Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
321 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 321 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PoLaKi έγραψε:[URL=http[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

://imageshack.us/photo/m

ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΜΑΣ... Very Happy Very Happy Very Happy

Πανέμορφο!!!Χρυσοχέρης ο παππούλης σου!Και μου αρέσει πολύ ι ιδέα σου α το μετατρέψεις σε καναπέ στο μέλλον...

Οι παππούληδες πόσο πολύ μας αγαπούν, ο δικός μου έγραψε τραγούδι στην μικρή!Πολύ συγκινητικό!!!

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ....
ΕΛΑ ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ...ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΜΕΝΗ...ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΙΣΗΧΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΑ! ΠΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ;;;;ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΛΙΚΝΟ!!ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥΠΕΡ!!
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ ΣΟΥΠΕΡ!
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ!!
ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!1η ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ!
ΑΛΕΞΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PoLaKi έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Καλα ε,εμεινε κ τιποτα να μην καει....???? Οντως γκαντεμια βρε παιδι μου....το λικνο παντως ειναι πολυ ωραια κ η κοιλια σουπερ!!!!!

ΕΛΑ ΝΤΕ ΑΛΕΧΙΑ ΜΟΥ.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΕΠΑΘΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΟΚ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ...ΔΕΝ ΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΨΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ?ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΜΕ...
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΛΙΚΝΟ...ΚΑΤΕΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΙ....



Με το καλο να μπει το μπεμπε στο χειροποιητο λικνο του παππουλη!!!!

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΑΠΕΣ...

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PoLaKi έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΑΠΕΣ...

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 587529 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 587529 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 587529 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 875502

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΓΡΑΦΙΑ...ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ...ΟΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ ωραια και η ζωγραφια και το λικνο

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PoLaKi έγραψε:ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΓΡΑΦΙΑ...ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ...ΟΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΑΜΑΝ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ;;ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΕΣ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΔΩΜΑΤΙΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:
PoLaKi έγραψε:ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΓΡΑΦΙΑ...ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ...ΟΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΑΜΑΝ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ;;ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΕΣ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΔΩΜΑΤΙΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!

Πολάκι...ΜΠΡΑΒΟ!!!Τι συμπαθητικά - όμορφα ψαράκια είναι αυτά!!!Πολύ ωραία!!!Δεν έχω λόγια...

Κική μου όντως έχεις δίκιο, το ένα δωμάτιο καλύτερο απο το άλλο!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξία μου εγώ σκέφτομαι μήπως το χουχούλιασμα δεν κάνει καλό λόγω συσπάσεων.. Embarassed Embarassed Και τι να ρωτήσω τον γιατρό τώρα?Θα με διαολοστείλει!! Razz Razz

Αθηνά εγώ δεν έχω στρώσει τίποτα πάνω στην κούνια. Βασικά εμείς δεν έχουμε και στρώμα ακόμη οπότε..Αλλά ούτε και στην καλαθούνα έστρωσα ακόμη σεντονάκια..Επίσης έχουμε το ίδιο περιστρεφόμενο ε?Εσένα πως σου φάνηκε?Εγώ το περίμενα πολύ καλύτερο πάντως..για τα λεφτά του τουλάχιστον!

Πολάκι πανέμορφος ο λίκνος σας!!!Καλά για την ζωγραφιά δεν έχω λόγια!!Ήθελα και εγώ διακόσμηση Νεμο αλλά ο άνδρας μου το έβρισκε..γκέι!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 679259

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσόπουλα! Πέρασα το Σαβ/κο με φίλους, καλό φαγάκι, παρεούλα και επισκέψεις, οπότε σας έχασα λίγο!!
Βλεπω όμορφα δωματιάκια με υπέροχες τοιχογραφίες και όμορφα λίκνα!!Με το καλό!
Σας μιλάω και βλέπω την ταινία "Midnight in Paris" (η τελευταία του Γ.Άλεν) και έχω τασεις φυγής!!Λίγο η βροχούλα, λίγο το πάντα όμορφο Παρίσι, φέρτε μου ένα εισιτήριο ΤΩΡΑ!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 920316

Καλό βραδάκι κοιλίτσες!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:γεια σας κοριτσόπουλα! Πέρασα το Σαβ/κο με φίλους, καλό φαγάκι, παρεούλα και επισκέψεις, οπότε σας έχασα λίγο!!
Βλεπω όμορφα δωματιάκια με υπέροχες τοιχογραφίες και όμορφα λίκνα!!Με το καλό!
Σας μιλάω και βλέπω την ταινία "Midnight in Paris" (η τελευταία του Γ.Άλεν) και έχω τασεις φυγής!!Λίγο η βροχούλα, λίγο το πάντα όμορφο Παρίσι, φέρτε μου ένα εισιτήριο ΤΩΡΑ!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 920316

Καλό βραδάκι κοιλίτσες!!!!

Αρετουλα μου...ετοιμάζομαι να την δω, την κατέβασα χθες!Ελπίζω να μου αρέσει!!!

Καληνύχτα κορίτσια,όνειρα γλυκά! Smile Smile Smile

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ 39 ΟΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ ΤΑΙΝΙΕΣ; ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΗ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ.....

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοιλιτσες. Κικιτσο περαστηκα για τον μικρο, προσεχε μην κολλησεις και εσυ. Εχω ενα φοβο και εγω για τον μικρο... Τι τρομερη αλλαγη σκηνικου ρε κοριτσια. Θα βγω με την μαμα μου για δουλεις και εδψ και μια ωρα σκεφτομαι τι να βαλω. Γαλοτσες? Μπουφαν? Με εχει πιασει απελπησια γιατι απο ρουχα κατι γινεται αλλα απο πανω τι βαζουμε. Να παρω ενα μπουφαν και να το βαλω ισα ισα 1-2 μηνες? Εσεις τι θα κανετε?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!Smile Αρετούλα είναι καλή?Θέλουμε και εμείς να την δούμε ,μ'αρεσουν πάντα οι ταινίες του Woody Allen!Είδαμε χθες το Barney's Version το οποίο έχει προταθεί για 13 όσκαρ φέτος το '11 Rolling Eyes Rolling Eyes Μου άρεσε!

Κίκίτσο πως τα καταφέρατε και αρρωστήσατε μωρέ?Τώρα θα μου πεις με τα παιδία δεν θέλει και πολύ κόπο ε?Περαστικά σας καλή μου!Πρόσεξε μόνο μην κολλήσεις και εσύ!!

Τι καιρός και αυτός!Ξύπνησα από τις αστραπές και τα μπουμπουνητά!!!Ευτυχώς δεν δουλεύω Παναγία μου,δεν έχω ιδέα πως θα πήγαινα στην δουλειά τέτοια μέρα με την δουλειά τούρλα και χωρίς ΜΜΜ!!!Αφήστε..ξύπνησα στις 05.20' σήμερα από σύσπαση που όμως προηγήθηκε πόνος..ξέρετε..περιόδου πόνος!! Shocked Shocked Shocked Για κανένα 10' είχα μείνει ακίνητη και δεν μπορούσα να κουνηθώ και με είχε πιάσει κρύος ιδρώτας pale pale Μετά πέρασε και από τότε δεν ένιωσα ξανά κάτι..αλλά έχω παρατηρήσει ότι και χθες έκανα σύσπαση με πόνο μαζί..Να μία αλλαγή που πρέπει να αναφέρω στον γιατρό μου ..ε? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 585182

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια!!
αμαν τι πολυλογουδικα..σιγα μη γεννησει καμια στο no7 στο 9 μας βλεπω!!
τοτουλα παρε και βαλε ενα μπουφαν του αντρα σου η της μαμας σου..εγω με του αντρα μου εχω βολευτει.

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamita έγραψε:καλημερα κοριτσακια!!
αμαν τι πολυλογουδικα..σιγα μη γεννησει καμια στο no7 στο 9 μας βλεπω!!
τοτουλα παρε και βαλε ενα μπουφαν του αντρα σου η της μαμας σου..εγω με του αντρα μου εχω βολευτει.

η μαμα μου ειναι μινιον και ο αντρας μου εχει τουλαχισοτν διπλασια πλατη απο εμενα. αστα, μπορει να βρω κανενα φτηνο και να βολευτω. μετα ολα τα ρουχα εγκυμοσυνης θα πανε στην μοδιστρα

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα μην νομιζεις και εγω γελοια ειμαι οταν τα φοραω του αντρα μου γιατι γενικα και τωρα σαν εγκυος ειμαι μικροκαμωμενη, αλλα σιγα μην αγορασω αλλο..δεν παιζει..

ηρθαν και τα κοινοχρηστα 108 ευρω!!!τ ε λ ε ι α..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΤΟΤΥΛΑ ΤΟΣΟ ΠΙΑ ΚΡΥΟ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ; ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΚΛΕΙΝΕΙ....
ΝΑΤΑΣΣΑ ΑΡΑΧΤΗ ΚΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΚΟΥΝΙΕΣΕ Ε ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΠΤ.
ΜΑΜΙΤΑ ΜΟΥ 108Ε ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΣΑ;;;;

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελα ντε, τωρα βαζω τη στολη ( ετσι λεω πια τα ρουχα που φοαραω, αφου ειναι τα ιδια και τα ιδια) και παω στην εταιρια να δω..παμε καλα?? κ χωρις πετρελαιο..

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Καλημέρα!Smile Αρετούλα είναι καλή?Θέλουμε και εμείς να την δούμε ,μ'αρεσουν πάντα οι ταινίες του Woody Allen!Είδαμε χθες το Barney's Version το οποίο έχει προταθεί για 13 όσκαρ φέτος το '11 Rolling Eyes Rolling Eyes Μου άρεσε!

Κίκίτσο πως τα καταφέρατε και αρρωστήσατε μωρέ?Τώρα θα μου πεις με τα παιδία δεν θέλει και πολύ κόπο ε?Περαστικά σας καλή μου!Πρόσεξε μόνο μην κολλήσεις και εσύ!!

Τι καιρός και αυτός!Ξύπνησα από τις αστραπές και τα μπουμπουνητά!!!Ευτυχώς δεν δουλεύω Παναγία μου,δεν έχω ιδέα πως θα πήγαινα στην δουλειά τέτοια μέρα με την δουλειά τούρλα και χωρίς ΜΜΜ!!!Αφήστε..ξύπνησα στις 05.20' σήμερα από σύσπαση που όμως προηγήθηκε πόνος..ξέρετε..περιόδου πόνος!! Shocked Shocked Shocked Για κανένα 10' είχα μείνει ακίνητη και δεν μπορούσα να κουνηθώ και με είχε πιάσει κρύος ιδρώτας pale pale Μετά πέρασε και από τότε δεν ένιωσα ξανά κάτι..αλλά έχω παρατηρήσει ότι και χθες έκανα σύσπαση με πόνο μαζί..Να μία αλλαγή που πρέπει να αναφέρω στον γιατρό μου ..ε? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 585182

τωρα το διαβασα, εννοειται να τηλ στο γιατρο παντως..

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΤΙ ΚΑΙΡΟΣ ΕΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....., ΤΟ ΤΙ ΒΡΟΧΗ ΡΙΧΝΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΑΣΗ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΕΡΑ....ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΥΤΕΡΙΑΤΙΚΟ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΦΕΡΑΝΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΡΙΑ -ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ- ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΣΥΝΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΑΡΩΝ ΑΡΩΝ -ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΡΩΜΟΚΑΙΡΟ- ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΑΜΜΕΣΩΣ Shocked , ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΟΡΜΩΝΩΝ...ΠΟΙΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ!!!!!! ΤΑΠΑΙΡΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ....ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΤΙ ΕΓΩ 3 ΔΟΥΛΕΥΩ...3 ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΟΠΟΙΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ..... Mad Mad Mad
ΜΑ ΚΑΛΑ, ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ, ΕΓΩ ΠΩΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ????
ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΚΙ ΑΥΤΗ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ...ΤΩΡΑ ΑΛΗΘΕΙΑ -ΨΕΜΑΤΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ confused , ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΕΛΑ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩΝ ΝΑ ΠΑΩ.....
ΣΗΜΕΙΩΤΕΩΝ.....ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ ΝΑ ΠΑΩ .... ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΞΑΨΑΛΜΟ..... ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΙΨΕΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ....ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΨΩΝΙΑ???? ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ Mad Mad Mad Mad , ΑΑΑΑ.... ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΣΠΙΤΙ.....
ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΥΠΙΚΟΤΑΤΗ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΓΥΜΟΝΟΥΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΑΔΕΙΕΣ ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΤΗΣ!!!!!
ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΚΙ ΕΣΑΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 667478 ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ!!! ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΣ Ε;;; ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΣΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΚΑΤΙ.....
ΕΔΩ ΒΡΟΧΗ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ... Ο ΛΙΑΓΚΑΣ ΕΙΠΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ...
ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ.....

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
penelope26 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΤΙ ΚΑΙΡΟΣ ΕΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....., ΤΟ ΤΙ ΒΡΟΧΗ ΡΙΧΝΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΑΣΗ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΕΡΑ....ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΥΤΕΡΙΑΤΙΚΟ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΦΕΡΑΝΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΡΙΑ -ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ- ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΣΥΝΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΑΡΩΝ ΑΡΩΝ -ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΡΩΜΟΚΑΙΡΟ- ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΑΜΜΕΣΩΣ Shocked , ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΟΡΜΩΝΩΝ...ΠΟΙΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ!!!!!! ΤΑΠΑΙΡΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ....ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΤΙ ΕΓΩ 3 ΔΟΥΛΕΥΩ...3 ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΟΠΟΙΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ..... Mad Mad Mad
ΜΑ ΚΑΛΑ, ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ, ΕΓΩ ΠΩΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ????
ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΚΙ ΑΥΤΗ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ...ΤΩΡΑ ΑΛΗΘΕΙΑ -ΨΕΜΑΤΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ confused , ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΕΛΑ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩΝ ΝΑ ΠΑΩ.....
ΣΗΜΕΙΩΤΕΩΝ.....ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ ΝΑ ΠΑΩ .... ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΞΑΨΑΛΜΟ..... ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΙΨΕΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ....ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΨΩΝΙΑ???? ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ Mad Mad Mad Mad , ΑΑΑΑ.... ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΣΠΙΤΙ.....
ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΥΠΙΚΟΤΑΤΗ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΓΥΜΟΝΟΥΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΑΔΕΙΕΣ ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΤΗΣ!!!!!
ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΚΙ ΕΣΑΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 15 667478 ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!

χεστηκανε βρε τα ζωα, την δουλεια τους να κανουν μονο και τι τους διαφερει, μονο εμεις αγχωνομαστε για τις δουλειες μας νομιζω..κ εγω βαρουσα κατι κοκκινα με τη δουλεια και αυτη στα π#π%ρια τους που ημουν με την κοιλια τουρλα και ανεβοκατεβαινα και σκαλες..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις