Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
38 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 38 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bre koritsia na sas rotiso kati t morakia sas bazoyne katholoy ta xeria toys sto stoma alla me mania.ti einai ayto?kai kati allo ton allaksa tora kai eida kati san miksa sta kaka toy ayto pali ti einai?

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
όλη μέρα τρώμε τα χέρια μας. Με πολύ μανία όμως!!! Είναι φυσιολογικό μου είπε εχθές η γιατρός και να μην με ανησυχεί. Καταρχήν ετοιμαζόμαστε για δοντάκια και δεύτερων τα χεράκια είναι κάτι που μόλις ανακαλύψαμε και κάθε τι καινούργιο από εδώ και πέρα θα το δοκιμάζουμε!!! Σε λίγο καιρό θα δοκιμάζουμε και τα ποδαράκια!!!!!
Όσο γι'αυτό με την μύξα στα κακά... το είδα και εγώ πριν 2-3 μέρες και ξέχασα να την ρωτήσω, αλλά σκέφτομαι μήπως είναι πραγματική μύξα που κατάπιε και δεν την απέβαλε χωρίς καμία επεξεργασία το πεπτικό τους σύστημα;;;(εμείς είμαστε μυξιασμένες λόγω δοντιών)

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινη αστα κ γιορτες εδω θα ειμαι... στη βαφτιση λογικα θα δω τους δικους μου παλι... αυτο σαν μυξα κ εγω το ειχα δει κ μου το ξανακανε χθες αλλα η παιδιατρος που την πηρα τηλ μου ειπε φυσιολογικο να μην ανησυχω...
οσο για τα χερια αστα ολη η γροθια μεσα κ την τρωει κ εμενα με μανια... εχει αρχισει κ η διαδικασια με τα δοντακια...

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:bre koritsia na sas rotiso kati t morakia sas bazoyne katholoy ta xeria toys sto stoma alla me mania.ti einai ayto?kai kati allo ton allaksa tora kai eida kati san miksa sta kaka toy ayto pali ti einai?


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ !!!ΑΣΕ ΠΡΙΖΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΡΟΥΦΑ ΡΟΥΦΑ!!ΧΑΧΑ

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Κ ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΑΛΙΑΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ...ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20:30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΣΤΙΣ 6:30ΜΕ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΓΗΤΟ?ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ?

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην αγχώνεσαι... εμείς τρώμε στις 21.00 το τελευταίο και μετά στις 8.30 το πρωί!!!! Μέχρι τον προηγούμενο μήνα δεν μας άφηνε η παιδίατρος πάνω από 10 ώρες να μείνουμε νηστικές αλλά τώρα που κλείσαμε τον τρίτο το maximun μου το έκανε 12 ώρες!!!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
den nomizo oti yparxei problhma an den thelei na faei koimatai sigoyra ean pinoyse tha ksipnoyse emena 2 meres tora sikonete 2 fores ti nixta gia na faei eno palia den to ekane kai pisteyo oti einai alma anptiksis mallon.min to ksipnas pote gia na to taiseis

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Κ ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΑΛΙΑΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ...ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20:30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΣΤΙΣ 6:30ΜΕ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΓΗΤΟ?ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ?


χαχα κ εμενα το κανει αυτο με τη σαλιαρα...!!! ασε που καθε μισαωρο την εχουμε κανει μουσκεμα με τα σαλια κ θελει αλλαγη...!!!
εμενα ξυπναει ατο 7ωρο μια φορα εκανε 8ωρο αλλα ουτε εγω την ξυπναω πλεον... με το που πατησαμε τα 5κιλα μου ειχε πει η παιδιατρος να μην την ξυπναω...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:Μην αγχώνεσαι... εμείς τρώμε στις 21.00 το τελευταίο και μετά στις 8.30 το πρωί!!!! Μέχρι τον προηγούμενο μήνα δεν μας άφηνε η παιδίατρος πάνω από 10 ώρες να μείνουμε νηστικές αλλά τώρα που κλείσαμε τον τρίτο το maximun μου το έκανε 12 ώρες!!!


κοιμαται 12ωρες συνεχομενα?
δεν σου ξυπαναει καθολου για να φαει?

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Κ ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΑΛΙΑΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ...ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20:30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΣΤΙΣ 6:30ΜΕ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΓΗΤΟ?ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ?



τελικα ειναι ολα τα μικρουλια καρμπον!!ολα ακριβως το ιδιο κανουν!!και με τα χερια και με την σαλιαρα!!οχι μην τον ξυπνας το βραδυ εμα εχει κανενα μηνα κοιμαται ολο το βραδυ 8με 10 ωρες και ο παιδιατρος μας ειπε οτι δεν υπαρχει προωλημα να μην τον ξυπναμε..στην διαρκεια της μερας ομως μας ειπε οχι πανω απο 5 με 5μιση ωρες..

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
astero2000 έγραψε:Μην αγχώνεσαι... εμείς τρώμε στις 21.00 το τελευταίο και μετά στις 8.30 το πρωί!!!! Μέχρι τον προηγούμενο μήνα δεν μας άφηνε η παιδίατρος πάνω από 10 ώρες να μείνουμε νηστικές αλλά τώρα που κλείσαμε τον τρίτο το maximun μου το έκανε 12 ώρες!!!


κοιμαται 12ωρες συνεχομενα?
δεν σου ξυπαναει καθολου για να φαει?



ουτε και εμας ξυπναει 10ωρο 12ωρο κανουμε.. Sleep

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel-1 έγραψε:
minubaki έγραψε:
astero2000 έγραψε:Μην αγχώνεσαι... εμείς τρώμε στις 21.00 το τελευταίο και μετά στις 8.30 το πρωί!!!! Μέχρι τον προηγούμενο μήνα δεν μας άφηνε η παιδίατρος πάνω από 10 ώρες να μείνουμε νηστικές αλλά τώρα που κλείσαμε τον τρίτο το maximun μου το έκανε 12 ώρες!!!


κοιμαται 12ωρες συνεχομενα?
δεν σου ξυπαναει καθολου για να φαει?



ουτε και εμας ξυπναει 10ωρο 12ωρο κανουμε.. Sleep

koritsia signomi alla thilazete kai den ksipnane tin nixta i mpoykali dinete?

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ δυστυχώς δεν θηλάζω... ξέρω ότι το μητρικό γάλα είναι πιο ελαφρύ και πεινάνε πιο συχνά αλλά είναι και στο παιδί. Καταρχήν ξέρω ότι παίζει ρόλο το βάρος του. Εμείς είμαστε 6800. Η ανιψιά μου που είναι 2 ακριβώς μήνες μεγαλύτερη και είναι ακόμη 6850 δεν αντέχει όλο το βράδυ. Τρώει το τελευταίο στις 10 και στις 5,30 άντε 6 τις καλές μέρες τους έχει όλους στο πόδι!!!

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:
angel-1 έγραψε:
minubaki έγραψε:
astero2000 έγραψε:Μην αγχώνεσαι... εμείς τρώμε στις 21.00 το τελευταίο και μετά στις 8.30 το πρωί!!!! Μέχρι τον προηγούμενο μήνα δεν μας άφηνε η παιδίατρος πάνω από 10 ώρες να μείνουμε νηστικές αλλά τώρα που κλείσαμε τον τρίτο το maximun μου το έκανε 12 ώρες!!!


κοιμαται 12ωρες συνεχομενα?
δεν σου ξυπαναει καθολου για να φαει?



ουτε και εμας ξυπναει 10ωρο 12ωρο κανουμε.. Sleep

koritsia signomi alla thilazete kai den ksipnane tin nixta i mpoykali dinete?


θηλαζω πιο πολυ αλλα αν χρειαστει δινω και μπουκαλι..το βραδινο γευμα ειναι θηλασμοσ για να κοιμηθουμε αμεσωσ!!!! Sleep

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα....
κοριτσια εμενα με τιποτα δεν κοιμαται τοσες πολλες ωρες συνεχομενα...
θηλαζω αποκλειστικα δεν ξερω αν παιζει ρολο ...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!
καλε που χαθηκατε ολες οι μανουλες αυγουστου?τι εγινε?
η μινα που ειναι βρε παιδια?πωε πηγε η επεμβαση δεν εμαθε καμια?

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα καλημέρα!! μας έφαγαν οι δουλειές τις μανούλες του Αυγούστου..... Very Happy
Πράγματι η Μίνα έχει καιρό να μας γράψει τα νέα της. Μακάρι να πήγαν όλα καλά με την επέμβασή της!
Πώς είναι το μπεμπάκι σου; Εμένα τώρα έχει πιάσει τα τραγούδια.....τι λέει ήθελα να ΄ξερα Smile

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:Καλημέρα καλημέρα!! μας έφαγαν οι δουλειές τις μανούλες του Αυγούστου..... Very Happy
Πράγματι η Μίνα έχει καιρό να μας γράψει τα νέα της. Μακάρι να πήγαν όλα καλά με την επέμβασή της!
Πώς είναι το μπεμπάκι σου; Εμένα τώρα έχει πιάσει τα τραγούδια.....τι λέει ήθελα να ΄ξερα Smile


καλα ειναι...
εχει αρχισει κ μενα κ μπαμπαλιζει ολη την ωρα....τωρα κοιμαται...ειναι η 3η φορα που κοιμαται απο της 8το πρωι η κσημενουλα,συνηθως ασχολουμαι μαζι της κ παιζουμε κ επειδη σημερα ειχα δουλιτσες κ βαριεται ξυπναει καθεται λιγο κ παλι υπνο... την υπολοιπη μερα ομως θα της την αφιερωσω για να επαναρθοσω....!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΡΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ??????????????????????????ΧΑΘΗΚΑΜΕ...ΕΡΩΤΗΣΗ!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟΝ ΜΩΡΩΝ ΣΑΣ??/ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ??

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
angel-1 έγραψε:ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΡΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ??????????????????????????ΧΑΘΗΚΑΜΕ...ΕΡΩΤΗΣΗ!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟΝ ΜΩΡΩΝ ΣΑΣ??/ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ??


καλημερα!!!
μεσα στο μυαλο μου ησουν,αυτο ακριβως ηθελα να ρωτησω κ εγω...
εμεις μαλλον 7ιανουαριου... δεν κλεισαμε ακομα αλλα κατα 90% τοτε... αυτη τη βδομαδα θα εχουμε αποφασισει...
εσυ? μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 209536

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
angel-1 έγραψε:ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΡΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ??????????????????????????ΧΑΘΗΚΑΜΕ...ΕΡΩΤΗΣΗ!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟΝ ΜΩΡΩΝ ΣΑΣ??/ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ??

ΑΑ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ!!!ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ..ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΡΤΙΟ-ΑΠΡΙΛΙΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΜΙΝUBAKI EAN IΣΧΥΕΙ ΟΤΙ 40 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΒΑΦΤΙΣΙΑ??? μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 228222


καλημερα!!!
μεσα στο μυαλο μου ησουν,αυτο ακριβως ηθελα να ρωτησω κ εγω...
εμεις μαλλον 7ιανουαριου... δεν κλεισαμε ακομα αλλα κατα 90% τοτε... αυτη τη βδομαδα θα εχουμε αποφασισει...
εσυ? μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 209536

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλήμέρα!!! Τί κάνετε; Πώς είστε;
Εμείς για βάφτιση δεν ξέρουμε ακόμη! Σίγουρα μετά το Πάσχα...Να βρούμε πρώτα και νονό, να καταλήξουμε στο όνομα......έχουμε πολλά ακόμη να σκεφτούμε..........

angel-1 νομίζω πως ισχύει το ίδιο με τους γάμους....ότι δηλαδή στο 40ήμερο πριν το Πάσχα δεν κάνεις βάπτιση. Βέβαια τώρα που σκεφτόμαι φίλη της μαμάς μου βάπτισαν το εγγονάκι πέρσι στις 25 Μαρτίου αλλά ήταν Σαρακοστή. Αυτό με μπέρδεψε λιγλακι. Θα τη ρωτήσω όμως για σίγουρα.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
angel-1 έγραψε:
minubaki έγραψε:
angel-1 έγραψε:ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΡΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ??????????????????????????ΧΑΘΗΚΑΜΕ...ΕΡΩΤΗΣΗ!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟΝ ΜΩΡΩΝ ΣΑΣ??/ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ??

ΑΑ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ!!!ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ..ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΡΤΙΟ-ΑΠΡΙΛΙΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΜΙΝUBAKI EAN IΣΧΥΕΙ ΟΤΙ 40 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΒΑΦΤΙΣΙΑ??? μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 228222


καλημερα!!!
μεσα στο μυαλο μου ησουν,αυτο ακριβως ηθελα να ρωτησω κ εγω...
εμεις μαλλον 7ιανουαριου... δεν κλεισαμε ακομα αλλα κατα 90% τοτε... αυτη τη βδομαδα θα εχουμε αποφασισει...
εσυ? μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 209536


ναι μπορεις ρωτησα παππα κ μου ειπε...
τ\γαμοι απαγορευονται αλλα βαφτηση μπορεις να κανεις... το μονο μου ειπε αν γινει αυτες τις μερες πρεπει το τραπεζι να ειναι κ με νηστισημα φαγητα για αυτους που νηστευουν....
ναι θα τα κανουμε νωρις γιατι βολευει κ τους δικους μου να ερθουν στο νησι αυτη τη περιοδο...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:Καλήμέρα!!! Τί κάνετε; Πώς είστε;
Εμείς για βάφτιση δεν ξέρουμε ακόμη! Σίγουρα μετά το Πάσχα...Να βρούμε πρώτα και νονό, να καταλήξουμε στο όνομα......έχουμε πολλά ακόμη να σκεφτούμε..........

angel-1 νομίζω πως ισχύει το ίδιο με τους γάμους....ότι δηλαδή στο 40ήμερο πριν το Πάσχα δεν κάνεις βάπτιση. Βέβαια τώρα που σκεφτόμαι φίλη της μαμάς μου βάπτισαν το εγγονάκι πέρσι στις 25 Μαρτίου αλλά ήταν Σαρακοστή. Αυτό με μπέρδεψε λιγλακι. Θα τη ρωτήσω όμως για σίγουρα.


οχι μπορεις γιατι ενδιαφερομουν για τοτε κ ρωτησα... μονο μεγαλη εβδομαδα δεν μπορεις κ αλλη μια μερα...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 403793 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 403793 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 20 403793

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια και από 'μένα! Τι κάνετε; Πραγματικά χαθήκαμε!!! Τα μώράκια μας μας παίρνουν όλο τον ελεύθερο χρόνο μας! Εμείς βάπτιση λέμε για Ιούνιο ή Σεπτέμβριο, οπότε έχουμε καιρό ακόμα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις