Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
401 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 401 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Καλημερα τι κανετεε????Υπομονη μαμαδες που ποναν τα μωρακια σας.
Καλα η χτεσινη μερα ηταν τοσο μελαγχολικη,βαριομουνα απιστευτα,με ειχε 'πιασεει καταθλιψη,ολαμου φταιγανε,κι σαν να μη φτανει αυτο,ηρθε μια φιλη μου να μ δωσει ενα προσκλητηριο,κι απο την ωρα που εφυγε μεπιασε ενας πονοκεφαλος το ματι μου κοντευε να βγει,κι σαν να μη φτανει ουτε αυτοοο,ξαφνικα κοιταω τη κορη μου κι ηταν παντου κοκκινιλες,κανε αλλεργια παλι απο τις φακες νομιζα το ειχαμε ξεπερασει αλλα την ξαναθυμηθηκε.
Γτ οταν ηταν 2χρ εκανε κ μαλιστα μεγαλη αλλεργια που χρειαστηκε να παρει ενδοφλεβιο φαρμακο αντισταμινικο,κι πηρα τη γιατρο κ μου γραψε φφαρμακα.Μετα δν μπορουσα να κοιμηθω,με το ματι μου,την πηρα ξαπλωσαμε κι εκει μ πιανει ενας σφαχτης παντου,σαν να ειχα ενα μπαλακι πονου μεσα κ να πηγαινε σε ολη τη κοιλια κ την μεση!Εκανα κ 2-3 εμετους κ ευτυχως μετα κατα τις 4 με πηρε ο υπνος περασε κι ο πονος.Ουφ.

Καλημέρα manoula, αμάν όλα μαζί σου ήρθαν και εσένα χτες!! Εσύ γιατί έκανες εμετούς καλέ? Έφαγες τίποτα και σε πείραξει η έχεις πρόβλημα με το στομάχι?

Άσχετο αλλά επειδή ήμουν τρία χρόνια Ρόδο, λόγω ΑΣΤΕΡ, μπορεί να κάνω λάθος αλλά μου φαίνεται πολύ γνωστή η φυσιογνωμία σου γενικά...


Μπορει ναι,ποια χρονια ησουνα εδω?
Εμετο εκανα μαλλον λογω εγκυμοσυνης,γτ ουτε εφαγα ουτε ηπια κατι αλλο.


αλικακι έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Καλημερα τι κανετεε????Υπομονη μαμαδες που ποναν τα μωρακια σας.
Καλα η χτεσινη μερα ηταν τοσο μελαγχολικη,βαριομουνα απιστευτα,με ειχε 'πιασεει καταθλιψη,ολαμου φταιγανε,κι σαν να μη φτανει αυτο,ηρθε μια φιλη μου να μ δωσει ενα προσκλητηριο,κι απο την ωρα που εφυγε μεπιασε ενας πονοκεφαλος το ματι μου κοντευε να βγει,κι σαν να μη φτανει ουτε αυτοοο,ξαφνικα κοιταω τη κορη μου κι ηταν παντου κοκκινιλες,κανε αλλεργια παλι απο τις φακες νομιζα το ειχαμε ξεπερασει αλλα την ξαναθυμηθηκε.
Γτ οταν ηταν 2χρ εκανε κ μαλιστα μεγαλη αλλεργια που χρειαστηκε να παρει ενδοφλεβιο φαρμακο αντισταμινικο,κι πηρα τη γιατρο κ μου γραψε φφαρμακα.Μετα δν μπορουσα να κοιμηθω,με το ματι μου,την πηρα ξαπλωσαμε κι εκει μ πιανει ενας σφαχτης παντου,σαν να ειχα ενα μπαλακι πονου μεσα κ να πηγαινε σε ολη τη κοιλια κ την μεση!Εκανα κ 2-3 εμετους κ ευτυχως μετα κατα τις 4 με πηρε ο υπνος περασε κι ο πονος.Ουφ.


Πω,πω...όλα αυτά μαζί????Πέρα από το θέμα της μικρής..προσπάθησε να χαλαρώσεις λιγάκι και μην σκέφτεσαι αρνητικά!!!Η ψυχολογία είναι το παν στην ζωή μας.Think positive!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 417472


Ναι αυτο οντως πρεπει να το κανω γτ λογω εγκυμοσυνης οι ορμονες μαλλον κανουν παρτυ,αλλα χτες ηταν το κατι αλλο εβαλα κατι κλαματα αστα να πανε.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως εχω παρατηρησει πως ολα τα ασχημα βραδυ γινονται βρε παιδι μου!!!!

μανουλα24 περαστικα!!!!!!!!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Καλημερα τι κανετεε????Υπομονη μαμαδες που ποναν τα μωρακια σας.
Καλα η χτεσινη μερα ηταν τοσο μελαγχολικη,βαριομουνα απιστευτα,με ειχε 'πιασεει καταθλιψη,ολαμου φταιγανε,κι σαν να μη φτανει αυτο,ηρθε μια φιλη μου να μ δωσει ενα προσκλητηριο,κι απο την ωρα που εφυγε μεπιασε ενας πονοκεφαλος το ματι μου κοντευε να βγει,κι σαν να μη φτανει ουτε αυτοοο,ξαφνικα κοιταω τη κορη μου κι ηταν παντου κοκκινιλες,κανε αλλεργια παλι απο τις φακες νομιζα το ειχαμε ξεπερασει αλλα την ξαναθυμηθηκε.
Γτ οταν ηταν 2χρ εκανε κ μαλιστα μεγαλη αλλεργια που χρειαστηκε να παρει ενδοφλεβιο φαρμακο αντισταμινικο,κι πηρα τη γιατρο κ μου γραψε φφαρμακα.Μετα δν μπορουσα να κοιμηθω,με το ματι μου,την πηρα ξαπλωσαμε κι εκει μ πιανει ενας σφαχτης παντου,σαν να ειχα ενα μπαλακι πονου μεσα κ να πηγαινε σε ολη τη κοιλια κ την μεση!Εκανα κ 2-3 εμετους κ ευτυχως μετα κατα τις 4 με πηρε ο υπνος περασε κι ο πονος.Ουφ.

Καλημέρα manoula, αμάν όλα μαζί σου ήρθαν και εσένα χτες!! Εσύ γιατί έκανες εμετούς καλέ? Έφαγες τίποτα και σε πείραξει η έχεις πρόβλημα με το στομάχι?

Άσχετο αλλά επειδή ήμουν τρία χρόνια Ρόδο, λόγω ΑΣΤΕΡ, μπορεί να κάνω λάθος αλλά μου φαίνεται πολύ γνωστή η φυσιογνωμία σου γενικά...


Μπορει ναι,ποια χρονια ησουνα εδω?
Εμετο εκανα μαλλον λογω εγκυμοσυνης,γτ ουτε εφαγα ουτε ηπια κατι αλλο.


αλικακι έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Καλημερα τι κανετεε????Υπομονη μαμαδες που ποναν τα μωρακια σας.
Καλα η χτεσινη μερα ηταν τοσο μελαγχολικη,βαριομουνα απιστευτα,με ειχε 'πιασεει καταθλιψη,ολαμου φταιγανε,κι σαν να μη φτανει αυτο,ηρθε μια φιλη μου να μ δωσει ενα προσκλητηριο,κι απο την ωρα που εφυγε μεπιασε ενας πονοκεφαλος το ματι μου κοντευε να βγει,κι σαν να μη φτανει ουτε αυτοοο,ξαφνικα κοιταω τη κορη μου κι ηταν παντου κοκκινιλες,κανε αλλεργια παλι απο τις φακες νομιζα το ειχαμε ξεπερασει αλλα την ξαναθυμηθηκε.
Γτ οταν ηταν 2χρ εκανε κ μαλιστα μεγαλη αλλεργια που χρειαστηκε να παρει ενδοφλεβιο φαρμακο αντισταμινικο,κι πηρα τη γιατρο κ μου γραψε φφαρμακα.Μετα δν μπορουσα να κοιμηθω,με το ματι μου,την πηρα ξαπλωσαμε κι εκει μ πιανει ενας σφαχτης παντου,σαν να ειχα ενα μπαλακι πονου μεσα κ να πηγαινε σε ολη τη κοιλια κ την μεση!Εκανα κ 2-3 εμετους κ ευτυχως μετα κατα τις 4 με πηρε ο υπνος περασε κι ο πονος.Ουφ.


Πω,πω...όλα αυτά μαζί????Πέρα από το θέμα της μικρής..προσπάθησε να χαλαρώσεις λιγάκι και μην σκέφτεσαι αρνητικά!!!Η ψυχολογία είναι το παν στην ζωή μας.Think positive!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 417472


Ναι αυτο οντως πρεπει να το κανω γτ λογω εγκυμοσυνης οι ορμονες μαλλον κανουν παρτυ,αλλα χτες ηταν το κατι αλλο εβαλα κατι κλαματα αστα να πανε.


Αχ σορρυ καλε δεν ήξερα ότι είσαι έγκυος... εγώ ήμουν 2003 με 2006, αλλά κάθε χρόνο ερχομαι...αγαπω τη Ρόδο!!! Εκεί μεγάλωσε και ο άντρας μου...εκεί τον γνώρισα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 883208

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


Καλημέρα manoula, αμάν όλα μαζί σου ήρθαν και εσένα χτες!! Εσύ γιατί έκανες εμετούς καλέ? Έφαγες τίποτα και σε πείραξει η έχεις πρόβλημα με το στομάχι?

Άσχετο αλλά επειδή ήμουν τρία χρόνια Ρόδο, λόγω ΑΣΤΕΡ, μπορεί να κάνω λάθος αλλά μου φαίνεται πολύ γνωστή η φυσιογνωμία σου γενικά... [/quote]


Μπορει ναι,ποια χρονια ησουνα εδω?
Εμετο εκανα μαλλον λογω εγκυμοσυνης,γτ ουτε εφαγα ουτε ηπια κατι αλλο.



Πω,πω...όλα αυτά μαζί????Πέρα από το θέμα της μικρής..προσπάθησε να χαλαρώσεις λιγάκι και μην σκέφτεσαι αρνητικά!!!Η ψυχολογία είναι το παν στην ζωή μας.Think positive!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 417472 [/quote]


Ναι αυτο οντως πρεπει να το κανω γτ λογω εγκυμοσυνης οι ορμονες μαλλον κανουν παρτυ,αλλα χτες ηταν το κατι αλλο εβαλα κατι κλαματα αστα να πανε.

[/quote]

Αχ σορρυ καλε δεν ήξερα ότι είσαι έγκυος... εγώ ήμουν 2003 με 2006, αλλά κάθε χρόνο ερχομαι...αγαπω τη Ρόδο!!! Εκεί μεγάλωσε και ο άντρας μου...εκεί τον γνώρισα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 883208 [/quote]


Αληθεια??Ωραια,να κανονισουμε να βρεθουμε οταν ξανακατεβειτε.
Προλαβες το παρκο απεναντι απο την αστερ που το εκαναν καφετερια?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια!!!τι κανετε?εγω σχολασα στις 8 πηγα για τα κλασσικα ψωνια και τωρα λεω να κουρεψω τους αντρες μου και μετα να σκουπισω και να πλυνω το μπανιο.αλλα το μεσημερι θα ξεραθω.......................ελπιζω η βλαμμενη να μη χτυπαει τα θυροτηλεφωνα παλι... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερουδια!!!τι κανετε?εγω σχολασα στις 8 πηγα για τα κλασσικα ψωνια και τωρα λεω να κουρεψω τους αντρες μου και μετα να σκουπισω και να πλυνω το μπανιο.αλλα το μεσημερι θα ξεραθω.......................ελπιζω η βλαμμενη να μη χτυπαει τα θυροτηλεφωνα παλι... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Καλημέρα,Ευάκι!!!!!!
Κερνάς καφέ,βρε????Κάνω και λίγη πλακίτσα..Αχ,τι σε βρήκε.....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλημερουδια!!!τι κανετε?εγω σχολασα στις 8 πηγα για τα κλασσικα ψωνια και τωρα λεω να κουρεψω τους αντρες μου και μετα να σκουπισω και να πλυνω το μπανιο.αλλα το μεσημερι θα ξεραθω.......................ελπιζω η βλαμμενη να μη χτυπαει τα θυροτηλεφωνα παλι... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Καλημέρα,Ευάκι!!!!!!
Κερνάς καφέ,βρε????Κάνω και λίγη πλακίτσα..Αχ,τι σε βρήκε.....

χαχαχα δε το λες καλα!
ειναι "ελα βρε!κερνας καφε?"
κανει και ριμα.... Twisted Evil

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλημερουδια!!!τι κανετε?εγω σχολασα στις 8 πηγα για τα κλασσικα ψωνια και τωρα λεω να κουρεψω τους αντρες μου και μετα να σκουπισω και να πλυνω το μπανιο.αλλα το μεσημερι θα ξεραθω.......................ελπιζω η βλαμμενη να μη χτυπαει τα θυροτηλεφωνα παλι... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Καλημέρα,Ευάκι!!!!!!
Κερνάς καφέ,βρε????Κάνω και λίγη πλακίτσα..Αχ,τι σε βρήκε.....

χαχαχα δε το λες καλα!
ειναι "ελα βρε!κερνας καφε?"
κανει και ριμα.... Twisted Evil


χαχαχαχαχα!!!!!Για γέλια και για κλάμματα....

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας χαιρετώ!!!Έχουμε λαική,σούπερ μάρκετ και μαγείρεμα,με τον μικρό παρέα!!!!Καλό κουράγιο μου!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 417472

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Σας χαιρετώ!!!Έχουμε λαική,σούπερ μάρκετ και μαγείρεμα,με τον μικρό παρέα!!!!Καλό κουράγιο μου!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλο κουραγιο!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!

mama katerina, υπομονή θα περάσει !!! Εσένα τουλάχιστον έχει ένα λόγο που κοιμάται τόσο αργά..εμένα που είναι μια χαρά κοιμάται τέτοιες ώρες...? Α, εχτές δε μπορώ να πω κοιμήθηκε νωρίτερα, στις 1.30...είχαμε πρόοδο!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 265569

Όπως και να χει καταλαβαίνω ότι είναι κουραστικό και για το παιδάκι σου και για εσένα το θέμα με τα δοντάκια, αλλά θα περάσει!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 215994


ευχαριστω mommy εσενα γιατι κοιμαται τοσο αργα? εμενα ειχε τοσο καλη σειρα την εβαζα για υπνο στις 11 την ξυπναγα στις 8 επινε το γαλα και ξανακοιμοτανε μεχρι τις 11 το πρωι! ελπιζω μονο να μη φυγεια πο τη σειρα της! ατιμα δοντια! Mad

Από τότε που κατήργησα το πάρκο, λόγω του οτι έβγαινε, έχασε τη σειρά της, συνήθως εκεί την έπαιρνε ο ύπνος..Τώρα την βάζω σε κρεβάτι κανονικό, αλλά δεν κάθεται με τίποτα, όταν είναι ώρα να ξαπλώσει, είναι ο εφιάλτης της,τέρμα το παιχνίδι..μόνο ο μπαμπάς της την καταφέρνει και αυτό με δυσκολία..ελπίζω να συνηθίσει κάποια στιγμή γιατί έχουμε κουραστεί από τα ξενύχτια..θυμήθηκα το πρώτο της δίμηνο με τους κολικούς αυτό το διάστημα με αυτά και με αυτά. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 679259


Λοιπόν, τα ζουζούνια και οι Mazoo and the zoo, είναι φάρμακο για πολλά τελικά, με έχουν σώσει πολλές φορές!!! Απασχολούν τα παιδάκια Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 215994

λοιπον κυκλοφορει το βιβλιο της νταντας του σκαι και εχει πολλες μεθοδους για τον υπνο και γενικα ειναι πολυ καλο! θελω να το παρω! αυτη η νταντα με βοηθησε πολυ στη μεγαλη μου την εβαλα σε ταξη απο μικρη!!!!! κακα τα ψεμματα το θεμα του υπνου ειναι πολυ σημαντικο!

ναι τα μαζου και τα ζουζουνια ειναι σωτηρια καποιες φορες Respect

Το έχω πάρει το βιβλίο της νταντάς, γιατί την έχω σε μια εκτίμηση την κυρία αυτήν, είναι πολύ καλή στη δουλειά της, αλλά όσο να ναι, στα γραπτά μια χαρά τα λέει στην πράξη είναι το ζόρι και εγώ δεν αντέχω το κλάμα δυστυχώς, με λυγίζει και πάντα αφήνω τη μέθοδο της στη μέση για κάποιον λόγο... Embarassed

Εχω την εντυπωση οτι αυτη την νταντα την εχουνταραξει στη μηνυση.Θα το ψαξω λιγο,κ θα βαλω πληροφοριες.

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανούλες και περαστικά στα αρρωστούλια μας!!!Εγώ σκ...τα!!!!!!!!!!!!!!!!Η κόρη μου αφού την προηγούμενη βδομάδα πήρε αντιβίωση,αφού για 3 μέρες δεν έπεφτε ο πυρετός,σήμερα ξύπνησε κλαίγοντας με πόνο στο αυτί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μίλησα με την γιατρό θα παίρνει 2 μέρες ponstan και αν δεν υποχωρήσει από Δευτέρα θα τη δει και μάλλον πάλι θα δώσει αντιβίωση Sad Sad Sad
Και ρωτάω βρε κορίτσια τι θα περάσουμε με αυτόν τον παλιοπαιδικό φέτος????? Μία μέρα πηγαίνει η καημενούλα και 5 είναι άρρωστη!!!Είμαι να σκάσω!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια πόσες φορές τα έχετα δώσει τα μικρούλια σας αντιβίωση???Δεν είμαι υπερ των φαρμάκων και ανησυχώ πάρα πολύ!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira μου εγω δεν εχω δωσει ποτε αντιβιωση στα παιδια μου.δεν εχουν αρρωστησει ομως πολυ οπως η κορουλα σου!μια φορα εδωσα αντιβιωση γιατι επαθε μολυνση στο χερι απο δηγμα εντομου και πρηστηκε παρα πολυ το χερι του αλλα και παλι για 3 μερες μονο.καλα κανεις και δεν εισαι υπερ των φαρμακων αλλα το αυτακι της μην το παραμελησεις.εγω θα σου ελεγα να της βαλεις και οτριβιν παιδικο,να ξεμπουκωσει τελειως το ρινο-φαρυγγικο συστημα και να στεγνωσει και το αυτακι που μαλλον μαζεψε νερακι απο μεσα. Wink
περαστικα!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπέλες Very Happy Very Happy !!!Τι κάνετε?
Χάθηκα γιατί αυτές τις μέρες είχα δουλειές και εχθές έκανα γενική Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!Περαστικά στα αρρωστούλικα και σε αυτά που βγάζουν δοντάκια μωράκια,κουράγιο στις μανούλες!!!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Φιλιά!!!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 334590

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!

mama katerina, υπομονή θα περάσει !!! Εσένα τουλάχιστον έχει ένα λόγο που κοιμάται τόσο αργά..εμένα που είναι μια χαρά κοιμάται τέτοιες ώρες...? Α, εχτές δε μπορώ να πω κοιμήθηκε νωρίτερα, στις 1.30...είχαμε πρόοδο!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 265569

Όπως και να χει καταλαβαίνω ότι είναι κουραστικό και για το παιδάκι σου και για εσένα το θέμα με τα δοντάκια, αλλά θα περάσει!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 215994


ευχαριστω mommy εσενα γιατι κοιμαται τοσο αργα? εμενα ειχε τοσο καλη σειρα την εβαζα για υπνο στις 11 την ξυπναγα στις 8 επινε το γαλα και ξανακοιμοτανε μεχρι τις 11 το πρωι! ελπιζω μονο να μη φυγεια πο τη σειρα της! ατιμα δοντια! Mad

Από τότε που κατήργησα το πάρκο, λόγω του οτι έβγαινε, έχασε τη σειρά της, συνήθως εκεί την έπαιρνε ο ύπνος..Τώρα την βάζω σε κρεβάτι κανονικό, αλλά δεν κάθεται με τίποτα, όταν είναι ώρα να ξαπλώσει, είναι ο εφιάλτης της,τέρμα το παιχνίδι..μόνο ο μπαμπάς της την καταφέρνει και αυτό με δυσκολία..ελπίζω να συνηθίσει κάποια στιγμή γιατί έχουμε κουραστεί από τα ξενύχτια..θυμήθηκα το πρώτο της δίμηνο με τους κολικούς αυτό το διάστημα με αυτά και με αυτά. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 679259


Λοιπόν, τα ζουζούνια και οι Mazoo and the zoo, είναι φάρμακο για πολλά τελικά, με έχουν σώσει πολλές φορές!!! Απασχολούν τα παιδάκια Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 215994

λοιπον κυκλοφορει το βιβλιο της νταντας του σκαι και εχει πολλες μεθοδους για τον υπνο και γενικα ειναι πολυ καλο! θελω να το παρω! αυτη η νταντα με βοηθησε πολυ στη μεγαλη μου την εβαλα σε ταξη απο μικρη!!!!! κακα τα ψεμματα το θεμα του υπνου ειναι πολυ σημαντικο!

ναι τα μαζου και τα ζουζουνια ειναι σωτηρια καποιες φορες Respect

Το έχω πάρει το βιβλίο της νταντάς, γιατί την έχω σε μια εκτίμηση την κυρία αυτήν, είναι πολύ καλή στη δουλειά της, αλλά όσο να ναι, στα γραπτά μια χαρά τα λέει στην πράξη είναι το ζόρι και εγώ δεν αντέχω το κλάμα δυστυχώς, με λυγίζει και πάντα αφήνω τη μέθοδο της στη μέση για κάποιον λόγο... Embarassed

Εχω την εντυπωση οτι αυτη την νταντα την εχουνταραξει στη μηνυση.Θα το ψαξω λιγο,κ θα βαλω πληροφοριες.

Γιατί καλέ την τάραξαν στις μηνύσεις τη γυναίκα?? επειδή είναι λίγο αυστηρή μάλλον με την πειθαρχία των παιδιών? Shocked

Για πες μας αν βρεις κάτι

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:kira μου εγω δεν εχω δωσει ποτε αντιβιωση στα παιδια μου.δεν εχουν αρρωστησει ομως πολυ οπως η κορουλα σου!μια φορα εδωσα αντιβιωση γιατι επαθε μολυνση στο χερι απο δηγμα εντομου και πρηστηκε παρα πολυ το χερι του αλλα και παλι για 3 μερες μονο.καλα κανεις και δεν εισαι υπερ των φαρμακων αλλα το αυτακι της μην το παραμελησεις.εγω θα σου ελεγα να της βαλεις και οτριβιν παιδικο,να ξεμπουκωσει τελειως το ρινο-φαρυγγικο συστημα και να στεγνωσει και το αυτακι που μαλλον μαζεψε νερακι απο μεσα. Wink
περαστικα!

Ευχαριστώ πολύ Ευάκι μου για τις συμβουλές σου!!Αυτό με το otrivin θα το κάνω σίγουρα,γιατί η καημενούλα μου είπε πριν λίγο ότι κάνει ένα θόρυβο το αυτάκι της!!!!!!!!!!!!!!!!!!'Αρα μάλλον έχει υγρό!!
Αλήθεια Ευάκι μιας και είσαι του επαγγέλματος,τι μπορεί να προκαλέσει η συχνή χρήση αντιβίωσης??
Είμαι έτοιμη να την σταματήσω από τον παιδικό,πραγματικά είμαι σε απόγνωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kira έγραψε:Καλημέρα μανούλες και περαστικά στα αρρωστούλια μας!!!Εγώ σκ...τα!!!!!!!!!!!!!!!!Η κόρη μου αφού την προηγούμενη βδομάδα πήρε αντιβίωση,αφού για 3 μέρες δεν έπεφτε ο πυρετός,σήμερα ξύπνησε κλαίγοντας με πόνο στο αυτί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μίλησα με την γιατρό θα παίρνει 2 μέρες ponstan και αν δεν υποχωρήσει από Δευτέρα θα τη δει και μάλλον πάλι θα δώσει αντιβίωση Sad Sad Sad
Και ρωτάω βρε κορίτσια τι θα περάσουμε με αυτόν τον παλιοπαιδικό φέτος????? Μία μέρα πηγαίνει η καημενούλα και 5 είναι άρρωστη!!!Είμαι να σκάσω!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια πόσες φορές τα έχετα δώσει τα μικρούλια σας αντιβίωση???Δεν είμαι υπερ των φαρμάκων και ανησυχώ πάρα πολύ!!!

Περαστικά στο κοριτσάκι σου!! να γίνει γρήγορα καλά!!

Δυστυχώς όταν δεν υπάρχει λύση, αναγκαστικά δίνουμε αντιβίωση...η οποία ναι μεν είναι δίκοπο μαχαίρι, αλλά είναι ο μόνος τρόπος καμια φορά να αναρρώσουν τα παιδιά μας..Ούτε γω τις έχω σε εκτίμηση, αλλά πιστεύω οι παιδίατροι δε δίνουν κάποια που να βλάψει τα παιδάκια μας... Wink

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mommy12585 έγραψε:
kira έγραψε:Καλημέρα μανούλες και περαστικά στα αρρωστούλια μας!!!Εγώ σκ...τα!!!!!!!!!!!!!!!!Η κόρη μου αφού την προηγούμενη βδομάδα πήρε αντιβίωση,αφού για 3 μέρες δεν έπεφτε ο πυρετός,σήμερα ξύπνησε κλαίγοντας με πόνο στο αυτί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μίλησα με την γιατρό θα παίρνει 2 μέρες ponstan και αν δεν υποχωρήσει από Δευτέρα θα τη δει και μάλλον πάλι θα δώσει αντιβίωση Sad Sad Sad
Και ρωτάω βρε κορίτσια τι θα περάσουμε με αυτόν τον παλιοπαιδικό φέτος????? Μία μέρα πηγαίνει η καημενούλα και 5 είναι άρρωστη!!!Είμαι να σκάσω!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια πόσες φορές τα έχετα δώσει τα μικρούλια σας αντιβίωση???Δεν είμαι υπερ των φαρμάκων και ανησυχώ πάρα πολύ!!!

Περαστικά στο κοριτσάκι σου!! να γίνει γρήγορα καλά!!

Δυστυχώς όταν δεν υπάρχει λύση, αναγκαστικά δίνουμε αντιβίωση...η οποία ναι μεν είναι δίκοπο μαχαίρι, αλλά είναι ο μόνος τρόπος καμια φορά να αναρρώσουν τα παιδιά μας..Ούτε γω τις έχω σε εκτίμηση, αλλά πιστεύω οι παιδίατροι δε δίνουν κάποια που να βλάψει τα παιδάκια μας... Wink

Ετσι είναι όπως τα λες,αλλά οι μανούλες ανησυχούμε!!!!!!!!!!!!!!!Σευχαριστώ για τα περαστικά κι εσύ να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου!!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΜΗ....ΒΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ ΠΟΠΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ Μ ΕΧΕΙΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ??? affraid affraid affraid ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ 2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ???ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΟΣ!!ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΠΟΝΑΩ ΕΠΕΙΔΗ ΘΗΛΑΖΩ ΠΟΝΣΤΑΝ Ή ΠΑΝΑΝΤΟΛ 2 ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΠΗΡΡΕΑΣΕΙ?ΜΗ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΑΒΒΑΤΙΑΤΙΚΟ...ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΜΕΧΡΙ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ?ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΜΕΤΑ ΤΙΣ 38 ΔΛΔ?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
Ευάκι έγραψε:kira μου εγω δεν εχω δωσει ποτε αντιβιωση στα παιδια μου.δεν εχουν αρρωστησει ομως πολυ οπως η κορουλα σου!μια φορα εδωσα αντιβιωση γιατι επαθε μολυνση στο χερι απο δηγμα εντομου και πρηστηκε παρα πολυ το χερι του αλλα και παλι για 3 μερες μονο.καλα κανεις και δεν εισαι υπερ των φαρμακων αλλα το αυτακι της μην το παραμελησεις.εγω θα σου ελεγα να της βαλεις και οτριβιν παιδικο,να ξεμπουκωσει τελειως το ρινο-φαρυγγικο συστημα και να στεγνωσει και το αυτακι που μαλλον μαζεψε νερακι απο μεσα. Wink
περαστικα!

Ευχαριστώ πολύ Ευάκι μου για τις συμβουλές σου!!Αυτό με το otrivin θα το κάνω σίγουρα,γιατί η καημενούλα μου είπε πριν λίγο ότι κάνει ένα θόρυβο το αυτάκι της!!!!!!!!!!!!!!!!!!'Αρα μάλλον έχει υγρό!!
Αλήθεια Ευάκι μιας και είσαι του επαγγέλματος,τι μπορεί να προκαλέσει η συχνή χρήση αντιβίωσης??
Είμαι έτοιμη να την σταματήσω από τον παιδικό,πραγματικά είμαι σε απόγνωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να μην τη σταματησεις απο τον παιδικο,να την αφησεις να ερχεται σε επαφη με τα παιδια και να ενισχυθει το ανοσοποιητικο της!η αντιβιωση το κακο που κανει ειναι οτι σε συχνες και κυριως οχι σωστες χορηγησεις(δλδ λεει ο αλλος εμενα μου περασε ο πυρετος γιατι να παρω αλλες 3 μερες αντιβιωση και την σταματαει) γινονται πιο ανθεκτικα τα μικροβια και υπαρχουν και οι παρενεργειες που γραφουν κιολας στα χαρτια μεσα στο κουτακι...

ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΜΗ....ΒΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ ΠΟΠΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ Μ ΕΧΕΙΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ??? affraid affraid affraid ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ 2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ???ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΟΣ!!ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΠΟΝΑΩ ΕΠΕΙΔΗ ΘΗΛΑΖΩ ΠΟΝΣΤΑΝ Ή ΠΑΝΑΝΤΟΛ 2 ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΠΗΡΡΕΑΣΕΙ?ΜΗ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΑΒΒΑΤΙΑΤΙΚΟ...ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΜΕΧΡΙ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ?ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΜΕΤΑ ΤΙΣ 38 ΔΛΔ?

μινα το panadol εχει παρακεταμολη οπως και το depon δλδ.το δε ponstan ειναι λιγο πιο ισχυρο αλλα δε νομιζω οτι θα γινει και κατι τραγικο,εξαλλου depon-ponstan πινουν και τα παιδια μας οταν κανουν πυρετο!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.kamarinia.gr/article/item/165370-apoluto-organo-gumnastikes

ποσα να παρω να εχω λετε?????????? Razz Razz Razz Razz Razz

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:http://www.kamarinia.gr/article/item/165370-apoluto-organo-gumnastikes

ποσα να παρω να εχω λετε?????????? Razz Razz Razz Razz Razz
Α ρε Ευάκι ευχαριστώ!!!!!Είσαι άπαιχτη σε όλα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kira έγραψε:
Ευάκι έγραψε:http://www.kamarinia.gr/article/item/165370-apoluto-organo-gumnastikes

ποσα να παρω να εχω λετε?????????? Razz Razz Razz Razz Razz
Α ρε Ευάκι ευχαριστώ!!!!!Είσαι άπαιχτη σε όλα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

με πόσους θες να γυμνάζεσαι ταυτόχρονα;;;; Shocked Shocked Shocked

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
kira έγραψε:
Ευάκι έγραψε:http://www.kamarinia.gr/article/item/165370-apoluto-organo-gumnastikes

ποσα να παρω να εχω λετε?????????? Razz Razz Razz Razz Razz
Α ρε Ευάκι ευχαριστώ!!!!!Είσαι άπαιχτη σε όλα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

με πόσους θες να γυμνάζεσαι ταυτόχρονα;;;; Shocked Shocked Shocked
Δεν ειναι αυτο, εγω νομιζω οτι θελει να γυμναζει πολλά μελη του σωματος ταυτοχρονα. Ευακι, αν σου κανουν σκοντο στην πολλαπλη αγορα, πες μου κι εμενα, να εχω το νου μου, Χριστουγεννα ερχονται Razz Razz Razz

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω ενα απιστευτο πιασιμο στον αυχενα κ δεν μπορω ουτε να στριψω την κεφαλη μου Sad
κ πλησιαζει η ωρα για μαμ κ αρχισαν να διαμαρτυρονται αντρας κ κορη Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 34 911307

https://www.youtube.com/cretanvenus

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις