Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
316 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 316 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτα δεν τρελλαινομαι αλλα δεν ειχα και πολλες οικονομικες επιλογες

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιατι δεν τρελαθηκες.ειναι παρα πολυ ωραιο.φοβερο χρωμα και σου ταιριαζει γαντι

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy Γι'αυτό έχεις αυτή τη φάτσα??? Razz Razz Razz Σου πάει πάρα πολύ και είναι πανέμορφο!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το φορεμα ειναι παρα πολυ ωραιο,,κ βολικο μετα μπορεις να το φορεσεις οπουδηποτε ακομα κ το βραδακι για ποτο.....δεν ειναι απ''αυτα που παιρνεις κ μετα απλα τα κρεμας στην ντουλαπα......

αν δεν σου αρεσει μετα το αγοραζω εγω ''αρκει να μου κανει'' Laughing Laughing Laughing

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ανετα μετα το ουλαω. επρεπε να εβγαζα φωτο στο πλαι, θα ηταν το ανεκδοτο της εβδομαδας

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ.
ΤΟΤΥΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΑΕΙ!!
ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ ΦΟΡΜΟΥΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ! Η' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΤΑΤΙΑΝΑ.
ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ.ΜΟΛΙΣ ΠΕΣΕΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΧΟΡΟΠΗΔΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...ΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ.

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α χαζουλικο ειναι το κοριτσι..τοτουλα πας καλα? ειναι τελειο οντως..εμενα αυτο ειναι το αγαπημενο μου χρωμα μαζι με το μπλε ραφ, που ειναι και η φορμα εξοδου μου

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ευχαριστω για τα καλα σας λογια
κικιτσο εμενα χοροπηδαει μαζι με τον πυρετο, παιδια...

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και αυτο το πηρα για το κρεβατι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
δεν ξερω γιατι εμφανιζοντε στραβες

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AN ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ
ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙ
ΑΝ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΧΘΡΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΒΓΑΔΙΖΕΙ
ΑΝ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΤΡΟΠΑΛΟ
ΑΝ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΤΕ ΕΝΟΧΟ
ΑΝ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΟ
ΑΝ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΝΘΑΡΡΥΝΣΗ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ
ΑΝ ΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΕΠΑΙΝΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΚΤΙΜΑ
ΑΝ ΖΕΙ ΣΤΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ
ΑΝ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ
ΑΝ ΖΕΙ ΣΕ ΕΠΙΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΑΝ ΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ
ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια, πολυ ωραιο τοτουλα.
εγω την αρπαξα και εχω τρελο πονοκαιφαλο να προσεχετε να ντυνεστε καλα αυτες της μερες εγω εχω εξαψης και την πατισα.
επισης εχω και πολους πονους απο κατω Sad και φοβαμαι αλλα ειναι να παω το απογευμα στο γιατρο οποτε δεν του τηλεφωνο.

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
totula τα ρουχαλάκια είναι ΤΕΛΕΙΑ! mamax δε θέλω τέτοια. τι πάει να πει ότι έχεις ραντεβού μετά. για αυτό μας παίρνουν ένα σκασμό λεφτά για να μπορούμε να τους έχουμε απίκο 24ώρες το 24ωρο και να ρωτάμε ότι μας καπνίσει. να τον πάρεις τηλ ΤΩΡΑ. μην αγχώνεσαι τζάμπα

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δικιο εχεις εγω τον περνω οταν εχω προβλημα...
αλλα τωρα ετσι κι αλλιως θα παω σε 2 ωρες γιαυτο λεω τι να παρω.

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν κρατιέσαι αυτό το 2ωρο μην τον παίρνεις mamax. εσύ πως αισθάνεσαι είναι το θέμα.

άσχετο, αλλά είπα να ξεκινήσω το μαγείρεμα σιγά σιγά και ευτυχώς που δεν το έβαλα στη φωτιά. ξέχασα ότι το βράδυ είμαστε καλεσμένοι για φαϊ και θα παιδευόμουνα τζάμπα. έχω παρατηρήσει με την εγκυμοσύνη ότι όσο περνάει ο καιρός η μνήμη μου γίνεται για τα μπάζα. λέτε να μου γίνει εντελώς πουρές ο εγκέφαλος μέχρι να γεννήσω; εσείς είχατε ανάλογα συμπτώματα;

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα μπω να κανω μπανιο να φτιαξω μαλλη, αμα τυχον γινει κατι και γεννησω να μαι περιποιημενη, οποτε το θελω το δυορο και ελπιζω να μην ειναι τιποτα.
και εγω εχω παθει πληρη αμνησια χαχαχα

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαίρεται χαίρεται και απο εμένα!!!

Μαμαχ εαν δεν αισθάνεσαι καλά τηλεφώνησέ του, αλλά εαν είναι κάτι άλλο και εσένα δεν σε ανησυχεί τότε περίμενε μέχρι το απογευματάκι!Όπως και να έχει καλή επιτυχία στο γιατρό.

Απ'ότι θυμάμαι και η Αλεξία με την Αρετούλα έχουν γιατρό σήμερα οπότε καλά αποτελέσματα!

Elpisrex εγώ πάλι αφαιρούμαι, δεν ξέρω γιατί αλλά είναι κάτι το οποίο δεν μπορώ , πλέον, να το ελέγχο!

Νατάσα ξεκούραση και πάρε ενα τηλ τον γιατρό πιο πολύ για να σου φύγει εσένα το άγχος!

Κικιτσο μου περαστικά στον γιόκα, ακόμη κι'αν κολλήσεις ζεστό γάλα με μέλι-κάνει θαύματα τα ξέρεις πολύ καλύτερα και από εμένα!

Τατιανούλα, Μαμίτα και Χαμομηλίνο εγω κορίτσια βούτηξα μια φόρμα του Στέφανου μαύρη, με μια μπεζ μπλούζα και σπορτεξ και μια χαρά έτσι θα βγώ...σιγά μην σκάσω κι'όλας!Απλή και άνετη θέλω να είμαι!Δικά μου ρουχαλάκια η αλήθεια είναι πως μερικά μου κάνουν μερικά έτσι κι'έτσι αλλά είπαμε λιπο παντυ και όλα καλά εν συνεχεία!

Σοφιά μου πολύ ωραίο και το πρώτο φόρεμα αλλά τρελλάθηκα με το δεύτερο...η ετικέτα γράφει 10€ η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου?που το αγόρασες?Με γειά και τα δύο!!!

Εμείς κορίτσια καλά είμαστε, η μικρή είχε πάρτυ χθες μέχρι τις 2,00 και σήμερα πάλι τα ίδια...τώρα αρκείται σε αιλουροειδείς κινήσεις...χιχιχι

τα φιλιά μου σε όλες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τοτούλα πολύ ωραίο το φορεματάκι σου!Αλλά γιατί μαύρο μωρέ??

Ελπίδα ω!Ναι!!Πουρές θα μας γίνει ο εγκέφαλος!Και εγώ γενικώς έχω θέματα με την μνήμη μου..εντελώς όμως!!

Εγώ μαγείρεψα μόλις την μανιταρόσουπα που δεν έκανα εχθές και έχει μοσχομυρίσει όλο το σπίτι!!!Και έψησα και μια μπουγάτσα -τώρα που είδα ότι είμαι οκ με τις ρυθμίσεις το έχω ψιλοξεσκίσει το θέμα!! Razz Razz Razz - και περιμένω τον καλό μου κατά τις 4 να έρθει!!Και με έχει πιάσει τέτοια νύστα τώρα... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 850933

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γι αυτο και το πηρα. h&m ειναι. ειμαι γενικα του μαυρου και σιγουρα θα το ξαναβαλω
καλη επιτυχια σε οσα κοριτσια εχουν γιατρο σημερα
Ευτυχως εχω μαγειρεψει απο χτες γιουβαρλακια και τωρα με το ζορι κρατιεμαι ξυπνια

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια τα h&m έχουν πάλι δεκαήμερο προσφορών. κάντε μια βόλτα μπορεί να βρείτε κάτι αξιόλογο.

από ότι κατάλαβα όλες ομοιοπαθείς με το μυαλό. θα αρχίσω να περνάω και τις οικιακές εργασίες στο outlook, όπως κάνω με τις υποχρεώσεις στη δουλειά μπας και τις θυμηθώ. αλλά πως θα καταφέρω να θυμάμαι πράγματα του τύπου "φεύγοντας από το σπίτι να παίρνεις τα κλειδιά του αυτοκινήτου, μην ανεβαίνουμε πάλι τόσο σκαλιά τζάμπα Mad "

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!!! σημερα ο καιρος μας τα χαλασε! ευτυχως σταματησ η βροψη γιατι εχω να παω γιατρο!!! να δοω τι κανει το ζουζουνι μεσα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 215994
απο το πρωι ειχα τουλαχιστον 6 συσπασεις!!! Rolling Eyes Rolling Eyes αχ δε θελω ακομα.. εχω κατρι δουλιτσες!!!χαχαχα
καλε να ρωτησω κατι. με αυτον τονκαιρο φορανε μποτες??? να βαλω κανα κολαν το απογευμα. μετα παμε παμε σε αθλητικο και φορμα..

οσο για την εξοδο και γω κατι σε μπλουζοφορεμα σκεφτομαι αν δε μου ερθει να τοπαιξω σπορ μαμα..

carrie μου το περιστρεφομενο δεν το εχω δοκιμασει ακομα. τωρα το πηρα. το ηθελα απο το πρωτο μου παιδακι αλλα μου φαινοταν ακριβο. και ειναι δηλ.. 70?η 80? καπου εκει δε κοστιζει? εγω το πηρα απο μια μανουλα που το πουλουσε σε τελεια κατασταση μονο με 20Ε!!!! Wink

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:
carrie μου το περιστρεφομενο δεν το εχω δοκιμασει ακομα. τωρα το πηρα. το ηθελα απο το πρωτο μου παιδακι αλλα μου φαινοταν ακριβο. και ειναι δηλ.. 70?η 80? καπου εκει δε κοστιζει? εγω το πηρα απο μια μανουλα που το πουλουσε σε τελεια κατασταση μονο με 20Ε!!!! Wink

Ναι 60Ε έχει..Αλλά το περίμενα πιο ωραίο ρε γμτ, και τους ήχους και την κατασκευή γενικώς..Και εγώ δεν θα το έπαιρνα μόνη μου γιατί είναι ακριβό!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρέχει πάλι απόψε....!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 868444 Το πρωί αυτο ήταν το πρώτο τραγούδι στο ράδιο!
Γυρίσαμε από το Non stress, όλα καλά, χαλαρή η κυρία και δεν σκοπεύει να βγει άμεσα!!Μου είπαν να περπατάω μια ώρα τη μέρα-χαλαρά βέβαια-, και εγώ η γαιδούρα ακόμα δεν αξιώθηκα να αρχίσω....Πρέπει όμως, αν δεν θέλω η μπέμπα να κατασκηνώσει μέσα στην κοιλια΄και να ξεχάσει να βγει!!
Κοριτσάρες μου η ταινία χθες ήταν πολύ καλή, ταξιδιάρα, αισιόδοξη, με μετέφερε σε όμορφους τόπους και εποχές....Να τη δείτε! (Midnight in Paris)
Τοτούλα τα φορεματα σούπερ, καλά το γαλάζιο βέβαια είναι σχεδόν "Βασιλικό"!!!Για κόκκινο χαλί, σούπερ!!
Πηνελοπάκη καλά κάνεις και τα λες, είμαστε εδώ για να τα μοιραζόμαστε, αλλιώς θα είχαμε σκάσει!!!
φιλιά σε όλες σας, καλό μεσημεράκι!!χουχουλιάστε τώρα που μπορούμε!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 40746 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 90233 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 125586 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 669659

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σουπερ μαμα΄, μιας που ρώτησες για μπότες, σήμερα είδα πολλά κορίτσια να φοράνε μπότες!Γενικά, είδα χειμωνιάτικη αμφίεση!!Βαλε ό,τι σου χωράει, ό,τι σου είναι άνετο και όπως νιώθεις καλά!
Εγώ χωράω πια μόνο σε φόρμες pig pig pig !!! Πήγα sprider και πήρα δύο ακόμη φορμίτσες βελουτέ για τις σέξι-εμφανίσεις μου (εδώ γελάμε!!!!), κορίτσια από το τμήμα παιδικών, το μέγεθος 16, τις έχει μόνο 9,90! (Αυτό είναι από τα λίγα καλά του να είσαι 1,56μ., ψωνίζεις άνετα από όλα τα παιδικά τμήματα!!χχιιιιχιχιι)
Οπότε αφού δεν δουλεύω πια δεν με νοιάζει να φοράω τις φορμίτσες μου, γιατί στη δουλειά υπήρχε dress-code (μη χέσω!!!!).Sprider φορ έβερ!!!χιχιι! king ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 17 875502

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε ardo μου κουμπαρα ειμαι. πως θα παω ντυμενη. ειπα να βαλω το κατι της μου αφου και νυφη παλι εγκυος ημουν και ειχα βαλει ενα απλο φορεματακι

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οποτε να βαλω μποτουλες???αχ τελεια! και μαρεσουν!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις