Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
372 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 372 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!! τι κανετε?? ευχαριστω για τις ευχες σας!!! πλεον μετραω μερες! αλλες 8!!! εκτος..... αυτο ελεγα στον αντρα μου. στο σκ κοντα δε θα ''προσεχω'' ιδιαιτερα! οχι και να κανω κατι επιτηδες αλλα θα κινουμε κανονικα και οχι ξαπλα. δε θελω μωρε με ραντεβου.. τεσπα. θα δειξει.

λεω να κατεβω μετα κεντρο παλι. να παρω εκεινη την μπλουζα που ελεγα μηπως και τελικα εχει κρυο και να δω τι γινετε μετα κερασματα! αν ειναι θα την πω ως αυριο θα περιμενω! αλλιως νατα ακυρωσει!και θα κανω κατι μονη μου.. Rolling Eyes

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:
ΝΑΙ θα εχουμε γεννητουρια απο βδομαδα Very Happy Sad Very Happy Sad
σουπερμαμα αληθεια που θα γεννησεις???χιχιχιχιχι μηπως κατα λαθος θα περναω απ''εξω!!!!! Wink Wink

στο γενεσις!!! οποια θελει κερναω καφεδακι!!! Very Happy

θα δηλωσω στη υποδοχη εκτος απο Αθηνα και σουπερμαμα Wink Razz

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!
ΓΙΑ ΠΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ;ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΞΕΝΙΝΑΜΕ.
ΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ...
ΑΛΕΞΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΑ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΝΗΜΑ. ΠΙΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ.
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΑΝΕ,ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ-ΑΝ ΜΕ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΩ-- ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟ.
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ.

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!
ΓΙΑ ΠΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ;ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΞΕΝΙΝΑΜΕ.
ΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ...
ΑΛΕΞΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΑ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΝΗΜΑ. ΠΙΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ.
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΑΝΕ,ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ-ΑΝ ΜΕ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΩ-- ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟ.
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ.



Καλημερα Κικιτσακι μου !!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 417472 Το νημα πιστευω οτι θα το σπασει η Αθηνουλα μας..!!! Αλλα παλι,ποτε δεν ξερεις...φιλια πολλα !!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!
ΓΙΑ ΠΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ;ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΞΕΝΙΝΑΜΕ.
ΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ...
ΑΛΕΞΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΑ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΝΗΜΑ. ΠΙΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ.
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΑΝΕ,ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ-ΑΝ ΜΕ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΩ-- ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟ.
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ.



Καλημερα Κικιτσακι μου !!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 417472 Το νημα πιστευω οτι θα το σπασει η Αθηνουλα μας..!!! Αλλα παλι,ποτε δεν ξερεις...φιλια πολλα !!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariannemam σιγα καλε ο γιατρος μου ειναι δεν ειναι ουτε ο αντρας μου ουτε ο μπαμπας μου!!!!ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ αλλωστε κ ημαστε στην παρανομια ''εβερ''..

πηγα πηρα παντελονακι μαυρο πολυ ωραιο απ'αυτο που ειναι ψηλο στην κοιλιτσα ''ΑΧ ΠΑΝΕ ΤΑ ΧΑΜΗΛΟΚΑΒΑΛΑ''
κ το βρηκα μονο με 10Ε + πηρα ενα φορεματακι μηπως κ χρειαστει να βγουμε καπου ξερω εγω με την φορμα θα παω???κ αν δεν βγουμε θα το βαλω για να βγω απο το νοσοκομειο...οποτε ωραια ψωνισαμε κ σημερα!!!βρε γαμωτο δεν βρηκα τιποτα για απο πανω μια πλεκτη χοντρη ζακετα κατι...αργοτερα ισως!!!


κικιτσο κεφτεδακια ε??? Razz Razz Razz εμεις εχουμε την χτεσινη σουπιτσα οποτε αυριο εχω μαγειρεμα,,σημερα λεω να κανω λιγο τουρσι μιας κ χειμωνιασε εχω κ ενα μεγαλο λαχανο ευκαιρια να το ξεφορτωθο....

τα λεμε φιλακια..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε: ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΑΝΕ,ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ-ΑΝ ΜΕ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΩ-- ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟ.

τι εννοεις? τι πατανε???

Αλεξια ποτε δε ξερεις.. Wink

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:
kikitso έγραψε: ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΑΝΕ,ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ-ΑΝ ΜΕ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΩ-- ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟ.

τι εννοεις? τι πατανε???

Αλεξια ποτε δε ξερεις.. Wink


Χα χα χα !!! Εχεις δικιο !!! Εχω σκοπο να φτιαξω την βαλιτσα σημερα το απογευμα γιατι δεν εχω αξιωθει ακομα η ανεπροκοπη,κ μετα ας γεννησω...δεν με νοιαζει καθολου!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 215994

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν τελικα μπω με ραντεβου δε πιανει τοσο.. θαναι ζαβολια.. Laughing σκοπος ειναι μονο του γιανα ειναι δικαιο

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΛΕΞΑΚΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΑΚΟΜΗ ΒΑΛΙΤΣΑ;;;
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ;
ΣΟΥ ΠΑΤΑΝΕ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ..... ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οπως κ να εχει γλυκια μου,το παν ειναι να ειναι γερα τα μωρακια μας...ειτε γεννηθουν με φτ ειτε με καισαρικη...και μεχρι στιγμης ο δικος σου θα ειναι ο πρωτοτοκος του γκρουπ μας king king king ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 536304

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΑΛΕΞΑΚΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΑΚΟΜΗ ΒΑΛΙΤΣΑ;;;
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ;
ΣΟΥ ΠΑΤΑΝΕ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ..... ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ



Οχι ακομα Embarassed Embarassed ολο λεω αυριο κ αυριο κ ολο το αμελω.....αφου χθες ελεγα του αντρουλη μου οτι με βλεπω να σπανε τα νερα κ να τρεχω πανικοβλητη να τη φτιαξω affraid affraid affraid ομως σημερα το πηρα αποφαση..το μεσημερακι θα την φτιαξω οπωσδηποτε!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
buongiorno κοριτσάρες!!ευτυχώς δεν βρέχει σήμερα, θα παω για λίγο πρωινό περπάτημα γιατί έχω σαπίσει στους καναπέδες και η ντόκτορ ...μαλώνει!!!
Με πήρε τηλ. η πρώην σπιτονοικοκυρά ότι μου ήρθε ένα χαρτί από το ΙΚΑ, λες να είναι το επίδομα κύησης;;; Ανυπομονώ!!!Πάω τώρα να δω!!
Φιλιά, τα λέμε μετά!Φάτε υγεινό μπρεκφαστ και...χουχουλιάστε!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 883208

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ;
ΣΟΥ ΠΑΤΑΝΕ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ..... ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ

στην ωρα της καισαρικης εννοεις η μετα? την ωρα εκεινη βασικα δε καταλαβαινεις τιποτα σχεδον. στο τελος πατανε γιανα γλιστρισει το μωρο αλλα ειναι πολυ ανωδυνο μη νομιζεις. εισαι τοσο μουδιασμενη που ισα που καταλαβαινεις οτι καποιος σε αγγιζει. τωρα για μετα σε ελεγχει ο γιατρος σου να δει τι κανει η μητρα σου. αυτο το κανουν φανταζομαι ειτε φτ ειτε καισαιρικη. ειναι ενχλητικο θαλεγα οχι οτι ποναει ιδιαιτερα.

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια και από μένα! Τι μου κάνετε; Για γεννητούρια ετοιμάζεται η supermama? Αχ Παναγία μου, πλησιάζει ο καιρός! pale

Όσο περνάνε οι μέρες τόσο με πιάνει πανικός! Είπαμε, είμαι μεγάλος χέστης. Άντε supermama με το καλό να κάνεις την αρχή και να πάνε όλα τέλεια!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ.!!!
ΓΙΑ ΦΑΓΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΖΕΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ!!!


SUPERMAMA ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ!!!!

ΑΛΕΞΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ


ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας και πάλι κοριτσόπουλα με τις κοιλίτσες!!
Τελικά το χαρτί του ΙΚΑ που μου ήρθε ήταν η απόφαση για το επίδομα μητρότητας (κύησης) και είναι 1219 ευρώ!!Ουφ, τα περίμενα αυτά τα λεφτά!!! Very Happy Very Happy Αντε, να δούμε πότε θα μπουν στην τράπεζα τώρα.Πάντως το πρώτο βήμα έγινε!!
Σήμερα περιμένω μια αγαπημένη συνάδελφο για φαγητό, να μου πει τα νέα του σχολείου και να κάνουμε κους-κους!!!
Δεν ξέρω πώς νιώθετε, αλλά εγώ συνεχώς ζεσταίνομαι, λες και περνάω κλιμακτήριο!!!Ολο ιδρώνω (καλά, το είχα αυτό αλλά τώρα έχει κορυφωθεί!!).Βγήκα με μακρυμάνικο και στο δρόμο ήθελα να βγάλω το πετσί μου!!!Ζέστη!!! sunny Γιατρέ μου , είμαι καλά; Very Happy Embarassed sunny sunny sunny
φιλιά κοριτσάρες!!α!χθες ένιωσα και τις πρώτες μου συσπασεις.Βασικά η μαία μου επεσήμανε ότι αυτές είναι συσπάσεις, τόσο καιρό δεν είχα καταλάβει τίποτα!!Εντάξει, ένιωθα περιστασιακά κάτι μουδιασματα στην κοιλιά αλλά έλεγα πως ει΄ναι από την κούραση....Το μάθαμε κι αυτό!!

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ardo κι εμένα με πιάνουν ώρες ώρες κατι φουντώματα, άλλο πράγμα! λες και έχω μπει στην εμμηνόπαυση. θυμάμαι η κολητή μου όταν ήταν έγκυος στο πρώτο της, Γενάρη μήνα και κοιμόταν μόνο με τα εσώρουχα, κλειστά τα καλοριφέρ και ανοιχτά τα παράθυρα, ενώ έξω χιόνιζε! ο κακομοίρης ο άντρας της είχε κοντέψει να πάθει πνευμονία.

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω σημερα το πρωι το δαγκωσα. Μαζεψα τα καλοκαιρινα του μικρου (βαρεθηκα να φοραει παντελονια 2-3 χρονια σερι), η μαμα μου αδειαζει τον μπουφε και μετα θα ακανουμε και τα δικα μου και τα ποτηρια. Εχω πελαγωσει ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 911307

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όχι Τοτούλα, όχι, μην πελαγώνεις!!λίγα λίγα και όλα θα γίνουν!!Φαντάσου ότι σε λίγο θα μπείτε στο δικό σας σπιτάκι, που είναι όπως το θελετε, και μετά δεν θα χρειαστεί να ξαναφύγετε ποτέ πια!!!Κάνε μια δουλειά τη μέρα και ζήτα βοήθεια, μη μασάς!Επιστράτευσε φίλες (στα δύσκολα φαίνονται....), βάλτε μουσικούλα και καφεδάκι και...πακετάρετε!! I love you I love you Φαντάσου ομως όταν κλείσετε για πρώτη φορά την πορτούλα σας στο νέο σας σπιτάκι, με το νέο μπεμπάκι....γαλήνη, ικανοποίηση, πληρότητα!!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:όχι Τοτούλα, όχι, μην πελαγώνεις!!λίγα λίγα και όλα θα γίνουν!!Φαντάσου ότι σε λίγο θα μπείτε στο δικό σας σπιτάκι, που είναι όπως το θελετε, και μετά δεν θα χρειαστεί να ξαναφύγετε ποτέ πια!!!Κάνε μια δουλειά τη μέρα και ζήτα βοήθεια, μη μασάς!Επιστράτευσε φίλες (στα δύσκολα φαίνονται....), βάλτε μουσικούλα και καφεδάκι και...πακετάρετε!! I love you I love you Φαντάσου ομως όταν κλείσετε για πρώτη φορά την πορτούλα σας στο νέο σας σπιτάκι, με το νέο μπεμπάκι....γαλήνη, ικανοποίηση, πληρότητα!!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 23 417472

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Προσοχη, σας υπενθυμιζω οτι απο αυριο απεργουν δυηλιστηρια απ αοριστον. ευτυχως θα ερθει ο κουμπαρος μου να παρει το αυτοκινητο να μας το φουλαρει γιατι ο αντρας ακομα ειναι εξωτερικο

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
totula έγραψε:Προσοχη, σας υπενθυμιζω οτι απο αυριο απεργουν δυηλιστηρια απ αοριστον. ευτυχως θα ερθει ο κουμπαρος μου να παρει το αυτοκινητο να μας το φουλαρει γιατι ο αντρας ακομα ειναι εξωτερικο


οπλιστείτε με υπομονή γιατί άρχισαν ήδη να δημιουργούνται ουρές. εγώ γέμισα το πρωί και μου πήρε μισή ώρα.

τοτούλα, μήπως να έπαιρνες μια γυναίκα να σε βοηθήσει; γιατί μετακόμιση με την κοιλιά τούρλα είναι μεγάλος άθλος.

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οπλιστείτε με υπομονή γιατί άρχισαν ήδη να δημιουργούνται ουρές. εγώ γέμισα το πρωί και μου πήρε μισή ώρα.

τοτούλα, μήπως να έπαιρνες μια γυναίκα να σε βοηθήσει; γιατί μετακόμιση με την κοιλιά τούρλα είναι μεγάλος άθλος.[/quote]


και παλι λιγο περιμενες εγω περασα απο το βενζιναδικο της κουμπαρας μου και εχε ουρε 4 τετραγωνα

εγω ουτως η αλλως ειμαι καναπε και επιβλεπω. εχει ξεκινησει η μαμα μου και μετα ο αντρας μου. για το σπιτι εχω κλεισει συνεργειο να μου το καθαρισει και σκεφτομαστε μηπως κλεισουμε συνεργειο και για την μετακομιση. ασε γιατι τα λεφτα ειδικα τις τελευταιες μερες δεν τα προλαβαινω. αλλα και γενικα οι ανθρωποι δεν ξερουν τι ζητανε, εχουμε μια τραπεζαρια 5 χρονια η οποια ειναι πλεον σε τραγικη κατασταση και ειπαμε να την λουστραρουμε απο το να παρουμε καινουρια και μου ζητησανε 1300 ευρω κια τα μεταφορικα δικα μου. sorry αλλα με αυτα τα λεφτα παιρνω καινουρια ασε που οταν την πηραμε δεν πρεπει να ειχαμε δωσει 1000 ευρω. καταληξαμε να παρω καινουριο τραπεζι 400 ευρω και να δωσω μονο τις καρεκλες για φρεσκαρισμα συνολο 550 ευρω

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
1.300 ευρώ το λούστρο; Shocked Shocked Shocked Shocked

ε δεν είμαστε καλά! πες τους ότι με τα χαλάζια τον Μάιο μας κάηκε το ευρώδεντρο και δεν έχουμε να κόψουμε. σα δε ντρέπονται λέω εγώ. και μετά μιλάμε για κρίση. κρίση θα πάθουμε με κάτι τέτοια κουλά ποσά που ακούμε! Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις