Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
393 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 393 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσάκια!
Πολάκι μια κουκλιτσα είσαι, φτου φτου φτου!Και η τοιχογραφία του Νέμο άψογη!Μπράβο στον καλλιτέχνη!!Σαν ψαράκι θα νιώθει ο μικρούλης σου στο δωμάτιό του!!!χιχιι!! Very Happy Very Happy
Εγώ ήπια τη φραπεδιά μου και πάω για το πρωινό μου περπάτημα σε βιτρίνες κτλ., μιας που δεν βρέχει σήμερα.
Καλή μέρα σε όλες! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 28 415870

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια! για δειτε εδω..
http://forum.eimaimama.gr/t8274-topic#222469

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ARDO,ΠΑΣ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ???ΕΛΑ ΚΑΛΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ,ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΕΕΕ???ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΤΥΛΙΧΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΟ ΛΩΡΟ Η ΟΧΙ???

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PoLaKi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ARDO,ΠΑΣ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ???ΕΛΑ ΚΑΛΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ,ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΕΕΕ???ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΤΥΛΙΧΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΟ ΛΩΡΟ Η ΟΧΙ???



Ειχα σκοπο πριν να απανησω σε αυτο κ το ξεχασα.... Embarassed Embarassed Embarassed

Εγω τον εκανα αυτο τον υπερηχο την περασμενη εβδομαδα μαζι με ενα επαναληπτικο ντοπλερ κ ηταν μια χαρα ο μικρος...!!!! Μου τον εκανε ο γιατρος μου...

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!
Νατάσα πες μας την συνταγή Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Καλημέρα!
Νατάσα πες μας την συνταγή Very Happy

http://www.sintagespareas.gr/sintages/sikoti-psito.html

Very Happy Very Happy

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΛΕΞΙΑ ΣΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ?ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ 35η ΒΔΟΜΑΔΑ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ? Η' ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΠΙΟ ΜΕΤΑ?

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PoLaKi έγραψε:ΑΛΕΞΙΑ ΣΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ?ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ 35η ΒΔΟΜΑΔΑ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ? Η' ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΠΙΟ ΜΕΤΑ?



Ναι,μου την εκανε απο μονος του.θα την ξανακανουμε μου ειπε,δεν ξερω ομως ποτε...θα δω αυριο που θα παω.Μου την εκανε πιο νωρις γιατι ειχα τους εντονους πονους εκεινες τις μερες κ το ντοπλερ δεν ηταν κ απο τα καλυτερα γιαυτο κ μου το εκανε τοτε.

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι, μου είπε 1 ώρα περπάτημα τη μέρα (βοηθάει τον τράχηλο να μαλακώσει).Πάω για οφθαλμόλουτρο στις βιτρίνες, εδώ στον πεζόδρομο....
Την εξέταση για την περίδεση τραχήλου δεν την έκανα, ούτε την ανέφερε καν.Βασικά αυτό τον προβληματισμό με την περίδεση την είχα κι εγώ, (επηρεασμένη από κάποια σχετικά θεματάκια εδώ στο φόρουμ), ωστόσο το συζητήσαμε ενδελεχώς κατά τη διάρκεια του ντόπλερ.Μου είπε ο υπερηχολόγος και η γυναικολόγος μου πως α)τα έμβρυα είναι απλώς μικρά, δεν είναι ηλίθια για να αυτοκτονούν ( ! ) , β)αυτός ο λώρος έχει τρομερή ελαστικότητα και δίνει την ευελιξία στο παιδί να ξετυλιχθεί όταν αρχίσει να τυλίγεται, γ)και τυλιγμένο να είναι δεν πεθαίνει επιτόπου αλλά μεσολαβούν αρκετές μέρες και σημειώνεται αισθητή ελλειψη κινητικότητας, οπότε το αντιλαμβάνεσαι ότι κάτι στράβωσε, και δ)και να φανεί ότι το έμβρυο δεν είναι τυλιγμένο, μπορεί μετά από λιγη ώρα να τυλιχθεί, οπότε δώρον άδωρον η ειδική εξέταση.
Με όλα αυτά δεν ασχολήθηκα άλλο με το θεμα...Γενικά, δεν μου αρέσει να βάζω φόβους εκεί που δεν υπάρχουν...
φιλιά! I love you

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νατασα ειναι τελειο site, εχω κανει πολλες συνταγες
ardo σε ζηλευω και εγω θα ηθελα να κανω βολτουλες. δευτερα παω για ντοπλερ και αν ολα ειναι καλα θα αλλαξω λιγο τακτικη

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:Ναι, μου είπε 1 ώρα περπάτημα τη μέρα (βοηθάει τον τράχηλο να μαλακώσει).Πάω για οφθαλμόλουτρο στις βιτρίνες, εδώ στον πεζόδρομο....
Την εξέταση για την περίδεση τραχήλου δεν την έκανα, ούτε την ανέφερε καν.Βασικά αυτό τον προβληματισμό με την περίδεση την είχα κι εγώ, (επηρεασμένη από κάποια σχετικά θεματάκια εδώ στο φόρουμ), ωστόσο το συζητήσαμε ενδελεχώς κατά τη διάρκεια του ντόπλερ.Μου είπε ο υπερηχολόγος και η γυναικολόγος μου πως α)τα έμβρυα είναι απλώς μικρά, δεν είναι ηλίθια για να αυτοκτονούν ( ! ) , β)αυτός ο λώρος έχει τρομερή ελαστικότητα και δίνει την ευελιξία στο παιδί να ξετυλιχθεί όταν αρχίσει να τυλίγεται, γ)και τυλιγμένο να είναι δεν πεθαίνει επιτόπου αλλά μεσολαβούν αρκετές μέρες και σημειώνεται αισθητή ελλειψη κινητικότητας, οπότε το αντιλαμβάνεσαι ότι κάτι στράβωσε, και δ)και να φανεί ότι το έμβρυο δεν είναι τυλιγμένο, μπορεί μετά από λιγη ώρα να τυλιχθεί, οπότε δώρον άδωρον η ειδική εξέταση.
Με όλα αυτά δεν ασχολήθηκα άλλο με το θεμα...Γενικά, δεν μου αρέσει να βάζω φόβους εκεί που δεν υπάρχουν...
φιλιά! I love you



Αρετουλα,ηθελα να το σχολιασω αλλα με προλαβες...κ εγω την θεωρω καπως "ασκοπη" αυτη την εξεταση γιατι μπορει να την κανω σημερα κ αυριο να λουροδεθει το παιδι....αλλα αφου μου την εκανε απο μονος του κ δεν πληρωσα,δεν εχασα κ τιποτα...ισως να ειμαι λαθος,ομως αυτη ειναι η γνωμη μου....

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ARDO ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕΣ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΙΜΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ..ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 28 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 28 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 28 585182 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ...

ΑΛΕΞΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ Wink Wink Wink Wink

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:κοριτσια! για δειτε εδω..
http://forum.eimaimama.gr/t8274-topic#222469


Αθηνουλα πολυ χρησιμο,μπραβο που το σκεφτηκες!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια,λιγο ασχετο αλλα θυμαμαι προ καιρου οταν αναφεραμε για βαφες μαλλιων κλπ κ καποια ειχε πει οτι δεν κανει να βαφουμε τα μαλλια κατα την διαρκεια του θηλασμου...αυτο τελικα ΔΕΝ ισχυει!!!!!Διαβαστε εδω

http://www.mitrikosthilasmos.com/2011/04/blog-post_05.html

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η δικια μου γνωμη ειναι οτι ολα αυτα ειναι λιγο.,..υπερβολες! τι σχεση εχει η βαφη με το γαλα???? και στην εγκυμοσυνη ακομα.. πιστευω στη μυρωδια του οξυζενε οκ αλλα οχι η βαφη ως βαφη οτι κανει κατι.. οτι κρινει βεβαια η καθε μαμα αλλα...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγω αυτο πιστευω βρε Αθηνα,αλλα ακουγα πολλα κ δεν ηξερα τι να κανω...αυριο παω για βαφη κ δεν ηξερα αν θα μπορω τελικα να τα βαψω οταν θηλασω με το καλο,αλλα ευτυχως θα μπορω !!!!

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα στις όμορφες και τα μωράκια! τι μου κάνετε;

Polaki με τη φωτό του δωματίου σας δεν ξέρω τι με έπιασε και συγκινήθηκα πολύ Embarassed . θα με περάσουν για τρελή εδώ οι συναδέλφισες, γιατί σας διαβάζω και φαίνεται να κλαίω ή να γελάω στα καλά καθούμενα Laughing

άσε που αισθάνομαι καλύτερα τώρα που είδα ότι δεν είμαι η μόνη που ακόμη δουλεύω. κανονικά είναι να ξεκινήσει η άδειά μου τη δευτέρα, αλλά σκέφτομαι να τους την κάνω και να δώσω χαρτί με άλλη ημερομηνία, για να φυλάξω τις μέρες για μετά. και στο μεταξύ, χτυπάω και 1 αναρρωτική Wink

χτες μας ενημερώσανε ότι ήρθε το στρώμα της μπεμπούλας μας, οπότε το σκ θα πάμε να το παραλάβουμε και να αρχίσουμε κι εμείς να στήνουμε το δωμάτιο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 28 328109 μόλις τελειώσει θα σας ανεβάσω και φωτό!



alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μολις εδειξε στη Μενεγακη μωρακια στην πισινα κ κανανε διαφορα παιχνιδακια κ ασκησεις κ ηταν για φαγωμα ολα!!!!Ξετρελλαθηκα...!!!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα , καλησπερα δηλαδη κοριτσακια!
Α ρε πολακι, στεναχωρα ειναι εκει που καθεσαι..
Οσο για αυτη την εξεταση -ντοπλερ- που δειχνει εαν το παιδι ειναι μπερδεμενο μετον ομφαλιο λωρο, ο δικος μου ο γιατρος δεν θα μου την κανειτωρα γιατι μου ειπε οτι μπορει να μην ειναι μπερδεμενο τωρα και να μπερδευτει π.χ 2 μερες μετα.
ετσι θα μου την κανει μολις μπω στο μηνα μου και αν παιζει κατι με κραταει για γεννα, δηλαδη Αρχες νοεμβρη. Προς το παρον μου ειπε να παρατηρω να κλωτσαει οπως κλωτσουσε

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:Μολις εδειξε στη Μενεγακη μωρακια στην πισινα κ κανανε διαφορα παιχνιδακια κ ασκησεις κ ηταν για φαγωμα ολα!!!!Ξετρελλαθηκα...!!!!

εω παλι βλεπω σκαι. με ειχε παρει ο υπνος.. εχει τηνντανντα. ειναι μια μαμα 25 χρονων τελειως αναισθητη!!!! Twisted Evil

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Μολις εδειξε στη Μενεγακη μωρακια στην πισινα κ κανανε διαφορα παιχνιδακια κ ασκησεις κ ηταν για φαγωμα ολα!!!!Ξετρελλαθηκα...!!!!

εω παλι βλεπω σκαι. με ειχε παρει ο υπνος.. εχει τηνντανντα. ειναι μια μαμα 25 χρονων τελειως αναισθητη!!!! Twisted Evil



Καλα,οι πιο πολλες που δειχνει εκει αναισθητες ειναι!!!!Γιαυτο παει κ η νταντα.....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koριτσια εγω εφαγα 2 πιατα φασολαδα κ δεν μπορουσα να αναπνευσω ...την ευχαριστηθηκα ομως!!!!να σημειωσο οτι πριν μεινω εγκυος δεν την ετρωγα με τιποτα!!ε αφου εφαγα βαρυνα πηγα κοιμηθηκα κ 1ωρα 1,5 δεν ξερω...

τωρα λεω να κανω μια φραπα κ να χαζεψω τι εχει η τηλεοραση!!!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΥΡΑΣΗ Ε.......Laughing Laughing Laughing Laughing

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω εχω λαχανοντολμαδες..αλλα εφαγα γιαουρτι με κορν φλεικς το πρωι και δεν πειναω ακομη..
Σημερα θελω τοοοοοοοοοοοοοσο πολυ ενα τσιγαρο..τρελα!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ βρε κορίτσια σκυλοβαριέμαι....Είμαι αρκετά workaholic και η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω πώς να διαχειριστώ τον άπλετο -πια- ελεύθερο χρόνο μου χωρίς δουλειά....
Τώρα κατεβάζω μερικά ταινιάκια, πήρα και νάτσος με τσένταρ από το σούπερ μάρκετ και θα κάνω μεσημεριανή προβολή στο σαλόνι μου.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 28 804467

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις