Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
380 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 380 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ax καλε!!μου παταχτηκαν τα ματια εξω,
Shocked μας ηρθε απο εκει που δεν το περιμεναμε!! Shocked
Τατιανουλα ευχομαστε ολα να πανε καλα!!
Παω να τελειωποιησω την βαλιτσα μου, αχ παναγια μου..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλεεεεε!!!!!!! Shocked Shocked τι εγινε???? ενα μαλλι πηγα να ισιωσω η γυναικα καισεις γεννατε???? ποια τολαμει να μου παρει την πρωτια!!!????? αχουυυυ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 328109 Razz ποσο ηταν η Τατιανουλα? σε βδομαδες εννοω..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
35η θαμπαινε σημερα? καλα διαβασα? Shocked

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tanianoula εύχομαι όλα να πάνε καλά!!
Βιαστικός ο μπέμπης να γνωρίσει την μανούλα του ε!
Ιπποκράτειο εφημέρευε χτες άραγε?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin γιατι το ειπε αυτο?
να κρατησουν να μην γεννησει και θα βγει ή να γεννησει τι της ειπαν σου ειπε?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σουπερ μαμα πανε να σε φανε στην στροφη!!! βιασου

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο τράχηλος της είναι κλειστός οπότε προφανώς για να σταματήσουν οι συσπάσεις της έβαλαν ορό με ytopar...λογικά δεν ξέρω υποθέσεις κάνω κι'εγώ...

Για παρακολούθηση θα την έχουν μέσα 3-4 μέρες!!!

Σας στέλνει πολλά φιλιά και σας ευχαριστεί πολύ για τις ευχές!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η συχνοουρία απο μόνη της μπορεί να είναι σύμπτωμα οτι ξεκίνησε ο τοκετός?
Η μαζί με πονάκια κτλπ?
Αύριο έχω γιατρό θα τον βομβαρδίσω με ερωτήσεις!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Ιπποκράτειο εφημέρευε χτες άραγε?

σημερα μεχρι αυριο ναι.. αλλα δε ξερω απο τι ωρα πιανει.. αν ηταν απο το βραδυ..

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:η συχνοουρία απο μόνη της μπορεί να είναι σύμπτωμα οτι ξεκίνησε ο τοκετός?
Η μαζί με πονάκια κτλπ?
Αύριο έχω γιατρό θα τον βομβαρδίσω με ερωτήσεις!

εμενα μου ειχαν σπασει τα νερα αλλα δεν ειχα καθολου πονους για 12 ωρες

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εντομεταξυ τωρα σκεφτομουν πως πρεπει να εκπεδευσω τον συζηγο να μπει να σας πει αν μπω ξαφνικα.. Laughing δεν εχω κανενα τηλ δικο σας!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!λιγο να μην μπεις οι εξελιξεις τρεχουν!!!ολα θα πανε καλα για την τατιανα.αφου ειναι στο νοσοκομειο και ειναι και ο γιατρος της εκει ολα καλα.αλεξια αφου μπηκες στο μηνα σου τι φοβασαι?και στον 12ο να ησουνα δε θα ησουν προετοιμασμενη για τον τοκετο!!!οποτε με το καλο να ερθουν σιγα σιγα ολα τα μωρακια μας στην ωρα τους!!!

http://stefxon@gmail.com

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια δεν ξερω εμενα παντος οσο πλησιαζει ο καιρος με πιανει μεγαλος φοβοσ για την γεννα.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι λογικο mamax. ειδικα η σκεψη του αγνωστου οσο ενθουσιασμο εχεις αλλο τοσο και εναν κρυμενο φοβο για ολα.. εγω παλι εχω αλλο θεμα. ανηπομονω οπως κεω συνεχεια να βγει ο μικρος αλλα οτανκοιταζομαι στον καθρευτη σκεφτομαι πως λογικα θαναι η τελευταια φορα που εχω κοιλιτσα με νινι μεσα..(γιατι κοιλιτσα μπορει να εχω και μετα χωρις νινι ομως.. Laughing ) επειδη παντα ελεγα θα κανω 3 παιδακια. και να που τωρα θα κανω και δεν εχω σκοπο να κανω 4ο κατα προτιμηση. ειναι πολυ αναμεικτο το συναισθημα. οτι κατι το βιωνεις για τελευταια φορα. και ειδικα αυτο.. αντικειμενικα ειμαι καλυμενη και ολοκληρωμενη με το παραπανω ως μητερα αλλα... καταλαβαινετε τι θελω να πω..

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στελλιτσα,να τις δωσεις τις ευχες μας και τα φιλια μας!Αφου ειναι στο νοσοκομειο,εγω δεν φοβαμαι καθολου.Αν μου ελεγε ο γιατρος να μεινω 3-4 μερες μεσα,εγω θα καθομουν 5!Νιωθεις αλλη σιγουρια!Λετε να αρχισω να φτιαχνω καμια βαλιτσουλα σιγα-σιγα?Το Σαββατο ολοκληρωνω την 33η και μετραμε 33+1,33+2 ...α πα πα!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας βάζω ένα video με θηλάζουσες μητέρες και την Πατσούρου (παιδίατρος και σύμβουλος θηλασμού) !

http://webtv.antenna.gr/webtv/watch?cid=_s_fb_egeb_g%2f_p4%3d

Στο 85 λεπτο περίπου ξεκινάει και είναι 10 λεπτά!

Έχει μηηηηπως κάποια κοπέλα το βιβλίο της Πατσούρου τον 1ο τόμο? Για αγορά η φωτοτυπίες?! Sad
Θα σκάσω!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ρε Τατιάνα τον πανικό έφερες!!!Εγώ πάντως σήμερα θα τελειώσω την βαλίτσα μου και μόνο τον φορτιστή του κινητού μου θα αφήσω εκτός!!! Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Νομίζω πως είχαμε ίδια ΠΗΤ 24/11 αλλά εγώ υποτίθεται λόγω σακχάρου θα πάω νωρίτερα!!Που να είχε και θέματα δηλαδή το κορίτσι μας!!Αλεξία τελευταίες μας βλέπω να γεννάμε μ'αυτά και μ'αυτα!! Razz Razz

Και κάτι λίγο εκτός θέματος, βρήκαμε επιτέλους παιδίατρο εχθές οπότε πάει και αυτό το άγχος!!Smile

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω εκτος τον φορτιστη οπως λες τη χτενα και τη μασια.. πιστολακι δε χρησιμοποιω. εχω σγουρο μαλλι.. αν κανω εκει μπανιο και βγει καλο οκ αν οχι λεω να το ισιωσω. ενα μισαωρακι κανω.. λετε να φανω ψωνιο?

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Και κάτι λίγο εκτός θέματος, βρήκαμε επιτέλους παιδίατρο εχθές οπότε πάει και αυτό το άγχος!!Smile[/color]

Νατάσα χτες κόντεψα να μαλώσω με την θεία! Της έλεγα τις απόψεις μου σχετικά με τις κρέμες, το χαμομήλι και το νερό σε μωρό που θηλάζει αποκλειστικά και με έβγαλε υπερβολική "Ε δεν θα κάνεις και εσυ σαν τις τρελές που δεν δίνουν τίποτα στο μωρό ε? λίγη σοκολάτα δεν θα πάθει τίποτα!"
Δεν είπα οτι θα πάθει κάτι, ΑΛΛΑ γιατί να του δίνω γλυκά και σοκολάτες? Για να μεγαλώσει "σωστά"?
Δεν κατηγορώ αυτές που δίνουν τα ΠΑΝΤΑ στα μωρά τους, αλλά γιατί να πρέπει να δώσω λογαριασμό στο τι θα δίνω εγώ ρε γμτ..
Εεε λέει θα στα πει αυτά ο παιδίατρος.ΛΕΣ και εγώ θα διαλέξω παιδίατρο διαφορετικό στα πιστεύω μου και στο πως μεγάλωσα εγώ...
Μακάρι να βρω και εγώ έναν άνθρωπο να τα βρίσκουμε..Ο γυναικολόγος μου είναι πολύ υπερ του θηλασμού, σίγουρα θα έχει κάποιον να μου συστήσει!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:εγω εχω εκτος τον φορτιστη οπως λες τη χτενα και τη μασια.. πιστολακι δε χρησιμοποιω. εχω σγουρο μαλλι.. αν κανω εκει μπανιο και βγει καλο οκ αν οχι λεω να το ισιωσω. ενα μισαωρακι κανω.. λετε να φανω ψωνιο?

εεε τόσες φωτός θα βγεις να μην είσαι θεά? Laughing Laughing
Άσε που θα είσαι απο καισαρική ε? την 3η μέρα δεν μπανιαρίζοται ολόκληρο σώμα οι καισαρικές?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:
Carrie έγραψε:Και κάτι λίγο εκτός θέματος, βρήκαμε επιτέλους παιδίατρο εχθές οπότε πάει και αυτό το άγχος!!Smile[/color]

Νατάσα χτες κόντεψα να μαλώσω με την θεία! Της έλεγα τις απόψεις μου σχετικά με τις κρέμες, το χαμομήλι και το νερό σε μωρό που θηλάζει αποκλειστικά και με έβγαλε υπερβολική "Ε δεν θα κάνεις και εσυ σαν τις τρελές που δεν δίνουν τίποτα στο μωρό ε? λίγη σοκολάτα δεν θα πάθει τίποτα!"
Δεν είπα οτι θα πάθει κάτι, ΑΛΛΑ γιατί να του δίνω γλυκά και σοκολάτες? Για να μεγαλώσει "σωστά"?
Δεν κατηγορώ αυτές που δίνουν τα ΠΑΝΤΑ στα μωρά τους, αλλά γιατί να πρέπει να δώσω λογαριασμό στο τι θα δίνω εγώ ρε γμτ..
Εεε λέει θα στα πει αυτά ο παιδίατρος.ΛΕΣ και εγώ θα διαλέξω παιδίατρο διαφορετικό στα πιστεύω μου και στο πως μεγάλωσα εγώ...
Μακάρι να βρω και εγώ έναν άνθρωπο να τα βρίσκουμε..Ο γυναικολόγος μου είναι πολύ υπερ του θηλασμού, σίγουρα θα έχει κάποιον να μου συστήσει!

Άσε μεγάλο θέμα!Εμένα μου λέγανε "τι τρέχεις από τώρα να βρεις παιδίατρο?Αφου θα σου δώσουν κάποιον από την κλινική".Οκ δεν αντιλέγω αλλά αν είναι κανείς που θέλει να δώσω από 4 μηνών κρέμα μπισκότο στο μωρό (όπως αυτή η πρώτη που πήγα και είδα?) Shocked Shocked Shocked Shocked Άσε θα ακούσουμε πολλά γενικώς!!Το θέμα είναι να μπαίνουν από το ένα αφτί και να βγαίνουν από το άλλο!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:
εεε τόσες φωτός θα βγεις να μην είσαι θεά? Laughing Laughing
Άσε που θα είσαι απο καισαρική ε? την 3η μέρα δεν μπανιαρίζοται ολόκληρο σώμα οι καισαρικές?

αυτο με τις φωτο μη το γελας καθολου!!! Very Happy βασικα μπορεις να κανεις μπανιο εφοσον βγει ο καθετηρας και ο ορος. θα την πω να μου το βγαλει 2η μερα. ειδικα τον καθετηρα! Twisted Evilαπλα λες μετα και σου αλλαζουν τις γαζες απτην τομη αν βραχηκαν.
γενικα ναι 3η μερα συνηθως και γω εκανα μπανιο. μενουν αλλες 2 σχεδον..(5η βγαινεις) με το σγουρο δεν μενει και τελειο εκτος να κανω καθε μερα μπανιο και το κεφαλι που δεν το εχω σκοπο.. βασικα κανω 3η μερα ολοκληρη. μετα τοπικα. την 5η που βγαινω κανω μπανακι σπιτακι μου!

πιστολακια παντως κανουν η μασια θα πειραξει?

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Άσε μεγάλο θέμα!Εμένα μου λέγανε "τι τρέχεις από τώρα να βρεις παιδίατρο?Αφου θα σου δώσουν κάποιον από την κλινική".Οκ δεν αντιλέγω αλλά αν είναι κανείς που θέλει να δώσω από 4 μηνών κρέμα μπισκότο στο μωρό (όπως αυτή η πρώτη που πήγα και είδα?) Shocked Shocked Shocked Shocked Άσε θα ακούσουμε πολλά γενικώς!!Το θέμα είναι να μπαίνουν από το ένα αφτί και να βγαίνουν από το άλλο!!

Έχεις δίκαιο, έτσι πρέπει να κάνω, αλλά δεν ξέρω με πειράζουν πολύ ρε γμτ..
Γυρίζω σπίτι και κάθομαι και σκέφτομαι τι ΘΑ έπρεπε να απαντούσα, γιατί είπα αυτό, γιατί μου είπε αυτό..
Τι να σου πω με πειράζει ΠΑΡΑ πολύ αυτό το θέμα..Ήθελα πολύ καιρό ένα μωράκι, και εδώ και 2-3 χρόνια το "hobby" μου είναι να διαβάζω και να ενημερώνομαι σχετικά με τα ΠΑΝΤΑ όσων αφορά το μωρό.
Πρέπει να με πιάσει λίιιγο αναισθησία..Ελπίζω να το πάθω όταν έρθει το μωρό, να μην δίνω σημασία..

@supermama ναι μωρέ η μασιά είναι αθόρυβη!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:

Έχεις δίκαιο, έτσι πρέπει να κάνω, αλλά δεν ξέρω με πειράζουν πολύ ρε γμτ..
Γυρίζω σπίτι και κάθομαι και σκέφτομαι τι ΘΑ έπρεπε να απαντούσα, γιατί είπα αυτό, γιατί μου είπε αυτό..
Τι να σου πω με πειράζει ΠΑΡΑ πολύ αυτό το θέμα..Ήθελα πολύ καιρό ένα μωράκι, και εδώ και 2-3 χρόνια το "hobby" μου είναι να διαβάζω και να ενημερώνομαι σχετικά με τα ΠΑΝΤΑ όσων αφορά το μωρό.
Πρέπει να με πιάσει λίιιγο αναισθησία..Ελπίζω να το πάθω όταν έρθει το μωρό, να μην δίνω σημασία..

Ξέρω τι εννοείς και εγώ προσπαθώ να διαβάζω και να μιλάω με μανούλες για να δω τι γίνεται και εμένα με πειράζει να ακούω την μάνα μου να μου λέει "μα καλά δεν θα πάρεις μπιμπερό?Και αν δεν έχεις γάλα να θηλάσεις τι θα τρώει το παιδί?Και αν το παιδί έχει κολικούς και κλαίει όλη νύχτα τι θα κάνεις?δεν θα του δώσεις λίγο χαμομήλι??" και με τρελαίνει πραγματικα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 679259 Τι να της πεις τώρα?Ψυχολογία και συμπαράσταση μηδέν!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:
Ξέρω τι εννοείς και εγώ προσπαθώ να διαβάζω και να μιλάω με μανούλες για να δω τι γίνεται και εμένα με πειράζει να ακούω την μάνα μου να μου λέει "μα καλά δεν θα πάρεις μπιμπερό?Και αν δεν έχεις γάλα να θηλάσεις τι θα τρώει το παιδί?Και αν το παιδί έχει κολικούς και κλαίει όλη νύχτα τι θα κάνεις?δεν θα του δώσεις λίγο χαμομήλι??" και με τρελαίνει πραγματικα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 32 679259 Τι να της πεις τώρα?Ψυχολογία και συμπαράσταση μηδέν!!

Εγώ δυστυχώς έχω χάσει την μαμά μου Sad
Πάντως έκανε 3 παιδιά, τα θήλασε ΟΛΑ πάνω απο χρόνο (μάλιστα με αποθήλασε 13 μηνών γιατί ερχόταν ο μικρός μου αδερφός) και θήλασε ακόμα ένα κοριτσάκι που γεννηθήκαμε μαζί και η μαμά του είχε κάποιο πρόβλημα!
Τι να μου πει μετά η θεία...
Και εγώ μπιμπερό δεν έχω πάρει ούτε βραστήρες κτλπ.ΑΝ χρειαστώ έχω το διαφημιστικό της mam : Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις