Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
468 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 468 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτια καλησπερα,εχθες δεν μπορεσα να μπω καθολου...ολη μερα στο ποδι!δωδεκα και μιση μας πηρε!λεμονακι ευχαριστω για τα χρονια πολλα!να εισαι καλα και εσυ και ο αντρουλης σου!οτι επιθυμεις συντομα να το εχεις...!κατα τα αλλα κοριτσια ολα καλα?

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ!ΤΙ ΕΓΙΝΕ DEMMY KAI TATIANA TI ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ??ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ!ΒΡΕ ALLO ΑΚΟΜΑΑΑΑΑΑΑΑ??
KRISTI ακομααααααααα, θα δειξει κοριτσια αν οχι τον αλλο μηνα εχει ο Θεος. cheers

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια και εγω μολις αδιαθετησα,στις 26 μερες!αφου ειχα στις 28 με 30!τι στο καλο βρε παιδι μου,τρελαθηκε αυτη η περιοδος!τωρα πως θα ξερω τις γονιμες?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι συγχρονισμός αυτός βρε κορίτσια ;
3 μαζί ; confused
άρα τον άλλο μήνα θα ανακοινώσετε όλες μαζί Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 536304
allo περιμένουμε τα ευχάριστα απο σένα
αλλιώς έχει ο Θεός όπως έγραψες.
lia-ka αν έχεις σταθερό κύκλο 26 μέρες τότε η γόνιμη μέρα είναι περίπου την10η εως 16η μέρα του κύκλου σου.

KRISTI θα ενημερώσω, σήμερα ξέχασα να πάρω και τηλ. για ραντεβού Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 679259
τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι ;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Πεμ Οκτ 27, 2011 12:46 pm, 1 φορά

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι λεμονακι τον επομενο μηνα να εχουμε ευχαριστα!!111καληνυχτα σε ολες!!φιλια...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:μακαρι λεμονακι τον επομενο μηνα να εχουμε ευχαριστα!!111καληνυχτα σε ολες!!φιλια...
φιλάκια !!

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lia-ka έγραψε:κοριτσια και εγω μολις αδιαθετησα,στις 26 μερες!αφου ειχα στις 28 με 30!τι στο καλο βρε παιδι μου,τρελαθηκε αυτη η περιοδος!τωρα πως θα ξερω τις γονιμες?
Κι εμενα μου εχει τυχη αυτο πριν απο 6 μηνες περιπου κ μια φορα ομως,,τους αλλους μηνες ποτε ειχα κυκλο 29,30,31,ημερων.Τι να πω???Εγω τις καταλαβενω απο τα πονακια που εχω,αυτην την φορα εγινε αφου πονουσα αλλα μια φορα,,θα δειξει αν εχω μεινει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 654316

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κάνετε κουκλίτσες μου??
Απ' ότι διαβάζω οι περισσότερες αδιάθετες είμαστε... Τι καλά να συγχρονιστούμε όλες μαζί και για μωράκι!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ωραία θα ήταν!!! Τι κάνετε? Πείτε κανένα νέο... Εγώ πριν είχα (πολλά θα έλεγα) νεύρα... Αλλα τώρα ηρέμισα!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου sunny , τι μου κάνετε;

Έχω μια απορία, αν ξέρετε να με βοηθήσετε. Προχθές είχα λίγα καφέ ίχνη στο εσώρουχο και τίποτα άλλο. Εχθές είχα τα πονάκια μου και καφέ ίχνη πάλι, αλλά αυτή τη φορά και στο χαρτί. Σε κάποια φάση στο χαρτί είχε και λίγο κόκκινο, αλλά τίποτα άλλο. Σήμερα ξεκίνησε κανονικά νομίζω απ' ότι είδα τώρα το πρωί. Η απορία μου είναι η εξής: ποιά θεωρείται πρώτη μέρα περιόδου, η χθεσινή ή η σημερινή;

960Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Πεμ Οκτ 27, 2011 11:40 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!DEMMY Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΑΙΜΑ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΑ?

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια Smile Smile Εγω παλι demmy μου την μετραω οταν βλεπω αιμα να ρεει δεν ξερω αν ειναι σωστο,,πρεπει να ρωτησω την γυναικολογο μου.Κριστι δεν σου κατεβηκαν????????Περιμενω ακομα Smile Εννω προχθες ειχα κατι πονακια τωρα δεν εχω.Ευαγγελιτσα η ορμονες φταινε για τα νευρα κ τωρα που σου ηρθε ηρεμησες οπως γραφεις.Παρελαση θα πατε??????? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 804467 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 438696

962Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 28, 2011 12:31 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΡΘΡΟ.ALLO ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΜΕ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ....ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ.

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΡΘΡΟ.ALLO ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΜΕ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ....ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ.
Ειναι αληθεια οτι μετα την επαφη σου κατεβαινει η περιοδος???

964Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 28, 2011 12:40 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?ΑΝ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΣΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ ΑΙΜΑ?

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 417472

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?ΑΝ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΣΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ ΑΙΜΑ?
Ναι αυτο.

967Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 28, 2011 1:32 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ.ΟΠΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΤΕΚΕΙ ΑΥΤΟ ΙΑΤΡΙΚΑ Η ΑΝ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ.

968Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 28, 2011 1:33 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ.ΟΠΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΤΕΚΕΙ ΑΥΤΟ ΙΑΤΡΙΚΑ Η ΑΝ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ.

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε λεμονακι να σε ρωτησω,οπως ειπα χθες μου ειρθε η περιοδος 7 μερες νωριτερα,στις 26 μερες.δεν θελω να μπω σε αυτο το τριπακι,αλλα δεν μου εχει ξανασυβει αυτο!γινετε εγκυμοσηνη με περιοδο μαζι?εγω παντα την πρωτη μερα εχω πλυμμηρα και κομματια,τωρα ολο καφε αιμα,κανονικη ροη αλλα καφε!τι να ειναι αυτο?για πειτε μου ,μηπως αλλα κοριτσια ειχατε κατι παρομοιο?

970Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 28, 2011 3:00 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΤΗΝ 1 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!ΝΟΜΙΖΑ Κ ΓΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ.ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΘΑ ΕΠΑΙΞΕ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να πω επισης οτι ειρθε και αθορυβα!δεν πονουσα καθολου,που εγω σφαδαζω στον πονο,και το στηθος μου δεν ειναι πρησμενο αλλα αν το ακουμπησει κανεις μου ερχετε να τον πλακωσω!

972Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 28, 2011 3:16 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΜΑΚΑΡΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φυσικα και το θελω!εχω δυο παιδακια αλλα θελω και τριτο!ειμαι στην προσπαθεια λιγο καιρο,3 μηνες!αν δεν ειναι τωρα μετα παλι βουρ στο ψητο...χαχαχα

974Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 28, 2011 3:24 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΤΟΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΑΛΛΙΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΦΟΥΛ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι να εισαι,διοτι δεν υπαρχει καλυτερη εμπειρια απο αυτη!ολα θα πανε καλα!εγω λεω την δευτερα να παω για ενα υπερηχο,να δω τι γινετε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις