Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
318 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 318 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 17]

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια φιλη μου που σπουδαζε την Αγγλια ειχε μεινει σ ενα σπιτι που το ενιωθε καπως. Ολο ειχε ενα περιεργο συναισθημα οτι κατι γινεται εκει. Μια μερα ηταν με την συγκατοικο της και νομιζαν οτι καποιος μπηκε στο σπιτι για να τους ληστεψει. Φοβηθηκαν και κρυφτηκαν στην σοφιτα. Ακουγαν βήματα. Καποια στιγμη τα βηματα πηγαιναν προς το μερος τους. Ηταν σιγουρες οτι καποιος αναβαινει τα σκαλια και πηγαινει προς τη σοφιτα. Ταβηματα γινοντουσαν ολοενα και πιο δυνατα και πιστευαν οτι απο λεπτο σε λεπτο θ αναοιξει η πορτα της σοφιτας. Ξαφνικα τα βηματα σταματησαν. Δεν ακουγαν τιποτα. Βγηκαν εξω και πουθενα κανεις. Δεν ειχε πειραχτει τιποτα. Σημειωση οτι το σπιτι ηταν τελειως ξεμπαρκο δεν υπηρχε περιπτωση να ακουγοντουσαν απο το διπλανο σπιτι ας πουμε...

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:περασαν 2,5 χρονια κοντα απο τον χαμο του μπαμπα μου.
τυχαια λοιπον τον ιουλιο γνωρισα τον πνευματιστη jay love,που τον ειχε και ο χαρδαβελλας περσι.
ηταν φιλος ,φιλου και ετυχε και τον φιλοξενησαμε για 10 μερες ΑΘΗΝΑ.
ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ,ΜΙΛΗΣΑΜΕ.
μου ειπε πως εφυγε,ποιος ηταν μαζι του και τον περιμενε να πανε στην αλλη ζωη.
μου μιλησε για πραγματα που εχω κανει ολα αυτον τον καιρο.να μην καπνιζω κοντα στο παιδι.ηταν εκει οταν γεννουσα.οτι φοραω το ρολοι του .
να προσεχω τους δικους μου.
οτι ειναι καλα ,ειναι με την γιαγια και τον παππου.
και παρα πολλα αλλα.

ενιωσα τοσο ομορφα,τοσο ομορφα.ενιωθα οτι ηταν εκει πραγματικα .ελπιζω να μην σας φρικαρα.

Πως το εκανες αυτο??? affraid affraid Θα φοβομουν παρα πολυ πιστευω. Ακουγες τη φωνη του ή μεσα απο τη φωνη του πνευματιστη σου απαντούσε? Ησουν ξυπνια ή με υπνωτισμο? Μπορεις να μας περιγραψεις την διαδικασία?

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρε κοριτσια σας εχασα δεν προλαβαινω να διαβαζω!!!!!!! Laughing

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
abouna έγραψε:εγω την μορα οσες φορες προλαβα,την ειδα σαν σκια κοντη,παιδι,νανος,δεν ξερω...
θα σας πω κατι ακομα,πιο χαρουμενο Very Happy
οταν παντρευτηκαμε ειπαμε να μην παιρνουμε προφυλαξεις για να μας ερθει οποτε να ειναι το μωρακι..το δευτερ βραδυ παντρεμενη ειδα ενα ονειρο,μου εδωσαν ενα μωρο και ηταν δικο μου..περιεργο συναισθημα,ομορφο,ξανθο,οπως ολα τα μωρακια στις διαφημισεις! συγκινηθηκα στον υπνο μου και το πρωι ειχα ενα ομορφο αισθημα,αλλα ημου και νιοπαντρη οποτε δικαιολογειτο!χαχαχα σε 20 μερες ειχα καθυστερηση,μια μερα φυσικα αλλα το ηξερα!περιμενα 2 μερες ακομα και ημουν εγκυος!ειχα συλλαβει το πρωτο βραδυ του γαμου,αφου τοτε δεν χρησιμοποιησαμε προφυλαξη,την μια εβδομαδα πριν δεν ειχαμε καν επαφες και 2 εβδομαδες πριν το γαμο ημουν αδιαθετη!

Νανο ειχε δει κι η φιλη μου αυτη που ηταν Αγγλια. Τον εχει δει πολλες φοβερες φευγαλαια. Τον ειχε δει να περναει εξω απο την πορτα του δωματιου της. Και τον ειδε αρκετες φορες. Αυτο δεν εγινε στην Αγγλια αλλα εδω στην Ελλαδα. Τι να ναι αραγε αυτος ο νανος? Να ναι αραγε οι καλικαντζαροι που λεγανε παλια στα χωρια?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
mamavivo έγραψε:περασαν 2,5 χρονια κοντα απο τον χαμο του μπαμπα μου.
τυχαια λοιπον τον ιουλιο γνωρισα τον πνευματιστη jay love,που τον ειχε και ο χαρδαβελλας περσι.
ηταν φιλος ,φιλου και ετυχε και τον φιλοξενησαμε για 10 μερες ΑΘΗΝΑ.
ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ,ΜΙΛΗΣΑΜΕ.
μου ειπε πως εφυγε,ποιος ηταν μαζι του και τον περιμενε να πανε στην αλλη ζωη.
μου μιλησε για πραγματα που εχω κανει ολα αυτον τον καιρο.να μην καπνιζω κοντα στο παιδι.ηταν εκει οταν γεννουσα.οτι φοραω το ρολοι του .
να προσεχω τους δικους μου.
οτι ειναι καλα ,ειναι με την γιαγια και τον παππου.
και παρα πολλα αλλα.

ενιωσα τοσο ομορφα,τοσο ομορφα.ενιωθα οτι ηταν εκει πραγματικα .ελπιζω να μην σας φρικαρα.

Πως το εκανες αυτο??? affraid affraid Θα φοβομουν παρα πολυ πιστευω. Ακουγες τη φωνη του ή μεσα απο τη φωνη του πνευματιστη σου απαντούσε? Ησουν ξυπνια ή με υπνωτισμο? Μπορεις να μας περιγραψεις την διαδικασία?

στο σπιτι υης αδελφης μου ημουν,εκει τον φιλοξενουσαμε.μου απαντουσε ο πνευματιστης.δεν πολυ ρωταγα ολα μονος του μου τα ειπε.Ημουν ναι πολυυυυ ξυπνια και καθομουν απεναντι του.
δεν εχει σημασια με ποιον θελεις να μιλησεις ,αλλα ποιος θα ερθει να σου μιλησει.και φυσικα ηρθε ο μπαμπακας μου. μου τον περιεγραψε ,εσκυψε και με φιλησε ( ο πνευματιστης) στο σημειο που με φιλαγε ο μπαμπας μου ,με ενα ιδιατερο τροπο που ειχαμε και αρχισε να μου μιλαει για οτι του ελεγε ο μπαμπας μου.
Ηταν καταπληκτικο αυτο που βιωσα.Και μου ειπε οτι δεν ηταν τυχαιο που μεσω καποιου φιλου τον γνωρισαμε και εμεινε μαζι μας.
μου λεει το θεωρεις τοσο πιθανο αυτο που εγινε?που ηρθα εδω?
ηθελε ο πατερας σου να ερθω,με κατευθυνε.
ζουν λεει σε να μερος που δεν υπαρχει ,χρονος,ολα ειναι ενεργεια.και ειναι πολυ καλα εκει .
ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ
ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΙΩΣΑ.

ετυχε να ερθει ελλαδα απο Αγγλια και εμεινε σε μας ενας διασημος πνευματιστης.

το θεωρεις τυχαιο?

abouna

abouna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τι να πω....μπορει.καθε τοπος εχει την δικη του ιστορια για την μορα.εγω προσπαθω να την καταλαβω απο τις δικες μου εμπειριες.οταν ερχεται μου ξεκιναει απο τον αυχενα και προχωραει σε ολη την σπονυλικη στηλη μουδιασμα,παραλυση...και ξερω οτι αρχιζει το "εργο" της! αλλες φορες ειναι γρηγορο αλλες ομως με κραταει εκει πολλη ωρα,ξυπναω αλλα δεν μπορω να κουνηθω! μερικες φορες δακρυζω..

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mommy12585 έγραψε:
abouna έγραψε:ο αντρας μου ειναι ποδοσφαιριστης και μετακομιζουμε αρκετα συχνα σε διαφορα μερη.πριν 3 χρονια μεναμε Αθηνα,στο Κορωπι,σε ενα καινουριο συγκροτημα πολυκατοικιων. ενα διαμερισμα που σκεφτομασταν να αγορασουμε,ΤΕΛΕΙΟ!!!! μας ειπαν πως μεναμε πρωτοι εκει,ειχε χτιστει λιγους μηνες πριν. ειχαμε τοτε μονο την Εβελινα μας,5 μηνων περιπου.το σπιτι τελειο αλλα εγω καπωε ενιωθα,μια ψυχρα,ψυχοπλακωμα περιεργα.ομως δεν ελεγα κατι..ενα βραδυ ειχαμε κανει το παιδι μπανιο και οπως ημουν μπροστα στον καθρεφτη ερχεται ο αντρας μου και την κοιταζει μεσα απο τον καθρεφτη! η μικρη παθαινει μια φρικη,ουρλιαζε και ειχε μια περιεργη πολυ φοβισμενη οψη.της λεει ο αντρας μου:μπεμπα,ο μπαμπας ειμαι,τον κοιταζει διπλα της που στεκοταν και του γελαει.μολις γυριζει παλι στον καθρεφτη το παιδι παλι ουρλιαζε! ανατριχιασα ακομα και τωρα! ειχαμε λιγο φοβηθει αλλα λεμε ισως επειδη το παιδι δεν εχει βαπτιστει ακομα κατι εγινε... εγιναν διαφορα τετοια π.χ. το δωματιο το παιδικο ηταν καθε βραδυ κρυο,ψυχρα λεμε!εψαχνα το παραθυρο,δεν εβαζε αερα,αφου ηταν ολοκαινουριο!ξυπνουσε καθε βραδυ κλαιγοντας το παιδι,ουρλιαζοντας.... και συν την αισθηση που ειχα αποφασισαμε να το συζητησουμε με τον αντρα μου να ξε-φοβηθουμε Very Happy ανακαλυψα ομως κατι τρυπες στον τοιχο που τις ειχαν κλεισει,απο καδρα μαλλον.ρωτησα τον διαχειριστη αφου μου ειχε πει πως ημασταν πρωτοι ενοικιαστες.τελικα μου ειπε οτι ειχαν μεινει εκει για 4 μηνες καποιοι αλλα δεν το ανεφερε γιατι ηταν λιγο το διαστημα! γιατι να φυγει κανεις ετσι γρηγορα απο ενα σπιτι? πιστευω πως κατι κακο ειχε συμβει....το ενιωθα απο την πρωτη μερα! φυγαμε κι εμεις λιγο καιρο μετα....

Ανατριχιασα!!!! Τρέχοντας θα έφευγα... affraid
popo san tis taines tromou.....

http://hawk-girl.blogspot.com/

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
stefy έγραψε:
mamavivo έγραψε:περασαν 2,5 χρονια κοντα απο τον χαμο του μπαμπα μου.
τυχαια λοιπον τον ιουλιο γνωρισα τον πνευματιστη jay love,που τον ειχε και ο χαρδαβελλας περσι.
ηταν φιλος ,φιλου και ετυχε και τον φιλοξενησαμε για 10 μερες ΑΘΗΝΑ.
ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ,ΜΙΛΗΣΑΜΕ.
μου ειπε πως εφυγε,ποιος ηταν μαζι του και τον περιμενε να πανε στην αλλη ζωη.
μου μιλησε για πραγματα που εχω κανει ολα αυτον τον καιρο.να μην καπνιζω κοντα στο παιδι.ηταν εκει οταν γεννουσα.οτι φοραω το ρολοι του .
να προσεχω τους δικους μου.
οτι ειναι καλα ,ειναι με την γιαγια και τον παππου.
και παρα πολλα αλλα.

ενιωσα τοσο ομορφα,τοσο ομορφα.ενιωθα οτι ηταν εκει πραγματικα .ελπιζω να μην σας φρικαρα.

Πως το εκανες αυτο??? affraid affraid Θα φοβομουν παρα πολυ πιστευω. Ακουγες τη φωνη του ή μεσα απο τη φωνη του πνευματιστη σου απαντούσε? Ησουν ξυπνια ή με υπνωτισμο? Μπορεις να μας περιγραψεις την διαδικασία?

στο σπιτι υης αδελφης μου ημουν,εκει τον φιλοξενουσαμε.μου απαντουσε ο πνευματιστης.δεν πολυ ρωταγα ολα μονος του μου τα ειπε.Ημουν ναι πολυυυυ ξυπνια και καθομουν απεναντι του.
δεν εχει σημασια με ποιον θελεις να μιλησεις ,αλλα ποιος θα ερθει να σου μιλησει.και φυσικα ηρθε ο μπαμπακας μου. μου τον περιεγραψε ,εσκυψε και με φιλησε ( ο πνευματιστης) στο σημειο που με φιλαγε ο μπαμπας μου ,με ενα ιδιατερο τροπο που ειχαμε και αρχισε να μου μιλαει για οτι του ελεγε ο μπαμπας μου.
Ηταν καταπληκτικο αυτο που βιωσα.Και μου ειπε οτι δεν ηταν τυχαιο που μεσω καποιου φιλου τον γνωρισαμε και εμεινε μαζι μας.
μου λεει το θεωρεις τοσο πιθανο αυτο που εγινε?που ηρθα εδω?
ηθελε ο πατερας σου να ερθω,με κατευθυνε.
ζουν λεει σε να μερος που δεν υπαρχει ,χρονος,ολα ειναι ενεργεια.και ειναι πολυ καλα εκει .
ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ
ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΙΩΣΑ.

ετυχε να ερθει ελλαδα απο Αγγλια και εμεινε σε μας ενας διασημος πνευματιστης.

το θεωρεις τυχαιο?


Φοβερο. Πολυ θα ηθελα να μιλησω με τους παππουδες μου και τις γιαγιαδες μου που εχω χασει. Μακαρι να ειναι κι εκινοι καλα εκει που ειναι... Αν δεν ειναι αποδειξη αυτο οτι συνεχιουμε να υπαρχουμε σαν πνευματα μετα το θανατο μας .. τοτε τι?

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:περασαν 2,5 χρονια κοντα απο τον χαμο του μπαμπα μου.
τυχαια λοιπον τον ιουλιο γνωρισα τον πνευματιστη jay love,που τον ειχε και ο χαρδαβελλας περσι.
ηταν φιλος ,φιλου και ετυχε και τον φιλοξενησαμε για 10 μερες ΑΘΗΝΑ.
ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ,ΜΙΛΗΣΑΜΕ.
μου ειπε πως εφυγε,ποιος ηταν μαζι του και τον περιμενε να πανε στην αλλη ζωη.
μου μιλησε για πραγματα που εχω κανει ολα αυτον τον καιρο.να μην καπνιζω κοντα στο παιδι.ηταν εκει οταν γεννουσα.οτι φοραω το ρολοι του .
να προσεχω τους δικους μου.
οτι ειναι καλα ,ειναι με την γιαγια και τον παππου.
και παρα πολλα αλλα.

ενιωσα τοσο ομορφα,τοσο ομορφα.ενιωθα οτι ηταν εκει πραγματικα .ελπιζω να μην σας φρικαρα.
a...................a........

http://hawk-girl.blogspot.com/

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
abouna έγραψε:τι να πω....μπορει.καθε τοπος εχει την δικη του ιστορια για την μορα.εγω προσπαθω να την καταλαβω απο τις δικες μου εμπειριες.οταν ερχεται μου ξεκιναει απο τον αυχενα και προχωραει σε ολη την σπονυλικη στηλη μουδιασμα,παραλυση...και ξερω οτι αρχιζει το "εργο" της! αλλες φορες ειναι γρηγορο αλλες ομως με κραταει εκει πολλη ωρα,ξυπναω αλλα δεν μπορω να κουνηθω! μερικες φορες δακρυζω..

Μια φιλη μου την εχει νιωσει να την δαγκωνει και να την βαραει. Κι αυτη την επισκεπτοτανε πολυ συχνα. Η φιλη μου ατη ειχε χασει την μητερα της και ειχε κι εναν αδερφο. Ο αδερφος της μια μερα ορκιζοτανε οτι ειδε την μητερα του να περναει μπροστα του! Την ακολουθησε αλλα οσο γρηγορα κι αν ετρεχε δεν μπορουσε να την φτασει! Μεχρι που μετα την εχασε απο τα ματια του.... Shocked

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.hellasgr.net/intergr311.html


την εκπομπη του χαρδαβελα την αποσυρανε απο το διαδικτυο γιατι εγινε χαμος με τον jay love οταν ειχε ερθει.
αλλα υπαρχει σαν τιτλος στις πυλες

4. "Οι πύλες του ανεξήγητου: Ο παγκοσμίου φήμης διάμεσος, Jay Love" (Μέρος 2ο) (31/10/2009)

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το διαβασα!!! Αχ και να χα αυτον εδω.....!!!!!! Θα μπορουσα να του κανω ερωτησεις 3 μερες!!!! Παντως ειναι πολυ αισιοδοξα ολα αυτατα μηνυματα που παίρνουμε απο τον αλλο κόσμο... Να ναι αραγε οντως ετσι ή οι δικοι μας θέλουν να μας κανουν να αισθανούμε καλυτερα για την απωλεια μας?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οταν ξαναρθει Αθηνα να βγαλω ανακοινωσει εδω ,οσες θελουν να πανε...
δεν ειναι φοβιστικο καθολου.σαν να κανεις κουβεντα ειναι..
μιλαει μονο αγγλικα ομως.οποτε πρεπει να εχεις καποιον να σου κανει ακριβη μεταφραση αν δεν ξερεις.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε παρακαλω... Βγαλαμε και το αμερικανικο κολλεγιο... Very Happy

Ναι να βάλεις! Ποσα να παιρνει αραγε?
Παντως εσυ οταν τελειωσατε δεν ενιωσες φοβο. Πιο πολυ ανακούφιση ε?

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εσυ του ειπες οτι τον αγαπας και οτι σου λειπει?

abouna

abouna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stefy έγραψε:Σε παρακαλω... Βγαλαμε και το αμερικανικο κολλεγιο... Very Happy

Ναι να βάλεις! Ποσα να παιρνει αραγε?
Παντως εσυ οταν τελειωσατε δεν ενιωσες φοβο. Πιο πολυ ανακούφιση ε?

ανυπομονω! να μιλησω με τον παππουλακο μου....γιατι σιγουρα θα ερθει να μου μιλησει,σιγουρα!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
abouna έγραψε:
stefy έγραψε:Σε παρακαλω... Βγαλαμε και το αμερικανικο κολλεγιο... Very Happy

Ναι να βάλεις! Ποσα να παιρνει αραγε?
Παντως εσυ οταν τελειωσατε δεν ενιωσες φοβο. Πιο πολυ ανακούφιση ε?

ανυπομονω! να μιλησω με τον παππουλακο μου....γιατι σιγουρα θα ερθει να μου μιλησει,σιγουρα!

Εμενα η γιαγιακα μου... ο αγγελος μου...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Σε παρακαλω... Βγαλαμε και το αμερικανικο κολλεγιο... Very Happy

Ναι να βάλεις! Ποσα να παιρνει αραγε?
Παντως εσυ οταν τελειωσατε δεν ενιωσες φοβο. Πιο πολυ ανακούφιση ε?

80 ευρω παιρνει μου εχει πει.εγω δεν πληρωσα βεβαια.
αγαλλιαση ενιωσα ,ενιωθα οτι ο μπαμπας μου ειναι καλα και ειναι παντα κοντα μου.μου ειπε καθε φορα που του μιλας(του μπαμπα μου)ειναι εκει και σε ακουει .και ναι ο Διονυσακης τον γνωριζει απο την φωτο ξεχασα να στο πω αυτο γιατι οντως ειναι συνεχεια κοντα του και ο μικρος τον βλεπει.και να μην στεναχωριεμαι ειπε που το παιδι δεν πηρε το ονομα του οπωε ηθελα(ΑΝΤΩΝΗς)γιατι αυτα δεν εχουν σημασια ,σημασια εχει να ειμαστε καλα .

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Εσυ του ειπες οτι τον αγαπας και οτι σου λειπει?

μονο αυτο ελεγα συνεχεια και μου απαντουσε ο jay οτι ο μπαμπας μου το ξερει και αυτος με αγαπαει πολυ και θελει να συνεχισω την ζωη μου ,οπως κανω και να κανω πολλα πραγματα και να βοηθησω τις αδελφες μου να το ξεπερασουν και να μην πηγαινουν συνεχεια στο κοιμητηριο και στεναχωριουνται.
οι αδελφες μου ειναι πολυ πεσμενες με αυτο το γεγονος απο τοτε.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
stefy έγραψε:Εσυ του ειπες οτι τον αγαπας και οτι σου λειπει?

μονο αυτο ελεγα συνεχεια και μου απαντουσε ο jay οτι ο μπαμπας μου το ξερει και αυτος με αγαπαει πολυ και θελει να συνεχισω την ζωη μου ,οπως κανω και να κανω πολλα πραγματα και να βοηθησω τις αδελφες μου να το ξεπερασουν και να μην πηγαινουν συνεχεια στο κοιμητηριο και στεναχωριουνται.
οι αδελφες μου ειναι πολυ πεσμενες με αυτο το γεγονος απο τοτε.


Τι τελειο.... Μπραβο σου που το τολμησες. θα το κανω κι εγω οταν ξαναρθει!!! Θα παρω και την abouna να παμε μαζι!!!!!
Νεος φαινεται αυτος ε?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
mamavivo έγραψε:
stefy έγραψε:Εσυ του ειπες οτι τον αγαπας και οτι σου λειπει?

μονο αυτο ελεγα συνεχεια και μου απαντουσε ο jay οτι ο μπαμπας μου το ξερει και αυτος με αγαπαει πολυ και θελει να συνεχισω την ζωη μου ,οπως κανω και να κανω πολλα πραγματα και να βοηθησω τις αδελφες μου να το ξεπερασουν και να μην πηγαινουν συνεχεια στο κοιμητηριο και στεναχωριουνται.
οι αδελφες μου ειναι πολυ πεσμενες με αυτο το γεγονος απο τοτε.


Τι τελειο.... Μπραβο σου που το τολμησες. θα το κανω κι εγω οταν ξαναρθει!!! Θα παρω και την abouna να παμε μαζι!!!!!
Νεος φαινεται αυτος ε?

http://www.spiritualistresources.com/cgi-bin/intl/index.pl?read=61

μπες εδω να μπεις στο site tou .Δεν μπορω να μπω απο την δουλεια.για να στο στειλω
κατω κατω λεει το site tou

μπες εχει επικοινωνια.
στειλτου μηνυμα και θα σου απαντησει ,ποτε σκοπευει να ερθει ελλεδα παλι,ερχεται συχνα.Πρεπει να ηρθε καποιες μερες τον Σεπτεμβρη μου φαινεται αλλα εμεινε σε ξενοδοχειο.

εχει και σελιδα στο face.

abouna

abouna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη


Τι τελειο.... Μπραβο σου που το τολμησες. θα το κανω κι εγω οταν ξαναρθει!!! Θα παρω και την abouna να παμε μαζι!!!!!
Νεος φαινεται αυτος ε?[/quote]
stefy σιγουρα θα παμε μαζι! νομιζω οτι ταιριαζουμε...και δεν το λεω ετσι! σου μιλαει το τρελο ειναι μου!χχαχαχαχα

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
abouna έγραψε:

Τι τελειο.... Μπραβο σου που το τολμησες. θα το κανω κι εγω οταν ξαναρθει!!! Θα παρω και την abouna να παμε μαζι!!!!!
Νεος φαινεται αυτος ε?
stefy σιγουρα θα παμε μαζι! νομιζω οτι ταιριαζουμε...και δεν το λεω ετσι! σου μιλαει το τρελο ειναι μου!χχαχαχαχα
[/quote]

κι εγω ετσι νιωθω!

abouna

abouna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ηρθε η ωρα για φαγητο...τα λεμε μετα!!! και να δω πως θα κοιμηθουμε αποψε χιχιχιχιχι Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 6 850933 καλο μεσημερι! φιλακια xxx

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamavivo
ζουν λεει σε να μερος που δεν υπαρχει ,ΧΡΟΝΟΣ,ολα ειναι ΕΝΕΡΓΕΙΑ.και ειναι πολυ καλα εκει .


αυτο το πιστευω γιατι ολα συνδεονται μεταξυ τους ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ

συμπαν,γαλαξιες,πλανητες,ηλιος γη,ανθρωπος,σκεψεις,ονειρα,μετενσαρκωση,καρμα,μοιρα,εκτη αισθηση,παραλληλα συμπανα,de javu,προφητειες,dna,αστρικη προβολη,

Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις