Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χθες κοιταζα αλλα θεματακια απο δω ιστοριες τοκετου να δειτε ποσες εκαναν τσιγαρο πριν μπουν στο χειρουργιο και κατα την διαρκεια της εγγυμοσυνης, μολις δω το τεστ θα πεταξω ολα τα πακετα δεν με νοιαζει τπτ να χω τη δυναμη να χω παιδακι και δεν θα μου λειψει οποιος καπνιζει θα τον βγαζω εξω

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
allo έγραψε:Ελενακι μου δηλ. οταν ποναω δεν ειμαι πανω στην ωορρηξια?Μετα απο 48 ωρες??Δηλ. ποτε να ερθω σε επαφη μετα απο 2 μερες? Embarassed


Προσπαθώ εδώ και ώρα να σου γράψω και κάτι γίνεται με τη σύνδεσή μου! Αμάν!

Λοιπόν, αυτό που θα πω δεν είμαι σίγουρη αν ισχύει αλλά νομίζω πως όταν πονάμε σημαίνει ότι η ωοθήκη προετοιμάζεται να απελευθερώσει το ωάριο. Για παράδειγμα εγώ όταν πλησιάζουν οι γόνιμες πονάω 3-4 μέρες. Αποκλείεται όμως να έχω ωορηξία τόσες μέρες. Τα τεστ όταν βγαίνουν θετικά σημαίνει πως κάποια στιγμή μέσα σε 48 ώρες θα έχεις ωορηξία. Μπορεί και σε 1 ώρα, ή σε 15, ή σε 40. Γι' αυτό βάλε κάτω τον άντρα σου και για 3-4 μερούλες άλλαξέ του τα φώτα!!! Χιχιχι! Και καλά αποτελέσματα εύχομαι!

mela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οπως τα λενε τα κοριτσια ειναι.....Οποτε ξεκινα....Οσο για σενα Αυγολεμονη ευχομαι να εχεις πετυχει το επιθυμητο κ ολα να πανε καλα....

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:χθες κοιταζα αλλα θεματακια απο δω ιστοριες τοκετου να δειτε ποσες εκαναν τσιγαρο πριν μπουν στο χειρουργιο και κατα την διαρκεια της εγγυμοσυνης, μολις δω το τεστ θα πεταξω ολα τα πακετα δεν με νοιαζει τπτ να χω τη δυναμη να χω παιδακι και δεν θα μου λειψει οποιος καπνιζει θα τον βγαζω εξω


Αχ, Αυγολέμονή μου με το γλυκουτσικο σκυλάκι... Μακάρι να έχεις νινάκι!!! Αλλα ας μην το σκεφτόμαστε γιατί μετά απογοητευόμαστε... Αν και αυτό με τον ύπνο είναι περίεργο....
Και εμενα η μαμα μου και σε μένα και στην αδερφή μου κάπνιζε.... Ο άνδρας μου λέει γι αυτο βγήκατε έτσι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Πώς να εννοεί άραγε;;;;; Χμμμμ!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:
allo έγραψε:Ελενακι μου δηλ. οταν ποναω δεν ειμαι πανω στην ωορρηξια?Μετα απο 48 ωρες??Δηλ. ποτε να ερθω σε επαφη μετα απο 2 μερες? Embarassed


Προσπαθώ εδώ και ώρα να σου γράψω και κάτι γίνεται με τη σύνδεσή μου! Αμάν!

Λοιπόν, αυτό που θα πω δεν είμαι σίγουρη αν ισχύει αλλά νομίζω πως όταν πονάμε σημαίνει ότι η ωοθήκη προετοιμάζεται να απελευθερώσει το ωάριο. Για παράδειγμα εγώ όταν πλησιάζουν οι γόνιμες πονάω 3-4 μέρες. Αποκλείεται όμως να έχω ωορηξία τόσες μέρες. Τα τεστ όταν βγαίνουν θετικά σημαίνει πως κάποια στιγμή μέσα σε 48 ώρες θα έχεις ωορηξία. Μπορεί και σε 1 ώρα, ή σε 15, ή σε 40. Γι' αυτό βάλε κάτω τον άντρα σου και για 3-4 μερούλες άλλαξέ του τα φώτα!!! Χιχιχι! Και καλά αποτελέσματα εύχομαι!


Και όταν πονάς μετά την ωορρηξία;;;;

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elena25 έγραψε:
allo έγραψε:Ελενακι μου δηλ. οταν ποναω δεν ειμαι πανω στην ωορρηξια?Μετα απο 48 ωρες??Δηλ. ποτε να ερθω σε επαφη μετα απο 2 μερες? Embarassed


Προσπαθώ εδώ και ώρα να σου γράψω και κάτι γίνεται με τη σύνδεσή μου! Αμάν!

Λοιπόν, αυτό που θα πω δεν είμαι σίγουρη αν ισχύει αλλά νομίζω πως όταν πονάμε σημαίνει ότι η ωοθήκη προετοιμάζεται να απελευθερώσει το ωάριο. Για παράδειγμα εγώ όταν πλησιάζουν οι γόνιμες πονάω 3-4 μέρες. Αποκλείεται όμως να έχω ωορηξία τόσες μέρες. Τα τεστ όταν βγαίνουν θετικά σημαίνει πως κάποια στιγμή μέσα σε 48 ώρες θα έχεις ωορηξία. Μπορεί και σε 1 ώρα, ή σε 15, ή σε 40. Γι' αυτό βάλε κάτω τον άντρα σου και για 3-4 μερούλες άλλαξέ του τα φώτα!!! Χιχιχι! Και καλά αποτελέσματα εύχομαι!
Nα σε καλα Ελενα μου.θα το προσπαθησω. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 30 604962

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
elena25 έγραψε:
allo έγραψε:Ελενακι μου δηλ. οταν ποναω δεν ειμαι πανω στην ωορρηξια?Μετα απο 48 ωρες??Δηλ. ποτε να ερθω σε επαφη μετα απο 2 μερες? Embarassed


Προσπαθώ εδώ και ώρα να σου γράψω και κάτι γίνεται με τη σύνδεσή μου! Αμάν!

Λοιπόν, αυτό που θα πω δεν είμαι σίγουρη αν ισχύει αλλά νομίζω πως όταν πονάμε σημαίνει ότι η ωοθήκη προετοιμάζεται να απελευθερώσει το ωάριο. Για παράδειγμα εγώ όταν πλησιάζουν οι γόνιμες πονάω 3-4 μέρες. Αποκλείεται όμως να έχω ωορηξία τόσες μέρες. Τα τεστ όταν βγαίνουν θετικά σημαίνει πως κάποια στιγμή μέσα σε 48 ώρες θα έχεις ωορηξία. Μπορεί και σε 1 ώρα, ή σε 15, ή σε 40. Γι' αυτό βάλε κάτω τον άντρα σου και για 3-4 μερούλες άλλαξέ του τα φώτα!!! Χιχιχι! Και καλά αποτελέσματα εύχομαι!


Και όταν πονάς μετά την ωορρηξία;;;;


Αυτό δεν το ξέρω. Αν προσπαθείς για μωράκι όμως μπορεί να είναι αυτό! Μπορεί να γίνεται εμφύτευση! Στο εύχομαι Ευαγγελίτσα μου!!! Μακάρι να είσαι έγκυος!!! Πότε (δεν) περιμένεις τη φίλη από τη Ρωσία;

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακαρι προσπαθω να μην ψαχνω συμπτωματα οπως την περασμενη φορα. ευαγγελιτσα βγηκατε τοσο ομορφες αυτο θελει να πει !
διαβασα αρκετα απο γιατρους λενε καποιες κοπελες πονανε οταν ειναι να απελευθερωθει το ωαριο και πεφτει καποιες δυο τρεις μερες πριν οταν μεγαλωνει ολα στην καθεμια τελικα ειναι διαφορετικα τι να πω.
ευχαριστω για τις κολακειες για τον τζιακουλη μου χαχαχα

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι Ελενά μου σε όλες μας!!!! Αργεί ακόμα η ακατανόμαστη!!!! 22/11 περιμένω... Απλά τόσο πόνο μετά από ωορρηξία δεν είχα ξανά... Ίσως κρύωσα βέβαια... Παιζει κι αυτό...
Αυγολέμονη, μα είναι κούκλος ο Τζιακούλης σου!!! Husky δεν είναι;;; Και αν διακρίνω καλά έχει ένα μάτι γαλάζιο και ένα καφέ...
Ετσι είναι και μιας φίλης μου!!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακαρι να μαστε ολες εγω 17 δεν περιμενω ειμαστε κοντα χααχα ναι χασκυ ειναι με ενα ματακι γαλανο και ενα καφε και πεταχτουλης

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:μακαρι να μαστε ολες εγω 17 δεν περιμενω ειμαστε κοντα χααχα ναι χασκυ ειναι με ενα ματακι γαλανο και ενα καφε και πεταχτουλης


Αφού είπαμε όλες μαζι θα μείνουμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!!!! Ένας μηνας πάνω ένας μηνας κάτω δεν έχει σημασία!!!
Πολύ καλός είναι.... Καλά που έχουμε και αυτά και μας κάνουν χαρές και χαζά και ξεχνιόμαστε από όλα!!!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!Κ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΑΛΛΥΝΔΡΟΜΗ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΧΙΧΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!Κ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΑΛΛΥΝΔΡΟΜΗ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΧΙΧΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ

Γεια σου Ιφιγενειακι...Ολα καλα θα πανε σε βλεπω μεσα στην τρελλη χαρα κι αυτο ειναι καλο.Εγω μαλλον δε θα κανω παιδι κοριτσια...Τα εχω παρει στο κρανιο...Πιστευω οτι ο δικος μου δε θελει πολυ γιατι του εχει βαλει λογια η καργιολενα..[πεθερα]...Δε θα κατσω να παρακαλαω κι ολας..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι έγινε πάλι ρε συ Τατιάνα; Δε θα σε αφήσει να ηρεμήσεις αυτή πια;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Τι έγινε πάλι ρε συ Τατιάνα; Δε θα σε αφήσει να ηρεμήσεις αυτή πια;

Δε ξερω μωρε,δεν τον κοβω θερμο με την ιδεα 2ου...Και τωρα δεν εχω την δυναμη να το πω?Να κατσω να ασχολειθω..Ειλικρινα εχω τετοια νευρα,τετοια υπερενταση που κανω φονο και δε ξερω που να το βγαλω ολο αυτο..

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς ήρθες Ιφιγένεια και καλή προσπάθεια και σε σένα!!! μακάρι να έρθει το μωράκι και να φουσκώσει η κοιλίτσα σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τάτιαννα... Φρόντισε να κάνεις κάτι να ηρεμίσεις γιατί δεν σε βλέπω καλά... Σου έχουν γαμ... την ψυχολογία εδώ και πόσες μέρες και έχεις και ένα ανδράκι να σκεφτείς...Διακοπές θέλεις έστω ένα διήμερο με τον άνδρα σου τα δύο σας, να ηρεμίσετε και να έρθετε λίγο κοντά γιατί με την πεθερά σου κι όλα αυτά σε έχει πάρει πολύ απο κάτω... Σόρρυ κιόλας που επεμβαίνω... Αλλα γυναίκες είμαστε και λίγο πολύ καταλαβαινόμαστε..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλώς ήρθες Ιφιγένεια και καλή προσπάθεια και σε σένα!!! μακάρι να έρθει το μωράκι και να φουσκώσει η κοιλίτσα σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τάτιαννα... Φρόντισε να κάνεις κάτι να ηρεμίσεις γιατί δεν σε βλέπω καλά... Σου έχουν γαμ... την ψυχολογία εδώ και πόσες μέρες και έχεις και ένα ανδράκι να σκεφτείς...Διακοπές θέλεις έστω ένα διήμερο με τον άνδρα σου τα δύο σας, να ηρεμίσετε και να έρθετε λίγο κοντά γιατί με την πεθερά σου κι όλα αυτά σε έχει πάρει πολύ απο κάτω... Σόρρυ κιόλας που επεμβαίνω... Αλλα γυναίκες είμαστε και λίγο πολύ καταλαβαινόμαστε..

Η μονη μερα που εχει ο αντρας μου ρεπο ειναι η Δευτερα,τα πσκ ειμαι ποοοοολες ωρες μοναχη..Καλα θα ηταν αλλα..

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλώς ήρθες Ιφιγένεια και καλή προσπάθεια και σε σένα!!! μακάρι να έρθει το μωράκι και να φουσκώσει η κοιλίτσα σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τάτιαννα... Φρόντισε να κάνεις κάτι να ηρεμίσεις γιατί δεν σε βλέπω καλά... Σου έχουν γαμ... την ψυχολογία εδώ και πόσες μέρες και έχεις και ένα ανδράκι να σκεφτείς...Διακοπές θέλεις έστω ένα διήμερο με τον άνδρα σου τα δύο σας, να ηρεμίσετε και να έρθετε λίγο κοντά γιατί με την πεθερά σου κι όλα αυτά σε έχει πάρει πολύ απο κάτω... Σόρρυ κιόλας που επεμβαίνω... Αλλα γυναίκες είμαστε και λίγο πολύ καταλαβαινόμαστε..

Η μονη μερα που εχει ο αντρας μου ρεπο ειναι η Δευτερα,τα πσκ ειμαι ποοοοολες ωρες μοναχη..Καλα θα ηταν αλλα..

Έστω και μια μέρα.. να μείνετε λίγο μόνοι χωρίς πεθερές και σογια... Ηρεμία θέλετε κουκλίτσα μου.. Τα κρατας μέσα σου και θα γίνει το μπαμ σε κάποια φάση...

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tatijana έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλώς ήρθες Ιφιγένεια και καλή προσπάθεια και σε σένα!!! μακάρι να έρθει το μωράκι και να φουσκώσει η κοιλίτσα σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τάτιαννα... Φρόντισε να κάνεις κάτι να ηρεμίσεις γιατί δεν σε βλέπω καλά... Σου έχουν γαμ... την ψυχολογία εδώ και πόσες μέρες και έχεις και ένα ανδράκι να σκεφτείς...Διακοπές θέλεις έστω ένα διήμερο με τον άνδρα σου τα δύο σας, να ηρεμίσετε και να έρθετε λίγο κοντά γιατί με την πεθερά σου κι όλα αυτά σε έχει πάρει πολύ απο κάτω... Σόρρυ κιόλας που επεμβαίνω... Αλλα γυναίκες είμαστε και λίγο πολύ καταλαβαινόμαστε..

Η μονη μερα που εχει ο αντρας μου ρεπο ειναι η Δευτερα,τα πσκ ειμαι ποοοοολες ωρες μοναχη..Καλα θα ηταν αλλα..
Εσενα Τατιανα σου βαζει λογια να μην κανεις δευερο[αν καταλαβα καλα}εμενα που ακομη δεν γεννησα το πρωτο με ρωταει ποτε θα κανω δευτερο??να εχει και ενα γιο ο γιος της, λεει.Το κοριτσακι που εχω στη κοιλια μου και που καιγοτανε ο κ@@2ος να ειναι κοριτσι,τι να το κανω?να το χωνεψω??Ε!!!ας κοιταξουμε και λιγο τον ουρανο,βλεπει ο Θεος.Τι να πω!!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακια μου,τι κανετε?

Κριστι μου διαβσζω τα νεα σου και πολυ χαιρομαι που δεν καπνιζεις και που προσεχεις... η καλυτερη μανουλα θα γινεις!

Τατιανακι χαρα στην υπομονη σου οπου και να σε βρω παντα σε πλαισιωνει η κ@ριολα η πεθερα σου! Ημαρτον πια! Σε καταλαβαινω ηρεμησε και μην πιεζεσαι τοσο πολυ γιατι θα σκασεις στο τελος σκεψου το ομορφο το αντρακι σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 30 379767

Οσο για μενα το ξερω οτι γινομαι κουραστικη αλλα εφαγα τετοια πικρα γιατι ειλικρινα ημουν ηρεμη αυτον τον μηνα και πιστευα οτι θα ειχε βρει τον δρομο του το σπορακι αλλα να την παλι και νωριτερα!!!!! Στην 25η ημερα Mad Crying or Very sad pale

Ελενακι, Ευαγγελιτσα, Αυγολεμονη, Μπουμπου και ολα τα υπολοιπα κοριτσια σας στελνω τα φιλια μου...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrabasilis έγραψε:

Εσενα Τατιανα σου βαζει λογια να μην κανεις δευερο[αν καταλαβα καλα}εμενα που ακομη δεν γεννησα το πρωτο με ρωταει ποτε θα κανω δευτερο??να εχει και ενα γιο ο γιος της, λεει.Το κοριτσακι που εχω στη κοιλια μου και που καιγοτανε ο κ@@2ος να ειναι κοριτσι,τι να το κανω?να το χωνεψω??Ε!!!ας κοιταξουμε και λιγο τον ουρανο,βλεπει ο Θεος.Τι να πω!!!

Οχι του βαζουν λογια να μη παμε για 2ο...Ασε ειναι τρελλες ρε συ αυτες...Εμενα το παιζει θεουσα του σκοτωμου,αλλα το αντε γαμησου ηξερε να μου το πει...Τετοια μαθαινουν στις εκκλησιες που παει...Τελος παντων αυτο με τις πεθερες ειναι σε αλλο θεμα,απλα κουραστικα για τα παντα...Εχω το παληκαρι μου απλα δε θελω να ειναι μοναχουλι του γιαυτο θελω κι αλλα παιδια...Τωρα αμα δε το καταλαβαινει ο δικος μου,τι να κατσω να ασχολειθω?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια μου,τι κανετε?

Κριστι μου διαβσζω τα νεα σου και πολυ χαιρομαι που δεν καπνιζεις και που προσεχεις... η καλυτερη μανουλα θα γινεις!

Τατιανακι χαρα στην υπομονη σου οπου και να σε βρω παντα σε πλαισιωνει η κ@ριολα η πεθερα σου! Ημαρτον πια! Σε καταλαβαινω ηρεμησε και μην πιεζεσαι τοσο πολυ γιατι θα σκασεις στο τελος σκεψου το ομορφο το αντρακι σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 30 379767

Οσο για μενα το ξερω οτι γινομαι κουραστικη αλλα εφαγα τετοια πικρα γιατι ειλικρινα ημουν ηρεμη αυτον τον μηνα και πιστευα οτι θα ειχε βρει τον δρομο του το σπορακι αλλα να την παλι και νωριτερα!!!!! Στην 25η ημερα Mad Crying or Very sad pale

Ελενακι, Ευαγγελιτσα, Αυγολεμονη, Μπουμπου και ολα τα υπολοιπα κοριτσια σας στελνω τα φιλια μου...

Κκουκλα μου μην απογοητευεσαι....Ολα θα παρουν το δρομο τους...Ποσο πολυ θα χαιρομαι για σας!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 30 215994

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια μου,τι κανετε?

Κριστι μου διαβσζω τα νεα σου και πολυ χαιρομαι που δεν καπνιζεις και που προσεχεις... η καλυτερη μανουλα θα γινεις!

Τατιανακι χαρα στην υπομονη σου οπου και να σε βρω παντα σε πλαισιωνει η κ@ριολα η πεθερα σου! Ημαρτον πια! Σε καταλαβαινω ηρεμησε και μην πιεζεσαι τοσο πολυ γιατι θα σκασεις στο τελος σκεψου το ομορφο το αντρακι σου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Οσο για μενα το ξερω οτι γινομαι κουραστικη αλλα εφαγα τετοια πικρα γιατι ειλικρινα ημουν ηρεμη αυτον τον μηνα και πιστευα οτι θα ειχε βρει τον δρομο του το σπορακι αλλα να την παλι και νωριτερα!!!!! Στην 25η ημερα Mad Crying or Very sad pale

Ελενακι, Ευαγγελιτσα, Αυγολεμονη, Μπουμπου και ολα τα υπολοιπα κοριτσια σας στελνω τα φιλια μου...


Δεν πειράζει Ελευθερία μου! Τον άλλο μήνα!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Χαθηκες και εσυ και η Αναστασία(Λεμονάκι)...
Τα νέα σου;;;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τατιανα μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 30 417472

Ευαγγελιτσα το ξερω οτι χαθηκα αλλα σας διαβαζω καθε μερα αλλο αν δεν προλαβαινω και να γραψω... Τα νεα μου τα εμαθες Crying or Very sad γενικοτερα τα ιδια δουλεια σπιτι το ΜΩΡΑΚΙ μου και ολα κυλουν....

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Τατιανα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευαγγελιτσα το ξερω οτι χαθηκα αλλα σας διαβαζω καθε μερα αλλο αν δεν προλαβαινω και να γραψω... Τα νεα μου τα εμαθες Crying or Very sad γενικοτερα τα ιδια δουλεια σπιτι το ΜΩΡΑΚΙ μου και ολα κυλουν....


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις