Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
485 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 485 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κουκλίτσες και απο μένα!!! Λεμονάκι τελειος ο καναπες!!! Τελικά κατέληξες στο βελούδο!! αυτό ειναι.. Αν μας κολλήσει κάτι απο την αρχη αυτο πέρνουμε στο τέλος! Very Happy
Πάντως ειναι πολύ ωραίο!!!!
Εμένα κορίτσια η άποψη μου είναι ότι πρέπει να χαιρόμαστε τα έπιπλά μας και το σπίτι μας γιατί είναι ο μόνος χώρος που μπορούμε να κάνουμε ότι θέλουμε... Φτηνά ή ακριβά, τα έπιπλα, με ενδιαφέρουν να είναι βολικά και άνετα...
Όσο για τα παιδιά, στο μέλλον... Θα συμφωνήσω με το Λεμονάκι... Είναι όπως τα μάθεις!!!

927Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Πεμ Οκτ 27, 2011 1:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΣΥΜΦΩΝΩ!ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ.ΤΟ ΑΚΡΙΒΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΑΠΟ ΙΚΕΑ Ε?ΜΑΛΙΣΤΑ...ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΑΛΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ-ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ?Η ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΖΑΜΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ?

Και εγώ έχω κάποια από το ΙΚΕΑ.... Συγκεκριμένα μια συρταριέρα και ένα coffetable και είμαι πολύ ευχαριστημένη και από τις τιμές και από την αντοχή... κυρίως στη συρταρίερα!!! Δε νομίζω ότι είναι ψεύτικα τα έπιπλα τους.. Τουλάχιστον για τέτοιου είδους αντικείμενα... τώρα για καναπέδες και τέτοια δεν ξέρω.. Εγώ πάντως ότι πήρα βγήκε καλο...

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερούδια κι από μένα Very Happy

Εγώ από χθές έχω ίχνη περιόδου και πολύ φοβάμαι ότι λόγω ψυχολογίας θα με ταλαιπωρήσει λίγο ακόμα μέχρι να κατεβεί. Αχ...ας είναι, next month! Very Happy

Κι εγώ έχω καναπε γωνιακό, μου αρέσει πάρα πολύ η γωνία και είναι πολύ άνετος για ξάπλα! Παρόλο που ήθελα άσπρο τον επέλεξα γκρίζο για πρακτικούς λόγους. Το μόνο που έχω να σας πω κορίτσια είναι μακριά από μαύρο γυαλί! Ήξερα τη δυσκολία του και παρόλα αυτά έκανα το δικό μου και πήρα τραπεζαρία με μαυρο γυαλί και ασορτί μαύρο γυάλινο μπουφέ. Δεν καταφέρνω να το κάνω να φαίνεται φρεσκοκαθαρισμένο ποτέ. Την ώρα που το ξεσκονίζω η σκόνη ξανακάθεται αμέσως πάνω Mad Δράμα η κατάσταση!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy5_k έγραψε:Καλημερούδια κι από μένα Very Happy

Εγώ από χθές έχω ίχνη περιόδου και πολύ φοβάμαι ότι λόγω ψυχολογίας θα με ταλαιπωρήσει λίγο ακόμα μέχρι να κατεβεί. Αχ...ας είναι, next month! Very Happy

Κι εγώ έχω καναπε γωνιακό, μου αρέσει πάρα πολύ η γωνία και είναι πολύ άνετος για ξάπλα! Παρόλο που ήθελα άσπρο τον επέλεξα γκρίζο για πρακτικούς λόγους. Το μόνο που έχω να σας πω κορίτσια είναι μακριά από μαύρο γυαλί! Ήξερα τη δυσκολία του και παρόλα αυτά έκανα το δικό μου και πήρα τραπεζαρία με μαυρο γυαλί και ασορτί μαύρο γυάλινο μπουφέ. Δεν καταφέρνω να το κάνω να φαίνεται φρεσκοκαθαρισμένο ποτέ. Την ώρα που το ξεσκονίζω η σκόνη ξανακάθεται αμέσως πάνω Mad Δράμα η κατάσταση!


Καλημέρα demmy!!! Και εμένα με ταλαιπώρησε μέχρι να κατέβει η αναθεματισμένη... Και με ταλαιπωρεί ακόμα... Είμαι στη δεύτερη μέρα περιόδου και πονάω πολύ... προφανώς λόγω καθυστέρησης γιατί συνήθως οι πόνοι κρατούν μόνο την πρώτη... Crying or Very sad Τι τραβάμεεεεεεε!!!!!!

931Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Πεμ Οκτ 27, 2011 1:36 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α DEMMY ΕΧΕΙΣ ΓΥΑΛΙΝΗ ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ Ε?ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΕΤΣΙ?ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΓΥΑΛΙ.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Καλημερούδια κι από μένα Very Happy

Εγώ από χθές έχω ίχνη περιόδου και πολύ φοβάμαι ότι λόγω ψυχολογίας θα με ταλαιπωρήσει λίγο ακόμα μέχρι να κατεβεί. Αχ...ας είναι, next month! Very Happy

Κι εγώ έχω καναπε γωνιακό, μου αρέσει πάρα πολύ η γωνία και είναι πολύ άνετος για ξάπλα! Παρόλο που ήθελα άσπρο τον επέλεξα γκρίζο για πρακτικούς λόγους. Το μόνο που έχω να σας πω κορίτσια είναι μακριά από μαύρο γυαλί! Ήξερα τη δυσκολία του και παρόλα αυτά έκανα το δικό μου και πήρα τραπεζαρία με μαυρο γυαλί και ασορτί μαύρο γυάλινο μπουφέ. Δεν καταφέρνω να το κάνω να φαίνεται φρεσκοκαθαρισμένο ποτέ. Την ώρα που το ξεσκονίζω η σκόνη ξανακάθεται αμέσως πάνω Mad Δράμα η κατάσταση!


Καλημέρα demmy!!! Και εμένα με ταλαιπώρησε μέχρι να κατέβει η αναθεματισμένη... Και με ταλαιπωρεί ακόμα... Είμαι στη δεύτερη μέρα περιόδου και πονάω πολύ... προφανώς λόγω καθυστέρησης γιατί συνήθως οι πόνοι κρατούν μόνο την πρώτη... Crying or Very sad Τι τραβάμεεεεεεε!!!!!!

Άστα Ευαγγελία μου, χάλια. Όχι τόσο για τον πόνο, απλή ενόχληση είναι, όσο για το ότι όσον δεν έρχεται κανονικά έστω κι αν ξέρω ότι ξεκίνησε, βαθιά μέσα μου ελπίζω να γίνει ένα θαύμα Embarassed

Δεν πειράζει, τι να κάνουμε, όσο δεν αποβάλλω το στρες αυτό το αποτέλεσμα θα έχω. Καιρός να συνέλθω! Smile

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:Α DEMMY ΕΧΕΙΣ ΓΥΑΛΙΝΗ ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ Ε?ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΕΤΣΙ?ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΓΥΑΛΙ.

Εμένα δε μεγαλώνει γι' αυτό πήρα κατευθείαν 10θέσιο τραπέζι. Ο αδερφός μου έχει γυάλινο τραπέζι το οποίο φαίνεται 6θέσιο και από κάτω έχει κι άλλο κομμάτι, το τραβάει και ανοίγει μαζί με τα πόδια και γίνεται το διπλάσιο!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:
Χρονια Πολλα Δημητρουλα!!!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy5_k έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Καλημερούδια κι από μένα Very Happy

Εγώ από χθές έχω ίχνη περιόδου και πολύ φοβάμαι ότι λόγω ψυχολογίας θα με ταλαιπωρήσει λίγο ακόμα μέχρι να κατεβεί. Αχ...ας είναι, next month! Very Happy

Κι εγώ έχω καναπε γωνιακό, μου αρέσει πάρα πολύ η γωνία και είναι πολύ άνετος για ξάπλα! Παρόλο που ήθελα άσπρο τον επέλεξα γκρίζο για πρακτικούς λόγους. Το μόνο που έχω να σας πω κορίτσια είναι μακριά από μαύρο γυαλί! Ήξερα τη δυσκολία του και παρόλα αυτά έκανα το δικό μου και πήρα τραπεζαρία με μαυρο γυαλί και ασορτί μαύρο γυάλινο μπουφέ. Δεν καταφέρνω να το κάνω να φαίνεται φρεσκοκαθαρισμένο ποτέ. Την ώρα που το ξεσκονίζω η σκόνη ξανακάθεται αμέσως πάνω Mad Δράμα η κατάσταση!


Καλημέρα demmy!!! Και εμένα με ταλαιπώρησε μέχρι να κατέβει η αναθεματισμένη... Και με ταλαιπωρεί ακόμα... Είμαι στη δεύτερη μέρα περιόδου και πονάω πολύ... προφανώς λόγω καθυστέρησης γιατί συνήθως οι πόνοι κρατούν μόνο την πρώτη... Crying or Very sad Τι τραβάμεεεεεεε!!!!!!

Άστα Ευαγγελία μου, χάλια. Όχι τόσο για τον πόνο, απλή ενόχληση είναι, όσο για το ότι όσον δεν έρχεται κανονικά έστω κι αν ξέρω ότι ξεκίνησε, βαθιά μέσα μου ελπίζω να γίνει ένα θαύμα Embarassed

Δεν πειράζει, τι να κάνουμε, όσο δεν αποβάλλω το στρες αυτό το αποτέλεσμα θα έχω. Καιρός να συνέλθω! Smile

Μακαρι κοπέλα μου, όπως λες και εσυ, να γίνει το θαύμα!!!! Very Happy Στο εύχομαι!!!
Αλλα όντως όλες μας πρέπει να συνέλθουμε και να αποβάλουμε το άγχος... Ξέρω περίπτωση κοπέλας που προσπαθούσε για μωράκι 2 χρόνια... Πήγε στο γιατρό και τους είπε ότι δεν έχουν τιποτα ούτε αυτή ούτε ο άνδρας της.. Απλά αγχώνονται! Το έβγαλε από το μυαλό της και αμέσως έμεινε έγκυος!!!! Γι αυτό πρέπει να το βγάλουμε από το μυαλό μας...
Τωρα θα μου πεις πως?????? Πως βγαίνει???? Ρε κορίτσια μήπως να αρχίσουμε το κέντημα???? χαχαχαχα!!! Ή το πλέξιμο... ότι βολεύει την καθεμία!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

936Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Πεμ Οκτ 27, 2011 2:09 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΡΓΑΛΕΙΟ???ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!ΑΛΗΘΕΙΑ DEMMY?A ΩΡΑΙΑ!ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ!ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ?ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Καλημερούδια κι από μένα Very Happy

Εγώ από χθές έχω ίχνη περιόδου και πολύ φοβάμαι ότι λόγω ψυχολογίας θα με ταλαιπωρήσει λίγο ακόμα μέχρι να κατεβεί. Αχ...ας είναι, next month! Very Happy

Κι εγώ έχω καναπε γωνιακό, μου αρέσει πάρα πολύ η γωνία και είναι πολύ άνετος για ξάπλα! Παρόλο που ήθελα άσπρο τον επέλεξα γκρίζο για πρακτικούς λόγους. Το μόνο που έχω να σας πω κορίτσια είναι μακριά από μαύρο γυαλί! Ήξερα τη δυσκολία του και παρόλα αυτά έκανα το δικό μου και πήρα τραπεζαρία με μαυρο γυαλί και ασορτί μαύρο γυάλινο μπουφέ. Δεν καταφέρνω να το κάνω να φαίνεται φρεσκοκαθαρισμένο ποτέ. Την ώρα που το ξεσκονίζω η σκόνη ξανακάθεται αμέσως πάνω Mad Δράμα η κατάσταση!


Καλημέρα demmy!!! Και εμένα με ταλαιπώρησε μέχρι να κατέβει η αναθεματισμένη... Και με ταλαιπωρεί ακόμα... Είμαι στη δεύτερη μέρα περιόδου και πονάω πολύ... προφανώς λόγω καθυστέρησης γιατί συνήθως οι πόνοι κρατούν μόνο την πρώτη... Crying or Very sad Τι τραβάμεεεεεεε!!!!!!

Άστα Ευαγγελία μου, χάλια. Όχι τόσο για τον πόνο, απλή ενόχληση είναι, όσο για το ότι όσον δεν έρχεται κανονικά έστω κι αν ξέρω ότι ξεκίνησε, βαθιά μέσα μου ελπίζω να γίνει ένα θαύμα Embarassed

Δεν πειράζει, τι να κάνουμε, όσο δεν αποβάλλω το στρες αυτό το αποτέλεσμα θα έχω. Καιρός να συνέλθω! Smile

Μακαρι κοπέλα μου, όπως λες και εσυ, να γίνει το θαύμα!!!! Very Happy Στο εύχομαι!!!
Αλλα όντως όλες μας πρέπει να συνέλθουμε και να αποβάλουμε το άγχος... Ξέρω περίπτωση κοπέλας που προσπαθούσε για μωράκι 2 χρόνια... Πήγε στο γιατρό και τους είπε ότι δεν έχουν τιποτα ούτε αυτή ούτε ο άνδρας της.. Απλά αγχώνονται! Το έβγαλε από το μυαλό της και αμέσως έμεινε έγκυος!!!! Γι αυτό πρέπει να το βγάλουμε από το μυαλό μας...
Τωρα θα μου πεις πως?????? Πως βγαίνει???? Ρε κορίτσια μήπως να αρχίσουμε το κέντημα???? χαχαχαχα!!! Ή το πλέξιμο... ότι βολεύει την καθεμία!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Κουκλίτσα μου μην το γελάς καθόλου! Μια φίλη μου έχει κατάστημα με χάντρες και κοσμήματα και παραδίδει μαθήματα. Επειδή δεν τρελαίνομαι για κοσμήματα δεν είχα σκεφτεί να ξεκινήσω. Τον προηγούμενο μήνα είπα ότι θα κάνω ότι μπορώ για να απασχολώ το μυαλό μου με άλλα πράγματα όσο πιο πολλές ώρες μπορώ. Και πήγα στη φίλη μου, μου έδειξε αρκετά και τώρα ασχολούμαι για να ξεχνιέμαι. Και δουλεύει Very Happy Σε σχέση με τους προηγούμενους μήνες αυτό τον μήνα ήμουν πολύ καλή! Όντως δεν το σκεφτόμουν. Ας όψονται όμως τα ηλίθια πονάκια, που έχω εδώ και 2 βδομάδες (τα οποία δεν είναι καθόλου φυσιολογικά για μένα)που μου χάλασαν την αυτοσυγκέντρωση Embarassed

Τον άλλο μήνα θα είμαι ακόμα πιο καλή πιστεύω στο να το ξεχάσω. Αλλιώς Ευαγγελία μου δεν έχω σωτηρία, θα πάω σε υπνωτιστή Very Happy

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλημέρα και από εμένα.Δυστυχώς άρχισα από το πρωί να έχω τα συμπτώματα περιόδου.Περιμένω στις 29 αλλά μέχρι να έρθουν ελπίζω Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΡΓΑΛΕΙΟ???ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!ΑΛΗΘΕΙΑ DEMMY?A ΩΡΑΙΑ!ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ!ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ?ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?

Κύπρο είμαστε! Είναι ιταλικό οπότε μπορεί να έχει κι εκεί, Nattuzzi & Calligaris νομίζω είναι τα έπιπλα.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
felicitaki έγραψε:Κορίτσια καλημέρα και από εμένα.Δυστυχώς άρχισα από το πρωί να έχω τα συμπτώματα περιόδου.Περιμένω στις 29 αλλά μέχρι να έρθουν ελπίζω Very Happy

Καλώς τη συμπάσχουσα! Άντε, υπομονή!

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demmy5_k έγραψε:
felicitaki έγραψε:Κορίτσια καλημέρα και από εμένα.Δυστυχώς άρχισα από το πρωί να έχω τα συμπτώματα περιόδου.Περιμένω στις 29 αλλά μέχρι να έρθουν ελπίζω Very Happy

Καλώς τη συμπάσχουσα! Άντε, υπομονή!

Σε ευχαριστώ! Χρόνια πολλά για εχθές!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 654316

942Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Πεμ Οκτ 27, 2011 2:27 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ DEMMY!ΠΩΠΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ!Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΡΕΜΙΑ ΜΙΛΑΜΕ!ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ??ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
felicitaki έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
felicitaki έγραψε:Κορίτσια καλημέρα και από εμένα.Δυστυχώς άρχισα από το πρωί να έχω τα συμπτώματα περιόδου.Περιμένω στις 29 αλλά μέχρι να έρθουν ελπίζω Very Happy

Καλώς τη συμπάσχουσα! Άντε, υπομονή!

Σε ευχαριστώ! Χρόνια πολλά για εχθές!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 654316

Ευχαριστώ πολύ Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ DEMMY!ΠΩΠΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ!Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΡΕΜΙΑ ΜΙΛΑΜΕ!ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ??ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!

Σου το εύχομαι ολόψυχα, μέσα από την καρδιά μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 377361

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy δεν το ήξερα,
Χρόνια σου πολλά, καλά και οτι επιθυμείς Wink
Το μαύρο χαλί είναι όντος πολύ δύσκολο, εγώ είμαι κάθε μέρα με μια ηλεκτρική στο χέρι.
τελικά ναι κατέληξα στο βελούδο και ας ξέρω ποια οτι είναι δύσκολο και θα φθαρεί ποιο γρήγορα αλλά μου είχε μπει στο μάτι. Ε και να τριφτεί το καλό είναι πως αυτό που διάλεξα βγαίνουν, άρα ανα πάσα στιγμή αγοράζω νέο ύφασμα και το βάζω Wink
αμάν την ψύχη μας δεν θα φάμε, ένα ύφασμα είναι μη χ@σω !!!

Σήμερα πήρα και τις εξετάσεις μου αλλά να πω την αλήθεια δεν κατάλαβα και τίποτα, τα σύγκριμα με τις φυσιολογικές τιμές και 2 ήταν εκτός ορίου. Θα μου πει ο γυναικολόγος..




Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εξαφανιζόλ όλες ; scratch scratch
καλέ γιούχου
δεν είναι καμία εδώ ;[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:εξαφανιζόλ όλες ; scratch scratch
καλέ γιούχου
δεν είναι καμία εδώ ;[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μου'ρθαν τα ρωσακια,τα κολληταρια μου....Ακριβως στην ωρα τους....

Γεια σου μικρηηηηη.... Razz

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μια απ'τα ίδια με την Tatjiana, μόλις ξεκίνησε και η ροή η δική μου Embarassed

Λεμονάκι ευχαριστώ για τις ευχές Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 417472

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy5_k έγραψε:Μια απ'τα ίδια με την Tatjiana, μόλις ξεκίνησε και η ροή η δική μου Embarassed

Λεμονάκι ευχαριστώ για τις ευχές Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 417472
Γεια σας κοριτσια!!!!!!!!Εγω σημερα περιμενω αλλα τιποτα ακομα. Smile

950Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Πεμ Οκτ 27, 2011 7:05 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ!ΤΙ ΕΓΙΝΕ DEMMY KAI TATIANA TI ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ??ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ!ΒΡΕ ALLO ΑΚΟΜΑΑΑΑΑΑΑΑ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις