Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
303 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 303 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 17]

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πω-πω βρε κορίτσια.......ωραία θέμα πάντως!!Την προηγούμενη εβδομάδα είχα την ίδια συζήτηση με τον άντρα μου Shocked Έβλεπα και το suprnatural....ήρθε και έδεσε!
Τη μόρα την έχω "συναντήσει" κι εγώ pale Στο παλιό πατρικό μας......γύρω στα 15 μου έκανε την εμφάνισή της αλλά δεν ήξερα τι είναι.Ήξερα μόνο οτι είχα λαχταρήσει pale pale Η μάνα μου έλεγε οτι ήταν της φαντασίας μου Rolling Eyes Σε εμένα έπιανε το λέω το πάτερ ημών απο μέσα μου εκείνη τη στιγμή αφού δεν μπορούσα ούτε να κουνηθώ ούτε να φωνάξω....σταμάτησε να "έρχεται" όταν μετακομίσαμε.Τώρα το ανακαίνησε ο αδερφός μου και μένει εκεί και όσες φορές παω νιώθω πολύ αλλόκοτα....ένα συνεχόμενο ρίγος και μια ανησυχία Rolling Eyes Rolling Eyes
Τώρα πήγα να πάρω τον μικρό πάνω απο το δωμάτιό του και κοιτούσε στο ταβάνι και έλεγε:κύριο-κύριο affraid affraid απο μωράκι κοίταγε στο ταβάνι και γελούσε αλλά νόμιζα οτι του κάνουν εντύπωση οι σκιές που σχηματίζονται.....τώρα δεν ξέρω pale pale

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mommy12585"]
abouna έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
abouna έγραψε:

Ανατριχιασα!!!! Τρέχοντας θα έφευγα... affraid

ναι κι εμεις χασαμε λιγο την ηρεμια μας μεχρι να φυγουμε,οταν εγω ελειπα στην μητερα μου ο αντρας μου κοιμοταν στην πυλωτη! η μονο οταν ξημερωνε,στο σαλονι..

Πάντως ήσασταν ψύχραιμοι γενικώς...εγώ θα είχα τρελαθεί, είμαι πολύ φοβιτσιάρα..Εν τω μεταξύ τα παιδιά επειδή έχουν αγνή ψυχή, και έχουν ''καθαρά'' ματακια μπορεί να βλέπουν κάποια πράματα που εμείς δε μπορούμε να δούμε.....

Τα μωρα και τα σκυλια!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν εφυγε ο πατερας μου ηταν απογευμα.τα ξημερωματα της επομενης μερας οπως ειναι ξενυχτισμενη και χαλια καθομαι να πιω εναν καφε στον καναπε μαζι με τους συγγενεις που ηταν εκει.
και κλεινουν τα ματια μου.
τοτε βλεπω τον μπαμπα μου μεσα σε εναν στρατωνα,φορωντας στρατιωτικα ,ξαπλωμενος σε ενα κρεβατι με τα χερια πισω απο το κεφαλι να κοιταει χαμογελοντας εξω απο ενα ταιραστιο παραθυρο που ηταν μπροστα του και που ειχε ενα ταιραστιο και εκτυφλωτκο λευκο φως και χαμογελαγε.
πεταχτηκα απο τον καναπε και το ειπα στους συγγενεις μου και μου λεει μια θεια"αχ βιβικο ο μπαμπας σου ειναι πολυ καλα,μην στεναχωριεσαι".Ενιωσα τοσο ωραια μεσα στην θλιψη μου ,οτι ισως και να ειναι καλα και ευτυχισμενος εκει που ειναι.Τον βλεπω συχνα εδω και 2,5 χρονια ,να μου λεει διαφορα ή να με μαλωνει ή να ειναι καλα ή να ειναι αναστατωμενος και παντα κατι ακουω ,μαθαινω ή παθαινω

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ τι μου θυμησατε τωρα...

Ηταν το 97.. ημουν με τον αντρα μου 2 χρονια μαζι. Εκεινος τοτε δουλευε σε ενα βενζιναδικο. Εκανε μεταφορες πετρελαιου στα σπιτια.

Ειναι λοιπον Σαββατο, κοιμαμαι στο κρεβατι μου και συγχρωνως ακουω και τις αδερφες μου που εχουν ξυπνησει και ειναι στο δωματιο και μιλανε. Ειμαι μεταξυ υπνου και ξυπνιου!
Βλεπω λοιπον τον αντρα μου να μπαινει στο φορτηγακι και να σταματα εξω απο το βενζιναδικο για να κοιταξει το δρονο και να φυγει. Κοιτα αριστερα..κοιτα δεξια..και μολις ετοιμαζεται να ξεκινησει, γινεται μια μετωπικη συγκρουση ακριβως μπροστα του και φευγει η πορτα απο το ενα αυτοκινητο και περναει πανω απο το κεφαλι του αντρα μου. Τον ειδα στιγμιαια με μισο κεφαλι!!!
Πεταγομαι πανω κι αρχιζω να κλαιω.. Οι αδερφες μου φρικαραν και προσπαθουσαν να με ηρεμησουν αλλα εγω ελεγα οτι κατι εχει παθει ο Γιωργος μου! Τους ειπα τι ειχα δει κι ελεγαν οκ..χαλαρωσε..ενα κακο ονειρο ηταν! Προσπαθουσα να επικοινωνησω με τον αντρα μου και δεν μπορουσα. Μετα απο 10 λεπτα με παιρνει τηλ και μου λεει..
Δε μπορω να σου μιλησω τωρα!!! Κοντεψα να σκοτωθω! Οπως πηγα να βγω με το φορτηγακι για να κανω διανομη πετρελαιου, Γινεται ακριβως μπροστα μου μια μετωπικη και εφυγε η πορτα απο το ενα αυτοκινητο και περασε πανω απο τον ουρανο μου!


Το ξερω λεω αγαπη μου.. το ξερω...



Εχω δει κι αλλα προφητικα ονειρα...αλλα αυτο ηταν το κατι αλλο!!!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:οταν εφυγε ο πατερας μου ηταν απογευμα.τα ξημερωματα της επομενης μερας οπως ειναι ξενυχτισμενη και χαλια καθομαι να πιω εναν καφε στον καναπε μαζι με τους συγγενεις που ηταν εκει.
και κλεινουν τα ματια μου.
τοτε βλεπω τον μπαμπα μου μεσα σε εναν στρατωνα,φορωντας στρατιωτικα ,ξαπλωμενος σε ενα κρεβατι με τα χερια πισω απο το κεφαλι να κοιταει χαμογελοντας εξω απο ενα ταιραστιο παραθυρο που ηταν μπροστα του και που ειχε ενα ταιραστιο και εκτυφλωτκο λευκο φως και χαμογελαγε.
πεταχτηκα απο τον καναπε και το ειπα στους συγγενεις μου και μου λεει μια θεια"αχ βιβικο ο μπαμπας σου ειναι πολυ καλα,μην στεναχωριεσαι".Ενιωσα τοσο ωραια μεσα στην θλιψη μου ,οτι ισως και να ειναι καλα και ευτυχισμενος εκει που ειναι.Τον βλεπω συχνα εδω και 2,5 χρονια ,να μου λεει διαφορα ή να με μαλωνει ή να ειναι καλα ή να ειναι αναστατωμενος και παντα κατι ακουω ,μαθαινω ή παθαινω

Ειναι ο φύλακας άγγελος σου ο μπαμπάς σου!!! Wink

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:οταν εφυγε ο πατερας μου ηταν απογευμα.τα ξημερωματα της επομενης μερας οπως ειναι ξενυχτισμενη και χαλια καθομαι να πιω εναν καφε στον καναπε μαζι με τους συγγενεις που ηταν εκει.
και κλεινουν τα ματια μου.
τοτε βλεπω τον μπαμπα μου μεσα σε εναν στρατωνα,φορωντας στρατιωτικα ,ξαπλωμενος σε ενα κρεβατι με τα χερια πισω απο το κεφαλι να κοιταει χαμογελοντας εξω απο ενα ταιραστιο παραθυρο που ηταν μπροστα του και που ειχε ενα ταιραστιο και εκτυφλωτκο λευκο φως και χαμογελαγε.
πεταχτηκα απο τον καναπε και το ειπα στους συγγενεις μου και μου λεει μια θεια"αχ βιβικο ο μπαμπας σου ειναι πολυ καλα,μην στεναχωριεσαι".Ενιωσα τοσο ωραια μεσα στην θλιψη μου ,οτι ισως και να ειναι καλα και ευτυχισμενος εκει που ειναι.Τον βλεπω συχνα εδω και 2,5 χρονια ,να μου λεει διαφορα ή να με μαλωνει ή να ειναι καλα ή να ειναι αναστατωμενος και παντα κατι ακουω ,μαθαινω ή παθαινω

Πολλοι ανθρωποι εχουν να διηγηθουν κατι παρομοιο. Και ολοι το περιγραφουν με τον ιδιο τρόπο. Πως να μην πιστεις οτι κατι υπαρχει μετα απο εδω??

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="stefy"]
mommy12585 έγραψε:
abouna έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
abouna έγραψε:

Ανατριχιασα!!!! Τρέχοντας θα έφευγα... affraid

ναι κι εμεις χασαμε λιγο την ηρεμια μας μεχρι να φυγουμε,οταν εγω ελειπα στην μητερα μου ο αντρας μου κοιμοταν στην πυλωτη! η μονο οταν ξημερωνε,στο σαλονι..

Πάντως ήσασταν ψύχραιμοι γενικώς...εγώ θα είχα τρελαθεί, είμαι πολύ φοβιτσιάρα..Εν τω μεταξύ τα παιδιά επειδή έχουν αγνή ψυχή, και έχουν ''καθαρά'' ματακια μπορεί να βλέπουν κάποια πράματα που εμείς δε μπορούμε να δούμε.....

Τα μωρα και τα σκυλια!

ο διονυσακης απο μικρος κολλαγε και κοιταγε συνεχεια την πορτα του δωματιου.Εγω στο σπιτι εχω μαι φωτο του μπαμπα μου πανω σε ενα ραφι στο σαλονι.
του ειπα λοιπον μια φορα,οταν ηταν 8 μηνων νομιζω" διονυσακη που ειναι ο παππους?"και παιδια γυρισε και κοιταξε την φωτο.και χαμογελασε .εγω με τον αντρα μου μειναμε καγκελο.τυχαιο?δεν νομιζω!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamarena έγραψε:Αχ τι μου θυμησατε τωρα...

Ηταν το 97.. ημουν με τον αντρα μου 2 χρονια μαζι. Εκεινος τοτε δουλευε σε ενα βενζιναδικο. Εκανε μεταφορες πετρελαιου στα σπιτια.

Ειναι λοιπον Σαββατο, κοιμαμαι στο κρεβατι μου και συγχρωνως ακουω και τις αδερφες μου που εχουν ξυπνησει και ειναι στο δωματιο και μιλανε. Ειμαι μεταξυ υπνου και ξυπνιου!
Βλεπω λοιπον τον αντρα μου να μπαινει στο φορτηγακι και να σταματα εξω απο το βενζιναδικο για να κοιταξει το δρονο και να φυγει. Κοιτα αριστερα..κοιτα δεξια..και μολις ετοιμαζεται να ξεκινησει, γινεται μια μετωπικη συγκρουση ακριβως μπροστα του και φευγει η πορτα απο το ενα αυτοκινητο και περναει πανω απο το κεφαλι του αντρα μου. Τον ειδα στιγμιαια με μισο κεφαλι!!!
Πεταγομαι πανω κι αρχιζω να κλαιω.. Οι αδερφες μου φρικαραν και προσπαθουσαν να με ηρεμησουν αλλα εγω ελεγα οτι κατι εχει παθει ο Γιωργος μου! Τους ειπα τι ειχα δει κι ελεγαν οκ..χαλαρωσε..ενα κακο ονειρο ηταν! Προσπαθουσα να επικοινωνησω με τον αντρα μου και δεν μπορουσα. Μετα απο 10 λεπτα με παιρνει τηλ και μου λεει..
Δε μπορω να σου μιλησω τωρα!!! Κοντεψα να σκοτωθω! Οπως πηγα να βγω με το φορτηγακι για να κανω διανομη πετρελαιου, Γινεται ακριβως μπροστα μου μια μετωπικη και εφυγε η πορτα απο το ενα αυτοκινητο και περασε πανω απο τον ουρανο μου!


Το ξερω λεω αγαπη μου.. το ξερω...



Εχω δει κι αλλα προφητικα ονειρα...αλλα αυτο ηταν το κατι αλλο!!!

Δοξα το ΘΕΟ που πηγαν ολα καλα! Shocked

abouna

abouna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ειναι τοσο ωραια η κουβεντα αυτη που σημερα εχω χαζεψει...χαχαχα τα παιδια αλωνιζουν και το σπιτι ειναι χαλια αλλα δεν πειραζει...ειχα καιρο να το "ριξω εξω" Razz

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="stefy"]
mommy12585 έγραψε:
abouna έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
abouna έγραψε:

Ανατριχιασα!!!! Τρέχοντας θα έφευγα... affraid

ναι κι εμεις χασαμε λιγο την ηρεμια μας μεχρι να φυγουμε,οταν εγω ελειπα στην μητερα μου ο αντρας μου κοιμοταν στην πυλωτη! η μονο οταν ξημερωνε,στο σαλονι..

Πάντως ήσασταν ψύχραιμοι γενικώς...εγώ θα είχα τρελαθεί, είμαι πολύ φοβιτσιάρα..Εν τω μεταξύ τα παιδιά επειδή έχουν αγνή ψυχή, και έχουν ''καθαρά'' ματακια μπορεί να βλέπουν κάποια πράματα που εμείς δε μπορούμε να δούμε.....

Τα μωρα και τα σκυλια!

Ευτυχώς που δε βλέπουμε εμείς πάντως! Και τα μωρά δεν τα θυμούνται όταν μεγαλώσουν..Θυμήθηκα τώρα την Λαμψη με τον Jack Nickolson!!! Creeepyyy pale

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
abouna έγραψε:ειναι τοσο ωραια η κουβεντα αυτη που σημερα εχω χαζεψει...χαχαχα τα παιδια αλωνιζουν και το σπιτι ειναι χαλια αλλα δεν πειραζει...ειχα καιρο να το "ριξω εξω" Razz

Κι εγω ταισα την μπεμπα στο αψε σβησε και την παρατησα στο παρκο!!! Ουτε για τσιγαροι δεν εχω πάει! Very Happy

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό που λέτε με τη μορα, ήθελα να ρωτήσω...εγώ δεν έχω δει ποτέ...πως είναι?? Αλλά έχει τύχει να είμαι ξαπλωμένη στο κρεβάτι το βράδυ και να μη μπορώ να κουνηθώ καθόλου, σαν να έχω κοκκαλώσει από το φόβο μου για κάτι, σαν να μου κόβεται η αναπνοή ένα πράμα, ένας φόβος ανεξήγητος... αλλά χωρίς να βλέπω κάτι....... Rolling Eyes Rolling Eyes

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mommy12585 έγραψε:Αυτό που λέτε με τη μορα, ήθελα να ρωτήσω...εγώ δεν έχω δει ποτέ...πως είναι?? Αλλά έχει τύχει να είμαι ξαπλωμένη στο κρεβάτι το βράδυ και να μη μπορώ να κουνηθώ καθόλου, σαν να έχω κοκκαλώσει από το φόβο μου για κάτι, σαν να μου κόβεται η αναπνοή ένα πράμα, ένας φόβος ανεξήγητος... αλλά χωρίς να βλέπω κάτι....... Rolling Eyes Rolling Eyes
Αυτό ακριβώς pale pale ούτε εγω έβλεπα κάτι τις 2 φορές που τολμησα και άνοιξα τα μάτια μου......τις υπόλοιπες φορές φοβόμουν να τα ανοίξω pale Embarassed

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:Αυτό που λέτε με τη μορα, ήθελα να ρωτήσω...εγώ δεν έχω δει ποτέ...πως είναι?? Αλλά έχει τύχει να είμαι ξαπλωμένη στο κρεβάτι το βράδυ και να μη μπορώ να κουνηθώ καθόλου, σαν να έχω κοκκαλώσει από το φόβο μου για κάτι, σαν να μου κόβεται η αναπνοή ένα πράμα, ένας φόβος ανεξήγητος... αλλά χωρίς να βλέπω κάτι....... Rolling Eyes Rolling Eyes

Ειχα γραψει καποιες πληροφοριες πιο πανω. Μπορει να μην δεις τιποτα και απλα να νιωθεις οτι παραλυεις και δεν μπορεις να κουνηθεις.
ημπορει να την δεις. Συνηθως ειναι μια μαυροφορεμενη γρια γυναικα και φοραει και καπελο. Αλλα πιρνει διαφορες μορφες. Μπορει να την δεις και σαν νεα ομορφη γυναικα... η απλα σαν σκια...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:Βρε κοριτσια....με έχετε φοβήσει με αυτό το θέμα....παπαπα.... pale pale pale pale pale pale pale

και μενα...μεχρι να τελειωσει τη νυχτερινη ο αντρας μου δεν διαβαζω τιποτα... No No pale pale

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινακι διαβασε τα κι αν φοβηθεις παρε τηλ να τα πουμε!!!!

Κανω το μαγκα αλλα να δω πως θα κοιμηθω το βραδυ....

Παντως καλα πηγε το θεματακι ε? Εχτες το ανοιξα και ειμαστε αισιως στη 6η σελίδα!!

Αλλα θελω κι αλλες ιστοριες κι αλλες!!! Προσπαθω να θυμηθω κι εγω κι αλλα που εχω ακουσει ή εχω ζησει παλαιοτερα...

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μια ώρα έλειψα από τον υπολογιστή και γράψατε πολλά!!!!

Θυμήθηκα μία ιστορία με αυτά που γράψατε.Μιας φίλης μου ο γαμπρός είχε σκοτωθεί σε ατύχημα και είχαν ένα μικρούλι αγοράκι.Στις 40 πρώτες μέρες από το θάνατο του το παιδάκι μιλούσε στο μπαμπά του και γελούσε, λες και ήταν μαζί του.Μάλλον ήταν δηλαδή αλλά κανένας άλλος δεν μπορούσε να τον δει παρά μόνο τα αθώα ματάκια του γιου του...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Κατερινακι διαβασε τα κι αν φοβηθεις παρε τηλ να τα πουμε!!!!

Κανω το μαγκα αλλα να δω πως θα κοιμηθω το βραδυ....

Παντως καλα πηγε το θεματακι ε? Εχτες το ανοιξα και ειμαστε αισιως στη 6η σελίδα!!

Αλλα θελω κι αλλες ιστοριες κι αλλες!!! Προσπαθω να θυμηθω κι εγω κι αλλα που εχω ακουσει ή εχω ζησει παλαιοτερα...

αυτο δεν το σκεφτηκα!!!! θα σε κρατησω ολη νυχτα στο τηλ κυρια μου με το θεμα που ανοιξες!!!! tongue

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:Μια ώρα έλειψα από τον υπολογιστή και γράψατε πολλά!!!!

Θυμήθηκα μία ιστορία με αυτά που γράψατε.Μιας φίλης μου ο γαμπρός είχε σκοτωθεί σε ατύχημα και είχαν ένα μικρούλι αγοράκι.Στις 40 πρώτες μέρες από το θάνατο του το παιδάκι μιλούσε στο μπαμπά του και γελούσε, λες και ήταν μαζί του.Μάλλον ήταν δηλαδή αλλά κανένας άλλος δεν μπορούσε να τον δει παρά μόνο τα αθώα ματάκια του γιου του...

Αχ αγαπη μου.... αχ.... !!! Υγεια να χουμε ρε κοριτσια ... πανω απο ολα!!!


Κατερινακι ποια θα κα=ρατησει ποια δενξερω!! Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντως δεν φοβαμαι,εξυταρομαι με κατι τετοια...πολυυυυυυυυ

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamageorge έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Αυτό που λέτε με τη μορα, ήθελα να ρωτήσω...εγώ δεν έχω δει ποτέ...πως είναι?? Αλλά έχει τύχει να είμαι ξαπλωμένη στο κρεβάτι το βράδυ και να μη μπορώ να κουνηθώ καθόλου, σαν να έχω κοκκαλώσει από το φόβο μου για κάτι, σαν να μου κόβεται η αναπνοή ένα πράμα, ένας φόβος ανεξήγητος... αλλά χωρίς να βλέπω κάτι....... Rolling Eyes Rolling Eyes
Αυτό ακριβώς pale pale ούτε εγω έβλεπα κάτι τις 2 φορές που τολμησα και άνοιξα τα μάτια μου......τις υπόλοιπες φορές φοβόμουν να τα ανοίξω pale Embarassed

Ούτε γω τα άνοιγα.....από τη μία λέω μήπως είναι η ιδέα μου και φοβάμαι άδικα σαν παιδάκι, αλλά αφού βλέπω ότι το έχουν ζήσει και άλλοι..ακόμα και η αδερφή μου, άρα κάτι θα υπάρχει δε μπορεί να είναι η ιδέα μου..


Ένα διάστημα περίπου πριν 2 μήνες, έβλεπα συνεχώς εφιάλτες κάθε μέρα σχεδόν..με πνεύματα και διάφορα τέτοια μεταφυσικά..και τα θρίλερ τα έχω κόψει εδώ και καιρό λόγω της μικρής, για να πω ότι με επηρρέασε κάτι...Τους εφιάλτες τους βλέπω συνήθως όταν με παίρνει ανάσκελα ο ύπνος!!! Το παθαίνει καμία αυτό?? Σχεδόν όποτε θα δω εφιάλτη θα ξυπνήσω και θα είμαι ανάσκελα!!! Κουλό?? Δεν ξέρω αλλά μου συμβαίνει!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:εγω παντως δεν φοβαμαι,εξυταρομαι με κατι τετοια...πολυυυυυυυυ

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

abouna

abouna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω την μορα οσες φορες προλαβα,την ειδα σαν σκια κοντη,παιδι,νανος,δεν ξερω...
θα σας πω κατι ακομα,πιο χαρουμενο Very Happy
οταν παντρευτηκαμε ειπαμε να μην παιρνουμε προφυλαξεις για να μας ερθει οποτε να ειναι το μωρακι..το δευτερ βραδυ παντρεμενη ειδα ενα ονειρο,μου εδωσαν ενα μωρο και ηταν δικο μου..περιεργο συναισθημα,ομορφο,ξανθο,οπως ολα τα μωρακια στις διαφημισεις! συγκινηθηκα στον υπνο μου και το πρωι ειχα ενα ομορφο αισθημα,αλλα ημου και νιοπαντρη οποτε δικαιολογειτο!χαχαχα σε 20 μερες ειχα καθυστερηση,μια μερα φυσικα αλλα το ηξερα!περιμενα 2 μερες ακομα και ημουν εγκυος!ειχα συλλαβει το πρωτο βραδυ του γαμου,αφου τοτε δεν χρησιμοποιησαμε προφυλαξη,την μια εβδομαδα πριν δεν ειχαμε καν επαφες και 2 εβδομαδες πριν το γαμο ημουν αδιαθετη!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περασαν 2,5 χρονια κοντα απο τον χαμο του μπαμπα μου.
τυχαια λοιπον τον ιουλιο γνωρισα τον πνευματιστη jay love,που τον ειχε και ο χαρδαβελλας περσι.
ηταν φιλος ,φιλου και ετυχε και τον φιλοξενησαμε για 10 μερες ΑΘΗΝΑ.
ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ,ΜΙΛΗΣΑΜΕ.
μου ειπε πως εφυγε,ποιος ηταν μαζι του και τον περιμενε να πανε στην αλλη ζωη.
μου μιλησε για πραγματα που εχω κανει ολα αυτον τον καιρο.να μην καπνιζω κοντα στο παιδι.ηταν εκει οταν γεννουσα.οτι φοραω το ρολοι του .
να προσεχω τους δικους μου.
οτι ειναι καλα ,ειναι με την γιαγια και τον παππου.
και παρα πολλα αλλα.

ενιωσα τοσο ομορφα,τοσο ομορφα.ενιωθα οτι ηταν εκει πραγματικα .ελπιζω να μην σας φρικαρα.

abouna

abouna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mamavivo έγραψε:περασαν 2,5 χρονια κοντα απο τον χαμο του μπαμπα μου.
τυχαια λοιπον τον ιουλιο γνωρισα τον πνευματιστη jay love,που τον ειχε και ο χαρδαβελλας περσι.
ηταν φιλος ,φιλου και ετυχε και τον φιλοξενησαμε για 10 μερες ΑΘΗΝΑ.
ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ,ΜΙΛΗΣΑΜΕ.
μου ειπε πως εφυγε,ποιος ηταν μαζι του και τον περιμενε να πανε στην αλλη ζωη.
μου μιλησε για πραγματα που εχω κανει ολα αυτον τον καιρο.να μην καπνιζω κοντα στο παιδι.ηταν εκει οταν γεννουσα.οτι φοραω το ρολοι του .
να προσεχω τους δικους μου.
οτι ειναι καλα ,ειναι με την γιαγια και τον παππου.
και παρα πολλα αλλα.

ενιωσα τοσο ομορφα,τοσο ομορφα.ενιωθα οτι ηταν εκει πραγματικα .ελπιζω να μην σας φρικαρα.
τελειο! ζηλεψα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις