Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ποιά εχει σειρά τώρα μετά την Κριστη;;;;;
Εγώ εδω και 2 μέρες είμαι στις γόνιμες αλλα το πάω πολύ χαλαρά.. Δηλαδή δεν κάνω ζουζουνιες με τον ανδρούλη μου επι τούτου.... Απλά μου έχει έρθει μεγάλη όρεξη κορίτσια...
Δεν ξέρω.. Φταίει που χειμώνιασε;;; Κρύο καιρος για δύο Wink αλλα υπάρχει μια πολυ ερωτική ατμόσφαιρα στο σπίτι μας!!!
Και εγκυμοσύνη να μην προκύψει... το καταχαίρομαι!!! χαχαχα!!! Embarassed Embarassed Embarassed
Ελευθερία μου, μην αγχώνεσαι καθόλου... Όλα θα γίνουν!!!!

Αχ ρε Ευαγγελίτσα μου, είπες αυτό που δεν ήξερα να εκφράσω εγώ ότι μου λείπει: η ερωτική ατμόσφαιρα. Όχι γιατί δε θέλουμε ο ένας τον άλλο, αλλά λόγω του τόσου στρες για μωρό και τους αρρώστους μας, που τους έχουμε στο νού μας συνέχεια. Τι να κάνω για να ρίξω λίγο έρωτα στην ατμόσφαιρα Embarassed

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε Felicitaki συνεχισε τις προσπαθειες για να ερθει σπορακι!

Κριστι μου γενικα κανουμε με τον αντρα μου ανεξαρτητως γονιμων απλα εγω μετραω ποτε ειναι οι γονιμες. Οτι μπορουμε κανουμε γιατι εχουμε και το μωρακι μας και δεν ειναι παντα ευκολο Razz

Mamarena το παμε το στοιχημα Wink Το ξερω οτι καθε γυναικα ειναι διαφορετικη απλα καμια φορα φοβαμαι μην εχω τιποτα εγω και δεν παινω ευκολα μωρο. Σου ευχομαι να πιασεις και το δευτερο ευκολα οπως και το πρωτο γιατι εγω την επιασα την μπουμπουκιτσα μου τον 5ο μηνα προσπαθειων.

Boubou και εγω αυτο λεω οταν δεν με παιρνει απο κατω αντε θα ερθει και η σειρα μας σου ευχομαι ολοψυχα να μην σου ερθει αυτον τον μηνα Wink


FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΡΙΣΤΙ ΜΟΥ Ε??
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 215994

ΕΓΩ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ (ΠΟΥ ΒΑΖΩ ΤΟΥΣ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ)ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ!
ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Crying or Very sad Crying or Very sad
ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΥΚΛΟΣ?
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΗΛΑΔΗ? Ή ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ Η ΥΨΗΛΗ ΘΕΡΟΚΡΑΣΙΑ?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy5_k έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ποιά εχει σειρά τώρα μετά την Κριστη;;;;;
Εγώ εδω και 2 μέρες είμαι στις γόνιμες αλλα το πάω πολύ χαλαρά.. Δηλαδή δεν κάνω ζουζουνιες με τον ανδρούλη μου επι τούτου.... Απλά μου έχει έρθει μεγάλη όρεξη κορίτσια...
Δεν ξέρω.. Φταίει που χειμώνιασε;;; Κρύο καιρος για δύο Wink αλλα υπάρχει μια πολυ ερωτική ατμόσφαιρα στο σπίτι μας!!!
Και εγκυμοσύνη να μην προκύψει... το καταχαίρομαι!!! χαχαχα!!! Embarassed Embarassed Embarassed
Ελευθερία μου, μην αγχώνεσαι καθόλου... Όλα θα γίνουν!!!!

Αχ ρε Ευαγγελίτσα μου, είπες αυτό που δεν ήξερα να εκφράσω εγώ ότι μου λείπει: η ερωτική ατμόσφαιρα. Όχι γιατί δε θέλουμε ο ένας τον άλλο, αλλά λόγω του τόσου στρες για μωρό και τους αρρώστους μας, που τους έχουμε στο νού μας συνέχεια. Τι να κάνω για να ρίξω λίγο έρωτα στην ατμόσφαιρα Embarassed


Να μην σκέφτεσαι ούτε το μωρό, ούτε αρρώστιες... Φρόντισε να χαρείς τις στιγμές με τον ανδρούλη σου... Εγώ κορίτσια μπαίνω πάρα πολυ στη λογική ότι αυριο μεθαύριο που θα έχουμε παιδιά, δεν θα μπορούμε τόσο εύκολα να έχουμε τις ιδιαίτερες στιγμές μας... Μόλις το σκέφτομαι αυτό λέω τέρμα... Ας εκμεταλευτώ το γεγονός ότι είμαστε οι δυο μας τώρα και ας περάσουμε καλα...
Ευτυχως, αν και είμαστε 8 χρόνια με τον ανδρα μου, μπορεί να σκοτωνόμαστε να μαλώνουμε και να έρχονται στιγμές που να μην είμαστε καλά.... Αλλα κορίτσια σε αυτό τον τομέα δόξα το Θεο δεν έχουμε κανενα πρόβλημα...
Πιστευω ότι όλα ξεκινούν από τις γυναίκες... Γιατί είμαστε εγκεφαλικές... Οι άνδρες προσαρμόζονται πιο ευκολα... Στο συγκεκριμένο θεμα...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φανή μου, μην μετράς τη θερμοκρασία... Το έκανα και εγω τον προηγούμενο μήνα και αγχωνόμουν πάρα πολυ...
Ναι η θερμοκρασία πέφτει πριν σου έρθει περίοδος, αλλα ποτέ δεν ξέρεις... Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός!

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Φανή μου, μην μετράς τη θερμοκρασία... Το έκανα και εγω τον προηγούμενο μήνα και αγχωνόμουν πάρα πολυ...
Ναι η θερμοκρασία πέφτει πριν σου έρθει περίοδος, αλλα ποτέ δεν ξέρεις... Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός!

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ... Wink ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ ΜΟΝΟ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ 36,7 - 36,9!ΑΝ ΠΕΣΕΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ! ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΕΤΡΑΩ! ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΟΔΕΥΩ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΕΣΤ! Wink

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΑΒΟΛΙΑΡΙΚΟ......ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΖΑΒΟΛΙΑΡΙΚΑ ΠΕΔΑΚΙΑ

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Boubou & Demmi,

μια και έχουμε τις ιδιες μερες πάνω κάτω ωορρηξία τι ναπω;;;;;;; Να περάσουμε καλά και ότι εόιναι να έρθει καλδεχούμενο!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 215994

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάρες...Ωορηξίες ακούω και μου αρέσει πολύ....βουρ για αγκαλίτσες ,γέλια και παιχνίδια με τα αντράκια σας...αν είναι η ώρα του θα έχουμε κι άλλες ανακοινώσεις...κι αν δεν είναι...τυχερέεεεςςςςςς....θα χορτάσετε έρωταααααα....

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια λίγο άσχετο αλλά αναρωτιέμαι αν κάποιες από εμάς μένουν αθήνα, τι θα λέγατε να συναντηθούμε κάποια φορά; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 215994

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
felicitaki έγραψε:κορίτσια λίγο άσχετο αλλά αναρωτιέμαι αν κάποιες από εμάς μένουν αθήνα, τι θα λέγατε να συναντηθούμε κάποια φορά; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έχει κανονιστεί συνάντηση για την Κυριακή στις 16.30 στο Mall. Έλα!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω δουλευω! Γ@μ@το! ετσι οπως δουλευω δεν με βλεπω να ερχομαι σε καμια συναντηση.

Θα ειστε πολλες Ελενακι?

Κοριτσια τρωω σαν γουρουνα σημερα (και γενικα τις τελευταιες μερες αλλα ας μην το κανουμε θεμα) και μαλλον θα μου ερθει και απο οτι φαινεται και νωριτερα!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad pale pale pale Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 585182

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι θα είμαστε αρκετές! Μα κι εσύ θα δουλεύεις Κυριακάτικα;

Τι δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιατι να μην επιτρεπεται? Ξενες ειμαστε Wink ?

Δουλευω σε γραφειο μεν που ελεγχουμε τα διοδια Αθηνων - Θεσσαλονικης αλλα δεν εχουμε ουτε γιορτες ουτε αργιες ουτε σκ παλι καλα που δεν εχω και νυχτερινα επειδη ειμαι νεα μαμα. Ευτυχως.

Και την Κυριακη δουλευω 14.00-22.00 Mad

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κριστι τωρα μπηκα και διαβασα τα νεα σου. Συγχαρητηριααααααα , μπραβο , καλη εγκυμοσυνη και μετο καλο να δεχτεις το μωρακι σου. Παιρνουμε απο τη θετικη σου ενεργεια και ελπιζουμε να κολλησουμε και εμεις . Συντομα ολες με ευχαριστα νεα. Φιλια σε ολες σας .

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια αφιερωστε μου 2 λεπτα να διαβασετε τι θα σας πω.περυσι τον οκτωβριο εχασα ενα εμβρυακι 8 εβδομαδων.Ψυχολογια?να πεσω να πεθανω,φταιω εγω και τετοια ομορφα.μετα απο ενα καλο προγεννητικο,εξετασεις για θρομβοφιλια οι οποιες βγηκανε θετικες και τρεις μηνες προφυλαξη λογω της αποξεσης,πηραμε το ο.κ. απο τον γιατρο να προσπαθησουμε.Οταν αδιαθετησα στεναχωρεθηκα και ειπα γιατι θεε μου?μετρουσα γονιμες για να ειμαι σιγουρη με τεστ ωορηξιας(τα συστηνω).Μετα σαν κατι να αλλξε μεσα μου.Θα φαω τα νιατα μου πανω απο ενα τεστ?Ενα χρονο παντρεμενοι?το μετα?το καταευχαριστηθηκα,ενιωσα ξανα υπεροχα με τον αντρα μου.Το αποτελεσμα?σε ενα μηνα γενναω την κουκλα μας και πεταω στα συννεφα.Καντε ερωτα για εσας και τον αντρα σας,οχι για το μωρο,πρεπει να ειναι ζεστη η φωλιτσα σας για να γαντζωθει το σπορακι σας.Αυτα και καλη διασκεδαση.Φιλια σε ολες σας.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitrabasilis έγραψε:Κοριτσια αφιερωστε μου 2 λεπτα να διαβασετε τι θα σας πω.περυσι τον οκτωβριο εχασα ενα εμβρυακι 8 εβδομαδων.Ψυχολογια?να πεσω να πεθανω,φταιω εγω και τετοια ομορφα.μετα απο ενα καλο προγεννητικο,εξετασεις για θρομβοφιλια οι οποιες βγηκανε θετικες και τρεις μηνες προφυλαξη λογω της αποξεσης,πηραμε το ο.κ. απο τον γιατρο να προσπαθησουμε.Οταν αδιαθετησα στεναχωρεθηκα και ειπα γιατι θεε μου?μετρουσα γονιμες για να ειμαι σιγουρη με τεστ ωορηξιας(τα συστηνω).Μετα σαν κατι να αλλξε μεσα μου.Θα φαω τα νιατα μου πανω απο ενα τεστ?Ενα χρονο παντρεμενοι?το μετα?το καταευχαριστηθηκα,ενιωσα ξανα υπεροχα με τον αντρα μου.Το αποτελεσμα?σε ενα μηνα γενναω την κουκλα μας και πεταω στα συννεφα.Καντε ερωτα για εσας και τον αντρα σας,οχι για το μωρο,πρεπει να ειναι ζεστη η φωλιτσα σας για να γαντζωθει το σπορακι σας.Αυτα και καλη διασκεδαση.Φιλια σε ολες σας.

Με το καλό να ρθει το μωράκι σου...τι όμορφη κατάληξη στην ιστορία σου...

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrabasilis έγραψε:Κοριτσια αφιερωστε μου 2 λεπτα να διαβασετε τι θα σας πω.περυσι τον οκτωβριο εχασα ενα εμβρυακι 8 εβδομαδων.Ψυχολογια?να πεσω να πεθανω,φταιω εγω και τετοια ομορφα.μετα απο ενα καλο προγεννητικο,εξετασεις για θρομβοφιλια οι οποιες βγηκανε θετικες και τρεις μηνες προφυλαξη λογω της αποξεσης,πηραμε το ο.κ. απο τον γιατρο να προσπαθησουμε.Οταν αδιαθετησα στεναχωρεθηκα και ειπα γιατι θεε μου?μετρουσα γονιμες για να ειμαι σιγουρη με τεστ ωορηξιας(τα συστηνω).Μετα σαν κατι να αλλξε μεσα μου.Θα φαω τα νιατα μου πανω απο ενα τεστ?Ενα χρονο παντρεμενοι?το μετα?το καταευχαριστηθηκα,ενιωσα ξανα υπεροχα με τον αντρα μου.Το αποτελεσμα?σε ενα μηνα γενναω την κουκλα μας και πεταω στα συννεφα.Καντε ερωτα για εσας και τον αντρα σας,οχι για το μωρο,πρεπει να ειναι ζεστη η φωλιτσα σας για να γαντζωθει το σπορακι σας.Αυτα και καλη διασκεδαση.Φιλια σε ολες σας.

Πραγματικά αξίζει η ανάγνωση του μηνύματος σου! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας! Smile

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Οταν με το καλο αντικρυσα το θετικο τεστ και την υπεροχη χωριακη μου,το αγχος του να μεινω εγκυος φανταζε ενα τιποτα μπροστα στο μετα.Θα ακουσουμε καρδουλα?θα μεγαλωσει?ηρθε η ωρα για διαφορες εξετασεις και καθε φορα με την ψυχη στο στομα.Ετσι σας λεω,φυλαξτε το αγχος και την ανησυχια για μετα θα σας χρειαστουν.Σας γραφω το μηνυμα μου και η μπεμπα μου κουνιεται στην κοιλιτσα μου λες κα συμφωνει.Σας ευχομαι με ολη μου την καρδια να το ζησετε και να το χαρειτε,ειναι μοναδικο!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrabasilis έγραψε:Οταν με το καλο αντικρυσα το θετικο τεστ και την υπεροχη χωριακη μου,το αγχος του να μεινω εγκυος φανταζε ενα τιποτα μπροστα στο μετα.Θα ακουσουμε καρδουλα?θα μεγαλωσει?ηρθε η ωρα για διαφορες εξετασεις και καθε φορα με την ψυχη στο στομα.Ετσι σας λεω,φυλαξτε το αγχος και την ανησυχια για μετα θα σας χρειαστουν.Σας γραφω το μηνυμα μου και η μπεμπα μου κουνιεται στην κοιλιτσα μου λες κα συμφωνει.Σας ευχομαι με ολη μου την καρδια να το ζησετε και να το χαρειτε,ειναι μοναδικο!!!


Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου! Πραγματικά πολύ όμορφα όσα μας είπες!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντωσ πολυ ομορφη η ιστορια σου...κ εγω αυτο τον μηνα εχω αποβαλλει το αγχος κ ελπιζω να βγει σε καλο....προσπαθω να μν φανταζομαι συμπτωματα ...ειμαι στην 26η μερααρα λογικα το σαββατοκυριακο πρεπει να ρθει....-που να μν βρει τν δρομο παναγια μου-,,,ειδωμεν.θελω την θετικη σασ ενεργεια για να πανε ολα καλα...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrabasilis έγραψε:Οταν με το καλο αντικρυσα το θετικο τεστ και την υπεροχη χωριακη μου,το αγχος του να μεινω εγκυος φανταζε ενα τιποτα μπροστα στο μετα.Θα ακουσουμε καρδουλα?θα μεγαλωσει?ηρθε η ωρα για διαφορες εξετασεις και καθε φορα με την ψυχη στο στομα.Ετσι σας λεω,φυλαξτε το αγχος και την ανησυχια για μετα θα σας χρειαστουν.Σας γραφω το μηνυμα μου και η μπεμπα μου κουνιεται στην κοιλιτσα μου λες κα συμφωνει.Σας ευχομαι με ολη μου την καρδια να το ζησετε και να το χαρειτε,ειναι μοναδικο!!!

Τα περιγράφεις πολύ γλυκά όλα!!
Εγώ προσωπικά πρέπει να αποβάλλω κάθε είδους άγχος, γιατί είμαι υπερβολικά αγχώδη άτομο και από την μέρα που αποφασίσαμε να κάνουμε μπεμπέ ενώ δν αγχώθηκα ποτέ για το πότε θα μείνω, αγχώνομαι κάθε μέρα για το τι θα γίνει ΟΤΑΝ θα μείνω και αν θα τα βγάλουμε πέρα οικονομικά! Υπάρχει η λύση οπότε ήταν μεγάλο λάθος μου να χαλαστώ τόσο ώστε να έχω θέμα υγείας!!!
Θα πρέπει να συμβιβαστώ να μείνω σε μια περιοχή που με το αυτοκίνητο είναι ένα τέταρτο έξω από την πόλη, (έτσι αν με το καλό έχω ακόμη δουλειά θα αναγκαστούμε να πάρουμε δεύτερο αυτοκίνητο!) (1ο μείον) αλλά θα γλυτώσουμε ενοίκιο κοινόχρηστα και νερό ρεύμα τηλ, θα τα πληρώνει ο πεθερός μου που θα μένει από κάτω(και θα δίνουμε κι εμείς ότι μπορούμε!) (2ο μείον!).
Το σπίτι είναι πολύ μικρό, δν χωράνε τα πράγματα που έχουμε τώρα,φαντάσου και συν ένα μωρό με τα δικά του πράγματα κι έπιπλα (3ο μείον)... αλλά θα είναι δικό μας και τσάμπα!!

όλα αυτά με χαλάσαν τόσο πολύ που έπαθα θέμα με το στομάχι μου (ένιωθα σαν να κάνει σεισμό στο στομάχι μου, χωρίς πόνο, αλλά τακτικά μέσα στην μέρα ασχέτου αν ήμουν ή όχι φαγωμένη, με το που έκανα μια δυσάρεστη σκέψη τσουπ.. αμέσως ενόχληση) , χέστηκα πάνω μου και είπα στον αντρούλη μου πόσο με χαλάει η όλη κατάσταση, γιατί εγώ μπορώ να συμβιβαστώ με όλα αυτά τα μείον για να έχω ένα μωράκι, αλλά ένιωθα ότι αυτός δν θα το αντέχει και θα στεναχωριέται να ζήσει έτσι και φυσικά δν θα το ήθελα αυτό(γιατί το είχαμε ξανασυζητήσει και η απάντηση του ήταν θα πάμε εκεί ΜΟΝΟ στην έσχατη περίπτωση, αλλά αυτό δν σημαίνει φυσικά ότι θα το κάναμε με χαρά)...και ότι είναι χάλια η υγεία μου...κι αμέσως άλλαξε στάση... και μου είπε ότι θα πάμε να μείνουμε εκεί, και δν θα τον πειράξει, αρκεί να είμαι εγώ καλά και το μπεμπέ μας όταν με το καλό να έρθει... κι από εκείνη την ώρα ούτε το στομάχι μου με ξαναπείραξε....και σαν να εξαφανίστηκαν όλα τα άγχη μου και πλέω σε πελάγη ηρεμίας!! Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι τυχερός για όλες εμάς που προσπαθούμε!!!! Σας νοιάζομαι όλες κι ας σας ξέρω τόσο λίγο!!

Σόρυ για το μεγάλο ποστ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 417472

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ενα μωρο μεσα στο σπιτι ειναι ευλογια.Μολις μπει το μωρο στο σπιτι ερχεται και η χαρα του θεου.Ερχονται ευκολιες και χαρα.Ειναι τοσο πιο πανω απο ολα αυτο το πλασμα, που πραγματα που μας δυσκολευαν πριν τα βλεπουμε για παιχνιδακι.Μηπως ολοι οι ανθρωποι γεννηθηκαν η μεγαλωσαν με χρηματα η με πολυτελειες??καλυτερα να μην ανησυχουμε για αυτα και να νοιαζομαστε μονο για την υγεια μας και τους ανθρωπους μας.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
dimitrabasilis έγραψε:Οταν με το καλο αντικρυσα το θετικο τεστ και την υπεροχη χωριακη μου,το αγχος του να μεινω εγκυος φανταζε ενα τιποτα μπροστα στο μετα.Θα ακουσουμε καρδουλα?θα μεγαλωσει?ηρθε η ωρα για διαφορες εξετασεις και καθε φορα με την ψυχη στο στομα.Ετσι σας λεω,φυλαξτε το αγχος και την ανησυχια για μετα θα σας χρειαστουν.Σας γραφω το μηνυμα μου και η μπεμπα μου κουνιεται στην κοιλιτσα μου λες κα συμφωνει.Σας ευχομαι με ολη μου την καρδια να το ζησετε και να το χαρειτε,ειναι μοναδικο!!!

Τα περιγράφεις πολύ γλυκά όλα!!
Εγώ προσωπικά πρέπει να αποβάλλω κάθε είδους άγχος, γιατί είμαι υπερβολικά αγχώδη άτομο και από την μέρα που αποφασίσαμε να κάνουμε μπεμπέ ενώ δν αγχώθηκα ποτέ για το πότε θα μείνω, αγχώνομαι κάθε μέρα για το τι θα γίνει ΟΤΑΝ θα μείνω και αν θα τα βγάλουμε πέρα οικονομικά! Υπάρχει η λύση οπότε ήταν μεγάλο λάθος μου να χαλαστώ τόσο ώστε να έχω θέμα υγείας!!!
Θα πρέπει να συμβιβαστώ να μείνω σε μια περιοχή που με το αυτοκίνητο είναι ένα τέταρτο έξω από την πόλη, (έτσι αν με το καλό έχω ακόμη δουλειά θα αναγκαστούμε να πάρουμε δεύτερο αυτοκίνητο!) (1ο μείον) αλλά θα γλυτώσουμε ενοίκιο κοινόχρηστα και νερό ρεύμα τηλ, θα τα πληρώνει ο πεθερός μου που θα μένει από κάτω(και θα δίνουμε κι εμείς ότι μπορούμε!) (2ο μείον!).
Το σπίτι είναι πολύ μικρό, δν χωράνε τα πράγματα που έχουμε τώρα,φαντάσου και συν ένα μωρό με τα δικά του πράγματα κι έπιπλα (3ο μείον)... αλλά θα είναι δικό μας και τσάμπα!!

όλα αυτά με χαλάσαν τόσο πολύ που έπαθα θέμα με το στομάχι μου (ένιωθα σαν να κάνει σεισμό στο στομάχι μου, χωρίς πόνο, αλλά τακτικά μέσα στην μέρα ασχέτου αν ήμουν ή όχι φαγωμένη, με το που έκανα μια δυσάρεστη σκέψη τσουπ.. αμέσως ενόχληση) , χέστηκα πάνω μου και είπα στον αντρούλη μου πόσο με χαλάει η όλη κατάσταση, γιατί εγώ μπορώ να συμβιβαστώ με όλα αυτά τα μείον για να έχω ένα μωράκι, αλλά ένιωθα ότι αυτός δν θα το αντέχει και θα στεναχωριέται να ζήσει έτσι και φυσικά δν θα το ήθελα αυτό(γιατί το είχαμε ξανασυζητήσει και η απάντηση του ήταν θα πάμε εκεί ΜΟΝΟ στην έσχατη περίπτωση, αλλά αυτό δν σημαίνει φυσικά ότι θα το κάναμε με χαρά)...και ότι είναι χάλια η υγεία μου...κι αμέσως άλλαξε στάση... και μου είπε ότι θα πάμε να μείνουμε εκεί, και δν θα τον πειράξει, αρκεί να είμαι εγώ καλά και το μπεμπέ μας όταν με το καλό να έρθει... κι από εκείνη την ώρα ούτε το στομάχι μου με ξαναπείραξε....και σαν να εξαφανίστηκαν όλα τα άγχη μου και πλέω σε πελάγη ηρεμίας!! Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι τυχερός για όλες εμάς που προσπαθούμε!!!! Σας νοιάζομαι όλες κι ας σας ξέρω τόσο λίγο!!

Σόρυ για το μεγάλο ποστ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 417472

Αχ κοριτσάκιμου.....μην αρρωσταίνεις μ'αυτά τα πράγματα...ξέρω, μια κουβέντα είναι, αλλά δυστυχώς οι ταλαιπωρίες της ζωής δεν τελειώνουν ποτέ. Στο κάτω κάτω ίσως αυτός ο τρόπος να είναι η αρχή για να κάνετε κάτι καλύτερο μετά. Και με το καλό να έρθει και αυτό που τόσο ποθείς Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 417472

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrabasilis έγραψε:Κοριτσια αφιερωστε μου 2 λεπτα να διαβασετε τι θα σας πω.περυσι τον οκτωβριο εχασα ενα εμβρυακι 8 εβδομαδων.Ψυχολογια?να πεσω να πεθανω,φταιω εγω και τετοια ομορφα.μετα απο ενα καλο προγεννητικο,εξετασεις για θρομβοφιλια οι οποιες βγηκανε θετικες και τρεις μηνες προφυλαξη λογω της αποξεσης,πηραμε το ο.κ. απο τον γιατρο να προσπαθησουμε.Οταν αδιαθετησα στεναχωρεθηκα και ειπα γιατι θεε μου?μετρουσα γονιμες για να ειμαι σιγουρη με τεστ ωορηξιας(τα συστηνω).Μετα σαν κατι να αλλξε μεσα μου.Θα φαω τα νιατα μου πανω απο ενα τεστ?Ενα χρονο παντρεμενοι?το μετα?το καταευχαριστηθηκα,ενιωσα ξανα υπεροχα με τον αντρα μου.Το αποτελεσμα?σε ενα μηνα γενναω την κουκλα μας και πεταω στα συννεφα.Καντε ερωτα για εσας και τον αντρα σας,οχι για το μωρο,πρεπει να ειναι ζεστη η φωλιτσα σας για να γαντζωθει το σπορακι σας.Αυτα και καλη διασκεδαση.Φιλια σε ολες σας.

Πόσο δίκιο έχεις! Όλα στο μυαλό είναι. Ελπίζω να καταφέρω να ακολουθήσω το παράδειγμά σου αυτό τον μήνα! Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις