Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 42]

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σας τι κανετε? χαθηκαμε μινα πως τα πας με το amazon? εμαθε καμια κατι για τη μινα εκανε εγχειριση? εμεις για βαφτιση λεμε το μαιο.

http://www.worldjamboree.gr

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ 8Α ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ...ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟ 8Α ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ, ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΔΩΜΑΤΙΟ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ Ή ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..ΕΠΙΣΗΣ,ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΕΧΕΤΕ?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:καλημερα σας τι κανετε? χαθηκαμε μινα πως τα πας με το amazon? εμαθε καμια κατι για τη μινα εκανε εγχειριση? εμεις για βαφτιση λεμε το μαιο.


ολα μια χαρα δημητρα...μου ηρθαν κ τα πραγματα... τελικα ειχες δικαιο δεν χρεωθηκαν αυτα που δεν παρηγγειλα απλα απο εδω κ περα ειμαι πιο προσεκτικη... παρηγγειλα κ στην μητερα μου καλλυντικα ολα τελεια... η μινα απο οτι ειδα στον τοιχο της στο facebook δεν εχει ιντερνετ,προφανως γιαυτο δεν εχουμε κ νεα της.. τωρα κατι αλλο δεν ξερω.... ελπιζω συντομα να μπει κ να μας πει... μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 522194

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
dimitra37 έγραψε:καλημερα σας τι κανετε? χαθηκαμε μινα πως τα πας με το amazon? εμαθε καμια κατι για τη μινα εκανε εγχειριση? εμεις για βαφτιση λεμε το μαιο.


ολα μια χαρα δημητρα...μου ηρθαν κ τα πραγματα... τελικα ειχες δικαιο δεν χρεωθηκαν αυτα που δεν παρηγγειλα απλα απο εδω κ περα ειμαι πιο προσεκτικη... παρηγγειλα κ στην μητερα μου καλλυντικα ολα τελεια... η μινα απο οτι ειδα στον τοιχο της στο facebook δεν εχει ιντερνετ κ οτι ακομα τραβιεται.. τωρα κατι αλλο δεν ξερω.... ελπιζω συντομα να μπει κ να μας πει... μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 522194

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ 8Α ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ...ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟ 8Α ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ, ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΔΩΜΑΤΙΟ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ Ή ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..ΕΠΙΣΗΣ,ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΕΧΕΤΕ?


εγω την εχω εδω κ 2μηνες σε δικο της δωματιο αλλα επειδη ειμαι ζαβολιαρα εχω κ 1κρεβατι εκει κ κοιμαμαι μαζι της... δεν μπορω με τπτ να την αφησω μονη... η παιδιατρος θυμαμαι πως μου ειχε πει στον 5ο το πολυ 6ομηνα να την βαλω στο δωματιο τηα αλλιως δεν θα θελει να βγει ποτε απο το δικο μας...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ 8Α ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ...ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟ 8Α ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ, ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΔΩΜΑΤΙΟ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ Ή ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..ΕΠΙΣΗΣ,ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΕΧΕΤΕ?


εγω την εχω εδω κ 2μηνες σε δικο της δωματιο αλλα επειδη ειμαι ζαβολιαρα εχω κ 1κρεβατι εκει κ κοιμαμαι μαζι της... δεν μπορω με τπτ να την αφησω μονη... η παιδιατρος θυμαμαι πως μου ειχε πει στον 5ο το πολυ 6ομηνα να την βαλω στο δωματιο τηα αλλιως δεν θα θελει να βγει ποτε απο το δικο μας...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569


ΜΙΝΑ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ,ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΟΥ 8Α ΑΚΟΥΩ 8Α ΤΡΕΧΩ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ ΜΩΡΟ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΘΟΡΥΒΟΥΣ ΚΑΝΕΙ...ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ..ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμείς για βάφτιση είμαστε πολύ πιεσμένοι. Τον Απρίλιο γεννάει η νονά μας, τον Μάιο πάλι η νονά μας παντρεύει τον κουνιάδο μου με την συννυφάδα μου... Οπότε φαντάζεστε πίεση η κοπέλα!!! Δεν θέλουμε να την πιέσουμε και εμείς. Εντομεταξύ αρχές καλοκαιριού βαφτίζει και ο αδελφός μου την μικρή τους που είναι 2 μήνες μεγαλύτερή μας και προηγούνται! Εγώ δεν θέλω να μεγαλώσουμε και πολύ αλλά δεν νομίζω ότι θα τα καταφέρουμε... Είναι πολλά και μαζεμένα τα έξοδα και για την νονά και για μας αλλά και για τους καλεσμένους μας...
Όσο για την αλλαγή δωματίου... η παιδίατρός μας ήταν απόλυτη 6 μηνών και μία μέρα!!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ 8Α ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ...ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟ 8Α ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ, ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΔΩΜΑΤΙΟ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ Ή ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..ΕΠΙΣΗΣ,ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΕΧΕΤΕ?


εγω την εχω εδω κ 2μηνες σε δικο της δωματιο αλλα επειδη ειμαι ζαβολιαρα εχω κ 1κρεβατι εκει κ κοιμαμαι μαζι της... δεν μπορω με τπτ να την αφησω μονη... η παιδιατρος θυμαμαι πως μου ειχε πει στον 5ο το πολυ 6ομηνα να την βαλω στο δωματιο τηα αλλιως δεν θα θελει να βγει ποτε απο το δικο μας...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 265569


ΜΙΝΑ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ,ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΟΥ 8Α ΑΚΟΥΩ 8Α ΤΡΕΧΩ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ ΜΩΡΟ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΘΟΡΥΒΟΥΣ ΚΑΝΕΙ...ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ..ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..


ααα οσο για τον υγραντηρα δεν εχουμε ισα ισα πηραμε το αντιθετι αφυγραντηρα γιατι εχει υγρασια εδω το χειμωνα αλλα ευτυχως χρειαζεται μονο στο δωματιο μας... ολα τα αλλα ειναι οκ... ξερεις ποσο πρεπει να ειναι η υγρασια του σπιτιου?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:εμείς για βάφτιση είμαστε πολύ πιεσμένοι. Τον Απρίλιο γεννάει η νονά μας, τον Μάιο πάλι η νονά μας παντρεύει τον κουνιάδο μου με την συννυφάδα μου... Οπότε φαντάζεστε πίεση η κοπέλα!!! Δεν θέλουμε να την πιέσουμε και εμείς. Εντομεταξύ αρχές καλοκαιριού βαφτίζει και ο αδελφός μου την μικρή τους που είναι 2 μήνες μεγαλύτερή μας και προηγούνται! Εγώ δεν θέλω να μεγαλώσουμε και πολύ αλλά δεν νομίζω ότι θα τα καταφέρουμε... Είναι πολλά και μαζεμένα τα έξοδα και για την νονά και για μας αλλά και για τους καλεσμένους μας...
Όσο για την αλλαγή δωματίου... η παιδίατρός μας ήταν απόλυτη 6 μηνών και μία μέρα!!!!


με τα εξοδα κ εμεις πιεζομαστε γιατι λεγαμε να τα κανουμε αργοτερα ανοιξη που ανοιγει κ η δουλεια μας αλλα δεν μπορει ο αδερφος μου οποτε κατα πασα πιθανοτητα αρχες γεναρη...
περα απο προσκλητηρια,μπομπονιερες κ τραπεζωμα τι αλλα εξοδα χρειαζονται για την βαφτιση?

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera koritsia exo ena agoraki 3,5 mhnon to problima poy exo einai oti apo tin imera poy gennithike einai gkriniaris klaei sinexeia kai mono sto sththos iremei kai na ton pairnoyme agkalia kai na pigainoyme pano kato bolta.to thema moy einai oti akoma kai gia na koimithei i tha koimithei sto stithos moy i tha prepei na ton koyniso pote ma pote den exei koimithei monos toy kai as plantazei sto klama kai stin neyrikotita.na sas doso ena px tora imoyna sto domatio apo tis 3 kai koimithike tora mia thilaze mia pipilize ta xeria toy mia eklaige.exo erthei se apognosi.moy exei ginei efialtis otan einai i ora na koimithoyme giati klaiei poly.ean mporeite doste moy kapoies lisis.re koritsia gia peite moy kai eseis ti na kno to exo balei kai os thema alla eimai ligo se apognosi

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα φωτεινουλα...
εμενα μου τα εκανε αυτα εως 2μηνων περιπου κ πρεπει να ηταν εξαιτιας τον κολικων... τωρα μου το κανει πολυ σπανια αλλα το μονο που κανω ειναι αγκαλια τραγουδακια κ φυσικα υπομονη... ρωτα κ την παιδιατρο σου να δεις...
κολικους παιζει να εχει?

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φωτεινή ίσως δεν είμαι η πιο κατάλληλη να σου απαντήσω μιας και η μπέμπα μου είναι το πιο ήσυχο και ήρεμο παιδί του κόσμου (άμα ήταν όλα τα παιδιά έτσι θα έκανα 50!!!)Αλλά ξέρεις τι παρατήρησα; Νευριάζει και κλαίει χωρίς λόγο μόνο όταν εγώ δεν είμαι καλά. Όταν αγχώνομαι, όταν είμαι κουρασμένη, όταν βαριέμαι να ασχοληθώ μαζί της... Καταλαβαίνει την ψυχολογία μου και "συμπάσχει" μαζί μου!!! Είναι ελάχιστες οι φορές που δεν μπόρεσα να την κάνω καλά και όλες τύχαινε να έχω εγώ ένταση που προφανώς καταλάβαινε... Προσπάθησε να είσαι εσύ χαλαρή και ήρεμη και πιστεύω ότι θα το περάσεις και στο μπέμπη σου

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ 8Α ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΕΡΟ..ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΝΤΑΣΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΟ...ΠΡΟΣΠΑ8ΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ 8Α ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ 8Α ΑΝΤΑΠΟΚΡΙ8ΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΦΑΒΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ..ΣΙΓΟΥΡΕΨΟΥ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ 8Α ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΑΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ 8Α ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωεινή είναι ζόρικο αυτό που περνάς με το μωρό αλλά αν σε ανακουφίζει καθόλου θα σου πω πως τα περισσότερα μωρά που θηλάζουν θέλουν στήθος για να κοιμηθούν ή κούνημα. Και η δική μου το κάνει πολλές φορές. Είναι λίγο δύσκολο μωρό στον ύπνο από τότε που γεννήθηκε. Εμένα με ηρέμησε πολύ όταν σταμάτησα να ακούω ότι το μωρό της τάδε ή το μωρό της άλλης γνωστής κοιμάται μόνο του κλπ. Ηρέμησα και ξεανχώθηκα σχετικά με τον ύπνο και σιγά σιγά όλα άρχισαν να γίνονται ευκολότερα! Αν σε βλέπει να "τρέμεις" την ώρα του ύπνου θα του δημιουργήσεις ένταση. Ηρέμησε όσο δύσκολο και κουραστικό και να είναι και ασχολήσου με ηρεμία λίγη ώρα πριν τον ύπνο μαζί του. Θα ηρεμήσει και το ίδιο και θα είναι ευκολότερα!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα...!!!
πολυ υσηχια επεσε στη σελιδα μας βρε κοριτσια τις τελευταιες μερες....
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 837218 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 837218 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 837218 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 837218 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 837218 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 837218 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 837218 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 837218

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KORITSIA PRAMATIKA EYXARISTO EIMAI ONTOS POLY STRESARISMENI ISOS FTAIEI POY DEN EIMAI STO NISI MOY KAI EIMAI MAKRIA APO OIKOGENEIA.OTI MOY EIPATE THA TO EFARMOSO.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:KORITSIA PRAMATIKA EYXARISTO EIMAI ONTOS POLY STRESARISMENI ISOS FTAIEI POY DEN EIMAI STO NISI MOY KAI EIMAI MAKRIA APO OIKOGENEIA.OTI MOY EIPATE THA TO EFARMOSO.

και εγω μια απο τα ιδια...
ειναι ολα εντελως διαφορετικα εδω περα...
αλλα το προσπαθω... εσεις θα μεινετε μονιμα εκει?

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΗΤ 8/9/11 ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΣ 30/08/11 ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΕΠΤ/ΟΚΤ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ… μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ…
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 654316

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΗΤ 8/9/11 ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΣ 30/08/11 ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΕΠΤ/ΟΚΤ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ… μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ…
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 21 654316

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ..ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ...ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ...Η8ΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ
ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΕ

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ; ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ;

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου ελενα κ απο μενα... εγω γεννησα 12αυγουστου κοριτσακι...
τα εχουμε ξαναπει καπου νομιζω σε 1 θεμα σου αλλα δεν θυμαμαι ποιο

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ…

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Elena84"]ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ; ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ;[/quot

ΕΙΧΑ ΠΗΤ28/8 ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 5/8...ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΧΩ (ΓΑΜΠΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΧΑΧΑΧ )

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena84 έγραψε:ΓΕΙΑΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ…


θυμαμαι τη φωτογραφια σου πολυ καλα...

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia soy elena kalos irthes kai ego agoraki exo gennisa 19/08 ego

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις