Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
204 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 204 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:εμας 32εβδ ηταν 2κιλα ο μπεμπης κ ο γιατρος μου ειπε οτι το βαρος του ειναι πολυ καλο scratch scratch scratch


καλα η καινουρια φωτο στο λιβαδακι πολυ σουπερ!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παλι δεν εχει τιποτα η tv?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:
Το πήρα και εγώ αυτό το μπλουζάκι σε γκρί όμως χρώμα!Αλήθεια?Δηλαδή να μην βάλω την ροζ μπιτζάμα μου στην αρχή?Αν και πήρα και ένα σατέν τιραντάκι νυχτικό σε λιλά σκούρο χρώμα αλλά δεν ξέρω αν θα το φορέσω.. Rolling Eyes Rolling Eyes

το εχει και σε γκρι? το απαλο γκρι? αν ναι μαρεσει! δεν το βρηκα στο σαιτ..εχει μονο ενα αλλο με κουμπια αλλα λιγο ακριβοτερο. τεσπα. ΝΑΙ θελει προσοχη στα χρωματα που θα φορεσετε την πρωτη μερα. το ροζ δεν ειναι κακο.. ποσο ροζ εννοεις? το κουφετι? εμενα πχ αυτο που θα βαλω θαναι ροζ αλλα εντονο οπως φαινεται στη φωτο.
στην κορη μου ειχα παρει η χαζη σατεν πιτζαμες. σε χρωμα εκρου κιτρινιαρικο! βγηκαααα... Shocked ειχα κανει και ολικη ναρκωση και σε συνδιασμο με το χρωμα βγηκα κατακιτρινη! στον γιο μου ηταν χειμωνας(Ιανουαριος) αγορασα λοιπον βελουτε πιτζαμες σαν φορμες κατακοκκινες!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:
Carrie έγραψε:
Το πήρα και εγώ αυτό το μπλουζάκι σε γκρί όμως χρώμα!Αλήθεια?Δηλαδή να μην βάλω την ροζ μπιτζάμα μου στην αρχή?Αν και πήρα και ένα σατέν τιραντάκι νυχτικό σε λιλά σκούρο χρώμα αλλά δεν ξέρω αν θα το φορέσω.. Rolling Eyes Rolling Eyes

το εχει και σε γκρι? το απαλο γκρι? αν ναι μαρεσει! δεν το βρηκα στο σαιτ..εχει μονο ενα αλλο με κουμπια αλλα λιγο ακριβοτερο. τεσπα. ΝΑΙ θελει προσοχη στα χρωματα που θα φορεσετε την πρωτη μερα. το ροζ δεν ειναι κακο.. ποσο ροζ εννοεις? το κουφετι? εμενα πχ αυτο που θα βαλω θαναι ροζ αλλα εντονο οπως φαινεται στη φωτο.
στην κορη μου ειχα παρει η χαζη σατεν πιτζαμες. σε χρωμα εκρου κιτρινιαρικο! βγηκαααα... Shocked ειχα κανει και ολικη ναρκωση και σε συνδιασμο με το χρωμα βγηκα κατακιτρινη! στον γιο μου ηταν χειμωνας(Ιανουαριος) αγορασα λοιπον βελουτε πιτζαμες σαν φορμες κατακοκκινες!

Στο λινκ που μου έστειλες φαίνεται ότι βγαίνει και σε γκρι,έχει χρώματα να επιλέξειςSmile Δεν το πρόσεξες ε?Χμ..το ροζ είναι κουφετί αλλά όχι πολύ έντονο..Είναι αυτό ακριβώς http://www.oysho.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/oyshogr/en/oysho/30016/116629/Long%2Bsleeve%2Bbutton%2Bup%2Btop

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω μετα παλ χρωματα δεν εχω προβλημα γιατι ειμαι μελαγχρινη επαθα σοκ οταν ειδα την πρωτη φωτο με το μωρο αγκαλια. ενα χαλι, ειχα πρηστει απο την ναρκωση και ημουν σαν να εχω παθει αλλεργικο σοκ. δεν ξερω αν καταλαβαινετε την διαφορα αλλα εγω δεν ημουν ετσι οταν μπηκα να γεννησω
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσια! δειτε λιγο! για τα ιδια μπλουζακια δε προκειτε η εγω δεν βλεπω καλα? γιατι το γκρι ειναι πιο ακριβο???? Rolling Eyes

το ασπρο: http://www.oysho.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/oyshogr/en/oysho/29562/116292/Mother-of-pearl%2Bbutton%2Btop

το γκρι: http://www.oysho.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/oyshogr/en/oysho/29562/236572/Button%2Btop

τσιμισκη δεν ειναι αυτο το μαγαζι? θα παω αποκει ετσι και αλλιως αλλα μουκανε εντυπωση..

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:βρε κοριτσια! δειτε λιγο! για τα ιδια μπλουζακια δε προκειτε η εγω δεν βλεπω καλα? γιατι το γκρι ειναι πιο ακριβο???? Rolling Eyes

το ασπρο: http://www.oysho.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/oyshogr/en/oysho/29562/116292/Mother-of-pearl%2Bbutton%2Btop

το γκρι: http://www.oysho.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/oyshogr/en/oysho/29562/236572/Button%2Btop

τσιμισκη δεν ειναι αυτο το μαγαζι? θα παω αποκει ετσι και αλλιως αλλα μουκανε εντυπωση..

Α ναι συγνώμη!!Εγώ το 2ο γκρι έχω που είναι 12.99:)

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε:εγω μετα παλ χρωματα δεν εχω προβλημα γιατι ειμαι μελαγχρινη επαθα σοκ οταν ειδα την πρωτη φωτο με το μωρο αγκαλια. ενα χαλι, ειχα πρηστει απο την ναρκωση και ημουν σαν να εχω παθει αλλεργικο σοκ.

εισαι τυχερη μελαχρινη οντως.. να ενας λογος να σκουρινεις τα μαλλια σου. εγω η χαζη εκανα ενα τονο παραπανω. βασικα ταχω ξανθο αλλα μελι οχι ανοιχτο.. παρολα αυτα δεν το ρισκαρω..μου αρεσε η ιδεα να βαλουμε φωτο. θα βρω να βαλω και γω τη δικια μου με την κορη! η ταλαιπωρια σε ολο της το μεγαλειο ειμαι!!! Laughing

και κατι αλλο που προσεξα σε ολες. οσο παμε βαζουμε κανονικες φωτο να φαινομαστε! ενω στην αρχη πιο κομενες.. Very Happy

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:βρε κοριτσια! δειτε λιγο! για τα ιδια μπλουζακια δε προκειτε η εγω δεν βλεπω καλα? γιατι το γκρι ειναι πιο ακριβο???? Rolling Eyes

το ασπρο: http://www.oysho.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/oyshogr/en/oysho/29562/116292/Mother-of-pearl%2Bbutton%2Btop

το γκρι: http://www.oysho.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/oyshogr/en/oysho/29562/236572/Button%2Btop

τσιμισκη δεν ειναι αυτο το μαγαζι? θα παω αποκει ετσι και αλλιως αλλα μουκανε εντυπωση..

αν πατησεις composition θα δεις οτι το ενα ειναι 100% βαμβακι ενω το αλλο μονο 50%

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εισαι τυχερη μελαχρινη οντως.. να ενας λογος να σκουρινεις τα μαλλια σου. εγω η χαζη εκανα ενα τονο παραπανω. βασικα ταχω ξανθο αλλα μελι οχι ανοιχτο.. παρολα αυτα δεν το ρισκαρω..μου αρεσε η ιδεα να βαλουμε φωτο. θα βρω να βαλω και γω τη δικια μου με την κορη! η ταλαιπωρια σε ολο της το μεγαλειο ειμαι!!! Laughing

και κατι αλλο που προσεξα σε ολες. οσο παμε βαζουμε κανονικες φωτο να φαινομαστε! ενω στην αρχη πιο κομενες.. Very Happy [/quote]

παλια ημουν και εγω ξανθια και η αληθεια οτι μου πανε πολυ αλλα αν δεν ειμαι βαμμενη ειναι τελειως αχρωμη.
σαν βαζω την επομενη να δειτε διαφορα αλλα και την πρωτη πρωτη φωτο του
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Shocked Shocked Shocked Πώπω όντως ήσουνα πολύ πρησμένη χωρίς παρεξήγηση...!!!Έτσι θα είμαι και εγώ??? Shocked Shocked Shocked Καλά ο μπεμπάκος είναι ζουζούνι σκέτο!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Εν τω μεταξύ έχω τρομερή υπερένταση εδώ και κάτι ώρες και τώρα πρέπει να σηκωθώ να πάω πάλι στην κλινική για ένεση..γμτ!!!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε: Shocked Shocked Shocked Πώπω όντως ήσουνα πολύ πρησμένη χωρίς παρεξήγηση...!!!Έτσι θα είμαι και εγώ??? Shocked Shocked Shocked Καλά ο μπεμπάκος είναι ζουζούνι σκέτο!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Εν τω μεταξύ έχω τρομερή υπερένταση εδώ και κάτι ώρες και τώρα πρέπει να σηκωθώ να πάω πάλι στην κλινική για ένεση..γμτ!!!

εχω ειχα κανει ολικη και μαλλον αυτη την επιδραση ειχα.
δεν μπορεις τις ενεσεις να τις κανεις σπιτι πρεπει να πηγαινεις ως εκει?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τοτουλα οκ το ειδα!μολις εβαψα μαλλι οποτε δικαιολογουμαι! Razz

δε βρηκα ακομα τη φωτο που λεω αλλα βρηκα αυτην! ειναι απο τις αγαπημενες μου. ειναι η πρωτη πρωτη συναντηση της μικρης με τον αδερφο της!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την supermama στις Σαβ Οκτ 08, 2011 11:22 am, 1 φορά

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε:
δεν μπορεις τις ενεσεις να τις κανεις σπιτι πρεπει να πηγαινεις ως εκει?

Τσ..γιατί μου τις κάνουν στον ποπό οπότε..ποιος να μου της κάνει?Ο άνδρας μου που δεν ξέρει?Άσε που αν με πονέσει είναι πιθανό να τον σφαλιαρίσω!! Razz Razz

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:τοτουλα οκ το ειδα!μολκις εβαψα μαλλι οποτε δικαιολογουμαι! Razz

δε βρηκα ακομα τη φωτο που λαω αλλα βρηκα αυτην! ειναι απο τις αγαπημενες μου. ειναι η πρωτη πρωτη συναντηση της μικρης με τον αδερφο της!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ειναι τελεια, συγκινηθηκα Sad εχω μια περιεργεια να δω πως θα αντιδρασει και ο δικος μου. με την κοιλια μου εχει πολυ καλη σχεση την αγκαλιαζει την φιλαει του μιλαει. του εχει παραγγειλει και δωρο αλλα η συμβιωση μεταξυ τους με τρομαζει λιγακι

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ερώητηση: Εσάς βραχνίαζει ο λαιμός σας??Πως γίνεται και κάθε απόγευμα ο λαιμός μου είναι βραχνός λες και έχω λαρυγγίτιδα??Είναι της εγκυμοσύνης ή τίποτα άλλο?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Εντύπωση μου κάνει!Και να πεις ότι μιλάω όλη μέρα..Μόνη μου είναι σε 4 τοίχους..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι εχω λιγες μερες τα πρωινα που σηκωνομαι και παω να πλυθω βουιζουν τα αφτια μου. καθε πρωι..

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω περασα σχεδον ολη την εγκυμοσυνη κρυωμενη, με δεκατα και με το εντερο μου. παλι καλα που επιτρεποντε τα depon και τα buscopan



Έχει επεξεργασθεί από τον/την totula στις Σαβ Οκτ 08, 2011 11:45 am, 1 φορά

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε:
ειναι τελεια, συγκινηθηκα Sad εχω μια περιεργεια να δω πως θα αντιδρασει και ο δικος μου. με την κοιλια μου εχει πολυ καλη σχεση την αγκαλιαζει την φιλαει του μιλαει. του εχει παραγγειλει και δωρο αλλα η συμβιωση μεταξυ τους με τρομαζει λιγακι

να μη σε τρομαζει. ποσο ειναι τωρα? εμενα η μικρη ηταν 22 μηνων. φροντισα να παρω μια κουκλιτσα ως δωρο απτο μωρο σε αυτην.. καντο και συ! αν εχει καλη σχεση με την κοιλια θα εχει και μετα. εγω απο τηνα ρχη της εγκυμοσυνης την εζησαν. καιτα καλα και τα κακα. το κολπο ειναι να μην τα εχεις στην απεξω. και καθε φορα στη γιατρο παιρνω μια τον εναν μια τον αλλον. βλεπουν τους εξηγω ενθουσιαζομαστε ανησυχουμε κοκ. ολα οικογενειακα..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ε! περιτο να πω τι εχει να γινει με φωτογραφιες και καμερες την πρωτη μερα..αχαχαχα

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μη σε τρομαζει. ποσο ειναι τωρα? εμενα η μικρη ηταν 22 μηνων. φροντισα να παρω μια κουκλιτσα ως δωρο απτο μωρο σε αυτην.. καντο και συ! αν εχει καλη σχεση με την κοιλια θα εχει και μετα. εγω απο τηνα ρχη της εγκυμοσυνης την εζησαν. καιτα καλα και τα κακα. το κολπο ειναι να μην τα εχεις στην απεξω. και καθε φορα στη γιατρο παιρνω μια τον εναν μια τον αλλον. βλεπουν τους εξηγω ενθουσιαζομαστε ανησυχουμε κοκ. ολα οικογενειακα..[/quote]

επειδη απο 3 μηνων ειμαι ξαπλα και ηταν ηδη μια αλλαγη για εκεινον ειναι ενημερωμενος απο τη πρωτη μερα. να φανταστεις οτι το τεστ το καναμε και οι 3 μαζι. θα γινει 3 σε 15 μερες και ειναι μεσα σε ολα οσο αφορα το μωρο. αφου μερικες φορες σε μαγαζια λεει αυτο θα το παρουμε για το μωρο μας.
στα πρωτα υπερυχω πηγαιναμε μαζι και μαλιστα μου ελεγε ποτε θα παμε στη θεια να δουμε το μωρο αλλα μετα επειδη παω στο ρεα δεν βολευει. πολλες φορες δεν θελει να φιλησει η να αγκαλιασει εμενα αλλα την κοιλια. γενικα ειναι ενα παιδακι που δεχεται ευκολα τις αλλαγες αλλα φαντασου οτι φετος αλλαξε σχολειο, σε λιγο σπιτι και μετα το μωρο οποτε φοβαμαι τοσες αλλαγες μαζι.
εκεινος του ζητησε να του φερει ενα τρενο

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακριβως και γω ετσι εκανα. μαζι καναμε το τεστ με τα μικρα
μετα το εμαθε ο μπαμπας Laughing

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:
[color=blue]Στο λινκ που μου έστειλες φαίνεται ότι βγαίνει και σε γκρι,έχει χρώματα να επιλέξειςSmile Δεν το πρόσεξες ε?Χμ..το ροζ είναι κουφετί αλλά όχι πολύ έντονο..

το ενα εχει ασπρο και μαυρο το βαμβακερο. το αλλο που ειναι και κατι αλλο εχει σε γκρι. την ειδα τη δικια σου. εεε δεν ειναι και πολυ εντονο αλλα τη γλιτωνεις? ξανθια εισαι?
παντως παρε και ρουζ μαζι στανταρ!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καληνυχτω! εχει στις 12 αυτο που μαρεσει με τις γεννες! στο μακεδονια οποια θελει να δει. αυριο θα στησουμε το κρεβατακι!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 9 215994 αρα... γενικη παλι.. εννοητε θα σας βαλω φωτο!! καληνυχτααααα

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 9 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις