Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πού είσαι βρε Ελευθερία; Τι κάνεις; Μας λείπεις όταν δε μας γράφεις! Μην απογοητεύεσαι!

Σήμερα πονάω πολύ χαμηλά στην κοιλιά μου. Πιο πολύ από τη δεξιά μεριά. Μάλλον κάνω ωορηξία. Με πονάει και η μέση μου. Ένα μάτσο χάλια είμαι!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελα ρε Ελενακι, και εγω που νομιζα οτι με εχετε ξεχασει.... Embarassed

Και αστα τα ενα ματσο χαλια αν εχεις ωορρηξια κλεισε τον υπολογιστη και πηγαινε στον αντρα σου τρεχοντας Razz Razz Razz

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχα! Τον έχει αγκαζάρει η μαμά πατρίδα και κάνω μαύρα μάτια να τον δω πια! Οπότε και να ήθελα...

Και εννοείται πως δε σε ξεχνάμε!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν επιτρεπεται τι ακριβως εννοεις οτι τον εχει αγκαζαρει η μαμα πατριδα? Ναυτικος ειναι?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Αν επιτρεπεται τι ακριβως εννοεις οτι τον εχει αγκαζαρει η μαμα πατριδα? Ναυτικος ειναι?


Περίπου! Χαχαχαχα! Υπηρετεί στο Πολεμικό Ναυτικό.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω ρε κοριτσι πρεπει να σου λειπει πολυ ο αντρουλης σου, δεν το ηξερα για αυτο σου ειπα ετσι πριν Embarassed

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Πω πω ρε κοριτσι πρεπει να σου λειπει πολυ ο αντρουλης σου, δεν το ηξερα για αυτο σου ειπα ετσι πριν Embarassed


Δεν πειράζει καλέ, τι ζητάς συγνώμη;; Δεν είναι και στο Αφγανιστάν! Ευτυχώς δηλαδή! Και τον βλέπω πολύ συχνά, απλά τώρα του βάζουν συνεχόμενες βάρδιες και τον βλέπω τρεις φορές την εβδομάδα.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατι ειναι και αυτο Wink Υπομονη και θα τελειωσει καποια στιγμη και θα τον χορταινεις καθε μερα Wink

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνυχτα απο μενα, φιλακια και τα λεμε αυριο... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 417472

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Ελευθερία!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια μου,τι κανετε?

Κριστι μου διαβσζω τα νεα σου και πολυ χαιρομαι που δεν καπνιζεις και που προσεχεις... η καλυτερη μανουλα θα γινεις!

Τατιανακι χαρα στην υπομονη σου οπου και να σε βρω παντα σε πλαισιωνει η κ@ριολα η πεθερα σου! Ημαρτον πια! Σε καταλαβαινω ηρεμησε και μην πιεζεσαι τοσο πολυ γιατι θα σκασεις στο τελος σκεψου το ομορφο το αντρακι σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 379767

Οσο για μενα το ξερω οτι γινομαι κουραστικη αλλα εφαγα τετοια πικρα γιατι ειλικρινα ημουν ηρεμη αυτον τον μηνα και πιστευα οτι θα ειχε βρει τον δρομο του το σπορακι αλλα να την παλι και νωριτερα!!!!! Στην 25η ημερα Mad Crying or Very sad pale

Ελενακι, Ευαγγελιτσα, Αυγολεμονη, Μπουμπου και ολα τα υπολοιπα κοριτσια σας στελνω τα φιλια μου...

Κορίτσι μου να ξέρεις πάντως ότι σε μένα η περίοδός μου είχε τρελαθεί, εκεί που είχα κύκλο 28 ημερών, τσουπ 25, τσουπ 26 είχα χαζέψει...αυτό με αποδιοργάνωσε από τις γόνιμες μεν, από την άλλη το πήρα απόφαση ότι δεν πρόκειται να τις βρω, χαλάρωσα και τσουπ, το πιάσαμε το νινι....Οπότε μη σκας και τόσο που έρχεται πιο νωρίς, θέλει να κάνει αισθητή την παρουσία της τώρα γιατί ξέρει ότι μετά θα λείπει για πολύ καιρό, κατάλαβες? Razz

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:
siren έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια μου,τι κανετε?

Κριστι μου διαβσζω τα νεα σου και πολυ χαιρομαι που δεν καπνιζεις και που προσεχεις... η καλυτερη μανουλα θα γινεις!

Τατιανακι χαρα στην υπομονη σου οπου και να σε βρω παντα σε πλαισιωνει η κ@ριολα η πεθερα σου! Ημαρτον πια! Σε καταλαβαινω ηρεμησε και μην πιεζεσαι τοσο πολυ γιατι θα σκασεις στο τελος σκεψου το ομορφο το αντρακι σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 379767

Οσο για μενα το ξερω οτι γινομαι κουραστικη αλλα εφαγα τετοια πικρα γιατι ειλικρινα ημουν ηρεμη αυτον τον μηνα και πιστευα οτι θα ειχε βρει τον δρομο του το σπορακι αλλα να την παλι και νωριτερα!!!!! Στην 25η ημερα Mad Crying or Very sad pale

Ελενακι, Ευαγγελιτσα, Αυγολεμονη, Μπουμπου και ολα τα υπολοιπα κοριτσια σας στελνω τα φιλια μου...

Κορίτσι μου να ξέρεις πάντως ότι σε μένα η περίοδός μου είχε τρελαθεί, εκεί που είχα κύκλο 28 ημερών, τσουπ 25, τσουπ 26 είχα χαζέψει...αυτό με αποδιοργάνωσε από τις γόνιμες μεν, από την άλλη το πήρα απόφαση ότι δεν πρόκειται να τις βρω, χαλάρωσα και τσουπ, το πιάσαμε το νινι....Οπότε μη σκας και τόσο που έρχεται πιο νωρίς, θέλει να κάνει αισθητή την παρουσία της τώρα γιατί ξέρει ότι μετά θα λείπει για πολύ καιρό, κατάλαβες? Razz
Tατιανα μου βαλε την πεθερα σου στην ακρη της κ κοιτα την οικογενεια σου!προσπαθησε να μην την ακους οτι κ να λεει...
Οσο για εσας που αγχωνεστε με τις γονιμες ημερες μην το κανετε αυτο προσπαθηστε αμεσως μετα την περιοδο μερα παρα μερα κ μετα την 12 ημερα εως 16 καθε μερα ετσι οι πιθανοτητες ειναι παρα πολλες κ χωρις αγχος.εγω επιασα με την πρωτη ετσι αλλο που ημουν ατυχη κ απεβαλλα...

763Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Νοε 12, 2011 12:50 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΥΚΛΟ 28-30 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΓΙΝΕ 35 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ...ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ...

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια...τι μου κανετε?εχω μερες να γραψω αλλα δεν προλαβαινω,ημουνα και λιγο αρρωστουλα!αλλα σας εβλεπα,τατιανα μου μην ακους κανενα!και εγω στο ιδιο σχεδον σπιτι με πεθερικα εδω 8.50 χρονια,αν λενε ανουσια πραγματα μην τους ακους,αλλα αν λενε σοβαρα βαλτους στην θεση τους!και εμενα οι γονεις μου μου ειπανε να μην κανω αλλο,ομως τους εβαλα στην θεση τους!μπραβο kristi που εκοψες το τσιγαρο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 875502 !ηθελε πολυ δυναμη!ιφιγενεια αντε και εσυ με ενα μωρακι!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να σας ρωτησω κατι,σημερα το πρωι που πηγα τουαλετα ειχα πολυ βλεννα!τωρα δεν πρεπει να κανω?αυτες ειναι οι γονιμες?και οταν πονας εχεις οωρηξια?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!!Εμείς λογικά είμαστε στις γόνιμες και έχει αρχίσει το πάρτι! χιχιχ Το βραδάκι θα πάω από μια φίλη μου να πάρω κάτι τεστάκια που της ξέμειναν μιας και είναι έγκυος τώρα εδώ και 3 μήνες, μου το είχε πει και τον περασμένο μήνα να μου τα δώσει αλλά είχα ήδη παραγγείλει και δν τα πήρα..που να 'ξερα?!Οπότε δν θα πηγαίνω στα τυφλά πάλι! Ελπίζω να τα έχει κρατημένα! Embarassed

lia-ka στην ωορρηξία απ'οσο ξέρω η βλέννα είναι διάφανη όπως το ασπράδι από ωμό αυγό ένα πράγμα! Αν είναι έτσι ναι είσαι στην ωορρηξία! Πριν και μετά την ωορρηξία η βλέννα είναι ασπρη!Τώρα για τους πόνους δν ξέρω να σε ενημερώσω....αν θεωρείς ότι είσαι στις γόνιμες μπορείς να κάνεις αγαπούλες μέρα παρα μέρα! Αν δν πετύχεις ακριβώς την γόνιμη εχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να κάνεις κορούλα!Αυτά! :*

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!Εμείς λογικά είμαστε στις γόνιμες και έχει αρχίσει το πάρτι! χιχιχ Το βραδάκι θα πάω από μια φίλη μου να πάρω κάτι τεστάκια που της ξέμειναν μιας και είναι έγκυος τώρα εδώ και 3 μήνες, μου το είχε πει και τον περασμένο μήνα να μου τα δώσει αλλά είχα ήδη παραγγείλει και δν τα πήρα..που να 'ξερα?!Οπότε δν θα πηγαίνω στα τυφλά πάλι! Ελπίζω να τα έχει κρατημένα! Embarassed

lia-ka στην ωορρηξία απ'οσο ξέρω η βλέννα είναι διάφανη όπως το ασπράδι από ωμό αυγό ένα πράγμα! Αν είναι έτσι ναι είσαι στην ωορρηξία! Πριν και μετά την ωορρηξία η βλέννα είναι ασπρη!Τώρα για τους πόνους δν ξέρω να σε ενημερώσω....αν θεωρείς ότι είσαι στις γόνιμες μπορείς να κάνεις αγαπούλες μέρα παρα μέρα! Αν δν πετύχεις ακριβώς την γόνιμη εχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να κάνεις κορούλα!Αυτά! :*
λιλικα ετσι ειναι οπως τα λεει η μπουμπου τα υγρα ειναι διαφανα κ εγω εχω λιγα πονακια εκεινες τις ημερες.μην το καθηστερεις ξεκινα τωρα.....

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:....και εμενα οι γονεις μου μου ειπανε να μην κανω αλλο,ομως τους εβαλα στην θεση τους!...

Άντε ρε!
Εμένα πάλι η μάνα μου με έχει φάει να κάνω ένα τρίτο. Και μάλιστα τώρα λέει να το κάνω, που αντέχει ακόμα να με βοηθήσει στο μεγάλωμα...
Πέρυσι το χειμών που έμεινα έγκυος πετούσε από χαρά, λες και περίμενα το πρώτο... όταν δε απέβαλα, με συμβούλεψε να προσπαθήσω πάλι.

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι κοριτσια ειναι σαν το ασπραδι του αυγου...!το βραδυ θα γινει χαμος!χαχαχα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 654316 !λες boubou να το πιασουμε μαζι?πλακα θα εχει!καλη μας επιτυχια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 417472 !ετσι θα του κανω του αντρουλη μου το βραδυ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 604962 !χαχα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έτσι, αυτός ο μήνας είναι δικός μας Λια!!! Με θετική σκέψη και πολύ ... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 215994 και Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 604962 .. ε τι στο καλό!!Θα μας κάτσει κι εμάς ένα τόσο δα σποράκι στην κοιλιά!!Κι αν είναι να είναι αυτός ο μήνας ο τυχερός, ακόμη καλύτερα!Θα κάνω τα καλύτερα Χριστούγεννα από ποτέ!!!!Οπως έχω ξαναπεί έχω και γενέθλια αρχές του Δεκέμβρη και ζητάω από το θεούλη να μου δώσει το καλύτερο δώρο φέτος! Μακάρι να πιάσουν όλων μας οι ευχές αυτόν το μήνα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 31 417472

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!!!!!!Τί κάνετε;;;
Άναψα το τζάκι,έφτιαξα ένα ζεστό τσάι και είπα να σας γράψω!!! Very Happy
Εγώ χθες ξεκίνησα με τον αντρούλη μου τις ζουζουνιές μιας και είμαι στις γόνιμες!!!Το καταευχαριστηθήκαμε!!χιχι... Embarassed
Φιλιά σε όλες!!!! I love you

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θέλω κι εγώ τζάκι!!! Πόσο μου αρέσει, νομίζω ότι κάνει ζεστό το σπιτικό, όχι απαραίτητα από την θερμότητα, με καταλαβαίνετε φαντάζομαι!Ελεγα στον καλό μου ότι αν είχαμε τζάκι θα ήταν καλό αυτα τα μοντέρνα που ζεσταίνουν και το σπιτι με μηχανισμούς(έχει κολλήσει το μυαλό μου και δν θυμάμαι πως λεγονται! Rolling Eyes ) και μου λέει: όχι θέλω να είναι παραδοσιακό παλιό.. μ αρέσει το σπίτι να μυρίζει τζάκι! (όχι καπνίλα χιχιχι) ..Πιστεύω ότι έχει δίκιο τελικά! Embarassed

Deb τι καλά.. όλες μαζί τις ίδιες γόνιμες μέρες!!Θα αγωνιούμε παρεούλα για το αν θα έρθει η όχι η επόμενη περίοδος ή το πολυπόθητο μωράκι!! χιχιχι

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Θέλω κι εγώ τζάκι!!! Πόσο μου αρέσει, νομίζω ότι κάνει ζεστό το σπιτικό, όχι απαραίτητα από την θερμότητα, με καταλαβαίνετε φαντάζομαι!Ελεγα στον καλό μου ότι αν είχαμε τζάκι θα ήταν καλό αυτα τα μοντέρνα που ζεσταίνουν και το σπιτι με μηχανισμούς(έχει κολλήσει το μυαλό μου και δν θυμάμαι πως λεγονται! Rolling Eyes ) και μου λέει: όχι θέλω να είναι παραδοσιακό παλιό.. μ αρέσει το σπίτι να μυρίζει τζάκι! (όχι καπνίλα χιχιχι) ..Πιστεύω ότι έχει δίκιο τελικά! Embarassed

Deb τι καλά.. όλες μαζί τις ίδιες γόνιμες μέρες!!Θα αγωνιούμε παρεούλα για το αν θα έρθει η όχι η επόμενη περίοδος ή το πολυπόθητο μωράκι!! χιχιχι


Ναι ναι όλες μαζί μπουμπού!!!Για να δούμε αν θα μείνουμε και όλες μαζί εγκυούλες!!!

Το παραδοσιακό τζάκι είναι ό,τι καλύτερο,η μυρωδιά του ξύλου είναι το κάτι άλλο!!!Ζεσταίνει και το σπίτι αρκετά,ανάλογα σε ποιό μέρος θα το βάλεις βέβαια...2 σε 1...Σπίτι και ατμόσφαιρα ζεστά!!!Μιας και που το πετρέλαιο και το αέριο έχουν ανέβει στα ύψη,τα ξύλα συμφέρουν!!! Wink

agapaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσαρες μου μην ανχωνεστε!!!το ανχος ειναι οτι χειροτερο σε αυτην την περιπτωση!!!η αδερφη μου προσπαθουσε 13 χρονια να κανει το δευτερο παιδι,με απειρες εξετασεις κ 3 εξωσωματικες κ τελικα εκει που ειχε παρει αποφαση οτι δεν μπορει να κανει αλλο τσουπ το σπορακι της ειναι τωρα 3 ετων κ 1μιση το τριτο της φυσιολογικοτατα κ τα 2 παιδακια!!γιαυτο οχι ανχος!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
agapaki έγραψε:κοριτσαρες μου μην ανχωνεστε!!!το ανχος ειναι οτι χειροτερο σε αυτην την περιπτωση!!!η αδερφη μου προσπαθουσε 13 χρονια να κανει το δευτερο παιδι,με απειρες εξετασεις κ 3 εξωσωματικες κ τελικα εκει που ειχε παρει αποφαση οτι δεν μπορει να κανει αλλο τσουπ το σπορακι της ειναι τωρα 3 ετων κ 1μιση το τριτο της φυσιολογικοτατα κ τα 2 παιδακια!!γιαυτο οχι ανχος!!!!


Έχεις δίκαιο αγαπάκι!!Δεν υπάρχει λόγος να έχουμε άγχος!!!Όταν είναι η ώρα του θα έρθει το μπεμπέ μας!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις