Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
365 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 365 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωρε τι ειστε εσεις?σε μια μερα μυθιστορημα γραφετε!!!και παλι βραδιατικα το γυρισαμε στο φαγητο???

http://stefxon@gmail.com

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειδαμε τον αγωνα επαιζε Γεωργια-ΕΛΛΑΔΑΡΑ 1-2 ο αντρας μου παραλιγο να παθει εγκεφαλικο Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes τελικα τουλαχιστον βαλανε αυτα τα 2γκολ η ηρεμησε...αφου φωναζε ΓΚΟΛ μεχρι κ ο σκυλος μου γαβγιζε σου λεει οπα τι εγινε!!!!

δεν παμε καλα ..καθολου καλα!μας εχει χτυπησει η μαμαμια στο κεφαλι για να μην το πω αλλιως!! Laughing Laughing

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσαρες!!!!Πως ειμαστε σημερα..?Εδω εβρεχε ολη νυχτα κ σταματησε πριν κανενα μισαωρο...δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου,δεν ξερω τι με εχει πιασει κ εχω αγχωθει παρα πολυ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 534787 ξαπλωνω κ σκεφτομαι τι θαγινει οταν με πιασουν οι πονοι,αν θα σπασουν τα νερα,αν θα πανε ολα καλα... pale pale pale Anyway....Σημερα θα σας βαλω κ φωτο απο το δωματιακι του μπεμπη μας,να μου πειτε γνωμες cheers cheers cheers ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!και συ πρωινη πρωινη!!!καλε ολα καλα θα πανε!!!!

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:καλημερα!και συ πρωινη πρωινη!!!καλε ολα καλα θα πανε!!!!


Καλημερα Στεφανια μου!!!!Ναι,απο τις 5.30 εχω ξυπνησει No No ,βλεπω κ εσυ δεν πας πισω...πως εισαι εσυ ?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειμαι.σκεφτομαι οτι πρεπει σιγα σιγα να ξεκινησουμε και μεις το παιδικο και τη βαλιτσα αλλα θα περιμενω καμια βσομαδουλα ακομα.σχεδον καθε μερα ξυπναω πρωι.μαλλον χορτασα υπνο τοσο καιρο

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:καλα ειμαι.σκεφτομαι οτι πρεπει σιγα σιγα να ξεκινησουμε και μεις το παιδικο και τη βαλιτσα αλλα θα περιμενω καμια βσομαδουλα ακομα.σχεδον καθε μερα ξυπναω πρωι.μαλλον χορτασα υπνο τοσο καιρο


Αντε με το καλο να ετοιμαζεσε κ εσυ σιγα σιγα...να υποθεσω οτι λογω επαγγελματος εισαι πιο χαλαρη κ λιγοτερο αγχωδης...?Ισχυει κατι τετοιο...?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπα ισα ισα για αυτο και δεν το εφτιαξα ακομα το δωματιο.περιμενω να μπω στο μηνα μου.

http://stefxon@gmail.com

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα καλημερα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 438696

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα τοτουλα !!!! Στεφανι περναει γρηγορα τελικα ο καιρος κ θα μπεις κ εσυ στο μηνα σου...εδω εχουμε σε λιγες μερες τα πρωτα γεννητουρια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 654316 Ακομα δεν μπορω να το πιστεψω !!!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οντως περναει...μου φαινοταν ατελειωτος ο καιρος οταν ξεκινησε η εγκυμοσυνη και τελικα δεν καταλαβα πως εφτασα στον 8+

http://stefxon@gmail.com

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια πως είστε?Εγώ έξαλλη απο χτες το βραδυ με ενα παιδι στο σχολειο της μεγαλης γιατι γυρισε χτες και της αστραψε σφαλιαρα επειδη χασανε στο βολευ αν ειναι δυνατον!!! Twisted Evil Και παω και πιανω τον πατερα του κ του λεω την επομενη φορα θα στο στειλω στο νοσοκομειο αν διανοηθει κ σηκωσει παλι χερι στην κορη μου. Mad Τα πα και στη διευθυντρια αλλα κατι τρεχει στα γυφτικα σιγα μην ασχοληθει.Anyway!!!! Ρε κορίτσια εσείς εχετε καθόλου πονους κατω πολυυυυ χαμηλα?Εγώ καθε μέρα όλη μερα και δεν ξερω κ τι ακριβως ειναι

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katarina έγραψε:Καλημέρα κορίτσια πως είστε?Εγώ έξαλλη απο χτες το βραδυ με ενα παιδι στο σχολειο της μεγαλης γιατι γυρισε χτες και της αστραψε σφαλιαρα επειδη χασανε στο βολευ αν ειναι δυνατον!!! Twisted Evil Και παω και πιανω τον πατερα του κ του λεω την επομενη φορα θα στο στειλω στο νοσοκομειο αν διανοηθει κ σηκωσει παλι χερι στην κορη μου. Mad Τα πα και στη διευθυντρια αλλα κατι τρεχει στα γυφτικα σιγα μην ασχοληθει.Anyway!!!! Ρε κορίτσια εσείς εχετε καθόλου πονους κατω πολυυυυ χαμηλα?Εγώ καθε μέρα όλη μερα και δεν ξερω κ τι ακριβως ειναι



Καταρινα καλα εκανες κ τα ειπες,κ εγω το ιδιο θα εκανα..!!!!Οσο για τους πονους που λες,εχω κ εγω καθημερινα...σαν πονους περιοδου ειναι,χαμηλα....

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και γω τους εχω ειναι φυσιολογικοι αλλα αν σε προβληματιζουν παρε το γιατρο σου.για αυτο τους εχουμε

http://stefxon@gmail.com

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ομορφες!!!τεταρτη κ σημερα!!!Με τον υπνο και''γω εχω μαλωσει τελευταια,,μεχρι να βολευτω κουραζομαι.....πονακια εχω και''γω καθημερινα κ διαφορα μια πονους περιοδους μιας σαν να με τσιμπαει κατι κ .τ.λ.

katarina ψυχραιμια το λεω εγω που εχω δηλωσει οτι αν πειραξουν το παιδι μου καθε μερα μαζι του θα πηγαινω σχολειο χαχαχχαχαχ γνησια ελληνιδα μανα χαχαχαχ...

αφου το ειπες κ στον πατερα ελπιζω κ ευχομαι να μεινει εκει το θεμα!!!!!!

στεφανια ποτε μπαινεις στον μηνα σου??



εγω αυριο εχω ραντεβου στον γιατρο να παμε να δουμε τον μπεμπη σιγουρα εχει γινει 2,5κιλα εγω τον αισθανομαι τοσο μεγαλο ιδικα οταν προεξεχουν κομματια κεφαλακι ειναι ποποδακι ειναι δεν ξερω...κ παρασκευη μπαινω στον μηνα μου γιουπι!!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:και γω τους εχω ειναι φυσιολογικοι αλλα αν σε προβληματιζουν παρε το γιατρο
σου.για αυτο τους εχουμε



Tον ρωτησα κ μου το ειπε κ ο ιδιος...ανυπομονω να παω παλι αυριο να δω τι θα μας πει,να δω τον μπεμπη....

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Τατιανουλα!!!!Και εσυ μπαινεις σε λιγες μερες στο μηνα σου cheers cheers cheers ???


ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 536304 ΓΙΟΥΠΙ !!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 875502

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
3/11 μπαινω στο μηνα μου αλλα επειδη εχω και λιγο σακχαρο μπορει τελος νοεμβριου να κανω προκληση.αναλογα πως ειναι ο μικρος.το βραδυ που θα τον δουμε θα μας πει ποσο μεγαλωσε.παντως το αλλο σ.κ που καθεται και ο ανδρας μου ειπαμε να μας φερουνε τα πραγματα του μωρου να στησουμε το παιδικο

http://stefxon@gmail.com

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα,κοριτσια!

Τι κανουν οι κοιλιτσες?Εδω ολα καλα,ευτυχως δεν ποναω πολυ αυτες τις μερες,παρα μονο οταν η μπεμπα τεντωνεται και μου πιεζει τα κοκαλα της λεκανης.Νιωθω πααααρα πολυ κουρασμενη και με τη δουλεια και με ολα,δεν εχω κουραγιο για τπτ.Πρεπει να συμμαζψω μια ντουλαπα και μονο εγω μπορω να το κανω αυτο και μου φαινεται βουνο!Χτες ο αντρας μου ειχαν απεργια για μια μερα και με βοηθησε με κατι εξωτερικες δουλειες αλλα μετα το βραδυ επεσα σαν το κουτσουρο.Ευτυχως απο την κουραση δεν ξυπναω πια μεσα στη νυχτα σαν την τρελη!Παω να βαλω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 93981 και μετα εχω δουλειες εξω,μαθημα κτλ...ουφ,θελω να σταματησω να δουλευω πλεον,παραβαρυνα μου φαινεται... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 13953 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 13953 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 13953

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!Αλεξία και εγώ τις έχω αυτές τις ανησυχίες αλλά παρόλα αυτά μια χαρά κοιμάμαι το βράδυ.. Razz Razz Razz

Σκέφτομαι ότι πρέπει να χαλαρώσω λίγο γιατί ένα σωρό πράγματα με αγχώνουν και δεν κάνει.Χθές μου τηλεφώνησε και ο γιατρός μου να δει πως είμαι και μου είπε ότι τώρα είμαστε σε καλό επίπεδο αν προκύψει τοκετός Shocked Shocked Shocked ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 26 585182 όχι όπως ένα μήνα πριν με τις συσπάσεις..Το άφησα ασχολίαστο γιατί δεν θέλω να το σκέφτομαι,μου φαίνεται νωρίς ακόμη..Η βαλίτσα μου είναι μισοέτοιμη και εγώ ψυχολογικά δεν έχω προετοιμαστεί!Και το λέω στον άνδρα μου και μου λέει τι περιμένεις να προετοιμαστείς??Ξέρω και γω?Την γέννα μήπως?? scratch scratch

Χαμομηλάκι καλά που έχουμε και τους άνδρες μας.. Και εμένα χθες δεν δούλευε και ο καημένος έκανε ένα σωρό δουλειές..Αφού πλέον εγώ με το ζόρι μπορώ να κάνω τα βασικά στο σπίτι!Άντε ένα φαγητό και ένα πλύσιμο πιάτων!Για αύριο που έχει πάλι ρεπό ελπίζω να κάτσουμε να ξεκουραστούμε λίγο!Και όσο έλεγα να απολαύσουμε την μέρα με καφεδάκι στο κέντρο και χαλαρή βόλτα, πάλι απεργείες έχουν!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ πλησιαζει ο καιρος....θα εχουμε τα μονακριβα μας αγκαλια!!!!!!!!



παντως στο στην αλλη ομαδα τα κοριτσια που γεννησαν βλεπω μπαινουν κανονικα στο φορουμ κ γραφουν τα δικα τους του τυπου μολις την-ον ταισα κ κοιμηθηκε αχουυυυυυυ τι ωραια!!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασσα μου,ειλικρινα χαιρομαι που παρ'ολα τα προβληματα που σου παρουσιαστηκαν καθ'ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης,εφτασες μεχρι εδω...δεν το λεω κακοπροαιρετα,αλλα ολο κ κατι σου εμφανιζοταν βρε παιδι μου κ ενα αγχος το ειχα να μην εχουμε προωρακι στο γκρουπ...βλεπεις που ολα πανε καλα τελικα...??!!!!! Οσο για να ειμαστε ετοιμες ψυχολογικα,εγω προσωπικα δεν θα ειμαι ποτε.... Rolling Eyes Rolling Eyes

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ! ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΚΑΘΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΞΩ. ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΕΣ ΜΩΡΕ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ ΟΜΩΣ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ....
ΜΑΜΙΤΑ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΙ ΕΙΝΑΙ 3,5 ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΙ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΙ Ο ΑΝΑΠΤΥΞΙΟΛΟΓΟΣ Ο ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΑΛΛΑ-- ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΟΚ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΑ ΕΔΩ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ.
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΗΜΕΡΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:Νατασσα μου,ειλικρινα χαιρομαι που παρ'ολα τα προβληματα που σου παρουσιαστηκαν καθ'ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης,εφτασες μεχρι εδω...δεν το λεω κακοπροαιρετα,αλλα ολο κ κατι σου εμφανιζοταν βρε παιδι μου κ ενα αγχος το ειχα να μην εχουμε προωρακι στο γκρουπ...βλεπεις που ολα πανε καλα τελικα...??!!!!! Οσο για να ειμαστε ετοιμες ψυχολογικα,εγω προσωπικα δεν θα ειμαι ποτε.... Rolling Eyes Rolling Eyes

Εγώ να δεις πως το φοβόμουν..Αλλά ευτυχώς όλα καλά!Η αλήθεια βέβαια είναι πως δεν έχει ησυχάσει ακόμη το φυλλοκάρδι μου,νομίζω πως όλο και κάτι θα συμβεί ακόμη..Και με αγχώνει και εμένα πολύ μήπως με πιάσουν οι πόνοι μέσα στον ύπνο μου,μήπως σπάσπουν τα νερά στο κρεβάτι και πως καθαρίζεις μετά το στρώμα και άλλα τέτοια κουλά.. Rolling Eyes Rolling Eyes

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


Εγώ να δεις πως το φοβόμουν..Αλλά ευτυχώς όλα καλά!Η αλήθεια βέβαια είναι πως δεν έχει ησυχάσει ακόμη το φυλλοκάρδι μου,νομίζω πως όλο και κάτι θα συμβεί ακόμη..Και με αγχώνει και εμένα πολύ μήπως με πιάσουν οι πόνοι μέσα στον ύπνο μου,μήπως σπάσπουν τα νερά στο κρεβάτι και πως καθαρίζεις μετά το στρώμα και άλλα τέτοια κουλά.. Rolling Eyes Rolling Eyes [/quote]



Χα χα χα !!!!! Και εγω ακριβως τα ιδια σκεφτομαι !!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις