Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
Ενταξει να σας πω την αληθεια με κοιταξε στα ματια ο Νικολας μου κι εμεινα εγκυος....Τωρα αρχισε παλι να με λοξοκοιταει και ντρεπομαι... Embarassed

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 604962 Respect Respect Respect Respect Respect Μιλαμε για τρελο ματι ο Νικολακης Razz

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:

Ενταξει να σας πω την αληθεια με κοιταξε στα ματια ο Νικολας μου κι εμεινα εγκυος....Τωρα αρχισε παλι να με λοξοκοιταει και ντρεπομαι... Embarassed


Χαχαχαχαχαχαχα!Ρε Τατιάνα...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ποσό απο κάθε κέντρο εξωσωματικής είναι διαφορετικό, γενικά όμως μαζί με γιατρούς και φάρμακα πάνω κάτω ξεκινάνε απο
3.500 και φτάνουν κάπου στα 5.000 ευρό.
η σπερματεγχύσεις που έκανα κόστιζαν 330 την φορά άλλου διάβαζα και 500 ευρώ.
Τα φάρμακα που έπαιρνα κόστιζαν 300 ευρώ αλλά τα έγραφα σε βιβλιάριο του ίκα (όχι δικό μου)και τα έπερνα με 100 ευρώ.
ας μην μιλήσω για το ψυχοφθόρο κομμάτι..
για τις ενέσούλες στην κοιλιά...


tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:το ποσό απο κάθε κέντρο εξωσωματικής είναι διαφορετικό, γενικά όμως μαζί με γιατρούς και φάρμακα πάνω κάτω ξεκινάνε απο
3.500 και φτάνουν κάπου στα 5.000 ευρό.
η σπερματεγχύσεις που έκανα κόστιζαν 330 την φορά άλλου διάβαζα και 500 ευρώ.
Τα φάρμακα που έπαιρνα κόστιζαν 300 ευρώ αλλά τα έγραφα σε βιβλιάριο του ίκα (όχι δικό μου)και τα έπερνα με 100 ευρώ.
ας μην μιλήσω για το ψυχοφθόρο κομμάτι..
για τις ενέσούλες στην κοιλιά...



Αχχχχ,μακαρι να πανε ολα,δε λες παλι καλα που ειμαστε σε αυτην την εποχη?Που ολα εχουν προχωρησει τοσο????

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
elena25 έγραψε:
tatijana έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:άαα όχι καθόλου Τατιάνα !!
δεν υπάρχει πρόβλημα Cool
άντε βάλε κάτω τον δικό σου και ξεκινήστε για 2ρο

Μ ε κανεις και Embarassed Embarassed Embarassed ....χαχαχαχ...Ελπιζω ολα καλα να πανε ρε κοριτσακι!!!!


Γιατί καλέ; Το πρώτο πώς το έκανες εσύ;;; Μύρισες τον κρίνο;;; Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!
με τηλεπάθεια έγινε, παρθένα είναι σαν εμένα Embarassed Embarassed Embarassed

Ενταξει να σας πω την αληθεια με κοιταξε στα ματια ο Νικολας μου κι εμεινα εγκυος....Τωρα αρχισε παλι να με λοξοκοιταει και ντρεπομαι... Embarassed
αχ πως να σου το πω..
εεε... μμμ...
μήπως θα μπορούσες να μας δανείσεις το μάτι του Νικόλα ; Shocked
το μάτι μόνο τίποτα άλλο !!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:το ποσό απο κάθε κέντρο εξωσωματικής είναι διαφορετικό, γενικά όμως μαζί με γιατρούς και φάρμακα πάνω κάτω ξεκινάνε απο
3.500 και φτάνουν κάπου στα 5.000 ευρό.
η σπερματεγχύσεις που έκανα κόστιζαν 330 την φορά άλλου διάβαζα και 500 ευρώ.
Τα φάρμακα που έπαιρνα κόστιζαν 300 ευρώ αλλά τα έγραφα σε βιβλιάριο του ίκα (όχι δικό μου)και τα έπερνα με 100 ευρώ.
ας μην μιλήσω για το ψυχοφθόρο κομμάτι..
για τις ενέσούλες στην κοιλιά...



Ρε Λεμονακι χαρα στο κουραγιο σου και στην δυναμη σου και δεν το λεω ετσι για να το πω αλλα ειλικρινα εγω το ξερω οτι δεν θα αντεχα δεν ειμαι τοσο δυνατη...

Σου ευχομαι αν χρειαστει να κανεις τελικα να πιασεις με την πρωτη Very Happy Γιατι ειλικρινα τοσα λεφτα και μπορει και να μην γινει με την πρωτη ειναι αδιανοητο πολλα λεφτα και πολυ ψυχοφθορο γενικοτερα.

Γιατι ρε γαμωτο ζητανε τοσα πολλα ημαρτον πια!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren μου ευτυχώς που δεν είσαι στην θέση μου αλλά ακόμα και αν ήταν έτσι τότε σίγουρα και εσύ θα έβρισκες το κουράγιο και την δύναμη να είσαι όπως τώρα εγώ.. και εσύ και κάθε γυναίκα.
Φαντάσου πως υπάρχουν πολλές ποιο δύσκολες καταστάσεις απο την δική μου, εγώ μια χαρά είμαι !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 328109

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μαι και πάλι! τελικά εφαγα και ενα τοστακι περα από τη σοκολάτα!!! Κοριτσάκια μου, μου άρεσε πάρα πολύ ο τρόπος που μάθατε ότι είστε έγκυος και η Τατιάνα (έτσι δεν σε λένε?) και η Ελευθερία...Ούτε άγχος ούτε τίποτα..
Λεμονάκι μου μακάρι να σας πάνε όλα καλά και όλες σας οι προσπάθειες, οι αγωνίες και τα χρήματα να φέρουν το επιθυμητό αποτέλεσμα.. Και αν δεν δείτε αποτέλεσμα (που είμαι σίγουρη ότι θα δείτε) υπάρχουν κι άλλες λύσεις...
Πάντως, αναφορικά με την εξωσωματική, έχω ακούσει ότι πλέον αρκετά ζευγάρια το επιλέγουν (δεν μιλάω για αυτά που το χρειάζονται και είναι η μόνη λύση) για να "ξεμπερδεύουν" από την όλη διαδικασία... Μάλιστα έχω και γνωστό ζευγάρι που το έκανε γι αυτο το λόγο...

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:siren μου ευτυχώς που δεν είσαι στην θέση μου αλλά ακόμα και αν ήταν έτσι τότε σίγουρα και εσύ θα έβρισκες το κουράγιο και την δύναμη να είσαι όπως τώρα εγώ.. και εσύ και κάθε γυναίκα.
Φαντάσου πως υπάρχουν πολλές ποιο δύσκολες καταστάσεις απο την δική μου, εγώ μια χαρά είμαι !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 328109


Μια χαρα εισαι κοριτσακι μου δεν αντιλεγω... Με τους π@@στηδες τα εχω που ζητανε τοσα πολλα λεφτα για κατι τοσο ομορφο, τοσο ιερο!!!! Αυτο τελοσπαντων. Ευχομαι αν κανεις Αναστασια με την πρωτη να πιασεις τσακ μπαμ Wink

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:το ποσό απο κάθε κέντρο εξωσωματικής είναι διαφορετικό, γενικά όμως μαζί με γιατρούς και φάρμακα πάνω κάτω ξεκινάνε απο
3.500 και φτάνουν κάπου στα 5.000 ευρό.
η σπερματεγχύσεις που έκανα κόστιζαν 330 την φορά άλλου διάβαζα και 500 ευρώ.
Τα φάρμακα που έπαιρνα κόστιζαν 300 ευρώ αλλά τα έγραφα σε βιβλιάριο του ίκα (όχι δικό μου)και τα έπερνα με 100 ευρώ.
ας μην μιλήσω για το ψυχοφθόρο κομμάτι..
για τις ενέσούλες στην κοιλιά...



Ρε Λεμονακι χαρα στο κουραγιο σου και στην δυναμη σου και δεν το λεω ετσι για να το πω αλλα ειλικρινα εγω το ξερω οτι δεν θα αντεχα δεν ειμαι τοσο δυνατη...

Σου ευχομαι αν χρειαστει να κανεις τελικα να πιασεις με την πρωτη Very Happy Γιατι ειλικρινα τοσα λεφτα και μπορει και να μην γινει με την πρωτη ειναι αδιανοητο πολλα λεφτα και πολυ ψυχοφθορο γενικοτερα.

Γιατι ρε γαμωτο ζητανε τοσα πολλα ημαρτον πια!


Έλα ντε! γενικά πάντως είναι πολυέξοδη η διαδικασία τόσο της συλληψης, όσο και της γέννας... Κυρίως για όσους δεν έχουν ασφαλεια... Κανονικά σε μια χώρα που έχει πρόβλημα υπογεννετικότητας ακόμα και τα τέστ ωορηξίας και εγκυμοσύνης θα έπρεπε να είναι δωρεάν...Όλα θα έπρεπε να είναι δωρεάν και κυρίως η εξωσωματικη... Αλλα τι να πεις..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε: για να "ξεμπερδεύουν" από την όλη διαδικασία... Μάλιστα έχω και γνωστό ζευγάρι που το έκανε γι αυτο το λόγο...

Να ξεμπερδεύουν από τη διαδικασία; Από το σεξ δηλαδή;Shocked Shocked Shocked

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και ασφάλεια να έχεις θα προτιμήσεις απο την τσέπη σου να τα πληρώνεις.
Για να σου πουν το ο.κ για εξωσω. μπορεί να περάσουν και 2 χρόνια.
Πρέπει να κάνεις όλες τις απαιτούμενες εξετάσεις απο την αρχή.

θα κάνω ένα τσιγαράκι γιατί όλο κάτι θέλω να μασουλάω.
πήρα 5 Twisted Evil κιλά απο τότε που άρχισα να προσπαθώ κορίτσια
τα βάζω τα χάνω
τα βάζω τα χάνω...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι απο το σεξ... Απο τη διαδικασία..Να περιμένουν...Απο αυτη τη διαδικασία...Όπως επίσης το μεγαλύτερο ποσοστό των εξωσωματικών είναι δίδυμα συνήθως... Ακόμα και απο τη διαδικασία αυτή... Να έχουν δύο γέννες... Χαζομάρα, αλλα συμβαίνει.. και το έχω ακούσει και το έχω συναντήσει...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κακά τα ψέματα ακόμα και η αναμονή του τεστ είναι μαγική, η όλη προσπάθεια..
το εκτιμάς πιστεύω ποιο πολύ !
φυσικά ο κάθε ένας έχει το λόγο του που επιλέγει να το κάνει.
για λόγο ηλικίας ας πούμε δεν θα το παρεξηγούσα

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασικά ο καθένας κάνει ό,τι νομίζει καλύτερο και ποια είμαι εγώ που θα τον κρίνω; Μου φάνηκε απλά παράξενο, γι' αυτό το σχολίασα. Μετά από μια δεύτερη σκέψη όμως, λέω πως για να το κάνουν κάποιο λόγο θα έχουν! Οπότε, αυτοί ξέρουν!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ σας καληνυχτίζω κορίτσια
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 850933 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 850933
τα λέμε αύριο

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ κουκλίτσες σας αφήνω... Αρχισε να πονάει και η κοιλιά μου τώρα...Παω για ύπνο!!! Καληνύχτα και όνειρα γλυκα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα κορίτσια!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σας από μένα Very Happy

Συνειδητοποίησα ότι το στήθος μου πονάει λιγότερο και ίσως ξεπρήστηκε λίγο, άρα μάλλον θα μου έρθει αύριο στην ώρα της η ακατανόμαστη Crying or Very sad

Κατά τα άλλα είχα και συμπτώματα τρομάρα μου!

Δεν πειράζει, next time Smile

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!! Χρόνια πολλα!!! Χρόνια πολλα στις Δημητρουλες τις παρέας μας! Να χαιρόμαστε τους άνδρες μας, όσοι γιορτάζουν και να χαίρεστε όποιον Δημήτρη ή Δήμητρα έχετε!!!
Σήμερα το πρωί όταν ξυπνησα βρήκα ένα τριαντάφυλλο δίπλα μου απο τον Δημήτρη μου, γιατί κατάλαβε ότι στεναγχωρεθηκα απο χθες και είπε να μου φτιάξει το κέφι!! Και το πέτυχε!
Βέβαια σήμερα το πρωί εκτός απο το τριαντάφυλλο ήρθε με βρήκε και η περίοδος μου...:-) οπότε σήμερα ξεκινάει ο νέος μου κύκλος!!!
Δεν πειράζει όμως!!! Κορίτσια εμείς δεν πέφτουμε με τίποτα!!!! Θα γίνουμε όλες μανουλες και αύριο μεθαύριο θα συζητάμε για πάνες, κρεμες, σκανδαλιες!!!!

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα Ευαγγελίτσα,
Στα ''όκκινα'' σήμερα ε; Το πρώτο κόκκινο το βρίσκω πολύμ τρυφερό εκ μέρους του άνδρα σου, το δέυτερο είναι απλά μια νέα αρχή για μια νέα προσπάθεια αυτό το μήνα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα γίνουμε μανούλες όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 893968

897Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τρι Οκτ 25, 2011 11:12 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΧΡΟΧΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ!ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΒΡΗΚΕΣ ΕΣΥ??ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ!DEMMY ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕ!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΧΡΟΧΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ!ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΒΡΗΚΕΣ ΕΣΥ??ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ!DEMMY ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕ!


Χαχαχαχα!!! Ναι!!! Είμαι μεγάλη γαιδουρααααα!!! Χαχαχα!!! Αλλα εντάξει κάτι έχω κανονίσει και εγω για δωράκι... Αλλα οχι τριαντάφυλλο ή λουλούδια.. Αυτά είναι γι εμάς!!;-)

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερες μπραβο ρε ευαγγελιτσα τελεια παμε σε νεες προσπαθειες με δυναμη, τι γλυκο αυτο με το τριανταφυλλο μπραβο του!
Λεμονακι μου δυναμη οπως και να γινει'η γινουν μπορει να ναι και διδυμα Smile γιατι να εχω απο 35.5 η 35.2 να πεσει σημερα 34.7? να δειτε που δεν θα καταλαβω για ποτε ανεβαινει

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερες μπραβο ρε ευαγγελιτσα τελεια παμε σε νεες προσπαθειες με δυναμη, τι γλυκο αυτο με το τριανταφυλλο μπραβο του!
Λεμονακι μου δυναμη οπως και να γινει'η γινουν μπορει να ναι και διδυμα Smile γιατι να εχω απο 35.5 η 35.2 να πεσει σημερα 34.7? να δειτε που δεν θα καταλαβω για ποτε ανεβαινει

Κουκλίτσα μου, για να έχεις τόσο πεσμένη θερμοκρασία σημαίνει ότι είσαι στις γόνιμες!!! Εκμεταλλεύσου το!!! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις