Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
399 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 399 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μετα παραπονιουνται που δεν παμε στα συνοικιακα μαγαζια. δηλαδη αν θελαμε να μας φτιαξει καινουρια ποσα θα ζηταγε?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kαι μετα σου λεει κριση στην αγορα κ ο κοσμος ψωνιζει βουλγαρικα κ τουρκικα...αλλα με συνχωρεις με τετοια τιμη παιρνεις καινουρια!!!!


τι να πεις!!!
υπομονη τοτουλα εγω που θα ξεκινησω να μαζευω τον νοεμβριο που θα ειμαι στον μηνα μου τι να πω????το πολυ πολυ να γεννησω πιο νωρις απο της δουλιες κ το ανχος!!!

ειπαμε καθε αλλαγη για καλό...να περνανε κ η μερες γρηγορα ετσι ,,ενω οταν δεν εχεις να κανεις τιποτα δεν περνανε χαχαχαχαχχ.....

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βρίσκουν και τα κάνουν. αφού υπάρχουν τα κορόιδα που τα δίνουν... να μην τα πάρουν; τέλος πάντων.

θέλω τη γνώμη σας κορίτσια. χτες μας είχε καλέσει 1 φίλος και είχαμε μαζευτεί όλη η παρέα. και κανονίστηκε 29 Οκτωβρίου να πάν(μ)ε σε live και συγκεκριμένα στο Μητροπάνο. τον έχω μεγάλο καημό τον εν λόγω γιατί 3 φορές έχουμε κλείσει τραπέζι και τις 3 δεν έχω πάει λόγω ανωτέρας βίας. και ερωτώ: με δεδομένη την ΠΗΤ 7/12, να ρωτήσω το γιατρό μου αν μου επιτρέπει να πάω ή θα μου πετάξει το πρες παπιέ στο κεφάλι;

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elpisrex έγραψε:βρίσκουν και τα κάνουν. αφού υπάρχουν τα κορόιδα που τα δίνουν... να μην τα πάρουν; τέλος πάντων.

θέλω τη γνώμη σας κορίτσια. χτες μας είχε καλέσει 1 φίλος και είχαμε μαζευτεί όλη η παρέα. και κανονίστηκε 29 Οκτωβρίου να πάν(μ)ε σε live και συγκεκριμένα στο Μητροπάνο. τον έχω μεγάλο καημό τον εν λόγω γιατί 3 φορές έχουμε κλείσει τραπέζι και τις 3 δεν έχω πάει λόγω ανωτέρας βίας. και ερωτώ: με δεδομένη την ΠΗΤ 7/12, να ρωτήσω το γιατρό μου αν μου επιτρέπει να πάω ή θα μου πετάξει το πρες παπιέ στο κεφάλι;

εγω νομιζω πως δεν θα αντεχα τοση βαβουρα

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να συμπληρώσω ότι ο Μητροπάνος είναι αισίως 74, με 1002 προβλήματα υγείας και αν περιμένω να πάω του χρόνου, μπορεί να μην τον προλάβω Embarassed (κούφια η ώρα που τ ακούει!)

εγώ δεν έχω πρόβλημα με τη βαβούρα τοτούλα μου. η μπέμπα όμως;

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="elpisrex"]να συμπληρώσω ότι ο Μητροπάνος είναι αισίως 74, με 1002 προβλήματα υγείας και αν περιμένω να πάω του χρόνου, μπορεί να μην τον προλάβω Embarassed (κούφια η ώρα που τ ακούει!)

εγώ δεν έχω πρόβλημα με τη βαβούρα τοτούλα μου. η μπέμπα όμως;[/quote



xaxxaxxaxax τον πεθανες μωρε!!!!ηταν να παμε κ εμεις το καλοκαιρι στον Παπακωνσταντινου αλλα δεν πηγα,,θεωρο οτι θα εχει πολυ κοσμο βαβουρα κ καπνα....αν τα αντεχεις πανε αλλα να προσεχεις λογω του κοσμο μην σε σπρωξει-χτυπησει κανεις κατα λαθος κ.τ.λ.

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλέ τι τον πέθανα! αφού τον λατρεύω! αφού ορκίζομαι στο όνομά του! "να πεθάνει ο Μητροπάνος" λέω και σταυροκοπιέμαι! Laughing

έχουμε και μέσο στο μαγαζί, πρώτο τραπέζι θα είμαστε. αμαρτία δεν είναι να μην πάω; εγώ δεν έχω πρόβλημα αλλά φοβάμαι μήπως δεν επιτρέπεται τόσος θόρυβος για τη μπέμπα. μην έχουμε και τρεχάματα στα καλά καθούμενα

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΛΠΙΔΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΠΤ.
ΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ Η ΜΠΟΥ ΜΠΟΥ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ.ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙΣ ΜΕΤΑ.ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΣΑΙ ΟΧΙ ΑΡΡΩΣΤΗ

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kikitso έγραψε:ΕΛΠΙΔΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΠΤ.
ΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ Η ΜΠΟΥ ΜΠΟΥ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ.ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙΣ ΜΕΤΑ.ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΣΑΙ ΟΧΙ ΑΡΡΩΣΤΗ

θα πάω λοιπόν! (αν με αφήσει ο γιατρός) και θα φορέσω και 14ποντο! (αφού θα κάθομαι) και θα πιω κι 1 ουίσκι! (πλημμυρισμένο στη σόδα και τον πάγο) Very Happy

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elpisrex έγραψε:
kikitso έγραψε:ΕΛΠΙΔΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΠΤ.
ΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ Η ΜΠΟΥ ΜΠΟΥ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ.ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙΣ ΜΕΤΑ.ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΣΑΙ ΟΧΙ ΑΡΡΩΣΤΗ

θα πάω λοιπόν! (αν με αφήσει ο γιατρός) και θα φορέσω και 14ποντο! (αφού θα κάθομαι) και θα πιω κι 1 ουίσκι! (πλημμυρισμένο στη σόδα και τον πάγο) Very Happy

ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΗΠΙΑ 3 ΠΟΤΗΡΙΑ ΚΡΑΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ 1 ΟΥΙΣΚΙ.ΤΠΤ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΙΣΑ ΙΣΑ Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΞΕΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισααα!!!! ψωνισα τελικα το μπλουζακι. καλε μπροστα στα ματια μου και δεν ειχα δει ποτε το oysho ως μαγαζι!!! τεσπα. πηρα και 2 ζευγαρια καλτσουλες.
περασα και απτο καταστημα που εκανα τη παραγγελια γαιτα κερασματακι. μου ειπε αυριο η το πολυ Πεμπτη θαναι εδω.. ημουν ετοιμη να την πω τιποτα αλλα..... την ειπα αν δεν ερθουν ως τοτε θα τηνπω νατα ακυρωσει και θα κανω κατι αλλο που μου ηρθε σαν ιδεα. μακαρι ομως ναρθουν. ποποοοο παντως κοριτσια! ταπαιξα.. περπαταω σαν τον καβουρα και πονεσαν τα ποδια και η μεση μου. δεν ειμαι για πολλα.. ελπιζω να μη το διαβασει ποτε αυτο ο αντρας μου γιατι με φωναζει και γω το παιζω γενεα- Laughing μωρε θελω να κανω πολλα και δε καταλαβαινω οτι οι δυναμεις μου θα με εγκαταλειψουν γρηγορα.

υγ. τι τελειος ηλιος βγηκεεε!!!! οτι πρεπει για καφε εξω στο μπαλκονι!!! καλε! σας εδειξα τη θεα μου???? ααα παω να τη βγαλω και να σας τη βαλω να ζηλεψετε!!! Razz

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οποια θελει κερναω καφε!!! Very Happy
σας εβαλα 3 φωτο γιατι δε χωρουσε σε μια..δειτε τες με τη σειρα και ενωστε στο μυαλο σας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχε χαρη που μενω αθηνα αλλιως θα ημουν ηδη εκει

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε τι τελεια θεα ειναι αυτη!!!!Εδω στην Κρητη βρε κοριτσια δεν εχει σταματησει απο το πρωι να βρεχει κ ο ουρανος ειναι καταμαυρος Sad Sad Δεν μου αρεσει καθολου ο χειμωνας Mad Mad Mad

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στην πολυκατοικια μας καποιοι αναψαν καλοριφερ. εξω παλι κρυο εχει. φετος ηθελα να χειμωνιασει, δεν αντεχα αλλο τη ζεστη. τα εχω παιξει ομως με τον μικρο δεν ξερω πως να τον ντυσω

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama ετσι ειναι δεν εχουμε της ιδιες δυναμεις γι''αυτο μην κανεις την γεναια κ προσεχε λιγακι τον εαυτο σου!!!ασε λιγες δυναμεις κ για μετα..κ κοψε της βολτες γιατι σε βλεπω να γεννας στο δρομο!!!
που εχει μαγαζι oysho????μονο στο κοσμος ξερω!!!
δεν μου λες σε ποια περιοχη μενεις???κανενα πωλητηριο δεν εχει εκει???για 2αρι ψαχνω Wink Wink Wink

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΕΣ..ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ...ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΑΝΥΣΗΧΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ...ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΗΝΙΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 5/12 ΠΑΜΕ ΓΙΑ 18/11(ΛΟΓΩ ΣΑΚΧΑΡΟΥ).
ΕΧΤΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ 3500ΚΙΛΑ..ΤΕΛΕΙΟΣ...
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΤΕΒΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 1500Ε..ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΩ ΜΟΝΟ 800Ε.ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΙΝΩ ΑΛΛΑ 1000Ε ΚΑΙ ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ...ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ..ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ...

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikitso αολα τα ταμεια θα δικαιολογουν για λογοθεραπειες λεει 80 ευρω το μηνα απο εκει που δικαιολογουσε το ικα 193.60 και ο οαεε το 75% των 315 ευρω, ακομα τιποτα σιγουρο παντως. γιατι ξεκινας, αν επιτρεπεται?

κατεβασα με τη μαμα μου τα χειμερινα καλα που ειδα τα τζιν μου και επαθα καταθλιψη, μου φανηκαν υπερβολικα μικρουλια, αλλα ρε κοριτσια τι κουραση!!και εγω νομιζω οτι οι αντοχες μου ειναι οπως πριν αλλα..τιποτα

elpisrex ειπαμε να πας μητροπανο, αλλα εσυ εβαλες και το παοτο και το τακουνι, ολα..14 ποντο?? μεχρι 12 ποντο τα εχω καταφερει με επιτυχια και αυτο γιατι ηθελα να αγορασω καμηλο πιπ τοουν και δεν εβρισκα πιο χαμηλο. και ειμαι και κοντουλα πολυ αλλα νααααααααααα....

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΚΑΛΟΟΟΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩΩΩ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 328109 ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑ...
ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΠΟΛΥΥΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 534787 ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΕ???ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ,ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ...ΠΟΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ????
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΤΟ ΠΡΩΙ,Η ΟΔΗΓΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,ΤΟ ΚΑΘΙΣΙΟ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ,Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΦΗΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΣΤΡΙΜΟΧΝΩ,Ο ΓΥΡΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΦΑΙ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 679259 ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕΤΑ...
ΧΘΕΣ ΗΡΘΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΥΛΛΑΞΕ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ...
ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΦΩΤΟ...
ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ ΘΑ ΕΧΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....
ΑΥΤΑ ΑΠΟ Μ'ΕΝΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 667478 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 667478 ΕΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ...

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου πολακι μου εισαι καλα κοριτσαρα μου???????ο μπεμπης μας τι κανει????

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poy eisai re polaki? καλε τι δουλεια κανεις? πας και απογευμα?μεχρι ποτε θα εισαι ?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω πω τετοια ησυχεια σημερα!!!!!!
τι εγινε πιασανε τα κρυα κ ειστε ολες στους καναπεδς μπροστα στην τηλεοραση σκεπασμενες με κουβερτουλες??
εγω εδω χαζευω.. Rolling Eyes Rolling Eyes

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παω στον καναπε, ερχομαι, βαριεμαι μοναχουλα..που μενεις ρε τατιανα? προλαβαινουμε να πιουμε καφε?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αμπελοκηπους μενω αλλα καφε τετοια ωρα??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 597524 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 334589 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 24 884648

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και''γω μια απ'τα ιδια εβρασα κ κουνουπιδι κ εχει βρομισει ολο το σπιτι Mad Mad Mad ...

η τηλεοραση δεν εχει τιποτα ερχομαι εδω ησυχεια κ παω εδω κ εκει.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις