Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

151ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Μαρ 16, 2011 12:56 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cinderella έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!ΕΓΩ 10/2007 ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ(Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ).ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΤΡΥΦΟ.Ε, ΠΗΓΑΜΕ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΑΜΕ! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΟΛΥ ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΥ..ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΑΝ ΕΜΨΥΧΩΤΗΣ,ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΜΑΙΕΣ!!ΕΙΝΑΙ, ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ "ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ" ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ,ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! 1400 ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΣΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΚΑΡΥΔΑ ΧΡΗΣΤΟ.ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΥΠΕΡΗΧΟ 4D ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!ΤΗΝ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 1000ΕΥΡΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΣΧΟ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ολοι αυτοι που λες ειναι στρατιωτικοι γιατροι?

152ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Μαρ 16, 2011 4:12 am

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
XRISTODOYLIAS IWANNHS STO IASW.KATPLIKTIKOS KAI STIS DYO GENNES.YPER EYXARISTIMENH KAI APO AYTON KAI APO THN MAIA TOY.TOYS LATREYW!DEN TON ALLAZW ME TIPOTA!

153ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Μαρ 16, 2011 4:17 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μονο ο πετρογιάννης και ο τρύφος είναι του ναυτικού ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 215994

154ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Μαρ 16, 2011 4:19 am

fdespoina

fdespoina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μετά από 2 1/2 χρόνια που έχω γεννήσει διαπιστώνω ότι ήταν υπετιμημένη η εικόνα που ειχα για τον γιατρό μου και πάρα πολλά τα χρήαμτα που του έδωσα αν και γέννησα σε δημόσιο νοσοκομείο !! τελικά θέλει ψυχραιμία και πολύ ενημέρωση δική μας , ευτυχώς η Ολίβια μας βοηθάει να ενημερωνόμαστε Wink Rolling Eyes
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fdespoina στις Πεμ Απρ 04, 2013 4:40 am, 1 φορά

155ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Μαρ 16, 2011 4:57 am

pipika


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
λοιπον εμενα με ξεγεννησε στον πρωτο μου γιο ο θειος μου ονοματα εδω δε λεω οικογενεια δε θιγω αν κ θα πρεπε τελοσπαντων. Στο δευτερο Ο Ν.Παπαντωνιου με ανελαβε καλη του ωρα στον 7ο μηνα ημουν χαλια με οιδηματα η καρδια μου σκατα τελοσπαντων βεβαια με αμοιβη ετσι γιατι εγω αποφασισα να γεννησω στο Ιασω ....ομως ειναι καλος αν ολα πανε καλα και μπορεσω να ξαναμεινω εγκυος αυτος θελω να με ξεγεννησει .Νοσηλευτικα αρκετο καιρο στο Αλεξανδραεκει τπτ ο ανθρωποςδεν πηρε ουτε δεχτηκε και με φροντισε παρα πολυ κ μου δωσε κουραγιο γιατι ειχα πολυ σοβαρο προβλημα εγω το μωρο ηταν οκ εγω δεν αντεχα για αυτο κ γεννησα προωρα τελοσπαντων


αν θελετε σε δημοσιο γιατρο που δε φακελωνεται στειλτε πμ να εχω υποψιν μου γιατι εχω ακομα προβληματαμε ινομυωματακτλ και δεν εχω χρηματα να παω να δωσω 100 ευρω σε ραντεβου

ευχαριστω

http://distortedwonderland.blogspot.com

156ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Μαρ 16, 2011 6:37 am

MIMIKOS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σπυρος Παπαγεωργιου
Σερρες 2321057020

Αυχενικη διαφανεια
β επιπεδου
αμνιοπαρακεντηση
ληψη τροφοβλαστη
doppler

157ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Μαρ 28, 2011 5:31 am

tinkerbel25

tinkerbel25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμένα λέγεται Πολιτης Γιωργος και ειναι στο Μητερα. Δεν εχω γινει μανουλα ακομα αλλα τον εχω 6 χρονια τωρα!

158ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Μαρ 28, 2011 9:05 am

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν εγώ είχα τον Βαλακώστα ο οποίος για να κλείσεις ραντεβού μαζί του περίμενες τουλάχιστον 20-25 λεπτά στο τηλ.Πήγα σε εκείνον συστημένη και μια μέρα όταν τόλμησα να πάω στο ιατρείο(εν απαντάνε στα τηλ)να κλείσω ραντεβού χωρίς να με δεί καν με έστειλε να κάνω χοριακή.Στο ενδιάμεσο είδα κάτι ροζ σταγονίτσες και όταν τον κάλεσα φυσικά και δεν απάντησε...λοιπόν πήγα στο Αττικό για να κάνω χοριακή και εκεί γνώρισα τον τωρινό μου ιατρό.Απόστολος Καμπαγιάννης στο Αττικό.Υπέροχος ιατρός,πρόθυμος,ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ, καθησυχαστικός καθώς και σχολαστικός που μέχρι τώρα ακούει κάθε μας απορία και μας απαντάει με πολύ υπομονή.Πολύ φιλικός με εμένα και τον άντρα μου δεν μας κοιτάει σαν πορτοφόλι!Καταπλικτικός!!! Ανθρωπος με Α κεφαλαιο!!!Επειδί η εγκυμοσύνη μου είναι πολύ πρόσφατη θα σας γράφω συνέχεια εντυπώσεις.Σόρυ για το μεγάλο ποστ

159ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Μαρ 28, 2011 11:48 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CINDERELLA ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ κ.ΝΙΚΟ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΨΑΓΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΣΧΟΛΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΩΣ ΕΜΑΘΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ..Η ΘΕΙΑ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΙΚΗ ΑΦΑΙΡΕΣΗ..Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΗΤΑΝ Ο ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΤΟΥ ΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘ ΕΞΙΝ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΑΥΤΑ!!!

160ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Μαρ 28, 2011 12:00 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μεχρι και την β'επιπεδου πηγαινα στον Βασσαρα εχει γραφειο στην Αλεξανδρουπολη εμεινα πολυ ευχαριστημενη ειναι πολυ καλος και αναλυτικος σε καθε εξεταση,μετα πηγα στο νοσοκομειο οπου και γεννησα με τον Καραμανιδη επιμελητη β' της κρατικης κλινικης του νοσοκομειου,πολυ καλος γιατρος και ανθρωπος πανω απο ολα!!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

161ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Μαρ 28, 2011 2:28 pm

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Egw gennisa sto Rea kai o giatros mou einai o kos Kosmas Vruonis. Se oli tin diarkeia tis egkumosunis, me polla provlimata kai stin genna me upostirize afantasta kai ekeinos kai i maia tou. Exei enan tropo na se kathusixazei kai na se iremei.

162ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Μαρ 28, 2011 2:37 pm

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Matilda έγραψε:Egw gennisa sto Rea kai o giatros mou einai o kos Kosmas Vruonis. Se oli tin diarkeia tis egkumosunis, me polla provlimata kai stin genna me upostirize afantasta kai ekeinos kai i maia tou. Exei enan tropo na se kathusixazei kai na se iremei.


koritsaki na se rwtisw kati...????poso sou pige i genna...???ki egw ekei 8a gennisw kai ap'oso 3erw einai 1750....kai olo 3exnaw na rwtisw gia sigouria..... Very Happy

163ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Μαρ 28, 2011 8:49 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
O δικός μου γιατρός είναι ο Μαζαράκος Ιωάννης. Τον γνωρίζει κάποια?Το ιατρείο του είναι στο κολωνάκι & ξέρω ότι συνεργάζεται σίγουρα με το Ιασώ ,το Ρέα & ίσως το Γαία (δεν θυμάμαι ποια άλλα μου είχε πει,συγκράτησα σίγουρα το ιασώ και το Ρέα).Γενικώς είμαι ευχαριστημένη ως τώρα, δεν ξέρω πως θα πάνε τα πράγματα τώρα που είμαι έγκυος.Οπότε δεν ξέρω να σας πω & για την αμοιβή ακόμη.

164ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Μαρ 28, 2011 11:10 pm

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
spapastamou έγραψε:
Matilda έγραψε:Egw gennisa sto Rea kai o giatros mou einai o kos Kosmas Vruonis. Se oli tin diarkeia tis egkumosunis, me polla provlimata kai stin genna me upostirize afantasta kai ekeinos kai i maia tou. Exei enan tropo na se kathusixazei kai na se iremei.


koritsaki na se rwtisw kati...????poso sou pige i genna...???ki egw ekei 8a gennisw kai ap'oso 3erw einai 1750....kai olo 3exnaw na rwtisw gia sigouria..... Very Happy

me kaisariki pige 2000 nomizw oti 1750 einai ston fusiologiko toketo. Dinoun dwrean ta vlastokuttara ektos an thes na kratiseis kai apo omfalio lwro pou plirwneis 815 euro. Eksupiretisi super apo nosileutiko proswpiko kai polu katharo! To oikonomiko paketo einai 3klino dwmatio kai mporeis na kratas konta sou to mwro an thes (rooming in). Einai arketa austiroi me to episkeptirio den epitrepoun na mpainei kosmos ektos tou wrariou tou episkeptiriou.

165ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Μαρ 28, 2011 11:12 pm

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα εμενα ο γιατρος μου ειναι ο κ. Μαργέλης Ζώης τα ιατρεια του ειναι το ενα στον πειραια και το αλλο στους Αμπελόκηπους συνεργαζεται σιγουρα με το Ιασώ και αν δεν κανω λαθος και με το Γαια!! ειναι καταπληκτικος ανθρωπος και εκπληκτικος γιατρος!

166ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τρι Μαρ 29, 2011 5:15 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΑΓΙΟ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ.ΤΟ ΙΑΤΡΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.ΕΙΝΑΙ SUPER.ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΝ ΑΝΕΤΑ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΑΨΟΓΟΣ. Wink

167ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Απρ 18, 2011 4:27 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:ΜΕΤΣΗΣ ΓΚΙΚΑΣ!!ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ!!



κ εγω αυτον ειχα κ εμεινα κατα ευχαριστημενη αν κ θα ηθελα να μπορουσα τοτε να πηγαινα πιο συχνα.αλλα δεν μπορω να πω ειναι αστερι Very Happy

168ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Απρ 18, 2011 4:37 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαράλαμπος Τζανάκης και έιναι στο Μητέρα και το Λήτω είμαι στον έβδομο μήνα και μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένη, για τον τοκετό θα σας τα πώ όταν με το καλό έρθει η ώρα. Το ιατρείο του είναι στην Δάφνη.

169ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Απρ 20, 2011 4:27 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cinderella έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!ΕΓΩ 10/2007 ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ(Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ).ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΤΡΥΦΟ.Ε, ΠΗΓΑΜΕ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΑΜΕ! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΟΛΥ ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΥ..ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΑΝ ΕΜΨΥΧΩΤΗΣ,ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΜΑΙΕΣ!!ΕΙΝΑΙ, ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ "ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ" ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ,ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! 1400 ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΣΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΚΑΡΥΔΑ ΧΡΗΣΤΟ.ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΥΠΕΡΗΧΟ 4D ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!ΤΗΝ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 1000ΕΥΡΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΣΧΟ. ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 215994 ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 215994
ο τρυφος ειναι ο γιατρος μου που με ξεγεννησε.οντως στην αρχη οταν τον γνωριζεις ειναι λιγο παγωμενος καθοτι και υπερβολικα ντροπαλος.αλλα το χιουμορ του δεν εχει ορια,ειναι καταπληκτικος στην γεννα,υποστηρικτης του φυσιολογικου,με 4d υπερηχο καθε φορα με λεπτομερεια και χωρις χρεωση .απλα εχω να πω τα καλυτερα για τον κο Δημητρη Τρυφο.
Βεβαια ειναι πως θα σου κατσει ο γιατρος.εγω τον εχω πολλα χρονια,και τον γνωριζω πλεον καλα ,για καποιον που τον συναντα πρωτη φορα ισως και να ειναι ετσι..αλλα ειναι ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ,ΠΑΡΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:

για να καταλάβω είναι αυτός που δε ζητάει χρήματα, και είναι και κούκλος
ρε παιδιά μπας και να μείνω πάλι έγκυος Razz Razz

Δεν είχα συνδυάσει αυτά τα δύο, αλλά τώρα που το λές... Θα σας έβαζα φωτο να δείτε αλλά μην γίνομαι και τελείως ρόμπα.[/quote]

171ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουλ 21, 2011 2:15 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eμενα με ξεγεννησε ο Νικος Πετρογιαννης Στο Ιασω ..Ειναι καταπληκτικος γιατρος με μια ηρεμια απιστευτη..Ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου και οι μαιες του ειναι απιστευτες !! Τωρα που ειμαι παλι εγκυουλα σε διδυμη κυηση με προσεχουν ολοι παρα παρα πολυ ..

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

172ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Κυρ Σεπ 25, 2011 9:57 am

mairoulini

mairoulini
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κ ΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΧΡΥΣΑΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΡΡΥΔΑΛΟ Κ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΙΑΣΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ.ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΥΣΑΓΗ ΕΠΙΣΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ! ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 654316

173ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Νοε 07, 2011 1:45 am

pel@gi@

pel@gi@
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
YPARXEI MANOYLA APO MYTILHNH NA MOY PEI GIA GYNAIKOLOGO?

174ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Νοε 07, 2011 2:37 am

LARA@

LARA@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΓΔΑ ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΥ ΣΤΟ ΒΟΛΟ.ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΙΑΣΩ ΛΑΡΙΣΑΣ.ΑΥΣΤΗΡΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΗΤΑΝ ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΠΥΡΕΤΟ ΕΙΧΑ.ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠ΄ΤΙΣ 4 ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.

175ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Νοε 07, 2011 6:17 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pel@gi@ έγραψε:YPARXEI MANOYLA APO MYTILHNH NA MOY PEI GIA GYNAIKOLOGO?
σου εγραψα στο θεμα που ανοιξες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις