Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
461 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 461 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΜΙΤΑ ΔΟΥΛΕΥΩ Σ'ΕΝΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ...ΚΑΝΩ ΜΕΛΕΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ...ΕΧΩ ΣΠΑΣΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΠΑΩ 9-2 ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΕΥΜΑ 6-9 ΚΑΘΕ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΘΟΜΜΜΑΑΑΑΙΙΙ....ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 536304
ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑΑΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΤΥ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΤΟΥ...

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxxaxax σε καταλαβαινω απολυτα κ εμεις μια απο τα ιδια???πως νιωθεις ,,εγω νομιζω οτι τωρα τελευταια εχω βαρυνει ΠΟΛΛΗ κ η κοιλια σαν να μεγαλωσε λιγο αποτομα!!!δυσκολευομαι να σηκωθο απο το κρεβατι ,,ασε σπορτεξ δεν μπορω να βαλω γιατι πρεπει να σκυψω...
πω πω δηλ στις μερες μας πως θα ημαστε?????

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΕΧΩ ΒΑΡΥΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΛΙΑΣΑΝΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΣ ΚΑΛΤΣΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ... Shocked Shocked Shocked Shocked

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ ΜΟΥ.... ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η "ΓΕΙΤΩΝΙΑ" ΜΟΥ???? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 215994
ΒΡΕ ΘΗΡΙΑ ΑΜΑΝ ΠΙΑ..... ΙΔΡΩΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ...ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 534787
ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΓΥΟΣ!!!! Razz
ΠΟΛΛΑΚ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΑΠ' ΤΑ ΙΔΙΑ, ΣΤΡΙΜΩΧΝΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΣΤΟ ΚΛΟΤΣΙΔΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΣΒΟΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ (ΩΡΑΙΑ ΜΑΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΕΖΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 534787
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α...ΑΛΛΑ ΣΚΟΠΕΥΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ ΟΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ!!!
ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ 1500 (ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ) ΕΙΤΕ ΦΤ ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ... Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ 1400 (ΟΛΑ ΜΕΣΑ ) ΕΩΣ 7000 (ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΨΗΦΙΟ ΛΑΘΟΣ) ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΚΟΜΑ, ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ, ΘΑ ΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ!!!
ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΩΡΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ...ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ...
ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ... ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟ #8 ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΒΩ, ΜΕΣΟΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Σ/Κ ΟΠΟΤΕ "ΠΑΙΖΕΙ" ΚΑΙ ΤΟ #9...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου Πηνελοπη......αντε αντε θα φαμε κ κερασματα???ωραια εγω με σοκολατα παρακαλω....


πολακι υπομονη τι να κανεις ,,,θα εχεις μετα ολο το χρονο για να ευχαριστηθεις τον μπεμπακο σου... Very Happy

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="tatianoula"]γεια σου Πηνελοπη......αντε αντε θα φαμε κ κερασματα???ωραια εγω με σοκολατα παρακαλω....


πολακι υπομονη τι να κανεις ,,,θα εχεις μετα ολο το χρονο για να ευχαριστηθεις τον μπεμπακο σου... Very Happy

[/quote

θα κανω τα γλυφιτζουρια για το μαιευτηριο... σε καραμελε γευση βολευεσαι???? θα σου στειλω με κουριερ!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καραμελε καραμελε με ολα βολευομαι χαχαχχαχαχχ...
αντε καλη αρχη με της προετοιμασιες!!!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sory ηρθε η πεθερα μου για λιγο..καλα μωρη τατιανουλα τι εικονιδια με junk φαγητα ειναι αυτα που βαζεις??και σοκολατες..ντροπη..αμπελοκηπους ε? μακρια..εγω ειμαι στη μαγευτικη Περαια που να οδηγησουμε τετοια αποσταση τωρα..

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω τον τελευταιο καιρο νιωθω την κοιλια μου να εχει γινει τεραστιων διαστασεων και εγω ενα γιουβαρλακους, δεν μπορω να δεσω κορδονια , να δω το γατακι μου, να κανω αποτριχωση ουτε να βαλω καλτσες!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 654316 γιουπι!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α δεν πατε καλα εσεις που φτασατε μαρες???
περιττο να πω οτι δεν διαβασα τιποτα!
καντε μου μια σουμα γιατι δεν προλαβα καθολου Razz

ελπιζω να ΜΗΝ γεννησε καμια ε? Laughing Laughing
και ελπιζω να ειστε ολες καλα!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μα που βολοδερνεις ολη μερα ωρη κοπελα? ελα και βαριεμαι..τι εκανες? που εισουνε? ετρωγες κοκονελες?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:που εχει μαγαζι oysho????μονο στο κοσμος ξερω!!!

Τσιμισκη 61!!! ειναι διπλα στη οδο Αγ.Σοφιας.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω τουρτα! λευκηηηη!!!!!!!!! Embarassed αχ κοριτσια μου εβαλε ο αντρας μου ενα τραγουδι. και μου το χαρισε. τι τοθελε! αμεσως πλημμυρισαν τα ματια μου Sad
χθες τον ειπε η γιατρος... εχε το νου σου! μολις γεννησει κανα 6μηνο μη δινεις σημασια.. οτι λεει ναι θα λες!! Laughing

614ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 11, 2011 9:47 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ..ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΕΣ!ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamita έγραψε: μα που βολοδερνεις ολη μερα ωρη κοπελα? ελα και βαριεμαι..τι εκανες? που εισουνε? ετρωγες κοκονελες?

επροβατουνα ψες στην πλακαδα τ'αγιου ωρη μια σπερατζαδα πανα'πει μοροζα μου,εγυρα τη χωρα τ'απικουπα να φαω κουτσουλους πιπερατους και τιποτις νιεντε δεν εβρηκα...και τ'αλισμονισα να μπω, και ηρθα απολιωρα να γκουαρνταρο ουν πο τσι παρολες σας

Laughing Laughing Laughing Laughing

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:
mamita έγραψε: μα που βολοδερνεις ολη μερα ωρη κοπελα? ελα και βαριεμαι..τι εκανες? που εισουνε? ετρωγες κοκονελες?

επροβατουνα ψες στην πλακαδα τ'αγιου ωρη μια σπερατζαδα πανα'πει μοροζα μου,εγυρα τη χωρα τ'απικουπα να φαω κουτσουλους πιπερατους και τιποτις νιεντε δεν εβρηκα...και τ'αλισμονισα να μπω, και ηρθα απολιωρα να γκουαρνταρο ουν πο τσι παρολες σας

Laughing Laughing Laughing Laughing


συμφωνω!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
τι ειπε τωρα αραγε????το μονο που καταλαβα ειναι οτι κατι πηγες να φας αλλα δεν το βρηκες!!!

KRISTI 1 μην ακους πολλα οταν θα μεινεις με το καλο θα ερθει η ωρα κ θα το καταλαβεις...δεν θελει ανχος κ πανικο!!!

supermama σ'ευχαριστω για την πληροφορια πρεπει να περασω μου αρεσαν κατι πιτζαμουλες!!!


mamita περαια ε ??ημαστε ολιγον μακρυα!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχ τατιανουλα μου την πειραζω λιγο στη διαλεκτο μας χιχιχιχι.

αχ κοριτσια δε σας διαβασα καθολου το μουσχαρ! pig

ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα φιλια μου!
πωπω ειμαι λες και μου πεσαν οι μπαταριες σημερα ενεργεια ΖΙΡΟΟΥ!

αλλα οταν σκεφτομαι το ΛΙΠΟΠΑΝΤΥ γυαλλιζει το ματομπαλο μου! χαχαχα

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοριτσόπουλα πουλάτε τρελλίτσα;;; ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 328109 δεν κατάλαβα τίποτις!!!θελουμε μετάφραση κι εμείς οι μη-γνώστες της Νησιωτικής!!!!άντε μην αρχίσω τα βλαχικα κι εγώ τώρα!!!χαχαχαχα!!!!!θα γίνουμε multi-culti παρεάκι!!!πολύγλωσσα τα μπεμπέ μας, από την κοιλιά!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 328109

Σοβαρεύω τώρα: Κρίστι οσον αφορά αυτό που ρώτησες (αν καταλάβαμε την εγκυμοσύνη), εγώ ανήκω στην κατηγορία "ζώων" και το κατάλαβα μόνο στην 8η εβδομάδα και αφού ξέρασα 1-2 φορές.Κατά τα άλλα...ρολόι όλα!

Σούπερ μαμά τί θέα είναι αυτή!!!κάτσε, θα σε πάω κόντρα τώρα, θα βάλω φωτογραφία από την τεράστια τσιμεντένια βρώμικη ταράτσα της βιοτεχνίας απέναντι από το σπίτι μου, να τα συγκρίνουμε!!!!χιχιχι!αααχ, απόλαυσέ την!!!!

Φιλιά σε όλες, καλό βραδάκι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 893968

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρετουλαααααα χαχαχαχ καλως την! ριξε και συ ενα ετσι για το καλο!
πωπω multilingual τα βλασταρια μας θα βγουν! Laughing Laughing Laughing Laughing

Λοιπον να απαντησουμε και στην κοπελα ε... εγω το καταλαβα αμεσως η ρουφ. αμεσως δλδ ημουν 2 εβδομαδων ενιωθα καπως διαφορετικα ρε φιλε δε μπορουσα να το εξηγησω, μετα οσο περναγε ο καιρος ενιωθα καπως σας να με περιτρυγιριζει γριπη .. μετα ειχα κραμπουλες χαμηλα και ενα ''διαφορετικο'' πριξημο στο στηθος που δεν εμοιαζε με τα της περιοδου Rolling Eyes τι σου λεω τωρα και σενα ε? ελπιζω να σε φωτησα!

και τεστακι εκανα 3-4 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και βγηκε καραμπινατο.

με το καλο σου ευχομαι να μεινεις γρηγορα και πανω απ ολα να απολαυσεις την ΔΙΑΔΗΚΑΣΙΑ , γιατι εμεις εδω στο γκρουπ καταντησαμε να βλεπουμε ολο τσοντο-ονειρα! χαχαχαχαχ

φιλακια! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 328109

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
¨Ωρε μι σούρξι του φιό κι ζαλγκώθκα του σκτί μ!!!ούρι παγκίρ! (= πω πω, με φύσηξε το κρύο και έβαλα το παλτό μου!!!πω πω πανηγύρι!) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας εχασα λιγο ηρθε η αδελφουλα μου με τον μπαμπα μου και ειπα να μην τους φτυσω.
μην αρχισετε να μιλατε διαφορα μην ξεκινησω και εγω τα ισπανικα και αντε γεια

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

623ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 11, 2011 10:42 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΠΟ ΤΗΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΑ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ???ΜΩΡΕ ΜΠΡΑΑΑΑΒΟ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΦΟΥΛ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΘΑ ΡΘΕΙ!ΜΕΤΑ ΑΠΟΧΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ Κ ΣΥ!ΧΑΧΑΧΑΑΧΑ!ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουτσουλοι παντως ειναι τα κακα να ξερετε..
Αν πατε κερκυρα και σας πουνε να φατε κουτσουλους δεν ειναι καλο.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι οπως τα λες κριστι μου! χαλαρα και απολαυση τιποτα αλλο δε σου λεω! το καλητερο συστατικο για γρηγορη συλληψη! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 25 215994


ωρη μαμιτα ομως δεν τους ειπες οτι ο κουτσουλος πιπερατος ειναι μπισκοτο με πιπερι!!!!!
και ειναι και πολι γιαμι γιαμι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις