο Ελενα και στο Λητω αλλά δεν είναι πλέον στο Ελενα

Τωρα δεν ξέρω μπορεί να λέω κάτι λάθος.

121ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Σεπ 06, 2010 2:39 pm

MPOYKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα!Διάβαζα τα σχόλια για τους γιατρούς και δεν μπόρεσα να ντισταθώ να γράψω κι εγώ για το δικό ΜΟΥ γιατρό.Έίναι ο Νίκος ο Πετρογιάννης. Δεν χρειάζονται ιδιαίτερα σχόλια για έναν απίστευτο επιστήμονα.Γιατρός με όλη τη σημασία της λέξης. Γνώστης της επιστήμης του με ιδιαίτερες ανησυχίες όσοσν αφορά τον ασθενή του.Εκείνο όμως στο οποί οαξίζει να αναφερθώ είναι η ποιότητα του χαρακτήρα του.ΑΝΘΡΩΠΟΣ με τεράστια γράμματα...κοντά σε κάθε γυναίκα -ασθενή του, σύμμαχος και εμψυχωτής της προσπάθειας που καταβάλλει κάθε ζευγάρι για να φέρει στον κόσμο ένα παιδί...με χιούμορ που πολλές φορές κατευνάζει το άγχος του ζευγαριού...αδιαφορεί για το χρήμα και κυρίως: όταν μπαίνεις στο γραφείο του υπάρχεις μόνο εσύ, ο άντρας σου και αυτός άσχετα που απ΄έξω υπάρχουν δεκάδες ακόμη ασθενείς του που περιμένουν να τους πραγματοποιήσει το όνειρο. Και το λέω εγώ που τον γνώρισα μετά από μια αποβολή και μαζί μετά από 1 1/2 χρόνο καταφέραμε να φέρουμε στον κόσμο μια κουκλίτσα. Ειλικρινά του χρωστάμε πολλά με τον άντρα μου...πάρα πολλά εκεινου και του Θεού

122ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Σεπ 06, 2010 11:44 pm

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Cleopatra έγραψε:Κορίτσια ο δικός μου γιατρός λέγεται Φωτεινός Γιώργος και ξεγεννάει στην κλινική Euromedica στη Ρόδο.
Φοβερός επιστήμονας,υπέροχος άνθρωπος!
Μου απαντούσε σε όλες τις απορίες,ακόμη και στην πιο χαζή,το τηλέφωνό ήταν πάντα ανοιχτό και αν τύχαινε να εξετάζει κάποια κοπέλα την ώρα που τον καλούσα,με έπαιρνε εκείνος μόλις τελείωνε.
Ειδικά στις τελευταίες εβδομάδες,μου έλεγε χαρακτηριστικά :"Αν νιώσεις οτιδήποτε περίεργο,μη διστάσεις να με πάρεις και 3 το πρωί!".
Όταν γεννήσα και ερχόταν κάθε πρωί να με επισκεφθεί στην κλινική,αν τύχαινε εκείνη την ώρα να θηλάζω,έφευγε για να μην μας διακόψει και με άφηνε τελευταία.


Τέλος,έχει τα μεγαλύτερα ποσοστά φυσιολογικών τοκετών στη Ρόδο.Τυχαίο? Δε νομίζω!


ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΗΝ EUROMEDICA ΡΟΔΟ!!! ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΠΙΣΗΣ...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

123ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Νοε 12, 2010 3:27 pm

zouzouna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κι απο μενα ! ο γιατρος μου λεγεται Γουλής Δημήτρης ειναι στη θεσσαλονικη (αγιας σοφιας 5 2310 234300) και ειναι φοβερος γιατρος και καταπληκτικος ανθρωπος !! το καταλαβαινεις απο την πρωτη επισκεψη !

124ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Νοε 19, 2010 9:55 am

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ROSE 1980 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑ.ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΡΑΤΗ ΑΠΟ ΜΗΤΕΡΑ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ!
ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ?

125ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Νοε 19, 2010 10:07 am

kallia28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ηράκλειο Κρήτης, ΠΑΓΝΗ, Νατάσα Γούμενου (αν και προς το παρόν είναι στην Αγγλία)

http://www.savetheplanet.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις