Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
235 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 235 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 17]

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ενταξει αυτο που θα γραψω δεν ειναι παρανορμαλ...αλλα τωρα που το σκεφτομαι γελαω!

πριν γεννησω... 8΄μιση μηνων εγγυος ημουνα...
ο αντρας μου ειχε κανει εισαγωγη στο νοσοκομειο ηταν αρρωστος(στην αθηνα.)
κ εγω εδω στην κω,, το πρωι εφυγε το βραδυ εμεινα μονη.. με αναμμενα ολα τα φωτα εκτος του υπνοδωματιου που ειχα απλα ανοιχτη την πορτα,,κατα τις 1-2 εγω ξαπλωμενη στο κρεβατι να βλεπω τηλεοραση,, και ξαφνικα ακουω ενα θορυβο,χαμηλωνω την τβ κ σηκωνομαι σιγα σιγα να δω απο που ερχετε ο θορυβος...παω στο μπανιο απο κει ερχοταν αυτος ο θορυβος...


affraid affraid affraid
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid



pale Laughing ηταν το ξυραφακι του αντρα μου που εχει δονηση,,, αναψε απο μονο του?????δεν ξερω!!!! παντως τωρα τα εχει χωρις μπαταριες!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AXXAAXAX

εμενα μου συμβαινει αυτο με τα παιχνιδια του διονυσακη που ξεκινανε μες στην μαυρη νυχτα τα τραγουδια.

τωρα πλεον κλεισιμο οπωσδηποτε το βραδυ.

γενικα τα σπιτια εχω παρατηρησει την νυχτα εχουν θορυβους.
σαν να ζωντανευουν ενω εμεις κοιμομαστε
μπουχουυυυυυ μπουχουυυυυυ

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε κορίτσια, πόσες σελίδες γεμίσατε από χθες το βράδι;;; Θα σας πω την ιστορία που δεν τόλμησα να γράψω χθες γιατί ήταν πολύ αργά και έλειπε και ο άντρας μου και φοβόμουν.

Πριν καμιά 10ριά χρόνια, χειμώνας, απόγευμα περίπου 7 η ώρα, η θεία μου καθόταν με την κόρη της στην κρεβατοκάμαρά της και μιλούσαν. Η πόρτα της κρεβατοκάμαρας ήταν κλειστή. Κάποια στιγμή ακούνε έναν θόρυβο σαν κάποιος να έχει πιάσει το πόμολο και να ταρακουνάει την πόρτα. Νόμισαν πως ήταν ο ξαδερφός μου και η θεία μου του φώναξε να μην παίζει με την πόρτα γιατί θα τη σπάσει. Και εκείνη τη στιγμή μισανοίγει η πόρτα και βλέπουν απ' έξω μια σκιά να τους κοιτάει. Πετάχτηκαν πάνω και η σκιά εξαφανίστηκε!

Το επόμενο απόγευμα, ήρθε στο σπίτι μια γειτόνισσα και η θεία μου της έλεγε την ιστορία. Η γειτόνισσα δεν την πίστευε. Της λέει η θεία μου: "αλήθεια σου λέω, ρώτα και τη Μαρία" (Μαρία είναι η ξαδέρφη μου, η κόρη της). Κοιτάει το ρολόι της η θεία μου και της λέει "τέτοια ώρα ήταν όταν έγινε χθες". Και εκείνη τη στιγμή ακούνε πάλι την πόρτα της κουζίνας αυτή τη φορά να κάνει τον ίδιο θόρυβο και μετά από λίγο άνοιξε πάλι και η ίδια σκιά τις κοιτούσε! Πετάχτηκαν έξω από το σπίτι και η σκιά πάλι εξαφανίστηκε. Από τότε δεν τους ξανασυνέβη βέβαια αλλά όποτε το θυμάται η θεία μου, της σηκώνεται η τρίχα! Και η δικιά μου φυσικά τώρα που το γράφω!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έπίσης κάτι που έχω διαβάσει.

Τα μωράκια όταν γελάνε μόνα τους κοιτώντας κάπου επίμονα είναι γιατί βλέπουν το φύλακα άγγελό τους που παίζει μαζί τους. Ενώ όταν κλαίνε απότομα είναι γιατί έχουν δει κάποιο κακό πνεύμα...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Βρε κορίτσια, πόσες σελίδες γεμίσατε από χθες το βράδι;;; Θα σας πω την ιστορία που δεν τόλμησα να γράψω χθες γιατί ήταν πολύ αργά και έλειπε και ο άντρας μου και φοβόμουν.

Πριν καμιά 10ριά χρόνια, χειμώνας, απόγευμα περίπου 7 η ώρα, η θεία μου καθόταν με την κόρη της στην κρεβατοκάμαρά της και μιλούσαν. Η πόρτα της κρεβατοκάμαρας ήταν κλειστή. Κάποια στιγμή ακούνε έναν θόρυβο σαν κάποιος να έχει πιάσει το πόμολο και να ταρακουνάει την πόρτα. Νόμισαν πως ήταν ο ξαδερφός μου και η θεία μου του φώναξε να μην παίζει με την πόρτα γιατί θα τη σπάσει. Και εκείνη τη στιγμή μισανοίγει η πόρτα και βλέπουν απ' έξω μια σκιά να τους κοιτάει. Πετάχτηκαν πάνω και η σκιά εξαφανίστηκε!

Το επόμενο απόγευμα, ήρθε στο σπίτι μια γειτόνισσα και η θεία μου της έλεγε την ιστορία. Η γειτόνισσα δεν την πίστευε. Της λέει η θεία μου: "αλήθεια σου λέω, ρώτα και τη Μαρία" (Μαρία είναι η ξαδέρφη μου, η κόρη της). Κοιτάει το ρολόι της η θεία μου και της λέει "τέτοια ώρα ήταν όταν έγινε χθες". Και εκείνη τη στιγμή ακούνε πάλι την πόρτα της κουζίνας αυτή τη φορά να κάνει τον ίδιο θόρυβο και μετά από λίγο άνοιξε πάλι και η ίδια σκιά τις κοιτούσε! Πετάχτηκαν έξω από το σπίτι και η σκιά πάλι εξαφανίστηκε. Από τότε δεν τους ξανασυνέβη βέβαια αλλά όποτε το θυμάται η θεία μου, της σηκώνεται η τρίχα! Και η δικιά μου φυσικά τώρα που το γράφω!

ανατριχιαστικο οντως.
εμενα ενας παππουλης μου ειχε πει αν βαζεις λιβανι κρυφα ,να μην το ξερει κανεις εξω απο καποια παραθυρα ή σε σημειο της εξωπορτας ,κανενα κακο δεν θα πλησιασει.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Έπίσης κάτι που έχω διαβάσει.

Τα μωράκια όταν γελάνε μόνα τους κοιτώντας κάπου επίμονα είναι γιατί βλέπουν το φύλακα άγγελό τους που παίζει μαζί τους. Ενώ όταν κλαίνε απότομα είναι γιατί έχουν δει κάποιο κακό πνεύμα...

Ωχ Παναγια μου μη μου λες τετοια!!! Shocked affraid

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Βρε κορίτσια, πόσες σελίδες γεμίσατε από χθες το βράδι;;; Θα σας πω την ιστορία που δεν τόλμησα να γράψω χθες γιατί ήταν πολύ αργά και έλειπε και ο άντρας μου και φοβόμουν.

Πριν καμιά 10ριά χρόνια, χειμώνας, απόγευμα περίπου 7 η ώρα, η θεία μου καθόταν με την κόρη της στην κρεβατοκάμαρά της και μιλούσαν. Η πόρτα της κρεβατοκάμαρας ήταν κλειστή. Κάποια στιγμή ακούνε έναν θόρυβο σαν κάποιος να έχει πιάσει το πόμολο και να ταρακουνάει την πόρτα. Νόμισαν πως ήταν ο ξαδερφός μου και η θεία μου του φώναξε να μην παίζει με την πόρτα γιατί θα τη σπάσει. Και εκείνη τη στιγμή μισανοίγει η πόρτα και βλέπουν απ' έξω μια σκιά να τους κοιτάει. Πετάχτηκαν πάνω και η σκιά εξαφανίστηκε! αι στο καλο σας με σκιαξατε μεσημεριατικα να δω πως θα κοιμηθω τωρα

Το επόμενο απόγευμα, ήρθε στο σπίτι μια γειτόνισσα και η θεία μου της έλεγε την ιστορία. Η γειτόνισσα δεν την πίστευε. Της λέει η θεία μου: "αλήθεια σου λέω, ρώτα και τη Μαρία" (Μαρία είναι η ξαδέρφη μου, η κόρη της). Κοιτάει το ρολόι της η θεία μου και της λέει "τέτοια ώρα ήταν όταν έγινε χθες". Και εκείνη τη στιγμή ακούνε πάλι την πόρτα της κουζίνας αυτή τη φορά να κάνει τον ίδιο θόρυβο και μετά από λίγο άνοιξε πάλι και η ίδια σκιά τις κοιτούσε! Πετάχτηκαν έξω από το σπίτι και η σκιά πάλι εξαφανίστηκε. Από τότε δεν τους ξανασυνέβη βέβαια αλλά όποτε το θυμάται η θεία μου, της σηκώνεται η τρίχα! Και η δικιά μου φυσικά τώρα που το γράφω!

http://hawk-girl.blogspot.com/

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαν πουλακι θα κοιμηθεις...

Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 7 215994

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Stefanakos δεν γταιμε εμεις!!! Εσυ καθεσαι και τα διαβαζεις! Ελα που δεν θες .... Wink

Μ εχει στιγματισει μια αρκετα παλια ταινια με τον Κεβιν Κονστερ. Λεγεται στα Αγγλικα "Dragonfly" ή ο ελληνικος τιτλος Μηνυμα σιωπής (ασχετο).

Την προτεινω σε καθε κοπελα που της αρσει αυτο το θεμα που διαβαζουμε.

Δεν θα πω ολη την υποθεση αλλα εξιλισσεται στην παιδικη ογκολογική πτερυγα ενος νοσοκομειου. Παιδακια που πεφτουν σε κωμα και επανερχοντε με ανάνηψη περιγραφουν αυτα που ειδαν. ΕΙναι πολυ ατμοσφαιρικο θριλερ αλλα μεσα στην ταινια δινει καποια πραγματικα στοιχεια για τις "near death" εμπειριες.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα παω να το κατεβασω να το δω ,.

βασικα μονο ψυχολογικα και ατμοσφαιρικα θριλερ βλεπω.
τιποτα αλλο ,τρελαινομαιιιιι

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τοτε θα ξετρελαθεις με αυτην την ταινια... Αλλα συμβουλη! Σβησε τα φωτα και βαλε δυνατα τη φωνη. Ετσι θα το ευχαριστηθεις. Περιμενω να μου πεις εντυπώσεις. Εγω απο εκει ξεκίνησα να κολλάω...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεχασα να πω και τωρα μου το θυμισες για να γυριστει το hearafter ειχαν παρει συνεντευξη απο τον jay love ,για να τους περιγραψει τι βλεπει ,πως το βλεπει και τετοια.
αν εχεις δει το εργο ,ετσι ειναι η επαφη ,οπως εκανε ο ματ ντειμον.καθονται αντικριστα σου κραταει τα χερια και σου λεει.

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα κοριτσια μου χε τυχει πριν 2 χρονια ενα σκηνικο που απο τοτε το σκεφτομαι.Την ημερα που ξελαδωναμε την μικρη μου εφοσον την λουσαμε και την εντυσα ξαφνικα αρχησε να γεκαει ενα πιθηκακι που την ειχαν φερει στην βαπτιση της και να τρεμοπαιζουν τα φωτα.στην αρχη δεν δωσαμε σημασια αλλα μετα λιγα λεπτα ξαναεγινε το ιδιο και αρχησαμε να σκεφτομαστε διαφορα.δεν προλαβαινουμε να το αναλεισουμε και ξανασυμβαινει το ιδιο ακριβως!Αμεσως σηκωνομαι και πεταω εξω στο μπαλκονι το πιθηκακι.δεν ξαναγινε.ηταν ψυχρο εκεινη την ωρα.τρομοκρατηθηκα πραγματικα.Την επομενη μερα που σηκωθηκα ειχα φαγουρα στο δαχτυλο του χεριου μου και κοιταω και τι βλεπω ρε κοριτσια?μια μακρια τριχα η οποια ηταν τουλαχιστον ενα ποντο μεσα επιφανειακα και με φαγουριζε γιατι ειχε κοκκινησει η περιοχη απο την τριχα προφανως.το μονο που εκανα εκεινη την στιγμη ηταν να τρεξω στο σαλονι και να το δειξω στον αντρα μου ο οποιος εμεινε με ανοιχτο το στομα.η αληθεια ειναι πως το αφησα να περασει ετσι απο τοτε και δεν πηγα ουτε να ρωτησω σε εκκλησια ουτε τιποτα.Προχθες ομως που γυρησε ο αδερφος μου απο το αγιο ορος με φοβησε η αληθεια ειναι με αυτα που του ειπε ο παπας.Δεν ξερω κατα ποσο πιστευεται στο κακο αλλα εγω με αυτα που μου ειπε κοριτσια φοβηθηκα πρωτη φορα μπορω να πω και θα κανω αυτα που μου ειπε γιατι εχω και μικρο παιδι και δεν θελω καθολου να ξανασυμβει κατι τετοιο.σκιαχτηκα απο κεινη την ωρα.Crying or Very sad

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι σου ειπε να κανεις δλδ?

ποιος σου το εστειλε δωρο το πιθηκακι?γνωριζεις?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Stefy, αυτή η ταινία που λες, dragonfly, δεν είναι που χάνεται η γυναίκα του και αυτός ψάχνει να τη βρει και βρίσκει το παιδί του κτλ κτλ; Τα έχω μπερδέψει; Έχει πολλά χρόνια πάντως που την έχω δει... Μπορεί να κάνω και λάθος.

Πάντως για τα παιδάκια σας βρε κορίτσια μη φοβάστε! Τα φυλάνε οι άγγελοί τους!

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:τι σου ειπε να κανεις δλδ?

ποιος σου το εστειλε δωρο το πιθηκακι?γνωριζεις?

το μονο που ξερω ειναι οτι μου το εφερε καποια συναδελφος της μητερας μου η οποια δεν θυμαται η μανα μου γιατι τα δωρα τα χαν δωσει ολοι μαζι.καταρχην ο μοναχος ειπε οτι εφοσον δεν εχουμε κανει θρησκευτικο γαμο ο Twisted Evil εχει πολυ ευκολη προσβαση μεσα στο σπιτι μας και οτι αυτο ηταν κατι διαβολικο.για την μερα του ξελαδωματος ειπε οτι η η κουμπαρα εκανε καποια κακη σκεψη η οτι ειχε αρνητικη αυρα.την επομενη μερα με την τριχα ειπε πως ειναι καποιος στο κοντινο περιβαλλον που ειτε ασχολειται με μεντιουμ και αλλα τετοια χαζα που θελει να μου η να μας κανει κακο η καποιος που ζηλευει πολυ.παντως ειπε πως ειναι καλο να μην ειμαστε μακρια απο την εκκλησια να κανουμε οποσδηποτε θρησκευτικο και να αποκτησουμε κοινο πνευματικο

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλεεε μην μαρτυρας την ταινια ...κατσε να την δουμε

απαππαπα χαλας το μυστηριο,το καρδιοχτυπι
χαχαχαχχαχαχα

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stardust έγραψε:
mamavivo έγραψε:τι σου ειπε να κανεις δλδ?

ποιος σου το εστειλε δωρο το πιθηκακι?γνωριζεις?

το μονο που ξερω ειναι οτι μου το εφερε καποια συναδελφος της μητερας μου η οποια δεν θυμαται η μανα μου γιατι τα δωρα τα χαν δωσει ολοι μαζι.καταρχην ο μοναχος ειπε οτι εφοσον δεν εχουμε κανει θρησκευτικο γαμο ο Twisted Evil εχει πολυ ευκολη προσβαση μεσα στο σπιτι μας και οτι αυτο ηταν κατι διαβολικο.για την μερα του ξελαδωματος ειπε οτι η η κουμπαρα εκανε καποια κακη σκεψη η οτι ειχε αρνητικη αυρα.την επομενη μερα με την τριχα ειπε πως ειναι καποιος στο κοντινο περιβαλλον που ειτε ασχολειται με μεντιουμ και αλλα τετοια χαζα που θελει να μου η να μας κανει κακο η καποιος που ζηλευει πολυ.παντως ειπε πως ειναι καλο να μην ειμαστε μακρια απο την εκκλησια να κανουμε οποσδηποτε θρησκευτικο και να αποκτησουμε κοινο πνευματικο

να ακολουθησεις τις συμβουλες του,και να βρεις πνευματικο
θα σας κανει πολυ καλο,πιστεψε με .Γενικα θα σας βιηθησει σε πολλα πραγματα ,κυριως ψυχικα ,πνευματικα.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:καλεεε μην μαρτυρας την ταινια ...κατσε να την δουμε

απαππαπα χαλας το μυστηριο,το καρδιοχτυπι
χαχαχαχχαχαχα


Συγνώμη! Αν και δε νομίζω να είπα πολλά... Άσε που μπορεί να έχω μπερδέψει την ταινία! Χαχαχαχαχαχαχαχα!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Stefy, αυτή η ταινία που λες, dragonfly, δεν είναι που χάνεται η γυναίκα του και αυτός ψάχνει να τη βρει και βρίσκει το παιδί του κτλ κτλ; Τα έχω μπερδέψει; Έχει πολλά χρόνια πάντως που την έχω δει... Μπορεί να κάνω και λάθος.

Πάντως για τα παιδάκια σας βρε κορίτσια μη φοβάστε! Τα φυλάνε οι άγγελοί τους!

Αυτη ειναι αλλα μολις χαλασες την ταινια αυτων που δεν την εχουν δει... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:
stardust έγραψε:
mamavivo έγραψε:τι σου ειπε να κανεις δλδ?

ποιος σου το εστειλε δωρο το πιθηκακι?γνωριζεις?

το μονο που ξερω ειναι οτι μου το εφερε καποια συναδελφος της μητερας μου η οποια δεν θυμαται η μανα μου γιατι τα δωρα τα χαν δωσει ολοι μαζι.καταρχην ο μοναχος ειπε οτι εφοσον δεν εχουμε κανει θρησκευτικο γαμο ο Twisted Evil εχει πολυ ευκολη προσβαση μεσα στο σπιτι μας και οτι αυτο ηταν κατι διαβολικο.για την μερα του ξελαδωματος ειπε οτι η η κουμπαρα εκανε καποια κακη σκεψη η οτι ειχε αρνητικη αυρα.την επομενη μερα με την τριχα ειπε πως ειναι καποιος στο κοντινο περιβαλλον που ειτε ασχολειται με μεντιουμ και αλλα τετοια χαζα που θελει να μου η να μας κανει κακο η καποιος που ζηλευει πολυ.παντως ειπε πως ειναι καλο να μην ειμαστε μακρια απο την εκκλησια να κανουμε οποσδηποτε θρησκευτικο και να αποκτησουμε κοινο πνευματικο

να ακολουθησεις τις συμβουλες του,και να βρεις πνευματικο
θα σας κανει πολυ καλο,πιστεψε με .Γενικα θα σας βιηθησει σε πολλα πραγματα ,κυριως ψυχικα ,πνευματικα.

ναι αυτο θα κανω γιατι περα απο την πλακα δεν ειναι να παιζουμε με αυτα αλλα και οπως ειπες χρειαζομαστε λιγακι ψυχικη ηρεμια.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
stardust έγραψε:
mamavivo έγραψε:τι σου ειπε να κανεις δλδ?

ποιος σου το εστειλε δωρο το πιθηκακι?γνωριζεις?

το μονο που ξερω ειναι οτι μου το εφερε καποια συναδελφος της μητερας μου η οποια δεν θυμαται η μανα μου γιατι τα δωρα τα χαν δωσει ολοι μαζι.καταρχην ο μοναχος ειπε οτι εφοσον δεν εχουμε κανει θρησκευτικο γαμο ο Twisted Evil εχει πολυ ευκολη προσβαση μεσα στο σπιτι μας και οτι αυτο ηταν κατι διαβολικο.για την μερα του ξελαδωματος ειπε οτι η η κουμπαρα εκανε καποια κακη σκεψη η οτι ειχε αρνητικη αυρα.την επομενη μερα με την τριχα ειπε πως ειναι καποιος στο κοντινο περιβαλλον που ειτε ασχολειται με μεντιουμ και αλλα τετοια χαζα που θελει να μου η να μας κανει κακο η καποιος που ζηλευει πολυ.παντως ειπε πως ειναι καλο να μην ειμαστε μακρια απο την εκκλησια να κανουμε οποσδηποτε θρησκευτικο και να αποκτησουμε κοινο πνευματικο

να ακολουθησεις τις συμβουλες του,και να βρεις πνευματικο
θα σας κανει πολυ καλο,πιστεψε με .Γενικα θα σας βιηθησει σε πολλα πραγματα ,κυριως ψυχικα ,πνευματικα.


συμφωνώ και εγώ απόλυτα!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
elena25 έγραψε:Stefy, αυτή η ταινία που λες, dragonfly, δεν είναι που χάνεται η γυναίκα του και αυτός ψάχνει να τη βρει και βρίσκει το παιδί του κτλ κτλ; Τα έχω μπερδέψει; Έχει πολλά χρόνια πάντως που την έχω δει... Μπορεί να κάνω και λάθος.

Πάντως για τα παιδάκια σας βρε κορίτσια μη φοβάστε! Τα φυλάνε οι άγγελοί τους!

Αυτη ειναι αλλα μολις χαλασες την ταινια αυτων που δεν την εχουν δει... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Συγνώμη βρε κορίτσια, το έκανα τελείως ασυναίσθητα! Χίλια συγνώμη!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουτως η αλλως αυτο που θα της αρεσει περισσοτερο δεν ειναι το τελος αλλα η μέση που εχει ν ακανει με τα φαινόμενα αυτα... Don t worry. Αλλωστε την εχω δει απειρες φορες... ξερω καθε λεπτο της ταινιας.. αλλα και πάλι με συγκλονίζει.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν και δεν πολυθυμάμαι την υπόθεση, θυμάμαι μόνο ότι μου άρεσε πολύ και όλο λέω να την ξαναδώ. Θα την κατεβάσω οπωσδήποτε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις