Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

376Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 4:43 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 32η ΜΕΡΑ!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕ 30 ΜΕΡΕΣ.ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ...ΜΟΝΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΜΕ ΠΟΝΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ.ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΛΑΙΜΑΡΓΗ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 32η ΜΕΡΑ!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕ 30 ΜΕΡΕΣ.ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ...ΜΟΝΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΜΕ ΠΟΝΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ.ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΛΑΙΜΑΡΓΗ!
πότε θα κάνεις τεστ ;

378Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 4:46 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΟΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ.ΑΝ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΚΑΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΗ...ΕΥΤΥΧΩΣ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπράβο ρε σύ Respect Respect
πολύ σωστή σε βρίσκω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 875502

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:Αχ κορίτσια, sorry! Μπέρδεψα τα ονόματα!Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Δεν πειράζει, η ευχή σου μου κάνει! Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:μπράβο ρε σύ Respect Respect
πολύ σωστή σε βρίσκω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 875502

Συμφωνώ απόλυτα Αναστασία μου! Κριστι Respect Μακάρι να είχα κι εγω την υπομονή σου!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάρες μου!
Από ότι διάβασα σε άλλο θέμα η REINE (περιοδεύουσα της 3ης Οκτωβρίου, χεχε!) είναι έγκυος με πολύ καλή χωριακή! Άντε να παίρνουν σειρά και τα υπόλοιπα κορίτσια!
Πέμπτη ημέρα καθυστέρησης σήμερα, έχουν σπάσει τα νεύρα μου, δεν έχω ούτε ένα σημάδι ότι θα μου κατέβει η περίοδος....Να κάνω αύριο ένα ρημάδι τεστ ή να το αφήσω απο βδομάδα? Κάτι δεν πάει καλά, κι όσο το σκέφτομαι πάνε να με πιάσουν τα κλάμματα...Ποτέ στη ζωή μου δεν είχα τόση καθυστέρηση, παρά μόνο όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου...Τι μου συμβαίνει?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάρες μου!
Από ότι διάβασα σε άλλο θέμα η REINE (περιοδεύουσα της 3ης Οκτωβρίου, χεχε!) είναι έγκυος με πολύ καλή χωριακή! Άντε να παίρνουν σειρά και τα υπόλοιπα κορίτσια!
Πέμπτη ημέρα καθυστέρησης σήμερα, έχουν σπάσει τα νεύρα μου, δεν έχω ούτε ένα σημάδι ότι θα μου κατέβει η περίοδος....Να κάνω αύριο ένα ρημάδι τεστ ή να το αφήσω απο βδομάδα? Κάτι δεν πάει καλά, κι όσο το σκέφτομαι πάνε να με πιάσουν τα κλάμματα...Ποτέ στη ζωή μου δεν είχα τόση καθυστέρηση, παρά μόνο όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου...Τι μου συμβαίνει?

Κάν' το το ρημάδι το τεστ τώρα Χρύσα!
Σήμερα σε θυμήθηκα.
Βρίσκομαι σε μία φάση αυτή τη στιγμή αντίθετη από σένα... για να μπορέσω να κρατήσω (σιγουρέψω) τη δουλειά μου καλά θα ήταν να έμενα έγκυος.
Αλλά άντε και έμεινα (λέμε τώρα), μετά για πόσο θα έχω τη δουλειά μου;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η παίρνεις τον γυναικολόγο και ρωτάς ή κάνεις ένα τεστ που μετά απο 5 μέρες θα δείξει σωστά

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αύριο όταν ξυπνήσω θα το κάνω...Δε θα βάλω ενδοκολπικά αλοιφή απόψε το βράδυ (το κάνω κάθε βράδυ στα πλαίσια της θεραπείας για κολπίτιδα που έπαθα) και αύριο θα το σιγουρέψω...Και από βδομάδα αν δε μου έχει έρθει, πάλι στο γιατρό...να δούμε τι συμβαίνει...έχω τρομοκρατηθεί....

Δεσποινάκι μου, κάντο το μπεμπάκι, κάντο...Αφού δεν υπάρχει κάτι που να σε φρενάρει...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα σε λένε βρε κοπελιά; Πες το καλέ, και σε ανεβοκατεβάζω Μαρκέλλα τόσες μέρες!

Μην αγχώνεσαι βρε κορίτσι. Όσο το σκέφτεσαι τόσο θα σε αγχώνει περισσότερο με συνέπεια να μην έρχεται! Κάνε πάντως ένα τεστάκι, κάντο και τώρα αν έχεις πρόχειρο, μπας και σου φύγει η ανησυχία.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρύσα σε λένε βρε κοπελιά; Πες το καλέ, και σε ανεβοκατεβάζω Μαρκέλλα τόσες μέρες!

Κορίτσι μου, Μαρκέλλα λένε την κόρη μου ,τη γέννησα το 2001 και το χρησιμοποιώ σαν nick.Μη σκας δεν τρέχει τπτ...
Τεστ αύριο...Έκανα τόση υπομονή, τι ψυχή έχουν λίγες ώρες ακόμα?
Ουφ κορίτσια...τι πράγμα είναι αυτό? Πάλι καλά που κάθεστε να με ακούτε να σας πρήζω κάθε λίγο...Εδώ θα μείνω, δε φεύγω, ακούτε?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάτσε καλέ, πού θα βρεις καλύτερα!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα πάντως!

Παλιότερα το είχα πάθει κι εγώ αυτό που λες. Ενώ ήμουν σίγουρη πως δεν ήμουν έγκυος, η περίοδος δεν ερχόταν. Έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης, βγήκε αρνητικό. Μετά από 2 μέρες διαβάζω κάπου ότι τα predictor δεν είναι αξιόπιστα και ξανατρελάθηκα. Λέω σίγουρα έκανε λάθος το τεστ. Περίμενα 10 ολόκληρες μέρες και η περίοδος πουθενά! Έκανα και ένα clear blue και φυσικά ήταν αρνητικό. Εμένα όμως οι σκέψεις παρέμεναν. Μετά από άλλες 8 μέρες, επιτέλους με καταδέχτηκε η περίοδος. Γι' αυτό σου λέω, το άγχος τα κάνει όλα!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αμάν ρε Έλενα? Ο γιατρός τι σε είπε? Το είχες ξαναπάθει? Δεν τίθεται θέμα εγκυμοσύνης στην περίπτωσή μου...απλά είναι για μένα κάτι πρωτόγνωρο...απο πιτσιρίκα με σταθερότατο κύκλο λόγω αντισυλληπτικών (είχα και πολυκυστικές πριν μείνω έγκυος , μετά όλα οκ), όταν σταμάτησα τα αντισυλληπτικά όλα εξακολουθούσαν να είναι τέλεια, όταν μετά από 3 χρόνια ξεκίνησα τις ελευθερες επαφές αρχίσαμε να έχουμε αποκλίσεις, πότε μια μέρα πριν, πότε δύο μέρες μετά....άλλα αυτό το πράγμα ποτέ....

390Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 12:00 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ Crying or Very sad ?ΟΥΦ!!Κ ΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΦΑΚΕΣ ΚΑΙ ΒΡΑΖΩ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!ΟΥΟΥ!ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΜΙΑ??ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟΥΣΕΣ ΕΠΕΙΔΗ.... Embarassed ΠΕΣΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΩ ΠΑΣΟ!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ είμαι εδώ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 328109

392Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 12:06 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΑ ΒΡΕ ΛΕΜΟΝΑΚΙ!ΕΙΜΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΚΟΥΖΙΝΑΣ,ΒΛΕΠΩ ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ,ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΚΙΟΛΑΣ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΕΛΑ ΒΡΕ ΛΕΜΟΝΑΚΙ!ΕΙΜΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΚΟΥΖΙΝΑΣ,ΒΛΕΠΩ ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ,ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΚΙΟΛΑΣ!
Shocked Shocked
δεν μπουρδουκλώθηκες ;
τι καλό τρως ;;
εγώ έφαγα ρεβύθια πριν

394Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Παρ Νοε 04, 2011 1:01 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΥΡΔΟΥΚΛΩΝΟΜΑΙ!ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ!ΑΝΕΒΑΖΩ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ!ΕΦΑΓΑ ΠΡΟΧΕΙΡΑ ΣΟΥΠΑ ΒΡΑΣΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΖΥΓΟ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ.ΕΜ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΥΧΑΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εεεεεεεεε κοριτσια και εγω εδω ειμαι!

Σας διαβαζω ολη μερα και πηγα να σας γραψω πριν απο καποιες ωρες και ερχεται η μπουμπουκιτσα και μου δινει μια στο πληκτρολογιο του λαπτοπ κ μου εσβησε ολα το μηνυμα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 679259

Κριστι καλα το πας συνεχισε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 604962

Λεμονακι μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 417472

Δημητρα Respect

Και σε ολα τα κοριτσια τα πιο γλυκα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 417472 μου

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σήμερα απο το πρωί ψάχνω να βρω άκρη με το θέμα εξωσωματ.
θα την κάνω μετά τις γιορτές έτσι και αλλιώς
(ποια μέρα μετά δεν ξέρω.. Very Happy )
και λέω αφού έχω χρόνο, να δω τι γίνεται με την ασφάλεια μου.
Ψίχουλα δίνουν, μιλάνε όλες για ποσό τον 350 ευρώ πάνω κάτω Mad
αλλά τουλάχιστον να καλύψω τα φάρμακα με συμμετοχή.
Θα πρέπει να μιλήσω με τον ΟΓΑ.
Μην σας ζαλίζω όμως Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 16 215994

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λεμονακι καλημερα Very Happy λογο πηρας θα σου πω οτι αν δεν πασ σε δημοσιο νοσοκομειο μην το σκεφτησ καν να μπησ στην διαδικασια να παρησ τα 350 γιατι στα κεντρα εξωσωματικησ αν τουσ ζητησησ αποδηξη θα σε χρεωσουν παραπανω Very Happy καλητερα να ζητησησ μηκροτερη η καθολου αποδειξη και να σου κατεβασουν την τιμη Very Happy το ιδιο θα σου στιχιση

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσιαααααα....καλημέρα!
Πριν λίγο σηκώθηκα και έκανα το τεστ....
Θετικό καραμπάμ πριν ακόμα βάλω το καπάκι να το αφήσω....Έπαθα πλάκα, κλαίω, γελάω....Ο άντρας μου με κορόιδευε γιατί του έλεγα πως είμαι σίγουρη ότι δεν είμαι...

Τη Δευτέρα πάω για χωριακή να δω που βρισκόμαστε....Με ανησυχεί ο υπέρηχος που δεν έδειξε τίποτα...(εγώ το έλεγα ότι είναι νωρίς να δείξει κάτι άλλα μετά σκέφτηκα ότι σα γιατρός θα ξέρει καλύτερα).

Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε, αφού έλεγα στον άντρα μου, πάω να το πω στις μαμάδες που μιλάμε στο ίντερνετ.

Έχουμε δρόμο απο δω και πέρα, άλλα αφού διάλεξε ο Θεός να μας το δώσει τώρα, είναι για καλό μας.

Εύχομαι σε όλες το αποτέλεσμα που ζητάνε.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είμαι η πρώτη που το μαθαίνω;
Αντε με το καλό η πρώτη χοριακή!
Μπράβο ρε Χρύσα!!!!!!
Τρελλαίνομαι λέω!!!!!
Επιτέλους κάποια τα κατάφερε!!!!!!!!!!!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είδες τελικά; Καθυστέρηση χωρίς λόγο δεν υπάρχει....
Τελικά αυτό το θεματάκι είναι πιο γουρλίδικο από το άλλο ε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις