Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
541 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 541 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ "ΓΕΙΤΟΝΙΑ"....
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ, ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΒΑΡΥΝΑ ΚΙ ΕΓΩ !!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 990599
λΑΜΠΡΟΥΛΑ ΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ???? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ....ΚΑΘΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ...ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ, ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ...ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΠΗΡΕ 1 ΚΙΛΟ ΔΗΛ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ 9-10 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΑΕΙ???? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΡΦΩΘΕΙ Κ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ 2,500-2700 ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ!!!! ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΒΑΣΗ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ....
ΤΟΤΟΥΛΑ... ΤΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ, ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΡΟΜΑΞΑ ΛΙΓΑΚΙ Shocked ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕΣ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ, ΑΛΛΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ!!!!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ.... ΤΙ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΤΙ????? ΤΕΛΕΙΟ ...Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΘΑ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΕ ΛΟΦΟΥΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ....
ΤΑΤΙΑΝΑ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΕΘΙΜΟ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΨΩΝΙΖΟΥΝ ΧΡΥΣΟ ΣΤΗΝ ΝΥΦΗ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ... ΑΛΛΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΙ ΟΛΟΙ....ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΠΙΕΣ!!! ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.... ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ....ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ -ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ- ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΚΡΙΒΟ, ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ....ΦΕΡΝΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ....ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΤΟΥΣ???? ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ...ΑΛΛΑ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ-ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΝΑ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ:ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΑΝ ΟΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 534787
ΑΛΕΞΙΑ....ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΩΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ???? ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ "ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ"????, ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΜΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.... Embarassed
ΤΙ ΑΛΛΑ?????



Πηνελοπη μου,εκτος απο τις συσπασεις που μου εχουν γινει πλεον καθημερινοτητα εδω κ πααααααρα πολυ καιρο,δεν εχω καμια αλλη ενδειξη...εχω αγχωθει πλεον αρκετα γιατι δεν ξερω αν θα το καταλαβω οταν θα ειναι οι συσπασεις του τοκετου χι χι χι... ρωτησα κ καποια πραγματακια το γιατρο τις προαλλες κ μου ειπε οτι δεν ειναι απαραιτητο να σπασουν τα νερα affraid affraid κατι που δεν το ηξερα ..... το αγχος μου δε ειναι φοβερο οποτε κανω μπανιο γιατι σκεφτομαι τι θα γινει αν σπασουν τα νερα τοτε κ εγω δεν το παρω χαμπαρι...??? scratch scratch

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΑΤΕ! ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ;
ΟΝΤΩΣ ΧΡΥΣΑΦΙΚΑ ΟΧΙ ΟΥΤΕ ΒΑΜΜΕΝΑ ΝΥΧΙΑ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΝΥΦΗ ΧΡΥΣΑΦΙΚΟ!!ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΣΤΟΝ 1ο ΟΠΟΤΕ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΤΟΝ 2ο ΤΠΤ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ!!!
ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ Π.Χ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ,ΠΑΠΛΩΜΑ, ΜΠΟΥΦΑΝ ΓΙΑ 18 ΜΗΝΩΝ ,ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Κ.Α
ΤΑΤΙΑΝΑ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ!!!
ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΛΥΚΟ ΤΡΟΥΦΑ ΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!
ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΧΡΥΣΟ ΘΕΛΩ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ!!! ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΚ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΘΑ ΠΑΜΕ....

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΑΤΕ! ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ;
ΟΝΤΩΣ ΧΡΥΣΑΦΙΚΑ ΟΧΙ ΟΥΤΕ ΒΑΜΜΕΝΑ ΝΥΧΙΑ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΝΥΦΗ ΧΡΥΣΑΦΙΚΟ!!ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΣΤΟΝ 1ο ΟΠΟΤΕ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΤΟΝ 2ο ΤΠΤ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ!!!
ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ Π.Χ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ,ΠΑΠΛΩΜΑ, ΜΠΟΥΦΑΝ ΓΙΑ 18 ΜΗΝΩΝ ,ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Κ.Α
ΤΑΤΙΑΝΑ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ!!!
ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΛΥΚΟ ΤΡΟΥΦΑ ΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!
ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΧΡΥΣΟ ΘΕΛΩ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ!!! ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΚ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΘΑ ΠΑΜΕ....


Καλημερα κικιτσακι!!!! γιατι μας κολαζεις καλε πρωινιατικα με την τρουφα....????

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:γιατι σκεφτομαι τι θα γινει αν σπασουν τα νερα τοτε κ εγω δεν το παρω χαμπαρι...??? scratch scratch

ενα κολπο που μου ειχε πει η δικια μου στο πρωτο μου ειναι το εξης. επειδη μποει να σπασουν αλλα ναμην πεσει κανας χειμαρος καινα τα μπερδεψεις με ακρατεια πχ θατα μυριζεις.. ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΣΠΕΡΜΑ! ναι ναι!! μη γελατε! σπερμα! εε ρεε καινα μεβλεπατε! καθε φορα που πηγαινα τουαλετα μυριζα το βρακι.. Laughing

οταν ημουν μεσα που μου τα σπασαν αυτοι τελικα μπαινει ο αντρας μου και λεει τα νερα ειναι αυτη η μυρωδια? μουτο επιβεβαιωσε οτι ετσι μυριζουν..
το θεμα ειναι βεβαια αν θυμαστε τι σιγκεκριμενη μυρωδια... εγω... μαλλον οχι Cool

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα πολυλογουδες! τι κανετε?
κατ'αρχην σημερα δεν μπορω να ανοιξω τις φωτο σας να δω Crying or Very sad
δευτερον κατι πηρε το ματι μου για allouete!!! και ανεβασα ΠΙΕΣΗ .
πηγα την προηγουμενη εβδομαδα να παρω ενα ζακετακι η κατι παραπλησιο γουατεβερ, και πεφτει το ματι μου σε ενα μοβενιο λεπτουλι ... η τιμη : 53 ευρω!!!!
ρε φιλε δε ντρεποντε λιγο? εκει μεσα δεν ειδα ΤΙΠΟΤΑ τουλαχιστον με 20 ευρω!
τι σκατοεκμεταλευση ειναι αυτη? αντε και πες το πηρες! ποσο θα το βαλει το καημενο? 2-3 φορες? Mad Mad

και βασικα εκανα το λαθος και συγκρινα τιμες με το εξωτερικο -συγκεκριμενα Αγγλια- πηγαινω συχνα γιατι μενει και η κολλητη μου εκει

παμπερς εδω 6 ευρω εκει 3! ετσι ενα μικρο δειγμα ανεφερα για να μην μιλησω για τα ρουχακια

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΛΕΞΙΑ... ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ Η' ΟΧΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΑΚΡΑΤΕΙ....ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ...ΚΙ ΕΓΩ ΩΣ ΟΥΦΟ...ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΜΟΥ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΝΑ ΜΗ ΕΝΟΧΛΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΟΥΣ ΓΙΑ ΨΥΛΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (ΚΟΥΦΙΑ Η ΩΡΑ ΠΟΥ Τ'ΚΟΥΕΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ)
ΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΕΛΛΑΙΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΟΦΤΑΝΕΙΣ?????? ΜΗΝ ΑΝΥΗΣΧΕΙΣ...ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΕΦΑ ΑΜΕΣΩΣ!!!!

ΚΙΚΙΤΣΟ.....ΤΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ????????????????????????????????ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠ' ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ?????? ΟΜΟΛΟΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ!!!!! ΚΑΗΜΕΝΕ ΝΙΚΟ... ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ Η ΤΥΧΗ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ... ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΕΣ ΤΙ "ΛΑΓΟΥΣ" ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΟΥ ΣΠΙΤΙ!!!!!! ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:γιατι σκεφτομαι τι θα γινει αν σπασουν τα νερα τοτε κ εγω δεν το παρω χαμπαρι...??? scratch scratch

ενα κολπο που μου ειχε πει η δικια μου στο πρωτο μου ειναι το εξης. επειδη μποει να σπασουν αλλα ναμην πεσει κανας χειμαρος καινα τα μπερδεψεις με ακρατεια πχ θατα μυριζεις.. ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΣΠΕΡΜΑ! ναι ναι!! μη γελατε! σπερμα! εε ρεε καινα μεβλεπατε! καθε φορα που πηγαινα τουαλετα μυριζα το βρακι.. Laughing

οταν ημουν μεσα που μου τα σπασαν αυτοι τελικα μπαινει ο αντρας μου και λεει τα νερα ειναι αυτη η μυρωδια? μουτο επιβεβαιωσε οτι ετσι μυριζουν..
το θεμα ειναι βεβαια αν θυμαστε τι σιγκεκριμενη μυρωδια... εγω... μαλλον οχι Cool



Χα χα χα χα !!!!! Πολυ μου αρεσε αυτο !!!!! Δεν κοροιδευω,απλα μου φανηκε πολυ αστειο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 328109 , δεν το ηξερα αυτο....εγω οποτε πηγαινω τουαλετα πλεον κοιταζω το χαρτι κ το σερβιετακι μηπως δω αιμα Embarassed Embarassed Embarassed

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:γιατι σκεφτομαι τι θα γινει αν σπασουν τα νερα τοτε κ εγω δεν το παρω χαμπαρι...??? scratch scratch

ενα κολπο που μου ειχε πει η δικια μου στο πρωτο μου ειναι το εξης. επειδη μποει να σπασουν αλλα ναμην πεσει κανας χειμαρος καινα τα μπερδεψεις με ακρατεια πχ θατα μυριζεις.. ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΣΠΕΡΜΑ! ναι ναι!! μη γελατε! σπερμα! εε ρεε καινα μεβλεπατε! καθε φορα που πηγαινα τουαλετα μυριζα το βρακι.. Laughing

οταν ημουν μεσα που μου τα σπασαν αυτοι τελικα μπαινει ο αντρας μου και λεει τα νερα ειναι αυτη η μυρωδια? μουτο επιβεβαιωσε οτι ετσι μυριζουν..
το θεμα ειναι βεβαια αν θυμαστε τι σιγκεκριμενη μυρωδια... εγω... μαλλον οχι Cool


Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect RESPECT ΣΟΥ ΛΕΩ !!!!!!! ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ.... ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Ο ΚΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ....
ΕΜΕΝΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ Η ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΔΙΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ ΤΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΑΥΤΗ Η ΦΡΑΣΗ ΜΟΝΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 966307

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 έγραψε:ΑΛΕΞΙΑ... ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ Η' ΟΧΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΑΚΡΑΤΕΙ....ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ...ΚΙ ΕΓΩ ΩΣ ΟΥΦΟ...ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΜΟΥ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΝΑ ΜΗ ΕΝΟΧΛΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΟΥΣ ΓΙΑ ΨΥΛΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (ΚΟΥΦΙΑ Η ΩΡΑ ΠΟΥ Τ'ΚΟΥΕΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ)
ΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΕΛΛΑΙΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΟΦΤΑΝΕΙΣ?????? ΜΗΝ ΑΝΥΗΣΧΕΙΣ...ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΕΦΑ ΑΜΕΣΩΣ!!!!

ΚΙΚΙΤΣΟ.....ΤΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ????????????????????????????????ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠ' ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ?????? ΟΜΟΛΟΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ!!!!! ΚΑΗΜΕΝΕ ΝΙΚΟ... ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ Η ΤΥΧΗ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ... ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΕΣ ΤΙ "ΛΑΓΟΥΣ" ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΟΥ ΣΠΙΤΙ!!!!!! ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



Μην ανησυχεις,δεν με αγχωνεις...κ εγω ετσι ειμαι,δεν μου αρεσει να ενοχλω τον γιατρο...αφου οταν τον ρωτησα για το σχετικο θεμα μου ειπε να τον παρω τηλ αν καταλαβω οτι οι συσπασεις ειναι πιο εντονες η δω αιμα η σπασουν τα νερα κ εγω τον ρωτουσα ποσο χρονο θα εχω για τον τοκετο για να μην τον ενοχλησω πιο νωρις Rolling Eyes Rolling Eyes ναι,ναι τοσο αγαθη....

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 έγραψε:
supermama έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:γιατι σκεφτομαι τι θα γινει αν σπασουν τα νερα τοτε κ εγω δεν το παρω χαμπαρι...??? scratch scratch

ενα κολπο που μου ειχε πει η δικια μου στο πρωτο μου ειναι το εξης. επειδη μποει να σπασουν αλλα ναμην πεσει κανας χειμαρος καινα τα μπερδεψεις με ακρατεια πχ θατα μυριζεις.. ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΣΠΕΡΜΑ! ναι ναι!! μη γελατε! σπερμα! εε ρεε καινα μεβλεπατε! καθε φορα που πηγαινα τουαλετα μυριζα το βρακι.. Laughing

οταν ημουν μεσα που μου τα σπασαν αυτοι τελικα μπαινει ο αντρας μου και λεει τα νερα ειναι αυτη η μυρωδια? μουτο επιβεβαιωσε οτι ετσι μυριζουν..
το θεμα ειναι βεβαια αν θυμαστε τι σιγκεκριμενη μυρωδια... εγω... μαλλον οχι Cool


Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect RESPECT ΣΟΥ ΛΕΩ !!!!!!! ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ.... ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Ο ΚΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ....
ΕΜΕΝΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ Η ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΔΙΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ ΤΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΑΥΤΗ Η ΦΡΑΣΗ ΜΟΝΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 966307




Καλα ε,και ο δικος μου ακριβως τα ιδια !!!!! Μονο αυτο θυμαται...!!!! Και απο τοτε την πληρωνω εγω τη νυφη χα χα χα χα !!!!!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΛΕΞΙΑ, ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ... ΜΟΛΙΣ 40ΝΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΛΕΧΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.... Ε ΔΥΟ ΟΥΦΟ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 215994

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα πολυλογουδες! τι κανετε?
κατ'αρχην σημερα δεν μπορω να ανοιξω τις φωτο σας να δω Crying or Very sad
δευτερον κατι πηρε το ματι μου για allouete!!! και ανεβασα ΠΙΕΣΗ .
πηγα την προηγουμενη εβδομαδα να παρω ενα ζακετακι η κατι παραπλησιο γουατεβερ, και πεφτει το ματι μου σε ενα μοβενιο λεπτουλι ... η τιμη : 53 ευρω!!!!
ρε φιλε δε ντρεποντε λιγο? εκει μεσα δεν ειδα ΤΙΠΟΤΑ τουλαχιστον με 20 ευρω!
τι σκατοεκμεταλευση ειναι αυτη? αντε και πες το πηρες! ποσο θα το βαλει το καημενο? 2-3 φορες? Mad Mad

και βασικα εκανα το λαθος και συγκρινα τιμες με το εξωτερικο -συγκεκριμενα Αγγλια- πηγαινω συχνα γιατι μενει και η κολλητη μου εκει

παμπερς εδω 6 ευρω εκει 3! ετσι ενα μικρο δειγμα ανεφερα για να μην μιλησω για τα ρουχακια

ΚΑΛΑ ΧΙΟΝΑΤΗ, ΟΥΤΕ ΑΠ' ΕΞΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ.... ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ 70 ΕΥΡΩ..... ΚΟΡΟΙΔΑ ΨΑΧΝΟΥΝ.... ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΤΗΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΘ OTHERCARE ΑΓΓΛΙΑΣ ΜΕ ΕΔΩ ΕΝΑ -40% ΣΙΓΟΥΡΑ... affraid .



Έχει επεξεργασθεί από τον/την penelope26 στις Κυρ Οκτ 09, 2011 12:42 am, 1 φορά

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα πολυλογουδες! τι κανετε?
κατ'αρχην σημερα δεν μπορω να ανοιξω τις φωτο σας να δω Crying or Very sad
δευτερον κατι πηρε το ματι μου για allouete!!! και ανεβασα ΠΙΕΣΗ .
πηγα την προηγουμενη εβδομαδα να παρω ενα ζακετακι η κατι παραπλησιο γουατεβερ, και πεφτει το ματι μου σε ενα μοβενιο λεπτουλι ... η τιμη : 53 ευρω!!!!
ρε φιλε δε ντρεποντε λιγο? εκει μεσα δεν ειδα ΤΙΠΟΤΑ τουλαχιστον με 20 ευρω!
τι σκατοεκμεταλευση ειναι αυτη? αντε και πες το πηρες! ποσο θα το βαλει το καημενο? 2-3 φορες? Mad Mad

και βασικα εκανα το λαθος και συγκρινα τιμες με το εξωτερικο -συγκεκριμενα Αγγλια- πηγαινω συχνα γιατι μενει και η κολλητη μου εκει

παμπερς εδω 6 ευρω εκει 3! ετσι ενα μικρο δειγμα ανεφερα για να μην μιλησω για τα ρουχακια



Καλημερα Σωτηρια μου!!!!Καλα,αυτο με τις τιμες της Αγγλιας μου εχει κανι κ εμενα εντυπωση...εμενα ηρθαν προχθες φιλοι μου Αγγλοι διακοπες κ μου κρατουσαν φορμακια,ζιπουνακια κλπ απο τα Marks and Spencer της Αγγλιας κ ακομα κ η ποιοτητα ηταν καλυτερη...σε ενα σετ με 7 ζιπουνακια που ειχε ξεχαστει πανω η τιμη εγραφε 7 λιρες για ολο το σετ affraid affraid !!!!! Εδω ουτε 1 δεν παιρνεις απο το συγκεκριμενο μαγαζι με 7 ευρω... κ τα σαμπουαν,λαδακια,κρεμες συγκαματος κλπ ειναι πολυ φτηνοτερα εκει...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε ντρεπονται λιγο ρε γαμωτο?
μετα φταιμε εμεις που παραγγελνουμε απ'εξω?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μην αγχωνεστε!θα το καταλαβετε οταν ερθει η ωρα.θα σας το επιβεβαιωσουν και οι παλιες μανουλες.οι συσπασεις γινονται εντελως ρυθμικες και ολο και πιο εντονες.και οταν σπασουν τα νερα αν ειναι ολικη ρηξη ειναι σαν να κατουρηθηκατε.αν ειναι μερικη θα σταζετε συνεχεια.θα προλαβετε να πατε στο μαιευτηριο.αλλα απο την αλλη τωρα που φτασατε στο τελος μην ντρεπεστε να παρετε το γιατρο σας για οτιδηποτε.για αυτο πληρωνονται αλωστε.
τα νυχια στα χερια δεν τα βαφουμε για να παρακολουθουν το χρωμα τους.

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια αυτο που λετε οτι απαγορευετε το βαμενο νυχι τα κοσμηματα και τα σκουλαρικια ισχυει μονο για καισαρικη η και για τις 2 περιπτωσεις?
οχι τιποτα αλλο αλλα εχω ενα εμφυτευμα/κοσμημα στο μαγουλο και βγαινει μονο με νυστερι Rolling Eyes
ολα τ'αλλα οκ μπορω να τα βγαλω...

παντως σε 2 φυσιολογικες γεννες στην Αγγλια σε φιλες μου , τιποτα δεν εβγαλαν , και η μια ειχε και βαμενα νυχια , τι στο καλο???

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χιονατουλα δε χρειαζεται να κανεις ολοκληρη επεμβαση για να το βγαλεις.μπορεις να το εχεις

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι? και στις 2 περιπτωσεις? καισαρικη/φυσιολογικο?

επειδη με κραζουν ολοι να τα βγαλω Rolling Eyes

αλλα το θεμα νυχιων λογικο μου φαινετε Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα καιδω εχω δει καποιεςμε νυχι κατσε καλα... αλλα κανονικα λενε δεν επιτρεπετε. ειναι και τι διαταγες θα δωσει ο γιατρος σου. το νυχι φανταζομαι εκτος αποτα αλλα παιζει ρολο μικροβιων και καλα.. τι να πω εγω συριζα ποτε δεν τα κοβω. ουτε μεγαλα. κανονικα. για κοσμηματα δεξερω γιατι δεν κανουν.. στην ακτινογραφια δεν κανει.. αλλα τισχεση μπορει ναχει??? ρωτηστε τον γιατρο καλητερα.. τι απαιτησεις εχει αυτος αλλα και η κλινικη

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και στις 2.μη στεναχωριεσαι.ρωτα και το γιατρο σου γιατι καθε κλινικη εχει αλλο πρωτοκολο αλλα ειναι υπερβολη.

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχετε δικιο κοριτσουδια θα ρωτησω το γιατρο στο ραντεβου μας στις 20 του μηνα! ουφφφ δεν περνανε αυτες οι μερες Crying or Very sad
αληθεια ποτε θα με βλεπει καθε 2 εβδομαδες οεοοοοο???? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #7 - Σελίδα 11 328109

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι αλλο θελω να ρωτησουμε. αν μπορει ναμπει ο αντρας μου μεσα. οκ ξερω οτι ειναι χειρουργειο αλλα..... ακουω για καποιους (διασημους) που μπαινουν. εκει νευριαζω! το θελεικαι αυτος. δε θα βλεπει την κοιλια. πισω μαζι μου τον θελω! και να δει και τομωρο πως ειναι που βγαινει.λετε να το κανουν μονο σε αυτους που πανε σε σουιτες?? Razz

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:εγω παλι αλλο θελω να ρωτησουμε. αν μπορει ναμπει ο αντρας μου μεσα. οκ ξερω οτι ειναι χειρουργειο αλλα..... ακουω για καποιους (διασημους) που μπαινουν. εκει νευριαζω! το θελεικαι αυτος. δε θα βλεπει την κοιλια. πισω μαζι μου τον θελω! και να δει και τομωρο πως ειναι που βγαινει.λετε να το κανουν μονο σε αυτους που πανε σε σουιτες?? Razz
δεν επιτρεπουν σε κανεναν.τουλαχιστον εδω στη θεσσαλονικη.οσο διασημος και αν εισαι.στο χειρουργειο.σε φυσιολογικο στα ιδιοτικα αφηνουν στα δημοσια οχι

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αληθεια κοριτσια αυτο το εχετε συζητησει με τους αντρες σας?

θελουν να βρισκονται μαζι σας στον τοκετο μεσα? I love you

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!! Ωραια δροσια και απο αυριο ακομα καλυτερη. Ευτυχως οταν εμεινα εγκυος ειχα παρει ενα παντελονι υγασματινο και εχω απο πριν ενα τζιν και κολαν. Ασε που εγω τα φοραγα και αφου γεννησα. Αλλη μια μερα μονη, το απογευμα θα ερθει η μαμα μου με τον μικρο. Απο σημερα ξεκιναμε να μαζευουμε το σπιτι.
Για τη γεννα επιτρεπεται μονο πεντικιουρ και αν βαψετε τα νυχια των χεριων σας σε απαλο χρωματακι γιατι αν παθεις εσωτερικη αιμορραγια φαινεται στο μεγαλο μας δαχτυλο. οσο για χρυσαφικα εγω ξερω οτι δεν επιτρεπεται τιποτα, εγω αγηνω μονο το σκουλαρικι στη μυτη που δεν βγαινει
tatianoyla δεν ξερω αν συνιθιζεται αλλα οταν γεννησα μου πηρε η πεθερα μου με τις κουνιαδες μου σκουλαρικια. για το μωρο μονο ο νονος του του πηρε χρυσο και κουκλακι τη μασκοτ του παναθηναικου (δεν θελω σχολια). στον μικρο νονα θα ειναι η αδελφη μου και εχουμε πει εκτος απο το χρυσο να του παρει και ταυτοτητα με το ονομα. οσο για τον αντρουλι στο πρωτο σκουλαρικια που δεν τα βγαζω ποτε και τωρα πλαστικη αλλα επειδη δε το βλεπω οικονομικα εχω ζητησει ενα δαχτυλιδι μιας και πριν ενα μηνα ειχα και γενεθλια γιορτη οποτε να το συνδιασουμε. βεβαια και για ταξιδακι ψηνομαστε γαιτι ακομα δεν εχουμε παει ταξιδι του μελιτος. λεγαμε να παμε μαζι με τους κουμπαρους μας μαλλον μαρτη αλλα ακομα δεν εχουμε αποφασισει που
χαμομηλακι με για τα πραγματακια και το δωματιο ειναι σουπερ. α! τελεια η φωτο σου
κατινα νομιζω οτι η πεθερα σου ειναι λιγο αντε γεια??????????
ρε κικιτσο στειλε ενα κομματι
χιονατουλα μην συγκρινεις ποτε ποτε ποτε το τι γινετε στο εξωτερικο με το τι κανουμε στην ελλαδα
ευτυχως εχω γνωστη που δουλευει στα marks και οποτε θελω τα παιρνω σε αλλη τιμη ή οταν παει αγγλια. μου εφερε καταπληκτινο κουστουμακι (παντελονι, σακακι, πουκαμισο και γραβατα) για τον μικρο για το γαμο 40 ευρω. δυστυχως αυτα τα καταστηματα δεν στελνουν στην ελλαδα (marks, mothercare, next)
supermama αυτο το παραπονο εχω και εγω. ακουγα χτες για την πεγκυ ζηνα οτι εκανε καισαρικη και ο αντρας της ητα μαζι? ειμαι ετοιμη να βαλω το μεσο μου για να αφησουν τον δικο μου μεσα. ελεος!!!
Αμα θελετε μα σας πω πως μου σπασανε τα ωερα οκ, δεν θελω να σας τρομοκρατησω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις