Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
412 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 412 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λες? ε μααα! δε μπορουσενα περιμενει! 10 βαθμους ειπε θα κατεβει και χιονια στα ορεινα Shocked

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ να δροσισει αλλα αμα χρειαστει να ναλουμε μπουφαν τελειωσα, τι θα βαλω? απο ρουχα ψιλοβολευεσαι

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλλο και αυτο.. τα ρουχα! ακομα δεν ξερω τι να βαλω στη βαλιτσα γιανα βγω απτην κλινικη. με βλεπω με καμια φορμα πουειναι πιο.. παντως καιρου και ζακετα Laughing
για τομικρο? που λυσαξα και ειπα ενα μακο φορμακι? εβαλα βεβαια μια φλις κουβερτουλα και ενα παλι σαν....πως να το πω.. πολυ ψιλο παπλωμα?δε ξερω. σεμεγεθος πανας αγκαλιας κυριλε Razz ελπιζω να μην το παγωσω.α! θα φοραει πανω απτο μακο φορμακι και μια απλη ζακετουλα.. Rolling Eyes

καιτολεγα εγω...? να το κανουμε πιο νωρις ωστε ναχω γεννησει ωςτωρα! γιατι δε ξερω αν σας ειπα.. το προγραματιζαμε το θεματακι,δεν ηταν τυχαιο. αν δηλ δεν επιανε θα τοαφηναμε.. ηθελα να γεννησω Σεπτεβρη η Οκτωμβρη!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια χαρα ειναι τα ρουχαλακια που μου λες για το μικρο. αλλωστε απο το μαιευτηριο στο αμαξι και μετα μεσα στο σπιτι θα πατε. εγω αργω ακομα οποτε θα δω αλλα θα τα εχω ετοιμασει για να μου τα φερει καποιος πριν βγω. με ρουχα για τωρα τι κανουμε? ελπιζω να μην κανει αποτομα πολυ κρυο γιατι απο πουλοβερ δεν παιζει τιποτα μονο κανενα μακρυμανικο μακο

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε οσοτο σκεφτομαι μαλλον θα παρω και καμια πιτζαμουλα. εχω χειμερινεςαλλα ειναι σχεδιο..'πιτζαμας' αυτες που εδειξα φοριουντε γενικα στο σπιτι οποτε μιαχαρα. δεμε χαλανε και σιγουρα δε πανε αχρηστες!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε?Δεν σας προλαβαίνω πια!Εμείς σήμερα πήγαμε το πρωί στην κλινική για την ένεση και θα πάμε ξανά και το βράδυ πάλι για την τελευταία δόση. Δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά χθες το βράδυ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 Έκανα αγρυπνία 3.30-5.30..αφήστε!!Λοιπον να ενημερώσω ότι σήμερα και αύριο έχουν τα allouette εκπτώσεις στην βρεφαναπτυξη http://www.alouetteshop.gr/el/home και προσωπικά μπανίζω τον αμτομάγειρα της beaba που τον έχει 30Ε φθηνότερα Very Happy Very Happy Very Happy Τον έχει καμία μανούλα?

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΠΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ...
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ; ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΑΛΑΞΙΕΡΑ
ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΡΟΥΧΑ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΑΡΓΗΣΕ ΛΙΓΟ!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΠΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ...
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ; ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΑΛΑΞΙΕΡΑ
ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΡΟΥΧΑ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΑΡΓΗΣΕ ΛΙΓΟ!!!!

Πήγαινε επάνω στην κατηγορία που γράφει βρεφανάπτυξη!Smile Νομίζω πως έχει και τσάντες αλλαξιέρες γιατί κάτι πήρε το μάτι μου!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Τι κάνετε?Δεν σας προλαβαίνω πια!Εμείς σήμερα πήγαμε το πρωί στην κλινική για την ένεση και θα πάμε ξανά και το βράδυ πάλι για την τελευταία δόση. Δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά χθες το βράδυ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 Έκανα αγρυπνία 3.30-5.30..αφήστε!!Λοιπον να ενημερώσω ότι σήμερα και αύριο έχουν τα allouette εκπτώσεις στην βρεφαναπτυξη http://www.alouetteshop.gr/el/home και προσωπικά μπανίζω τον αμτομάγειρα της beaba που τον έχει 30Ε φθηνότερα Very Happy Very Happy Very Happy Τον έχει καμία μανούλα?

δεν το εχω αλλα προσωπικα πιστευω οτι λιγο περιττο

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε:
Carrie έγραψε:Τι κάνετε?Δεν σας προλαβαίνω πια!Εμείς σήμερα πήγαμε το πρωί στην κλινική για την ένεση και θα πάμε ξανά και το βράδυ πάλι για την τελευταία δόση. Δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά χθες το βράδυ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 Έκανα αγρυπνία 3.30-5.30..αφήστε!!Λοιπον να ενημερώσω ότι σήμερα και αύριο έχουν τα allouette εκπτώσεις στην βρεφαναπτυξη http://www.alouetteshop.gr/el/home και προσωπικά μπανίζω τον αμτομάγειρα της beaba που τον έχει 30Ε φθηνότερα Very Happy Very Happy Very Happy Τον έχει καμία μανούλα?

δεν το εχω αλλα προσωπικα πιστευω οτι λιγο περιττο

Δεν θα είναι χρήσιμο για όταν αρχίσουμε να τρώμε αλεσμένα?Για γρήγορη προετοιμασία εννοω..

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια έχετε ακούσει το αμυγδαλέλαιο?

Είχα μια σχετική συζήτηση με την μαία μου χθες και γιαυτό ρωτάω!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:Κορίτσια έχετε ακούσει το αμυγδαλέλαιο?

Είχα μια σχετική συζήτηση με την μαία μου χθες και γιαυτό ρωτάω!

Ναι μου είπε μία φίλη ότι έκανε με αυτό μασάζ στο στήθος της για να το προετοιμάσει για τον θηλασμό. BTW σκέφτομαι μήπως βρω καμία μαία που να είναι στην κλινική μπας και κάνω καμία συνάντηση μαζί της για να με βοηθήσει μετά με το θέμα του θηλασμού..Είναι χαζομάρα λέτε?

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:
totula έγραψε:
Carrie έγραψε:Τι κάνετε?Δεν σας προλαβαίνω πια!Εμείς σήμερα πήγαμε το πρωί στην κλινική για την ένεση και θα πάμε ξανά και το βράδυ πάλι για την τελευταία δόση. Δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά χθες το βράδυ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 850933 Έκανα αγρυπνία 3.30-5.30..αφήστε!!Λοιπον να ενημερώσω ότι σήμερα και αύριο έχουν τα allouette εκπτώσεις στην βρεφαναπτυξη http://www.alouetteshop.gr/el/home και προσωπικά μπανίζω τον αμτομάγειρα της beaba που τον έχει 30Ε φθηνότερα Very Happy Very Happy Very Happy Τον έχει καμία μανούλα?

δεν το εχω αλλα προσωπικα πιστευω οτι λιγο περιττο

Δεν θα είναι χρήσιμο για όταν αρχίσουμε να τρώμε αλεσμένα?Για γρήγορη προετοιμασία εννοω..

ολη αυτη την δουλεια μπορεις να την κανεις με συσκευες που εχουμε ολοι στα σπιτια μας. δεν προσφερει καιτι αλλο. ωραιο γκατζετακι αλλα πεταμενα λεφτα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε:
ολη αυτη την δουλεια μπορεις να την κανεις με συσκευες που εχουμε ολοι στα σπιτια μας. δεν προσφερει καιτι αλλο. ωραιο γκατζετακι αλλα πεταμενα λεφτα

Ναι το ξέρω μωρέ απλώς 1ον δεν έχω πλυντήριο πιάτων για να πλύω μετά όλες τισ συσκευές τις διαφορετικές που θα χρησιμοποιήσω για κάθε γεύμα του μπέμπη και 2ον ξαφνικά όλοι έχουν φιλοτιμηθεί να μας πάρουν ακριβά δώρα και ψάχνω να δω τι μπορούμε να τους προτείνουμε που δεν θα το παίρναμε εμείς.Γιατί και εγώ σιγά μην έδινα 150Ε για να πάρω ατμομάγειρα για το μωρό εδώ που τα λέμε..

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι το ξέρω μωρέ απλώς 1ον δεν έχω πλυντήριο πιάτων για να πλύω μετά όλες τισ συσκευές τις διαφορετικές που θα χρησιμοποιήσω για κάθε γεύμα του μπέμπη και 2ον ξαφνικά όλοι έχουν φιλοτιμηθεί να μας πάρουν ακριβά δώρα και ψάχνω να δω τι μπορούμε να τους προτείνουμε που δεν θα το παίρναμε εμείς.Γιατί και εγώ σιγά μην έδινα 150Ε για να πάρω ατμομάγειρα για το μωρό εδώ που τα λέμε..[/quote]

με ενα κατσαρολακι και το multi εισαι μια χαρα. ουτε εγω ειχα πληντυριο πιατων. απο το να παρεις πραγματα που ειλικτινα δεν αξιζουν γιατι δεν ανοιγεις μια λιστα γεννας? εγω το θεωρω πολυ καλη ιδεα. ξερω οτι εχουν στα λητω και στα mothercare μπορεις ειτε να διαλεξεις προιοντα ειτε να καταθεσουν λεφτα. στα λητω ειχα κανει για την βαφτιση και ακομα και τωρα 2 χρονια μετα ψωνιζω με αυτα τα λεφτα. η μονη διαφορα μεταξυ των δυο καταστηματων ειναι οτι στα mothercαre σου δινουν καποιο χρονικο περιθωριο για αγορες ενω στα λητω οχι

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τσα !!να''μαι και''γω στο 4 σας αφησα στο 10 σας βρηκα ''ευτυχως ''που δεν φτασατε στο 20....
χτες την τιμησαμε την Πιτσα μνιαμ μνιαμ μια χαρα ωραια ηταν ''ολα ανοστα πια στην ζωη μου''..οταν η ρθαμε ειδαμε νικολουλη κ μετα νανι σημερα ξυπνησα 7 αντε να κανω καφεδακια να παρουμε φαρμακα κ.τ.λ. κ κατα της 8 φυγαμε...καναμε την ολτα μας ''ξοδεψαμε'' ψωνισμε αρκετα πραγματα για μασα σαλαμια,κασερια κ.τ.λ. πηραμε παιδικα απορρυπαντικα κ.τ.λ. εγω πηρα κ σπορτεξακι ο συζυγος διαφορα για το αυτοκινητο,φαγαμε μετα φουλαραμε κ το αυτοκινητο κ γυρισαμε κατα της 5....ειμαι κομματια σερνομαι κανω υπομονη να περασει η ωρα να παει 10 να παω για νανι....


σας φιλω τα λεμε!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε:
με ενα κατσαρολακι και το multi εισαι μια χαρα. ουτε εγω ειχα πληντυριο πιατων. απο το να παρεις πραγματα που ειλικτινα δεν αξιζουν γιατι δεν ανοιγεις μια λιστα γεννας? εγω το θεωρω πολυ καλη ιδεα. ξερω οτι εχουν στα λητω και στα mothercare μπορεις ειτε να διαλεξεις προιοντα ειτε να καταθεσουν λεφτα. στα λητω ειχα κανει για την βαφτιση και ακομα και τωρα 2 χρονια μετα ψωνιζω με αυτα τα λεφτα. η μονη διαφορα μεταξυ των δυο καταστηματων ειναι οτι στα mothercαre σου δινουν καποιο χρονικο περιθωριο για αγορες ενω στα λητω οχι

Για την γέννα μου φαίνεται λίγο κάπως να ανοίξουμε λίστα άσε που σκέφτομαι πως θα τρέχω μετά να ψωνίζω..Σκέφτομαι όμως να το κάνω στην βάφτισηSmile

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για την γέννα μου φαίνεται λίγο κάπως να ανοίξουμε λίστα άσε που σκέφτομαι πως θα τρέχω μετά να ψωνίζω..Σκέφτομαι όμως να το κάνω στην βάφτισηSmile[/quote]

παντως αν επιμενουν σε ακριβα δωρα μπορεις να βρεις κατι αλλο. ας πουμε καροτσι, καρεκλακι αυτοκινητου, παρκοκρεβατο η αν εχεις θαρρος να στο δωσουν σε δωροεπιταγη και παιρνεις κατι χρησιπο εσυ στην πορεια. μην φανταστεις ομως οτι δεν θα τρεχεις μετα στα μαγαζια για αλλαγες μη νομιζεις οτι οτι σου φερουν στο μαιευτηριο θα ειναι του γουστου σου η χρησιμα. εμενα ο αντρας μου καθε μερα εφευγε με γεματο πορτμπαγκαζ

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε:Για την γέννα μου φαίνεται λίγο κάπως να ανοίξουμε λίστα άσε που σκέφτομαι πως θα τρέχω μετά να ψωνίζω..Σκέφτομαι όμως να το κάνω στην βάφτισηSmile


παντως αν επιμενουν σε ακριβα δωρα μπορεις να βρεις κατι αλλο. ας πουμε καροτσι, καρεκλακι αυτοκινητου, παρκοκρεβατο η αν εχεις θαρρος να στο δωσουν σε δωροεπιταγη και παιρνεις κατι χρησιπο εσυ στην πορεια. μην φανταστεις ομως οτι δεν θα τρεχεις μετα στα μαγαζια για αλλαγες μη νομιζεις οτι οτι σου φερουν στο μαιευτηριο θα ειναι του γουστου σου η χρησιμα. εμενα ο αντρας μου καθε μερα εφευγε με γεματο πορτμπαγκαζ[/quote]

Ναι δίκιο έχεις!Το θέμα είναι ότι όλοι το θυμήθηκαν κάπως αργά και τα έχουμε ψωνίσει όλα μόνοι αυτά τελικά και έχουν μείνει μόνο ψιλά πράγματα ,ξέρεις ρουχαλάκια, καλλυντικά, μπανάκι τέτοια..Τι να πεις..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναμαι παλι! το αποφασισα. θαπαρω ενα απλο μπλουζακι σαν αυτο: http://www.oysho.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/oyshogr/en/oysho/29562/116292/Mother-of-pearl%2Bbutton%2Btop

μου αρεσε που εχει τοσα κουμπια μεχι κατω. εχω μια πιτζαμα σε γκρι ανοιχτο με μικρουλια ροζ εντονο λουλουδακια. μια χαρα. μετη μπλουζα θαναι πιο δροσερη στην οψη γιατι αν τη βαλω με τη δικια της μπλουζαπαμε στο πολυ χειμωνιατικο Wink
τη δικια μου πιτζαμα που ειδατε θατη βαλω την πρωτη μερα μολις με πανε στο δωματιο. θα τη βαλω χωρις παντελονι.ειναι μακρυα η μπλουζα και καλυπτει τον ποπο.αν εχω καθετηρα μια χαρα θαναι να ξαπλωνω.. απλα λογω χρωματος θατη βαλω.ναμη με χλομιαζει οτιδηποτε αλλο. τη 2η μερα που ελπιζω να μου βγαλουν τον καθετηρα οποτε θα σηκωθω θα βαλω τη νυχτικια. 3η μερα που συνηθως κανω μπανιο ολοκληρωμενο θα βαλω την πιτζαμουλα! ολα ειναι υπο ελεγχο δηλ! Very Happy

υγ! προσοχη στα χρωματα! μη βαλετε πολυ παλ την πρωτη μερα.ειδικα αν κανετε καισαρικη. η πρωτες φωτο σας θα βγουν χαλια! εντονα χρωματακια φορεστε!!!εγγυημενο αυτο!
Wink
[b]παρτε οπωσδηποτε και ενα ρουζ σε φυσικο τονο! θασας χρειαστει![/
b] Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:ναμαι παλι! το αποφασισα. θαπαρω ενα απλο μπλουζακι σαν αυτο: http://www.oysho.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/oyshogr/en/oysho/29562/116292/Mother-of-pearl%2Bbutton%2Btop

μου αρεσε που εχει τοσα κουμπια μεχι κατω. εχω μια πιτζαμα σε γκρι ανοιχτο με μικρουλια ροζ εντονο λουλουδακια. μια χαρα. μετη μπλουζα θαναι πιο δροσερη στην οψη γιατι αν τη βαλω με τη δικια της μπλουζαπαμε στο πολυ χειμωνιατικο Wink
τη δικια μου πιτζαμα που ειδατε θατη βαλω την πρωτη μερα μολις με πανε στο δωματιο. θα τη βαλω χωρις παντελονι.ειναι μακρυα η μπλουζα και καλυπτει τον ποπο.αν εχω καθετηρα μια χαρα θαναι να ξαπλωνω.. απλα λογω χρωματος θατη βαλω.ναμη με χλομιαζει οτιδηποτε αλλο. τη 2η μερα που ελπιζω να μου βγαλουν τον καθετηρα οποτε θα σηκωθω θα βαλω τη νυχτικια. 3η μερα που συνηθως κανω μπανιο ολοκληρωμενο θα βαλω την πιτζαμουλα! ολα ειναι υπο ελεγχο δηλ! Very Happy

υγ! προσοχη στα χρωματα! μη βαλετε πολυ παλ την πρωτη μερα.ειδικα αν κανετε καισαρικη. η πρωτες φωτο σας θα βγουν χαλια! εντονα χρωματακια φορεστε!!!εγγυημενο αυτο!
Wink
[b]παρτε οπωσδηποτε και ενα ρουζ σε φυσικο τονο! θασας χρειαστει![/
b] Very Happy

Το πήρα και εγώ αυτό το μπλουζάκι σε γκρί όμως χρώμα!Αλήθεια?Δηλαδή να μην βάλω την ροζ μπιτζάμα μου στην αρχή?Αν και πήρα και ένα σατέν τιραντάκι νυχτικό σε λιλά σκούρο χρώμα αλλά δεν ξέρω αν θα το φορέσω.. Rolling Eyes Rolling Eyes

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
penelope26 έγραψε:
mamita έγραψε:κλεινουν ενα χρονο παντρεμενοι η κολλητη μου με τον αδερφο του αντρα μου και το λεγαμε με την πεθερα μου και της λεω¨ποιος να μου ελεγε περσυ οτι θα ημουν εγκυος του χρονου την ιδια μερα¨και τι μου λεει το βουνο??
ποιος να σου ελεγε περσυ οτι θα ειχες κανει τοσο μαγουλο φετος που εισαι εγκυος..μια σταλια ησουν περσυ.. καλο ε??
και μετα πεφτω στα λιποπαντια φταιω??

Η ΠΕΘΕ ΡΑ ΣΤΑΖΕΙ ΜΕΛΙ ΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ????ΚΙ ΕΣΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΕΙΣ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠ' ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.... ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1900 ΓΡΜ (ΚΟΤΖΑΜ ΑΝΤΡΑΣ),ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ , ΟΠΟΤΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΑΖΕΙ ΘΕΣΗ ΑΡΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 654316 ΕΚΤΟΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ (ΠΧ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΩΡΟΔΕΣΕΙ),ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΨΗΛΑ ΠΟΔΙΑ -ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΗΡΙΑΙΟ ΟΣΤΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟ- ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!!, ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΑΡΑΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.... Ο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 8 536304 ΛΑ ΣΟΥΠΕΡ !!!!




πηνελοπη μαλλον πρεπει να γενναμε μαζι γιατι βλεπω οτι ειμαστε το ιδιο σε εβδομαδες κυησης.και εμενα ο γιατρος μου ειπε ακριβως τα ιδια προχθες 1900 εχουμε φτασει και τρομαξα λιγο γιατι μου φανηκε μεγαλο!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lamproula έγραψε:πηνελοπη μαλλον πρεπει να γενναμε μαζι γιατι βλεπω οτι ειμαστε το ιδιο σε εβδομαδες κυησης.και εμενα ο γιατρος μου ειπε ακριβως τα ιδια προχθες 1900 εχουμε φτασει και τρομαξα λιγο γιατι μου φανηκε μεγαλο!

lamproula εμάς στις 32 ήταν 1730, αλλά εμένα μου φάνηκε μικρός σε σύγκριση με άλλα κορίτσια!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμας 32εβδ ηταν 2κιλα ο μπεμπης κ ο γιατρος μου ειπε οτι το βαρος του ειναι πολυ καλο scratch scratch scratch

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pumpkin έγραψε:
lamproula έγραψε:πηνελοπη μαλλον πρεπει να γενναμε μαζι γιατι βλεπω οτι ειμαστε το ιδιο σε εβδομαδες κυησης.και εμενα ο γιατρος μου ειπε ακριβως τα ιδια προχθες 1900 εχουμε φτασει και τρομαξα λιγο γιατι μου φανηκε μεγαλο!

lamproula εμάς στις 32 ήταν 1730, αλλά εμένα μου φάνηκε μικρός σε σύγκριση με άλλα κορίτσια!


νομιζω οτι εχετε πολυ καλο βαρος φυσιολογικο.Μην ανησυχεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις