Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχει πολυ μεγαλο δικαιο σιγουρα εγω ειπα αυτο το μηνα δεν θα αγχωθω αλλα ρε παιδια δεν μπορω ειναι πολυ δυσκολο δεν ξερω πως το καταφερνετε δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου οσο πλησιαζουν οι μερες να δω αν θα ρθει δεν θα ρθει η ακατανομαστη αγωνιω περισσοτερο μακαρι να μπορουσα να το ξεχασω εκανα εκατο φορες τους υπολογισμους των γονιμων ημερων βλεπω τη θερμοκρασια και θελω να τελειωνουν οι μερες θελω να μαι χαλαρη τοσο πολυ και δεν το ξεχναω Shocked

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εδω ειμαι παλι και εγω!Καλημερα!Πολυ θα ηθελα τη περιοδο που αγχωνομουν και εγω για το θεμα εγκυμοσυνη να βρισκοταν καποιος ανθρωπος,εκ των εσω ομως,δηλαδη καποιος που το εχει περασει να μου πει δυο λογια.Οταν μου ελεγαν μην αγχωνεσαι με εκνευριζαν περισσοτερο.Η αληθεια ειναι οτι ημουν και λιγο υπερβολικη γιατι οπως αποδειχθηκε ηρθε τελικα πολυ γρηγορα.Ειμαστε συνολο 15 μηνες παντρεμενοι και σε 10 μερες μπαινω στο μηνα μου.Λοιπον, μη μετρατε θερμοκρασιες,μια μικρη ιωσουλα που μπορει να μη νιωθετε τα συμπτωματα της να δωσει δεκατα.Ημουν εγκυος και ειχα 36οC. δεν ειναι πολυ λιγο?
Αν εχετε εστω και μια αποβολη ή παλλινδρομη σε οποιαδηποτε εβδομαδα να κανετε οπωσδηποτε εξετασεις για θρομβοφιλια.Συμβουλευτειται αιματολογο.Μονη μου βρηκα την εννοια αυτη που ουτε ηξερα τι ειναι αυτο.
Ο γυναικ/γος μου ειπε μην ανακατευεσαι με αυτα μετα απο 2-3 αποβολες κανουμε εξετασεις για θρομβ/λια.ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ αλλα τον συγχωρησα γιατι γενικα μου φερθηκε καλα.Τελικα θετικη σε ενα γονιδιο το οποιο το κληρονομησα απο τον μπαμπα μου.Καθε μερα ενεσουλες ηπαρινης και ολα τελεια(ειναι πια συνηθεια). Αν μου το ελεγαν πριν θα ελεγα πλακα μου κανετε,και ομως!Ακουστε τον γιατρο αλλα εμπιστευτητε κα το ενστιγκτο σας.Μη λετε στο αγορι σας εχω γονιμες μερες,αλλα πειτε σημερα σε θελω πολυ!!θα λειτουργησει καλυτερα, και οχι εσεις σαν εκκολαπτικη-αναπαραγωγικη μηχανη και ο αντρας σας σαν δωρητης σπερματος.Πιστεψτε με , it works! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 28 604962

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitrabasilis έγραψε:Εδω ειμαι παλι και εγω!Καλημερα!Πολυ θα ηθελα τη περιοδο που αγχωνομουν και εγω για το θεμα εγκυμοσυνη να βρισκοταν καποιος ανθρωπος,εκ των εσω ομως,δηλαδη καποιος που το εχει περασει να μου πει δυο λογια.Οταν μου ελεγαν μην αγχωνεσαι με εκνευριζαν περισσοτερο.Η αληθεια ειναι οτι ημουν και λιγο υπερβολικη γιατι οπως αποδειχθηκε ηρθε τελικα πολυ γρηγορα.Ειμαστε συνολο 15 μηνες παντρεμενοι και σε 10 μερες μπαινω στο μηνα μου.Λοιπον, μη μετρατε θερμοκρασιες,μια μικρη ιωσουλα που μπορει να μη νιωθετε τα συμπτωματα της να δωσει δεκατα.Ημουν εγκυος και ειχα 36οC. δεν ειναι πολυ λιγο?
Αν εχετε εστω και μια αποβολη ή παλλινδρομη σε οποιαδηποτε εβδομαδα να κανετε οπωσδηποτε εξετασεις για θρομβοφιλια.Συμβουλευτειται αιματολογο.Μονη μου βρηκα την εννοια αυτη που ουτε ηξερα τι ειναι αυτο.
Ο γυναικ/γος μου ειπε μην ανακατευεσαι με αυτα μετα απο 2-3 αποβολες κανουμε εξετασεις για θρομβ/λια.ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ αλλα τον συγχωρησα γιατι γενικα μου φερθηκε καλα.Τελικα θετικη σε ενα γονιδιο το οποιο το κληρονομησα απο τον μπαμπα μου.Καθε μερα ενεσουλες ηπαρινης και ολα τελεια(ειναι πια συνηθεια). Αν μου το ελεγαν πριν θα ελεγα πλακα μου κανετε,και ομως!Ακουστε τον γιατρο αλλα εμπιστευτητε κα το ενστιγκτο σας.Μη λετε στο αγορι σας εχω γονιμες μερες,αλλα πειτε σημερα σε θελω πολυ!!θα λειτουργησει καλυτερα, και οχι εσεις σαν εκκολαπτικη-αναπαραγωγικη μηχανη και ο αντρας σας σαν δωρητης σπερματος.Πιστεψτε με , it works! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πόσο δίκαιο έχεις!!!
Η αλήθεια είναι ότι θα πρέπει να μην το σκεφτόμαστε... Και καλό είναι να το προσπαθεί η καθεμία όπως μπορεί...
Αλλα υποσυνείδητα πάντα θα το έχεις στο μυαλό σου... Κυρίως όταν αποφασίζεις ότι θα αρχίσεις τις προσπάθειες....
Όποτε τότε ο μόνος τρόπος για να μην το σκέφτεσαι είναι να ασχοληθείς με κάτι άλλο ... αν και πάλι θα είναι στο πίσω μέρος του μυαλού σου....
Μεγάλη υπόθεση το υποσεινήδητο και η ψυχολογία!!!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
dimitrabasilis έγραψε:Εδω ειμαι παλι και εγω!Καλημερα!Πολυ θα ηθελα τη περιοδο που αγχωνομουν και εγω για το θεμα εγκυμοσυνη να βρισκοταν καποιος ανθρωπος,εκ των εσω ομως,δηλαδη καποιος που το εχει περασει να μου πει δυο λογια.Οταν μου ελεγαν μην αγχωνεσαι με εκνευριζαν περισσοτερο.Η αληθεια ειναι οτι ημουν και λιγο υπερβολικη γιατι οπως αποδειχθηκε ηρθε τελικα πολυ γρηγορα.Ειμαστε συνολο 15 μηνες παντρεμενοι και σε 10 μερες μπαινω στο μηνα μου.Λοιπον, μη μετρατε θερμοκρασιες,μια μικρη ιωσουλα που μπορει να μη νιωθετε τα συμπτωματα της να δωσει δεκατα.Ημουν εγκυος και ειχα 36οC. δεν ειναι πολυ λιγο?
Αν εχετε εστω και μια αποβολη ή παλλινδρομη σε οποιαδηποτε εβδομαδα να κανετε οπωσδηποτε εξετασεις για θρομβοφιλια.Συμβουλευτειται αιματολογο.Μονη μου βρηκα την εννοια αυτη που ουτε ηξερα τι ειναι αυτο.
Ο γυναικ/γος μου ειπε μην ανακατευεσαι με αυτα μετα απο 2-3 αποβολες κανουμε εξετασεις για θρομβ/λια.ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ αλλα τον συγχωρησα γιατι γενικα μου φερθηκε καλα.Τελικα θετικη σε ενα γονιδιο το οποιο το κληρονομησα απο τον μπαμπα μου.Καθε μερα ενεσουλες ηπαρινης και ολα τελεια(ειναι πια συνηθεια). Αν μου το ελεγαν πριν θα ελεγα πλακα μου κανετε,και ομως!Ακουστε τον γιατρο αλλα εμπιστευτητε κα το ενστιγκτο σας.Μη λετε στο αγορι σας εχω γονιμες μερες,αλλα πειτε σημερα σε θελω πολυ!!θα λειτουργησει καλυτερα, και οχι εσεις σαν εκκολαπτικη-αναπαραγωγικη μηχανη και ο αντρας σας σαν δωρητης σπερματος.Πιστεψτε με , it works! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πόσο δίκαιο έχεις!!!
Η αλήθεια είναι ότι θα πρέπει να μην το σκεφτόμαστε... Και καλό είναι να το προσπαθεί η καθεμία όπως μπορεί...
Αλλα υποσυνείδητα πάντα θα το έχεις στο μυαλό σου... Κυρίως όταν αποφασίζεις ότι θα αρχίσεις τις προσπάθειες....
Όποτε τότε ο μόνος τρόπος για να μην το σκέφτεσαι είναι να ασχοληθείς με κάτι άλλο ... αν και πάλι θα είναι στο πίσω μέρος του μυαλού σου....
Μεγάλη υπόθεση το υποσεινήδητο και η ψυχολογία!!!!
Εισαι τοσο μικρη!!μονο 26 χρονων???εμενα με προβληματιζε και η ηλικια μου 37 εγω 42 ο αντρας μου,περισυ οποτε ειχα και την παλλινδρομη,ελεγα καλα τωρα που το θυμηθηκα....ελεγα στους δικους μου Σαρα να με φωναζουν και ολοι γελουσαν....αν υπαρχουν υγειη ωαρια και καλο σπερμα ειναι θεμα χρονου.Εγω ασχοληθηκα και με την διατροφη μου εχασα 10 κιλα(προικα παλλινδρομης)και μολις τα εχασα τον ιδιο μηνα εμεινα εγκυος.2 μηνες μου πηρε,εβλεπα να αδυνατιζω και να μου αρεσει ξανα ο εαυτος μου,ανεβηκε η ψυχολογια μου,συμφωνω σε αυτο μαζι σου,και τα υπολοιπα τα ξερεις.Σε περιμενει ενα υπεροχο ταξιδι με τον ποιο υπεροχο συνεπιβατη,το μωρο σου.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ηλικία είναι ένας παράγοντας για να σε αγχώνει περισσότερο... Μπράβο σου πάντως που κατάφερες να αφήσεις το αγχος στη άκρη και να το διασκεδάσεις.... Very Happy
Αυτό προσπαθώ και εγώ...και πιστεύω ότι τα καταφέρνω...
Ωρες ωρες μάλιστα, διαβάζοντας εδω ιστορίες γυναικών οι οποίες προσπαθούν χρόνια για μωράκι με προβλήματα...Αισθάνομαι πολύ χαζή!!!
Αυτό που λέω πάντα και στα κοριτσάκια σε αυτό το θέμα... Είναι ότι "Ολες κάποτε θα γίνουμε μανούλες" με οποιοδήποτε τρόπο!!!
Σου εύχομαι να έχεις μια εύκολη γέννα και να χαρείτε με το άνδρα σου το μωράκι σας!!!
Ευχαριστούμε πάντως που μοιράστηκες την εμπειρία σου μαζί μας... Σε μένα τουλάχιστον έμειναν πολλά από όσα έγραψες!!

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σε ευχαριστω για τις γλυκες ευχες σου,ευχομαι και για σενα τα καλυτερα,οπως τα ονειρευεσαι και οπως τα επιθυμεις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 28 417472

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Η ηλικία είναι ένας παράγοντας για να σε αγχώνει περισσότερο... Μπράβο σου πάντως που κατάφερες να αφήσεις το αγχος στη άκρη και να το διασκεδάσεις.... Very Happy
Αυτό προσπαθώ και εγώ...και πιστεύω ότι τα καταφέρνω...
Ωρες ωρες μάλιστα, διαβάζοντας εδω ιστορίες γυναικών οι οποίες προσπαθούν χρόνια για μωράκι με προβλήματα...Αισθάνομαι πολύ χαζή!!!
Αυτό που λέω πάντα και στα κοριτσάκια σε αυτό το θέμα... Είναι ότι "Ολες κάποτε θα γίνουμε μανούλες" με οποιοδήποτε τρόπο!!!
Σου εύχομαι να έχεις μια εύκολη γέννα και να χαρείτε με το άνδρα σου το μωράκι σας!!!
Ευχαριστούμε πάντως που μοιράστηκες την εμπειρία σου μαζί μας... Σε μένα τουλάχιστον έμειναν πολλά από όσα έγραψες!!

Ω,ναι καποια στιγμη ολες γινομαστε...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΠΙΤΙ,ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩ!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΕ + ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ!!!!!!!!!!ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!ΤΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!

Αντε ρε τρελλοκομειο...Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσουμπινι...Αντε να παρουμε σειρα ολες μας τωρα...

685Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 28 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Νοε 10, 2011 9:08 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?TATIJANA ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eιμαι στη δουλεια και βαριεεεεεεμαι!! Εχω πολυ λιγο κοσμο και δν εχω να κανω τπτ!!

Εχω το μυαλο μου συνεχεια στο μπεμπε και στο πως να κανω τον γαμο μου!!Ασε που τα τεστακια που παρήγγειλα δν ηρθαν ακομη κι ετσι αυτο τον μηνα θα κανουμε αγαπες τελειως στα τυφλα!!Μιας και η ωορρηξια μου ποτε δν μου εδωσε σημαδια!! Razz Razz Με βαση τις μερες του κυκλου πρεπει το σαββατοκυριακο να γινει παρτυ...αλλα ποτε δν ξερεις με το τρελοσωμα μας!!! Ελπιζω να πιασει το Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 28 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 28 215994

Κριστι μου τι κανεις? Κανα συμπτωμα σε επισκεφτηκε η ειναι πολυ νωρις ακομη??

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Eιμαι στη δουλεια και βαριεεεεεεμαι!! Εχω πολυ λιγο κοσμο και δν εχω να κανω τπτ!!

Εχω το μυαλο μου συνεχεια στο μπεμπε και στο πως να κανω τον γαμο μου!!Ασε που τα τεστακια που παρήγγειλα δν ηρθαν ακομη κι ετσι αυτο τον μηνα θα κανουμε αγαπες τελειως στα τυφλα!!Μιας και η ωορρηξια μου ποτε δν μου εδωσε σημαδια!! Razz Razz Με βαση τις μερες του κυκλου πρεπει το σαββατοκυριακο να γινει παρτυ...αλλα ποτε δν ξερεις με το τρελοσωμα μας!!! Ελπιζω να πιασει το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κριστι μου τι κανεις? Κανα συμπτωμα σε επισκεφτηκε η ειναι πολυ νωρις ακομη??


Τι εννοείς όταν λές ότι η ωορρηξια μου ποτε δν μου εδωσε σημαδια????

688Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 28 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Νοε 10, 2011 10:07 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ,ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ,ΛΙΓΟ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΟΡΕΞΗ,ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΥΠΝΗΛΙΑ ...ΑΥΤΑ...ΑΠΟ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοω οτι χωρις τα τεστ δν μπορω να καταλαβω ποτε εχω ακριβως ωορρηξια γιατι δεν εχω ουτε υγρα, και πονακια εχω διαφορες μερες μεσα στον μηνα, εντερικα φανταζομαι, αρα ουτε απο αυτο μπορω να προσδιορισω!! χιχι

κριστι μου ετσι να ειναι και οι 9 μηνες σου ευχομαι καλη μου!!!

690Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 28 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Νοε 10, 2011 10:12 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΟΥΒΟΥ ΜΟΥ!ΑΝΤΕ ΔΩΣΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Εννοω οτι χωρις τα τεστ δν μπορω να καταλαβω ποτε εχω ακριβως ωορρηξια γιατι ουτε υγρα, πονακια εχω διαφορες μερες μεσα στον μηνα, εντερικα φανταζομαι, αρα ουτε απο αυτο μπορω να προσδιορισω!! χιχι

κριστι μου ετσι να ειναι και οι 9 μηνες σου ευχομαι καλη μου!!!

Δύσκολο αυτό....
Εγώ καθε φορά είμαι, σαν να περιμένω περίοδο... Με τη μόνη διαφορά ότι έχω περισσότερη όρεξη για σεξ... Very Happy Embarassed

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΜΠΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ,ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ,ΛΙΓΟ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΟΡΕΞΗ,ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΥΠΝΗΛΙΑ ...ΑΥΤΑ...ΑΠΟ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

Στο γιατρό πήγες;;;; Πότε θα ακουσετε καρδούλα;;

693Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 28 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Νοε 10, 2011 10:20 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κάνετε κοπελίες μου ;
έχω να μπω 2 μέρες..
ευχομαι να μου είστε όλες καλά !!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!!!
Τι κάνετε κορίτσια;;;;
Λεμονάκι μου, τι κανεις;;;; Χάθηκες! Γιατί;;; Η μετακόμιση;;;
Τα υπόλοιπα κοριτσια που ειναι;;;;
Σήμερα σαν να χειμώνιασε για τα καλα.....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κι απο μένα!! Very Happy

Αστα να πανε Βαγγελίτσα μου..νυχτώνει που νυχτώνει νωρίς, τώρα είναι σαν νύχτα από τώρα έξω από την μαυρίλα!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κάνεις μπουμπού μου εσυ;;; Πως πας με την προσπάθεια....;;;
Χθες δεν σου έλεγα ότι αντιθετα με σενα εγώ εχω συμπτώματα και καταλαβαίνω την ωορρηξία;;;;
Σήμερα αυτα τα συμπτώματα ήταν πολύ πολύ έντονα... Δεν μου έχει ξανατύχει... Σαν να έχω περίοδο... Ελεος δηλαδή.. Τα περνάω στην περίοδο να τα περνάω και στην ωορρηξία;;;; Θα κρύωσα με αυτό τον καιρό...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έκανα το τελευταίο τεστάκι που είχα σήμερα και δν έδειξε ούτε αχνή γραμμή οπότε δν με βλέπω να είναι η ωορρηξια μου τελικά μέσα στο ΣΚ... Crying or Very sad Crying or Very sad γιατι ξεκινάει από αχνή και σιγά σιγά σκουραίνει μέχρι να φτάσει στην ωορρηξια!! Crying or Very sad Crying or Very sad Και κοίτα να δεις που μπορεί και να μην κάνω καθόλου αυτόν τον μήνα, και εγώ η χαζή πάλι θα ελπίζω μιας και δν θα μπορώ να το δω!! Razz Razz
Εγω ούτε στην περίοδο πονάω ...μερικές φορές πρώτα μου έρχεται και μετά νιώθω λίγο ενόχληση μέχρι να ξεκινήσει κανονικά!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επειδη δεν έχω δοκιμασει ακόμα τα τεστακια, είναι σίγουρα εγκυρα;;; Δεν παιζει να κάνουν λάθος στην ωορηξξία;;;

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εγώ έκανα το τελευταίο τεστάκι που είχα σήμερα και δν έδειξε ούτε αχνή γραμμή οπότε δν με βλέπω να είναι η ωορρηξια μου τελικά μέσα στο ΣΚ... Crying or Very sad Crying or Very sad γιατι ξεκινάει από αχνή και σιγά σιγά σκουραίνει μέχρι να φτάσει στην ωορρηξια!! Crying or Very sad Crying or Very sad Και κοίτα να δεις που μπορεί και να μην κάνω καθόλου αυτόν τον μήνα, και εγώ η χαζή πάλι θα ελπίζω μιας και δν θα μπορώ να το δω!! Razz Razz
Εγω ούτε στην περίοδο πονάω ...μερικές φορές πρώτα μου έρχεται και μετά νιώθω λίγο ενόχληση μέχρι να ξεκινήσει κανονικά!

Παρασκευή είναι ακόμα Μπουμπού. Βγες πάρε από κανένα φαρμακείο τεστάκια. Αφού το έχεις τέτοιο άγχος προλαβαίνεις να αγοράσεις πριν κλείσουν τα μαγαζιά.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις