Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
boubou έγραψε:Εγώ έκανα το τελευταίο τεστάκι που είχα σήμερα και δν έδειξε ούτε αχνή γραμμή οπότε δν με βλέπω να είναι η ωορρηξια μου τελικά μέσα στο ΣΚ... Crying or Very sad Crying or Very sad γιατι ξεκινάει από αχνή και σιγά σιγά σκουραίνει μέχρι να φτάσει στην ωορρηξια!! Crying or Very sad Crying or Very sad Και κοίτα να δεις που μπορεί και να μην κάνω καθόλου αυτόν τον μήνα, και εγώ η χαζή πάλι θα ελπίζω μιας και δν θα μπορώ να το δω!! Razz Razz
Εγω ούτε στην περίοδο πονάω ...μερικές φορές πρώτα μου έρχεται και μετά νιώθω λίγο ενόχληση μέχρι να ξεκινήσει κανονικά!

Παρασκευή είναι ακόμα Μπουμπού. Βγες πάρε από κανένα φαρμακείο τεστάκια. Αφού το έχεις τέτοιο άγχος προλαβαίνεις να αγοράσεις πριν κλείσουν τα μαγαζιά.

Εγώ πάντως κοριτσάκια μου είμαι της άποψης να χαλαρώσουμε και να το απολαύσουμε!!!!

702Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Νοε 11, 2011 3:36 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ?

Κριστήηηηη!!! Ναι αλλα κατα διαστήματα.... Οχι πολυ έντονα... Εσυ τι κάνεις;;; Πως πας;;; Το έχεις συνειδητοποιήσει;;;; Very Happy

704Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Νοε 11, 2011 3:40 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΩΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΓΩ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ.ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΩΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΓΩ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ.ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ.


Εγώ τώρα είμαι στα τελειώματα της ωορρηξίας... Αλλα δεν είναι λίγο νωρίς για τέτοια συμπτώματα;;; Εσενα απο τοσο νωρίς ειχαν ξεκινήσει;;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT δν έχω άγχος, απλά αν ήξερα ότι δν είχα ωορρηξία αυτόν τον μήνα δν θα αγωνιούσα εκεί που θα ήταν να αδιαθετήσω αν είμαι έγκυος ή όχι τελικά! Razz Razz Δν υπάρχει περίπτωση να δώσω σοβαρά λεφτά για τεστάκια...εγώ τα αγοράζω από το ebay 4,50 τα 30 μαζί με 10 τεστ εγκυμοσύνης!(μαζί με τα μεταφορικά!)
Βαγγελίτσα μου είναι έγκυρα και εμένα με βοηθάει να μην αγχώνομαι να πετύχαμε την καλή μέρα μέσα στον μήνα, γιατί δν κάνουμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 215994 μέρα παρα μέρα , δν ειναι εφυκτό, οπότε τουλάχιστον να γίνεται το ντοινγκ τουλάχιστον την μέρα που πρέπει....κι έτσι όλα τα υπόλοιπα ντοινγκ γίνονται σίγουρα για ευχαρίστηση χιχιχιχι



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Παρ Νοε 11, 2011 3:50 am, 1 φορά

707Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Νοε 11, 2011 3:50 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΑΛΕΣΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΛΟΙΠΟΝ,ΜΕΤΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ 3/10 ΑΡΧΙΣΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ,ΟΧΙ ΤΡΑΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΟΝΟΥΣΕ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ!ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΝΙΩΘΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ.ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟΠΙΚΑ ΡΕΥΜΑ,ΣΑΝ ΒΕΛΟΝΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ!!ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ "ΠΕΡΙΜΕΝΑ" ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΟΤΕ..

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΝΑΙ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΑΛΕΣΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΛΟΙΠΟΝ,ΜΕΤΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ 3/10 ΑΡΧΙΣΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ,ΟΧΙ ΤΡΑΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΟΝΟΥΣΕ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ!ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΝΙΩΘΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ.ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟΠΙΚΑ ΡΕΥΜΑ,ΣΑΝ ΒΕΛΟΝΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ!!ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ "ΠΕΡΙΜΕΝΑ" ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΟΤΕ..


Απο νωρίς σου έδωσε σηματάκια το ζουζουνι σου!!!! Very Happy
Δεν ξερω Κριστή μου, η αλήθεια είναι ότι ξανά σε ωορρηξία τόσο έντονους πόνους στήθος και χαμηλά δεν είχα... Αλλα δεν θέλω να μπω σε αυτή τη διαδικασία να το σκέφτομαι... Σαν την τελευταία φορά!!! απαπαπα
Αν δεν έχω τουλάχιστον 10μερες καθυστερηση εγώ τεστ δεν ξανα κανω...χαχαχα Το πήρα από φόβο!!!
Με το τσιγάρο πως τα πας;;;;

709Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Νοε 11, 2011 4:00 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!Κ ΓΩ ΑΝ Κ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΓΙΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ!ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΧΑΛΑΛΙ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΚΟΤΩΝΩ ΑΝΘΡΩΠΟ!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!Κ ΓΩ ΑΝ Κ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΓΙΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ!ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΧΑΛΑΛΙ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΚΟΤΩΝΩ ΑΝΘΡΩΠΟ!


Ωχχ σε καταλαβαίνω... και εγώ έχω μεγάλη εξάρτηση από το τσιγάρο... Crying or Very sad
Και δεν έχεις κάνει ούτε ένα;;; Ελα μεταξύ μας είμαστε χιχιχι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

711Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Νοε 11, 2011 4:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ!ΟΥΤΕ ΕΝΑ!ΟΥΤΕ ΤΖΟΥΡΑ!!ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ!!!ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΟΧΙ!ΟΥΤΕ ΕΝΑ!ΟΥΤΕ ΤΖΟΥΡΑ!!ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ!!!ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!

Μπράβο Κριστη μου!!!! Ετσι πρέπει για το μωράκι σου!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΟΧΙ!ΟΥΤΕ ΕΝΑ!ΟΥΤΕ ΤΖΟΥΡΑ!!ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ!!!ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!

ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!

Ευαγγελίτσα, καλά θα έκανες και εσύ να το περιορίσεις τώρα στη προσπάθεια. Καλό θα σου κάνει.
Παρεπιπτόντως, δεν είμαι καμιά αντικαπνίστρια αλλά δεν είμαι και φανατικιά καπνίστρια.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο Κριστι...ετσι απο τωρα σαν σωστη μανουλα πρεπει να βαλεις το παιδακι πανω απο σενα!! I love you I love you

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:ΟΧΙ!ΟΥΤΕ ΕΝΑ!ΟΥΤΕ ΤΖΟΥΡΑ!!ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ!!!ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!

ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!

Ευαγγελίτσα, καλά θα έκανες και εσύ να το περιορίσεις τώρα στη προσπάθεια. Καλό θα σου κάνει.
Παρεπιπτόντως, δεν είμαι καμιά αντικαπνίστρια αλλά δεν είμαι και φανατικιά καπνίστρια.


Αχ, Δεσποινάκι μου το ξέρω... Όχι μόνο γιατι κανουμε προσπάθειες για μωράκι... Αλλα και γενικά για την υγεία... Αλλα είναι πολύ δύσκολο... Δεν έχω προσπαθήσει ποτέ να το κόψω το αναθεματισμένο... Και όσες φορές προσπάθησα να το μειώσω δεν το πέτυχα... Crying or Very sad
Φαντάζομαι, ότι ο μόνος λόγος που σίγουρα θα με κάνει να το κόψω μαχαίρι θα είναι ενα μωράκι.... Είμαι πολύ αδύναμη σε αυτό το θέμα και το παραδέχομαι... Ντρέπομαι για την εξάρτηση μου... Αλλα..............

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αχ, Δεσποινάκι μου το ξέρω... Όχι μόνο γιατι κανουμε προσπάθειες για μωράκι... Αλλα και γενικά για την υγεία... Αλλα είναι πολύ δύσκολο... Δεν έχω προσπαθήσει ποτέ να το κόψω το αναθεματισμένο... Και όσες φορές προσπάθησα να το μειώσω δεν το πέτυχα... Crying or Very sad
Φαντάζομαι, ότι ο μόνος λόγος που σίγουρα θα με κάνει να το κόψω μαχαίρι θα είναι ενα μωράκι.... Είμαι πολύ αδύναμη σε αυτό το θέμα και το παραδέχομαι... Ντρέπομαι για την εξάρτηση μου... Αλλα..............

Μια φίλη της μαμάς μου φανατική κι αυτή όταν έμαθε ότι είναι έγκυος προσπάθησε να το κόψει αλλά δν τα κατάφερε κι έκανε κανα 2 τζούρες από γύρω στα 10 τσιγάρα κάθε μέρα και μετά το έσβηνε! Το θέμα είναι να το κόψεις γιατί θέλεις κι όχι γιατί πρέπει!! Αλλιώς δν το καταφέρνεις ή δυσκολεύεσαι απίστευτα!

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!!Κρίστι μου από ότι διαβάζω αρχίζεις και το συνειδητοποιείς σιγά σιγά και μπράβο σου που έκοψες το τσιγαράκι.Και εγώ προσπαθώ σιγά σιγά.Boubou μου μένεις αθήνα;Θα μπορόυσα να σου δώσω 5 τεστάκια που μου περισσεύουν. Α!! έχω το ψηφιακό τεστ όποτε θα πρέπει να έχεις την συσκευή.τώρα το σκέφτηκα. Θα σου τη δάνειζα και αυτή αλλά την χρειάζομαι και εγώ ΣΚ. Σε περίπτωση παντως που έχεις τη συσκευή και είσια Αθήνα πες μου!!! Να μην αγχώνεσαι τουλάχιστον.

Φιλιά σε όλες!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
felicitaki έγραψε:Γεια σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!!Κρίστι μου από ότι διαβάζω αρχίζεις και το συνειδητοποιείς σιγά σιγά και μπράβο σου που έκοψες το τσιγαράκι.Και εγώ προσπαθώ σιγά σιγά.Boubou μου μένεις αθήνα;Θα μπορόυσα να σου δώσω 5 τεστάκια που μου περισσεύουν. Α!! έχω το ψηφιακό τεστ όποτε θα πρέπει να έχεις την συσκευή.τώρα το σκέφτηκα. Θα σου τη δάνειζα και αυτή αλλά την χρειάζομαι και εγώ ΣΚ. Σε περίπτωση παντως που έχεις τη συσκευή και είσια Αθήνα πες μου!!! Να μην αγχώνεσαι τουλάχιστον.

Φιλιά σε όλες!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 215994

Οχι κούκλα μου είμαι Λάρισα! Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως για την κίνηση σου!! Δν αγχώνομαι, μην ανησυχείς...ότι γίνει έγινε... αν δν τα καταφέρουμε κι αυτό τον μήνα,υπάρχει κι ο επόμενος (σίγουρα θα μου κακοφανεί, αλλά θα το ξεπεράσω Razz )! Κάθε εμπόδιο για καλό που λένε!

Ασε που τα νέα μέτρα με βλέπω να σταματάμε τις προσπάθειες γιατί δν θα φτάνουν τα λεφτά μας ούτε για αστείο για να περάσουμε απ' έξω από το νοσοκομείο, όχι για να γεννήσουμε κιόλας!!

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οκ τότε boubou , κοίτα να περάσεις καλά το σαββατοκύριακο που θα κάνει και κρύο(καιρός για δύο) και ότι είναι να έρθει θα έρθει. Το ίδιο θα κάνω και εγώ ανεξαρτήτως ωορρηξίας(λόγω πολυκυστικών δεν έχω και κάθε μήνα)!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 328109

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΩΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΓΩ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ.ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ.


Εγώ τώρα είμαι στα τελειώματα της ωορρηξίας... Αλλα δεν είναι λίγο νωρίς για τέτοια συμπτώματα;;; Εσενα απο τοσο νωρίς ειχαν ξεκινήσει;;;

Καθολου νωρις,εμενα θυμαμαι οταν εμεινα εγκυος σχεδον αμεσως το στηθος μου ποναγε κι αρχιζε να πριζεται και δεν γινοταν σχεδον ποτε αυτο στις περιοδους μου που περιμενα....Και φυσικα ηταν πολυ νωρις ακομη κ για συμπτωματα περιοδου..

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια Smile τι μου κανετε??Εχω μερες να γραψω αλλα σας διαβαζω καθε μερα κ μαθαινω τα νεα σας study Με αφορμη την ωορρηξια θα ηθελα να ρωτησω αν εχει κανει καποια απο εσας τα τεστ ωορρηξιας.Εκανα σημερα το πρωι ενα κ εδιξε 2 γραμμες κοκκινες,,τι σημενει αυτο ξερετε??????Οτι θα ερθει η ωορρηξια μηπως??Εχω κ πονους χαμηλα. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
allo έγραψε:Γεια σας κοριτσια Smile τι μου κανετε??Εχω μερες να γραψω αλλα σας διαβαζω καθε μερα κ μαθαινω τα νεα σας study Με αφορμη την ωορρηξια θα ηθελα να ρωτησω αν εχει κανει καποια απο εσας τα τεστ ωορρηξιας.Εκανα σημερα το πρωι ενα κ εδιξε 2 γραμμες κοκκινες,,τι σημενει αυτο ξερετε??????Οτι θα ερθει η ωορρηξια μηπως??Εχω κ πονους χαμηλα. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Αυτό σημαίνει πως στις επόμενες 48 ώρες θα γίνει η ωορηξία σου.

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελενακι μου δηλ. οταν ποναω δεν ειμαι πανω στην ωορρηξια?Μετα απο 48 ωρες??Δηλ. ποτε να ερθω σε επαφη μετα απο 2 μερες? Embarassed

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
allo έγραψε:Ελενακι μου δηλ. οταν ποναω δεν ειμαι πανω στην ωορρηξια?Μετα απο 48 ωρες??Δηλ. ποτε να ερθω σε επαφη μετα απο 2 μερες? Embarassed

Να έρθεις σε επαφή από σήμερα(το σπέρμα ζει περισσοτερες μέρες) και να συνεχίσεις τουλάχισατον για 3 μέρες να εισια μέσα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 328109

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοπελες περιεργα πραματα εχει 3 μερες πεθαινω απο την νυστα δεν ξερω αν φταιει ομως ο καιρος κοιμαμαι απο τις 10 ξυπναω 6.30 ψες κοιμηθηκα απο τις 9.30 ξυπνησα 6.30 και τωρα το απογευμα 1.30 ωρα ξανακοιμηθηκα ποτε δεν κοιμαμαι μεσα στην μερα αυτο με το ηλεκτρικο ρευμα στο στηθος το νιωσα χθες ενω περπαταγα τσιμπιματακια αλλα δεν το ξανανιωσα ειναι αυτο που λεει και η ευαγγελια δεν θελω να το σκεφτομαι και να ναι στο τελος τις φαντασιας μου. αυτη τη φορα πονεσα και στην ωορυξια οχι σε καποια πλευρα χαμηλα το νιωθα για καποιες ωρες ειχα και αρκετα υγρα μετα ανεβηκε και η θερμοκρασια που παει να πει εγινε. απο οτι θυμαμαι στην πρωτη μου εγγυμοσυνη δεν ενιωσα τπτ ουτε φουσκωμενο στηθος τα 2 τελευταια χρονια το ποναω στην περιοδο παλια δεν το πονουσα. Σε παρακαλω θεε μου να ειμαι σε 6-7 μερες θα μαθω. Νομιζω δεν περνανε οι μερες. Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις