Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

176ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Νοε 07, 2011 6:50 am

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ninaki-giorgaki έγραψε:
tinker έγραψε:εχω τον μανωλη χειρακη,ειχει ιατρειο στον πειραια!
γεννησα λητω..και ειτε φυσιολογικα ειτε καισαρικη παιρνει 1500 ευρω.ειμαι πολυ ευχαριστημενη..οτι μου ειπε ετσι και εγινε...!

ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΕΙΡΑΚΗ ΕΧΩ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ, ΕΝΙΩΘΑ ΠΛΗΡΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ! ΚΑΙ Η ΜΑΙΑ ΤΟΥ Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΟΒΕΡΗ, ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΝΗΨΗ ΔΕΝ
ΕΦΥΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ! ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 875502 ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 875502

Aχ αυτη η Ευαγγελια αχ!!!!Ποσο χαιρομαι να διαβαζω καλα σχολια για τη φιλεναδιτσα μου....θα της τα μεταφερω!!!! ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 875502 ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 875502 ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 875502 Very Happy Very Happy Very Happy ε....και εννοειται οτι ειναι η καλυτερη....και ο γιατρος μας φυσικα!!!

177ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Κυρ Νοε 20, 2011 3:42 pm

????????


Επισκέπτης
***



Έχει επεξεργασθεί από τον/την LayElDi στις Τετ Φεβ 29, 2012 11:18 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Διαγραφή δημοσιεύσεων)

178ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Κυρ Νοε 20, 2011 5:29 pm

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ήρια έγραψε:Καλημέρα εμενα ο γιατρος μου ειναι ο κ. Μαργέλης Ζώης τα ιατρεια του ειναι το ενα στον πειραια και το αλλο στους Αμπελόκηπους συνεργαζεται σιγουρα με το Ιασώ και αν δεν κανω λαθος και με το Γαια!! ειναι καταπληκτικος ανθρωπος και εκπληκτικος γιατρος!



margelis for ever telios einai kai sto rea. exei poli ypomonh kai einai toso iremos

179ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Κυρ Νοε 20, 2011 6:48 pm

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΟΟΝ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ 9 ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΙΑΤΡΩΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΣΧΕΔΟΝ. ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ.

ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ, ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ ΣΤΡΙΝΤΖΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΤΗ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΕΞΑΙΡΕΤΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΡΙΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΣΧΟΛΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΕΙ ΟΟΟΛΕΣ ΣΟΥ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ... ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΕΙ. ΣΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΓΔΥΘΩ (ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΕΤΗ ΚΑΡΕΚΛΑ ΞΕΡΕΤΕ)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΡΧΕΤΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ, ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΜΜΙΑ ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΝΙΩΘΩ ΑΝΕΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΟΤΕ ΜΙΚΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΓΩ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ (ΜΗ ΦΡΙΚΑΡΕΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ) Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΟΥ Embarassed Embarassed ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ... ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ ΜΠΗΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΜΕΝΑ!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΟΤΑΝ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΚΑΡΙΕΡΑΣ. ΚΑΙ ΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ 3 ΓΕΝΝΙΕΣ ΘΑ ΔΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΠΑΩ. ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Π.Μ SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΜΠΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 544943

180ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Δευ Νοε 21, 2011 1:15 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας!!!!Γεννησα πριν 4 μηνες στο ΓΑΙΑ και ο γιατρος μου ειναι ο Κων/νος Αλεξανδροπουλος!!!!Έχει 2 καταπληκτικές μαίες τη Σοφία και την Διονυσία!!!!πανω απ'όλα ειναι άνθρωποι και το σημαντικότερο όποτε τους χρειάστηκαν ήταν εκεί για να με βοηθήσουν!!!!Με αυτον το γιατρο θα μπορουσα να γενναω καθε μερα!!!!!!!! ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 328109

181ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τρι Ιουν 05, 2012 3:05 am

nana 9/3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .... ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ,ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΓΩ ΑΛΛΑΞΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ Sad ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΑΝ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΥΣΤΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ. ΕΠΕΙΤΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕ ΟΣΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ,ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ Wink ΜΙΣΕΛ ΣΑΑΝΤ Wink ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ.ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ,ΒΡΗΚΕ ΟΤΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΗΞΗ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΠΗΡΑ ΗΠΑΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ Very Happy .ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΑΣΧΕΤΩΣ ΕΦΗΜΕΡΙΑΣ ΜΕ 6-7 ΑΤΟΜΑ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΒΟΗΘΩΝ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ,ΜΕ ΕΣΩΣΕ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΟΤΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΑ ΚΥΣΤΗ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΜΕ ΦΟΒΙΣΕ,ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΤΕΝΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ Κ ΑΥΤΟ.ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ......

182ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τρι Ιουν 05, 2012 6:15 am

yelwtaki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια εμενα το γιατρο μου τον λενε Δημητριο Αθανατο ειναι στη Θεσσαλονικη και δεν τον ενδιαφερει καθολου το που παει οπου θελεις εσυ για τη γεννα.Ειναι πολυ πολυ γλυκος ανθρωπος απο την πρωτη στιγμη νιωθεις ανετα και οικεια δεν ειναι καθολου ακριβος μπορω να πω πιο φτηνος απο πολλους και το βασικοτερο ειναι τρελος με το θεμα φυσιολογικος τοκετος!!!Δεν βαζει μαχαιρι αν δεν πρεπει με τιποτα. Τον επισκεπτεται κοσμος απο επαρχια παρα πολυς!Σκεφτειτε το!!! ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 654316

183ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τρι Ιουν 05, 2012 11:17 am

????????


Επισκέπτης
yelwtaki έγραψε:Κοριτσια εμενα το γιατρο μου τον λενε Δημητριο Αθανατο ειναι στη Θεσσαλονικη και δεν τον ενδιαφερει καθολου το που παει οπου θελεις εσυ για τη γεννα.Ειναι πολυ πολυ γλυκος ανθρωπος απο την πρωτη στιγμη νιωθεις ανετα και οικεια δεν ειναι καθολου ακριβος μπορω να πω πιο φτηνος απο πολλους και το βασικοτερο ειναι τρελος με το θεμα φυσιολογικος τοκετος!!!Δεν βαζει μαχαιρι αν δεν πρεπει με τιποτα. Τον επισκεπτεται κοσμος απο επαρχια παρα πολυς!Σκεφτειτε το!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



τον θυμαμαι απ το επιθετο εχω ακουσει κι εγω πολυ καλα λογια γι αυτον!

184ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Ιουν 06, 2012 5:03 am

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γέννησα στο Έλενα με τον Αλέξη Πόθο,μικρός σε ηλικία,καταπληκτικός γιατρός, αγαπάει πολύ αυτό που κάνει και δεν σε κοιτάει στην τσέπη.Εμένα με βοήθησε πολύ σε μια εγκυμοσύνη υψηλού κινδύνου και γλίτωσα και την καισαρική..Τώρα συνεργάζεται με το Ρέα και χωρίς να είμαι σίγουρη νομίζω πως έχει ακόμα πρόσβαση στο Έλενα.. Twisted Evil

185ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Ιουν 06, 2012 5:05 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο δικος μου ηρωας λεγεται Χαραλαμπος Καλογηρου, εχει ιατρειο στους Αμπελοκηπους και ειναι στο Μητερα. Τον εμπιστευομαι απο τα 16 μου. Μαζι του γεννησα το κοριτσακι μου πριν 5 χρονια και μαζι του τωρα ειμαι στην πορεια για το δευτερο παιδακι μου.

186ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Παρ Ιουν 08, 2012 3:14 am

lilou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
carrie mou exoume ton idio giatro k egw gennisa sto rea me ton mazarako ioanni asxeta pou ton gnwriza meso allou gnwstou mou, einai katapliktikos,prwta anthropos k meta giatros, den yparxoun logia mou stathike ap' thn arxh tou provlimatos ews to telos einai o theos mou!!!

187ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Ιουν 13, 2012 10:43 pm

profiterol


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσάκια καλημέρα,

Μπορεί κάποια να μου προτείνει καλό γυναικολόγο που να είναι σε δημόσιο (κατά προτίμηση Αττικό ή Αλεξάνδρας) και ιδιωτικό νοσοκομείο και να έχει δικό του ιατρείο?
Με ενδιαφέρει να είναι καλός άνθρωπος συνεργάσιμος, να μπορώ να τον βρω εύκολα και να με χαλαρώνει καθώς είμαι λίγο ντροπαλή και οι περισσότεροι με κάνουν να νιώθω πολύ άβολα.. (μένω αθήνα)

ευχαριστώ

188ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Ιουν 13, 2012 11:21 pm

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
profiterol έγραψε:κοριτσάκια καλημέρα,

Μπορεί κάποια να μου προτείνει καλό γυναικολόγο που να είναι σε δημόσιο (κατά προτίμηση Αττικό ή Αλεξάνδρας) και ιδιωτικό νοσοκομείο και να έχει δικό του ιατρείο?
Με ενδιαφέρει να είναι καλός άνθρωπος συνεργάσιμος, να μπορώ να τον βρω εύκολα και να με χαλαρώνει καθώς είμαι λίγο ντροπαλή και οι περισσότεροι με κάνουν να νιώθω πολύ άβολα.. (μένω αθήνα)

ευχαριστώ


Αλέξης Πόθος είναι στο Έλενα και στο Ρέα καταπληκτικός γιατρός και δεν σε κοιτάει στην τσέπη.Εγώ μ΄αυτόν τον άνθρωπο μπορώ να πω τα πάντα είναι τόσο φιλικός που μιλάμε στον ενικό να φανταστείς,αν σ' ενδιαφέρει θα σου στείλω pm για περισότερες πληροφορίες.

189ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Ιουν 13, 2012 11:28 pm

profiterol


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση,

Ναι κορίτσια όσες μπορείτε στείλτε μου πμ γιατί είμαι σε αναζήτηση,

.. στο Έλενα γνωρίζεις αν κάνουν επισκληρήδιο??

190ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Τετ Ιουν 13, 2012 11:34 pm

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
profiterol έγραψε:αχ σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση,

Ναι κορίτσια όσες μπορείτε στείλτε μου πμ γιατί είμαι σε αναζήτηση,

.. στο Έλενα γνωρίζεις αν κάνουν επισκληρήδιο??

Θα πρέπει να το ζητήσεις απο πρίν και πληρώνεις νομίζω κάποια χρήματα στον αναισθησιολόγο,μια φίλη μου έκανε και μάλιστα το ζήτησε τελευταία στιγμή...

191ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουν 14, 2012 12:02 am

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
profiterol έγραψε:αχ σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση,

Ναι κορίτσια όσες μπορείτε στείλτε μου πμ γιατί είμαι σε αναζήτηση,

.. στο Έλενα γνωρίζεις αν κάνουν επισκληρήδιο??

Σου ήρθε το pm;;;; γιατί δεν είμαι σίγουρη ότι κατάφερα να το στείλω.

192ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Ιουν 14, 2012 12:11 am

profiterol


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
όχι δεν έχω λάβει κάτι ακόμα... Crying or Very sad

193ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Αυγ 23, 2012 12:06 pm

NIKH990990

NIKH990990
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
doroulita έγραψε:Εγώ είχα τον Μεταξάκη Εμμανουήλ ο οποίος παρότι σε κερδίζει γιατί είναι συμπαθής σαν άνθρωπος αποδείχθηκε μεγάλος καισαρικάκιας και δυστυχώς την πάτησα. Είναι στο Μητέρα και στο Λητώ. Εννοείτε οτι θα αλλάξω γιατρό.

ΚΙ εγω τον μεταξακη εχω και η αληθεια ειναι οτι συνεχεια για καισαρικες μου μιλαει...εγω γεννησα φυσιολογικα και τις 2 φορες βεβαια και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη...τον ειχα ρωτησει τι παιζει και εχει ολο καισαρικες και μου ειπε οτι οι πιο πολλες το ζητανε πλεον και οτι σε μια δυσκολια το προτιμαει κι εκεινος για να μην κινδυνευσουν μωρο και μαμα...

194ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Σεπ 20, 2012 10:43 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:
profiterol έγραψε:κοριτσάκια καλημέρα,

Μπορεί κάποια να μου προτείνει καλό γυναικολόγο που να είναι σε δημόσιο (κατά προτίμηση Αττικό ή Αλεξάνδρας) και ιδιωτικό νοσοκομείο και να έχει δικό του ιατρείο?
Με ενδιαφέρει να είναι καλός άνθρωπος συνεργάσιμος, να μπορώ να τον βρω εύκολα και να με χαλαρώνει καθώς είμαι λίγο ντροπαλή και οι περισσότεροι με κάνουν να νιώθω πολύ άβολα.. (μένω αθήνα)

ευχαριστώ


Αλέξης Πόθος είναι στο Έλενα και στο Ρέα καταπληκτικός γιατρός και δεν σε κοιτάει στην τσέπη.Εγώ μ΄αυτόν τον άνθρωπο μπορώ να πω τα πάντα είναι τόσο φιλικός που μιλάμε στον ενικό να φανταστείς,αν σ' ενδιαφέρει θα σου στείλω pm για περισότερες πληροφορίες.

Δε μου στέλνεις και μένα ένα πμ??? Ψάχνω ένα γιατρό που να είναι στο Ρέα και να είναι σωστός γιατρός, άνθρωπος και να με κάνει να νιώθω άνετα. Αλήθεια, αυτός που έχει γιατρείο; Και αν δε σε πρήζω, την απλή επίσκεψη πόσο παίρνει(έτσι για να έχω μια άποψη).

Με τους προηγούμενους γιατρούς δεν έχω παράπονα αλλά ο πρώτος ήταν σε περιοχή άβολη και όταν είχα κάποια γυναικολογικά προβληματάκια δεν απέκλεισε την απόξεση ενώ δεν είχα κάνει παιδί. Φοβήθηκα εγώ τότε και το είπα στους δικούς μου για συμπαράσταση αλλά ζήτησαν τη συμβουλή μιας φίλης παθολόγου που με έστειλε σε μια γυναικολόγο κι αυτή με βοήθησε με χάπια. Ωστόσο, θα ήθελα τον/την γυναικολόγο μου να τον ξέρω εγώ κι όχι όλο το σόι γιατί όσο να πεις, ένα απόρρητο το θες.
Επίσης θα ήθελα επιτέλους να συνηθίσω ένα γιατρό και να μην αλλάζω κάθε τρεις και λίγο, ιδίως όταν θα μείνω με το καλό έγκυος που θα θέλω να γεννήσω στο Ρέα (γιατί έχω δικό μου άνθρωπο εκεί και θα με προσέξει). Οπότε λέω να κάνω την αλλαγή γυναικολόγου από τώρα γιατί έχω κι ένα θέμα προσαρμογής.

Εννοείται, αν ξέρετε κι άλλους γυναικολόγους του Ρέα, ευπρόσδεκτες οι πληροφορίες!

Σεντόνι, το ξέρω Embarassed Embarassed

195ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Σεπ 20, 2012 12:05 pm

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Miaki έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:
profiterol έγραψε:κοριτσάκια καλημέρα,

Μπορεί κάποια να μου προτείνει καλό γυναικολόγο που να είναι σε δημόσιο (κατά προτίμηση Αττικό ή Αλεξάνδρας) και ιδιωτικό νοσοκομείο και να έχει δικό του ιατρείο?
Με ενδιαφέρει να είναι καλός άνθρωπος συνεργάσιμος, να μπορώ να τον βρω εύκολα και να με χαλαρώνει καθώς είμαι λίγο ντροπαλή και οι περισσότεροι με κάνουν να νιώθω πολύ άβολα.. (μένω αθήνα)

ευχαριστώ


Αλέξης Πόθος είναι στο Έλενα και στο Ρέα καταπληκτικός γιατρός και δεν σε κοιτάει στην τσέπη.Εγώ μ΄αυτόν τον άνθρωπο μπορώ να πω τα πάντα είναι τόσο φιλικός που μιλάμε στον ενικό να φανταστείς,αν σ' ενδιαφέρει θα σου στείλω pm για περισότερες πληροφορίες.

Δε μου στέλνεις και μένα ένα πμ??? Ψάχνω ένα γιατρό που να είναι στο Ρέα και να είναι σωστός γιατρός, άνθρωπος και να με κάνει να νιώθω άνετα. Αλήθεια, αυτός που έχει γιατρείο; Και αν δε σε πρήζω, την απλή επίσκεψη πόσο παίρνει(έτσι για να έχω μια άποψη).

Με τους προηγούμενους γιατρούς δεν έχω παράπονα αλλά ο πρώτος ήταν σε περιοχή άβολη και όταν είχα κάποια γυναικολογικά προβληματάκια δεν απέκλεισε την απόξεση ενώ δεν είχα κάνει παιδί. Φοβήθηκα εγώ τότε και το είπα στους δικούς μου για συμπαράσταση αλλά ζήτησαν τη συμβουλή μιας φίλης παθολόγου που με έστειλε σε μια γυναικολόγο κι αυτή με βοήθησε με χάπια. Ωστόσο, θα ήθελα τον/την γυναικολόγο μου να τον ξέρω εγώ κι όχι όλο το σόι γιατί όσο να πεις, ένα απόρρητο το θες.
Επίσης θα ήθελα επιτέλους να συνηθίσω ένα γιατρό και να μην αλλάζω κάθε τρεις και λίγο, ιδίως όταν θα μείνω με το καλό έγκυος που θα θέλω να γεννήσω στο Ρέα (γιατί έχω δικό μου άνθρωπο εκεί και θα με προσέξει). Οπότε λέω να κάνω την αλλαγή γυναικολόγου από τώρα γιατί έχω κι ένα θέμα προσαρμογής.

Εννοείται, αν ξέρετε κι άλλους γυναικολόγους του Ρέα, ευπρόσδεκτες οι πληροφορίες!

Σεντόνι, το ξέρω Embarassed Embarassed

Εγώ έχω αλλάξει 8 γιατρούς κατέληξα σ' αυτόν και δεν τον αλλάζω με τίποτα,είναι ο γιατρός που θα έχω και για τις κόρες μου.Σου στέλνω pm.

196ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Σεπ 20, 2012 12:19 pm

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:
Miaki έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:
profiterol έγραψε:κοριτσάκια καλημέρα,

Μπορεί κάποια να μου προτείνει καλό γυναικολόγο που να είναι σε δημόσιο (κατά προτίμηση Αττικό ή Αλεξάνδρας) και ιδιωτικό νοσοκομείο και να έχει δικό του ιατρείο?
Με ενδιαφέρει να είναι καλός άνθρωπος συνεργάσιμος, να μπορώ να τον βρω εύκολα και να με χαλαρώνει καθώς είμαι λίγο ντροπαλή και οι περισσότεροι με κάνουν να νιώθω πολύ άβολα.. (μένω αθήνα)

ευχαριστώ


Αλέξης Πόθος είναι στο Έλενα και στο Ρέα καταπληκτικός γιατρός και δεν σε κοιτάει στην τσέπη.Εγώ μ΄αυτόν τον άνθρωπο μπορώ να πω τα πάντα είναι τόσο φιλικός που μιλάμε στον ενικό να φανταστείς,αν σ' ενδιαφέρει θα σου στείλω pm για περισότερες πληροφορίες.

Δε μου στέλνεις και μένα ένα πμ??? Ψάχνω ένα γιατρό που να είναι στο Ρέα και να είναι σωστός γιατρός, άνθρωπος και να με κάνει να νιώθω άνετα. Αλήθεια, αυτός που έχει γιατρείο; Και αν δε σε πρήζω, την απλή επίσκεψη πόσο παίρνει(έτσι για να έχω μια άποψη).

Με τους προηγούμενους γιατρούς δεν έχω παράπονα αλλά ο πρώτος ήταν σε περιοχή άβολη και όταν είχα κάποια γυναικολογικά προβληματάκια δεν απέκλεισε την απόξεση ενώ δεν είχα κάνει παιδί. Φοβήθηκα εγώ τότε και το είπα στους δικούς μου για συμπαράσταση αλλά ζήτησαν τη συμβουλή μιας φίλης παθολόγου που με έστειλε σε μια γυναικολόγο κι αυτή με βοήθησε με χάπια. Ωστόσο, θα ήθελα τον/την γυναικολόγο μου να τον ξέρω εγώ κι όχι όλο το σόι γιατί όσο να πεις, ένα απόρρητο το θες.
Επίσης θα ήθελα επιτέλους να συνηθίσω ένα γιατρό και να μην αλλάζω κάθε τρεις και λίγο, ιδίως όταν θα μείνω με το καλό έγκυος που θα θέλω να γεννήσω στο Ρέα (γιατί έχω δικό μου άνθρωπο εκεί και θα με προσέξει). Οπότε λέω να κάνω την αλλαγή γυναικολόγου από τώρα γιατί έχω κι ένα θέμα προσαρμογής.

Εννοείται, αν ξέρετε κι άλλους γυναικολόγους του Ρέα, ευπρόσδεκτες οι πληροφορίες!

Σεντόνι, το ξέρω Embarassed Embarassed

Εγώ έχω αλλάξει 8 γιατρούς κατέληξα σ' αυτόν και δεν τον αλλάζω με τίποτα,είναι ο γιατρός που θα έχω και για τις κόρες μου.Σου στέλνω pm.
σε παρακαλω στειλε τα στοιχεια του κ σε εμενα που εχει ιατρειο κ τηλεφ.ευχαριστω Very Happy

197ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Σεπ 20, 2012 12:41 pm

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dina kardoyla έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:
Miaki έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:
profiterol έγραψε:κοριτσάκια καλημέρα,

Μπορεί κάποια να μου προτείνει καλό γυναικολόγο που να είναι σε δημόσιο (κατά προτίμηση Αττικό ή Αλεξάνδρας) και ιδιωτικό νοσοκομείο και να έχει δικό του ιατρείο?
Με ενδιαφέρει να είναι καλός άνθρωπος συνεργάσιμος, να μπορώ να τον βρω εύκολα και να με χαλαρώνει καθώς είμαι λίγο ντροπαλή και οι περισσότεροι με κάνουν να νιώθω πολύ άβολα.. (μένω αθήνα)

ευχαριστώ


Αλέξης Πόθος είναι στο Έλενα και στο Ρέα καταπληκτικός γιατρός και δεν σε κοιτάει στην τσέπη.Εγώ μ΄αυτόν τον άνθρωπο μπορώ να πω τα πάντα είναι τόσο φιλικός που μιλάμε στον ενικό να φανταστείς,αν σ' ενδιαφέρει θα σου στείλω pm για περισότερες πληροφορίες.

Δε μου στέλνεις και μένα ένα πμ??? Ψάχνω ένα γιατρό που να είναι στο Ρέα και να είναι σωστός γιατρός, άνθρωπος και να με κάνει να νιώθω άνετα. Αλήθεια, αυτός που έχει γιατρείο; Και αν δε σε πρήζω, την απλή επίσκεψη πόσο παίρνει(έτσι για να έχω μια άποψη).

Με τους προηγούμενους γιατρούς δεν έχω παράπονα αλλά ο πρώτος ήταν σε περιοχή άβολη και όταν είχα κάποια γυναικολογικά προβληματάκια δεν απέκλεισε την απόξεση ενώ δεν είχα κάνει παιδί. Φοβήθηκα εγώ τότε και το είπα στους δικούς μου για συμπαράσταση αλλά ζήτησαν τη συμβουλή μιας φίλης παθολόγου που με έστειλε σε μια γυναικολόγο κι αυτή με βοήθησε με χάπια. Ωστόσο, θα ήθελα τον/την γυναικολόγο μου να τον ξέρω εγώ κι όχι όλο το σόι γιατί όσο να πεις, ένα απόρρητο το θες.
Επίσης θα ήθελα επιτέλους να συνηθίσω ένα γιατρό και να μην αλλάζω κάθε τρεις και λίγο, ιδίως όταν θα μείνω με το καλό έγκυος που θα θέλω να γεννήσω στο Ρέα (γιατί έχω δικό μου άνθρωπο εκεί και θα με προσέξει). Οπότε λέω να κάνω την αλλαγή γυναικολόγου από τώρα γιατί έχω κι ένα θέμα προσαρμογής.

Εννοείται, αν ξέρετε κι άλλους γυναικολόγους του Ρέα, ευπρόσδεκτες οι πληροφορίες!

Σεντόνι, το ξέρω Embarassed Embarassed

Εγώ έχω αλλάξει 8 γιατρούς κατέληξα σ' αυτόν και δεν τον αλλάζω με τίποτα,είναι ο γιατρός που θα έχω και για τις κόρες μου.Σου στέλνω pm.
σε παρακαλω στειλε τα στοιχεια του κ σε εμενα που εχει ιατρειο κ τηλεφ.ευχαριστω Very Happy

οκ!Σου έστειλα Ντίνα.

198ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ Πεμ Σεπ 20, 2012 1:03 pm

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
yelwtaki έγραψε:Κοριτσια εμενα το γιατρο μου τον λενε Δημητριο Αθανατο ειναι στη Θεσσαλονικη και δεν τον ενδιαφερει καθολου το που παει οπου θελεις εσυ για τη γεννα.Ειναι πολυ πολυ γλυκος ανθρωπος απο την πρωτη στιγμη νιωθεις ανετα και οικεια δεν ειναι καθολου ακριβος μπορω να πω πιο φτηνος απο πολλους και το βασικοτερο ειναι τρελος με το θεμα φυσιολογικος τοκετος!!!Δεν βαζει μαχαιρι αν δεν πρεπει με τιποτα. Τον επισκεπτεται κοσμος απο επαρχια παρα πολυς!Σκεφτειτε το!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κ εγω ψηφιζω Αθανατο!Φοβερος γιατρος αλλα κ ανθρωπος.Οτι κ να πω θα ειναι λιγο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις