Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:
mama katerina έγραψε:
evvi έγραψε:
mama katerina έγραψε:καλημερες!!!!!! νυσταζω ακομη η κοιμισμενη Sleep Sleep Sleep Sleep ααα και μη ξεχνιομαστε
 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 669659 Very Happy

τελεια και η μικρουλα σαν κοκκικοσκουφιτσα αλλα και το κουνελακι!!!!

καλημερα evvi ευχαριστω!!! τι κανει ο μικρουλης! με τους κολικους πως τα πατε?

καπως καλυτερα.βασικα ειναι με τις μερες του αλλες μερες ειναι σαν αγγελουδι ουτε ακους την φωνη του και αλλες μερες ολες την μερα γκρινια και δε μπορει να κοιμηθει. υπομονη ειπαμε τι αλλο. ποτε σταματανε αυτα περιπου?

τυχερη εισαι αλλα μωρακια δεν σταματανε ολη μερα...! υπομονη! εμενα ετσι οπως ηρθανε φυγανε στους δυομιση μηνες περιπου! Smile

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:απορω πως σε μερικες γυναικες αρεσει να προκαλουν καβγαδες!!!τι χαλι ειναι αυτο!!

καταρχας εσυ να μην συγχυζεσαι  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 417472 !!!!!!

δευτερον ο γραπτος λογος παρεξηγειται βρε κοριτσια δεν νομιζω πως καμια κοπελα θελει να λογοφερει με καμια αλλη ειμαστε ολοι διαφορετικοι χαρακτηρες αλιμονο αν συμφωνουμε σε ολα! εχει δικιο η Νενα σε αυτα που εγραψε πρεπει να ειμαστε λιγο προσεχτικοι γιατι μπορει να θιξουμε καποιον αθελα μας και μετα να στεναχωρηθουμε! το εχω κανει κι εγω στο παρελθον και μετα εψαχνα να βρω τι ειπα!και πανω απο ολα οχι χαρακτηρισμους μεταξυ μας! μανουλες ολες ειμαστε βρε κοριτσια δεν ειναι λογοι αυτοι να τσακωνομαστε !!!!!


σιγα μην συγχυστω κατερινακι μου!!! Razz Razz απλα βαρεθηκα τους καβγαδες εδω μεσα δεν μπορουμε να συνενοηθουμε με τιποτα  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 534787 !!ειναι κριμα και εγω στενοχωριεμαι γιατι οπως ειπες αλλες ειμαστε και αλλες θα γινουμε μαμαδες!!δεν καταλαβαινω τι εχουμε να χωρισουμε!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα ειδα στο φεις την μικρη στα κοκκινα Very Happy μια τρελλα ειναι!ποσο τα γουσταρω τα κοριτσακια μπορεις να τους φορεσεις τοσα μπιχλιμπιδοπραγματα Very Happy Very Happy


ασχετο το μικρο εχει φαει μια χουφτα κολοκυθοσπορους Rolling Eyes σε τιποτα δεν μου μοιασε?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:απορω πως σε μερικες γυναικες αρεσει να προκαλουν καβγαδες!!!τι χαλι ειναι αυτο!!

καταρχας εσυ να μην συγχυζεσαι  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 417472 !!!!!!

δευτερον ο γραπτος λογος παρεξηγειται βρε κοριτσια δεν νομιζω πως καμια κοπελα θελει να λογοφερει με καμια αλλη ειμαστε ολοι διαφορετικοι χαρακτηρες αλιμονο αν συμφωνουμε σε ολα! εχει δικιο η Νενα σε αυτα που εγραψε πρεπει να ειμαστε λιγο προσεχτικοι γιατι μπορει να θιξουμε καποιον αθελα μας και μετα να στεναχωρηθουμε! το εχω κανει κι εγω στο παρελθον και μετα εψαχνα να βρω τι ειπα!και πανω απο ολα οχι χαρακτηρισμους μεταξυ μας! μανουλες ολες ειμαστε βρε κοριτσια δεν ειναι λογοι αυτοι να τσακωνομαστε !!!!!


σιγα μην συγχυστω κατερινακι μου!!! Razz Razz απλα βαρεθηκα τους καβγαδες εδω μεσα δεν μπορουμε να συνενοηθουμε με τιποτα  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 534787 !!ειναι κριμα και εγω στενοχωριεμαι γιατι οπως ειπες αλλες ειμαστε και αλλες θα γινουμε μαμαδες!!δεν καταλαβαινω τι εχουμε να χωρισουμε!!

τιποτα απολυτως δεν εχουμε να χωρισουμε απλα ειμαστε "διαφορετικες" και ειναι μες στο προγραμμα ολα αρκει να μην ξεφευγουμε! δεν ειναι εφικτο να μην διαφωνησουμε γιατι αλλιως αντιλαμβανεται καποια κοπελα τα πραγματα και αλλιως η αλλη!!!!!!! το θεμα ειναι να λυνεται με διαλογο ωστε να μη στεναχωριεται καμια και στο τελος να μη μενει πικρια!



*Λιτσακι ευχαριστω κι εγω τρελαινομαι να ντυνω τα κοριτσια μου να τα εχω χαριτωμενα αλλα θελω ενα γιο και υποσχομαι να μην τον κανω "χαριτωμενο" αχαχαχαχχαχαχα Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχ, εμένα έφαγε ενα φασολάκι φρεσκο..ωμο.. ετσι... Αυτο το παιδι οτι βρει μπροστα του το τρωει.. Χτες εφαγε 30 ρωγες σταφυλι! Μετα απο γάλα, γιαουρτι και παπαγια... Υποθέτω οτι αν δε νυσταζε θα ετρωγε κι άλλο...

Μισω τα φασολακια-μισω τα φασολάκια-μισω τα φασολάκια....

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ax....den moy eftane o enas fronimitis poy me talaiporei bgainei kai o allos tora

http://hawk-girl.blogspot.com/

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ερωτηση του αντρα μου ΄΄αφου θηλαζεις και εσυ θηλαστικο δεν εισαι????'' affraid τι να του απαντησω τωρα μου λετε??? scratch scratch

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:ερωτηση του αντρα μου ΄΄αφου θηλαζεις και εσυ θηλαστικο δεν εισαι????'' affraid τι να του απαντησω τωρα μου λετε??? scratch scratch

Laughing Laughing Laughing

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:ερωτηση του αντρα μου ΄΄αφου θηλαζεις και εσυ θηλαστικο δεν εισαι????'' affraid τι να του απαντησω τωρα μου λετε??? scratch scratch

χαχαχχαχαχαχαχαχα

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:ερωτηση του αντρα μου ΄΄αφου θηλαζεις και εσυ θηλαστικο δεν εισαι????'' affraid τι να του απαντησω τωρα μου λετε??? scratch scratch
Ναι πες του, σπονδυλωτο τετράποδο θηλαστικο πρωτεύον.. Όπως κι εσυ. Ασχετως αν θηλάζεις η οχι.. Razz Razz Razz

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimeroudiaaaa koritsia!!ti kanete...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marinaki ενταξει τα αποτελεσματα? Very Happy

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dn kserw dn thn peira tilef tha perimenw otan paw apo kei na me dei..exw rantebou stis 13 tou minos....

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pare bre ενα τηλεφωνο-μην δισταζεις- ουτε 2 λεπτα δεν θα την απασχολησεις! Wink

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ.. ΠΟΣΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΚΙ?? Laughing

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:ΑΧ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ.. ΠΟΣΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΚΙ?? Laughing


καθόλου γουρούνα!
να πας και να της ζητήσεις. είμαι σίγουρη οτι θα χαρεί πολύ να σε κεράσει ένα μεζέ.
εγώ θα χαιρόμουν πολύ αν είχα μια εγκυούλα στην πόρτα μου και μου έλεγε πως της μύρισε το φαί μου

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκέφτομαι να πω και εγώ...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!
(αν και μεσημέριασε πια)
Shocked

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:
swsw έγραψε:ΑΧ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ.. ΠΟΣΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΚΙ?? Laughing


καθόλου γουρούνα!
να πας και να της ζητήσεις. είμαι σίγουρη οτι θα χαρεί πολύ να σε κεράσει ένα μεζέ.
εγώ θα χαιρόμουν πολύ αν είχα μια εγκυούλα στην πόρτα μου και μου έλεγε πως της μύρισε το φαί μου

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΧΤΥΠΗΣΩ??  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 328109  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 328109  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 328109

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
florentiab έγραψε:
swsw έγραψε:ΑΧ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ.. ΠΟΣΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΚΙ?? Laughing


καθόλου γουρούνα!
να πας και να της ζητήσεις. είμαι σίγουρη οτι θα χαρεί πολύ να σε κεράσει ένα μεζέ.
εγώ θα χαιρόμουν πολύ αν είχα μια εγκυούλα στην πόρτα μου και μου έλεγε πως της μύρισε το φαί μου

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΧΤΥΠΗΣΩ?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σωσω μου να σου στειλω ενα βαζο?εκανα 5 βαζα το καλοκαιρι για να εχω το χειμωνα αλλα τα 4 δε σφραγισαν καλα και ξινισαν.το 1 που απεμεινε δικο σου αν το θες! I love you

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
litsakos έγραψε:
Ρε παιδια εχει ο πεθερος μου μια σκυλα,την ειχε στο μαγαζι κ τωρα που βγηκε στην συνταξη της εδωσε σε εναν φιλο του στην Κορινθο (δεν την ηθελε σπιτι η πεθερα μου).Εφυγε το σκυλι απο Κορινθο κ πηγε στο Μενιδι(Αθηνα) εξω απο την δουλεια του πεθερου.Οπου δεν ειναι κανεις πια εκει αλλα αυτο ηξερε το ζωντανο κ εκει πηγε.Τον πηραν γειτονες τηλ να του πουνε οτι καθεται κ κλαιει το καημενο εξω απο την πορτα Shocked Εννοειται πως το πηρε μαζι του.Συγκινηθηκε και αυτος,ολο αυτο τον καιρο για την σκυλα μιλαγε,του χε κοστισει που δεν την ειχε μαζι του.Μιλαμε για ερωτα ο πεθερος κ η σκυλα Very Happy Αλλα να γυρισει απο Κορινθο στην Αθηνα??

ααχ.... αυτα είναι....λιώνεις ή δεν λιώνεις??
δεν ονομαζετε τυχαια ο πιο πιστος φιλος του ανθρωπου -είναι......
το καλό μου... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Πώς δεν είναι; Είναι και παραείναι! Ο πεθερός μου έδωσε το σκυλί του σε έναν γνωστό του και το πήρε σε μια στάνη κάπου στο βουνό. Και μετά από πέντε μέρες ξαναγύρισε και έκλαιγε στην αυλή.

Το κουνελάκι μου πέθανε επειδή της έλειπε ο άντρας μου. Ήταν υγιέστατο, δεν είχε τίποτα. Ο άντρας μου παρουσιάστηκε στο Π.Ν στις 4 Μαϊου. Θα έλειπε 15 μέρες. Στις 12 Μαϊου το κουνελάκι μου πέθανε. Ήταν ανόρεχτο από την τρίτη μέρα, δεν έπαιζε, δεν ήθελε να βγει από το κλουβάκι της... Και ξαφνικά πέθανε. Crying or Very sad

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
swsw έγραψε:
florentiab έγραψε:
swsw έγραψε:ΑΧ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ.. ΠΟΣΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΚΙ?? Laughing


καθόλου γουρούνα!
να πας και να της ζητήσεις. είμαι σίγουρη οτι θα χαρεί πολύ να σε κεράσει ένα μεζέ.
εγώ θα χαιρόμουν πολύ αν είχα μια εγκυούλα στην πόρτα μου και μου έλεγε πως της μύρισε το φαί μου

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΧΤΥΠΗΣΩ?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σωσω μου να σου στειλω ενα βαζο?εκανα 5 βαζα το καλοκαιρι για να εχω το χειμωνα αλλα τα 4 δε σφραγισαν καλα και ξινισαν.το 1 που απεμεινε δικο σου αν το θες! I love you

Για να δω αν κατάλαβα καλά...
Κάνεις τηγανιτά και τα αποθηκεύεις σε βάζα για τον Χειμώνα;

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
florentiab έγραψε:
swsw έγραψε:ΑΧ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ.. ΠΟΣΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΚΙ?? Laughing


καθόλου γουρούνα!
να πας και να της ζητήσεις. είμαι σίγουρη οτι θα χαρεί πολύ να σε κεράσει ένα μεζέ.
εγώ θα χαιρόμουν πολύ αν είχα μια εγκυούλα στην πόρτα μου και μου έλεγε πως της μύρισε το φαί μου

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΧΤΥΠΗΣΩ??  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 328109  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 328109  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 19 328109



τώρα τα πιασες!!!!
σήμερα είμαι ακαμάτρα
δουλεύει το στεφάνι μου απογευματινός και δεν χρειάζεται να τον ταϊσω. η μικρή τρώει στο σταθμό....
οπότε τοστάκι για τη μαμά

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
swsw έγραψε:
florentiab έγραψε:
swsw έγραψε:ΑΧ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ.. ΠΟΣΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΚΙ?? Laughing


καθόλου γουρούνα!
να πας και να της ζητήσεις. είμαι σίγουρη οτι θα χαρεί πολύ να σε κεράσει ένα μεζέ.
εγώ θα χαιρόμουν πολύ αν είχα μια εγκυούλα στην πόρτα μου και μου έλεγε πως της μύρισε το φαί μου

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΧΤΥΠΗΣΩ?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σωσω μου να σου στειλω ενα βαζο?εκανα 5 βαζα το καλοκαιρι για να εχω το χειμωνα αλλα τα 4 δε σφραγισαν καλα και ξινισαν.το 1 που απεμεινε δικο σου αν το θες! I love you

Για να δω αν κατάλαβα καλά...
Κάνεις τηγανιτά και τα αποθηκεύεις σε βάζα για τον Χειμώνα;

ναι μια χαρα καταλαβες!αφου ειχα πολλες πιπεριες και μελιτζανες και ντοματες,μου εδωσε η γιαγια μου πολλες εκανα φαγαμε μια μερα και τα υπολοιπα τα εκλεισα σε βαζο για το χειμωνα!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Για να δω αν κατάλαβα καλά...
Κάνεις τηγανιτά και τα αποθηκεύεις σε βάζα για τον Χειμώνα;

ναι μια χαρα καταλαβες!αφου ειχα πολλες πιπεριες και μελιτζανες και ντοματες,μου εδωσε η γιαγια μου πολλες εκανα φαγαμε μια μερα και τα υπολοιπα τα εκλεισα σε βαζο για το χειμωνα![/quote]


..και κρατανε??,,δηλαδη πρεπει απλα να τα κλεισεις χωρις αερα??

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
desT έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
swsw έγραψε:
florentiab έγραψε:
swsw έγραψε:ΑΧ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ.. ΠΟΣΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΚΙ?? Laughing


καθόλου γουρούνα!
να πας και να της ζητήσεις. είμαι σίγουρη οτι θα χαρεί πολύ να σε κεράσει ένα μεζέ.
εγώ θα χαιρόμουν πολύ αν είχα μια εγκυούλα στην πόρτα μου και μου έλεγε πως της μύρισε το φαί μου

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΧΤΥΠΗΣΩ?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σωσω μου να σου στειλω ενα βαζο?εκανα 5 βαζα το καλοκαιρι για να εχω το χειμωνα αλλα τα 4 δε σφραγισαν καλα και ξινισαν.το 1 που απεμεινε δικο σου αν το θες! I love you

Για να δω αν κατάλαβα καλά...
Κάνεις τηγανιτά και τα αποθηκεύεις σε βάζα για τον Χειμώνα;

ναι μια χαρα καταλαβες!αφου ειχα πολλες πιπεριες και μελιτζανες και ντοματες,μου εδωσε η γιαγια μου πολλες εκανα φαγαμε μια μερα και τα υπολοιπα τα εκλεισα σε βαζο για το χειμωνα!


τις έβαλες σε βάζο με λάδι; και το βάζο το είχες βράσει πριν όπως κάνουμε με τις μαρμελάδες;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις