Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

51ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 12:44 am

eleni1976

eleni1976
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tziz έγραψε:Δουλγεράκης Εμμανουήλ - τον ανέφερε και η eleni1976 - στο Ιασώ. Το ιατρείο του είναι στο ΙΑΜΑ στο Ελληνικό. Παίρνει 50ευρώ στην επίσκεψη και όσο για τον τοκετό, τώρα που το Ιασώ έχει -υποτίθεται- ρίξει τις τιμές, μας είπε 3.500 "κομπλέ" το πιο οικονομικό "πακέτο"(αμοιβή, νοσοκομείο, καισαρική -αν χρειαστεί κτλ). Ως τώρα, δίνει πάντα απόδειξη.
Σε σχέση με τον προηγούμενο γυναικολόγο μου τον προτιμώ. Είναι όπως τον περιγράφει η Ελένη. Πάντα χαμογελαστός και με διάθεση να λύσει απορίες. Το κακό είναι οι πολύωρη αναμονή...
Όσο για το χαρακτήρα και το ήθος, στο ιατρείο τους οι περισσότεροι είναι "κύριοι" και "κυρίες". Στον τοκετό θα φανεί η αξία τους. Εγώ πάντως έχω πάρει τις πληροφορίες μου και μου είπαν ότι είναι καλός. Απ'την άλλη πάλι, κάθε γυναίκα έχει άλλα "γούστα" και άλλες ανάγκες...
Εγώ και με την πρώτη εγκυμοσύνη και γέννα έμεινα ευχαριστημένη. Συν μια εγκυμοσύνη που δεν ευδοκίμησε, αυτος ο άνθρωπος είναι φύλακας-άγγελος... Τώρα περιμένω το δεύτερο παιδάκι μας και ανυπομωνώ...
tziz Σε ποιο μήνα της εγκυμοσύνης σου είσαι? Πότε έχεις ξανά ραντεβού? Που ξέρεις μπορεί να έχουμε συναντηθεί κιόλας και να μην το ξέρουμε. Με το καλό.

52ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 12:45 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:
dinaki88 έγραψε:
florentiab έγραψε:
dinaki88 έγραψε:
florentiab έγραψε:
dinaki88 έγραψε:γι'αυτό υπάρχουν τα πμ Razz Razz
δεν ήξερα ότι υπάρχουν τέτοια πακέτα γιατρών Laughing

εσένα μετά από αυτά που πέρασες μόνο τέτοια πακέτα σου αξίζουν Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 328109 μήπως άξιζε η ταλαιπωρία δηλαδή? ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 654316

δές το σαν αποζημίωση για ψυχική οδύνη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 875502 πμ με το τηλέφωνό του παρακαλώ!(αν έχετε και φωτό δε θα με χάλαγε Razz )

Θα σου στείλω πμ το απόγευμα με τα πλήρη στοιχεία του. Άσχετο εσύ δεν θα διαβάσεις για την εξεταστική όλη μέρα στο forum θα είσαι? sorry αλλά είσαι μικρούλα και μου βγάζεις το μαμαδίστικο.

πωπω spamάρισμααααα
να'σαι καλά το παίρνω σα κοπλιμέντο Very Happy
βαρέθηκα είναι εκτός του αντικειμένου μου-διάβασα τα σος, κι ότι βρέξει ας κατεβάσει.(ιστορία της ιταλικής λογοτεχνίας-φέξε μου και γλίστρησα)
ευχαριστώ για το μελλοντικό πμ Wink

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

53ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 12:45 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να πω ευχαριστώ που αναφέρετε ποσά, αλήθεια το εκτιμώ Very Happy

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

54ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 1:14 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="florentiab"][quote="Mamma El"][quote="florentiab"]
Mamma El έγραψε:
florentiab έγραψε:


Καλέ πως έχω την εντύπωση ότι λέμε για άλλον γιατρό; Είσαι σίγουρη; Δε λέω καλός είναι αλλά δεν είναι λίγο μεγάλος; Ή έχω κάνει λάθος στη φάτσα. Δεν εξηγείται αλλιώς. Laughing

Στο όνομα όμως είμαι σίγουρη γιατί τον έχω ακούσει κι αλλού!!! Wink

κοίτα τα γούστα είναι υποκειμενικά. Είναι καμιά 45-50 χρονών. Νέος σχετικά με άλλους γυναικολόγους. Ψηλός και ψαρομάλλης.

Εντάξει τον ίδιο λέμε!!! Laughing Laughing

http://mammael.blogspot.com/

55ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 2:12 am

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σου δωσω τα συγχαρητηρια μου....εκανες την καλυτερη επιλογη γυναικολογου...
2 ειναι οι top...Αθανασιου στο Αλεξανδρας και ο Συλλας στο Ιασω...
εμενα με ξεγεννησε ο Κουφομιχαηλ που δουλευουν μαζι και ειναι φιλοι...[/quote]


Σε ευχαριστώ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Εσύ καλέ αφού τον θεωρείς τοπ γιατί δεν πήγες στο Σύλλα;;;; ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 215994 ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 215994 ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 215994
Είναι όντως φοβερός γιατρός!!!
Μήπως η μαία του είναι η Αθανασία;;;;Που είναι και στο Σύλλα;;;;

56ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 2:34 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗς μου ειπε στο λητω σε τρικλινο ,ολα μεσα και επισκληριδιο αν χρειαστει 3500 μαζι με την αμοιβη του .στις επισκεψεις μια μου περνει μια οχι με αποδειξη και το βασικο εχει ολα τα μηχανηματα εκει και δεν χρειαστηκε να παω σε καποιο νοσοκομειο για εξεταση (τυπου β επιπεδου,αυχενικη,doppler) ta exei ola ekei ..πολυ καλο αυτο αν σκεφτεις ποσα λεφτα γλυτωνεις απο τις κλινικες

57ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 2:40 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗς μου ειπε στο λητω σε τρικλινο ,ολα μεσα και επισκληριδιο αν χρειαστει 3500 μαζι με την αμοιβη του .στις επισκεψεις μια μου περνει μια οχι με αποδειξη και το βασικο εχει ολα τα μηχανηματα εκει και δεν χρειαστηκε να παω σε καποιο νοσοκομειο για εξεταση (τυπου β επιπεδου,αυχενικη,doppler) ta exei ola ekei ..πολυ καλο αυτο αν σκεφτεις ποσα λεφτα γλυτωνεις απο τις κλινικες

Σε τρίκλινο; Όχι ότι έχει εξάκλινο (δηλαδή το λένε εξάκλινο επειδή χωρίζεται με μια συρόμενη πόρτα Laughing ). Μήπως αυτό το δωμάτιο εννοείς; Γιατί σε κανονικό τρίκλινο η τιμή ανεβαίνει ακόμα πιο πολύ!!!! Και εγώ μιλάω για πριν 4,5 χρόνια περίπου ε;
Αν το έχουν κρατήσει σταθερό μπράβο τους. Γιατί σε άλλα ιδιωτικά μαιευτήρια έχουν πάρει την ανιούσα τα πάντα!!!

http://mammael.blogspot.com/

58ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 3:46 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannaki έγραψε:να σου δωσω τα συγχαρητηρια μου....εκανες την καλυτερη επιλογη γυναικολογου...
2 ειναι οι top...Αθανασιου στο Αλεξανδρας και ο Συλλας στο Ιασω...
εμενα με ξεγεννησε ο Κουφομιχαηλ που δουλευουν μαζι και ειναι φιλοι...


Σε ευχαριστώ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Εσύ καλέ αφού τον θεωρείς τοπ γιατί δεν πήγες στο Σύλλα;;;; ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 215994 ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 215994 ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 215994
Είναι όντως φοβερός γιατρός!!!
Μήπως η μαία του είναι η Αθανασία;;;;Που είναι και στο Σύλλα;;;;[/quote]

γιατι ειναι πιο οικονομικος και αντρας της φιλης μου..μου εκανε καλυτερη τιμη!
τον Συλλα επειδη τον ξερω λογω δουλειας τον ψιλοντρεπομουν η κομπλεξικια!την μαια του την λενε χριστινα μαρα..πριν ειχε μια Αθανασια ομως

59ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 3:50 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mamma El έγραψε:
mamavivo έγραψε:Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗς μου ειπε στο λητω σε τρικλινο ,ολα μεσα και επισκληριδιο αν χρειαστει 3500 μαζι με την αμοιβη του .στις επισκεψεις μια μου περνει μια οχι με αποδειξη και το βασικο εχει ολα τα μηχανηματα εκει και δεν χρειαστηκε να παω σε καποιο νοσοκομειο για εξεταση (τυπου β επιπεδου,αυχενικη,doppler) ta exei ola ekei ..πολυ καλο αυτο αν σκεφτεις ποσα λεφτα γλυτωνεις απο τις κλινικες

Σε τρίκλινο; Όχι ότι έχει εξάκλινο (δηλαδή το λένε εξάκλινο επειδή χωρίζεται με μια συρόμενη πόρτα Laughing ). Μήπως αυτό το δωμάτιο εννοείς; Γιατί σε κανονικό τρίκλινο η τιμή ανεβαίνει ακόμα πιο πολύ!!!! Και εγώ μιλάω για πριν 4,5 χρόνια περίπου ε;
Αν το έχουν κρατήσει σταθερό μπράβο τους. Γιατί σε άλλα ιδιωτικά μαιευτήρια έχουν πάρει την ανιούσα τα πάντα!!!

νομιζω στο λητω υπαρχουν μονο τρικλινα και κατω.στι ιασω χει εξακλινα

60ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 3:56 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni1976 έγραψε:
Tziz έγραψε:Δουλγεράκης Εμμανουήλ - τον ανέφερε και η eleni1976 - στο Ιασώ. Το ιατρείο του είναι στο ΙΑΜΑ στο Ελληνικό. Παίρνει 50ευρώ στην επίσκεψη και όσο για τον τοκετό, τώρα που το Ιασώ έχει -υποτίθεται- ρίξει τις τιμές, μας είπε 3.500 "κομπλέ" το πιο οικονομικό "πακέτο"(αμοιβή, νοσοκομείο, καισαρική -αν χρειαστεί κτλ). Ως τώρα, δίνει πάντα απόδειξη.
Σε σχέση με τον προηγούμενο γυναικολόγο μου τον προτιμώ. Είναι όπως τον περιγράφει η Ελένη. Πάντα χαμογελαστός και με διάθεση να λύσει απορίες. Το κακό είναι οι πολύωρη αναμονή...
Όσο για το χαρακτήρα και το ήθος, στο ιατρείο τους οι περισσότεροι είναι "κύριοι" και "κυρίες". Στον τοκετό θα φανεί η αξία τους. Εγώ πάντως έχω πάρει τις πληροφορίες μου και μου είπαν ότι είναι καλός. Απ'την άλλη πάλι, κάθε γυναίκα έχει άλλα "γούστα" και άλλες ανάγκες...
Εγώ και με την πρώτη εγκυμοσύνη και γέννα έμεινα ευχαριστημένη. Συν μια εγκυμοσύνη που δεν ευδοκίμησε, αυτος ο άνθρωπος είναι φύλακας-άγγελος... Τώρα περιμένω το δεύτερο παιδάκι μας και ανυπομωνώ...
tziz Σε ποιο μήνα της εγκυμοσύνης σου είσαι? Πότε έχεις ξανά ραντεβού? Που ξέρεις μπορεί να έχουμε συναντηθεί κιόλας και να μην το ξέρουμε. Με το καλό.

Είμαι στον τέταρτο (16 προς 17 βδομάδες). Το επόμενο ραντεβού μου είναι τη Δευτέρα στις 28 του μήνα στις 8 το απόγευμα. Και θα ξαναπάω την Πέμπτη 1 Ιουλίου την ίδια ώρα, αυτή τη φορά με την αδερφή μου.
Μπορεί να έχουμε ιδωθεί, μιας και χρειάστηκε να πάω αρκετές φορές λόγω του ότι παρακολουθούσαμε την ωορρηξία μου πριν μείνω έγκυος. Και ο άντρας μου τον συμπαθεί. Κάνουν και πλακίτσες!!

61ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 4:13 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
iaggelop έγραψε:
Mamma El έγραψε:
mamavivo έγραψε:Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗς μου ειπε στο λητω σε τρικλινο ,ολα μεσα και επισκληριδιο αν χρειαστει 3500 μαζι με την αμοιβη του .στις επισκεψεις μια μου περνει μια οχι με αποδειξη και το βασικο εχει ολα τα μηχανηματα εκει και δεν χρειαστηκε να παω σε καποιο νοσοκομειο για εξεταση (τυπου β επιπεδου,αυχενικη,doppler) ta exei ola ekei ..πολυ καλο αυτο αν σκεφτεις ποσα λεφτα γλυτωνεις απο τις κλινικες

Σε τρίκλινο; Όχι ότι έχει εξάκλινο (δηλαδή το λένε εξάκλινο επειδή χωρίζεται με μια συρόμενη πόρτα Laughing ). Μήπως αυτό το δωμάτιο εννοείς; Γιατί σε κανονικό τρίκλινο η τιμή ανεβαίνει ακόμα πιο πολύ!!!! Και εγώ μιλάω για πριν 4,5 χρόνια περίπου ε;
Αν το έχουν κρατήσει σταθερό μπράβο τους. Γιατί σε άλλα ιδιωτικά μαιευτήρια έχουν πάρει την ανιούσα τα πάντα!!!

νομιζω στο λητω υπαρχουν μονο τρικλινα και κατω.στι ιασω χει εξακλινα

Όχι έχει και εξάκλινα αλλά χωρίζονται με μια συρόμενη πόρτα όπως ανέφερα παραπάνω. Στην ουσία είναι τρίκλινα αλλά τα χρεώνουν σαν εξάκλινα. Τώρα αν μετά από 4,5 χρόνια έχτισαν τις πόρτες τι να σου πω. Αυτό δεν το ξέρω. Laughing

http://mammael.blogspot.com/

62ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 4:18 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΙΑΣΩ.ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ,ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΗΓΑ ΑΛΛΟΥ.

ΓΙΑ ΤΟ ΛΗΤΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ, ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ 4ΚΛΙΝΟ ΕΧΕΙ 2 ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΕΝΩ ΣΤΟ 3ΚΛΙΝΟ ΜΙΑ!! ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ 4ΚΛΙΝΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ,ΒΕΒΑΙΑ.

63ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 4:43 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα αυτο με τις συρομενες μη το δενεται και κομπο, εγω επισκεφτηκα τετρακλινο στο ιασω και δεν ειχε διαχωριστρικο το ειχανε ανοιξει και γινοταν πανικος, ναι μεν ειχε δυο τουαλετες αλλα τις αλλες δυο απεναντι τις εβλεπες φατσα συν τους επισκεπτες, δεν μου αρεσε καθολου.

64ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 5:19 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:καλα αυτο με τις συρομενες μη το δενεται και κομπο, εγω επισκεφτηκα τετρακλινο στο ιασω και δεν ειχε διαχωριστρικο το ειχανε ανοιξει και γινοταν πανικος, ναι μεν ειχε δυο τουαλετες αλλα τις αλλες δυο απεναντι τις εβλεπες φατσα συν τους επισκεπτες, δεν μου αρεσε καθολου.

Αααα ναι και στο Λητώ το ίδιο ακριβώς. Όσο διαρκούσε το επισκεπτήριο η συρόμενη ήταν ορθάνοιχτη!!! Μετά την έκλειναν αφού έφευγε ο κόσμος.
Εγώ πάντως στο τρίκλινο την πέρασα ζάχαρη. Laughing

Και που να πας σε οκτάκλινο στο Αλεξάνδρα!!! Rolling Eyes

http://mammael.blogspot.com/

65ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 5:25 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mamma El έγραψε:Και που να πας σε οκτάκλινο στο Αλεξάνδρα!!! Rolling Eyes

Μα καλα ρε κοριτσια τοσος κοσμος μεσα σε ενα δωματιο??
Μενω Κυπρο και μονο στα δημοσια υπαρχει μονο 4κλινο! Στις ιδιωτικες κλινικες και ιδιωτικα νοσοκομεια μεχρι 2κλινο θα βρεις. Και υποτιθεται οτι η λεχωνα θελει ηρεμια μετα το τοκετο.... ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 534787

66ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 5:30 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afro81 έγραψε:
Mamma El έγραψε:Και που να πας σε οκτάκλινο στο Αλεξάνδρα!!! Rolling Eyes

Μα καλα ρε κοριτσια τοσος κοσμος μεσα σε ενα δωματιο??
Μενω Κυπρο και μονο στα δημοσια υπαρχει μονο 4κλινο! Στις ιδιωτικες κλινικες και ιδιωτικα νοσοκομεια μεχρι 2κλινο θα βρεις. Και υποτιθεται οτι η λεχωνα θελει ηρεμια μετα το τοκετο.... ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 534787

εγω που ημουν σε μονοκλινο και το δωματιο ειχε 2 πορτες εμπαινε ο καθε μπιιιιπ μεσα....ασε που μου ηρθαν απροσκλητοι επισκεπτες γιατι ελεγαν το ονομα μου και τους ελεγαν το νουμερο του δωματιου...εγω ηθελα να κυκλοφορω γυμνοστηθη και καταπιεζομουν στο ιδιο μου το δωματιο που το μοσχοπληρωνα.

67ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 5:33 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
afro81 έγραψε:
Mamma El έγραψε:Και που να πας σε οκτάκλινο στο Αλεξάνδρα!!! Rolling Eyes

Μα καλα ρε κοριτσια τοσος κοσμος μεσα σε ενα δωματιο??
Μενω Κυπρο και μονο στα δημοσια υπαρχει μονο 4κλινο! Στις ιδιωτικες κλινικες και ιδιωτικα νοσοκομεια μεχρι 2κλινο θα βρεις. Και υποτιθεται οτι η λεχωνα θελει ηρεμια μετα το τοκετο.... ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 534787

Και το Αλεξάνδρα δημόσιο είναι!!!

http://mammael.blogspot.com/

68ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 11:05 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mamma El έγραψε:
afro81 έγραψε:
Mamma El έγραψε:Και που να πας σε οκτάκλινο στο Αλεξάνδρα!!! Rolling Eyes

Μα καλα ρε κοριτσια τοσος κοσμος μεσα σε ενα δωματιο??
Μενω Κυπρο και μονο στα δημοσια υπαρχει μονο 4κλινο! Στις ιδιωτικες κλινικες και ιδιωτικα νοσοκομεια μεχρι 2κλινο θα βρεις. Και υποτιθεται οτι η λεχωνα θελει ηρεμια μετα το τοκετο.... ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 534787

Και το Αλεξάνδρα δημόσιο είναι!!!

Οκ δημοσιο ειναι αλλα οχι και 8κλινο!!

69ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 11:11 am

ladybeat

ladybeat
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμένα λέγεται Κωνσταντάτος Παναγιώτης και είναι στο Ιασώ,για αμοιβή θα μάθω Δευτέρα γιατί έχω ασφάλεια και δεν με πολυαπασχόλησε το θέμα.Τον έχω πολλά χρόνια,σε κάνει να νιώθεις απίστευτα άνετα,υπερ φυσιολογικού και τον βρίσκεις ανα πάσα ώρα και στιγμή .

Επίσης να συμπληρώσω οτι πλέον στο Ιασώ τα 6κλινα και 4κλινα καταργήθηκαν.Χρησιμοποιούνται μόνο για κοπέλες που πάνε για επεμβάσεις και οχι για λεχωνες πλέον Very Happy

70ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 11:14 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω εχω τον ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟ στο ΙΑΣΩ....εξαιρετικος γιατρος εξαιρετικος ανθρωπος και πανω απο ολα ηρεμος πολυ ηρεμος και με εξαιρετικες μαιες διπλα του .....

ναι καταργηθηκανε τα εξακλινα και τα τετρακλινα στο ιασω πλεον ξεκινανε απο τρικλινα στην τιμη των 2000 ευρω για φυσιολογικο τοκετο...

71ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 11:21 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΑΓΚΩΤΟ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ!!!ΣΟΥΠΕΡ ΓΙΑΤΡΟΣ,ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ,ΕΚΕΙ ΠΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ!!!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΑ,ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΚΑΘΟΔΗΓΕΙΣ.ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΝ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ!ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΛΗΨΗ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ!
ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΟΣ..ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ Embarassed

72ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 11:24 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΧΤΑΚΛΙΝΟ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ????
ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΑΥΤΟ???ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΤΕΡΥΓΑ ΚΟΝΣΟΛΑ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ,ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΝΙΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 460ΕΥΡΩ.ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΣΕΙΡΗΝΕΣ.....ΣΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 911307

73ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 11:39 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
είμαι σίγουρη για οχτάκλινο σ'ένα που είναι στο χαιδάρι νομίζω(δε θυμάμαι ποιο δημόσιο είναι Shocked)που γέννησε η κουμπάρα μου-η ίδια έμεινε σε ένα τέτοιο Rolling Eyes
νομίζω και στο έλενα που γέννησα έχει 6κλινα αλλά αμυδρά ανακλώ την πληροφορία-δε με ενδιέφερε και πολύ τότε, εγώ θα ζητούσα μονόκλινο και το ήξερα-ότι καμιά φορά αν έχει κίνηση με κοπέλες που δεν έχουν καθόλου χρήματα-κατάλαβα τους τόνους μεταναστριών που έβλεπα κάθε φορά(δεν είμαι ρατσίστρια, νομίζω το μεταναστρια δεν είναι λέξη ταμπού έ? Shocked )βάζουν και κανά δυο ράντσα παραπάνω..

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

74ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 11:57 am

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στο Λητω πολυ παλια ειχε 6κλινα τωρα εχει μονο 3κλινα!

75ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 25, 2010 12:02 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντως στο γιο μου στο τετρακλινο μια χαρα ημουνα βεβαια δεν ερχοταν ο μικρος πανω ηταν σε μοναδα και ισως για αυτο, στην μικρη που ειχαν βγει τα οικονομικα τρικλινα στο μητερα περασα τελεια που ειχα και την μπουμπου εκει, ειχε μπαλκονι μεγαλο και επαιρνα τον αερα μου ειδικα τα βραδυα και μια μερα φυγαν και δυο διπλανες μου και δεν ηρθαν αλλες μεχρι την επομενη μερα οποτε μια ολοκληρη μερα την περασα και μονη μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις