Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
417 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 417 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τελος παντων σημασια εχει να βγουν γερα μωρα κ απο εκει κ περα τωρα τον φαγαμε τον γαιδαρο θα κανουμε λιγο ακομη υπομονη κ τελειωσε!!!!!!!!!!Παντωσ εγω εχω μερικες συσπασεις κατα την διαρκει ατις ημερας αλλα πιο πολυ μ"ανυσιχει η πιεση που νιωθω απο κατω σαν να σπρωχνει για να βγει νιωθω !!!!!!!!!!!!!δεν ξερω την προηγουμενη φορα που το ειπα στον γιατρο μου ειπε οτι ο τραχηλος μου ηταν 4 εκατοστα γιατι μου εκανε κολπικο υπερηχο κ ειπε οτι ειναι ενταξει τωρα που θα ξανα παω θα τον πω να ξανα ελενξει!!!!!!!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΣ.ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΒΑΛΙΤΣΑ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2800 ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΠΤ. ΟΤΙ ΠΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΜΑΣ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΣΟΒΑΡΟ ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ,ΑΣ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΩΡΑ...ΑΝ ΠΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΕ ΣΕ 1 ΩΡΑ ΒΓΗΚΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ !!! ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΤΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΕΜΕ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΣΤ ΑΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥΣ!!! ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΡΕΛΑ!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ. ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;;;

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλλο πηγα να δω και κατεληξα να βλεπω γεννες στο youtube!! Shocked και καισαρικη... μυαλο δεν εχω βραδυατικα!!!εχω ξαναδει πολλες πολλες φορες αλλα τωρα που κοντεβω ειναι αλλιως..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="kikitso"] ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΣ.ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΒΑΛΙΤΣΑ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2800 ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΠΤ. [quote]

φυσιολ. γεννησε? επειδη λες το ειδε ο γιατρος και το ειπε..

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συμφωνω με ολες, ασ βγει οποτε να ναι αρκει να ναι καλα
σας καληνυχτω, παω να δω νικολουλη. τα λεμε αυριο

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="supermama"][quote="kikitso"] ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΣ.ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΒΑΛΙΤΣΑ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2800 ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΠΤ.


φυσιολ. γεννησε? επειδη λες το ειδε ο γιατρος και το ειπε..

ΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστο καλο!!! μπραβο της!!! αρα ειχε συπτωματα και δε τα καταλαβε.. να της ζησει!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κικιτσο αυριο κανε το φαι που δεν τρωει Twisted Evil

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια καληνυχτω! να δω λιγο τβ να παιξει και ομικρος στην κοιλια και να κοιμηθουμε Very Happy
καλο βραδυ!!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamita έγραψε:κλεινουν ενα χρονο παντρεμενοι η κολλητη μου με τον αδερφο του αντρα μου και το λεγαμε με την πεθερα μου και της λεω¨ποιος να μου ελεγε περσυ οτι θα ημουν εγκυος του χρονου την ιδια μερα¨και τι μου λεει το βουνο??
ποιος να σου ελεγε περσυ οτι θα ειχες κανει τοσο μαγουλο φετος που εισαι εγκυος..μια σταλια ησουν περσυ.. καλο ε??
και μετα πεφτω στα λιποπαντια φταιω??

Η ΠΕΘΕ ΡΑ ΣΤΑΖΕΙ ΜΕΛΙ ΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ????ΚΙ ΕΣΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΕΙΣ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠ' ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.... ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1900 ΓΡΜ (ΚΟΤΖΑΜ ΑΝΤΡΑΣ),ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ , ΟΠΟΤΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΑΖΕΙ ΘΕΣΗ ΑΡΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 6 654316 ΕΚΤΟΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ (ΠΧ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΩΡΟΔΕΣΕΙ),ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΨΗΛΑ ΠΟΔΙΑ -ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΗΡΙΑΙΟ ΟΣΤΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟ- ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!!, ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΑΡΑΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.... Ο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 6 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 6 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 6 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 6 536304 ΛΑ ΣΟΥΠΕΡ !!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 τελια νεα!!!
δεν ξερω αλλα νομιζω οτι πλεον δεν μπορει να τυλιχτει με τον λωρο γιατι ειναι μικρος ο χωρος για να γυρναει...
μαμιτα τωρα το ειδα για την πεθερα σου και ειμαι εν εξαλου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι τις ειπες?
εγω παντος ξερω οτι εισαι 68κιλα στο τελος της εγκυμοσυνης και οταν γεννησεις θα φυγουν νερο!!!αυτη θα ηθελε να ταν τοσο οταν γεννησε τα παιδια της ελεος ρε γαμοτο ελπιζω να μην καταντισουμε σαν κι αυτες.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! ΕΦΥΓΑΝ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!
ΜΑΜΑΧ ΘΑ ΚΑΝΩ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΤΡΩΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΚΔΙΚΗΘΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΩ!!!Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ.... ΠΑΜΦΑΓΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!! ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια χθες αποκοιμηθηκα με το λαπ τοπ στην αγκαλια..ουτε σας καληνυχτισα..η πεθερα μου, που λετε ειχε παρει πολλα κιλα στις γεννες αλλα γενικα ειναι με τα γυμναστηρια της και τα πιλατες και την γαμπα τουμπανο και χαιρεται τωρα που εχω γινει σαν τον ζυμαρουλη της πιτσμπουρη( εκεινο που φουσκωνε μονο του στο φουρνο) και δεν συναγωνιζεται καμια..καταλαβαινεται τι γινεται υπο φυσιολογικες συνθηκες, ε?

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερουδια,κοριτσια!Σε 5' μπαινω για μαθημα και βαριεμαι απιστευτα αυτο το Σαββατιατικο μαρτυριο!

mamita,και εμενα η πεθερα μου ειναι ετσι,δεν προλαβαινει βεβαια να παει γυμναστηρια και τετοια αλλα ειναι πολυ αδυνατη και προσεχει τι τρωει(δλδ δεν τρωει καθολου...)Μαλλον φοβοταν μηπως παχυνω στην εγκυμοσυνη γιατι το παχος το εχει για ο,τι χειροτερο και ολο μου λεει τι καλα που δεν εχω παχυνει και μια αλλη γνωστη της εχει γινει βοδι(εχει παρει 20 κιλα στο 7ο μηνα)εμενα δεν με νοιαζουν τετοια πραγματα,τρωω οπως και πριν και λιγο περισσοτερο αλλα λογω δουλειας δεν προλαβαινω να φαω μερικες φορες,οποτε οριστε πως γινεται.Τι χαζα ειναι ολα αυτα με τα κιλα,δεν μπορω να με κρινουν αναλογα με τα κιλα μου ουτε εγω εκρινα ποτε κανεναν ανθρωπο ετσι!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αντε ρα χαμεμηλο!! ακομα μαθημα κανεις/?
δεν σταματας γιατι αρχιζουν οι γριπες σιγα σιγα? σε παιδια σχολειου κανεις ? προσεχε εγω για υτο σταματησα.
Εμενα κατα τα αλλα ειναι καλη απλα ωρες ωρες τα πεταει τα πετυχημενα της..

Αντε καλο μαθημα, θα βγει διγλωσσο το παιδι.Τελεια!

veniou

veniou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalhmera koritsia ti kanete kai pws nio8ete twra pou kwntevoume;egw pantos eimai xalia.stenaxwrieme pou 8a apoxoristw thn kilitsa mou kai to mwro mou na me klotsah stenaxwrieme giati 8a paw a8hna 2 noemvriou kai 8a afeisw pisw ta koritsakia mou toulaxiston 20 meres mporh kai parapanw giati akwma den kserw pote akrivos 8a genisw.kai exw kai polla nevra mou ftene ola den eimai ka8olou kalla.eseis ti sines8imata exiete twra pros to telos ths egkumosinhs sas;

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΑ ΣΤΗΝ "ΓΕΙΤΟΝΙΑ".... ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ , ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΕΙΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ....ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΣΥΜΠΡΑΓΑΛΑ ΓΙΑΠΡΩΙΝΟ ΔΙΟΤΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!
ΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΒΟΛΗ ΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΤΥΠΑΝΕ ΣΤΑ ΠΛΕΥΡΑ affraid affraid affraid affraid ....ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΚΕΙ ΜΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΜΕΝΑ.... Ο ΑΤΙΜΟΥΤΣΙΚΟ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ.... ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
veniou ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΥ ΠΙΣΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ. ΜΗΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.
ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΤΙΣ ΚΡΑΤΑΝΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΝΩ ΠΡΩΤΑ 6.ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ;;ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ;;;ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΣΟ ΤΙΣ ΚΡΑΤΑΝΕ,ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ Η' ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso 3μερες εμενα μου ειπε

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamax έγραψε:kikitso 3μερες εμενα μου ειπε

EINAI ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ; ΚΑΙ ΜΟΝΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΠΡΑΒΟ! ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ;ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΠΕΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ....

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοπελιες!!! Σημερα γιναμε 30 εβδομαδες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 6 783141 και λογω μοναξιας δεν εχω με ποιον να το μοιραστω περαν απο εσας.
Οταν εκανα καισαρικη στον μικρο μπηκα πεμπτη και κανονικα θα εβγαινα τριτη δηλ. 5 μερες αλλα επειδη και οι δυο ειμασταν οκ βγηκαμε στις 4 μερες.
Και εμενα με πιανει μια μελαγχολια που θα χασω την κοιλια, καθως και τελευταια φορα και θα ηθελα τις εβδομαδες που απομενουν να τις περναγα σουπερ αλλα το αγχος ειναι πανω απο ολα.
veniou τωρα εισα οτι μενεις φολεγανδρο, εχω μια φιλη απο εκει την μαρια ρουσσου, μπορει να την ξερεις

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι ελπιζω οτι παω για φυσιολογικο απο οτι εδειξε το βιοφυσικο προφιλ, πηραμε θεση ολα καλα. αλλα η καθεμια μπορει τελευταια στιγμη να παει για καισαρικη για πολους λογους...
και ετσι με ενημεροσε ποσο να κατσω στον φ.τ. μου ειπε 2μερες και σε καισαρικη 3μερες μου ειπε πως δεν χρειαζετε παραπανω και ειναι πεταμενα λεφτα! δεν ξερω...
η ξαδερφη μου που εκανε καισαρικη πριν λιγο καιρο παντος μου ειπε οτι την 3μερα ηταν πολυ καλα και την 4λες και δεν ειχε κανει...τωρα τι να πω...
εσενα σου ειπαν οτι πας για καισαρικη συγουρα?
και γιατι αν επιτρεπετε?

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια εγω θέλω να την αποχωριστω πολυ την κοιλιτσα και να δω το μωρακι μυι, εχω πολυ αγωνια να δω πως θα ειναι , που θα μοιαζει..την βαρεθηκα την κοιλιτσα, μονο τα κλωτσιδακια θα μου λειψουν αλλα θα εχω το μωρο μου!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
που θα μοιαζει εννοωντας εμενα η τον αντρα μου ετσι?? μην παραξηγηθω..( σε ποιον αραγε μοιαζει? τακη-μακη-λακη-σακη..)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις