Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
476 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 476 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΧΡΟΧΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ!ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΒΡΗΚΕΣ ΕΣΥ??ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ!DEMMY ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕ!

Δυστυχώς Κρίστυ μου το σώμα μου ακολουθεί το ίδιο μοτίβο κάθε μήνα. Άρχισα να έχω και ίχνη καφέ, τα οποία μετά την αφαίρεση του διαφράγματος που διαφοροποιήθηκε ο κύκλος μου, τα έχω κάθε μήνα 1-2 μέρες πριν την περίοδο, γι'αυτό και περιμένω να έρθει αύριο. Γι' αυτο βασανίζομαι κάθε μήνα, γιατί έχω τα ίχνη που σε μια έγκυο θα μπορούσαν να είναι ίχνη εμφυτευσης και παρόλο που ξέρω ότι σε μένα είναι προεόρτια περιόδου, πάλι ελπίζω.

Ας είναι, θα κάνω περισσότερη πρακτική εξάσκηση Very Happy !!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα πως ειμαι υποτιθεται 5 μερα περιοδου δεν ανεβαινει στην ωορυξια? ρε τα μπερδεψα? δεν γινετε δεν εχω υγρα ακομα. τις προσπαθειες τις κανω. αχ εχω συγχυστει γιατι νομιζω οτι ανεβαινει αμα ειναι οι γονιμες?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:Μα πως ειμαι υποτιθεται 5 μερα περιοδου δεν ανεβαινει στην ωορυξια? ρε τα μπερδεψα? δεν γινετε δεν εχω υγρα ακομα. τις προσπαθειες τις κανω. αχ εχω συγχυστει γιατι νομιζω οτι ανεβαινει αμα ειναι οι γονιμες?


Αααα! Εχεις περίοδο ήδη ή έχεις καθυστέρηση? Αν έχεις καθυστέρηση, η θερμοκρασία πέφτει μια μέρα πριν την περίοδο...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω αλλα στην τριτη μερα σταματησε τωρα λογικα ειμαι στην 5 αλλα εχω καθαρησει απο την 3 δεν το δα περιεργο επειδη μου χει ξανατυχει να τελειωσει στισ 3. αλλα δεν βγαινω μεσα με τις θερμοκρασιες καθε μερα ιδια ωρα τις μετραω

905Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 26, 2011 1:43 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗΝ ΜΕΤΡΑΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΚΑΙ ΑΓΧΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥ.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΜΗΝ ΜΕΤΡΑΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΚΑΙ ΑΓΧΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥ.


Θα συμφωνήσω... το έκανα και εγώ και το μετάνοιωσα!!! Ας χαλαρώσουμε κορίτσια και να μην αγχωνόμαστε!!!

907Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 26, 2011 2:14 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΕΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΒΒΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μπήκα πολύ γρήγορα να σας πώ μια καλησπέρα και οτι δε σας ξέχασα αλλα γενικά έχουμε κατι θέματα με εναν φίλο μας και σήμερα γιορτάζει ο πεθερός μου και ο βαφτισιμιός μου!
Χρόνια πολλάσε όσους και όσες γιρτάζουν!
η περίοδος δεν ήρθε ακόμα,βέβαια δεν εχω πάει για εξέταση αλλα θα πάω μέσα στις επόμενες ημέρες γιατι κοίταξα το ημερολόγιο μου και είδα οτι πρίν καιρό είχα πάλι καθυστέρηση,μόλις μάθω όμως θα σας ενημερώσω αμέσως!! Smile
Ευαγγελία βούρ για τον επόμενο μήνα!
Κρίστη σου εύχομαι να εχεις θετικά αποτελέσματα!Όπως και σε όλες βέβαια!
Λεμονάκι σου εύχομαι με την πρώτη προσπάθεια να πάνε όλα καλά και να μην ταλεπωρηθείς αλλο!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472

http://neamageirisa.blogspot.com

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια,,αχ εχω κι εγω κατι πονακια κ λογικα θα μου κατεβουν pale pale Αλλα ελπιζω τον αλλο μηνα,για να δουμε!!!!!!!!!!!!!!!!Κριστι μακαρι να εισαι οπως λες σου το ευχομαι ,Ευαγγελια μαζι τον επομενο μηνα. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 4872

910Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 26, 2011 6:55 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥΛΑ!!ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕ??ΜΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?ALLO ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΑΚΙΑ?Κ ΓΩ Crying or Very sad!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κοριτσάρες μου !!
Χρόνια πολλά στου εορτάζοντες
να τον χαίρεσαι Ευαγγελία μου
και η κίνησή του ήταν πολύ τρυφερή !!
αν θυμάμαι σήμερα γιορτάζει και το παιδάκι μιας κοπέλας απο την παρέα μας. Χρόνια πολλά !!

Σήμερα και εμείς θα πάμε σε 2 γιορτές
και να δούμε πως θα προλάβουμε..
Είδαμε και σαλόνια σήμερα, βρίκαμε ένα γωνιακό που μετά απο πολλά που είδαμε ήταν το μόνο που άρεσε και στους 2 μας. Θα το σκεφτούμε αν και μάλλον αυτό θα πάρουμε απο οτι μας βλέπω.

δεν θα ξαναμπρέσω να μπω
σας στέλνω όλες σας τα φιλιά μου
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 531909

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥΛΑ!!ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕ??ΜΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?ALLO ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΑΚΙΑ?Κ ΓΩ Crying or Very sad!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...
Υπομονη σε ολες ΜΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 654316

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:καλησπέρα κοριτσάρες μου !!
Χρόνια πολλά στου εορτάζοντες
να τον χαίρεσαι Ευαγγελία μου
και η κίνησή του ήταν πολύ τρυφερή !!
αν θυμάμαι σήμερα γιορτάζει και το παιδάκι μιας κοπέλας απο την παρέα μας. Χρόνια πολλά !!

Σήμερα και εμείς θα πάμε σε 2 γιορτές
και να δούμε πως θα προλάβουμε..
Είδαμε και σαλόνια σήμερα, βρίκαμε ένα γωνιακό που μετά απο πολλά που είδαμε ήταν το μόνο που άρεσε και στους 2 μας. Θα το σκεφτούμε αν και μάλλον αυτό θα πάρουμε απο οτι μας βλέπω.

δεν θα ξαναμπρέσω να μπω
σας στέλνω όλες σας τα φιλιά μου
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 531909


Λεμονάκι καλά να περάσετε!!!! Περιμένουμε περισσότερες λεπτομέριες για το σαλόνι!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Φιλάκιααα!!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παρεουλα καλησπερα, ειμαι στην δουλεια και μπηκα κρυφα να σας πω ενα γεια.

Χρονια Πολλα Δημητρουλα!!!!!

Να χαιρεστε τους αντρες σας Ευαγγελιτσα και Κριστι!!!!

Και η κοπελα που δεν θυμαμαι Embarassed το ψευδωνυμο να χαιρετε τον γιο της!!!

Θα προσπαθησω να μπω το βραδυ να τα πουμε αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω γιατι το μωρακι μου βγαζει ενα δοντι και το καημενο υποφερει Crying or Very sad οποτε μπορει να ειμαστε αγκαλιτσα ολο το βραδυ. Very Happy

Φιλακια σε ολες σας! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 417472

915Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 26, 2011 11:32 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΝΟΝΙΝΑ?ΕΝΝΟΩ "ΑΚΡΙΒΑ"?ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΝΕ?Η ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΠΙΠΛΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΛ ΟΧΙ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΤΛ.ΕΧΕΙ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ??

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΝΟΝΙΝΑ?ΕΝΝΟΩ "ΑΚΡΙΒΑ"?ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΝΕ?Η ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΠΙΠΛΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΛ ΟΧΙ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΤΛ.ΕΧΕΙ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ??

Εγω τα περισσοτερα τα περνω απο τα ΙΚΕΑ.Οικονονικα και γερα.Και στο στυλ μου...

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΝΟΝΙΝΑ?ΕΝΝΟΩ "ΑΚΡΙΒΑ"?ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΝΕ?Η ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΠΙΠΛΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΛ ΟΧΙ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΤΛ.ΕΧΕΙ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ??

Εγω τα περισσοτερα τα περνω απο τα ΙΚΕΑ.Οικονονικα και γερα.Και στο στυλ μου...

κι εγω το ιδιο!! αλλα απ'οτι βλεπω οσο περισσοτερο μεγαλωνουν, τοσα περισσοτερα χαλανε!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
tatijana έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΝΟΝΙΝΑ?ΕΝΝΟΩ "ΑΚΡΙΒΑ"?ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΝΕ?Η ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΠΙΠΛΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΛ ΟΧΙ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΤΛ.ΕΧΕΙ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ??

Εγω τα περισσοτερα τα περνω απο τα ΙΚΕΑ.Οικονονικα και γερα.Και στο στυλ μου...

κι εγω το ιδιο!! αλλα απ'οτι βλεπω οσο περισσοτερο μεγαλωνουν, τοσα περισσοτερα χαλανε!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

ΧΑχαχαχ.....Αυτο ξαναγραψ'το!!
Τι θες εσυ εδω?Πας για 3ο????

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν και θα βγουμε οφ τοπικ παλι Razz

Εγω προσωπικα οτι εχω σπιτι μου το εχω απο το ικεα, η παλιο που μου το εχουν χαρισει γιατι αλλαξαν...Επειδη νοικιαζω και καθε 2-3 χρονια αλλαζω σπιτι για διαφορους λογους.. δν μου κανει ΚΑΝ αισθηση να κανω κατι ουσιαστικο για το καθε σπιτι που μενω...αν ομως ειχα δικο μου σπιτι οταν παντρευομουν θα επερνα καλα επιπλα, ΑΝ μπορουσα γιατι μετα δν ξερεις αν θα εχεις την οικονομικη δυνατοτητα να παρεις κατι καλο κι επισης ξερεις που θα μπει τι και δν θα εχεις θεμα χωρου στο επομενο π.χ. σπιτι που μπορει να πας!!! Για την ωρα ομως ουτε που με πειραζει!

920Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 26, 2011 11:49 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΠΟ ΙΚΕΑ Ε?ΜΑΛΙΣΤΑ...ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΑΛΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ-ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ?Η ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΖΑΜΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ?

921Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 26, 2011 11:52 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
BOUBOU Κ ΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΕΠΙΠΛΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΑ ΤΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΛΗΜΑ..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν εχεις σκοπο να παρεις απλα επιπλακια φτηνα, φυσικα να προτιμήσεις ικεα! Αν θες να παρεις τα πιο καλα του ικεα, ειναι πανακριβα και ειμαι σιγουρη οτι εξω θα βρεις πολυ καλυτερη ποιοτητα απο τα ικεα και ισως και σε καλυτερη τιμη! Εγω παντα το ψαχνω και παιρνω το καλυτερο αναλογικα ποιοτητα/τιμη!

Πιστευω με λιγη παραπανω προσοχη ισως να μην γινουν ζημιες απο τα κουτσικα.. εμεις σαν παιδια μονο τα κρεβατια μας ειχαμε ριμαξει! (Επαθε μια μινι κριση η μαμα οταν το αντιλήφθηκε γιατι εγινε αυθημερων χεχε)Αλλα ηταν η μοναδικη ζημια που ειχαμε κανει!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ έχω έπιπλα απο ικέα και απο νεοσέτ αλλά τώρα που θα πάμε σε δικό μας σπίτι τα θέλω όλα καλά,
θέλω να είναι πολύ ιδιαίτερο και ποιοτικά καλά, όχι πως δεν έχει ποιοτικά κάποια κομμάτια και στο ικέα αλλά σίγουρα το ξύλο δεν είναι το ίδιο αλλά ούτε και τα σφουγγάρια...

το σαλόνι που διαλέξαμε είναι νεομπαρόκ γωνία, βελούδο χρώματος σοκολατί το οποίο σπάω την μονοτονία με βελούδινα μαξιλάρια χρώματος μοβ απαλό.
αυτό το μοβ http://www.porcelana.gr/default.aspx?bridge=jpeg&c=true&m=AltaB2xUi&height=300&width=600&imageFile=gallery/products/furniture/8003000001.jpg
όταν τον πάρω θα σας τον δείξω.
Αύριο θα τον κλείσω αλλά στο σπίτι θα τον πάρω μετά απο καμιά βδομάδα γιατί δεν ήμαστε ακόμα έτοιμη.
Κορίτσια 1400 μας τον άφησε, στο ικέα δεν δίνεις και λιγότερα...
ούτε μπορείς να κάνεις παζάρια Wink Wink
και να τον πάρεις 1100ευρώ ποιοι κάτω Razz
είναι 3μέτρα η μεγάλη πλευρά και η άλλη 2μέτρα, που να βρεις τέτοια άνεση/ποιότητα σε ικέα με τέτοια τιμή !!!

Τώρα όσο για τα παιδιά είναι πως θα τα μάθεις πιστεύω και εντάξει πόση ζημιά θα κάνουν. Εξάλλου το δωμάτιο λέγεται παιδικό γιατί εκεί το παιδί μπορεί να κάνει οτι θέλει, όχι όμως και στο υπόλοιπο σπίτι.
Έχω δει σπίτια με 3 παιδιά που ακόμα και το δωμάτιο τους ήταν σε καλή κατάσταση και έχω δει σπίτι με ένα παιδί και να είναι όλο το σπίτι παιχνίδια και φαγητά πεταμένα.

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κουκλες....

ναι...ναι....καντο.....περιμενουμε για τα ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 37 328109

925Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 26, 2011 11:59 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΛΕΜΟΝΑΚΙ Κ ΓΩ ΓΩΝΙΑ ΚΑΝΑΠΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ!ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΒ!ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ?ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις