Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
642 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 642 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ναι μαμα Κατερινα!οποτε θελετε!!!!!φτανει να μου διευκρινησετε την ημερομηνια σωστα γιατι τα εχω λιγο χαμενα......!α!και να ειναι απογευμα εαν γινετε!!!!!

Οχι χωρις εμενα την αλλη φορα!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
athina24 έγραψε:ναι μαμα Κατερινα!οποτε θελετε!!!!!φτανει να μου διευκρινησετε την ημερομηνια σωστα γιατι τα εχω λιγο χαμενα......!α!και να ειναι απογευμα εαν γινετε!!!!!

Οχι χωρις εμενα την αλλη φορα!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787

μολις ανναρωσει η γιαγια και πριν γεννησεις κανονιστε!!!!!!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
Vivian έγραψε:
athina24 έγραψε:ναι μαμα Κατερινα!οποτε θελετε!!!!!φτανει να μου διευκρινησετε την ημερομηνια σωστα γιατι τα εχω λιγο χαμενα......!α!και να ειναι απογευμα εαν γινετε!!!!!

Οχι χωρις εμενα την αλλη φορα!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787

μολις ανναρωσει η γιαγια και πριν γεννησεις κανονιστε!!!!!!!!!

Ναι υπομονη 2 μερουλες να ακουσω καλα νεα για την γιαγιουλα και μετα σιγουραααααααααααα!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοπελιές!
Ωραία περάσατε σήμερα βλέπω! Μπράβο ρε κοπελιές που καταφέρατε και βρεθήκατε. Τι καλά!
Περαστικά στη γιαγιά Βίβιαν.
Ελπίζω να το ξεπεράσει γρήγορα.

Κάτι πήρε το μάτι μου για το βιβλίο της νταντάς. Να σας πω εγώ με τη δικιά της μέθοδο κατάφερα να κάνω τον γιο μου να κοιμάται στο κρεβάτι του μόνος του. Μας πήρε 10 μέρες. Και μόνο γι' αυτό της βγάζω το καπέλο.

Κίρα, μη φοβάσαι τις αντιβιώσεις όταν ένα παιδί πρέπει να την πάρει. Η κακή χρήση ξεκινάει όταν κάποιοι γιατροί δίνουν αντιβίωση ενώ δεν είναι απαραίτητη. Για ωτίτιδα με υγρό και πυώδη αμυγδαλίτιδα είναι απαραίτητη η αντιβίωση για να μην έχεις άλλα παρατράγουδα. Επίσης πιστεύω ότι δεν πρέπει να την σταματήσεις από τον παιδικό. Η κόρη η μεγάλη πήγε 2 χρονών στο παιδικό και αρρώσταινε διαρκώς τον πρώτο και τον δεύτερο χρόνο σε σημείο να λέω ότι είναι φιλάσθενο το παιδί. Το γεγονός είναι ότι δε έχει αρρωστήσει από τότε. Πέρασαν τρία χρόνια και ζήτημα να πέρασε 2 πολύ ελαφριές ιώσεις. Να σκεφτείς ότι τα τελευταία τρία χρόνια δεν έχει λείψει ούτε μία μέρα από το σχολείο της (παιδικο, νηπιαγωγείο και φέτος δημοτικό).

Καλησπέρα σας κλάμερ, κράμερ και όλα τα συναφή...

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερααα τη κανετε κοπελιες; λοιπον σημερα περασα πολυ ωραια και χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα απο κοντα αλλα ηταν λιγο μωρε γιατι επρεπε να φυγουμε μετα!!θα ηθελα πολυ να τα ξαναπουμε και αυτη τη φορα να καθησουμε και σε καμια καρεκλιτσα!!

Ασε που το καιμενο το γατακι τα επαιξε με τοσα παιδακια που ηταν εκει!!!

ααα οσο για τα κιλα μια χαρα ειστε ολες ενταξει εγω λιγο ποιο αδυνατη!!(μην πειτε τιποτα σας ακουωωωω)χαχαχχαχα!
κοριτσια πολυ τρεξιμο με τα παιδια που να μου μηνει και εμενα λιγο γραμμαριο πανω μου!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιο λιγο αδυνατη μαρη Ελενη???????εισαι μιση απο μενα....μη σου πω και 1/3!!!!!!!λες οντως εαν κανω 4 να γινω σαν εσενα κορμι?? scratch scratch
Που εισαι Μητσο???????????

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:πιο λιγο αδυνατη μαρη Ελενη???????εισαι μιση απο μενα....μη σου πω και 1/3!!!!!!!λες οντως εαν κανω 4 να γινω σαν εσενα κορμι?? scratch scratch
Που εισαι Μητσο???????????

χαχαχαχαχαχχαχα τρελη! ναι κοριτσια θα το κανονισουμε μην ξεχνιεστε!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Γεια σας κοπελιές!
Ωραία περάσατε σήμερα βλέπω! Μπράβο ρε κοπελιές που καταφέρατε και βρεθήκατε. Τι καλά!
Περαστικά στη γιαγιά Βίβιαν.
Ελπίζω να το ξεπεράσει γρήγορα.

Κάτι πήρε το μάτι μου για το βιβλίο της νταντάς. Να σας πω εγώ με τη δικιά της μέθοδο κατάφερα να κάνω τον γιο μου να κοιμάται στο κρεβάτι του μόνος του. Μας πήρε 10 μέρες. Και μόνο γι' αυτό της βγάζω το καπέλο.



Καλησπέρα σας κλάμερ, κράμερ και όλα τα συναφή...

καλησπερα Δεσποινα ναι και μενα με βοηθησε πολυ η νταντα στη μεγαλη μου θα το παρω το βιβλιο οπωσδηποτε! ποια ειπε πως της κανανε μηνυση? δεν μας ειπε τελικα γιατι?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:οριστε και τα πειστηρια... η κορη της Φλωρας δειχνει τη mama rias ηθελε να παει να της πει πως ειναι πριγκιπισσα! χαχαχα το γατι δεν το προλαβα ητανε κρυμμενο Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Μόλις είδα τη φωτό.

Ρε σεις τι ζουζούνες είναι αυτές;;;;;; Φτου φτου φτου! Κουκλίτσες όλες! Με τα κοκκαλάκια τους, τα κοτσιδάκια τους... Αστεράκια! Να σας ζήσουν!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:πιο λιγο αδυνατη μαρη Ελενη???????εισαι μιση απο μενα....μη σου πω και 1/3!!!!!!!λες οντως εαν κανω 4 να γινω σαν εσενα κορμι?? scratch scratch
Που εισαι Μητσο???????????


ΧΑΧΧΧΑΧΧ!!ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΥΔΙΜΑ ΝΑ ΜΕ ΦΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε τι παθατε ολες με τα διδυμα???????αχ εδω με τις 2 και δεν την παλευω...με 4 τι θα κανω??????με βλεπω για μια καλη ψυχιατρικη κλινικη!!!!!!!Ελενακι ηρωας!!!!!!!
αλλα περα απο την πλακα μαλλον μου φταιει οτι ειναι πολυ κοντα οι μικρες ηλικιακα και γι αυτο ειπα το τριτο να το αφησω για λιγο ακομα!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οτι προλαβα και διαβασα. .κανατε συναντηση???αχ αντε ζηλευω!!αμαν. . .ειμαι μακρυα!
Τι κανετε?
Με ξεχασατε μηπως? Twisted Evil
να σας κραξω? Razz
Καλα σας φιλω! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 417472
Ειχαμε καμια ανακοινωση εγκυμοσυνης οσο ελειψα? Smile

καλησπεραα!!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 893968

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:οριστε και τα πειστηρια... η κορη της Φλωρας δειχνει τη mama rias ηθελε να παει να της πει πως ειναι πριγκιπισσα! χαχαχα το γατι δεν το προλαβα ητανε κρυμμενο Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Μόλις είδα τη φωτό.

Ρε σεις τι ζουζούνες είναι αυτές;;;;;; Φτου φτου φτου! Κουκλίτσες όλες! Με τα κοκκαλάκια τους, τα κοτσιδάκια τους... Αστεράκια! Να σας ζήσουν!

ευχαριστουμε Ελενα στην επομενη συναντηση να εισαι να τις γνωρισεις και απο κοντα και εμεις εσενα εε?

blackrose έγραψε:οτι προλαβα και διαβασα. .κανατε συναντηση???αχ αντε ζηλευω!!αμαν. . .ειμαι μακρυα!
Τι κανετε?
Με ξεχασατε μηπως? Twisted Evil
να σας κραξω? Razz
Καλα σας φιλω! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 417472
Ειχαμε καμια ανακοινωση εγκυμοσυνης οσο ελειψα? Smile

καλησπεραα!!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 893968


που εισαι εσυ μαρη γκαστρουλα? ολα καλα? εχεις ακομη ζαλαδες και εμετους!? τι κανει η μπεμπααααααα???? Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 446177

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:οτι προλαβα και διαβασα. .κανατε συναντηση???αχ αντε ζηλευω!!αμαν. . .ειμαι μακρυα!
Τι κανετε?
Με ξεχασατε μηπως? Twisted Evil
να σας κραξω? Razz
Καλα σας φιλω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ειχαμε καμια ανακοινωση εγκυμοσυνης οσο ελειψα? Smile

καλησπεραα!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Πού είσαι βρε Κλειώ;;; Τι κάνεις; Διάβασα τα νέα σου στις Μανούλες Μαϊου. Πώς πάει η μετακόμιση; Τακτοποιηθήκατε; Όλα καλά;

Κατερινάκι εννοείται πως θα έρθω όποτε μου πείτε!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:καλησπερα σε ολες!!!

1)εισαι σιγουρη οτιι ηταν αιμα; μηπως χτυπησε τα ουλακια του στην κουνια; το κανουν καμια φορα οταν πονανε και τρεχει αιμα. το εκανε η βαφτιστηρα μου.


Μάλλον,απ'τον τραπεζίτη που ετοιμάζεται να βγει ήταν το αιματάκι.Το απόγευμα που του έπλυνα τα δοντάκια έτρεχε πάλι..έχει φουσκώσει μέρες τώρα σε εκείνο το σημείο,αλλά δοντάκι δεν έχει σκάσει ακόμη.Σ'ευχαριστώ για την απάντηση!!!!

Vivian έγραψε:
florentiab έγραψε:Βίβιαν όλα καλά;

εμείς θα έχουμε κι αλλες ευκαιρίες να τα πούμε

Δυστυχως οχι πολύ καλα! Ειναι εξαιρετικα κρισιμα τα επομενα 2 24ωρα απλα ελπιζουμε!

Vivian έγραψε:Σας ευχαριστω ολες πολυ! Δυστυχως η γιαγιουλα μου χτες εντελως ξαφνικα επαθε εμφραγμα και στην συνεχεια ανακοπη!!

Ελπιζω και ευχομαι να το ξεπερασει!


Πςραστικά,Βιβιανάκι!Εύχομαι η γιαγιούλα σου να αναρρώσει γρήγορα!


Καλέεεε,τι κουκλίτσες όμορφες ειν'αυτές στην φωτό???Εντωμεταξύ,Κατερίνα,η κορούλα σου είναι ίδια εσύ!!!!
Να τις χαίρεστε,κορίτσια!!!

Κλειώ!!!!Που χάθηκες εσύ??Όλα καλά ε??Τα διάβασα τα νέα σου!!!Να μου φιλήσεις την κοιλίτσα σου!!!!!

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:οριστε και τα πειστηρια... η κορη της Φλωρας δειχνει τη mama rias ηθελε να παει να της πει πως ειναι πριγκιπισσα! χαχαχα το γατι δεν το προλαβα ητανε κρυμμενο Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Τι ζουζούνια είναι αυτα?Να σας ζήσουν!!!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια τι κανετε
!!!βλεπω περασατε ωραια μπραβω σας Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 215994

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατί τόση μοναξιά Θέε μου???


Βίβιαν πήρε κάτι το μάτι μου για τη γιαγιά σου?
Είναι νοσοκομείο?

Κατερίνα (χωρίς παρεξήγηση οι υπόλοιπες μανούλες) η κόρη σου είναι πεντάμορφη.
"Ξεχωρίζει" στη φωτό....

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:πηγαμε πλανηταριο κ ειδαμε τον μικρο πριγκηπα Very Happy Very Happy δεν ξερω για ποσο θα ειναι η προβολη αλλα αξιζει να πατε τα παιδακια σας!!ειναι κ οικονομικο το εισητηριο (3 ευρω το παιδι κ 5 ο ενηλικας).
Επισης εχω να καταγγειλω οτι η mamakaterina ΔΕΝ ειχε καπνο μαζι της κ αναγκαστηκα να κανω τρακα τα τσιγαρα της,ντροπη καμια φιλοξενια!!
Η mamarias δεν μου μιλουσε .ηταν σνομπ!η Athina24 αργησε επιτηδες για να κανει εντυπωση (να μην μιλησω για τις πομπες τις τωρα,για να ερθει!!σεβομαι τα παιδια της)! κ η florentiab με εβρισε παλι (νομιζω δλδ,δεν θυμαμαι αλλα πρεπει να με εβρισε,με βριζει καθημερινα-αλλα η κορη της ζει ενα παθιασμενο ερωτα με τον γιο μου,τραβιοντουσαν στο προαυλιο χερι χερι,επαιρναν σβαρνα τους καδους με τα σκουπιδια,δεν μαζευοντουσαν!).

Δεν ξαναπαω πουθενα μαζι τους!
Κ η naysika.....ειναι επιτηδες λεπτη για να μας παει κοντρα!!
Αποχωρω απο το φορουμ γιατι δεν μπορω αλλο αυτη την κλικα!!!


ολα σωστά εκτός από το βρισίδι.
πότε σε έβρισα καλέ; σήμερα εννοώ; είναι βέβαια νωρίς ακόμα, μέχρι το βραδυ έχουμ ώρες μπροστά μας! Very Happy

Ουφ ζηλεψα αλλα δεν γινοτανα αλλιως!! Σας σκεφτομουν ομως!

ειπες την κορη μου Βλαχοπουλου!χαχαχαχχαχα δεν με ειπες αχρηστη??οχι ε?

Βιβιανακι κριμα που δεν σε ειδαμε!πως ειναι τα πραγματα? Rolling Eyes

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάρες, τώρα μπήκα! Καλά εγώ πού ζω? Γιατί δεν πήρα χαμπάρι? Αμάν! Πάλι σας έχασα. Θέλω τόσο πολύ να σας γνωρίσω! Α... Εχω να πώ ότι κέρδισα τα εισητήρια για το τζιμ και το τζιτζίκι και θα πάω αύριο με τη μεγάλη μου. Έτσι λέω δηλαδή γιατί ο άντρας μου από τώρα μουρμουράει που θα κρατήσει και τους δύο μικρούς και κυρίως το μωρό!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
athina24 έγραψε:ναι μαμα Κατερινα!οποτε θελετε!!!!!φτανει να μου διευκρινησετε την ημερομηνια σωστα γιατι τα εχω λιγο χαμενα......!α!και να ειναι απογευμα εαν γινετε!!!!!

Οχι χωρις εμενα την αλλη φορα!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 534787

ΟΧΙ χωρις εσενα ξανα!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 379767

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Γιατί τόση μοναξιά Θέε μου???


Βίβιαν πήρε κάτι το μάτι μου για τη γιαγιά σου?
Είναι νοσοκομείο?

Κατερίνα (χωρίς παρεξήγηση οι υπόλοιπες μανούλες) η κόρη σου είναι πεντάμορφη.
"Ξεχωρίζει" στη φωτό....

ευχαριστω Αγγελικη μου και ολες τις κοπελες τωρα που πηρα φορα θελω να σας γνωρισω ολες! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 328109

litsakos έγραψε:
Vivian έγραψε:
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:πηγαμε πλανηταριο κ ειδαμε τον μικρο πριγκηπα Very Happy Very Happy δεν ξερω για ποσο θα ειναι η προβολη αλλα αξιζει να πατε τα παιδακια σας!!ειναι κ οικονομικο το εισητηριο (3 ευρω το παιδι κ 5 ο ενηλικας).
Επισης εχω να καταγγειλω οτι η mamakaterina ΔΕΝ ειχε καπνο μαζι της κ αναγκαστηκα να κανω τρακα τα τσιγαρα της,ντροπη καμια φιλοξενια!!
Η mamarias δεν μου μιλουσε .ηταν σνομπ!η Athina24 αργησε επιτηδες για να κανει εντυπωση (να μην μιλησω για τις πομπες τις τωρα,για να ερθει!!σεβομαι τα παιδια της)! κ η florentiab με εβρισε παλι (νομιζω δλδ,δεν θυμαμαι αλλα πρεπει να με εβρισε,με βριζει καθημερινα-αλλα η κορη της ζει ενα παθιασμενο ερωτα με τον γιο μου,τραβιοντουσαν στο προαυλιο χερι χερι,επαιρναν σβαρνα τους καδους με τα σκουπιδια,δεν μαζευοντουσαν!).

Δεν ξαναπαω πουθενα μαζι τους!
Κ η naysika.....ειναι επιτηδες λεπτη για να μας παει κοντρα!!
Αποχωρω απο το φορουμ γιατι δεν μπορω αλλο αυτη την κλικα!!!


ολα σωστά εκτός από το βρισίδι.
πότε σε έβρισα καλέ; σήμερα εννοώ; είναι βέβαια νωρίς ακόμα, μέχρι το βραδυ έχουμ ώρες μπροστά μας! Very Happy

Ουφ ζηλεψα αλλα δεν γινοτανα αλλιως!! Σας σκεφτομουν ομως!

ειπες την κορη μου Βλαχοπουλου!χαχαχαχχαχα δεν με ειπες αχρηστη??οχι ε?


χαχαχαχχαχαχα!!!!!

mamamatina έγραψε:Κοριτσάρες, τώρα μπήκα! Καλά εγώ πού ζω? Γιατί δεν πήρα χαμπάρι? Αμάν! Πάλι σας έχασα. Θέλω τόσο πολύ να σας γνωρίσω! Α... Εχω να πώ ότι κέρδισα τα εισητήρια για το τζιμ και το τζιτζίκι και θα πάω αύριο με τη μεγάλη μου. Έτσι λέω δηλαδή γιατί ο άντρας μου από τώρα μουρμουράει που θα κρατήσει και τους δύο μικρούς και κυρίως το μωρό!


ελα ρε Ματινακι την επομενη φορα εισαι μεσα εε?? συγχαρητηρια γαι τα εισητηρια να πας αυτα ειναι ωραια μην τα χανεις

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:οριστε και τα πειστηρια... η κορη της Φλωρας δειχνει τη mama rias ηθελε να παει να της πει πως ειναι πριγκιπισσα! χαχαχα το γατι δεν το προλαβα ητανε κρυμμενο Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


να και οι τσουπρες!!!!!
τα δικα μου δεν τα εβγαλα μια φωτο!ουτε της Αθηνας!ουτε της Ελενης!

Vivian έγραψε:
florentiab έγραψε:Βίβιαν όλα καλά;

εμείς θα έχουμε κι αλλες ευκαιρίες να τα πούμε

Δυστυχως οχι πολύ καλα! Ειναι εξαιρετικα κρισιμα τα επομενα 2 24ωρα απλα ελπιζουμε!

Ωχ ρε κοριτσακι,μακαρι να περασουν ολα γρηγορα!

athina24 έγραψε:ναι μαμα Κατερινα!οποτε θελετε!!!!!φτανει να μου διευκρινησετε την ημερομηνια σωστα γιατι τα εχω λιγο χαμενα......!α!και να ειναι απογευμα εαν γινετε!!!!!

απγευμα βολευει με τον Μητσο? Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 37 4872

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγχαρητηρια Ματινα να πας θα ειναι τελεια!!εγω ειχα κερδιση περιπου πρι απο 3 εβδομαδες στην παρασταση ο Παντελης και το δαχτυλιδι τα παιδια ειχαν ξετρελαθει!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε Λιτσακι δεν τα εβγαλα κι εγω κι αυτη με το ζορι τα πετυχα μαζεμενα!
που ειναι το ολομαλλο τερας? Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις