Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Λεμονάκι"]lia-ka περαστικά σου.
τι χάπια παίρνεις ;

felicitaki κανένα νέο; Razz

KRISTI πολύ καλά κάνεις και δεν το σκέφτεσαι !! [/quo

Λεμονάκι, εγώ σήμερα καθαρίζω και ξεκινάω πάλι προσπάθειες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 654316

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο θα κανω λεμονακι...σε ευχαριστω!τωρα θα βαλω μικυ μαου τον μικρο για να δει,φωναζει!χαχα...θα τα πουμε...φιλια!

303Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Πεμ Νοε 03, 2011 1:06 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ.ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΤΩΡΑ,ΨΙΛΟΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΥΑΛΟΥ!ΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑ!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου πω την αλήθεια Αναστασία μου, όσο πλησιάζουν τα Χριστούγεννα, τόσο ανοίγει η καρδιά μου Very Happy Είναι η αγαπημένη μου εποχή! Αφού παντρεύτηκα 26 Δεκεμβρίου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 875502

Γενικά είμαι εύκολος άνθρωπος, μικρά πράγματα μου δίνουν μεγάλη χαρά (ειδικά αν τα μικρά πράγματα μεταφράζονται σε τσάντες και παπούτσια Wink )!

lia-ka περαστικά σου και υπομονή Smile Στο τέλος θα αξίζει τον κόπο και θα ανταμειφθείς! Ξέρετε τι μου αρέσει βρε κορίτσια? Ότι κάνουμε τον μάγκα και τη γενναία η κάθε μια μας και παρηγορεί την άλλη όταν στην ουσία εμείς είμαστε οι πρώτες που πρέπει να τα εφαρμόσουμε! Γι' αυτό νοιώθω καλά εδώ, γιατί η καθεμιά μας αφήνει τα δικά της και προσπαθεί να δώσει δύναμη στην άλλη.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:Να σου πω την αλήθεια Αναστασία μου, όσο πλησιάζουν τα Χριστούγεννα, τόσο ανοίγει η καρδιά μου Very Happy Είναι η αγαπημένη μου εποχή! Αφού παντρεύτηκα 26 Δεκεμβρίου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 875502

Γενικά είμαι εύκολος άνθρωπος, μικρά πράγματα μου δίνουν μεγάλη χαρά (ειδικά αν τα μικρά πράγματα μεταφράζονται σε τσάντες και παπούτσια Wink )!

lia-ka περαστικά σου και υπομονή Smile Στο τέλος θα αξίζει τον κόπο και θα ανταμειφθείς! Ξέρετε τι μου αρέσει βρε κορίτσια? Ότι κάνουμε τον μάγκα και τη γενναία η κάθε μια μας και παρηγορεί την άλλη όταν στην ουσία εμείς είμαστε οι πρώτες που πρέπει να τα εφαρμόσουμε! Γι' αυτό νοιώθω καλά εδώ, γιατί η καθεμιά μας αφήνει τα δικά της και προσπαθεί να δώσει δύναμη στην άλλη.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472
αχ πως σε νιώθω Wink
Χριστούγεννα !!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 328109
παπούτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 328109
τσάντες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 328109

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑ ΘΈΛΩ ΌΛΑ !!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 893968

Τι κανετε? Εδω ειμαι και σας διαβαζω καθημερινα αλλα επειδη ειμαι λιγο σκατα λογω οικονομικων καθομαι με την μπεμπα μου συνεχεια για να γαληνευει η καρδια μου ακομα περισσοτερο....

Κριστι μου, ευχομαι να μην τολμησει να ερθει....Οσο για τα συμπτωματα καλα τα λεει το Λεμονακι.... Κ ενημερωτικα το πρωτο μου συμπτωμα ηταν η πεινα γιατι ετρωγα χοιρινο μανιωδως σε ενα τραπεζι ενω εγω δεν τρωω κρεας scratch και το στηθος μου.

Λεμονακι μου παρολο που μπορει να ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα καταφυγεται σε εξωσωματικη καλα κανεται και συνεχιζεται τις προσπαθειες γιατι ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει.

Ελενακι εδω ειμαι δεν χαθηκα, η Ευαγγελιτσα μας που ειναι? εσυ τι κανεις? πως εισαι?

lia ka υπομονη...

Και σε ολες τις υπολοιπες τα πιο γλυκα φιλια μου.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:ΤΑ ΘΈΛΩ ΌΛΑ !!!

Μαζί σου! Γι' αυτό είμαι αχαΐρευτη (έτσι γράφεταιWink και δεν αποταμιεύω ποτέ! Και το κακό είναι ότι ο αντρούλης μου με σιγοντάρει! I love you

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:boubou μου τι εγινε τελικα?εχουμε τιποτα η τσαμπα οι ναυτιες?

τσάμπα δν λες τίποτα!!Αδιαθέτησα στις 26 μέρες και όχι μόνο...από εχθές το βράδυ που ήταν η δεύτερη μέρα της περιόδου μου μέχρι τώρα είμαι καθαρή!!Μόνο κάτι ροζ στο σκούπισμα!! Τα έχει παίξει και η περίοδος μου τώρα εκτός από τις μέρες που δν έρχεται πια ρολόι??? Τι άλλο θα δω... ? Rolling Eyes

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσούδια!

Άντε βρε Ελευθερία μου, πού χάθηκες; Μη σε πτοούν τα οικονομικά! Όλοι στην ίδια μοίρα είμαστε από αυτή την άποψη! Εγώ δεν έχω πληρωθεί ακόμη από τις δουλειές που έκανα τον προηγούμενο μήνα και δεν ξέρω πώς θα βγει ο Νοέμβρης... Αλλά τι να κάνουμε; Υπομονή!

Κρίστι, όλα καλά όλα ανθηρά!

Χαιρετώ και τις υπόλοιπες κοπέλες!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
lia-ka έγραψε:boubou μου τι εγινε τελικα?εχουμε τιποτα η τσαμπα οι ναυτιες?

τσάμπα δν λες τίποτα!!Αδιαθέτησα στις 26 μέρες και όχι μόνο...από εχθές το βράδυ που ήταν η δεύτερη μέρα της περιόδου μου μέχρι τώρα είμαι καθαρή!!Μόνο κάτι ροζ στο σκούπισμα!! Τα έχει παίξει και η περίοδος μου τώρα εκτός από τις μέρες που δν έρχεται πια ρολόι??? Τι άλλο θα δω... ? Rolling Eyes

Ξέρεις τι πρόσεξα; Όποτε είμαι πιο θετική ότι είμαι έγκυος λόγω διαφόρων σημαδιών και περιμένω τη μέρα της περιόδου με πολλή αγωνία για το αν θα έρθει τελικά ή όχι, αναστατώνεται η περίοδός μου, που σε εμένα μεταφράζεται ότι κρατά λιγότερο, 2 μέρες με το ζόρι και μετά απλά ίχνη. Όταν είμαι απλά αβέβαιη έρχεται κανονικά, 3 μέρες περίπου, μπορεί λίγο περισσότερο.

Μπορεί να επηρεάστηκες λίγο ψυχοσωματικά από τις ναυτίες και όλα τα σημάδια που σε έκαναν να ελπίζεις. Μην ανησυχείς καλή μου, δεν είναι τίποτα. Τις 2 μέρες είχες κανονική περίοδο;

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου...
Ακόμα να εμφανιστεί αυτή η περίοδος...Κάτι πονάκια που είχα χτες το βράδυ με κάνανε να λέω "τώρα, ήρθε, νάτη" άλλα τίποτα πάλι.
Μόνο στο στήθος μου τούμπανο και οι θηλές δεν ακουμπιούνται.
Τι να πω...αν δεν είχα πάει στο γυναικολόγο θα ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι είμαι εγκυος....Δεν παίζει να έκανε λάθος ο γιατρός έτσι δεν είναι ρε κορίτσια? Δεύτερη μέρα καθυστέρησης χτες αν ήμουν δε θα έβλεπε κάτι???
Έχω αρχίσει να αμφιβάλλω ακόμα και για το γιατρό, πυροβολήστε με κάποια!!!

Εγώ δε θα σε πυροβολήσω, απλά θα σε συμβουλεύσω να κάνεις ένα τεστ.
Όχι για να δεις αν είσαι έγκυος αλλά για να βεβαιωθείς ότι ΔΕΝ είσαι. Μ' αυτό το σκεπτικό. Σκέψου ότι θα σου φύγει ένα μεγάλο βάρος. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:

Εγώ δε θα σε πυροβολήσω, απλά θα σε συμβουλεύσω να κάνεις ένα τεστ.
Όχι για να δεις αν είσαι έγκυος αλλά για να βεβαιωθείς ότι ΔΕΝ είσαι. Μ' αυτό το σκεπτικό. Σκέψου ότι θα σου φύγει ένα μεγάλο βάρος. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472

Καλημέρα κορίτσι μου...έχω τεστάκι στο σπίτι και θα το κάνω. Όχι ακόμα όμως...Αφού είπε ο γιατρός θα ρθει, τότε θα ρθει. Είμαι στην 4η μέρα καθυστέρησης και δεν έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου εκτός από κάτι πονάκια και φυσικά το στήθος μου που εξακολουθεί να πονάει. Προφανώς κάτι συνέβει και άλλαξε ο κύκλος μου (πάλι). Με εκνευρίζει άλλα δεν μπορώ να κάνω τπτ, απλά να περιμένω.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:[
Μπορεί να επηρεάστηκες λίγο ψυχοσωματικά από τις ναυτίες και όλα τα σημάδια που σε έκαναν να ελπίζεις. Μην ανησυχείς καλή μου, δεν είναι τίποτα. Τις 2 μέρες είχες κανονική περίοδο;

Ναι τις 2 μέρες είχα φουλ και κόκκινο... τώρα πριν λίγο που πήγα πάλι τουαλέτα είχα στο σκούπισμα αλλά καφέ....και τώρα πάλι τίποτα ..ότι να'ναι χιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 654316

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
demmy5_k έγραψε:[
Μπορεί να επηρεάστηκες λίγο ψυχοσωματικά από τις ναυτίες και όλα τα σημάδια που σε έκαναν να ελπίζεις. Μην ανησυχείς καλή μου, δεν είναι τίποτα. Τις 2 μέρες είχες κανονική περίοδο;

Ναι τις 2 μέρες είχα φουλ και κόκκινο... τώρα πριν λίγο που πήγα πάλι τουαλέτα είχα στο σκούπισμα αλλά καφέ....και τώρα πάλι τίποτα ..ότι να'ναι χιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 654316

Εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που σε επισκέπτεται η σιχαμένη, το ίδιο και στις υπόλοιπες από εμάς Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 654316

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις γύρισα απο τον γυναικολόγο μου,
χθες πήρα και την τελευταία εξέταση που είχα κάνει η οποία ήταν η ποιο σημαντική. Μονόδρομος για εμάς και το σίγουρο ποια είναι πως τέρμα τα έξοδα.
Αντίο παπουτσάκια Sad
αντίο τσαντούλες Sad
εξωσωματική καραμπινάτη...
έχω πρόβλημα τελικά και εγώ με τα ωάρια μου, μην παραγωγικά/ποιοτικά ενώ αναπτύσσονται φυσιολογικά.
Του χρόνου μας βλέπω να ξεκινάμε..

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΨΑΞΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΟΣΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Very Happy ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΕΚΑΝΕ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΕΙΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 215994

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναστασία μου, εντάξει, δεν ήταν ό,τι καλύτερο αυτά τα αποτελέσματα αλλά ηθικόν ακμαιότατον και πάμε για εξωσωματική! Εύχομαι του χρόνου τέτοια εποχή να μας λες πως είσαι εγκυούλα!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
miki2009 έγραψε:ΕΨΑΞΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΟΣΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Very Happy ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΕΚΑΝΕ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΕΙΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 215994
ναι μετά απο πόσο καιρό αφού ξεκίνησαν με το δημόσιο νοσοκομείο έγινε τελικά η εξωσωματική ;

Ελενα μου το ευχομαι και εγώ αυτό γιατί έχω κουραστεί ξέρεις

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λεμονάκι,
μη μου στεναχωριέσαι! όσο μπορέις βέβαια. Σου εύχομαι να πετύχεις με την πρώτη και του χρόνου να είσια μανούλα Smile

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
felicitaki έγραψε:Λεμονάκι,
μη μου στεναχωριέσαι! όσο μπορέις βέβαια. Σου εύχομαι να πετύχεις με την πρώτη και του χρόνου να είσια μανούλα Smile
ευχαριστώ πολύ !!
δεν στεναχωριέμαι απλά κουραστικά, ίσα ίσα τώρα ξέρω τι μου γίνεται και δεν κάνω υποθέσεις
τι φταίει τι να είναι.. ;;

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναστασία μου μη στεναχωριέσαι κουκλίτσα μου. Σημασία έχει ότι υπάρχει λύση για να γίνεις μανούλα και αυτο είναι το πιο σημαντικό. Σίγουρα είναι μια δύσκολη διαδικασία, αλλα μου φαίνεσαι, απ'οσα διαβάζω, πολύ δυνατή και συνειδητοποιημένη. Κάποτε σκέφτομαι ότι ο Θεός δίνει τις δυσκολίες στους πιο δυνατούς.

Όλα θα πανε καλα, θα το δεις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 417472

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΑΒΑΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΠΟΡΗΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΚΗΨΗ ΠΡΩΤΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 215994 ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΗΣ ΚΑΤΩ Crying or Very sad ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΛΥΣΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 654316 ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ρε Λεμονακι μου, τι να σου πω? Το ξερω οτι κουραστηκες και εχεις ακομα δρομο μπροστα σου αλλα ειναι αυτο που ειπες, τωρα πια ξερεις τι σου γινεται και δεν σκας. Βαζεις στοχο πια...

Βαζετε στοχο να μαζεψεται λεφτα και να ηρεμησετε για να εχετε καλα αποτελεσματα απο την πρωτη φορα.

Ευχομαι να μην κουραστεις αλλο πια και να εχεις τα πιο γρηγορα αποτελεσματα..... Very Happy

Ψαξε ομως και αυτο που ειπε και η μικι γιατι μπορει να σε βολεψει και να σου ερθει και πιο οικονομικα και να σου μεινουν και χρηματα αμα ερθουν διδυμα...ας πουμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 215994

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λεμονακι μου καθε επιτυχια με την πρωτη μην σταματησεις πουθενα ! ολα να σας πανε καλα καλυτερα που ξερετε ποτε μην σταματησετε να ελπιζετε ακομα και τωρα πολλοι που πηγαιναν για εξωσωματικη με προβληματα επειδη το ειχαν σιγουρο τους ετυχε φυσιολογικη συλληψη πριν ποτε δεν ξερεις και να μην γινει ξερεις οτι μπορεις με αυτο τον τροπο. ποσο θελω να ακουσω καμια εγγυουλλα αντε μια να κανει την αρχη να χαρουμε πνιγομε στο αγχος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 13 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις