Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
31 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 31 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποσο δικιο εχεις kristi μου...

Η αληθεια ειναι οτι κι εγω αγχωνομαι, και φοβαμαι με οσα βλεπω να γινονται γυρω μας.Αν ειχα μια δουλεια κι εγω πιστευω πως ηδη θα προσπαθουσαμε.. Ομως το βλεπω κι αλλιως.. ειναι ευκαιρια τωρα που δε δουλευω να μεγαλωσω αλλο ενα μωρακι...Δε ξερω..ειμαι πολυ μπερδεμενη.. Μια ετσι μια αλλιως τα σκεφτομαστε.. Μακαρι να ερχοταν μονος του μια μερα και να μου ελεγε..το αποφασισα!! Παμε!!

'Η μηπως να το ελεγα εγω???? Wink

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια μου! Καλώς τη mamarena. Δεν έχει σημασία πότε θα ξεκινήσετε την προσπάθεια, καλά έκανες και έγραψες, είμαστε καλή παρέα. boubou μου νομίζω ότι η περίοδος τελικά αλλάζει και με τα χρόνια, διαφοροποιείται, το ίδιο και τα συμπτώματα που έχουμε. Εγώ πονούσα πολύ και όταν ξεκίνησα τα αντισυλληπτικά σταμάτησα να πονάω. Μετά που σταμάτησα τα χάπια εξακολουθώ και δεν πονάω πολύ. Έχω απλά υποφερτούς πόνους και ενόχληση.

Ελευθερία μου, μην ακούς κανένα. Η κρίση είναι τεράστια, έχει δίκιο ο κόσμος να αγχώνεται, αλλά ο καθένας το αντιμετωπίζει με τον τρόπο του. Προφανώς οι φίλες σου προτιμούν να την αντιμετωπίζουν με τον μίζερο τρόπο. Σκέψου όμως μέσα σ' αυτή την κατάσταση τι χαρά θα σου έδινε ένα μωράκι, εφόσον αποφασίσετε με τον άντρα σου ότι θέλετε να προχωρήσετε!

Πάνω απ' όλα κορίτσια είναι η υγεία και δεν το λέω απλά σαν κλισέ, που το λέμε όλοι. Τα τελευταία 3 χρόνια πέρασα πολύ δύσκολες καταστάσεις με την υγεία του πατέρα μου και του πεθερού μου, κατ' ακρίβεια από τον καιρό που αρραβωνιάστηκα με τον άντρα μου δεν είδαμε άσπρη μέρα. Και παράλληλα, από την πρώτη μέρα που είμαστε μαζί εδώ και 12 χρόνια, έχουμε τον κουνιάδο μου που αντιμετωπίζει χρόνιο πρόβλημα υγείας, από 6 χρονών. Και μέσα σ'όλα αυτά είχαμε και τις 2 παλίνδρομες. Παρόλα αυτά και ο άντρας μου κι εγώ είμαστε πολύ δυνατοί, αγαπημένοι και ό,τι κι αν συμβεί λέμε "και μη χειρότερα". Είμαι περήφανη για τον εαυτό μου γιατί ό,τι κι αν είχα, ερχόμουν δουλειά και δεν το καταλάβαιναν. Αυτό βασικά που θέλω να πω είναι ότι όπως οι χαρές είναι μέσα στο πρόγραμμα της ζωής, έτσι είναι και οι λύπες. Και όσο πιο θετικοί είμαστε εμείς, τόσο πιο υποφερτά γίνονται τα προβλήματα. Και σας το λέω αγάπες μου πολύ συνειδητά, δεν είμαι έξω απ' το χορό. Κάποιοι έχουν οικονομικά προβλήματα, κάποιοι προβλήματα υγείας και διάφορά άλλα. Τη διαφορά την κάνουμε εμείς, πόσο δυνατές είμαστε για να τα αντιμετωπίσουμε.

Συγνώμη αν σας κούρασα, σας τα λέω αυτά με πολλή αγάπη. Δεν το πιστεύω ακόμα πόσο πολύ δέθηκα μαζί σας και πόσο νοιώθω την ανάγκη να επικοινωνώ κάθε μέρα Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 417472

353Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 12:59 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΜΗΝΑ.ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ?ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΕΣΥ!ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΣΜΠΡΩΞΙΜΟ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ!ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ....ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Embarassed !!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κρίστι μου είμαι πολύ ενθουσιασμένη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 654316 Smile Τώρα είναι η 2η μέρα καθυστέρησης;

Ευαγγελίτσααααααααα!!!!!! Πού είσαιαιαιαιαιαιαιαιαια?????????????

355Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 1:04 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DEMMY ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ!ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕΣΑ ΤΟΥ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙ "ΕΛΕΥΘΕΡΗ"!Κ ΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!

356Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 1:05 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ!2 ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΕΣΤ!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΝΑΙ!2 ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΕΣΤ!

Μπράβο κορίτσι μου, με το καλό! Κάποια πρέπει να σπάσει το σερί της περιόδου μας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 215994 , ελπίζω να είσαι εσύ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 328109

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συμφωνω με τις πιο πανω κοπελες ενα χρονο ο αντρας μου πιστευε οτι θα γινουν καλυτερα τα πραγματα και δεν μας επαιρνε για παιδι μεσα σε ενα χρονο εχασε τα παντα χρεωμενος και δουλευει απο το πρωι μεχρι το βραδυ αντιληφθηκε το νοημα της ζωης και τωρα θελει παιδι που ειναι πιο χαλια οικονομικα απο ποτε περασαμε πολλα και εγω πληγωνομουν πολυ που δεν ηθελε μετα απο αυτα λεω ποτε δεν θα κανει και ομως τωρα θελει. πιστεευει βεβαια πως θα ερθει αμεσως μιας και το παραγγειλε. περιμενουμε να δουμε. σιρεν σε καταλαμβαινω απολυτα μη σταματας.
μαμαρενα μην το πιεσεις με τροπο δειξε του ποσο το θες

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σας!!!
Μαριμάκι καλώς ήρθες και θα συμφωνήσω και εγώ με τα κορίτσια ότι καλό είναι να εξηγήσεις στον άνδρα σου το πως το βλέπεις εσύ το θέμα.
Κρίστι μου, οι ελπίδες δυναμώνουν!!!
Φιλιά σε όλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 536304

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαμαρένα , συγγνώμη για το λάθος του ονόματος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 667478

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα και απο μένα,
KRISTI μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 328109
χιχι τι καλά να είσαι εγκυούλα !!


μαμαρένα νομίζω πως άδικα σπάς το κεφάλι σου, μην καταναλώνεις την ενέργειά σου με αυτές τις σκέψεις.
Σίγουρα μια εγκυμοσύνη δεν ξέρεις πως και πότε θα έρθει αλλά σίγουρα πρέπει να τον κατανοήσεις όπως ζητάς και εσύ το ίδιο απο τον σύζυγο σου.
Το Πάσχα είναι κοντά, ούτε θα το καταλάβεις ποτέ θα φτάσει άσε που είμαι σίγουρη πως ώς τότε θα αναθεωρήσει Wink
Ο κάθε άνθρωπος θέλει τον χρόνο του για να καταλάβει, η πίεση δεν έκανε σε κανέναν καλό!!

demmy Respect

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οχι οχι... σε καμια περιπτωση δεν θα τον πιεσω.. δε θελω καθολου!!
Και τι να πιεσω? Ξερω πως κι εκεινος το θελει πολυ. Εχει τυχει να μου πει..Μηπως να κανουμε ενα μωρακι τωρα??? Κι εγω εχω κανει πισω..
Πρεπει απλα να συγχρονιστουμε!!! Ελπιζω μεχρι τα Χριστουγεννα να εχουμε καταφερει να παρουμε την αποφαση!! Η αληθεια ειναι οτι δεν ελπιζω..το ξερω.. Φιλακια πολλα σε ολες!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ναι αν ξεκινάς κάτι χωρίς να ελπίζεις μην ελπίζεις...
πως περιμένεις ο οργανισμός να δεχτεί μια εγκυμοσύνη αν εσύ σκέφτεσαι αρνητικά ;
Η ψυχολογία είναι σημαντικός σύμμαχος.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια Very Happy Πριν λίγο ξύπνησα κι εγω και θα πάω από το ταχυδρομείο να πάρω τα καινούρια τεστάκια που κατεύθασαν! χιχι Ξύπνησα με καλή διάθεση σήμερα! Άλλες 2 μέρες να περάσουν και μετά να ξεζουμίσω τον αντρούλη, γιατι έχω κάτι καφέ σάχλες και υποτίθεται ότι είμαι 4η μέρα!

κριστι απορώ πως κρατιέσαι ενώ είσαι ήδη σε καθυστέρηση! Ή κάνω λάθος? Εύχομαι να καθυστερήσει πολυυυυυυυυ ακόμη πάντως!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 417472

mamarena κι εγώ το μόνο που είπα στον άντρα μου ήταν ότι είμαι έτοιμη (κάναμε διακεκομμένα τότε για να μπει στην ψυχολογία του -χωρίς "σκουφάκι"- γιατί δν κάναμε ποτέ ελεύθερα!) και μετά από λίγες μέρες γυρνάμε από επίσκεψη από φίλους που έχουν μπεμπάκι και από εκείνη την μέρα σταμάτησε να τραβιέται!! Δωστου λίγο χρόνο και θα γίνει το καλό.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 536304

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κουκλιτσες μου!!!! Τι κάνετε;; Μου λείψατε πολύ... είχα λίγο τρέξιμο τις τελευταίες μέρες... Γιατί ακόμα περιμένω να έρθει μάστορας για να μου περάσει τζάκι στο σπίτι και κορίτσια έχω αγανακτήσει!!!!!
Δεν έχω καθαρίσει ακόμα τιποτα ούτε έστρωσα χαλια ούτε τίποτα...Περιμένω ακόμα αυτό τον μ..... να έρθει να βάλει το τζάκι για να μπορέσω να βάψω μετα το σπίτι και να κάνω τις δουλειες μου και είμαι πολυ στεναγχωρημένη που έχει έρθει ο Νοέμβριος και ακόμα εγώ δεν έχω τελειώσει με όλα αυτά.... Crying or Very sad
Αφηστε τα αυτά όμως...
Λεμονάκι μου σου εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να πετύχει η εξωσωματική με την πρώτη και να μην ταλαιπωρηθείτε καθόλου... Απο το λίγο που σε ξέρω και απο αυτά που γράφεις καταλαβαίνω ότι είσαι πολυ τρυφερή και ευαίσθητη και ότι θα γίνεις πολύ καλή μαμα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Μπουμπού μου μην αγχώνεσαι με τα αντισυλληπτικά... Έπερνε και η ξαδερφη μου 10 χρόνια συνεχώμενα, τα σταμάτησε και μετα έμεινε εγκυούλα... Λίγο χρόνο θέλει και όχι άγχος!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ελευθερίτσα μου από τη στιγμή που εσύ αισθάνεσαι έτοιμη να φέρει και δεύτερο παιδάκι στον κόσμο μην σκεφτεσαι τα οικονομικα και όλα αυτα που σου λένε... Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολες οι εποχές, αλλα νομίζω ότι εμείς κάνουμε πιο δύσκολη τη ζωή μας... Η μανούλα μου μεγάλωσε με άλλα 4 αδέρφια και τότε ήταν πολύ πιο δύσκολα τα οικονομικά... Και υπήρχε φτώχεια.. όμως αν υπάρχει αγάπη και κατανόηση όλα γίνονται!!!
Ελενιτσα μου; Πως είσαι; Είσαι καλύτερα;
Κριστή!!!!!! Τι καλα να μας κάνεις ποδαρικό!!!!! Και να είσαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!!!
Μαμα Ρένα, ψυχραιμία! ο χρόνος περνάει γρήγορα και έχετε ξαναμπει με τον άνδρα σου στη διαδικασία μιας εγκυμοσύνης!!! Όλα θα γίνουν και θα έρθει και το δεύτερο μωράκι!!!

Εγώ κορίτσια συνεχίζω τις προσπάθειες (εννοείται) ακομα δεν είμαι στις γόνιμες αλλα η διαδικασία έχει ξεκινήσει... Embarassed Ας το διασκεδάσουμε και λίγο Wink

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:Ε ναι αν ξεκινάς κάτι χωρίς να ελπίζεις μην ελπίζεις...
πως περιμένεις ο οργανισμός να δεχτεί μια εγκυμοσύνη αν εσύ σκέφτεσαι αρνητικά ;
Η ψυχολογία είναι σημαντικός σύμμαχος.
[


Ωχ Λεμονακι!! Λαθος το καταλαβες!! Συγνωμη, μαλλον λαθος το διατυπωσα εγω!
Εννοουσα δεν ελπιζω μονο.. ειμαι σιγορη οτι θα ερθει πιο νωρις!!
Ηθικον ακμαιοτατον!!!! Very Happy

367Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 2:25 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΤΑ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ!ΜΑΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΑΑΑΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ!ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΓΩ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΣΤΡΩΣΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ!!ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΣΤΡΩΝΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ!ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ....ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Embarassed ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ!ΧΙΧΙΧΙΧΧΙ!!ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ...ΦΛΟΓΕΡΟ!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ....ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Embarassed ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ!ΧΙΧΙΧΙΧΧΙ!!ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ...ΦΛΟΓΕΡΟ!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!


Χαχαχαχαχαχ!!! Κριστι μου με πορωσες!!! Κατσε να γυρισει απο το βουνο και θα δει!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 215994

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΤΑ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ!ΜΑΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΑΑΑΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ!ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΓΩ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΣΤΡΩΣΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ!!ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΣΤΡΩΝΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ!ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ....ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Embarassed ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ!ΧΙΧΙΧΙΧΧΙ!!ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ...ΦΛΟΓΕΡΟ!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!


Χιχιχιχιχι!!!! Είσαι ακριβώς, όχι απλά μέσα, αλλα στο κέντρο του μυαλού μου!!!!! Laughing
Πως και πως περιμένω τέτοιες στιγμές... Αλλα και μόνο στη σκέψη ότι έχω να πλύνω κουρτίνες, να βάψω το σπίτι, να το καθαρίσω και να στρώσω τα χαλια μου....... Ξενερώνωωωωωωω!!! Χαχαχαχα!!!! Ευτχως θα έρθει το συνεργείο (μαμά και θεία) και θα έχω λίγη βοήθεια!!!
Σε ποια μέρα καθυστερησης είσαι;;; Συμπτώματα συνεχίζονται;;;;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamarena έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ....ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Embarassed ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ!ΧΙΧΙΧΙΧΧΙ!!ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ...ΦΛΟΓΕΡΟ!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!


Χαχαχαχαχαχ!!! Κριστι μου με πορωσες!!! Κατσε να γυρισει απο το βουνο και θα δει!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έτσι!!!! Βάλτον κάτω, φτιάξε και την καταλληλη ατμοσφαιρά και θα δεις μετά πως φουσκώνει η κοιλίτσα!!! Χαχαχαχα!!!!

371Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 2:33 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑ!ΕΕΕΕΕΤΣΙ!!Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!ΚΡΑΣΑΚΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ.... Embarassed ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΦΑΣΗ!ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε βρε Ευαγγελίτσα, πού χάθηκες! Μας έλειψες! Καλά είμαι εγώ, πολύ καλύτερα, σ' ευχαριστώ που ρωτάς!

Κρίστι μου, αγωνιούμε μαζί σου!

Demmy μου ελπίζω να αργήσει κι άλλο η περίοδός σου! Περίπου 9 μήνες!

Boubou, θα συμφωνήσω με το Λεμονάκι. Εντάξει, τα παιδιά δεν έρχονται κατά παραγγελία, αλλά πρέπει να είναι και οι δύο συνειδητοποιημένοι και να το θέλουν το ίδιο. Δως του λίγο χρόνο και κάντε μια συζητησούλα. Ελπίζω να έρθουν τα πράγματα όπως τα επιθυμείτε και οι δύο.

Φιλάκια και στα υπόλοιπα κοριτσάκια!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγώ τον έχω πείσει εδώ και καιρό η mamarena έχει ένα θεματάκι αλλά είμαι σίγουρη ότι θα λυθεί πολύ πολύ γρήγορα!!!! Wink

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κορίτσια, sorry! Μπέρδεψα τα ονόματα!Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamarena έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Ε ναι αν ξεκινάς κάτι χωρίς να ελπίζεις μην ελπίζεις...
πως περιμένεις ο οργανισμός να δεχτεί μια εγκυμοσύνη αν εσύ σκέφτεσαι αρνητικά ;
Η ψυχολογία είναι σημαντικός σύμμαχος.
[


Ωχ Λεμονακι!! Λαθος το καταλαβες!! Συγνωμη, μαλλον λαθος το διατυπωσα εγω!
Εννοουσα δεν ελπιζω μονο.. ειμαι σιγορη οτι θα ερθει πιο νωρις!!
Ηθικον ακμαιοτατον!!!! Very Happy

έτσι σε θέλω !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 15 215994

Evaggelitsa καλή υπομονή, αν γίνει το τζάκι τα άλλα είναι εύκολα.
σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ σε μια τέτοια φάση είμαι τώρα.

Εγώ έχω οργανώσει συνεργείο για καθαριότητα Very Happy Very Happy
η μαμά μου η παπαδιά και μια φίλη μου, χιχι θα τις χώσω για τα καλά.


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις