Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 319 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 17]

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η γιαγιά μου εδώ και εννια μήνες ειναι στο κρεβάτι μετά απο εγκεφαλικά,δεν έχει πάντοτε διαύγεια και όταν έχει μην φανταστείτε οτι καταλαβαίνει πολλά !Πρίν 3 μήνες χάσαμε ξαφνικά τον παππού μου και συμπέθερό της μέσα σε λίγες ώρες ,ήταν πολύ ξαφνικό.Η γιαγιά μου τότε ήταν πιο χάλια και δεν είχε επικοινωνία όπως τώρα.Τον παππού μου τον φέρανε κατά τις δέκα το βράδυ ,περιττό να σας πω οτι παρόλο που δεν καταλάβαινε ήταν πολύ ανήσυχη και όταν μας έβλεπε έβαζε τα κλάμματα χωρίς εμείς να της δείχνουμε κάτι.ΑΛΛΑ αυτό που μας συγκλόνισε ήταν το εξής,να σας πω οτι το σπίτι μου είναι διώροφο και ακριβως δίπλα είναι η μονοκατοικία που έχουμε την γιαγιά, στην ίδια αυλή.Το κρεβάτι της γιαγιάς μου "βλέπει" την είσοδο το 2όροφου.Οταν λοιπον φέρνανε τον παππού μου εκείνη, παιδιά σήκωσε το χέρι της και σταύρωνε στον αέρα για αρκετή ώρα!Και να πεις οτι είδε ή άκουσε κάτι ;Αποκλείεται!!!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sasanath έγραψε:Η γιαγιά μου εδώ και εννια μήνες ειναι στο κρεβάτι μετά απο εγκεφαλικά,δεν έχει πάντοτε διαύγεια και όταν έχει μην φανταστείτε οτι καταλαβαίνει πολλά !Πρίν 3 μήνες χάσαμε ξαφνικά τον παππού μου και συμπέθερό της μέσα σε λίγες ώρες ,ήταν πολύ ξαφνικό.Η γιαγιά μου τότε ήταν πιο χάλια και δεν είχε επικοινωνία όπως τώρα.Τον παππού μου τον φέρανε κατά τις δέκα το βράδυ ,περιττό να σας πω οτι παρόλο που δεν καταλάβαινε ήταν πολύ ανήσυχη και όταν μας έβλεπε έβαζε τα κλάμματα χωρίς εμείς να της δείχνουμε κάτι.ΑΛΛΑ αυτό που μας συγκλόνισε ήταν το εξής,να σας πω οτι το σπίτι μου είναι διώροφο και ακριβως δίπλα είναι η μονοκατοικία που έχουμε την γιαγιά, στην ίδια αυλή.Το κρεβάτι της γιαγιάς μου "βλέπει" την είσοδο το 2όροφου.Οταν λοιπον φέρνανε τον παππού μου εκείνη, παιδιά σήκωσε το χέρι της και σταύρωνε στον αέρα για αρκετή ώρα!Και να πεις οτι είδε ή άκουσε κάτι ;Αποκλείεται!!!

Den ksero giati se autes tis periptoseis exoun proestima. K i dikia mou pou zei stin germania , erxotan ellada kathe kalokairi. POTE xeimona , giati fobotan. Mia fora mas pernei til k leei katebeno. Tis elege i mana mou ma giati mesa sto xeimona ? exei kakokeria. Thelo na katebo etsi, thelo na sas do. K irte. Auto prin 10 xronia peripou.Molis irthe meta apo 2 meres pathenei anebrisma egkefalou. Oses eixa dei mesa sto nosokomeio ....... den antexan.Tis eblepa pou ksepsixousan sta diplana krabatia. I dikia mou itan se koma. Perimenan na ksipnisei gia na tin baloun sto xeirourgio. OSes meres itan se koma milouse me pethamenous k tin akougame. Auto pou mas ekane entiposi itan pou milouse me tin mana tis k elege "mana den thelo na ertho akoma , prepei na agoraso allo ena spitaki ston egkono mou" . Meta apo auto sinilthe k ksekinisan ta xeirourgia.Meta gia kapoio diastima eixe amnisia k pali koubentoula me ta idia atoma. Na blepei gnostous k na tous rotaei
-"ti kanei o tade?"
- Tin koitousan kala kala k tis elegan ma de zei afou to ksereis.
-"plaka mou kanete ? afou ton eida. milisame kiolas"
Mexri tora thelei na girisei to ena spiti ston aderfo mou i na tou parei kenourio k olo kati simbenei , empodia.Den ksero ti simbenei me autes tis periptoseis. Ti na blepoun arage? Pos? Otan sinilthe entelos meta apo mines tin eixa rotisei k den thimotan tipota.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο παππούς μου στις 26 Οκτωβρίου τα ξημερώματα έπαθε ανακοπή. Άργησαν να τον συνεφέρουν με αποτέλεσμα να μην αιματωθεί ο εγκέφαλος για αρκετά λεπτά και να πέσει σε κώμα. Δεν καταλάβαινε τίποτα (έτσι έλεγαν οι γιατροί) και δεν είχε καμία επικοινωνία με το περιβάλλον. Τα μάτια του ήταν μονίμως κλειστά. Το βράδι της 26ης Οκτωβρίου άνοιξε ξαφνικά τα μάτια του και κοιτούσε το ταβάνι επίμονα. Και τότε άρχισε να χαμογελάει για πολλή ώρα κοιτώντας ένα σημείο του ταβανιού σαν κάποιον να έβλεπε και να του μιλούσε. Την επόμενη μέρα πήγα και τον είδα. Όταν στάθηκα πάνω από το κεφάλι του και του μίλησα είδα τα χείλη του να κινούνται σαν να ήθελε να μιλήσει (ενώ οι γιατροί έλεγαν πως είναι φυτό πια, δεν καταλαβαίνει τίποτα). Αυτό ίσως ήταν και ιδέα μου, ίσως να είδα αυτό που ήθελα να δω, δεν ξέρω. Αλλά το γέλιο πώς το εξηγείται; Τα ξημερώματα της 29ης Οκτωβρίου πέθανε χαμογελαστός.

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παντως ειναι κοινος τοπος οτι οσοι πεθαινουν αναφερονται συνεχεια σε ανθρωπους οικειους που 'εφυγαν' πριν απο αυτους. Καποιοι λενε οτι αυτο ειναι φυσιολογικο γιατι αν πεθανει καποιος σε μεγαλη ηλικια, οι αναμνησεις του ειναι απο ανθρωπους της ιδιας η μεγαλυτερης ηλικιας που ειναι πολυ πιθανο να εχουν πεθανει.

Τελικα αν δεχθουμε οτι υπαρχει ψυχη καποια 'ανεξηγητα' φαινομενα δεν ειναι τοσο ανεξηγητα.

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elena25 έγραψε:Ο παππούς μου στις 26 Οκτωβρίου τα ξημερώματα έπαθε ανακοπή. Άργησαν να τον συνεφέρουν με αποτέλεσμα να μην αιματωθεί ο εγκέφαλος για αρκετά λεπτά και να πέσει σε κώμα. Δεν καταλάβαινε τίποτα (έτσι έλεγαν οι γιατροί) και δεν είχε καμία επικοινωνία με το περιβάλλον. Τα μάτια του ήταν μονίμως κλειστά. Το βράδι της 26ης Οκτωβρίου άνοιξε ξαφνικά τα μάτια του και κοιτούσε το ταβάνι επίμονα. Και τότε άρχισε να χαμογελάει για πολλή ώρα κοιτώντας ένα σημείο του ταβανιού σαν κάποιον να έβλεπε και να του μιλούσε. Την επόμενη μέρα πήγα και τον είδα. Όταν στάθηκα πάνω από το κεφάλι του και του μίλησα είδα τα χείλη του να κινούνται σαν να ήθελε να μιλήσει (ενώ οι γιατροί έλεγαν πως είναι φυτό πια, δεν καταλαβαίνει τίποτα). Αυτό ίσως ήταν και ιδέα μου, ίσως να είδα αυτό που ήθελα να δω, δεν ξέρω. Αλλά το γέλιο πώς το εξηγείται; Τα ξημερώματα της 29ης Οκτωβρίου πέθανε χαμογελαστός.

Τοσο προσφατα... Τα ειλικρινη μου συληπητηρια κοριτσακι μου!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Veraki έγραψε:Βρε τι ειχες να παθεις βρε Μαρια,και αυτο το σκασμενο εκανε το ΜΠΑΜ ηταν αναγκη να παει παντου?φρουτοκρεμα,κεικ αυγα...πανε ολα τωρα,να δω τι θα τσιμπολογησεις.

Παντος αυτο που ειπε η thequeen για την παρουσια μες το σπιτι και οτι κατι βλεπει με την ακρη του ματιου,το χω ζησει στα σαραντα της προγιαγις μου,κοριτσια το θυμαμε και ανατριχιαζω,ηταν σαν να κοθοταν ορθια και να με κοιταει ενω ημουν μπρουμυτα στο κρεβατι και διαβαζα,και μωλις συνηδητοποιω οτι κατι ειναι εκει,γυρναω να κοιταξω και το επιασα με την ακρη του ματιου ενα μαυρο να φευγει γρυγορα,ενιωσα σαν να ηταν εκεινη ,δεν το σκεφτομουν καθολου παντος(το θανατο της) ,για να πεις οτι ημουν επηρεασμενη


εγω το βλεπω μονιμα αυτο.παντα αισθανομαι καποια παρουσια κ πιο εντονα απο οταν πεθανε ο βιολογικος μου πατερας

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η γιαγιά μου ήταν μοδίστρα. (Ζει δεν πέθανε) Έραβε για πολύ κόσμο και ταυτόχρονα μάθαινε κ την τέχνη σε νεαρά κορίτσια των 13-17 χρόνων. (κάτι σαν ιδιωτικό ΙΕΚ δηλαδή Razz ) φυσικά τα κοριτσια βοηθούσαν στο ραψιμο για να μαθουν τη δουλεια.

Ένα καλοκαιρινό απόγευμα ανήμερα της Αγ Κυριακής ή της Αγ. Παρασκευής (δεν θυμάμαι καλά) δουλεύανε ολιμερίς μιας και είχαν να παραδώσουν πολλά κομάτια σε διάφορες πελάτισσες.

Η γιαγιά μου ήταν κ είανι πολύ κοντά στην εκκλησία. Ωστόσο, εκείνη τη μέρα δεν μπορεσε να πάει στο εξωκκλήσι της Αγίας (λίγο έξω από την πόλη ) να ανάψει ένα κεράκι.

Απόγευμα λοιπόν, κάθεται μαζί με τα κορίτσια στο καμαράκι και δουλεύανε...
Ξαφνικά ακούγονται βήματα στο πάνω πάτωμα (Το σπίτι παλιό κ τα πατώματα σανιδένεια). Κοιτάζονται μεταξύ τους... Ο παπούς έλειπε στο καφενείο.

"Ο κυρ Βαγγέλης θα είναι καλε"λέει μια κοπελίτσα.

τα βήματα ακούγονται κ πάλι...

Ἡ γιαγιά μου φωνάζει το όνομά του... καμία απάντηση.

Λέει σε μια κοπέλα να πάει να δει τι στο καλό θέλει πάνω και γιατί γύρησε τὀσο νωρίς σπίτι, αφού έχουν τόόση δουλειά να βγάλουν ακόμη.

Η κοπέλα πάει, δε βλέπει κανέναν και κατεβαίνει να το πεί.

Μια αύρα από άρωμα βασιλικού πλυμμήρησε όλο το δωμάτιο.


"ΠΑΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΒΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΝΑΨΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΕΡΙ"

τους είπε...

Τα βηματα τα ΄΄ακουσαν όλες και τον βασιλικό τον ένιωσαν όλες. Τυχαίο;

Γλάστρες υπήρχαν μόνο έξω στην αυλή!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ........χαίρομαι που διαβάζω στις ιστορίες σας παρόμοιες καταστάσεις με αυτές που βιώνω....


Λοιπόν , έχω χάσει 2 γιαγιαδες..2 παππούδες το μπατζανακι μου σε νεαρή ηλικία....ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ κανέναν τους, ούτε τους είδα στον ύπνο μου.

Εδώ και 3 χρόνια όμως που είμαι με τον 2ο μου σύζυγο....του οποίου την μητέρα δεν γνώρισα ΠΟΤΕ γιατί την έχασε νωρίς Crying or Very sad Crying or Very sad

ΤΗΝ ΝΟΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ........

Ειδικά όταν πέφτουμε να κοιμηθούμε και χαλαρώνω...νοίωθω σαν να είναι μέσα στο δωμάτιο....Του το λεγα προχθές και γελούσε Embarassed Embarassed

Ειλικρινά όμως νοιώθω οτι είναι κοντά μας....κι όποτε την νοιώσω κατι καλό συμβαίνει την επομένη Wink

Βέβαια αν ζούσε η γυνάικα δεν ξέρω κατα πόσο θα χαιρόνταν που ο γίος της παντρεύετε μια κοπέλα χωρισμένη με 2 παιδάκια......αλλάαααααα

τώρα απο εκεί που είναι ΝΟΙΩΘΩ ΕΥΧΑΡΙΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ Wink Wink

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ........χαίρομαι που διαβάζω στις ιστορίες σας παρόμοιες καταστάσεις με αυτές που βιώνω....


Λοιπόν , έχω χάσει 2 γιαγιαδες..2 παππούδες το μπατζανακι μου σε νεαρή ηλικία....ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ κανέναν τους, ούτε τους είδα στον ύπνο μου.

Εδώ και 3 χρόνια όμως που είμαι με τον 2ο μου σύζυγο....του οποίου την μητέρα δεν γνώρισα ΠΟΤΕ γιατί την έχασε νωρίς Crying or Very sad Crying or Very sad

ΤΗΝ ΝΟΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ........

Ειδικά όταν πέφτουμε να κοιμηθούμε και χαλαρώνω...νοίωθω σαν να είναι μέσα στο δωμάτιο....Του το λεγα προχθές και γελούσε Embarassed Embarassed

Ειλικρινά όμως νοιώθω οτι είναι κοντά μας....κι όποτε την νοιώσω κατι καλό συμβαίνει την επομένη Wink

Βέβαια αν ζούσε η γυνάικα δεν ξέρω κατα πόσο θα χαιρόνταν που ο γίος της παντρεύετε μια κοπέλα χωρισμένη με 2 παιδάκια......αλλάαααααα

τώρα απο εκεί που είναι ΝΟΙΩΘΩ ΕΥΧΑΡΙΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ Wink Wink



Very Happy Very Happy Very Happy

καλός σύζυγος είναι ο ορφανός σύζυγος;;; χαχα

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ιωαννα μην ακουω τρελα πραγματα και νευριαζω. ειμαι σιγουρη οτι εισαι υπεροχη κοπελα με χιουμορ και καλη μανουλα, προσεχεις τον αντρα σου και την οικογενεια σου! τι αλλο να ζητησει μια μανα για το γιο της; ειμαι σιγουρη οτι η πεθερα σου που εχει φυγει, αν εχει παει καπου και σας βλεπει ειναι πολυ χαρουμενη. και για αυτο και τη νιωθεις κοντα σας! Very Happy

http://stardustwork.blogspot.com

386Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 Empty shmadi apo th mama mou Τρι Νοε 15, 2011 4:47 am

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
otan eixe pe8anei h manoula mou, tis prwtes meres kiolas eixa mpei k ekana mpanio. 8ymamai oti me eixe piasei to parapono k eklega sa trelh k eixa anagh na niwsw oti akoma einai mazi mou..eklega k elega oti an me vlepeis manoula deixto mou, na xerw oti 8a eisai panta dipla mou kai koritsia den kanw plaka alla shkw8hke h kourtina tou mpaniou - akoma anatrixiazw otan to skeftomai!! den xerw an htan hlektrismos h kati allo pou den gnwrizw h estw h idea mou apo to poso poly h8ela ena shmadi alla eixa trela8ei tote.. kai den einai to mono pou exw zhsei me th mama mou akoma k ston ypno mou thn eixa dei na me xairataei prin ""fygei"" k polla alla...to monio pou me stenaxwrei einai oti exw polla xronia na noiwsw kati analogo...an k elpizw oti akoma me prosexei apo ekei pshla!! Sad

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν η ευη εχασε τον μπαμπα της (.μια φιλη ειναι.)μετα την κηδεια γυρισε σπιτι και ανεβηκε με τις σκαλες τους οροφους γιατι ειχε ΔΙΑΚΟΠΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ.

επεσε στο κρεβατι της και εβαλε τα κλαματα και ελεγε μπαμπα μου που εισαι?εισαι καλα?δειξε μου ενα σημαδι οτι ολα ειναι κλα.

και ανοιξε το ραδιοφωνο και επαιζε μουσικη .στην ΔΙΑΚΟΠΗ ΡΕΥΜΑΤΟς.

Σκιαχτηκε και σηκωθηκε και βγηκε στο σαλονι να βρει την μαμα της να της το πει η οποια ειχε ακουσει και αυτη το ραδιο να ανοιγει στην σκοτεινια.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πωπω βιβη!! εγω θα τρελαινομουν απο το φοβο μου! μπουουουουου Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 534787 Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 534787 Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 534787

http://stardustwork.blogspot.com

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:πωπω βιβη!! εγω θα τρελαινομουν απο το φοβο μου! μπουουουουου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



επισης paranormal ειναι η σχεση μας.μπουυυυυυυυυυυυυυυυυTwisted Evil

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα αυτο ακομα να το ξεπερασω! την κυριακη μου ειπαν οτι ειμαστε το ιδιο ατο0μο και οτι ασυτα για τη ζακυνθο ειναι τριχες! χαχα! λες; κ για αυτο εμεις δε μπορουμε να βρεθουμε στο ιδιο μερος; Laughing

http://stardustwork.blogspot.com

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpa koritsia , einai toso entono auto pou noiw8eis otan exeis xasei kapoion toso kontino pou den se tromaazei tipota!!! egw pou eimai genika fovitsiara(agrieuthka me ton harry poter thn paraskeuh na fantasteis xa xa) emena wspou skoteinaize sto nekrotafeio , ekleina ola ta fwta sto spiti, genikws oti eixe sxesh me th mama mou den me tromaze ka8olou arkei na enoiw8a oti einai konta mou!! fovero omws etsi??

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:καλα αυτο ακομα να το ξεπερασω! την κυριακη μου ειπαν οτι ειμαστε το ιδιο ατο0μο και οτι ασυτα για τη ζακυνθο ειναι τριχες! χαχα! λες; κ για αυτο εμεις δε μπορουμε να βρεθουμε στο ιδιο μερος; Laughing



γιναμε θεμα συζητησης?απαπαππα.θα παμε μαζι την αλλη φορα ,γιοα να κοπουν οι γελοτες αχχαχαχαχααχαχVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε 3 βδομαδες περιπου θα ξαναπαιξει σε παιδοτοπο μαμαδοσυναντηση! λες να γινει τπτ οταν βρεθουμε στον ιδιο χωρο; εκρηξη πχ; α! θελω τον αντρα μας τη δευτερα! εχουμε επετειο! Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 35468

http://stardustwork.blogspot.com

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:σε 3 βδομαδες περιπου θα ξαναπαιξει σε παιδοτοπο μαμαδοσυναντηση! λες να γινει τπτ οταν βρεθουμε στον ιδιο χωρο; εκρηξη πχ; α! θελω τον αντρα μας τη δευτερα! εχουμε επετειο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



θα του το πω καλη μου,θα του παω[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] να ερθει και πλυμενος αχχαχαχαχαχαχα

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:

θα του το πω καλη μου,θα του παω[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] να ερθει και πλυμενος αχχαχαχαχαχαχα

Embarassed Embarassed Embarassed ζ Laughing παω να αλλαξω το γιωργο γτ εχει κτ paranormal στην πανα του! βαλτε κι αλλες ιστοριες γτ αν και φοβαμαιι τρελα τις διαβαζω με μανια!

http://stardustwork.blogspot.com

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ραδιόφωνο παίζει και με μπαταρίες (κάποια φορητά τέλος πάντων...)
Παλιά ιστορία που την έχω ακούσει ίσα με 1000 φορές...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Το ραδιόφωνο παίζει και με μπαταρίες (κάποια φορητά τέλος πάντων...)
Παλιά ιστορία που την έχω ακούσει ίσα με 1000 φορές...



οχι πραγματικα εγινε αυτο .δεν θελω να λεω μπαρουφες.και η φιλη μου η ευη δεν θα μου ελεγε μυθοπλασιες πιστευω.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:
mamavivo έγραψε:

θα του το πω καλη μου,θα του παω[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] να ερθει και πλυμενος αχχαχαχαχαχαχα

Embarassed Embarassed Embarassed ζ Laughing παω να αλλαξω το γιωργο γτ εχει κτ paranormal στην πανα του! βαλτε κι αλλες ιστοριες γτ αν και φοβαμαιι τρελα τις διαβαζω με μανια!


αχαχαχαχχαχχαχαχχα που να δεις κατι paranormal που βγαζεις ο σωτος μου.εξαφανηζεται οτιδηποτε πετουμενο σε ακρινα 5 χιλιομετρων!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koρίτσια, το μυστήριο της γυαλινης σαλατιέρας λύθηκε! Νομίζω ότι μου έδωσαν μια ακόμα πιο λογική απάντηση. Λοιπον. Το γυαλί με το κρύσταλλο έχουν μία βασικη διαφορά. Όταν βγαίνουν απο το φούρνο που κατασκευάζονται ψύχονται σε διαφορετικές θερμοκρασιες. Νομίζω μου ειπαν πως το κρύσταλλο θέλει γρήγορη ψυξη σε αντίθεση με το γυαλί. Πρόκειται λοιπον για ελαττωματικό προιόν που δεν ψυχτηκε σωστά σε όλη του την επιφάνει και έτσι σε ΄καποια σημεία ήταν γυαλί και σε άλλα κρύσταλλο. Αυτό είχε ως αποτέσμα να κρατήσει εσωτερικές τάσεις. Και πραγματικα όταν έσπασε, έγινε θρύψαλα αλλά υπήρχαν και μερικά μεγαλύτερα κομμάτια. Εγώ πάντως γυαλινη σαλατιέρα δεν ξαναγοράζω...

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια πολυ το εχουμε παρατησει το θεματακι μου κι εχω στεναχωρηθει. Συντομα ομως θα εχω νεο υλικο! Ο Ελευθερος τυπος δινει μαζι ενθετο με θεμα τις επιθανατιες εμπειριες , τη ζωη μετα θανατον κτλ κτλ κτλ του discovery! Νομιζω σημερα Σαββατο ή αυριο Κυριακη. Δεν ειμαι σιγουρη. Θα παω απο σημερα να το πψαξω αλλιως αυριο. Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 417472 Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 417472 Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 417472 Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 417472 Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 417472 Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 417472 Οτι πιο paranormal εχετε ζησει...... - Σελίδα 16 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις