Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
412 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 412 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Πηνελοπάκι..κανείς δεν πήρε παράσημο γιατί δούλευε σαν τον μαύρο μέχρι πριν γεννήσει στον ιδιωτικό τομέα!!!!

Κικίτσο μου αυτό έχω σκοπό να κάνω γιατί έχω τρομοκρατηθεί λίγο είναι η αλήθεια..Μήπως είναι φυσιολογικό όμως?Θέλω να πω να ξεκινήσει σιγά σιγά κάτι τέτοιο?Ή μπα..? Shocked Shocked

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Αχ Πηνελοπάκι..κανείς δεν πήρε παράσημο γιατί δούλευε σαν τον μαύρο μέχρι πριν γεννήσει στον ιδιωτικό τομέα!!!!

Κικίτσο μου αυτό έχω σκοπό να κάνω γιατί έχω τρομοκρατηθεί λίγο είναι η αλήθεια..Μήπως είναι φυσιολογικό όμως?Θέλω να πω να ξεκινήσει σιγά σιγά κάτι τέτοιο?Ή μπα..? Shocked Shocked

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ....ΕΣΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ....ΕΣΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.

Αχ αυτός ο μπέμπης!!!Τι βιασύνη βρε παιδί μου!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 688264 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 688264 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 688264

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!χειμωνας!!

http://stefxon@gmail.com

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλιτσες κ κοιλιτσες τι κανετε????

10βαθμους εχει εξω στην θεσσαλονικη,,απο τα καλοκαιρινα αμεσως σε χειμωνιατικα θα περασουμε,,,αντε κ να περασουμε ο.κ. αμα σε κανει κ τιποτα!!!

σημερα εβαλα την φορμα του αντρα μου αφου ακομα δεν εχω τακτοποιησει τα χειμωνιατικα λεω το απογευμα!!!δεν ειναι δουλεια αυτη ομως πρεπει να παω να ψωνισο δεν μπορω να κυκλοφορω ετσι ουτε στο σπιτι ειπαμε εγκυος αλλα να ημαστε κ λιγο περιποιημενες να μας κολακευουν ΟΣΟ γινετε τα ρουχα μας....

οποτε τυχερες αυτες που δεν εβαλαν πολλα κιλα γιατι εγω με + 15 σιγα μην μου κανει τιποτα!!!!


tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειδα ομορφα κρεβατακια κ δωματιακια με γεια σας κοριτσια!!!


πολακι το δωματιο η ζωγραφια ειναι οτι πιο ομορφο εχω δει μεχρι σημερα!!!παραμυθενιο δωματιο....

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανούλα μη νομίζεις!Και εγώ με τα +4κιλά δεν χωράω πουθένα!!Και εδώ χαμός γίνεται από βροχή και αστραπές!!Καιρός για ζεστό καφεδάκι και αγκαλίτσες..κρίμα που λείπει ο αγαπημένος μου στην δουλειά!Τουλάχιστον αύριο έχει ρεπό και θα είμαστε μαζί!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 669659 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 669659 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 669659 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 669659

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai egv me ta + 18 κιλα- μαλλον ειμαι το πιο φαγανουδικο της παρεας- φοραω φορμα του αντρα μου και ειμαι η μιςς ηφιλιος αντικουκου !!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ τι θα παρουμε μαζι μας στο νοσοκομειο...δηλαδη ρουχα εξοδου???εγκυμοσυνης θα μας ειναι μεγαλα κ τα παλια μας θα μας ειναι μικρα!!!!!!

κ πως να διαλεξουμε ο.ε.ο.
εγω λεω να παρω ενα μπλουζοφορεμα κ κολαν....οτι κ να γινει σ''αυτα θα μπω,,γιατι αλλιως με βλεπω να βγαινω με πιτζαμες.........

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:κ τι θα παρουμε μαζι μας στο νοσοκομειο...δηλαδη ρουχα εξοδου???εγκυμοσυνης θα μας ειναι μεγαλα κ τα παλια μας θα μας ειναι μικρα!!!!!!

κ πως να διαλεξουμε ο.ε.ο.
εγω λεω να παρω ενα μπλουζοφορεμα κ κολαν....οτι κ να γινει σ''αυτα θα μπω,,γιατι αλλιως με βλεπω να βγαινω με πιτζαμες.........

Αυτό το σκεφτόμουνα και εγώ χθες..Αναρωτιόμουνα αν θα χωράω στο τζίν μου π.ε. (=προ εγκυμοσύνης) αλλά μάλλον όχι γιατί σιγά μην έχει κλείσει η λεκάνη μου σε 3 μέρες!Εγώ καμία φόρμα λέω..Ή κάτι να είμαι ασορτί με τον μπεμπάκο μου!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εγω φορμα παντως θα παρω καλα εγω δεν το συζητω οτι δεν θα χωραω στα ρουχα μου, αλλα εχω κατι φορμες που ηταν πλατιες σχετικα οποτε μια χαρα. και το μπλουζοφορεμα με κολαν τατιανουλα ειναι πολυ καλη ιδεα.στανταρ θα μπεις εκει μεσα.

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και η μενεγακη με φορμες εβγαινε βρε κοριτσια!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσιααααα!!!

Κρυοοοοο!!Χειμωνιασε!Επαθα σοκ σημερα που βγηκα απο το σπιτι,δεν εχω βγαλει ακομα τα χειμωνιατικα.Ευτυχως προλαβα την περασμνη εβδομαδα και πηρα 2 παντελονια,ενα γκρι και ενα μαυρο και ενα κολαν.Αυτο που με προβληματιζει λιγο ειναι τι θα βαζω απο πανω αλλα ευτυχως κατι μπλουζοφορεματα που ειχα μου κανουν ακομα.Πλεον φοραω και τις φορμες μου στη δουλεια(οσες μου κανουν)και δεν κωλωνω καθολου.Α,και αθλητικο παπουτσακι απο κατω!Πρεπει ομως να ξεθαψω ο,τι εχω σε κλειστο μποτακι χωρις τακουνι...νομιζω σχεδον τπτ γιατι παντα (τρομαρα μου!)φοραγα τακουνες ακομα και στα μποτακια...τωρα??? Embarassed Embarassed Embarassed δεν προκειται να δωσω ουτε ευρω παραπανω ομως,ελεος!

Polaki,πολυ κριμα γι'αυτο που παθατε,εχεις δικιο,απεραντη γκαντεμια αλλα σημασια εχει να ειστε εσεις καλα και ο μπεμπουλης!Το λικνο του παππου σου ειναι ΤΕΛΕΙΟ,για μην μιλησω για το δωματιο!Ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ!Θα το ευχαριστηθει ο μπεμπης,θα γυρναει τα ματακια του και θα βλεπει χρωματα.Ο ανιψιος μου παντως που τωρα ειναι 10 μηνων "μιλαει" ηδη με τα αυτοκολλητα στο δωματιο του,ειναι φοβερο ερεθισμα για τα μωρακια ολα αυτα!

Carrie,εγω λεω να κανεις ενα τηλ. στο γιατρο σου να τον ρωτησεις μηπως πρεπει να κανεις κατι αλλο.Εγω θα τον επαιρνα!

Μια και ρωτατε ρουχα εξοδου,θα παρω κατι βελουτε φορμες που εχω που μου ειναι ΟΚ και τωρα και μου ηταν ΟΚ και πριν.Ευτυχως εκτος απο κοιλια δεν εχω παχυνει στα ποδια και στα μπουτια οποτε μου μπαινουν προς το παρον.

Κικιτσο,προσοχη με τον μικρο,μην αρρωστησεις και εσυ!
Τοτουλα,βαλε κανενα μπουφανακι και ας μην κλεινει,με ενα φουλαρακι προφυλαξε το λαιμο σου!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
προβληματα ε????χαχχαχαχ
παπουτσια???χορατε στα δικα σας???η εχουν πριστει τα ποδαρακια???

εγω μπαινω αλλα με το ζορι δεν ξερω αν θα μπορω να περπατησω ,,αλλα κ να παρω 1 νουμερο μεγαλυτερο μετα τι να τα κανω???
η νυφη μου λεει σε 3μερες που θα ειμαι μεσα θα ξεπριστουν τα ποδια μου οποτε θα μπορεσω να μπω στα δικα μου!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamita έγραψε:και η μενεγακη με φορμες εβγαινε βρε κοριτσια!!



σωστο κ αυτο!!!!λες κ η καημενη δεν ειχε λεφτα να παρει κατι ...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamita έγραψε:και η μενεγακη με φορμες εβγαινε βρε κοριτσια!!

Γι'αυτο και εγω,που ειμαι και συνονοματη της,με την φορμιτσα μου τη μωβ θα βγω που μου πηρε ο αντρουλης περυσι http://www.venusvictoria.gr/leisure.php

Και το αθλητικο απο κατω,μην ξεχνιομαστε! Laughing Laughing Laughing

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια χαρα κ καλα θα κανεις χαμομηλακι....

τι βαρεμαρα ειναι αυτη κοριτσια????δεν θελω να κανω τιποτα σημερα ,,ευτυχως μαγειρεψα τελειωσα σουπιτσα εκανα σημερα!!!

κατεβασαμε χτες τα χειμωνιατικα κ τα κοιταω κ με κοιτανε ,,ποιος θα τα τακτοποιησει???εχω μια βαρεμαρα σε λιγο θα φαω κ θα παω για νανι μου φενεται....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://forum.eimaimama.gr/t8222-topic


για δειτε εδω μια κοπελα που γεννησε προχθες!!!

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κοριτσάκια! χειμώνιασε ε; και με την απεργία στα ΜΜΜ βρήκα ευκαιρία να κάνω κοπάνα από τη δουλειά και να κάτσω σπιτάκι να κάνω καμία δουλίτσα Wink

αφήστε το θέμα με τα ρούχα είναι μεγάλο. ευτυχώς προχθές είχαμε βγει για καφέ με τη ξαδερφούλα μου και μου πήρε από τα H&M 1 τζιν και 1 μαύρο παντελόνι εγκυμοσύνης. δεν μπορώ να σε βλέπω συνέχεια με το ίδιο παντελόνι μου είπε, και είναι και λεπτό και θα κρυώσεις! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 534787
με συγκίνησε το παλιοκόριτσο.

όσο για τα παπούτσια... άλλο μεγάλο δράμα. δεν είχα κανένα χειμωνιάτικο με λιγότερο από 7 πόντους τακούνι, εκτός από τα αθλητικά μου, που δεν μπορώ όμως να σκύψω να δέσω τα κορδόνια! οπότε, αναγκάστηκα και ψώνισα 1 ζευγάρι μπαλαρίνες και ένα φλατ μποτάκι από στοκατζίδικο και 1 νούμερο μεγαλύτερα για να μπαινοβγαίνουν άνετα. πολύ τζάμπα έξοδο βρε παιδιά, αλλά και τι να γίνει; γυμνές και ξυπόλιτες θα κυκλοφορούμε;

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελπίδα ένα θα σου πω!Έχει 2-3 βδομάδες που πήρα τζιν από τα Η&Μ και το έχω καταευχαριστηθεί!!!Ευτυχώς εγώ πάντα φορούσα φλατ χειμωνιάτικα οπότε δεν θα ψωνίζω τίποτα!Ακόμη μου κάνουν..και δεν πρόκειται να πάω να πάρω άλλο παντελόνι εγκυμοσύνης για ένα μήνα (και αν!) τώρα!Σιγά,άλλσωστε όλη μέρα σπίτι με τις πιτζάμες κυκλοφορώ!! Razz Razz

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η μητέρα σου σε κράτησε στην κοιλιά της για 9 μήνες...είδε το σώμα της να αλλάζει....το στομάχι της να γίνεται τεράστιο...δυσκολευόταν να ανέβει σκάλες...να αναπνέυσει σωστά...πόνεσε για να σε φέρει στον κόσμο...ξενύχτησε στο πλάι σου πολλες βραδιές...εγινε η νοσοκόμα σου...η ... ... μαγείρισσα σου....η δασκάλα σου...μα πάνω απ'όλα εγινε η φίλη ... σου...ειναι ίσως ο μόνος άνθρωπος που "πάλεψε" και " παλεύει" τόσο πολύ για σένα.Πολλοί απο εμάς θεωρούμε την μαμά μας δεδομένη την στιγμή που άλλοι δεν έχουν μία δική τους μαμά...Κοινοποιήστε αυτό το μύνημα αν πραγματικά αγαπάτε την μαμά σας...Αξίζει να το μοιραστούμε όλοι μήπως και κάνουμε τον κόσμο μας λίγο καλύτερο.. Smile ΜΑΝΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:Η μητέρα σου σε κράτησε στην κοιλιά της για 9 μήνες...είδε το σώμα της να αλλάζει....το στομάχι της να γίνεται τεράστιο...δυσκολευόταν να ανέβει σκάλες...να αναπνέυσει σωστά...πόνεσε για να σε φέρει στον κόσμο...ξενύχτησε στο πλάι σου πολλες βραδιές...εγινε η νοσοκόμα σου...η ... ... μαγείρισσα σου....η δασκάλα σου...μα πάνω απ'όλα εγινε η φίλη ... σου...ειναι ίσως ο μόνος άνθρωπος που "πάλεψε" και " παλεύει" τόσο πολύ για σένα.Πολλοί απο εμάς θεωρούμε την μαμά μας δεδομένη την στιγμή που άλλοι δεν έχουν μία δική τους μαμά...Κοινοποιήστε αυτό το μύνημα αν πραγματικά αγαπάτε την μαμά σας...Αξίζει να το μοιραστούμε όλοι μήπως και κάνουμε τον κόσμο μας λίγο καλύτερο.. Smile ΜΑΝΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 417472

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 16 534787

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι μωρε και εγω ολο την μαλωνω, ειμαι χαζουλα τελικα..

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις και καναμε μια ωρα να παμε και μια να γυρισουμε. πλημμυριμενοι δρομοι παντου, κινηση και πηγαιναμε και σιγα γιατι το τουτου της μαμας μου ειναι λιγο σαραβαλακι. και ειλικρινα ειχε μια εντονη ψυχρουλα. αυτυχως ρουχα ειχα απο την πρωτη εγκυμοσυνη καθως σχεδον ιδια εποχη. οσο για παπουτσια δεν εχω κανενα προβλημα, παντα φοραγα φλατ λογω υψους και σπορτεξ και δεν εχουν πρηστει κοθολου. στην πρωτη γεννα βγηκα με φορμα φετος λεω με κολαν και φορεματακι.
πηγα και μου πηραν τα μετρα για το φοερμα για τον γαμο, αντε 19 μερες εμειναν.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
σας αρεσει?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε:μολις και καναμε μια ωρα να παμε και μια να γυρισουμε. πλημμυριμενοι δρομοι παντου, κινηση και πηγαιναμε και σιγα γιατι το τουτου της μαμας μου ειναι λιγο σαραβαλακι. και ειλικρινα ειχε μια εντονη ψυχρουλα. αυτυχως ρουχα ειχα απο την πρωτη εγκυμοσυνη καθως σχεδον ιδια εποχη. οσο για παπουτσια δεν εχω κανενα προβλημα, παντα φοραγα φλατ λογω υψους και σπορτεξ και δεν εχουν πρηστει κοθολου. στην πρωτη γεννα βγηκα με φορμα φετος λεω με κολαν και φορεματακι.
πηγα και μου πηραν τα μετρα για το φοερμα για τον γαμο, αντε 19 μερες εμειναν.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
σας αρεσει?

Τέλειο είναι!!!Και αυτό το χρώμα είναι από τα αγαπημένα μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις