Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σκεφτομαι οτι ειναι ωρα για υπνο Sleep

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://www.youtube.com/cretanvenus

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
evvi έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:πολυ το γουσταρω το πλεξιμο !! ειναι πολυ ωραιο και πραγματικα χαλαρωτικο και δημιουργικο ........ εφτιαξα περυσι 2 φουστανακια των κοριτσιων και ολοι με ρωτουσαν απο που τα αγορασα !!

κοριτσια εχετε φτιαξει λουκουμαδες ;;; σκεφτομαι να φτιαξω σημερα να δω αν θα καταφερω τιποτα !!

και εγω πλεκω μ αρεσει πολυ Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 99132

Βαρβαρα ποτε θα με μαθεις;αληθεια το λεω το σκεφτομαι πολυ σοβαρα τωρα τελευταια1

οποτε γουσταρεις !!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
MariaM έγραψε:
elena25 έγραψε:Γιατί βρε Μαρία; Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Όχι απλά θέλει να του κατεβάσει το πετσάκι!

μην σε στανεχω αυτο Μαρακι!!το ειχε και ο ενας μου γιος!! δεν κατεβαινε μεχρι κατω πηγαμε στο παιδων που ειχε προοιγηθη μια εβδομαδα με μια αλοιφουλα για να το μουδιαζει και οταν πηγαμε εκει εγιναν ολα οπως επρεπει!!πονεσε λιγακι και μετα για τις υπομενες 2 μερες του ετσουζε λιγακι στα τσιτα και ολα μια χαρα!


Σε ευχαριστω! Αυτο που με αγχωνει ειναι ότι σύμφωνα με όσα διαβασα είναι νωρις ακόμα για οποιαδήποτε διάγνωση και οποιαδήποτε παρέμβαση και ετσι υπάρχει ο κίνδυνος ο τραυματισμός να εξελιχθεί σε μόνιμη φίμωση... Εσένα πόσο ήταν ο γιος σου όταν εγινε αυτο;

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα χθες η μπουμπου εκανε το πρωτο εμβολιο και το βραδυ ανεβασαμε πυρετο ευτυχως τρωμε και γελαμε!!!!!!!! Μαρια μηπως να παρεις και μια δευτερη γνωμη γιατι οι αποψεις για το πουλακι των αγοριων διιστανται.

http://www.worldjamboree.gr

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:καλημερα χθες η μπουμπου εκανε το πρωτο εμβολιο και το βραδυ ανεβασαμε πυρετο ευτυχως τρωμε και γελαμε!!!!!!!! Μαρια μηπως να παρεις και μια δευτερη γνωμη γιατι οι αποψεις για το πουλακι των αγοριων διιστανται.

Καλημέρα Δήμητρα! Περαστικά σας! Έκανε και εμένα ο δικός μου λίγα δέκατα στο prevenar.

Η αλήθεια είναι πως ο πιο ειδικός για να κάνει διάγνωσει είναι παιδοουρολόγος ή έστω παιδοχειρούργος μιας και δεν θα κάνει κατι άγαρμπα. Αλλά και πάλι είναι νωρίς. Η διάγνωση μπορεί να γίνει 2,5-3 χρονών που το παιδάκι βγάζει την πάνα οπότε φαίνεται όταν ουρει αν υπάρχει παθολογικό πρόβλημα. Το πρόβλημα για εμενα τελικά δεν είναι η παιδίατρος αλλά ο άντρας μου που την εμπιστεύεται τυφλά! Αλλιώς με την παιδίατρο θα της έλεγα να μην ανακατευτεί καθόλου και τέλος. Ουτως ή άλλως για να έχει πραγματικό πρόβλημα το παιδί η πιθανότητα είναι 5%! Ουφ.....

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?
Εγω ετοιμαζω τα γενεθλια της μικρης αντι για τις 12 του μηνος τα κανω εκτακτα,αυτη τη κυριακη,γτ η αγαπημενη μας θεια,που μενει κρητη,θα μπορει ναρθει μονο αυτο το σ/κ κι ετσι το επισπευσαμε λιγακι.
Χτες πηγα πηρα τα πραγματα για να της κανω τα αναμνηστικα για τα παιδακια,κι νομιζ οτι τα υλικα θα μου βγουνε πολλα,τελικα μια χαρα.
Σημερα θα παραγγειλω κ τα τυροπιτοειδη κ την τουρτα την οποια θα την παρω με γεμιση κιντερ μπουενο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Ευτυχως καθεται με αδεια ο αντρας μου κι ετσι εχουμε ολο το πρωινο να κανουμε τις προετοιμασιες.
Αχ ανυπομονω,αυριο ειπε η μανα μου θα της παρει δωρο ενα ωραιο καινουριο φορεμα,τοχει σαν εθιμο καθε χρονο τηςκανει δωρο ενα ωραιο καλο ντυσιμο κι την τουρτα.
Παλι θα σκασουμε τη Κυριακη απο το φαι!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !! ΜΑΝΟΥΛΑ 24 ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ !!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 536304 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 536304 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 536304

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
dimitra37 έγραψε:καλημερα χθες η μπουμπου εκανε το πρωτο εμβολιο και το βραδυ ανεβασαμε πυρετο ευτυχως τρωμε και γελαμε!!!!!!!! Μαρια μηπως να παρεις και μια δευτερη γνωμη γιατι οι αποψεις για το πουλακι των αγοριων διιστανται.

Καλημέρα Δήμητρα! Περαστικά σας! Έκανε και εμένα ο δικός μου λίγα δέκατα στο prevenar.

Η αλήθεια είναι πως ο πιο ειδικός για να κάνει διάγνωσει είναι παιδοουρολόγος ή έστω παιδοχειρούργος μιας και δεν θα κάνει κατι άγαρμπα. Αλλά και πάλι είναι νωρίς. Η διάγνωση μπορεί να γίνει 2,5-3 χρονών που το παιδάκι βγάζει την πάνα οπότε φαίνεται όταν ουρει αν υπάρχει παθολογικό πρόβλημα. Το πρόβλημα για εμενα τελικά δεν είναι η παιδίατρος αλλά ο άντρας μου που την εμπιστεύεται τυφλά! Αλλιώς με την παιδίατρο θα της έλεγα να μην ανακατευτεί καθόλου και τέλος. Ουτως ή άλλως για να έχει πραγματικό πρόβλημα το παιδί η πιθανότητα είναι 5%! Ουφ.....

Μαρακι καλημερα,
της το πες? Εμας το κατεβαζε λιγο σε καθε επισκεψη (πιο μικρος),αλλα μας ειχε πει αν υπαρχει προβλημα θα μας εστελνε σε παιδοουρολογο να το ανοιξει ή παιδο χειρουργο (δεν ξερω ποια ειναι η ειδικοτητα).Αλλα το κατεβαζε για να ελεγχει πως παει.Κ ευτυχως δλδ γιατι παρολο που το επλενα καθε βραδυ κ λιγο το τραβαγα ειχε μαζεψει βρωμιτσα κ ειχε γινει κατακοκκινο. Rolling Eyes

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα τσούπρες!
Ετοιμάζομαι να πάω δουλειά κι είπα να σας ευχηθώ καλό μήνα!

Ελπίζω να σας βρίσκω σήμερα όλες καλά.

Έλενα, είδα για τον παππού σου... συλληπητήρια και ζωή σε λόγου σας.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
MariaM έγραψε:
dimitra37 έγραψε:καλημερα χθες η μπουμπου εκανε το πρωτο εμβολιο και το βραδυ ανεβασαμε πυρετο ευτυχως τρωμε και γελαμε!!!!!!!! Μαρια μηπως να παρεις και μια δευτερη γνωμη γιατι οι αποψεις για το πουλακι των αγοριων διιστανται.

Καλημέρα Δήμητρα! Περαστικά σας! Έκανε και εμένα ο δικός μου λίγα δέκατα στο prevenar.

Η αλήθεια είναι πως ο πιο ειδικός για να κάνει διάγνωσει είναι παιδοουρολόγος ή έστω παιδοχειρούργος μιας και δεν θα κάνει κατι άγαρμπα. Αλλά και πάλι είναι νωρίς. Η διάγνωση μπορεί να γίνει 2,5-3 χρονών που το παιδάκι βγάζει την πάνα οπότε φαίνεται όταν ουρει αν υπάρχει παθολογικό πρόβλημα. Το πρόβλημα για εμενα τελικά δεν είναι η παιδίατρος αλλά ο άντρας μου που την εμπιστεύεται τυφλά! Αλλιώς με την παιδίατρο θα της έλεγα να μην ανακατευτεί καθόλου και τέλος. Ουτως ή άλλως για να έχει πραγματικό πρόβλημα το παιδί η πιθανότητα είναι 5%! Ουφ.....

Μαρακι καλημερα,
της το πες? Εμας το κατεβαζε λιγο σε καθε επισκεψη (πιο μικρος),αλλα μας ειχε πει αν υπαρχει προβλημα θα μας εστελνε σε παιδοουρολογο να το ανοιξει ή παιδο χειρουργο (δεν ξερω ποια ειναι η ειδικοτητα).Αλλα το κατεβαζε για να ελεγχει πως παει.Κ ευτυχως δλδ γιατι παρολο που το επλενα καθε βραδυ κ λιγο το τραβαγα ειχε μαζεψει βρωμιτσα κ ειχε γινει κατακοκκινο. Rolling Eyes

Λιτσαι οχι δεν της το ειπα γιατι μετα το εψαξα...

Ποπη καλα να περασετε! Να την χαιρεσαι!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα καλο μηνα και χρονια πολλα στους εορταζοντες !!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 334590

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από μένα!!!Καλό μήνα!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
naysika έγραψε:
MariaM έγραψε:
elena25 έγραψε:Γιατί βρε Μαρία; Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Όχι απλά θέλει να του κατεβάσει το πετσάκι!

μην σε στανεχω αυτο Μαρακι!!το ειχε και ο ενας μου γιος!! δεν κατεβαινε μεχρι κατω πηγαμε στο παιδων που ειχε προοιγηθη μια εβδομαδα με μια αλοιφουλα για να το μουδιαζει και οταν πηγαμε εκει εγιναν ολα οπως επρεπει!!πονεσε λιγακι και μετα για τις υπομενες 2 μερες του ετσουζε λιγακι στα τσιτα και ολα μια χαρα!


Σε ευχαριστω! Αυτο που με αγχωνει ειναι ότι σύμφωνα με όσα διαβασα είναι νωρις ακόμα για οποιαδήποτε διάγνωση και οποιαδήποτε παρέμβαση και ετσι υπάρχει ο κίνδυνος ο τραυματισμός να εξελιχθεί σε μόνιμη φίμωση... Εσένα πόσο ήταν ο γιος σου όταν εγινε αυτο;


Μαράκι,ο παιδίατρός μας τον προηγούμενο μήνα του το κατέβασε του μικρού μου.Πόναγε,η αλήθεια είναι για 2 μέρες πολύ,στην πραγματικότητα έτσουζε όταν έκανε τσίσα, αλλά μου είπε ότι πλέον δεν θα είχε πρόβλημα.Από τότε του το κατεβάζω και γω στο μπανάκι και πάνε όλα καλά.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
MariaM έγραψε:
naysika έγραψε:
MariaM έγραψε:
elena25 έγραψε:Γιατί βρε Μαρία; Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Όχι απλά θέλει να του κατεβάσει το πετσάκι!

μην σε στανεχω αυτο Μαρακι!!το ειχε και ο ενας μου γιος!! δεν κατεβαινε μεχρι κατω πηγαμε στο παιδων που ειχε προοιγηθη μια εβδομαδα με μια αλοιφουλα για να το μουδιαζει και οταν πηγαμε εκει εγιναν ολα οπως επρεπει!!πονεσε λιγακι και μετα για τις υπομενες 2 μερες του ετσουζε λιγακι στα τσιτα και ολα μια χαρα!


Σε ευχαριστω! Αυτο που με αγχωνει ειναι ότι σύμφωνα με όσα διαβασα είναι νωρις ακόμα για οποιαδήποτε διάγνωση και οποιαδήποτε παρέμβαση και ετσι υπάρχει ο κίνδυνος ο τραυματισμός να εξελιχθεί σε μόνιμη φίμωση... Εσένα πόσο ήταν ο γιος σου όταν εγινε αυτο;


Μαράκι,ο παιδίατρός μας τον προηγούμενο μήνα του το κατέβασε του μικρού μου.Πόναγε,η αλήθεια είναι για 2 μέρες πολύ,στην πραγματικότητα έτσουζε όταν έκανε τσίσα, αλλά μου είπε ότι πλέον δεν θα είχε πρόβλημα.Από τότε του το κατεβάζω και γω στο μπανάκι και πάνε όλα καλά.
Ευχαριστω Αλικακι μου!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Καλημέρα τσούπρες!
.


Καλημερα Δεσποινετο!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ..

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:καλημερα χθες η μπουμπου εκανε το πρωτο εμβολιο και το βραδυ ανεβασαμε πυρετο ευτυχως τρωμε και γελαμε!!!!!!!! Μαρια μηπως να παρεις και μια δευτερη γνωμη γιατι οι αποψεις για το πουλακι των αγοριων διιστανται.

ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΤΩΡΑ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ?ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια κοριτσια!!!
ετοιμαζω καφε κ καθομαι να σας διαβασω..

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ..

ποιοι γιορταζουν σημερα?

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trilly έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ..

ποιοι γιορταζουν σημερα?

κοσμας κ δαμιανος. οι αγιοι αναργυροι

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
trilly έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ..

ποιοι γιορταζουν σημερα?

κοσμας κ δαμιανος. οι αγιοι αναργυροι

χρονια τους πολλα!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θελω κι εγω facebooooooooook...... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 40 534787

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κι απο μενα.
Ποπη μου να την χαιρεσαι την τζουτζουκα σου...
Σημερα κλεινει το γιοκινι μου τους 9 μηνες ζωης του!!!!

Αντε εμεις παμε οικογενειακως στο cosmos σε λιγο....Μακια..

ΥΓ.ρε κοριτσια κι εγω θελω να μαθω να πλεκω...Καποτε ειχα αρχισει,πολυ καποτε ομως και τα παρατησα....Πως θα μαθουμε οσες ενδιαφερομαστε???

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


Καλημέρα κόρες,

Καλό μήνα ,να ειμαστε καλα εμεις και τα παιδακια μας....

Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις