Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
459 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 459 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι πηγαινω στο ιατρειο του,,κ μου ειπε οσο αφορα το οικονομικο θελω 1300 για φυσιολογικο κ 1600 για καισαρικη....κ δουλευει σε δημοσιο!!!
αλλα δεν μπορω δεν ξερω φοβαμαι να παω ετσι σ'οποιον να'ναι η να εφημερευει κ να παω να γεννησω......στο κατω κατω δεν σκοπευω να κανω δευτερο παιδακι συντομα κ πιστευω οτι αξιζω να νιωθο ασφαλεια με τον γιατρο μου!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να πω...πολλα παντως!
εννοητε δεν νιωθεις ασφαλεια αν πας ετσι αλλα....

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φυσικα και αξιζει η ασφαλια σου!!!
αλλα χωρις να τον ρωτησεις σου ζητησε χρηματα?

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΘΗΝΑ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ. Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΗΖΗΤΗΣΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΥΓΟΥΜΕΝΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΕΔΩΣΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ Η ΜΑΜΑ ΟΥΤΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
scratch



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tatianoula στις Δευ Οκτ 10, 2011 12:42 pm, 1 φορά

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειχαμε παει στο ιατρειο του κ πρεπει να ημουνα ηδη 6-7μηνων ,,εγω ηξερα απο πριν απο την ξαδερφη μου πανω κατω την τιμη κ εκεινη την ημερα θελαμε να συζητησουμε κ το οικονομικο κ ειπε ο ιδιος να συζητησουμε κ για το οικονομικο για να ξερετε...{{εγω δεν το πηρα καπως που το ειπε ο ιδιος}}

γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη απ''αυτον γι''αυτο κ ειμαι καπως χαλαρη....
κ επειδη θα ειναι μοναδικη κ πολυ σημαντικη στιγμη για μενα δεν θα ηθελα ν εχω καποιον αγνωστο κ 10 εκπεδευομενους πανω απο το ''αυτο μου''...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax σου εστειλα πμ! δεν το ειδες???
(για κατιασχετο ειναι μη παρεξηγηθητε Razz

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!!!!!!! ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 315810

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανούλα μου το σημαντικότερο είναι να τον εμπιστεύεσαι!!!Αυτό έχει σημασία!

Κορίτσια καλό βράδυ σε όλες σας!Καληνύχτα!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καιγω καληνυχτω κοριτσακια!!! φιλακια!!!!!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα και απο εμενα Sleep Sleep
αυριο 07:30 ικα για τις γνωστες εξετασεις αιματος

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σουπερ μαμα τωρα το ειδα το πμ
σου απαντησα!!!

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatianoula έγραψε:ειχαμε παει στο ιατρειο του κ πρεπει να ημουνα ηδη 6-7μηνων ,,εγω ηξερα απο πριν απο την ξαδερφη μου πανω κατω την τιμη κ εκεινη την ημερα θελαμε να συζητησουμε κ το οικονομικο κ ειπε ο ιδιος να συζητησουμε κ για το οικονομικο για να ξερετε...{{εγω δεν το πηρα καπως που το ειπε ο ιδιος}}

γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη απ''αυτον γι''αυτο κ ειμαι καπως χαλαρη....
κ επειδη θα ειναι μοναδικη κ πολυ σημαντικη στιγμη για μενα δεν θα ηθελα ν εχω καποιον αγνωστο κ 10 εκπεδευομενους πανω απο το ''αυτο μου''...

Καλημέρα Τατιάνούλα μου.Δεν μπορώ να τα διαβάζω αυτά.Στο Δημόσιο πληρώνονται κανονικά για κάθε γέννα.Το φακελάκι να ξέρεις είναι παράνομο.Δηλαδη αν δεν του δώσεις αυτά που σου ζητάει θα σε προσέξει λιγότερο?Το ξέρεις οτί πολλοί αλλοδάποι που γεννάνε στα Δημόσια δεν τους δίνουν φράγκο?Και πόσοι τους έχουν κάνει καταγγελία?Ειδικά τέτοιες εποχές με τέτοια μέτρα επιβάλεται να γίνουν πιο νόμιμοι και να ακολουθήσουν τον περηβόητο "Ορκο του Ιπποκράτη"...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalημερουδια κοριτσια!!!

Χτες γυρισα σπιτι με τη μαμα μου παρεα και καναμε δουλειες,εβγαλα χειμωνιατικα και μαζεψα τα κοντομανικα γιατι ο καιρος χαλασε για τα καλα&δεν με βλεπω να τα χρειαζομαι για πολυ ακομα.Το κακο ειναι οτι απο τα χειμωνιατικα ελαχιστα μου κανουν,βρισκουν ολα στην κοιλια πλεον!

Supermama,δλδ θα εισαι η πρωτη ?!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 215994 αντε να κανουμε μια καλη αρχη!μια χαρα ειναι ο μπεμπης σας,τροφαντος τροφαντος!Με το καλο το μπεμπουλινι,αντε μια βδομαδα εμεινε!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 328109

Οσο για το αλλο που λετε κοριτσια για τις τιμες,δεν το εχω ακουσει αλλα ο,τι και να συμβαινει,στο δημοσιο νοσοκομειο αυτα τα πληρωνει η ασφαλεια.Εσυ πληρωνεις τη διαφορα στην αλλαγη θεσης,δλδ αν θες να εισαι σε δικλινο,μονοκλινο 'η lux οπως τα λενε στο Ελενα π.χ.Στο ΟΑΕΕ που ειμαι εγω,μου πληρωνουν ακομα και ενα μερος αν θελω να παω σε ιδιωτικο,αλλα πολυ μικρο.Για το δημοσιο,μου το πληρωνουν ολο.Τωρα επειδη θα ζητησω δικλινο 'η μονοκλινο,δεν ξερω ποση ακριβως ειναι η διαφορα,αλλα οσα και να ειναι,παραπανω απο 300 δεν θα ειναι.Επειδη παω εκει ομως με δικο μου γιατρο,ξερω οτι θα τον πληρωσω ξεχωριστα 1500 ειτε κανω φυσιολογικο ειτε καισαρικη.Επειδη ειναι και σε ιδιωτικο,για το ιδιωτικο μου ζητησε 2200 παλι ειτε φυσιολογικο ειτε καισαρικη.Οπως τα υπολογισαμε στο ιδιωτικο θα μας εβγαινε το δικλινο πανω απο 4000 μαζι με την αμοιβη του γιατρου και δεν θα παιρναμε τπτ απο την ασφαλεια.Μπορουσα να παω και στον εφημερευοντα του Αλεξανδρα και να μην πληρωσω αλλα ηθελα το γιατρο μου.

Αυταααααα!!παω να φαω πρωινο,εχω λυσσαξει!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και απο εμένα μανουλίτσες και κοιλίτσες,

Πήρα τηλ στο 'Ελενας και μου είπαν πως δεν ισχύει κάτι τέτοιο, τουλάχιστον για το Έλενας.Εγώ θα πάω σε μονόκλινο και η διαφορά που θα πληρώσω είναι 190€...δηλαδή τίποτα!Η αμοιβή του γιατρού είναι στην κρίση μας!

Αυτό που γράφει η Μαριάννα παραπάνω έχει απόλυτο δίκιο, υποτίθεται πως έχουν δώσει τον όρκο του Ιπποκράτη αλλά και πάλι κακά τα ψέμματα οι περισσότεροι γιατροί πορτοφολάκιδες έχουν γίνει...και ΝΑΙ φταίμε εμείς σε αυτό...Στην Ιταλία οι έγκυος γυναίκα σε καμία περίπτωση δεν είναι δεμένη με τον γιατρό της, η φιλοσοφία ΕΧΒ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ επικρατεί κυρίως στη χώρα μας!Καλά...το φακελάκι ούτε καν υπάρχει...εαν ιατρός διανοηθεί να πάρει εξτρα χρήματα απο ασθενή...την έβαψε!

Σήμερα δεν θα κάνουμε κάτι το ιδιαίτερο, να δω μίπως έχω το κουράγιο να ασχοληθώ με τα του
σπιτιού!

Τα φιλιά μου σε όλες, καλημέραα Smile Smile Smile

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα καλημερα
Εκανα τις εξετασουλες μου στο ικα πρωι πρωι και τωρα παμε με την μαμα μου να τελειωσουμε τα ψωνια μας και να γυρισουμε να συνεχισουμε να μαζευουμε για την μετακομιση.
Οι ορμονες δεν πανε και πολυ καλα, μολις τελειωσα το karate kid και στο τελος εκλαψα. Ελεος

Θα τα πουμε αργοτερα

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τοτούλα με πέθανες...χιχιχιχ!αχ αυτές οι ορμόνες μας...καλά ψώνια

Νατάσα κάτι διάβαζα τώρα για τον παιδίατρο με τον οποίον είχες ραντεβού, πήγατε και δεν σου άρεσε?

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια χθες ο υπολογιστης μου με πεταξε εξω και μετα ουτε καν ανοιγε και ετσι σας εχασα..
Τι τιμες ειναι αυτες ρε κοριτσια? απαπα.. Νομιζω παντως οτι αυτες οι τιμες οι αυξημενες θα ισχυσουν απο 1/1/2012 γιατι και σε εμας (λογοθεραπευτες)αλλαξανε τα ποσα που δικαιολογουσαν τα ταμεια αλλα θα ισχυσει απο 1/1/2012 και ειναι μεσα στο γενικο πλαισιο αλλαγης στην υγεια. αμησε τα δηλαδη.
Εμενα ο γιατρος μου παιρνει το ιδιο για καισαρικη και για φ.τ

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!
μου τον φαγατε τον ανθρωπο κ θα μου παθει τιποτα κ στο τελος μονη μου θα γεννησω!!!!
Embarassed Embarassed Embarassed
οσο για το φακελακι δεν ειναι φακελακι σου κοβει αποδειξη κανονικη...
κ κανει κ το εξης η τιμη ειναι 1300Ε η καθε επισκεψη κοστιζει 50ε κ μου κοβει παντα αποδειξη της μαζευουμε μεχρι τωρα π.χ. εχω 500ε ''με μεγαλο υπερηχο κ.τ.λ.''
στο τελος θα του δωσο την διαφορα πχ. αν εχουμε μαζεψει 600ε τοτε θα του δωσουμε 700ε...
τεσπα αυτα ειναι τοσα ζηταει κ σου λεει αμα θελεις,,δεν με πιεσε κανενας δικια μου αποφαση ειναι,,εσεις για αυχενικη κ για το μεγαλο υπερηχο δωσατε απο 150κ πανω ενω εγω 50ε κ ολα στο ιατρειο του...δεν τον δικαιολογω απλα σας ανεφερε τι παιζει με τις τιμες!!!!και''γω θα προτειμουσα να μην δωσο ΜΙΑ αλλα αυτο θα γινει σε περιπτωση που δεν μου αρεσει κατι στον τοκετο η και μετα ''επειδη θα τον πληρωσουμε οταν θα φευγουμε''!!!


καλημερα φιλακια!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!Επιτέλους σταμάτησε η βροχή!Και τι φεγγάρι ήτανε αυτό εχθες!!!!Smile Smile Αθήνα θα είσαι η πρώτη μας?!!?!?Μπράβο!!!!

Στελλίτσα ω!ναι..πήγα στην 1η παιδίατρο χθες που είχα ακούσει και τα καλύτερα κιόλας..σκέτη απογοήτευση..Ας μην το αναπτύξω και εδώ ,μπορείς να διαβάσεις αν θέλεις εδώ http://forum.eimaimama.gr/t8113p20-topic#221548

Εμείς σήμερα περιμένουμε τον τεχνικό να μας φτιάξει το ιντερνετ και μετά λέμε μπας και πάμε καμία βόλτα στα Λητώ να δούμε τι γίνεται και εκεί..Και το απόγευμα πάλι έχω άλλο παιδίατρο!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κ απο εμενα!!!!Χαιρομαι που ειστε ολες καλα!!!Μamax ολα θα πανε καλα κοριτσακι μου,μην αγχωνεσαι...αν υπηρχε περιπτωση μεγαλου προβληματος δεν θα σε αφηνε να γεννησεις με φτ, θα σε πηγαινε κατευθειαν καισαρικη!!! Supermama δηλαδη θα εισαι η πρωτη απο το γκρουπακι μας με γεννητουρια... cheers cheers cheers με το καλο κοριτσαρα μου να ερθει ο μπεμπαρος ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 22 50580

Εγω πηγα χθες ικα κ εκανα τις τελευταιες εξετασεις αιματος κ μολις τελειωσα με πηρε ο γιατρος μου τηλεφωνο κ μου ειπε οτι προτιμουσε να μην παω γιατι ηταν κρυωμενος (τον ακουσα οτι ηταν χαλια ο καημενος...) κ θα παω την Πεμπτη τελικα...σας ευχομαι να εχετε μια υπεροχη μερα !!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα καλημερα αλεξακι...ολα καλα η εξετασεις???



ΝΑΙ θα εχουμε γεννητουρια απο βδομαδα Very Happy Sad Very Happy Sad
σουπερμαμα αληθεια που θα γεννησεις???χιχιχιχιχι μηπως κατα λαθος θα περναω απ''εξω!!!!! Wink Wink

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Τατιανουλα μου!!!! Σημερα θα παει η μανουλα μου να παρει τα αποτελεσματα γιατι ειναι πιο κοντα να παει εκεινη...θα ξερω το απογευμα...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια ειμαι πολυ συγκινημενη που εχουμε τα πρωτα γεννητουρια....

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τατιανούλα δεν είπα για τον συγκεκριμένο γιατρό.Μίλησα γενικά και το τι ισχύει.Αν εσύ νιώθεις άνετα μαζί του φτάνει και περισσευει κορίτσι μου.Σημασία έχει να αγκαλιάσεις το μωράκι σου και όλη η διαδικασία πριν να περάσει με καλή ψυχολογία.
Εγώ στο Ελενα γενναω και το μονοκλινο το απλο ειναι 135€ την ημερα μαζι με την φαρμακευτικη αγωγη κομπλε.Ο γιατρος μου δεν ζητησε τιποτα.
Supermama με το καλο!!Φθινοπωρινα τα μωράκια μας!!!!
Καλημερα Αλεξακι τα αποτελεσματα θα ειναι μια χαρα.
Περασαν οι μηνες,οι βδομαδες,οι μερες...Πλεον καθε βδομαδα θα εχουμε τρελες συγκινησεις.Με εναν πονο σε ολες μας λοιπον!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις