Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

????????


Επισκέπτης
fratzolaki έγραψε:Αλλα ξερεις τι μου την δινει;;; Καθομαστε και σκαμε μη τους προσβαλλουμε... αυτοι σκεφτονται καθολου εμας;; Μη μας στεναχωρησουν;; Μη μας πρηζουν αυτες τις ωραιες στιγμες;;; Οχι.Εμεις λοιπον γιατι πρεπει να σκεφτομαστε το πως να μιλαμε, μη τους στεναχωρησουμε;;; Δε θα επρεπε να τους απανταμε με θρασος, οπως με θρασος ανακατευονται αυτοι παντου;;;; δεν τον αφηνεις να κλαψει!!!!! - Σελίδα 4 215994

Aκριβώς!!!!Εφόσον αυτοί δεν σέβονται εμάς και το γεγονός ότι το παιδί είναι δικό μας, δεν πρέπει να σκάμε και να τους αφήνουμε να μας πρήζουν.Εγώ το έχω χιλιομετανιώσει που τόσο καιρό το βούλωνα για να μην παρεξηγηθεί κανένας μαζί μου και στην τελική θέλησαν να με καβαλήσουν κι από πάνω.Αλλά τέλοςςςςςς!!!!![/quote]

Και εγω ετσι εχω φρικαρει... Και ακομα δεν εχω γεννησει, φαντασου μετα!!!Εδω με κορόιδευαν επειδη εψαξα να βρω αφρολουτρα κτλ του μωρου χωρις χημικα και δε πηρα απο το σουπερ μαρκετ. Λες και δεν ειναι δικαιωμα μου να πασαλείβω το παιδι μου με ο,τι θεωρω εγω καλο!!!
Ασε σου λεω, ειμαι πολυ αρπαγμενη με το θεμα. Και ειναι τυχεροι ολοι που δεν εχω τσιτα νευρα οπως συμβαινει συνηθως στην εγκυμοσυνη και ειμαι μες την τρελη χαρα και τους αγνοω.. Αν ειχα νευρα θα ειχα τσακωθει με ολους...
Αλλα μετα τη γεννα θα τα κοβω. Θα λεω ''εγω ετσι θελω να μεγαλωσω το παιδι'' και δε θα αφηνω περιθωρια... Ειμαι περιεργη, εκει δε θα το βουλωνουν;;;;

????????


Επισκέπτης
minubaki έγραψε:Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τραβανε τετοιο ζορι με την αγκαλια αφου στη τελικη εμεις τα κραταμε κ στο κατω κατω εμεις θα τα μεγαλωσουν κ αν ειναι να παιδεψουν καποιον θα ειναι εμας κ οχι αυτους.... Γιατι τρελαινονται τοσο δεν μπορω να καταλαβω....

Εγω γενικα δε μπορω να καταλαβω τι προβλημα εχουν και πρεπει να σου λενε την αποψη τους (βασικα να την επιβαλουν), χωρις να το εχεις ζητησει...
Το φοβερο ειναι σε μενα η πεθερα... Μεγαλωνει τα αλλα εγγονια, τα κοιμιζει το βραδυ σπιτι της χωρις λογο, εκει δε τους λεει τιποτα, ο,τι πουν οι γονεις κανει. Γιατι λεει εχουν δικη τους οικογενεια (του κουνιαδου) και δε μπορει να μιλησει Shocked !!!!!!!
Σε εμενα, που θα το μεγαλωσω εγω, χωνεται και εχει αποψη για ολα!!!Και εμεις τι εχουμε;;;Δεν εχουμε δικη μας οικογενεια;;; Shocked Shocked Shocked

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα το βουλώνουν και θα κατεβάζουν και μούτρα όπως κάνουν σε μένα φαντάζομαι.Η πεθερά μου είναι μανιώδης καπνίστρια και όταν της λέω να πλύνει τα χέρια της πριν πιάσει το μωρό, θυμώνει!!!!!!Ρε βρεγμένη σανίδα που την θέλουνε όλοι!!!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
minubaki έγραψε:Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τραβανε τετοιο ζορι με την αγκαλια αφου στη τελικη εμεις τα κραταμε κ στο κατω κατω εμεις θα τα μεγαλωσουν κ αν ειναι να παιδεψουν καποιον θα ειναι εμας κ οχι αυτους.... Γιατι τρελαινονται τοσο δεν μπορω να καταλαβω....

Έλα μου ντε!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fratzolaki έγραψε:Θα το βουλώνουν και θα κατεβάζουν και μούτρα όπως κάνουν σε μένα φαντάζομαι.Η πεθερά μου είναι μανιώδης καπνίστρια και όταν της λέω να πλύνει τα χέρια της πριν πιάσει το μωρό, θυμώνει!!!!!!Ρε βρεγμένη σανίδα που την θέλουνε όλοι!!!!


αχ και μενα συνεχεια με ενα τσιγαρο στο στομα ειναι...
Σημερα που ηρθε απο το σπιτι και πηρε την μικρη αγκαλια το μωρο αρχισε να τσιριζει΄πρωτη φορα εκανε ετσι...
Τωρα η εχει παρει τρομαρα η μικρη με τα καψονια που της εκανε κανα 2φορες κ τρομαζει οταν την παιρνει αγκαλια η την ενοχλησε η μυρωδια του τσιγαρου'δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:
minubaki έγραψε:Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τραβανε τετοιο ζορι με την αγκαλια αφου στη τελικη εμεις τα κραταμε κ στο κατω κατω εμεις θα τα μεγαλωσουν κ αν ειναι να παιδεψουν καποιον θα ειναι εμας κ οχι αυτους.... Γιατι τρελαινονται τοσο δεν μπορω να καταλαβω....

Εγω γενικα δε μπορω να καταλαβω τι προβλημα εχουν και πρεπει να σου λενε την αποψη τους (βασικα να την επιβαλουν), χωρις να το εχεις ζητησει...
Το φοβερο ειναι σε μενα η πεθερα... Μεγαλωνει τα αλλα εγγονια, τα κοιμιζει το βραδυ σπιτι της χωρις λογο, εκει δε τους λεει τιποτα, ο,τι πουν οι γονεις κανει. Γιατι λεει εχουν δικη τους οικογενεια (του κουνιαδου) και δε μπορει να μιλησει Shocked !!!!!!!
Σε εμενα, που θα το μεγαλωσω εγω, χωνεται και εχει αποψη για ολα!!!Και εμεις τι εχουμε;;;Δεν εχουμε δικη μας οικογενεια;;; Shocked Shocked Shocked


μηπως του κουνιαδου σου της τη λενε κ της εχουν κοψει τον αερα???γιατι και με μενα το ιδιο γινεται αλλα του κουνιαδου μου της τη λενε χυμα αλλα εγω απο σεβασμο κ ντροπη κ μην τυχον τσακωθουμε δεν λεω τπτ...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:Θα το βουλώνουν και θα κατεβάζουν και μούτρα όπως κάνουν σε μένα φαντάζομαι.Η πεθερά μου είναι μανιώδης καπνίστρια και όταν της λέω να πλύνει τα χέρια της πριν πιάσει το μωρό, θυμώνει!!!!!!Ρε βρεγμένη σανίδα που την θέλουνε όλοι!!!!

Laughing η πεθερα μου θυμωνε με το πλυσιμο χεριων γιατι λεει τα ειχε πλυνει σπιτι της πριν ερθει (μεναμε στην ιδια πολυκατοικια).Ναι αλλα επιανε τα κλειδια της,το ασανσερ,τα κουδουνια....μιλαμε για οταν ηταν ημερων τα παιδια..μου το χτυπησε κ πριν λιγο καιρο (φαντασου ποσο της κοστισε να το θυμαται 3 χρονια μετα..)

????????


Επισκέπτης
minubaki έγραψε:
etoile! έγραψε:
minubaki έγραψε:Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τραβανε τετοιο ζορι με την αγκαλια αφου στη τελικη εμεις τα κραταμε κ στο κατω κατω εμεις θα τα μεγαλωσουν κ αν ειναι να παιδεψουν καποιον θα ειναι εμας κ οχι αυτους.... Γιατι τρελαινονται τοσο δεν μπορω να καταλαβω....

Εγω γενικα δε μπορω να καταλαβω τι προβλημα εχουν και πρεπει να σου λενε την αποψη τους (βασικα να την επιβαλουν), χωρις να το εχεις ζητησει...
Το φοβερο ειναι σε μενα η πεθερα... Μεγαλωνει τα αλλα εγγονια, τα κοιμιζει το βραδυ σπιτι της χωρις λογο, εκει δε τους λεει τιποτα, ο,τι πουν οι γονεις κανει. Γιατι λεει εχουν δικη τους οικογενεια (του κουνιαδου) και δε μπορει να μιλησει Shocked !!!!!!!
Σε εμενα, που θα το μεγαλωσω εγω, χωνεται και εχει αποψη για ολα!!!Και εμεις τι εχουμε;;;Δεν εχουμε δικη μας οικογενεια;;; Shocked Shocked Shocked


μηπως του κουνιαδου σου της τη λενε κ της εχουν κοψει τον αερα???γιατι και με μενα το ιδιο γινεται αλλα του κουνιαδου μου της τη λενε χυμα αλλα εγω απο σεβασμο κ ντροπη κ μην τυχον τσακωθουμε δεν λεω τπτ...

Μπααα, την εχουν στο τρελο γλειψιμο... Να φανταστεις ερχονται, τους περιμενει στο πεζοδρομιο Shocked (μη μπουν μεσα και κουραστουν Laughing ), παιρνει τα παιδια (οσες φορες δε τα κοιμιζει εκεινη) και ουτε ενα παραπονο δεν εχει Twisted Evil !!!
Εγω αμα κανω λιγες μερες να παω, τρωω το θαψιμο της ζωης μου...
Γενικα ο,τι κανουν αυτοι ειναι σωστο, εμεις ολα λαθος!!! Δε καταλαβαινω γιατι... Και προσωπικα τους θεωρω αχρηστους σαν γονεις... Τα παιδια ολο παρατημενα στους παπουδες, ακομα και οταν δε δουλευουν, παρατημενα στο φαγητο (και τα 2 δεκα κιλα πανω απο το κανονικο-ολο γλυκα και ζυμαρικα η διατροφη),αλλα τους εχει λες και ειναι θεοι,δε τους λεει ποτε οτι πχ το παιδι πρεπει να αδυνατισει... Εγω που εχω ξεσκιστει να ψαχνομαι για να κανω το καλυτερο για το παιδι, για ολα εχει αποψη και ολα της ξινιζουν!!Μεχρι και το να θηλασω για καιρο της κακοφαινεται και με πρηζει οτι αποκλειεται να το καταφερω και να δινω και συμπληρωμα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:

Μπααα, την εχουν στο τρελο γλειψιμο... Να φανταστεις ερχονται, τους περιμενει στο πεζοδρομιο Shocked (μη μπουν μεσα και κουραστουν Laughing ), παιρνει τα παιδια (οσες φορες δε τα κοιμιζει εκεινη) και ουτε ενα παραπονο δεν εχει Twisted Evil !!!
Εγω αμα κανω λιγες μερες να παω, τρωω το θαψιμο της ζωης μου...
Γενικα ο,τι κανουν αυτοι ειναι σωστο, εμεις ολα λαθος!!! Δε καταλαβαινω γιατι... Και προσωπικα τους θεωρω αχρηστους σαν γονεις... Τα παιδια ολο παρατημενα στους παπουδες, ακομα και οταν δε δουλευουν, παρατημενα στο φαγητο (και τα 2 δεκα κιλα πανω απο το κανονικο-ολο γλυκα και ζυμαρικα η διατροφη),αλλα τους εχει λες και ειναι θεοι,δε τους λεει ποτε οτι πχ το παιδι πρεπει να αδυνατισει... Εγω που εχω ξεσκιστει να ψαχνομαι για να κανω το καλυτερο για το παιδι, για ολα εχει αποψη και ολα της ξινιζουν!!Μεχρι και το να θηλασω για καιρο της κακοφαινεται και με πρηζει οτι αποκλειεται να το καταφερω και να δινω και συμπληρωμα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Μα γι αυτο ακριβως τους ςχει κανει θεους! Επειδη την αφηνουν να τους μεγαλωσει τα παιδια. Αυτο θελει να κανει και με εσενα!

Οσο για το θεμα της διατροφης η παιδιατρος μου ειπε "προσοχη στους παππουδες". Γενικα στην χωρα μας ανεκαθεν οι παππουδες αρεσκονται στο να ταιζουν τα παιδια. Υπαρχουν ευτυχως ΠΑΝΤΑ οι εξαιρεσεις. Νομιζω πως οι λιχουδιες ειναι ενα κολπο των παππουδων για να κερδισουν την συμπαθεια του παιδιου. Για εμενα αυτο ειναι απαραδεκτο γιατι βαζουν τα θελω τους μπροστα, και δεν σκεφτονται το κακο που κανουν στα παιδια! Οποτε δεν χρειαζομαι και δεν χρειαζεσαι καμια συμβουλη-υποδειξη απο εναν ανθρωπο που ευχεται να μην θηλασεις μονο και μονο για να εχει την χαρα να ταισει εκεινη το παιδι με μπιμπερο. Για αργοτερα θα σου πω ενα μονο πραγμα. Προσοχη στις σοκολατες!

????????


Επισκέπτης
MariaM έγραψε:
etoile! έγραψε:

Μπααα, την εχουν στο τρελο γλειψιμο... Να φανταστεις ερχονται, τους περιμενει στο πεζοδρομιο Shocked (μη μπουν μεσα και κουραστουν Laughing ), παιρνει τα παιδια (οσες φορες δε τα κοιμιζει εκεινη) και ουτε ενα παραπονο δεν εχει Twisted Evil !!!
Εγω αμα κανω λιγες μερες να παω, τρωω το θαψιμο της ζωης μου...
Γενικα ο,τι κανουν αυτοι ειναι σωστο, εμεις ολα λαθος!!! Δε καταλαβαινω γιατι... Και προσωπικα τους θεωρω αχρηστους σαν γονεις... Τα παιδια ολο παρατημενα στους παπουδες, ακομα και οταν δε δουλευουν, παρατημενα στο φαγητο (και τα 2 δεκα κιλα πανω απο το κανονικο-ολο γλυκα και ζυμαρικα η διατροφη),αλλα τους εχει λες και ειναι θεοι,δε τους λεει ποτε οτι πχ το παιδι πρεπει να αδυνατισει... Εγω που εχω ξεσκιστει να ψαχνομαι για να κανω το καλυτερο για το παιδι, για ολα εχει αποψη και ολα της ξινιζουν!!Μεχρι και το να θηλασω για καιρο της κακοφαινεται και με πρηζει οτι αποκλειεται να το καταφερω και να δινω και συμπληρωμα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Μα γι αυτο ακριβως τους ςχει κανει θεους! Επειδη την αφηνουν να τους μεγαλωσει τα παιδια. Αυτο θελει να κανει και με εσενα!


Μιλαμε δε παιζεσαι.. Μου ελυσες την απορια χρονων!!! Οντως γι αυτο τους εχει θεους, γιατι της πασαρουν τα παιδια ολη μερα και τα μεγαλωνει οπως θελει... Εγω που τα εχω κοψει αυτα την χαλαω!!!

Παντως κοριτσια εχω βαρεθει να ερχονται οι φιλες της και να πετανε ''καρφακια'' μπροστα μου για το ποσο τυχερη ειναι που θα μεγαλωσει και αλλο εγγονι... Λες και το παιδι μου ειναι ορφανο και θα μου το μεγαλωσει εκεινη!!!! Shocked Shocked Shocked
Μεχρι σεντονια της πηραν για να εχει το παιδι μου οταν θα κοιμαται σπιτι της (γιατι ουτε σπιτι εχει το παιδι μου Laughing Laughing Laughing )!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
love έγραψε:καλημερα !!!

μου εχουν σπασει τα νευρα...
καθε φορα γνωστοι και αγνωστοι!! πεθερικα και μη!!!
η αληθεια ειναι οτι ιδιαιτερο προβλημα δεν εχω,, γιατι κανω παντα αυτο που θελω..αστειοντας και κολοντας απανταω...και μερικες φορες δεν απανταω καθολου μονο ακουω και εκει ισως τους την σπαω πιο πολυ...
στο θεμα μου παλι...
που εχουν πριξει τα @@αρια Smile
ειμασταν με φιλους παρεα στο σπιτι το απογευμα κ τσουπ ερχετε ο πεθερος να δει το μωρο! και μετα απο λιγο αρχισε να κλαιει κ βασικα δεν κλαιει τσιριζει σαν να τον σφαζουνε μεχρι να τον σηκωσω...
τον σηκωνω λοιπον και ενα φιλος απο την παρεα λεει..εε αστον να κλαψει κ λιγο κατευθειαν να τον σηκωσεις...και σημπληρωνει ο πεθερος .. ε αφου τον κακοεμαθε η μανα του δεν τον αφηνει να κλαψει κ τον σηκωνουν συνεχεια αγκαλια..(τα ιδια λεει κ η πεθερα)(κ καποιοι αλλοι που το παιζουν τελειοι γονεις)
το ιδιο μου ειπε κ ο αντρας μου μια φορα 40 ημερων με κολλικους κ ...του ειπα οτι δεν θα αφηνω το μωρο μου να κλαιει οταν ποναει κ εγω να μη το σηκωνω...αν ειναι να μαθει αγκαλια ας μαθει... που ειναι το προβλημα???και μαλλον ποιος εχει προβλημα με αυτο???
εγω δεν ειμαι ολη μερα με το μωρο?
εσεις τι θα κανατε? θα το αφηνατε να ουρλαζει?να κοκκινιζει? πειτε μου εσεις τι κανετε ..ισως εγω να ειμαι υπερβολικη κ να μην το καταλαβαινω!!!


και εμενα τωρα ο μπεμπης ειναι 2 μηνων μολις κλαψει τον σηκωνω αμεσως γιατι μπορει να τον ενοχλει κατι μολς ηρεμισει τον αφηνω παλι κατω.. και απο την στιγμη που τον κραταμε εμεις πρεπει να κανουμε αυτο που νομιζουμε εμεις καλυτερο.. οποτε μην ακους ΚΑΝΕΝΑΝ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις