Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονακι μου ευχομαι να το πετυχετε με την πρωτη και μην απαξιωνεις τα δημοσια νοσοκομεια..μερικα εχουν καλα στατιστικα επιτυχιας στις εξωσωματικες!! Και σιγουρα θα ειναι πιο οικονομικα απ΄εξω....λεω εγω τωρα!!! Embarassed

Πολλες αγκαλιτσες και θετικη σκεψη σου στελνω!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να κανω μια ερωτηση κι εγω? Embarassed
Λοιπον, να ξεκαθαρισω οτι δν εχω δικο μου γυναικολογο για να μπορω να τον παρω τηλ.να ρωτησω!Οταν μεινω εγκυος θα παω σε εναν στο Πανεπιστημειακο αλλα μεχρι τοτε.. Crying or Very sad Παλιοτερα ειχα ζητησει απο γιατρο του ΙΚΑ να μου γραψει να κανω εξετασεις για να παρω αντισυλληπτικά χαπια!Τις κανω, ολα οκ και μου δινει τα yasmin..μετα απο 1μιση χρονο μιλοντας με μια παλια μου φιλη μου ειπε οτι τα επαιρνε παλιοτερα κι αυτη για 2χρονια και της σταματησε η περιοδος.. και δν θυμαμαι τωρα γιατι εχουν περασει 2χρονια αλλα νομιζω ειχε πει οτι ειχε μικρυνει το ενδομητριο γι αυτο!..μετα συνειδητοποιω οτι κι εμενα ειχε μειωθει απο τις 5 μερες που ειχα παντα στις 3, φρικαρω παω στον γυναικολογο, του το λεω και μου φωναζει οτι ολοι θελουμε να το παιξουμε γιατροι και τετοια.. και ποιος μου εδωσε τα χαπια..και κανονικα θα επρεπε να κανω εξετασεις αιματος καθε 4 μηνες οσο παιρνω και του λεω ΕΣΥ μου τα εγραψες και το βουλωσε... τα εκοψα , μου εγραψε και κατι εξετασεις (δν εχω ιδεα τι?)παλι που ολα καλα φανηκαν.. αλλα δν εδινα βαση στην περιοδο μου μεχρι τωρα που προσπαθουμε και βλεπω οτι ειναι οτι να΄ναι με αποκορυφωμα τωρα που κρατησε 2 μερες κανονικα και τωρα εχω η καθολου η λιγα ροζ!Παντα ειχα 5 μερες με τις πρωτες 2 φουλ και τις αλλες 3 το πρωι κανονικα και το βραδυ λιγο!Κι αμα επαθα κι εγω κατι τοτε και μου στερησει αυτο που θελω τωρα? Γαμωτο το μυαλο μου τρεχει με 1000 !!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για πόσο καιρό έπαιρνες αντισυλληπτικά;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
1μιση χρονο! Να πω οτι δν ειχα καποιο λογο υγειας, καθαρα για ελευθερο σεξ τα ειχα παρει! Embarassed

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και πόσο καιρό έχεις που τα σταμάτησες;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπουμπου μην φοβασαι το ξερω οτι τωρα που θες μωρακι το μυαλο σου τρεχει με χιλια, αλλα μην μπαινεις σε αυτην την διαδικασια γιατι μπηκα και εγω ελεγα οτι μπορει να φταινε τα αντισυλλυπτικα γιατι και εγω επερνα και αλλα πολλα οτι δεν μπορω να κανω παιδια και τετοια.

Τα αντισυλλυπτικα δεν κανουν πια ''ζημιες'' οπως παλια εχουν εξελιχθει και σιγουρα δεν οφειλεται το οτι δεν εχεις μεινει ακομα εγκυος σε αυτο.

Ηρεμια και αν υπαρχει προβλημα που το αντευχομαι ολα διορθωνονται πια.

Μην φοβασαι μπουμπου μου...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Και πόσο καιρό έχεις που τα σταμάτησες;

πανω απο 2 μιση χρονια..δν θυμαμαι ποτε να σου ακριβως!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε καλέ, και το σκέφτεσαι; Έχει περάσει πάρα πολύς καιρός, λογικά ο οργανισμός συνέρχεται από τα αντισυλληπτικά σε λίγους μήνες!

Όλα καλά θα είναι! Μήπως απλά έχεις πολυκυστικές ή θυρεοειδή; Και οι εξετάσεις που σου έγραψε ο γιατρός τι ακριβώς ήταν; Δε μπορείς να τον ρωτήσεις;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν ξερω αν τις εχω ακομη μετα απο τοσο καιρο..και ηταν γιατρος του ΙΚΑ σιγα μην ξερει..για θυρωειδη εχω κανει το καλοκαιρι και δν εχω και στον υπερηχο δν φαινεται αν ειχα πολυκυστικές?Δν ειχα καμια κυστη τον Αυγουστο που εκανα! Το αλλο, με ποναει αριστερα εδω και χρονια.. οταν με ψιλαφιζει ο γιατρος και καμμια φορα και κατα την επαφη.. νομιζαμε κυστη αλλα εχω κανει τοσους υπερηχους και τιποτα!! Ποιος ξερει???Να εχω τιποτα που δν φαινεται με τον υπερηχο και να φταει αυτο?Ο πολυποδας μου ειπε ο γιατρος φαινεται συγκεκριμενες μερες κι εγω δν ειχα παει σε αυτες.. μπορει να εχω και τπτ τετοιο, αλλα στο ΙΚΑ δν κανουν υπερηχους και ειμαι πολυ αναβλητικη με τους γιατρους.... Rolling Eyes

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια να σας ρωτησω κατι?

Εκτος απο το αγχος που εμποδιζει την συλληψη ενος μωρου, παιζει ρολο και αν η ψυχολογια της γυναικας δεν ειναι καλα? Εμποδιζει και αυτο? Embarassed Crying or Very sad

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω πως ναι Ελευθερία μου.

Γιατί ρωτάς όμως; Τι έχεις;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι να εχω ρε Ελενακι μου? και ολα τα εχω και τιποτα δεν εχω.

Και στο πρωτο μωρο χαλια ημασταν οικονομικα αλλα τα καταφεραμε. Δεν θελω να κλαιγομαι αλλα μετα απο πολλες συζητησεις με μια φιλη μου που δεν εχει παιδια, με την κουμπαρα μου που εχει διδυμα με την αλλη την φιλη μου και εχει ενα αγορακι οταν λεω οτι θα ηθελα δευτερο παιδι με κοιτανε σαν εξωγηινο...

Ασε που καλα λεει η γιαγια μου οτι η ανεχεια φερνει γκρινια.... ειναι και αυτο Crying or Very sad

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καταλαβαίνω βρε Ελευθερία μου αλλά πρέπει να προσπαθήσουμε να είμαστε όσο πιο ενωμένοι είμαστε! Ούτως ή άλλως, μήπως με το να γκρινιάζουμε βρίσκουμε λεφτά; Όχι! Ας είμαστε τουλάχιστον καλά με τον άντρα μας!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελενακι εχεις δικιο.... και το ξερω.

Εχεις χρονο να σου πω λιγο τι μου λενε οι φιλες μου και οι συγγενεις και με αποκαρδιωνουν? Μπας και μου δωσεις λιγο δυναμη?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοείται καλέ! Πες τα σε μένα! Αν δε θες εδώ στείλε και πμ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δν καταλαβαινω γιατι ακους τις φιλες σου... εννοειται κουκλα μου οτι αν ειναι πραγματικες φιλες σου στο λενε γιατι πιστευουν οτι ειναι για καλο σου.. αλλα το πραγματικο καλο σου το ξερεις μονο εσυ.. και το αν θα τα καταφερετε το ξερετε εσυ και ο αντρας σου!!! Με τον αντρα σου ειστε μαζι σε αυτο η εσυ το σκεφτεσαι για την ωρα μονη σου?

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κόρες!

Αναστασία μου καλή επιτυχία...Εγώ ξέρεις από που καταλαβαίνω ότι είσαι παλικάρι? Ενώ έχεις θέμα και δυσκολία να συλλάβεις, είσαι εδώ και ανοίγεις θέμα και παρακολουθείς τις κοπέλες που γράφουν εδώ τα άγχη τους και τα ψυχοσωματικά τους. Θα μπορούσες κάλλιστα να είχες κλειστεί στον εαυτό σου και να μην ασχολιόσουν με καμιάς μας τα πονάκια, τις αναγούλες, τις καθυστερήσεις και τα λοιπά...Οπότε μέσα από την καρδιά μου εγώ εύχομαι να μείνεις το ίδιο παλικάρι σε όλη αυτη τη διαδικασία που θα έρθει. Πάρε μια ανάσα και βουρ....

Μπουμπού, έπαιρνα αντισυλληπτικά για 9 χρόνια, η περίοδός μου από 7 μέρες που ήταν πριν , έγινε 5 και τώρα που έχω 3 χρόνια που τα σταμάτησα σιγά σιγά επανέρχεται στις 7 , πρώτα μου κρατούσε 4 ή 5 μέρες. Μην τρως φρίκες κούκλα μου, έχουμε αρκετό άγχος για πολλά πράγματα δε χρειάζεται επιπρόσθετο.

Οι κοπέλες της 3ης Οκτωβρίου πως πάνε? Έχουμε κανένα νέο? (Εγώ ακόμη περίοδος γιοκ)

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Εγω δν καταλαβαινω γιατι ακους τις φιλες σου... εννοειται κουκλα μου οτι αν ειναι πραγματικες φιλες σου στο λενε γιατι πιστευουν οτι ειναι για καλο σου.. αλλα το πραγματικο καλο σου το ξερεις μονο εσυ.. και το αν θα τα καταφερετε το ξερετε εσυ και ο αντρας σου!!! Με τον αντρα σου ειστε μαζι σε αυτο η εσυ το σκεφτεσαι για την ωρα μονη σου?

Απλα μου ριχνουν αθελα τους με την γνωμη τους την ψυχολογια μου, ο αντρας μου ψιλονταλαντευετε μια ναι μια οχι Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια να είστε όλες καλά
σας στέλνω τα φιλιά μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλο ειναι να το συζητησετε με τον αντρα σου και να βγαλετε μια ακρη, και ασε τις φιλες σου να λενε...η αν σε χαλανε μην τις αφηνεις καν να λενε!! Razz Αν νιωθεις σιγουρη εσυ για τον εαυτο σου δν χρειαζεται να αφηνεις κανεναν να σε επιρεαζει!Ποσο μαλλον οταν αυτο σε ριχνει!

Εμενα με εχει παρει πολυ απο κατω το θεμα των οικονομικων, τοσο που σκεφτομαι για την ωρα να σταματησω τις προσπαθειες!τοσο χαλια ειμαστε!!!! θα δειξει.. οσο πλησιαζουν οι μερες μπορει να αλλαξω γνωμη σαν κυκλοθυμικη που ειμαι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 911307 Με ποναει παλι στο στομαχι μου.. απο ελκος θα παω εγω.. το βλεπω!! Razz Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ γιατί δεν κατάλαβα τίποτα ; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 679259
αυτές οι φίλες τι λένε δλδ ;

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Να κανω μια ερωτηση κι εγω? Embarassed
Λοιπον, να ξεκαθαρισω οτι δν εχω δικο μου γυναικολογο για να μπορω να τον παρω τηλ.να ρωτησω!Οταν μεινω εγκυος θα παω σε εναν στο Πανεπιστημειακο αλλα μεχρι τοτε.. Crying or Very sad Παλιοτερα ειχα ζητησει απο γιατρο του ΙΚΑ να μου γραψει να κανω εξετασεις για να παρω αντισυλληπτικά χαπια!Τις κανω, ολα οκ και μου δινει τα yasmin..μετα απο 1μιση χρονο μιλοντας με μια παλια μου φιλη μου ειπε οτι τα επαιρνε παλιοτερα κι αυτη για 2χρονια και της σταματησε η περιοδος.. και δν θυμαμαι τωρα γιατι εχουν περασει 2χρονια αλλα νομιζω ειχε πει οτι ειχε μικρυνει το ενδομητριο γι αυτο!..μετα συνειδητοποιω οτι κι εμενα ειχε μειωθει απο τις 5 μερες που ειχα παντα στις 3, φρικαρω παω στον γυναικολογο, του το λεω και μου φωναζει οτι ολοι θελουμε να το παιξουμε γιατροι και τετοια.. και ποιος μου εδωσε τα χαπια..και κανονικα θα επρεπε να κανω εξετασεις αιματος καθε 4 μηνες οσο παιρνω και του λεω ΕΣΥ μου τα εγραψες και το βουλωσε... τα εκοψα , μου εγραψε και κατι εξετασεις (δν εχω ιδεα τι?)παλι που ολα καλα φανηκαν.. αλλα δν εδινα βαση στην περιοδο μου μεχρι τωρα που προσπαθουμε και βλεπω οτι ειναι οτι να΄ναι με αποκορυφωμα τωρα που κρατησε 2 μερες κανονικα και τωρα εχω η καθολου η λιγα ροζ!Παντα ειχα 5 μερες με τις πρωτες 2 φουλ και τις αλλες 3 το πρωι κανονικα και το βραδυ λιγο!Κι αμα επαθα κι εγω κατι τοτε και μου στερησει αυτο που θελω τωρα? Γαμωτο το μυαλο μου τρεχει με 1000 !!



Κουκλα μου,εγω επαιρνα αντισυλληπτικα απο τα 21 μου,δηλαδη τα τελευταια 11 χρονια!!!! Τα ξεκινησα για να ρυθμισω την περιοδο μου κ τα συνεχισα για αντισυλληψη...τα εκοψα τον Γεναρη του 2010 με σκοπο να μεινω εγκυος, κ οπως βλεπεις περιμενω τον μπεμπη μας απο μερα σε μερα..!!!! Οποτε μην σε αγχωνει το θεμα των αντισυλληπτικων....

348Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 12:09 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΠΕΜΠΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ.ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΕΝΤΟΝΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ?ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ!

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια!!!
Σας παρακολουθω καθημερινα αλλα δισταζω να μπω στην κουβεντα μιας και στην τελευταια συζυτηση που ειχα με τον αντρα μου, ειπαμε οτι θα ξεκινησουμε προσπαθειες γυρω στο Πασχα.. Sad
Η αληθεια ειναι οτι το θελω τοσο πολυ..Μακαρι να ερχοταν και τωρα απο μονο του γιατι εμας δε μας βλεπω να το αποφασιζουμε.. Μια ο ενας πισω μια ο αλλος.. Το κολλημα μας ειναι καθαρα οικονομικο. Αλλα και τι θα αλλαξει μεχρι το Πασχα?
Ο αντρας μου ειναι τοσο μα τοσο σιγουρος οτι μολις το αποφασισουμε, το μωρακι θα ερθει τον πρωτο μηνα προσπαθειων..Μαλλον επειδη ετσι εγινε και με το πρωτο μωρακι μας.
Αλλα..εγω τοτε ημουν 25..τωρα κομτευω τα 30. Δε με πηραν τα χρονια αλλα οσο περνα ο καιρος ξερω οτι ειναι και πιο δυσκολο.
Κι εκεινος θελει κι αλλο μωρακι τωρα πια. Ισως πιο πολυ κι απο μενα. Ειναι πυροσβεστης, και λεει πως αν ξεκινησουμε τωρα προσπαθειες, (φυσικα θα μεινω εγγυος αμεσως Shocked ) και δε θελει να γεννησουμε καλοκαιρι και να τυχει να μην ειναι εκει... Αρα λεει καλυτερα το Πασχα, για να γεννησουμε ανοιξη...ολα τακτοποιημενα τα εχει και μακαρι να εχει δικιο..
Το μονο που με αγχωνει ειναι οτι δεν εχει καθολου στο μυαλο του οτι καμια φορα τα μωρακια δεν ερχονται οποτε τα θελουμε...

350Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 14 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 12:42 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MAMARENA ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.ΤΟ ΟΤΙ ΣΤΑΘΗΚΑΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ<ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ>ΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΥ ΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ...ΜΗΝΕΣ,ΧΡΟΝΙΑ...ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΟΤΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΧΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις